Październikowe mamy 2015 część I - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 13:45   #3721
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
No ja raz na wizycie ( ale nie u gina ) dyskutowalam z lekarzem a on do mnie ' a gdzie pani medycynę skończyła, ' ej żeby jeszcze człowiek o jakichś zawiłych rzeczach mówił ale rozmowa była dosłownie o biologii w gimnazjum; /


W końcu porozumialam się z mężem na temat przyszłości, kazalam mu podjąć decyzję ostatecznie z racji ze to on jest starszy i on zarabia na rodzinę a ja nie mogę tej decyzji podjąć obiektywnie bo wiadomo ze zawsze jako matka wybiorę dobro dzieci choćbym miała na tym cierpieć; /
Zdecydowal ze za miesiąc mam się na stałe przenieść do Polski i urodzic w polsce a on pod koniec przyszłego roku też zjedzie na stałe. Do tego czasu czekają nas 2 wspólne weekendy w miesiącu; /
Ojj żebyś wiedziała, że w UK człowiek zaczyna się zastanawiać, czego tu uczą w szkołach...

Kochana bądź dzielna, Polska jest na pewno lepszym wyborem, jeśli chodzi o dobro nienarodzonej jeszcze dzidzi. Myślę, że dobrze robisz. Wiadomo - rozłąka ciężka, ale odpukać - jakby co, to obie wiemy że w UK o pomoc, leki itp jest ciężko i miałabyś do siebie pretensje, że jesteś totalnie bezradna. W Polsce możesz się kontrolować u ginekologa co tydzień nawet i trzymać rękę na pulsie.
Ściskam Cię mocniutko
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 13:48   #3722
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Kurczę Kuapouszko, Amelie współczuję takiej rozłąki:/ Całe szczeście, że mój ma dobrą pracę. Moja siostra tak całe życie małżeńskie prawie sama a szwagier na wyjazdach wiecznie eh...

Amelie a ile Ty bierzesz dziennie tych dopochwowych? Bo ja 6 i może dlatego leci ze mnie to Ciekawe czy się sprawdzi z chłopcem??

Dziewczyny co juz macie dzieci jakie Wasze maleństwo miało tętno serduszka? powyżej czy poniżej 140 i jaka płeć się okazała?? SPrawdzam jak te mity ludowe się mają do rzeczywistości

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

acha a co do dzieci w różnym wieku to między mną a siostrą jest 16 lat różnicy i ja jestem o wiele bardziej spokojna i ułożona. Ona to taki szogun i choleryczka
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 14:17   #3723
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość

[/COLOR]acha a co do dzieci w różnym wieku to między mną a siostrą jest 16 lat różnicy i ja jestem o wiele bardziej spokojna i ułożona. Ona to taki szogun i choleryczka
Dziewczyny Ale ja nie mialam na mysli rodzenstwa gdzie to najmlodsze zawsze jest rozpieszczone tym bardziej przy tak duzej roznicy wieku.
Bo to jest oczywiste



Ale mam dzisiaj energii posprzatalam pranie zrobilam teraz ide sie troche w ogrodnika pobawic


Ekhm nie wyobrazam sobie zebym z mezem musiala sie rozstac na dluzej niz jedna noc.... a co dopiero takie wyjazdy za granice ale co zrobic jak nie ma innego wyjscia. Trzeba zacisnac pasa i jakos przetrwac i tak dobrze ze jest taka mozliwosc bo inaczej to straszna bieda byla by w tym kraju :/
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )


