Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-18, 20:17   #3751
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Blanka *_* Zrobiłabym maraton Harrego przez cały dzień Dzisiejszy był do tego idealny, ale musiałam jechać.
Jeszcze tak odnośnie do pogody to na razie nie wpływa mi na nastrój, ale jak drzewa się zrobią gołe to będzie gorzej, nie lubię tej szarzyzny

U nas leci w tle ten "nowy" Pitbull, jakaś totalna masakra jak dla mnie, chyba nie mój styl
Na maraton nie wpadliśmy a co do nowego pitbulla - mi się mega podobał, nie mogę się doczekać następnej części

Nie wiem czemu,ale nie mogę się HP oprzeć, nie wiem,ale jak już słyszę początkowa melodie to się relaksuje ...

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:18   #3752
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
super co robiłyście ?
Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Super co robiłyście?

Dziewczyny wynajęły domek nad jeziorkiem, zorganizowały pyszne jedzonko, grilla, alko , zabawy, m.in test zgodności - tu się uśmiałyśmy jak nie wiem, a ja nadal jestem w szoku że tż tak odpowiadał Motywem był kot (od panieńskiego nazwiska), dostałyśmy wszystkie uszka, muszki na szyję i ogonki a ja dodatkowo jeszcze diademik z welonem
Dostałam od nich koszulkę nocną satynową, dość przejrzystą z Intimissimi chyba to raczej prezent dla TŻ
__________________

Edytowane przez carmen4400
Czas edycji: 2016-09-18 o 20:19
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:21   #3753
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wynajęły domek nad jeziorkiem, zorganizowały pyszne jedzonko, grilla, alko , zabawy, m.in test zgodności - tu się uśmiałyśmy jak nie wiem, a ja nadal jestem w szoku że tż tak odpowiadał Motywem był kot (od panieńskiego nazwiska), dostałyśmy wszystkie uszka, muszki na szyję i ogonki a ja dodatkowo jeszcze diademik z welonem
Dostałam od nich koszulkę nocną satynową, dość przejrzystą z Intimissimi chyba to raczej prezent dla TŻ
Brzmi super az mi sie zachciało panieńskiego jeszcze raz też u mnie przy teście zgodności było najwięcej śmiechu
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:23   #3754
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
Brzmi super az mi sie zachciało panieńskiego jeszcze raz też u mnie przy teście zgodności było najwięcej śmiechu
ja jestem bardzo ciekawa co mi dziewczyny szykują na sobotę
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:24   #3755
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja oglądam pokojówki z beverly hills
Wild współczuje relacji z teściami to musi byc okropne dla Twojego męża

Złożyliśmy dzisiaj ostatni prezent ślubny - stół teraz klej schnie a przez następne 3 dni będziemy go olejować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:35   #3756
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 888
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja leżę pod kocem weekend tak szybko minął ze nawet nie wiem kiedy eh :/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
miziakizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 20:36   #3757
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Wild przykra sytuacja z Twoimi teściami Ale być może to najlepsze rozwiązanie
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 21:51   #3758
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja zrobiłam w weekend prawie 1200 km

Jak tak piszecie to mi też się chce panienskiego jeszcze raz, tylko tym razem trochę lepszego
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 05:48   #3759
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja tam rozumiem dziewczyny, które mają przesyt ślubnych tematów, sama tak mam swój ślub wspominam fajnie, to był bardzo piękny dzień, niepowtarzalny. Ale nie wróciłabym do tego, po ślubie układa nam się lepiej niż przed, chwalę sobie. O ślubnych tematach już nie myślę, może na chwilę do tego wrócę jak będzie film a forum staram się codziennie czytać i coś napisać, ale robię to głównie z telefonu, bo jak oboje pracujemy od 9 do 17 codziennie to w domu rzadko w ogóle włączamy komputer, chyba tylko żeby coś obejrzeć.tym bardziej, że jest piękna pogoda, to też wychodzimy sporo. Myślę, że jak nadejdą długie jesienne wieczory to może komp będzie odpalany co do wieści z podróży to Wiedeń jest prześliczny, cudowny, drogi:p właśnie się ogarniamy, idziemy na hotelowe śniadanie i jedziemy w trasę już do Makarskiej. Tam spędzimy kilka nocy, a kilka w Zadarze, ale będziemy jeździć po różnych miejscowościach już w Chorwacji. A na koniec wakacji mamy zaplanowane już w Polsce zakupy - szukanie dla mnie sukienki na październikowe wesele i wizytę w Ikei me gusta
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 06:09   #3760
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

