Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 08:41   #3721
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee dobrze pamietasz. No niestety tak mamy, ale jz sie czlwiek przyzwyczail. Moze sie uda teraz przeniesc Zosie do innego pokoju, obok naszego i byloby wtedy super.
Cala sytuacja dlatego taka, bo moja mama jest "przyzwyczajona" ze pokoj obok naszego wlasnie jest pokojem brata (ktory nie mieszka juz tutaj trzy lata, bo sie ohajtal ) Ale ostatnio ja pytalam o ten pokoj wlasnie i mowi zebysmy korzystali Zobaczymy co powie jak juz dojdzie do realizacji tego.
Ja marze sobie zeby pospac tak dlugo!!!
Zosia dzis znow od rana siki i kupa na nocnik albo do kibelka Oby tak dalej.


Narzie spadam, ide myc okna. Bede po poludniu.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 08:52   #3722
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia to trzymam kciuki żeby udało sie z tym pokojem

Zapomniałam napisać ze zważyłam wczoraj Alutke i jest 11,5 Przytyła 0,5kg w dwa tygodnie, ho ho
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 09:06   #3723
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Melduję się i ja

Edycia też trzymam kciuki za ten pokój

Doridee no no wypas z Alutki ja Oskara ostatnio jak ważyłam miesiąc temu to waga pokazywała chyba 14 kilo ale nie jestem pewna.

Na wizażu pustki, pogoda ładna i szkoda nie korzystać z niej póki jest
My dziś jak co środa idziemy do przedszkola, naprawdę cieszę się że coś takiego tu organizują. Dzieci się wyszaleją a i my rodzice korzystamy z nowych znajomości
Oskar przez dwa tygodnie miał katar a ostatni tydzień katar z kaszlem, kupiłam sudafed dla dzieci i odrazu była poprawa. Także jak coś to polecam .
Ja co weekend pracuję i jak wcześniej pisałam jestem zadowolona



MONKA spóźnione ale szczere życzenia z okazji Twoich nastych urodzin

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2008-05-21 o 09:26
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 09:11   #3724
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witka
Ja tak jak Doridee wsiadlam wczorj na wizaz tak sie rozpisalam a posta nie bylo

U nas jak codzien dzien za dniem leci , Mojego brata dziewczna jest to leci kabarecik Jedyny minus jest taki ze sie opychamy haha juz jej mowie zby jechala do domu bo sie w spodnie za niedlugo nie zmieszcze haha Nic sie nie ucze bo mi sie niechce Potem bede zalowac Dzidek teraz przelewa wode z butelki do kubka haha cwiczy celnosc.

Monika sliczne te foteczki Jak sie na takie bobaski patrzy to by sie chcialo trzaskac jedno za drugim

Doridee no no pol kg brawo zawsze to cos

Sniezynka jak samopoczucie

Edycia gratulacje dla Zosi ladniewam to poszlo

Korka za polsat cyfrowy nie zaplacilam i nie mam haha to detoks bedzie pare dni az do pl pojade
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 10:40   #3725
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ja tez napisalam wczoraj posta i szlag go trafil

My znowu dzisiaj pospalysmy troche dluzej, bo az do 9:00

Doridee wiem, ze do tych mebelek jest jeszcze lozko, ale chce zmienic Olivii caly pokoj, bo te mebelki, ktore teraz ma, sa z przewijakiem a jej juz to nie potrzebne jest. Wiec postanowilam, ze te meble dam dla nowego czlonka rodziny ( ) a jej kupie nowe. Na pewno w IKEA
Nie no Alutka szaleje z waga Zwaze dzisiaj Olivie i napisze ile ona ma.

Monka no czuje sie rewelacyjnie, poki co nic mi nie dolega oby tak dalej. Kiedy jedziesz ostatni raz do PL w tym semestrze ???

