Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 14:31   #3751
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Test zrobie jutro rano albo w niedzielę.
Także czekajcie niecierpliwie!!!
Obiecuję, będę strasznie niecierpliwa No i trzymam kciuki!!!
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:36   #3752
Malinowa08
Raczkowanie
 
Avatar Malinowa08
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: \
Wiadomości: 211
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Wtedy co miałam torbiel dostałam @ w 42 dniu cyklu a dziś mam 41dc mam nadzieję że torbiel nie wróciła :-(
__________________
Zaręczyliśmy się :[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]30.11.2011[/COLOR]
Ślubowaliśmy : 08.09.2012
Malinowa08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:54   #3753
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

kicia
więc jutro z samego rana będe lukac na wizaż. oczywiście czekam na jak najlepsze wieści od Ciebie
Malinowa
na chwile obecną jedyne co możesz zrobic to uzbroic się w cierpliwosc no i bądź dobrej myśli
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 15:42   #3754
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Ufff. Widzę, że Wy tutaj bardzo rozsądnie podchodzicie do swojego organizmu. Może dzięki Wam i ja trochę przystopuję z tymi dumaniami.
Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ogórki to możesz jeść kiedy Ci się chce

klaps się należy - to wiem, ale nie wytrzymałam. Rozmawiałam z przyjaciółką, która jest w 6 mc i mówiła o podobnych dolegliwościach tak wcześnie (no może nie z wymiotami), pewnie stąd to moje wnikanie.
Dzięki za kubełek zimnej wody Staram się luzować, ale chyba czasem ponosi mnie wyobraźnia

Dziewczyny, powodzenia z testami !!!
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 16:00   #3755
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez osti_ata Pokaż wiadomość
Ufff. Widzę, że Wy tutaj bardzo rozsądnie podchodzicie do swojego organizmu. Może dzięki Wam i ja trochę przystopuję z tymi dumaniami.


klaps się należy - to wiem, ale nie wytrzymałam. Rozmawiałam z przyjaciółką, która jest w 6 mc i mówiła o podobnych dolegliwościach tak wcześnie (no może nie z wymiotami), pewnie stąd to moje wnikanie.
Dzięki za kubełek zimnej wody Staram się luzować, ale chyba czasem ponosi mnie wyobraźnia

Dziewczyny, powodzenia z testami !!!
wiesz tak z tym luzowaniem to u Nas każda każdej mówi że ta druga ma wyluzowac ale samemu do tego się zmusic nie da więc trza się nawzajem pilnowac i wspierac
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 18:11   #3756
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Agi prawdę piszesz trza się wpierać. Ja za bardzo nie chcę mówić znajomym i rodzinie, że bardzo już chciałabym fasolkę nosić, bo to jeszcze bardziej mnie nakręci. Mój TŻ też jakoś nie naciska, bo wie, że to tylko może pogorszyć sprawy. Więc ogólnie cisza na temat dziecka panuje, tylko jak się go spytam czy chciałby, to z radością w oczach mi mówi, że bardzo, i że już Wszystko się tylko we mnie kumuluje i po krótkim czasie dostaje świra, bo to dopiero 5 miesięcy i nie jakiegoś ukierunkowanego starania.
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 18:21   #3757
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez osti_ata Pokaż wiadomość
Agi prawdę piszesz trza się wpierać. Ja za bardzo nie chcę mówić znajomym i rodzinie, że bardzo już chciałabym fasolkę nosić, bo to jeszcze bardziej mnie nakręci. Mój TŻ też jakoś nie naciska, bo wie, że to tylko może pogorszyć sprawy. Więc ogólnie cisza na temat dziecka panuje, tylko jak się go spytam czy chciałby, to z radością w oczach mi mówi, że bardzo, i że już Wszystko się tylko we mnie kumuluje i po krótkim czasie dostaje świra, bo to dopiero 5 miesięcy i nie jakiegoś ukierunkowanego starania.
ja tam jakieś 2 lata do tyłu fiksowałam cały czas ale jak trafiłam tutaj ( no i trochę po #) to przestałam fiksowac na punkcie swoim bardzie szaleje jak czekam na wyniki staranek reszty dziewczyn dlatego w moim przypadku wizaż pomaga bo nie nakręcam się tak bardzo na II kreski na swoim teście
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 18:34   #3758
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hejka Dziewczynki u mnie dzisiaj dopadły mnie mdłości i trzymają do tej pory bleeee jakoś mi niespecjalnie. Wczoraj powiedzieliśmy moim rodzicom ale jakoś tak średnio to przyjęli mama się ucieszyła, a tata jakoś tak obojętnie trochę mi smutno z tego powodu...

