Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 14:36   #3751
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
A czy w Rossmanie, Super-Pharm lub Hebe można dostać Marion?

Zmierzyłam i wychodzi, że 33

Z identycznym napisem zamówiłaś? Ile Cię będzie kosztowała? Pamiętam, że wysyłałaś mi jej stronę, ale nie zdążyłam dokładnie jej przejrzeć.



Widzę, że ja nie oszczędzam Jantara bo zawsze aplikuję po dwie porcje ze strzykawki stąd nie wystarcza mi na tak długo, jak niektórym z Was.

Serum też polecam! Używam teraz tego 35-50, zamówiłam je z ciekawości, bo wcześniej miałam do 35 lat.

Zgodnie z tym zdjęciem- squaty rozbudują nam tylko nogi Ja najbardziej bałam się, że utyją mi łydki, ale nie zauważyłam tego na szczęście. Co do ud- zauważyłam niewielką różnicę, co jest na plus dla mnie, bo przydałoby się moim udom wymodelowanie. Niestety od dłuższego czasu nie ćwiczyłam i zatarła się granica między moją pupą a plecami Mam okropny problem z boczkami Muszę się wziąć za siebie znowu, bo ledwo co dzisiaj weszłam w moje ulubione jeansy
Jeszcze nie zamówiłam, zamówiłabym jeszcze nie zaczęła robić bluz, chociaż pewnie jakbym kupiła gładką to chyba nie odmówiłaby mi namalowania napisu ciekawe czy na tej z decathlonu by się dało, nie wiem czy to musi być odpowiedni materiał
ojej, to Ty masz chudziutkie łydki, zazdroszczę w takim razie nie mam co robić kolejnego podejścia do kaloszy
wysłali mi dziś te melissy, a teraz kliknęłam trampki na czasnabuty
będą do tartana

Aga, nie widzi mi się ta spódnica ona ma na dole ściągacz? on mi jakoś nie pasuje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pol_pm_NISKIE-TRAMPKI-TL16W-S3-100P-9531_2.jpg (9,2 KB, 23 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 15:47   #3752
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! pilnie potrzebuję porady. Przejrzałam pół allegro i nie znalazłam ciekawej sukienki na wesele. Większość jest atłasowa, bardzo krótka albo bazarowa :|
Mam tą sukienkę, którą przerabiałam, ale jakoś entuzjazm opadł i nie wiem czy nie ubiorę jej na poprawiny. Przypomniało mi się, że kiedyś w Mango kupiłam piękną spódnicę (stare zdjęcie, które absolutnie nie oddaje jej uroku i tego jak się prezentuje:/, chciałam tylko wrzucić coś poglądowego). Może mogłabym do niej dobrać jakąś ładną górę? (tylko pewnie nie znajdę . Oczywiście ubrałabym ją niżej niż na tym zdjęciu. Spódnica bardzo podkreśla talię i generalnie bardzo efektownie się prezentuje. Ale teraz to już nic mi się nie podoba i sama nie wiem :/ A muszę już ogarniać temat, żeby zdążyć znaleźć i ew. zamówić dodatki :/
Pokombinuj z górą z koniecznie matowego materiału, w kolorze jaki lubisz, żeby pasowało do dodatków. Unikałabym bieli. Widzi mi się do tego wyłącznie jakaś prosta bluzka lub body, nawet i o koszulowym kroju – spódnica wygląda na „dyskotekową", więc warto byłoby dodać jej elegancji (ale może faktycznie to kwestia foty).

Pokaż tę sukienkę, w którą chciałaś ubrać SIĘ na poprawiny – może jednak tę spódnicę założysz na drugi dzień (swoją drogą... nigdy nie byłam na weselu z poprawinami! Nikt nie urządzał, moje też oczywiście było bez poprawin. To ma w ogóle sens, takie party-afterparty? )
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 18:03   #3753
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dziewczyny, odkrylam ostatnio masaże szczotka na sucho i powiem Wam, ze sie zakochalam, zwłaszcza w tym uczuciu gładkiej skory po masażu. Robię to codziennie rano i wieczorem, niesamowicie pobudza! Polecam Wam gorąco!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:21   #3754
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Szukam niskich białych Conversów... Macie pomysł gdzie je mogę tanio kupić?
Będę wdzięczna za pomoc
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:28   #3755
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