Monika super zdjecia, a ja juz niedlugo bede miala takiego bobaskaaaa bede wklejac fotki to zobaczycie, jak sie pozarazacie jedna za druga beda pisac, ze w ciazy sa

Zancia no pogoda rzeczywiscie fajna jest to trzeba korzystac Ja calymi dniami siedze w ogrodzie i cos sadze

Edytcia fajnie by bylo, jakby Zosia miala swoj pokoj i Wy moglibyscie pozwolic sobie na chwile intymnosci No, jak brat juz 3 lata nie mieszka u Was, to chyba nie bedzie problemu z pokojem dla Zosienki

Moj tesciu jedzie dzisiaj do PL. Dalam mu moja cyfrowke moze w Pl bedzie sie oplacac ja naprawic i moze w koncu bede miala czym fotki strzelac Pochwalilabym sie moim ogordkiem i brzuszkiem


Ps. Nie wiem czy zauwazylyscie, ale sposobaly mi sie te wszystkie emotki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 10:51   #3726
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No nareszcie sie coś ruszyło. Bo ostatnio naprawdę nie było co czytać .
Właśnie wróciłam od fryzjera. I jestem zadowolona.
W sobotę mam imprezkę mojej klasy z podstawówki ( po 20-tu latach to spotkanie).
A w niedzielę jedziemy do Olsztyna na komunię .
a poza tym to Nina gada coraz więcej , z nocnikiem dalej do tyłu.
Dlatego tak bardzo zazdroszczę ,ze Zosia jest taka mądra i robi tam gdzie trzeba.
Aha, zdecydowałam sie na aparat ortodontyczny.
Mam już skierowanie na zdjęcie ząbków i trzeba brać sie za nie.
Bardzo nachodzą mi jedynki górne na siebie i myślę ,ze to jest ostatni moment ,zeby coś zrobić bo samo sie nie poprawi.
Najbardziej boję sie rwania ósemek.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 12:17   #3727
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No prosze jak Was przywialo wreszcie. Super!

Doridee tez trzymam kciuki za pokoj. Najpierw tz musi znalezc czas zeby zrobic nam szafe. Taka zwykla z przesuwanymi drzwiami i moze jakims lustrem z przodu. Taka zebym mogla tam wrzucic wiekszosc naszych ciuchow, bo wtedy wywalim z tego pokoju w ktorym jestesmy meble i zostanie tylko komoda na tv i witryna z ksiazkami.

zancia dzieki, fajnie macie z tym przedszkolem.

monka dzieki, ale to nie koniec jeszcze z pieluchami. Na noc jeszcze ma
A cos Wam powiem, dzis rano zrobila siku do nocnika, to ja poszlam wylac, a zanim wrocilam to Zosia stoi i steka i juz jej kuppa zaczela wychodzic No to ja myk szybko na nocnik i dokonczyla - nie wpadla na ten pomysl co Olivka Sniezynki, zeby wziac do reki

Sniezynka no niby nie ma problemu, ale mama to chyba jeszcze "pepowiny" nie odciela od mojego brata. Ona chyba miala jeszcze niedawno nadzieje, ze sie przeprowadza do nas (on z zona i blizniaczkami) - dopiero by byla ciasnota!

gosiula pokaz sie w nowej fryzurce. Fajnie z tym aparatem, tez sie nadaje na taki, tylko narazie to probuje sie zmusic do wizyty u dentysty Jak bylam mala to nosilam aparat, ale taki sciagany - to byl koszmar.

Kupilam sobie dzis forme na tarte, wiec jak macie jakies sprawdzone przepisy na taka to jestem chetna
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 12:22   #3728
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Och Monika przez ten zwariowany czas przegapiłam Twoje Urodziny , wybaczysz?????
Monisiu!!!
Wszystkiego co MĄDRE< PIĘKNE<PEŁNE MIŁOŚCI i
RADOŚCI
: cmok:

Postaram sie częściej zaglądać na wizaż, to więcej takich faux paux nie popełnię
Dziewczyny gratuluję osiągnięć dzieciaczków!!!!
BRAWO!!!!
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 12:28   #3729
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Iwona nie przejmuj sie
Trzymac dalej kciki za ta sprawe??
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 12:33   #3730
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jasne, jak możesz, pliz : pliz:
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 12:47   #3731
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No to trzymam : kciuki:
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 12:49   #3732
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dlaczego moj podpis sie nie pokazuje ??

Edytcia a co to jest tarte ???


Edit: O juz sie pokazuje :P
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:02   #3733
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka tarta to taki placek, z tego co wiem to moze byc z owocami a moze tez byc ze szpinakiem na przyklad.