Kiepsko się czuję, więc uciekam do łóżeczka
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 20:14   #3759
Malinowa08
Raczkowanie
 
Avatar Malinowa08
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: \
Wiadomości: 211
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczynki u mnie dzisiaj dopadły mnie mdłości i trzymają do tej pory bleeee jakoś mi niespecjalnie. Wczoraj powiedzieliśmy moim rodzicom ale jakoś tak średnio to przyjęli mama się ucieszyła, a tata jakoś tak obojętnie trochę mi smutno z tego powodu...

Kiepsko się czuję, więc uciekam do łóżeczka
Do taty pewnie jeszcze nie dotarło ja wieczorem dostałam @ trudno następnym razem sie uda
__________________
Zaręczyliśmy się :[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]30.11.2011[/COLOR]
Ślubowaliśmy : 08.09.2012
Malinowa08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:20   #3760
AgaInes
Raczkowanie
 
Avatar AgaInes
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 143
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Natalyyya oj tam oj tam trafiłaś pewnie na zły humor kotka ale faktycznie koty to mają charakterki niektóre i potrafią zleźć za skórę.

AgaInes znam rasę! One są piękne! Nad nimi też się zastanawialiśmy z mężem, bo i jemu się okropnie podobają, wczoraj właśnie hodowli szukałam nawet Możesz mi podesłać linka na priv z chęcią zobaczę!



Tu są dwie hodowle gdzie mają piękne kotki
http://whiteorchid.pl/start.htm
http://www.skarbekcoon.pl/lang-pl/home.html

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez osti_ata Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, mogę się do Was przyłączyć ?
Na początku to gratki dla przyszłych mam
tak po krótce o mnie:
Mam 27 lat, z mężem od niedawna, bo od lipca się nie zabezpieczamy, ale z przytulaniem bywa bardzo różnie
Jestem z tego powodu trochę wściekła, bo ostatnio mi powiedział, że chciałby mieć dziecko już, ale jak zaczynam do niego świecić oczami, to mi mówi, że dzisiaj nie ma siły
Mieszkamy z tż u jego mamy w domu, w którym mieszka jeszcze 4 jego braci (młodszych! 12-18 lat). Ja już mam dość, bo mieszkanko kupione na nas czeka, a nie ma kiedy się za nie wziąć.
Jestem z tych co się nakręcają - już zaczyna mnie to drażnić, bo o wszystkie swoje dolegliwości "posądzam" możliwą ciążę: wczoraj zwymiotowałam po alkoholu - nie zniosłam smaku, piersi bolą jak szalone (ale już po tygodniu nieco mniej), czuję się jakbym była przeziębiona - lekko (do 37 st.) podwyższona temperatura, okres mam mieć za 5 dni, ale nie mogłam się doczekać i zrobiłam rano test - wyszedł negatywny. Siedziałam wściekła i zaczęłam czytać wasze poczynania i strasznie zachciało mi się z Wami podzielić swoimi bolączkami
Nie wiem jak się nie nakręcać, bo wszyscy w koło zachodzą w ciążę! I wujkowie, ciotki, babcie pytają, czy już mi się może chce ogórków kiszonych?
A ja chcę, żeby mi się chciało ....