OnaZakupoholik, sama się rozglądałam za conversami i chyba w promocji można czasem upolować na schaffie, answear (np. ze zniżką klubową), może asosie... ale w ogóle nawet cienko jest z rozmiarami

a co myślicie o botkach z załącznika?
są ze skóry. Nie chodzi mi o funkcjonalność, bo wiem, że na zimę się nie nadadzą ale o wygląd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg botki parfois.jpg (21,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg parfois botki.jpg (23,7 KB, 40 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:32   #3756
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
OnaZakupoholik, sama się rozglądałam za conversami i chyba w promocji można czasem upolować na schaffie, answear (np. ze zniżką klubową), może asosie... ale w ogóle nawet cienko jest z rozmiarami

a co myślicie o botkach z załącznika?
są ze skóry. Nie chodzi mi o funkcjonalność, bo wiem, że na zimę się nie nadadzą ale o wygląd
Szukam 35/36 białe niskie.
Zastanawiam się czy to są orginały http://allegro.pl/converse-niskie-kr...448993547.html
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:55   #3757
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Instagramowe dziewczyny, mam problem. Zawsze robię zdjęcia "normalnie" czyli nie przez instagramowe okienko tylko szybko aparatem i zapisuję w galerii, wieczorami wrzucam zdjęcia na insta. I problem polega na tym, że wrzucając na insta, zdjęcie mi się nie mieści i muszę je przycinać co kończy się tym, że zawsze jestem ucięta w połowie Wiecie jak to "naprawić", może muszę pobrać jakiś dodatek? Pracuję niestety na androidzie, może to ma znaczenie, albo mój dziadowski telefon xperia?
A może u Was tak się nie dzieje?

Edytowane przez wankaw
Czas edycji: 2013-08-27 o 19:57
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 19:58   #3758
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
OnaZakupoholik, sama się rozglądałam za conversami i chyba w promocji można czasem upolować na schaffie, answear (np. ze zniżką klubową), może asosie... ale w ogóle nawet cienko jest z rozmiarami

a co myślicie o botkach z załącznika?
są ze skóry. Nie chodzi mi o funkcjonalność, bo wiem, że na zimę się nie nadadzą ale o wygląd
Jak dla mnie bardzo fajne
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:22   #3759
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

Marzy mi się jeszcze taka bluza na rower i do biegania:
http://www.hm.com/pl/product/09638?article=09638-B
ale niestety w moim H&M nie ma już S a XS jest za bardzo opięta :| i legginsy z H&M jeszcze chyba sobie dokupię
Też systematycznie jeżdżę na rowerze Najbardziej lubię jeździć popołudniami i wieczorem. Musze kupić jakąś ciepłą bluzę kurtkę, bo wieczory są już bardzo chłodne, a nie mam zamiaru odpuszczać nawet gdy jesień wkroczy na całego. A Ty, gdy zrobi się chłodniej przesiadasz się na rower stacjonarny, czy nadal będziesz pedałować na powietrzu?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:29   #3760
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Też systematycznie jeżdżę na rowerze Najbardziej lubię jeździć popołudniami i wieczorem. Musze kupić jakąś ciepłą bluzę kurtkę, bo wieczory są już bardzo chłodne, a nie mam zamiaru odpuszczać nawet gdy jesień wkroczy na całego. A Ty, gdy zrobi się chłodniej przesiadasz się na rower stacjonarny, czy nadal będziesz pedałować na powietrzu?

Ja nie mogę się zmobilizować do wysiłku fizycznego
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:40   #3761
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
Instagramowe dziewczyny, mam problem. Zawsze robię zdjęcia "normalnie" czyli nie przez instagramowe okienko tylko szybko aparatem i zapisuję w galerii, wieczorami wrzucam zdjęcia na insta. I problem polega na tym, że wrzucając na insta, zdjęcie mi się nie mieści i muszę je przycinać co kończy się tym, że zawsze jestem ucięta w połowie Wiecie jak to "naprawić", może muszę pobrać jakiś dodatek? Pracuję niestety na androidzie, może to ma znaczenie, albo mój dziadowski telefon xperia?
A może u Was tak się nie dzieje?
każdemu się tak robi wiem tylko że jest jakaś aplikacja, która "dodaje" tło tak żeby zdjęcie miało instagramowy wymiar
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 20:48   #3762
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
OnaZakupoholik, sama się rozglądałam za conversami i chyba w promocji można czasem upolować na schaffie, answear (np. ze zniżką klubową), może asosie... ale w ogóle nawet cienko jest z rozmiarami