Edytowane przez paulinka009
Czas edycji: 2015-03-18 o 14:20
paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 14:29   #3724
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
75m2 4 pokoje mozemy jeszcze sobie przesunac troche sciany i ustalic gdzie kuchania i lazienka i juz zmienilam i bede miala 4 pokoje +6m2 garderoby w pon idziemy po kredyt mieszkanie kosztuje 255 500 10% mamy dofinansowania i nie musimy dzieki temu miec wkladu wlasnego i odkladamy juz na wyszykowanie
Moze mi doradzicie czy brac parter czy 2 pietro ?
Ja bym radziła drugie piętro. Na parterze łatwiej o włamanie itd. W niektorych miastach w Polsce widziałam, że ludzie sobie jakieś kraty/rolety zewnętrzne montują. Chociaż teraz dużo osiedli nowych jest grodzonych.
Ja osobiście lepiej się czuję na wyższych pietrach tak psychicznie A będzie tam winda? Moje mieszkanie jets na drugim piętrze, ale blok jest tylko trzy piętrowy, więc windy nie ma a do wózka może być przydatna.
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 14:41   #3725
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Ja bym radziła drugie piętro. Na parterze łatwiej o włamanie itd. W niektorych miastach w Polsce widziałam, że ludzie sobie jakieś kraty/rolety zewnętrzne montują. Chociaż teraz dużo osiedli nowych jest grodzonych.
Ja osobiście lepiej się czuję na wyższych pietrach tak psychicznie A będzie tam winda? Moje mieszkanie jets na drugim piętrze, ale blok jest tylko trzy piętrowy, więc windy nie ma a do wózka może być przydatna.
Ja i tak wózek na półpiętrze będę zostawiała, a tylko gondolę brała do domu NA parterze to właśnie strach trochę, bo np latem jak upały to nie zostawisz na noc okna na oścież otwartego albo jak pranko na balkonie czy za oknem powiesić to tez strach coś droższego. Ja tam wolę wyżej niż parter. Na 4 pietrze tez jest przerąbane, bo latem daje nieźle
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 14:51   #3726
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Ojj żebyś wiedziała, że w UK człowiek zaczyna się zastanawiać, czego tu uczą w szkołach...

Kochana bądź dzielna, Polska jest na pewno lepszym wyborem, jeśli chodzi o dobro nienarodzonej jeszcze dzidzi. Myślę, że dobrze robisz. Wiadomo - rozłąka ciężka, ale odpukać - jakby co, to obie wiemy że w UK o pomoc, leki itp jest ciężko i miałabyś do siebie pretensje, że jesteś totalnie bezradna. W Polsce możesz się kontrolować u ginekologa co tydzień nawet i trzymać rękę na pulsie.
Ściskam Cię mocniutko

Ja już się w tym UK nasiedzialam wystarczająco poza tym co to za życie w tych małych klitkach za kosmiczne pieniądze i jeszcze z brakiem poczucia bezpieczeństwa bo jak choroba to nie ma nikogo kto by przy dziecku pomógł itd a w polsce mam naprawdę luksusowe warunki na które zresztą mój mąż ciężko pracował tyle lat a to ze on chce zostać tam jeszcze na chwilę to po to żeby nam zapewnić konkretny fundusz awaryjny; )
Zresztą sama wiesz najlepiej po co się siedzi i jak życie wygląda w tym mało urokliwym kraju; *


Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Kurczę Kuapouszko, Amelie współczuję takiej rozłąki:/ Całe szczeście, że mój ma dobrą pracę. Moja siostra tak całe życie małżeńskie prawie sama a szwagier na wyjazdach wiecznie eh...
Zazdroszczę; p ale mam nadzieje ze i u mnie za jakiś czas tak będzie; *

Amelie a ile Ty bierzesz dziennie tych dopochwowych? Bo ja 6 i może dlatego leci ze mnie to Ciekawe czy się sprawdzi z chłopcem??

