Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 21:09   #3751
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
a co do kilogramow to ja tez chce zrzucic, ale ciasta i pepsi w szafce mowia stanowcze NIE prowadza debate z moimi ciuchami sprzed ciazy. i na razie ciuchy przegrywaja


Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
SYNEK: ja? nie. chiba TY


blonde
A z grillem to żeście zaszaleli
zebra dla Piotrusia
elcia ślicznie razem wyglądacie
youyou to dopiero pierwszy raz, musisz sobie dać trochę czasu i kondycha na pewno wróci Dobrze, że i tak sie zdecydowaliście pojeździć
malinka raczej nie pisałaś, że jesteś ewangeliczką. za wizytę i księdza z dobrym podejściem. I przede wszystkim z a jutrzejszy dzień - koniecznie pochwal sie potem zdjęciami
aldii i co żadnych wieści od tej znajomej lekarki?

A ja postanowiłam dziś dać małemu butlę na noc z nadzieją, że może dłużej pośpi. Poszedł spać ok. 19.40 więc pewnie za jakąś godzinkę lub wcześniej się obudzi. Tylko jestem ciekawa czy najpierw urządzi mi awanturę
...........
zebra łaski nie robi, dziecku nie ma prawa chrztu odmówić. Co prawda my z Michałem też się baliśmy jak to będzie, bo teściowie nie przyjmowali ksiedza po kolędzie, ale obyło się bez najmniejszych problemów.

Edytowane przez addicted to wizaz
Czas edycji: 2010-04-17 o 21:13
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:28   #3752
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

hej
Zeberka super ze Piotrusiowi udalo sie przewrocic Moj narazie bardzo sie stara ale w polowie sie zawiesza i opada..heheh
Malinka za jutrzejszy dzien. My mamy za tydzien
Elcia slicznie razem wygladacie

A ja sie pochwale ze zaraz wychodze do knajpki na piwko. Kolezanka zadzwonila. Synek wykapany i juz spi wiec ja lece. Maz zaoferowal sie ze zostanie w domu bo i tak jutro idzie rano do pracy i musi wstac ok 5 rano wiec akurat przypilnuje synka. A synek zjadl o 22 wiec teraz obudzi sie ok 4 wiec ja juz wroce dawno a maz akurat bedzie wstawal do pracy. Pewnie jutro bede nieprzytomna ale co tam. strasznei mi brakuje towarzystwa i takich wyjsc ze sie poswiece.......
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:38   #3753
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Gosbaj takich wypadów i mnie barkuje... no po niedzieli będę miałą ale z synkiem do babci echhh troche mi się nie chce... ale Tż robi na poddaszu i hałasuje więc wole go zabrać żeby mógł więcej zrobić, bo tak to może tlyko jak jesteśmy na spacerze albo mały się bawi(wiercić, tłuc się)

Elcia ja na codzień też uroda nie grzesze... echh też w dresie tlyko jeszcze upaćkana od mleka, jedzonka i sliny małego... a i te moje wypadające włosy są wszędzie...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:39   #3754
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

gosbaj to udanej imprezki i dla tż

miłej nocki mamuśki
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:45   #3755
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

EE może by się wcześnmiej przewrcił ale jak robił takie pokraczne pozycje na brzuszku poprawiałam go, a on chyba się przymierzał... będę zawsze po kąpieli go na brzuszek kładła na golasa skoro wtedy jest wstanie wyleżeć tylko musi miec dobry nastrój ale ostatnio je przed kapeila więc nie ejst głodny wtedy a potem nie chce dojadać przeważnie tylko spać
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:48   #3756
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Gosbaj takich wypadów i mnie barkuje... no po niedzieli będę miałą ale z synkiem do babci echhh troche mi się nie chce... ale Tż robi na poddaszu i hałasuje więc wole go zabrać żeby mógł więcej zrobić, bo tak to może tlyko jak jesteśmy na spacerze albo mały się bawi(wiercić, tłuc się)

Elcia ja na codzień też uroda nie grzesze... echh też w dresie tlyko jeszcze upaćkana od mleka, jedzonka i sliny małego... a i te moje wypadające włosy są wszędzie...
to chyba kazda młoda mama tak wyglada w domu

Elcia slicznie wygladacie

Addicted no zaszalelismy z tym grillem i powiem szczerze, ze teraz juz mnie to denerwuje, bo maz, szwagier i kolega sacza jeszcze piwka mi pod oknem- co prawda juz nie grilluja ale gadaja i popijaja
Synek juz spi, aj juz wykapana po tym grillowym zapachu i tez ide sie połozyc.