a co myślicie o botkach z załącznika?
są ze skóry. Nie chodzi mi o funkcjonalność, bo wiem, że na zimę się nie nadadzą ale o wygląd
świetne są! ciekawe i oryginalne!

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! pilnie potrzebuję porady. Przejrzałam pół allegro i nie znalazłam ciekawej sukienki na wesele. Większość jest atłasowa, bardzo krótka albo bazarowa :|
Mam tą sukienkę, którą przerabiałam, ale jakoś entuzjazm opadł i nie wiem czy nie ubiorę jej na poprawiny. Przypomniało mi się, że kiedyś w Mango kupiłam piękną spódnicę (stare zdjęcie, które absolutnie nie oddaje jej uroku i tego jak się prezentuje:/, chciałam tylko wrzucić coś poglądowego). Może mogłabym do niej dobrać jakąś ładną górę? (tylko pewnie nie znajdę . Oczywiście ubrałabym ją niżej niż na tym zdjęciu. Spódnica bardzo podkreśla talię i generalnie bardzo efektownie się prezentuje. Ale teraz to już nic mi się nie podoba i sama nie wiem :/ A muszę już ogarniać temat, żeby zdążyć znaleźć i ew. zamówić dodatki :/
Mnie się ta spódnica nie podoba... Poszukałabym czegoś innego
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:52   #3763
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nasza skóra na twarzy nie wie ile mamy lat i nie wie jaka naklejka jest na słoiczku z kremem Ja już w wieku 25lat stosowałam kremy 40+ dzisiaj używam różnych, w tym 50+ bo dopiero one naprawdę "coś" robią. Wszystko zależy od skóry i jej wymagań, bo może być tak, że 40latka ma skórę "młodszą" i w lepszym stanie niż 25latka, zależnie od diety, stylu życia, kwestii zdrowotnych, stosowanych leków, środowiska, w którym, żyje itd i pielęgnację należy dostosować moim zdaniem do skóry, a nie metryki.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie jak hihi

Jaką masz cerę? Ja mam raczej problematyczną, ciągle coś się pojawia i walczę z zaskórnikami :/
Zaskoczyłyście mnie , ja za każdym razem gdy robiłam podejście po krem przeciwzmarszczkowy, wszystkie ekspedientki jak jeden mąż twierdziły, że nie ma co przyzwyczajać skóry w tak młodym wieku.

Właśnie oprócz zaskórników, nie mam większych problemów.


Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja albo nie używam wcale (mam ogromną skłonność do zapychania i cerę problematyczną, jakieś drobne krostki, zaskórniki), trudno mi było znaleźć krem po którym wyglądałam lepiej niż wtedy gdy go nie stosowałam. Przeważnie budziłam się rano z uczuciem zapchanej, zmęczonej, lekko opuchniętej buzi z bardziej widocznymi zaczerwieniami i sińcami pod oczami. Ostatnio jednak natknęłam się na krem brzozowy, który jest zupełnie inny , pewnie pozostanę przy nim na dłużej... Twarz jest sprężysta i rozświetlona.. Serum to chyba kolejny kosmetyk, po którym czuję, że moja cera nie jest obciążona i 'oddycha;..

Muszę poczytać o tym kremie .

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość



Oprócz przysiadów coś jeszcze ćwiczysz? Też od dawna planuję zacząć skalpel.