Dziewczyny co juz macie dzieci jakie Wasze maleństwo miało tętno serduszka? powyżej czy poniżej 140 i jaka płeć się okazała?? SPrawdzam jak te mity ludowe się mają do rzeczywistości

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

acha a co do dzieci w różnym wieku to między mną a siostrą jest 16 lat różnicy i ja jestem o wiele bardziej spokojna i ułożona. Ona to taki szogun i choleryczka
U mnie było zawsze powyżej 140 i była dziewuszka; ) teraz tez jest ok 160; )
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 15:55   #3727
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Nie wiedziałam, że tętno też ma jakiś związek z płcią
U mnie mąż się doszukuję płci po tym np. na co mam zachcianki :P ogolnie uwielbiam słodycze, a teraz niekoniecznie mi wchodzą jak narazie tylko ja podejrzewam, że może być Lenka...a reszta uważa, że napewno chłopak :P
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena

Edytowane przez ewlina
Czas edycji: 2015-03-18 o 15:57
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 16:17   #3728
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że tętno też ma jakiś związek z płcią
U mnie mąż się doszukuję płci po tym np. na co mam zachcianki :P ogolnie uwielbiam słodycze, a teraz niekoniecznie mi wchodzą jak narazie tylko ja podejrzewam, że może być Lenka...a reszta uważa, że napewno chłopak :P
U mnie też wszyscy ze chłopczyk a ja jestem przekonana ze dziewuszka; ) mnie na słodkie ciągnie; p

Dziewczyny które miały planowane cesarskie cięcie - skąd miałyście skierowanie ? Od gina? Prywatnego itd?
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 16:24   #3729
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
U mnie też wszyscy ze chłopczyk a ja jestem przekonana ze dziewuszka; ) mnie na słodkie ciągnie; p

Dziewczyny które miały planowane cesarskie cięcie - skąd miałyście skierowanie ? Od gina? Prywatnego itd?

Mnie ciagnie do slonego, tradycyjnie slona wedlina i przetwory typu ogórki kiszone, pomidory solone. mniam od slodkiego mam dziwne sensacje w zołądku. Przynajmniej nie zwracam
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 16:32   #3730
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mnie na slodkie w dodatku wszyscy, ktorzy juz wiedza maja nadzieje na dziewczynke... a ja nawet imienia wybrac nie umiem. Mikolaja mam w glowie i koniec
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 16:33   #3731
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Mnie ciagnie do slonego, tradycyjnie slona wedlina i przetwory typu ogórki kiszone, pomidory solone. mniam od slodkiego mam dziwne sensacje w zołądku. Przynajmniej nie zwracam
o ja bym słone i kwaśne cały czas jadła... chociaż czekoladowymi batonikami też nie gardzę u mnie i ja i mama wiemy że będzie dziewczynka heheh mama trochę czarownica, bo co nie powie to się sprawdza u tż znów jego mama i siostra mówią, że chłopak, ale co one tam wiedzą... tż na maleństwo już mówi po imieniu - Nikola więc nie ma innej opcji, ma być dziewczynka
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 16:47   #3732
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
o ja bym słone i kwaśne cały czas jadła... chociaż czekoladowymi batonikami też nie gardzę u mnie i ja i mama wiemy że będzie dziewczynka heheh mama trochę czarownica, bo co nie powie to się sprawdza u tż znów jego mama i siostra mówią, że chłopak, ale co one tam wiedzą... tż na maleństwo już mówi po imieniu - Nikola więc nie ma innej opcji, ma być dziewczynka

Ja slyszalam, ze jak na słone to chłopiec. U mojej siostry sie sprawdziło. Jadła solone pomidory cały czas w ciąży
Zresztą kazdy mówi co innego.
Moje spodnie do pracy zaczynają byc ciasnawe kurcze, a są fajne, mają duzo kieszeni, które mi bardzo pomagają w mojej pracy. Bede musiała szukać nowych niedlugo pewnie.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 16:51   #3733
jo_manh
Rozeznanie
 
Avatar jo_manh
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 913
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja tak jak pisalam, w zdrowej ciazy dzieciaczek miale tetno zawsze kolo 150 i jest chlopak. Wtedy ciagnelo mnie strasznie do miesa, teraz mnie od miesa odrzuca. Wtedy odrzucilo slodkie, teraz nie. Ogolnie to mam teraz ochote na jogurty, bo to mnie nie mdli. O i ser zolty i bialy tez mi lezy.
__________________
Synek 25.11.2012