My zrobiliśmy sobie krótki reset. Jest pięknie, ale albo wrócimy ozdrowieni albo z zapaleniem płuc

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Szkoda tylko ze tak zimno. Około 10 stopni.
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 07:09   #3761
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Dzień dobry

Ja nawet ślubnych tematów nie mam dosyć i chętnie bym moje wesele powtórzyła Ale tak jakoś już mniej jest co pisać :P

No, ale codziennie tu wchodzę
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 07:20   #3762
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Właśnie wróciliśmy z cukierni dodatki do kolocza dostarczone, jutro rozwozimy to się już dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 07:33   #3763
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Dzień dobry

I znowu poniedziałek... W dodatku z okropną pogodą

Byliśmy wczoraj na zakupach, trochę się obkupiłam, ale oczywiście nie tym, po co konkretnie pojechałam

W sobotę idę na panieński koleżanki i chciałam kupić czarną sukienkę, ale dzięki mojemu wystającemu brzuchowi nic na mnie nie pasowało

Lilly - Udanego wypoczynku
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 07:39   #3764
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Fiole ja szczerze podziwiam Twoją ekscytację weselem Ja rowniez dolaczam do tych,ktorzy uwazają ze bylo cudownie ale nie chcieliby powtorzyc Za to nie moge sie doczekac kolejnych cudownych dni

Jedziemy dzisiaj do miasta zalatwic kilka spraw.Ale fajnie miec tz tylko dla siebie wiedzac ze juz nie pracuje
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 07:45   #3765
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja nawet ślubnych tematów nie mam dosyć i chętnie bym moje wesele powtórzyła Ale tak jakoś już mniej jest co pisać

No, ale codziennie tu wchodzę
Mam to samo mogłabym co miesiąc byleby z aktualnym mężem

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jak nas będzie na to stać to na dziesiątą rocznicę ślubu robimy wielką imprezę jak wesele
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 07:47   #3766
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
My nie dostaliśmy żadnego prezentu Za to jedną pustą kopertę Oczywiście i tak wiemy kto to, bo każda była podpisana z wyjątkiem tej jednej.

Szczerze mówiąc, ja mam dosyć tematów ślubnych na najbliższe 15 lat Dlatego ciężko mi się wbić w rozmowę. Mój ślub kosztował mnie zdecydowanie za dużo nerwów, dalej to odczuwamy, bo całkowicie zerwaliśmy kontakt z rodzicami faceta i ciągle są jakieś nieprzyjemności Mieszkania swojego przez najbliższe lata mieć nie będziemy to też nie pozostaje mi nic innego jak tylko podczytywać
My dostaliśmy trochę prezentów, w sumie wszystkie w miarę ok poza czajnikiem na prąd od TŻ sąsiadki (nie była na weselu, tak po prostu dała), my używamy tylko takich czajników na kuchenkę Poza tym, tak jak już mówiłam, mamy masę ręczników, w sumie spoko, przydadzą się, wszystkie są w neutralnych kolorach, szarości, beże, biel, tylko jedne są wściekle turkusowe Dostaliśmy też wyciskarkę do soków z przyrządem do robienia sorbetów , koronkowe poszewki na poduszki+obszytą koronką firanę robione ręcznie przez mamę mojej przyjaciółki, dwa zestawy kubków, maselniczkę, kieliszki na jajka (dwa komplety), no i prezent, którego się nie spodziewaliśmy, a który nas bardzo wzruszył: papieskie błogosławieństwo naszego małżeństwa przysłane prosto z Rzymu wraz z różańcami To od przyjaciela z dzieciństwa mojego taty, który pracuje w radiu Watykan To chyba tyle