Ja codziennie rano po użyciu hydrolatu z róży domasceńskiej jako toniku na początku wmasowywuję to słynne rosyjskie serum, potem krem z Yves Rocher https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-na-dzien.html (nie znalazłam idealnego, a ten jest nawet ok), filtr 50, a potem dopiero robię makijaż. Z kolei na noc zamiast tego kremu z YR wklepuję olejek różany lub serum z olejkiem arganowym i wit. C lub olejek babydream do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html (tylko mój różni się trochę wyglądem na opakowaniu, ale skład ma identyczny; widzę, że to nowa wersja) lub balsam do ciała babydream https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html Planuję kupić czysty olej arganowy oraz rozrobić to serum flavo C, które jakiś czas temu zamówiłam na BU i stosować na noc.




Sama używam obecnie tego serum 35-50, bo to do 35r.ż. wydawało mi się za słabe. Tzn. buzia była niesamowicie nawilżona i gładka, ale spektakularnych efektów nie zauważyłam. Ktoś kiedyś tutaj pisał, żeby nie sugerować się przeznaczeniem kremu co do wieku, ale potrzebami własnej skóry
Na chwilę obecną tylko przysiady, leń jestem . Jakiś czas temu ćwiczyłam skalpel, ale odpuściłam. Teraz mam motywację - widzę efekty po squatach .

Myślałam o tym flavo, aczkolwiek już gotowym. Może i ja się skuszę na to 35-50 .

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
Instagramowe dziewczyny, mam problem. Zawsze robię zdjęcia "normalnie" czyli nie przez instagramowe okienko tylko szybko aparatem i zapisuję w galerii, wieczorami wrzucam zdjęcia na insta. I problem polega na tym, że wrzucając na insta, zdjęcie mi się nie mieści i muszę je przycinać co kończy się tym, że zawsze jestem ucięta w połowie Wiecie jak to "naprawić", może muszę pobrać jakiś dodatek? Pracuję niestety na androidzie, może to ma znaczenie, albo mój dziadowski telefon xperia?
A może u Was tak się nie dzieje?
Wydaje mi się, że tego się nie da naprawić, tak już po prostu jest, ja mam tak samo. Czasem mnie to drażni, bo tak jak napisałaś ucina w połowie . Pozostaje robić zdjęcia przez insta .
__________________
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:00   #3764
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja albo nie używam wcale (mam ogromną skłonność do zapychania i cerę problematyczną, jakieś drobne krostki, zaskórniki), trudno mi było znaleźć krem po którym wyglądałam lepiej niż wtedy gdy go nie stosowałam. Przeważnie budziłam się rano z uczuciem zapchanej, zmęczonej, lekko opuchniętej buzi z bardziej widocznymi zaczerwieniami i sińcami pod oczami. Ostatnio jednak natknęłam się na krem brzozowy, który jest zupełnie inny , pewnie pozostanę przy nim na dłużej... Twarz jest sprężysta i rozświetlona.. Serum to chyba kolejny kosmetyk, po którym czuję, że moja cera nie jest obciążona i 'oddycha;..



Myślę, że to nie ma znaczenia Serum jest bardzo lekkie, a sama zauważyłam, że często mniej 'obciążają' mnie kremy mojej mamy 45-50+ niż moje 20-25. Wszystko to chyba kwestia indywidualna

Zaciekawiłaś mnie kremem bzozowym Używasz tego firmy Sylveco? Poczytałam o nim i ma niezłe recenzje, chyba się skuszę
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:19   #3765
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Szukam 35/36 białe niskie.
Zastanawiam się czy to są orginały http://allegro.pl/converse-niskie-kr...448993547.html
Oj, ja nie mam pojęcia... koleżanka za to mówiła mi, że widziała na wielkopolskiej giełdzie odzieżowej podróbki, które wyglądały niemal identycznie jak oryginały, tylko mniej starannie wykonane.
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Jak dla mnie bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
świetne są! ciekawe i oryginalne!