Przed momentem pomyslalam o tym ze musisz jakis suwaczek wstawic, bo glupio Ci pytac co chwile ile jeszcze Ci zostalo.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:59   #3734
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia no wlasnie Doridee mi podsunela pomysl z tym suwaczkiem Nie wiedzialam, ze to takie dziecinnie proste

Ide szykowac sie do pracy, a tak mi sie nie chce. Wczoraj patrzylam na liste i mam jeszcze 13 dni urlopu, ale troche glupio mi go teraz brac, jak dopiero wrocilam z jednego Ale cosik wymysle
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 19:58   #3735
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witka co za dzien
Maly z ranca kupe zrobila , oczywiscie biegunka ze sluzem Po poludniuposzlam do lekarza , dala mi mi proszek zeby rozpuscic z woda Po kazdej kupce mam dac . Narazie spokoj oprocz jednej kupki ktora wyladowala na wykladzinie. Myslalam ze zatrul sie albo po jajkach ale okazalo sie ze 5 ida dolne Placz nieziemski zesmy przezyli , myslalam ze ocipieje ale calpol syrop zaczal dzialac i teraz jest sajgon w domu bo dzidek szaleje Zaraz go do wyra pakuje i oby noc jakos przeszla.

Palilam z kolezanka na ogrdzie i dzidek swaniak zamknol nam drzwi , dobrze ze byl z nami na zewnatrza Szybko tele od sasiadi do slepu dryn i tz przyjechal i mi klucze przywiozl Bo jak wycgodzil to nas zamknol.

Sniezynka no no czas leci zanim sie obejrzysz to bedie druga dzidzia

Edycia tez mi sie wydaje ze troche twoja mama pojechala z tym pokojem Nawet jakby mieli sie wprowadzac to ilez to wziasc Zosie znowu do siebie do pokoju .Oby wam sie udalo to w spokoju bedziecie mogli sie..... poprzytlac haha

Gosiula a jak sie scielas? Na ile ten aparat sie nosi Staly czy na noc? Moja kuzynka ma na noc tylko Nie ma sie czego bac dadza znieczulenie i nic nie poczujesz haha o ile cie to pocieszy

Dziekuje za spoznone zyczenia haha

nie popisze bo mi maly sie wspina na lozko na mnie szajba na maxa .

Dalej nie mam tv no zalamka haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 21:17   #3736
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

monka no to masz jazde. Dobrze, ze wyczailas te zeby, bo przynajmniej wiesz od czego to wszystko. Zosi wlasnie wczoraj calkiem przebila sie czwarta piatka.
Ja ogladam you can dance, a tz w pokoju obok oglada mecz - final ligi mistrzow. Mama na dole u siostry
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 21:36   #3737
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka ja to wolalabym juz sie nie zarazacdla mnie zaklad produkcyjny juz zamkniety

Doridee no moze troche sie zmienila,jak byla mala to wygladala bardziej jak chlopczyk

Edytcia ja tez mylam okna ale tylko trzyreszta po swietach

Dzis mielismy msze za mame,potem bylismy na cmentarzu,jakos tak dzwnie sie czuje,w sobote moja siostra konczy 18lat,ma ciezki start w doroslosc...


Moj tz juz oszalal do konca-postanowil kupic dzieciom quadaakurat teraz jak mamy tyle wydatkow przed komuniaa na mnie sapi jak sobie kupie jakas szmatke-dran jeden
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 21:40   #3738
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monia fajnie ze jestes.
No to tz pojechal z tym quadem. Moze jeszcze przemysli Abo wiesz co sciemnia, ze to dzieciom - bo sam by sobie chcial pojezdzic i sie wyszalec po wertepach.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 21:56   #3739
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Iwona trzymamy kciuki

Żancia a gdzie pracujesz? Fajnie masz z tym przedszkolem

Monka ja tam juz sie pogubiłam ile zębów ma Aluta Oby szybko mu sie przebiły te zęby Niezłe psikusy robi Ci Kartal

Monika
no zabaweczke sobie TŻ wymyślił, faktycznie chyba bardziej dla siebie Ile kosztuje taki quad?

No właśnie co planujecie na Dzień Dziecka?? Kupujecie coś dzieciom? Ja chcę jakaś maskotkę - Elmo albo Clifforda, to Ali ulubieńcy Zaszłam dzis do sklepu i był wielgaśny Elmo, Ala sie mało nie obsikała No ale jak zobaczyłam cenę to zwątpiłam - 270zł Poszukam czegoś mniejszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ala-babcia1.jpg (120,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ala-babcia2.jpg (121,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ala-babcia3.jpg (119,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ala-babcia4.jpg (120,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ala-babcia5.jpg (119,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ala-babcia6.jpg (121,7 KB, 9 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 22:04   #3740
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
No właśnie co planujecie na Dzień Dziecka?? Kupujecie coś dzieciom? Ja chcę jakaś maskotkę - Elmo albo Clifforda, to Ali ulubieńcy Zaszłam dzis do sklepu i był wielgaśny Elmo, Ala sie mało nie obsikała No ale jak zobaczyłam cenę to zwątpiłam - 270zł Poszukam czegoś mniejszego