Pustych kopert nie mieliśmy, ale mieliśmy dwie niepodpisane, wiemy która od kogo

Ja też mam dosyć ślubnych tematów A budowę chyba jednak w 2018 zaczniemy, bo od listopada zaczynamy rozkręcać własną firmę i raczej wszystkie oszczędności na to pójdą. Ale uznaliśmy, że lepiej w tej kolejności, bo w przyszłym roku firma powinna zacząć przynosić zyski, dzięki którym będziemy mogli ruszyć A tak kasa byłaby utopiona w stanie surowym i byśmy ciułali, bo nie chcemy kredytu powyżej 100k brać

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Ja bym mogła sam dzień ślubu powtórzyć, ale nigdy tego tygodnia przed
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:02   #3767
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja jeszcze nie mogę do końca pożegnać się z tematem ślubu, bo czeka nas jeszcze sesja, którą nie wiadomo kiedy będziemy mieć ze względu na pracę Tża Bardzo liczyłam na ten czwartek, ale zobaczymy Wiem tyle, że mamy jechać gdzieś ok 120 km do miejsca sesji, ale więcej foto nam nie zdradził Najgorsze w tym jest to, że moja makijażystka ma zawalony grafik do końca września i nie będzie mogła mnie wymalować i muszę szukać jakiegoś zastępstwa
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:04   #3768
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja nie wiem co z fryzurą i makijażem na sesję, bo raczej będziemy mieć w górach i to wcześnie rano. Zrobiłabym sobie loki, ale się wyprostują od wilgoci A malować się w ogóle nie umiem, także tego
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:06   #3769
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Mors super to blogoslawienstwo,piekny pomysl

My dostalismy z prezentow:
-wolnobrotowa wyciskarke do owocow
-komplet recznikow (od gosci ktorych nie bylo na weselu,bardzo ladne w odcieniach szarosci,na pewno nam sie przydadza)
-posciel (tez ladna)
-zestaw do founde (???)
-jakis swiecznik
- jakas patere szklaną niby recznie robioną ale pojdzie dalej xD
-chyba ze 3 lampy i zegary ale to od tych co tylko na poprawinach byli.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 08:12   #3770
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co z fryzurą i makijażem na sesję, bo raczej będziemy mieć w górach i to wcześnie rano. Zrobiłabym sobie loki, ale się wyprostują od wilgoci A malować się w ogóle nie umiem, także tego
Ja też myślałam, żeby zrobić delikatne loki Ale to mi zrobi raczej koleżanka fryzjerka (mam nadzieję) Mam tylko problem z tym makijażem... A jak wyjazd będzie wcześnie rano to jeszcze bardziej mi to komplikuje sprawę.

Edytowane przez Fragaria_
Czas edycji: 2016-09-19 o 08:13
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:13   #3771
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Hej dziewczyny, chyba zaczynam się stresować, mogłam jednak wziąść sobie wolne na ten tydzień cały, chyba że zagadam z koleżanką żeby jutro poszła tez za mnie.

Nie wiem za co mam się wziąść. Zaczynam się denerwować jak to wszystko wypali. W sobotę mieliśmy trzaskanie, wyszlo fajnie, dostaliśmy dużo prezentów od gości nie proszonych na wesele.

A jeszcze musze rozchodzic buty
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:16   #3772
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

My mamy jutro sesje prawdopodobnie Ale bede sie sama malowac i "czesac"tak jak ostatnio. W sumie nie zamierzam nic z wlosami robic.

Pochwale sie,dzisiaj waga pokazala 60.7 kg wiec mam szanse zejsc ponizej 60 do wyjazdu co byloby szczytem moich marzen
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:17   #3773
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Dzień dobry

Fragaria może poproś ją, żeby kogoś poleciła? Ja tak zrobiłam z fryzjerką, która teraz nie może mnie farbować
Co do wesela to mam tak jak Mors, mogłabym powtórzyć ten dzień, ale ostatniego tygodnia za nic w świecie Teraz czekamy na film i zdjęcia, więc temat jeszcze nie do końca zamknięty, ale inspiracji już nie szukam, jedynie oglądam z przyjemnością Wasze fotki czy teledyski No i jeśli coś wiem to chętnie doradzam dziewczynom, które są jeszcze przed
Dzisiaj wymyśliłam sobie na obiad placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym, uwielbiam, a zawsze zapominam zrobić i wczoraj TŻ mi przypomniał Ale w związku z tym muszę jechać na zakupy i jeszcze do urzędu (już nie w związku z tym ), więc czas się ruszyć z łóżka
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:40   #3774
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
My mamy jutro sesje prawdopodobnie Ale bede sie sama malowac i "czesac"tak jak ostatnio. W sumie nie zamierzam nic z wlosami robic.