Aniołek* 13.01.2012
Aniołek* 13.01.2015
Aniołek* 30.03.2015
jo_manh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 16:59   #3734
littlevenus
Raczkowanie
 
Avatar littlevenus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 345
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Ja slyszalam, ze jak na słone to chłopiec. U mojej siostry sie sprawdziło. Jadła solone pomidory cały czas w ciąży
Zresztą kazdy mówi co innego.
Moje spodnie do pracy zaczynają byc ciasnawe kurcze, a są fajne, mają duzo kieszeni, które mi bardzo pomagają w mojej pracy. Bede musiała szukać nowych niedlugo pewnie.
Dziś zauważyłam to samo. Zostały mi 3 pary spodni,w których mi wygodnie. O stanikach nie wspomnę. Nawet w płaszczu mi ciasno w okolicach biustu. To dopiero 8 tygodni w piątek, co to później będzie
__________________
TP wg OM- 30.10.2015 r.
Kingusia
littlevenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:00   #3735
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Dziś zauważyłam to samo. Zostały mi 3 pary spodni,w których mi wygodnie. O stanikach nie wspomnę. Nawet w płaszczu mi ciasno w okolicach biustu. To dopiero 8 tygodni w piątek, co to później będzie
Nawet za bardzo nie jem wiec nie tyje od zarcia Zaraz w pracy zauwarzą, ze cos mi sie przytyło. Mam zamiar i tak puscic w obieg, ze sie spodziewam, ale dopiero po 27 Marca.
Musze sobie kupic jakis cyckonosz do spania bo mam dosc spore i mi lecą i bolą w ciągu nocy.
__________________
11.08.2016


Edytowane przez Talantea
Czas edycji: 2015-03-18 o 17:02
Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:04   #3736
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja tez powoli po spodniach widzę, ale nie jest jeszcze źle..tylko, ze ja jestem straszna chudzina. Wiec narzazie każdy kilogram więcej mnie cieszy Mój Tz jest zachwycony brzuchem, który powoli się zaokrągla i nie może się doczekać tego wystającego pępka :P
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena

Edytowane przez ewlina
Czas edycji: 2015-03-18 o 17:09
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:06   #3737
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja wyglądam jakbym po prostu przytyła. Tak jak wspominałam wczesniej, jestem grubą beką. Jestem pewna, ze bede wyglądała na otyłą , a nie w ciązy.

Znalazłam co do płci :P
http://dzidziusiowo.pl/planujemy-cia...c-plec-dziecka
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:08   #3738
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Ja slyszalam, ze jak na słone to chłopiec. U mojej siostry sie sprawdziło. Jadła solone pomidory cały czas w ciąży :D
Zresztą kazdy mówi co innego.
Moje spodnie do pracy zaczynają byc ciasnawe :confused: kurcze, a są fajne, mają duzo kieszeni, które mi bardzo pomagają w mojej pracy. Bede musiała szukać nowych niedlugo pewnie.
Ja jadlam pomidory solone i mam dziewczyne. :)

Ja juz po wizycie. Dziekuje za kciuki. Mam jeszcze kupic femibion 1.
Lekarz powiedzial "pokaze Ci mozliwosci sprzetu" i widzialam zdjecie w 3d :) niestety wydruk juz nie jest tak wyrazny.
Mowil, ze wszystko ok. Dopytywalam czy nie ma krwiaka a on, ze nie, zebym nie wymyslala chorob, ze nie ma objawow klinicznych- nie ma choroby. To tak jakby cos bylo a nie chce mi powiedziec??? I mowil ze mam wyjsc z gabinetu spokojna i bez obaw a nie wystraszona. (Wspomnial ze tamten lekarz moj stary lubi straszyc pacjentki) Jeszcze bardziej sie boje. Mam juz karte ciazy. Genetyczne 15.04.
Wrzuce fotki, jak wejde na komputer. tam na jednym na dole jest taka ciemna plama ale dopytalam i powiedzial ze to nie krwiak i ze bedzie dobrze. Lutke mam odstawic dwa dni przed genetycznym.