Witamy

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

A u mnie chyba @ się zaczyna... z czego bardzo się cieszę bo przyjdzie 2 dni przed czasem i dzięki temu szybciej wezmę Clo co oznaczałoby,że za 2 tyg owulacja i duuuża nadzieja na II

A póki co to mocno trzymam kciuki za wszystkie staraczki a najbardziej za te wkrótce testujące
__________________
Everything comes to you in the right moment......
AgaInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 22:20   #3761
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez AgaInes Pokaż wiadomość
Tu są dwie hodowle gdzie mają piękne kotki
http://whiteorchid.pl/start.htm
http://www.skarbekcoon.pl/lang-pl/home.html

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------







Witamy

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

A u mnie chyba @ się zaczyna... z czego bardzo się cieszę bo przyjdzie 2 dni przed czasem i dzięki temu szybciej wezmę Clo co oznaczałoby,że za 2 tyg owulacja i duuuża nadzieja na II

A póki co to mocno trzymam kciuki za wszystkie staraczki a najbardziej za te wkrótce testujące
bja zaraz za pierwszym razem jak wzielam clo to byly II kreseczki
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 08:05   #3762
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Dziewczyny szok ! Tempka mi spadła do 36,5!!! A wczoraj 37.1 czyżby jutro @???
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 08:26   #3763
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

witam się z ranka
dziś 24 - ty teścik ??

heheh żarcik, ja oaza spokoju czekam i czekam.......
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 09:16   #3764
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
Dziewczyny szok ! Tempka mi spadła do 36,5!!! A wczoraj 37.1 czyżby jutro @???
mam nadzieje ze nie

witam nowe staraczki

kicia, jak tam?

my wczoraj poszliśmy na zmierzch w końcu i nawet tż powiedział że mu się podobało wow, bo zawsze to ja za karę ze mną szedł
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 10:03   #3765
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hej dziewczyny!
Niestety test negatywny.

No trudno, zapisuje się na wizytę do gina bo czuje że za mna coś nie tak. Zrobie badania i będę wiedziała na czym stoję. Bo to chyba trochę dziewne żebym miała takie nieregularne cykle. Dzisiaj mam już 37 dc, a najkrótszy mój cykl trwał 26 dni i jak tu celować w owulację tym bardziej że mąz ciagle wyjeżdza do pracy za granicę.

@ jeszcze nie mam ale ostatnie przytulanki były 3 tyg temu więc nadziei w tym cyklu już nie mam.
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 12:06   #3766
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Niestety test negatywny.

No trudno, zapisuje się na wizytę do gina bo czuje że za mna coś nie tak. Zrobie badania i będę wiedziała na czym stoję. Bo to chyba trochę dziewne żebym miała takie nieregularne cykle. Dzisiaj mam już 37 dc, a najkrótszy mój cykl trwał 26 dni i jak tu celować w owulację tym bardziej że mąz ciagle wyjeżdza do pracy za granicę.

@ jeszcze nie mam ale ostatnie przytulanki były 3 tyg temu więc nadziei w tym cyklu już nie mam.
kochana wiem co czujesz cały miesiąc oczekiwań i nadziei a wszystko po to żeby w 5 minut czar prysł ... okropne to
tak się zastanawiam czy nie jechac do ginki po recepte na closti przynajmniej wiedziałaby że będzie jajeczkowanie.
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 12:35   #3767
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

yevele no ja tez mam nadzieje ze to jednak nie ta wredota @
Podbrzusze mnie boli co chwile coś w jajnikach czuje cyce bola więc jak nic @ idzie a teraz jeszcze ta tempka ! Chociaż jednym skakala a w ciąży były co na być to będzie
agi może nie jest ci potrzebne to clo? Bo jest Fasolka?) czego Ci życzę
Ja w końcu zaklepalam urlop w pracy bo wyjazd do Włoch juz zarezerwowany a urlop nie .D mnie juz tz prosi żebym poprosiła o wolne na święta 2013!! Heh nie wiem czy mi sie to uda wiecie jak to jest fryzjerzy nie maja wolnego w święta :P on tego nie kuma
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:43   #3768
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Osti ata witaj i tak tylko zapytam bo mi sę takie pytanie nasunęło po przeczytaniu Twojego posta. Czy Ciebie ktoś goni?? Piszesz, że jesteś z mężem od niedawna więc chyba się nie pali?? Macie mieszkanko do ogarnięcia więc może odwrócenie uwagi od tematu dziecka będzie strzałem w 10?? Więc luuuuuuz bo takim nakręcaniem i spinaniem się to sobie nie pomożesz
Agi no właśnie oazo spokoju może jest fasolka?? Kiedy masz termin nie przyjścia @?? A i możesz uzupełnić moje dane o planowany termin porodu na 01.07.2013.