My nie bedziemy Zsi nic kupowac. I tak dostanie cos od innych wujkow, cioc Poza tym za tydzien idziemy na urodziny do mojej chrzesnicy (jedna z blizniaczek u brata), w ta niedziele Dzien Matki. Siostra ma w piatek imieniny, i tak sie sklada jedno do drugiego
A no wlasne a liczycie na cs na Dzien Matki ?


Swietne to drugie zdjecie ze slimakiem!!!
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:15   #3741
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia

Doridee taki model kupil tz http://www.allegro.pl/item363487863_...importer_.html

Moim zdaniem kompletnie mu odbilotyle kasy na takie cudoa tlumaczy sie tym ze sprzeda jeden domek i quad jest-do mnie nie przemawiaja takie argumenty


A fotki superaśne
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:15   #3742
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia u nas też nałożyło sie ostatnio sporo wydatków dlatego chcę coś małego kupić A poza tym nie ma co zagracać pokoju
Dzień Matki - no zobaczymy Za wiele sie nie spodziewam ale kto wie
Zosia niezła z tą kupką dzis była U nas nadal masakra z nocnikiem, wszelkie moje zachęty kończą sie skwitowaniem "Nie cem nocniczka" i tyle
Ala w ogóle jest na nie, o cokolwiek jej nie zapytać to ostatnio wszystko jest nieeee. Nawet czasem na moje "kocham Cię" odpowiada "Nie cem kocham"

Monika a to juz kupił?? Nie no zabaweczka fajna - jak sie ma kaske to czemu nie Mój Andrzej na swoje zainteresowania wydaje o wiele wiecej - uwierz mi.. I korzysta sam a tu mozecie mieć wszyscy frajdę
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:19   #3743
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

a ja dostalam zaproszenia na przedstawienie w Dniu Matki i do Bartosza przedszkola i do szkoly Weronikiniewiem tylko jak a bede w obu miejscach naraza oboje wystepuja,Bartoszek wiernie uczy sie wierszyka

Doridee no tak ale mogl poczekac z tym troche,mamy teraz najwiecej wydatkow a on tu takie cos...jestem zla ale co zrobic,sam na to zapracowal.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:21   #3744
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika ja już nie mogę sie doczekać tych przedstawień Chyba żadnego nie ominę

Rozumiem Twoja złość - też tak mam ale wychodze z tego samego założenia.. Ciężko Andrzej pracuje, ma naprawdę stresujacą pracę. To niech sie pobawi w to co lubi
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:22   #3745
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee z tym "nie cem kocham" to Ala okrutna, ale przejdzie jej.
wiesz co ja z nauka Zosia zaczelam od tlumaczenia jej, ale chyba jeszcze nie do konca rozumie , albo nie zapamietuje tlumaczen. A teraz to poprostu co jakies 20minut idziemy do rybki do kibelka i zazwyczaj (jak popija cos ciagle) to zawsze cos siknie, a dzis juz sama wolala, jak jej sie "upuscilo" do majtek i lecialysmy do kibelka.
Grunt to cierpliwosc i pamietanie o tym ze dziecku moze chciec sie sikac
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:24   #3746
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee a te przedstawienia sa slodkiete sliczne wierszyki mowione przez maluchy tak uderzaja w serducho ze az mozna sie poplakac ze wzruszeniaszkoda tylko ze oba sa w tym samym czasiena jakies sie spoznie.


No prawda,czy ty probujesz bronic mojego zwariowanego mezuska
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:26   #3747
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika ja tez zazdroszcze tych przedstawien, juz sobie wyobrazam siebie z chusteczka, bo bym napewno sie poplakala.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:27   #3748
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dobra laseczki ja juz spadamdo wyrka.Jutro swieto ale moge zapomiec o pospaniu dluzejja juz chce wakacje!!!!!!!!!!!!!!!


Dobranoc
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:40   #3749
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Obejrzałam rzuty karne i też zmykam spać
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:43   #3750
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

I ja tez spadam. Pa
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.