Mala ja tylko 2 tabletki dziennie biore.

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2015-03-18 o 17:10
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:12   #3739
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Tzn, ze jest wszystko okej. Na pewno by Ci powiedział, bo ma taki obowiązek Czekamy na zdjęcie i nie denerwuj się, bo nie ma czym
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 17:14   #3740
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
No niestety takie polskie realia

Pasztetnik a teściową masz fajną? Żebyście się nie wpakowali w mieszkanie z nią, a później będziecie mieli mini horrorek

Dorriska
też Ci zazdraszczam końca 1 trymestru Choć i u mnie niedaleko. 2 tygodnie szybko miną
No teściowa spoko, taka mega spokojna cicha kobieta choc tez mnie to martwi, czy np. nie beda jej meczyc halasy bo miewa nonstop migreny

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Wiosna to mój ulubiony czas. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła wychodzić normalnie na dwór Ja się urodziłam w maju więc to moja pora Nie przepadam za latem jak jest bardzo gorąco, bo się strasznie męczę i puchnę. Taka pogoda w maju np jest dla mnie super
Moj tez, latem sie mecze, jak gdzies jedziemy to bierzemy zawsze hotel z klima i wracam kilka razy dziennie walnac sie na zimna posciel

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Ale mnie już wkurza ta Luteina dopochwowa, bo w nocy mi się poprzekręca wkładka i wszystko prawie na majtki wylatuje. No szlag mnie trafia. Cieszyłam sie, ze przez ciążę @ nie ma a tu od 3 miesięcy z wkładką łażę 24/24 h i plamienia i tak były. Na razie spokój z plamieniem, ale dr powiedział, że jeszcze może wylatywać trochę. Choć jestem o niebo spokojniejsza jak nic nie leci. Nawet jak wiem, że ten krwiak jeszcze jest to jak nie ma plamień to jakiś spokój większy.
Czytam tą książkę o ciąży i się przekonuję, że jest fajna. Przeczytałam, ze były takie przesądy ludzi stare i niektórzy lekarze tak sądzą (ale to nie udowodnione) że jak serdunio bije powyżej 140 to córka a jak poniżej to chłopak Ciekawe. Dziewczyny które mają dzieci sprawdziło się czy to mit wyssany z palca??[COLOR="Silver"]
E, chyba faktycznie sciema, bo zalezy tez od tego w ktory tydz. trafi badanie
Tetna swojego malca nie znam ale ponoc jutro mam poznac, bo dotychczas tylko widzialam i slyszalam pikanie


Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
75m2 4 pokoje mozemy jeszcze sobie przesunac troche sciany i ustalic gdzie kuchania i lazienka i juz zmienilam i bede miala 4 pokoje +6m2 garderoby w pon idziemy po kredyt mieszkanie kosztuje 255 500 10% mamy dofinansowania i nie musimy dzieki temu miec wkladu wlasnego i odkladamy juz na wyszykowanie
Moze mi doradzicie czy brac parter czy 2 pietro ?
Drugie Bedziesz czula sie bezpieczniej, w zyciu mieszkalam juz na roznych wysokosciach i parter byl okropny, nonstop mialam wrazenie ze ktos mi w okna zaglada I stres z otwartym oknem w nocy. Teraz mieszkamy na drugim i jest optymalnie, nie za nisko a szybko po schodach

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Niezle mowi

Hej wam nie nadrobie na razie za bardzo bo jestem w domu z dzieciarnią wiec nawet nie siadam do kompa na razie. Widzialam temat pieluch jalubie Dada z biedronki i babydream z roosmana i na tych bylismy caly czas co do chusteczek to tez dada z biedronki albo te fit i cos tam takieniebieskie w trzypaku w biedronce. niedrogie a fajne