A ja po kolejnym egzaminie jeszcze dwa i koniec. Bleeeeee już mam dość i jeszcze dziś coś mi na żołądku siedzi cały dzień.
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 19:46   #3769
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Dziewczyny wlasnie do mnie @ przyszła ...
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 07:43   #3770
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie do mnie @ przyszła ...
a to nie dobra małpiasta
Może porannej kawki na poprawę humoru??
Ja się coś wcześniej obudziłam i tak sobie czekam aż się TŻ obudzi.
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:32   #3771
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hej dziewczyny
witam się z lekkim ... kacem
pojechałam wczoraj z tż do jego rodziców i tak się złożyło że były jeszcze szwagierki no i zrobiłyśmy sobie andrzejki takie nieplanowane ale wyszły niezłe
Natalyyya
wredota jedna a kysz... @-->
Ghia
z tym terminem to ciężko stwierdzic dziś mam 33 dc poczekam tak do 40 dc jakby co
a Ty jak się czujesz tak ogólnie?? jakies objawy masz??

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

a i wychodzi mi ostatni 8 -ka masakra jak boli
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:36   #3772
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
moja gwiazda dziś śpiewa na przeglądzie piosenki dziecięcej
i co jak poszło Córci na konkursie???

Wróciłam wczoraj z TŻ z Budapesztu, mam nadzieję że we trójkę
było super extra, trochę za krótko ale bez córci i tak dłużej bym nie wytrzymała
Witam nowe staraczki
Natalyyya 111kicia111 przykro mi

Agi a Ty co się obijasz i dobrych wieści nam nie dajesz, co???
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:46   #3773
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
i co jak poszło Córci na konkursie???

Wróciłam wczoraj z TŻ z Budapesztu, mam nadzieję że we trójkę
było super extra, trochę za krótko ale bez córci i tak dłużej bym nie wytrzymała
Witam nowe staraczki
Natalyyya 111kicia111 przykro mi

Agi a Ty co się obijasz i dobrych wieści nam nie dajesz, co???
córci poszło dobrze - a ja zawsze tak przezywam jej wszelkie występy że szok a odnosnie dobrych wieści musicie poczekac do świąt żeby je ode mnie otrzymac hehe a tak poważnie ja podskórnie czuje że to nie ten cykl, owulki chyba wcale nie miałam bo żadnych objawów jak śluz nie zaobserwowałam a i z przytulankami było kiepsko w tym cyklu bo tż dużo pracował i nie było go często w domku. nie chce robic testu bo jak oczekuje na jego wynik to zawsze mam taką nadzieję na te II kreseczki i zawsze dooopa z tego jest i później mam ciężki dzionek przez to... a poza tym wyglądam jak nastolatka tak mnie wysypało na buzi i tak właśnie mam zawsze przed @ także wiesz, tysiąc powodów żeby nie testowac

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

a i oczywiście mam nadzieje że wróciliście z pasażerem "na gape"
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:23   #3774
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