Zebra dla Piotrusia. Mój synek sie jeszcze nie przekreca ale jak lezy na brzuszku to cos tam próbuje, chyba jest za ciezki

Gosbaj zazdroszcze, ze mozesz sobie wyjsc. Ja nawet jak bym chciała to nie mam tu z kimale juz za ponad 3 tyg bede w Polsce czyt. mam nadzieje, ze te pyly mina to sobie odbije

A powracajac do tego wulkanu to mam nadzieje, ze to dlugo nie potrwa i otworza lotniska i wznowia loty, bo czekam na moja mamcie za 1,5 tyg
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 22:30   #3757
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Blonde za ciężkiee Piotruś tez nie lekki prawie 7 kg co najbardziej czują moje plecy... wyją z rozpaczy:P
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 22:36   #3758
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

BLONDE my lecimy do POLSKI 29 maja i mam nadzieje ze uspokoi sie ten wulkan
ZEBERKO nom ja tez paraduje w drelichu i powiem ci ze jak wychodze na spacery to mi dziwnie w jeansach i sweterku bo cala ciaze tez w dresie przechodzilam noi teraz w wiekszosci tez
aaa i jutro nasza pierwsza rocznica slubu
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 22:43   #3759
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Elcia to wszystkiego najlepszego też dziwnei czuję się w czymś co nie ma gumki w pasie
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 07:34   #3760
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
A w ogóle to muszę się pochwalić. Milenka zaczęła sie przewracać z brzuszka na plecki dzisiaj
moja Zuzia nie chcę się przekręcać , porafi jedynie na boczki ... zaczynam sięnartwić
Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Malinka, Bardotka gratuluję Mój nigdy tego nie zrobi, bo nie chce na brzuchu leżeć nie wiem czy to nie przez te przepukliny czuję dyskomfort... niby jest ok, śmieje się i gada do zabawek... łebek ma w górze i nagle płacz...
Zuzia tez za długo nie lubi
Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość
Możesz napisać gdzie kupowałaś ten nawilżacz? Bo my kupiliśmy taki na kaloryfer-ale jak teraz prawie nie palimy, tylko wieczorem na noc, to chcę kupić taki elektryczny, bo mój Miłek właśnie tak charczy i lekarka powiedziała, aby cały czas było wilgotne powietrze koło mj gdzie on śpi, to będzie mu się lepiej oddychało.
ja kupiłam taki :
http://www.allegro.pl/item990798311_..._2_2l_hit.html
tani i wydajny ale nie pokazuje poziomu wilgotności i trzeba pilnować samemu
u mnie w sypialni stio na komodzi i chodzi całą noc na najniższym poziomie ( nie jest bezpośrenio koło łóżeczka ) i dziś w nocy Zuzia spała spokojnie z czystym noskiem
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 07:45   #3761
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

hej ja juz po imprezce.bylo super spotkalam sie ze wszystkimi znajomymi.

Niestety maz sie troche nie wyspal bo synek dostal katarku i troche mu kaszlal i marudzil. ja przyszlam o 2 to juz spal. Tylko facet jak to facet nie zauwazyl ze on ma nosek zapchany i ze trzeba glutki sciagnac. ja to zrobilam od razu i synek pieknie spal. Obudzil mi sie tylko o 4 a potem az o 8!!! - wiec dal mamusi troszke odespac Tak wiec maz pewnie wroci z pracy zajechany i pojdzie spac.... tak to jest jak jest niedomyslny....

A ja po domu tez chodze w dresach ale jak gdzeis wychodze to zawsze sie normalnie ubieram i maluje. Tzn ja zawsze chodze w domu w dresach, przed ciaza i dzieckiem tez tak chodzilam wiec jak dla mnie normalka

A co do tej chmury i nieczynnych lotnisk to ja sie tez bardzo martwie bo w ten piatek ma przyleciec chrzestna mojego synka bo my w niedziele mamy chrzciny....i co jak nie beda latac samoloty to co.....nie bedzei chrzcin.....mam nadzieje ze do piatku juz bedzie ok
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 07:45   #3762
malinka118
Rozeznanie
 
Avatar malinka118
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 955
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Dziękuję Kochane za kciukaski
Fotkami się pochwalę, ale ze swojego wyglądu nie jestem zadowolona. Myślałam, że więcej zgubię do chrzcin, a tu ciągle jeszcze za dużo

Milenka jeszcze śpi, więc jest szansa, że będzie grzeczna w kościółku.
Milego dzionka.