Dzięki dziewczyny. Mnie też się podobają, w dodatku ze skóry, cena 159zł więc niewiele w porównaniu do Zary, z której kilka modeli mi się podoba tylko, że jestem zmarźluch więc nie wiem czy zdadzą egzamin nawet jesienią...
a chłopak powiedział mi, że podobne nosi jego babcia i jemu się wyjątkowo nie podobają

W Bershce kupiłam sukienkę, za zawrotną cenę...35zł Jak wiecie, nie noszę sukienek, ale może będzie jakaś okazja, a że w szafie mam tyko dwie czarne...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00032[1].jpg (75,6 KB, 179 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:34   #3766
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
Instagramowe dziewczyny, mam problem. Zawsze robię zdjęcia "normalnie" czyli nie przez instagramowe okienko tylko szybko aparatem i zapisuję w galerii, wieczorami wrzucam zdjęcia na insta. I problem polega na tym, że wrzucając na insta, zdjęcie mi się nie mieści i muszę je przycinać co kończy się tym, że zawsze jestem ucięta w połowie Wiecie jak to "naprawić", może muszę pobrać jakiś dodatek? Pracuję niestety na androidzie, może to ma znaczenie, albo mój dziadowski telefon xperia?
A może u Was tak się nie dzieje?
Ściągnij sobie aplikacje INSTASIZE


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:36   #3767
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość

Ja nie mogę się zmobilizować do wysiłku fizycznego
Magda, wystarczy zacząć, potem to już uzależnienie
Gratuluję pięknego startu na blogu

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Oj, ja nie mam pojęcia... koleżanka za to mówiła mi, że widziała na wielkopolskiej giełdzie odzieżowej podróbki, które wyglądały niemal identycznie jak oryginały, tylko mniej starannie wykonane.




Dzięki dziewczyny. Mnie też się podobają, w dodatku ze skóry, cena 159zł więc niewiele w porównaniu do Zary, z której kilka modeli mi się podoba tylko, że jestem zmarźluch więc nie wiem czy zdadzą egzamin nawet jesienią...
a chłopak powiedział mi, że podobne nosi jego babcia i jemu się wyjątkowo nie podobają

W Bershce kupiłam sukienkę, za zawrotną cenę...35zł Jak wiecie, nie noszę sukienek, ale może będzie jakaś okazja, a że w szafie mam tyko dwie czarne...
Ładnie wyglądasz w sukience . Dla mnie taki fason bez rąmiaczek niestety odpada.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:53   #3768
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
Instagramowe dziewczyny, mam problem. Zawsze robię zdjęcia "normalnie" czyli nie przez instagramowe okienko tylko szybko aparatem i zapisuję w galerii, wieczorami wrzucam zdjęcia na insta. I problem polega na tym, że wrzucając na insta, zdjęcie mi się nie mieści i muszę je przycinać co kończy się tym, że zawsze jestem ucięta w połowie Wiecie jak to "naprawić", może muszę pobrać jakiś dodatek? Pracuję niestety na androidzie, może to ma znaczenie, albo mój dziadowski telefon xperia?
A może u Was tak się nie dzieje?
u mnie jest dokładnie tak samo, żeby nie ucinało trzeba robić zdjęcia od razu przez insta Innego wyjścia jeszcze nie znalazłam.

chyba, że ten instasize...

Dziewczyny przyznaje bez bicia, że sugeruje się wiekiem wybierając krem.
Mam cere z problemami (używam maści od dermatologa, tabletki itd.), na dzień krem Corine de farme (trafiłam na odżywczy, ale szukam nawilżającego, bo jest podobno super ), na noc mam zrobione serum z wit. C +E, ale teraz nie używam przez te leki od dematologa. Strefa T z problemami, tłuste czoło, suche policzki. Proponujecie coś jeszcze czy jest w miare ok?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2013-08-27 o 22:17
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:56   #3769
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Magda, wystarczy zacząć, potem to już uzależnienie
Gratuluję pięknego startu na blogu



Ładnie wyglądasz w sukience . Dla mnie taki fason bez rąmiaczek niestety odpada.
Lola, dziekuje
Mam nadzieję, że w końcu sie zmotywuje
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 22:38   #3770
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Własnie ten brzozowy planuję kupić jak mi się skończy mizon. Dużo czytałam o brzozowym i mam nagiego chrapkę

Wylicytowałam je za 120 zł Kupiłam od osoby, która miała je raz ubrane i już nie mogła zwrócić do sklepu. Właśnie dzwonił tata, że przyszły. Umierałam z ciekawości czy faktycznie będą w takim stanie jak pisała sprzedająca więc od razu otworzył paczkę. Powiedział, że są super, widać że jak nówki, podeszwy czyściutkie, żadnych przetarć, itp. Mam teraz nadzieję, że będą dobre Nike ma jakąś inną rozmiarówkę, moje obecne adidasy mam w r. 37,5 podczas gdy wszystkie inne buty noszę w r. 36

Marzy mi się jeszcze taka bluza na rower i do biegania:
http://www.hm.com/pl/product/09638?article=09638-B
ale niestety w moim H&M nie ma już S a XS jest za bardzo opięta :| i legginsy z H&M jeszcze chyba sobie dokupię
Który brzozowy? Gdzie go kupujecie? I gdzie Mizona można dostać?