czesc dziewczyny
U mnie dzis sredni humor a raczej mega rolercoster !! co minute inny humor.... obecnie jestem wsciekla.... ehh ta glupia@ przyszla do mnie o 4 dni wczesniej .... te ziolka mi mieszaja ... ostatnio wydluzyly teraz skróciły cykl... a kuźwa ciąży nie ma.... za to mam cycki jak bym sobie silikony zrobila i nadal bola... malpa skąpa bardzo w sumie to nie jest to nawet krew a sluz zabarwiony ale podbrzusze boli..
Nawet mi nie jest przykro bo wiedzialam ze nic nie bedzie ale sam fakt ze to juz bedzie 8cykl i nic... w styczniu lecimy na narty i jak wroce to od razu do gina cisne bo normalnie wqrza mnie to ....
ewccik 3mam kciuki zeby byl pasażer na gapę)
agi_82 na kaca najlepsza praca:P:P
My z tż'tem posprzatalismy mieszkanie i zaraz zabieram sie za obiad, trzeba jeszcze zakupy zrobic ale jakos nam sie nie chce wyjsc z domu przy takiej pogodzie....zimno ,pada ,szaro-buro....
ehhh . . .
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 16:51   #3775
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj pierwszy dzień spodziewanej @ po przesunięciu owulacji( teoretycznie była 18dc). Dziś 33 dc czyli faza lutealna niby 14 dni dzisiaj powinnam dostać @. Rano test negatywny. Także czekam na @ Robiłam ten test z wielką nadzieja, nawet TŻ już myślał,że to TEN cykl Sama nie wiem bo w pewnym sensie nie jestem rozczarowana, ale w pierwszej chwili byłam rozgoryczona, że znowu nic nie widać na tym teście I chciało mi się krzyczeć, że te starania to na serio są do bani Aha we wtorek małż idzie zbadać swoją drużynę Zobaczymy też ile mi przyjdzie czekać jeszcze na @

Natalya - na @ No i za następny cykl. I duuuużo wytrwałości a na pewno się uda Z humorami i cyckami możemy sobie przybić piątkę

Kicia - trzymam żeby wszystko było w porządku, ale lepiej iść się przebadać.
Wiecie apropo tego wkurza mnie strasznie podejście naszych lekarzy. Staraj się rok a jak minie to dopiero masz problemy z płodnością. A co z dziewczynami, które mają PCOS, nie pękające pęcherzyki i wiadomo, że bez leczenia nie da rady i taki rok to tylko stracone nerwy ? Wkurza mnie to właśnie bo jakbym chodziła dalej do poprzedniego gina (mimo, że to świetny człowiek) to nie miałabym zdiagnozowanego PCO - bo to zbagatelizował i dalej pęcherzyki by n ie pękały i dalej traciłabym czas i nerwy. Lepiej się badać udać do specjalisty i szybko postawić diagnozę, bo szkoda naszego zdrowia.
No to sobie ulżyłam
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-11-25 o 16:55
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:11   #3776
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Natalyyya, kicia, magdzia przykro mi
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:38   #3777
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj pierwszy dzień spodziewanej @ po przesunięciu owulacji( teoretycznie była 18dc). Dziś 33 dc czyli faza lutealna niby 14 dni dzisiaj powinnam dostać @. Rano test negatywny. Także czekam na @ Robiłam ten test z wielką nadzieja, nawet TŻ już myślał,że to TEN cykl Sama nie wiem bo w pewnym sensie nie jestem rozczarowana, ale w pierwszej chwili byłam rozgoryczona, że znowu nic nie widać na tym teście I chciało mi się krzyczeć, że te starania to na serio są do bani Aha we wtorek małż idzie zbadać swoją drużynę Zobaczymy też ile mi przyjdzie czekać jeszcze na @

Natalya - na @ No i za następny cykl. I duuuużo wytrwałości a na pewno się uda Z humorami i cyckami możemy sobie przybić piątkę

Kicia - trzymam żeby wszystko było w porządku, ale lepiej iść się przebadać.
Wiecie apropo tego wkurza mnie strasznie podejście naszych lekarzy. Staraj się rok a jak minie to dopiero masz problemy z płodnością. A co z dziewczynami, które mają PCOS, nie pękające pęcherzyki i wiadomo, że bez leczenia nie da rady i taki rok to tylko stracone nerwy ? Wkurza mnie to właśnie bo jakbym chodziła dalej do poprzedniego gina (mimo, że to świetny człowiek) to nie miałabym zdiagnozowanego PCO - bo to zbagatelizował i dalej pęcherzyki by n ie pękały i dalej traciłabym czas i nerwy. Lepiej się badać udać do specjalisty i szybko postawić diagnozę, bo szkoda naszego zdrowia.
No to sobie ulżyłam
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości i szerokości
Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
witam się z lekkim ... kacem
pojechałam wczoraj z tż do jego rodziców i tak się złożyło że były jeszcze szwagierki no i zrobiłyśmy sobie andrzejki takie nieplanowane ale wyszły niezłe
Natalyyya
wredota jedna a kysz... @-->
Ghia
z tym terminem to ciężko stwierdzic dziś mam 33 dc poczekam tak do 40 dc jakby co
a Ty jak się czujesz tak ogólnie?? jakies objawy masz??