Gosbaj do piątku na pewno lotniska otworzą i chrzestna przyleci.
__________________
Milenka 23 stycznia 2010
Olafek 12 sierpnia 2006
- 7,7 kg

Edytowane przez malinka118
Czas edycji: 2010-04-18 o 07:46
malinka118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 07:59   #3763
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

elcia obyście żyli długo i szczęśliwie
ula Maćkowi udało się kilka razy przewrócić z brzuszka na plecki, ale od jakichś 2 tyg nie zaszczycił mnie tą umiejętnością Głowę zadziera wysoko, nieraz się kołysze się na brzuszku (podnosi nóżki do góry) ale się nie przewraca. Na razie nie musisz się jeszcze martwić
gosbaj fajnie, że wyjście było udane. A do piątku to już pewnie przywrócą loty
malinka nie przesadzaj i nie zawracaj sobie tym dzisiaj głowy, bo w końcu są ważniejsze sprawy. za grzeczną Mi

Wczoraj dałam małemu butlę z modyfikowanym parę minut północą i bardzo grzecznie wypił 60 ml, potem zmieniliśmy zasiusiane ubranka, dokarmiliśmy się cycem i pospaliśmy 4h Potem pobudka na cycusia (a był tak pełniusieńki, aż bolesny) i wstaliśmy po 3h. To mi się podoba
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 08:20   #3764
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

My tez mamy dzisiaj rocznicę ślubu

Szkoda, że wszyscy chorzy

Tak sobie dzisiaj patrzyłam jak Patka spi i aż mi sie łezka w oku zakręciła jak sobie przypomnę jak rok temu byłam najszczęsliwszą kobietą na świecie z powodu ślubu i wiedziałam już wtedy, że od razu po nim rozpoczniemy starania o dzidziusia i od razu sie udało,
a teraz to maleńkie szczęście śpi sobie tak słodko echh

Jak wstanie poogladamy sobie razem nasze ślubne zdjecia

Miłego dia mamuski
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 08:41   #3765
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Elcia,Bardotka : roza:
Addicted nadal nic nie wiem.Dzisiaj ma ta znjoma przyniesc mi te wyniki, to moze sama mi powie co i jak.Pewnie nie chciala przez tel.
za karmienie i sen
Malinko udanych i spokojnych chrzcin A jak maz sie czuje ?
Bardotko a jak Pati i jej kupki ? Dalej je marchwianke ?

Cos Sensuel sie dlugo nie odzywa....
__________________
Lukrecja

Edytowane przez aldii
Czas edycji: 2010-04-18 o 08:45
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 08:56   #3766
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Aldii tak marchwianka jest cały czas, ale już troszkę mniej, luźne stolce są nadal ale podobno tak ma byc lekarze mają mnie już chyba dość i uważają za wariatke, ale trudno

Już jej obiecałam jak ta biegunka się skończy robimy wielką impreze będą tańce i zabawy do rana Oczywiście wasze dzieci moga czuć się zaproszone
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 08:57   #3767
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość

Kancia poważnie
Takie fotki są gorszące? Nie no nie przyszłoby mi to do głowy... Było już tak kiedyś żeby siusiak przeszkadzał?

nie chodzi o to, ze są gorszące tylko o to by żaden pedofil nie masturbował się przy zdjęciu to jest forum publiczne i własnie ze względu a bezpieczenstwo nie umieszcza się nagich zdjęc dzieci. Na gorze w odchowali w linku jest o tym wzmianka.
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:38   #3768
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej mamusie
Dzisiaj za to Paulina zamiast do 6 pospała aż do 7 rano...

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Pochwalisz się kojcem?
Już kiedyś wklejałam chyba zdjęcia, ale proszę kojec i Paula
To jest kojec firmy berber, ma 105x105 cm... Środka dokładnie nie mierzyłam, ale mieści się mata o średnicy 95 cm...

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
moja Zuzia nie chcę się przekręcać , porafi jedynie na boczki ... zaczynam sięnartwić
Paulina też się jeszcze nie przekręciła, mam nadzieję, że niedługo to zrobi, bo teraz w kojcu mam dużo miejsca i strasznie się ostatnio ruchliwa zrobiła...
Zresztą dzieci przekręcają się średnio około 5 miesiąca życia, więc jeszcze masz czas...
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2010-04-18 o 09:41
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:42   #3769
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
nie chodzi o to, ze są gorszące tylko o to by żaden pedofil nie masturbował się przy zdjęciu to jest forum publiczne i własnie ze względu a bezpieczenstwo nie umieszcza się nagich zdjęc dzieci. Na gorze w odchowali w linku jest o tym wzmianka.
A juz chcialam to napisac. Moze tylko ujelabym to w inne slowa. Ale Ty kancia zawsze jestes dosadna
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 10:22   #3770
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Lila ja mamkilka chust Jedna w stylu Goohy, ale nie jestem z niej zadowolona i nie mam do niej zaufania - materiał jest cienki, miałam na początek od sąsiadki nim przyszły moje. Mam też lennylamb kolor pistacjowe lato długość 5m - jest gruba jestem z niej bardzo zadowolona, ale jest dla mnie ciut za długa, ale dobra na mojego męża. Mam też hoppediz kolor antiqua długość 4,6m - materiał gruby jak lenny lamb, dla mnie ta długoś jest odpowiednia(mam 165cm i rozmiar 42).
Dziękuję za cenne info chyba kupie tę Rapalu z Bebelulu, tlyko nie wiem jeszcze jaki rozmiar: 165 cm, roz.36 ale TŻ bedzie zainteresowany więc chyba M.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Kochane, kiedy zaczynacie jeździć spacerówką? Mój Bartuś wyrasta powoli z gondoli....
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:39   #3771
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witam!