Ooo fajna cena za Nike Planuję kupić jakieś porządne sportowe i zastanawiam się, czy taniej będzie kupić gdzieś w sieci czy stacjonarnie...

Widziałam dzisiaj bluzy, o których pisała sandra8859 i mają przyjemny materiał, ale ta butelkowa zieleń kompletnie jednak do mnie nie pasuje. Tej z linka nie widziałam.

Co do spódnicy- jestem na nie Pokaż nam sukienkę, którą dostałaś od mamy Twojego Tż-a A co z granatową?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zamówiłam, zamówiłabym jeszcze nie zaczęła robić bluz, chociaż pewnie jakbym kupiła gładką to chyba nie odmówiłaby mi namalowania napisu ciekawe czy na tej z decathlonu by się dało, nie wiem czy to musi być odpowiedni materiał
ojej, to Ty masz chudziutkie łydki, zazdroszczę w takim razie nie mam co robić kolejnego podejścia do kaloszy
wysłali mi dziś te melissy, a teraz kliknęłam trampki na czasnabuty
będą do tartana

Aga, nie widzi mi się ta spódnica ona ma na dole ściągacz? on mi jakoś nie pasuje..
Och, faktycznie napisałaś, że zamówiłabyś- zaczynam mieć jeszcze większy problem ze wzrokiem

Wcale nie takie chudziutkie, ale dziękuję Jedź do sklepu i je na spokojnie przymierz, a nie piszesz o jakiejś siarze Żadnej siary nie będzie!

To są krótkie Conversy?

Botki świetne I cena przystępna. Z jakiego sklepu? Te zdobienia są złote czy srebrne? Spodobały mi się te na stronie: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1295034.html bo mają złote okucia, ale cena zaporowa

Super wyglądasz w sukience


Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odkrylam ostatnio masaże szczotka na sucho i powiem Wam, ze sie zakochalam, zwłaszcza w tym uczuciu gładkiej skory po masażu. Robię to codziennie rano i wieczorem, niesamowicie pobudza! Polecam Wam gorąco!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Napisz coś więcej o tych masażach

Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
Zaskoczyłyście mnie , ja za każdym razem gdy robiłam podejście po krem przeciwzmarszczkowy, wszystkie ekspedientki jak jeden mąż twierdziły, że nie ma co przyzwyczajać skóry w tak młodym wieku.

Właśnie oprócz zaskórników, nie mam większych problemów.




Muszę poczytać o tym kremie .



Na chwilę obecną tylko przysiady, leń jestem . Jakiś czas temu ćwiczyłam skalpel, ale odpuściłam. Teraz mam motywację - widzę efekty po squatach .

Myślałam o tym flavo, aczkolwiek już gotowym. Może i ja się skuszę na to 35-50 .
Widziałaś efekty po skalpelu? Motywację mam do ponownego ćwiczenia, bo widziałam efekty i czułam się świetnie, ale jakoś nie mogę się teraz do tego zabrać

Też mam okropne zaskórniki i ogólnie cerę mieszaną i problem ze świeceniem


Zła jestem, bo zmarnowałam prawie cały dzień, bo musiałam w trzech różnych galeriach odebrać moje trzy zamówienia internetowe w Zarze. Koszula w kratę zostaje, kelnerska chyba też, choć martwi mnie trochę to, że jest wykonana z jedwabiu i mogę ją uszkodzić podczas prania i prasowania Co myślicie? Wydaję mi się, że prezentują się lepiej włożona do środka, szczególnie ta biała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 16.01.5222.jpg (77,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 16.02.0999.jpg (77,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 16.04.4111.jpg (81,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 15.57.299.jpg (79,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 15.58.1333.jpg (84,1 KB, 94 załadowań)
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/




Edytowane przez lleenka
Czas edycji: 2013-08-27 o 22:40
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 23:03   #3771
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Który brzozowy? Gdzie go kupujecie? I gdzie Mizona można dostać?