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

a i wychodzi mi ostatni 8 -ka masakra jak boli
Dzięki Agi, że pytasz. U mnie ok. rano mam mdłości dopóki czegoś nie zjem a potem jest ok. No i kupiłam juz pierwszy większy stanik Nigdy nie miałam za dużych piersi a teraz normalnie ich nie poznaję
Gorzej tylko z nastrojem, ale na to składa się wiele rzeczy. Moje wykańczające egzaminy, TŻ stoi przed dużą zawodową szansą więc też się stresuję, formalności z nowym mieszkaniem bo jeszcze nie wiemy na pewno czy wszystko wypali i uda nam się przeprowadzić więc trochę tego jest.
A co do 8 to nie zazdroszczę, ale ja smarowałam okolice zęba dentoseptem-A jest znieczulający i mi bardzo przynosił ulgę.
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 19:37   #3778
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Osti ata witaj i tak tylko zapytam bo mi sę takie pytanie nasunęło po przeczytaniu Twojego posta. Czy Ciebie ktoś goni?? Piszesz, że jesteś z mężem od niedawna więc chyba się nie pali?? Macie mieszkanko do ogarnięcia więc może odwrócenie uwagi od tematu dziecka będzie strzałem w 10?? Więc luuuuuuz bo takim nakręcaniem i spinaniem się to sobie nie pomożesz
Nikt mnie nie goni sama siebie w myślach poganiam! i to jest najgorsze! Z mężem od niedawna (bo ślub w czerwcu) ale z TŻ od 6 lat i takie miałam pragnienie dziecka już jakieś 3 lata temu, a teraz już nie ma żadnych oporów ! tż jest bardzo powściągliwy w słowach i nie chce mnie nakręcać, ale jak tylko zaczynam temat to widzę ten jego uśmiech i świecące się oczy gdy mówi bardzo bym chciał. Ale właśnie to mieszkanie trzyma mnie jeszcze w jako takich ryzach "nie wpadania w szał" Właśnie dzisiaj, przy rodzinnym obiedzie jego mama czytała nam list od swojego męża, dwa dni po tym jak mój tż się urodził - urocze to było, bo ojciec już nie żyje. I takie malusieńkie ukłucie poczułam w sercu. Ale szybko zniknęło.

Małpy te @, ja czekam wytrwale na wtorkową (z 27), bo brzuch mnie pobolewa już od 3 dni!
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 09:21   #3779
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hej dziewczyny
dziś u mnie 34 dc nie wytrzymałam i zrobiłam test i oczywiście I kreska
niby nie chciałam się nakręcac ale tak jakos nadzieja we mnie wstapiła że może jednak dzięki temu że zbytnio się nie nakręcałam udało sie... a tu dooopa... nie wiem ale załamka totalna
a najgorszy już chyba nawet nie jest ten negatywny test ale to że nie ma @ co za tym idzie brak jakieś stabilizacji w cyklu, staraniach i wogóle... ehhh życ mi się dziś nie chce.....
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 09:40   #3780
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
dziś u mnie 34 dc nie wytrzymałam i zrobiłam test i oczywiście I kreska
niby nie chciałam się nakręcac ale tak jakos nadzieja we mnie wstapiła że może jednak dzięki temu że zbytnio się nie nakręcałam udało sie... a tu dooopa... nie wiem ale załamka totalna
a najgorszy już chyba nawet nie jest ten negatywny test ale to że nie ma @ co za tym idzie brak jakieś stabilizacji w cyklu, staraniach i wogóle... ehhh życ mi się dziś nie chce.....
czesc kochana nic sie nie martw nie jestes sama ja też przed chwilą zrobilam sikanca i co i to samo co zawsze jedna krecha i tyle... ja niby tez wiedzialam ze nic z tego ale gdzis tam w srodku boli.... Kochana moze zadzwon do ginka i zapytaj co robic może da ci cos na wywolanie?
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.