Pochwale sie,dzisiaj waga pokazala 60.7 kg wiec mam szanse zejsc ponizej 60 do wyjazdu co byloby szczytem moich marzen
Super! W takim razie trzymam kciuki

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Fragaria może poproś ją, żeby kogoś poleciła? Ja tak zrobiłam z fryzjerką, która teraz nie może mnie farbować
Będę chyba musiała tak zrobić. Kurczę, mam drugą koleżankę makijażystkę blisko, ale nie do końca mi odpowiada jak maluje...
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:43   #3775
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja bym chętnie powtórzyła ślub i wesele. Kilka dni po miałam doła, ze to już koniec tej całej organizacji i ze to już się nie powtórzy, ale jednocześnie byłam bardzo szczęśliwa ze wszystko się udało i ze mam wspaniałego męża. Na szczęście szybko przeszło.

Czekam z niecierpliwościa na zdjęcia i film, będę mogła to przeżywać jeszcze raz

Z prezentów dostaliśmy: komplet sztućców, koc, komplet talerzy i pojemniki na sol i pieprz. A i jeszcze pościel, wszystko ok.

Tydzień przed ślubem był bardzo nerwowy, ale jakoś przeżyliśmy

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

A filmiki od gości z naszym pierwszym tańcem, przysięga i testem zgodności oglądam codziennie
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:02   #3776
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Witam się po intensywnym weekendzie.
Ja również mam już dosyć tematów ślubnych, choć teraz mamy fazę z filmem i w sobotę również byliśmy w odwiedzinach u rodziny oglądać film. Siedzieliśmy do 3 w nocy a w niedzielę od rana moja ciotka znowu chciała oglądać, bo tak jej się spodobał, że moja kuzynka bierze tego samego foto i kamerę na swój ślub za rok . A wczoraj byliśmy u nowych sąsiadów zobaczyć ich dom .
Ogólnie staram zaglądać sie na forum jak mam mobilny internet, ale jak przychodzi weekend to nie włączam ani tel ani kompa ;p

Lilly
zazdrość z podróży!
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:10   #3777
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wymyśliłam sobie na obiad placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym, uwielbiam, a zawsze zapominam zrobić i wczoraj TŻ mi przypomniał Ale w związku z tym muszę jechać na zakupy i jeszcze do urzędu (już nie w związku z tym ), więc czas się ruszyć z łóżka


Hej
Strasznie szybko weekend zleciał
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:16   #3778
Fragaria_
Wtajemniczenie
 
Avatar Fragaria_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 308
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Zarezerwowaliśmy nocleg w Warszawie z okazji meczu Polski z Danią Ale nie mamy jeszcze biletów
Fragaria_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:33   #3779
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy z cukierni dodatki do kolocza dostarczone, jutro rozwozimy to się już dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile macie paczek kołocza ?

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:40   #3780
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Hej

Ja z chęcią bym powtórzyła ale tylko dzień ślubu, co prawda nerwowo nie było tydzień przed ale mogłabym wrócić do momentu kiedy wszystko już było załatwione Póki co mam przesyt ślubnych tematów i pora w końcu zacząć patrzeć do przodu na to co przed nami

Z prezentów dostaliśmy komplet ręczników ( " mąż" i " żona"), figurę aniołka która zdobi nam komodę w sypialni, dwie pary pościeli które są prześliczne, jedno z ładniejszych wydań Pisma Świetego jakie widziałam od znajomych księży którzy błogosławili małżeństwo, nasz obraz rysowany węglem, dwa srebrne obrazy Świętej Rodziny na drewnianej podstawce ( chrzestni znów zrobili mi identyczny prezent jak przed pierwszą Komunią) i reszta to już wina i książki o które prosiliśmy.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 21:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.