Pasztetnik - (ciagle chce pisac pasztecik;P) tz niefajnie sie zachowal tak rozkazujac ach techlopy
Ja lubie gosci i lubie szykowac dzis tez sie biore za szarlotke i salatke zaraz bo wieczorem mamy goscia
Wez nic nie mow, w koncu sam rano szorowal podlogi Teraz siedzi z kolegami w salonie. Kiedys kupilismy we Lwowie pyszny koniak ukrainski, przez dwa lata szkoda nam bylo go otwierac a ten otworzyl go dzis dla kolegow jak akurat nawet nie moge sprobowac Z piec razy goscilismy ich i wtedy na to nie wpadl... Chlopy i ich logika

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Ja slyszalam, ze jak na słone to chłopiec. U mojej siostry sie sprawdziło. Jadła solone pomidory cały czas w ciąży
Zresztą kazdy mówi co innego.
Moje spodnie do pracy zaczynają byc ciasnawe kurcze, a są fajne, mają duzo kieszeni, które mi bardzo pomagają w mojej pracy. Bede musiała szukać nowych niedlugo pewnie.
Ja dzis w pracy musialam odpiac nieco zamek od spodnicy bo mnie gniecie w talii A luzna byla

Dziewczyny, a tak w ogole, to wszystko co zjem od wczoraj zwracam, pierwszy raz dzis wymiotowalam w pracy Siedze tam polprzytomna caly dzien i tak jeszcze z 2 miesiace chcialabym wytrzymac... Ale juz mam takie mdlosci, ze zaczyna mi sil brakowac, nie mam skad ich brac bo moj organizm wszystko odrzuca
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:19   #3741
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ale się uśmiałam. Teściowa wchodzi do mnie do pokoju i opowiada jak to nasza sąsiadka spytała ja właśnie czy przypadkiem nam się rodzina nie powiększa, bo ile to można w domu siedzieć. To na pewno nie zwolnienie na przeziębienie, bo tyle to się nie choruje na przeziębienie :P Normalnie detektywa mam na przeciwko
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:20   #3742
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Ja jadlam pomidory solone i mam dziewczyne.

Ja juz po wizycie. Dziekuje za kciuki. Mam jeszcze kupic femibion 1.
Lekarz powiedzial "pokaze Ci mozliwosci sprzetu" i widzialam zdjecie w 3d niestety wydruk juz nie jest tak wyrazny.
Mowil, ze wszystko ok. Dopytywalam czy nie ma krwiaka a on, ze nie, zebym nie wymyslala chorob, ze nie ma objawow klinicznych- nie ma choroby. To tak jakby cos bylo a nie chce mi powiedziec??? I mowil ze mam wyjsc z gabinetu spokojna i bez obaw a nie wystraszona. (Wspomnial ze tamten lekarz moj stary lubi straszyc pacjentki) Jeszcze bardziej sie boje. Mam juz karte ciazy. Genetyczne 15.04.
Wrzuce fotki, jak wejde na komputer. tam na jednym na dole jest taka ciemna plama ale dopytalam i powiedzial ze to nie krwiak i ze bedzie dobrze. Lutke mam odstawic dwa dni przed genetycznym.


Mala ja tylko 2 tabletki dziennie biore.
Powiem jak Twoj gin: nie wymyslaj choroby Nie ma objawow, wyniki masz ok, wiec jest wszystko dobrze!
A ile mm ma Twoj maluch? Bo ja dzien po Tobie mam termin ipowinnam jutro ujrzec cos podobnego
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:24   #3743
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Ja tez powoli po spodniach widzę, ale nie jest jeszcze źle..tylko, ze ja jestem straszna chudzina. Wiec narzazie każdy kilogram więcej mnie cieszy Mój Tz jest zachwycony brzuchem, który powoli się zaokrągla i nie może się doczekać tego wystającego pępka :P
hihi ja też się cieszę z każdego kg, bo tak samo zawsze chudzina byłam a tż się cieszy ale z piersi które już są w rozmiarze C (zawsze były B)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Ja jadlam pomidory solone i mam dziewczyne.