Elcia ja lece 8 maja, ale martwie sie bo moja mama za 1,5 tyg. Mam nadzieje, ze wrocio wszystko do normy i nie pokrzyzuje nam planów, bo sie stesknilismy
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Addicted. Ja powrócilam do dawania na noc butli z mieszanka, bo tylko raz po cycku spal, kolejny juz budził sie co 2 godz, a raz nawet zasnac niechcial

Lila my przesiadamy sie tak maj- czerwiec, bo tez sie ciasno robi

Ula nie martw sie Sebus tez sie nie przekreca, probuje powoli ale mu nie wychodzi. A kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie...

Malinkaza chrzciny, pochwal sie potem fotkami

Gosbaj fajnie, ze imprezka sie udała

A my dzis znowu pogaduchy od 5 rano, dopiero o 7 synek usnał i spalismy do 9.00Zasnał wczoraj o 19.00, potem karmienie o 22.00 i spał do 5 rano, wiec juz od 5 był wyspanyMaz dzisiaj odsypia wczorajsze, a ja upieklam juz plesniaka na dzis. Zapraszam na kawke kto chetnyPogoda dzis nieciekawa i chyba nici ze spacerku
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:00   #3772
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Lila my jak najpozniej sie da Na szczescie Lu ma olbrzymia gondole i jeszcze duzo luzu.

Mamuski jakie macie spacerowki ? Przegladalam niedawno allegro i prawie nic mi sie nie podoba
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:23   #3773
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
A juz chcialam to napisac. Moze tylko ujelabym to w inne slowa. Ale Ty kancia zawsze jestes dosadna
No właśnie ja też miałam napisać, a na Kancie zawsze można liczyć

Co do spacerówek to my mamy Mutsy Urban Rider bo kupiliśmy razem z gondolą, a przesiądziemy się pewnie jakoś w wakacje, na razie nawet o tym nie myślę

Dziewczyny gratulacje z okazji rocznic ślubu!!

************************
A my mamy za tydzień zaproszenie na ślub i przyjęcie weselne i mam cały czas dylemat czy wziąć Filipa....

Pan młody to dobry kolega TŻ-ta i zawoził nas do ślubu. Podobno nie będzie typowego wesela tylko bardziej przyjęcie z obiadem itd....
Skłaniam się do wzięcia go z nami, weźmiemy gondolę i może będzie w niej spał. I tak planujemy być krótko... zjemy obiad , chwilę posiedzimy i wszystko....
Czy brałybyście 11-tygodniowego brzdąca na taką imprezę???
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:32   #3774
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
to chyba kazda młoda mama tak wyglada w domu
Ja jak tylko zaczełam się normalnie ubierać to i się maluje Co prawda po domu chodzę oczywiście spodniach dresowych i jakiejś koszulce ale maluję się normalnie. Na wyjścia oczywiście mocniej no i lepiej się ubieram


A w ogóle dziś stanełam na wagę i mam kolejny kg mniej od razu lepiej się robi człowiekowi na duszy że trzymanie diety i ćwiczenia coś dają
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:35   #3775
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez angeletta Pokaż wiadomość
Zebra ten skok rozwojowy jest taki straszny? Aż się boję co będzie u nas, bo Tymek bez skoków potrafi dać mi do wiwatu. Ostatnie dwa dni to już z siebie wychodziłam, żeby go zabawić, a ten mały terrorysta krzyczał tak, że aż broda mu się trzęsła i nic mu nie odpowiadało
Nie wiem, jak to będzie z tymi skokami później, ale po dzisiejszej nocy padam na twarz
Pisałam Wam wczoraj o tym, że mój Miłek ma chyba skok rozwojowy. No i poczytałam w internecie o tych skokach i faktycznie pierwszy skok jest w granicach 5 tyg-więc u nas jest właśnie to powodem marudzenia synka. A dzisiejsza noc to była masakra spałam łącznie może ze 3 godz-po parę minut. A Miłosz wył, jakby go ze skóry obdzierali-spokój był jak miał suta w buzi, a jak wyjmowałam, bo nie ssał, tylko ciumkał to ryk... Jak wkładałam smoczka jeszcze głośniejszy płacz i taki wzrok dlaczego mu cycka nie daję tylko smoczek
Rano też płacz, a później jak zaczął się do mnie śmiać i gadać
-Aguu
no to zaczęłam mu odpowiadać
-Aguu
A ten mój Glutek cała japka śmiejąca i ze mną gada, a jaki był szczęśliwy jak mu odpowiadałam
No i jak tu się wkurzać za tą noc ale szczerze padam ze zmęczenia.

Na dodatek to mj nad pośladkiem boli mnie coraz bardziej najgorzej jak podnoszę Milutkiego, to aż zęby muszę zaciskać chyba bez lekarza się nie obędzie

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Kocurazab sliczny synek


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Wszystkim się będę chwalić... Piotruś chętnie leżał na brzuszku po kapieli na golasa ale ładnie się podnosił i wiecie czemu tak dawał dziwnie rękę?Do przewrotu z brzuszka na plecki zrobił to !!!!!!! Myślałam, że nigdy tego nie zrobi, bo nie leży na brzuszku zbytnio Jak sie przewracał lekko go popchnęłam przy końcu, bo sie zawiesił ze starchu chyba nie śmiał się... zrobił podkówkę:F ale nie płakał


Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
kocurazab niezły akrobata... My mamy ochraniacz bo w zimie to nam od okna ciągnęło, a jak pisałam łóżeczko stoi na wyjściu na balkon...

A moja akrobatka leży w kojcu i już się przekręciła o 360 stopni...
dla Pauli

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
kocurazab fotki sliczne ale lepiej zamaż siusiaka w paincie bo moderator moze poprosic o usunięcie zdjęc.
Mój Tomek tez tak łazi i w tą samą stronę
zaraz coś z tym zrobię
dla synka

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
KOCURAZAB no sliczny synio
aaa i dawno fotek nie wrzucalam wiec mamcia z synusiem ma juz 10 tygodni wychodzilismy na spacerek

za 10 tyg

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Dzięki za linka

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Rozmowa z księdzem bardzo miła. Nie wiem czy Wam mówiłam, ale nie jestem katoliczką i chrzest będzie w kościele ewangelickim. Mężuś jest katolikiem, ale już dawno postanowiliśmy, że dzieci będą za mną. I mężuś i rodzice chrzestni (też katolicy) byli bardzo zadowoleni i zdziwieni podejściem księdza na plus
Jutro imprezka, trzymajcie kciuki, żeby moja mała Mi była grzeczna w kościele i mój 4 latek jakoś wysiedzial
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kocurazab ale się fajnie tapla w wanience


Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
ZEBERKO dziekuje dzisiaj powiedzialam TZowi zeby zajal sie malym bo ja chce sie chociaz raz pomalowac i wygladac ladnie to byl moj pierwszy raz od porodu jak sie pomalowalam bo tak to chodze po domu rozczochrana i w dresie
No ja jak jestem w domu rzadko ostatnio się maluję, ale ogólnie jak tylko gdzieś wychodzimy to zawsze
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:19   #3776
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

celka przeciez łagodnie napisałam

gdzies jest watek pt "pedofilia na nk" i tez się tyczy gołych fotek
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 15:30   #3777
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Wklejam Wam wygibasy Pauliny

http://www.youtube.com/watch?v=zHzr8e0gIOY
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:03   #3778
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kamyku
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:31   #3779
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
kocurazab niezły akrobata, w takim układzie stwierdzam, że mój to coś leniwy, bo zazwyczaj znajduję go w takiej samej pozycji jak kładłam spać (co najwyżej głowa jest obrócona w inną stronę). Fajne foteczki


Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
SYNEK: ja? nie. chiba TY

a ja sie zalamie, piekny dzien na dworzu, a ja co? w szlafroku po domu biegam, bo znowu goraczka przychodzi, na razie 38.3. jak kaszle to mam wrazenie, ze mi baniak wybuchnie, a jak biore gleboki oddech to zebra bola. no i o co chodzi??


Zdrowiej szybciutko
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:06   #3780
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Wklejam Wam wygibasy Pauliny

http://www.youtube.com/watch?v=zHzr8e0gIOY
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.