Ja juz po wizycie. Dziekuje za kciuki. Mam jeszcze kupic femibion 1.
Lekarz powiedzial "pokaze Ci mozliwosci sprzetu" i widzialam zdjecie w 3d niestety wydruk juz nie jest tak wyrazny.
Mowil, ze wszystko ok. Dopytywalam czy nie ma krwiaka a on, ze nie, zebym nie wymyslala chorob, ze nie ma objawow klinicznych- nie ma choroby. To tak jakby cos bylo a nie chce mi powiedziec??? I mowil ze mam wyjsc z gabinetu spokojna i bez obaw a nie wystraszona. (Wspomnial ze tamten lekarz moj stary lubi straszyc pacjentki) Jeszcze bardziej sie boje. Mam juz karte ciazy. Genetyczne 15.04.
Wrzuce fotki, jak wejde na komputer. tam na jednym na dole jest taka ciemna plama ale dopytalam i powiedzial ze to nie krwiak i ze bedzie dobrze. Lutke mam odstawic dwa dni przed genetycznym.


Mala ja tylko 2 tabletki dziennie biore.
no i bądź spokojna i nie wymyślaj wszystko jest i będzie dobrze czekamy na fotki
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:37   #3744
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Powiem jak Twoj gin: nie wymyslaj choroby Nie ma objawow, wyniki masz ok, wiec jest wszystko dobrze!
A ile mm ma Twoj maluch? Bo ja dzien po Tobie mam termin ipowinnam jutro ujrzec cos podobnego
Ma 2,4cm
Dla porownania 2tyg temu mial 8,4mm.
Wg usg to jest 9t1d a wg OM 9t4d czyli 3dni jest mniejszy

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2015-03-18 o 17:38
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:52   #3745
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Ma 2,4cm
Dla porownania 2tyg temu mial 8,4mm.
Wg usg to jest 9t1d a wg OM 9t4d czyli 3dni jest mniejszy
Moje miało na ostatnim usg 10.03 4.5cm
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:56   #3746
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Moje miało na ostatnim usg 10.03 4.5cm
No ale Ty jestes 3tygodnie do przodu niz ja ;P
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:58   #3747
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
No ale Ty jestes 3tygodnie do przodu niz ja ;P
No tak.
Ciekawe kiedy poczuje ruchy.
Uwaga dziewczyny: dopadły mnie wzdęcia. Nie wiem czy maluch mi daje czadu po jelitach czy co, nigdy tak nie miałam.
Czyżby uroki drugiego trymestru?
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:02   #3748
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Ma 2,4cm
Dla porownania 2tyg temu mial 8,4mm.
Wg usg to jest 9t1d a wg OM 9t4d czyli 3dni jest mniejszy
Dzieki
Ehh, takie dypuze to juz Licze jutro na podobne widoki
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:11   #3749
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
No tak.
Ciekawe kiedy poczuje ruchy.
Uwaga dziewczyny: dopadły mnie wzdęcia. Nie wiem czy maluch mi daje czadu po jelitach czy co, nigdy tak nie miałam.
Czyżby uroki drugiego trymestru?
Ja dopiero 8t6d wg OM i juz mam wzdęcia :P wiec u każdej inaczej chyba
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:16   #3750
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Ja dopiero 8t6d wg OM i juz mam wzdęcia wiec u każdej inaczej chyba
Ja to źle znoszę ciążę. I syfki mam wszędzie i wymioty i teraz wzdęcia. No ale cóż. Od razu wiedziałam że w ciąży nie wyladnieje
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.