Ooo fajna cena za Nike Planuję kupić jakieś porządne sportowe i zastanawiam się, czy taniej będzie kupić gdzieś w sieci czy stacjonarnie...

Widziałam dzisiaj bluzy, o których pisała sandra8859 i mają przyjemny materiał, ale ta butelkowa zieleń kompletnie jednak do mnie nie pasuje. Tej z linka nie widziałam.

Co do spódnicy- jestem na nie Pokaż nam sukienkę, którą dostałaś od mamy Twojego Tż-a A co z granatową?



Och, faktycznie napisałaś, że zamówiłabyś- zaczynam mieć jeszcze większy problem ze wzrokiem

Wcale nie takie chudziutkie, ale dziękuję Jedź do sklepu i je na spokojnie przymierz, a nie piszesz o jakiejś siarze Żadnej siary nie będzie!

To są krótkie Conversy?

Botki świetne I cena przystępna. Z jakiego sklepu? Te zdobienia są złote czy srebrne? Spodobały mi się te na stronie: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1295034.html bo mają złote okucia, ale cena zaporowa

Super wyglądasz w sukience




Napisz coś więcej o tych masażach



Widziałaś efekty po skalpelu? Motywację mam do ponownego ćwiczenia, bo widziałam efekty i czułam się świetnie, ale jakoś nie mogę się teraz do tego zabrać

Też mam okropne zaskórniki i ogólnie cerę mieszaną i problem ze świeceniem


Zła jestem, bo zmarnowałam prawie cały dzień, bo musiałam w trzech różnych galeriach odebrać moje trzy zamówienia internetowe w Zarze. Koszula w kratę zostaje, kelnerska chyba też, choć martwi mnie trochę to, że jest wykonana z jedwabiu i mogę ją uszkodzić podczas prania i prasowania Co myślicie? Wydaję mi się, że prezentują się lepiej włożona do środka, szczególnie ta biała.
Szczerze mówiąc wszttsko to co wiem o masazach to z bloga Alinarose http://www.alinarose.pl/2012/09/gads...sucho.html?m=1 , pobudza prace ukladu limfatycznego, likwiduje cellulit (co dla mnie najwazniejsze !!!!), ale tez niesamowicie wygladza skórę. Ja robię to posuwistymi ruchami w stronę serca zaczynając od stop, kończę na brzuchu, czasem ręce. Twarzy i dekoltu sie nie szczotkuje. Chyba to na tyle ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:06   #3772
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Aga, nie widzi mi się ta spódnica ona ma na dole ściągacz? on mi jakoś nie pasuje..
Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
Pokombinuj z górą z koniecznie matowego materiału, w kolorze jaki lubisz, żeby pasowało do dodatków. Unikałabym bieli. Widzi mi się do tego wyłącznie jakaś prosta bluzka lub body, nawet i o koszulowym kroju – spódnica wygląda na „dyskotekową", więc warto byłoby dodać jej elegancji (ale może faktycznie to kwestia foty).

Pokaż tę sukienkę, w którą chciałaś ubrać SIĘ na poprawiny – może jednak tę spódnicę założysz na drugi dzień (swoją drogą... nigdy nie byłam na weselu z poprawinami! Nikt nie urządzał, moje też oczywiście było bez poprawin. To ma w ogóle sens, takie party-afterparty? )
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Mnie się ta spódnica nie podoba... Poszukałabym czegoś innego
Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Co do spódnicy- jestem na nie Pokaż nam sukienkę, którą dostałaś od mamy Twojego Tż-a A co z granatową?
Dziękuję dziewczyny za opinie Więcej głosów na nie

Illenko, granatową oddałam Jednak za bardzo mnie opinała :/ Pokażę tą od mamy tżta, ale póki co nie mam aparatu :/

Melliana ja idę już na 3cie wesele z poprawinami. Szczerze mówiąc to day after jest ciężki. Na weselu na którym b yłam 2 latata temu na poprawinach też grał zespół i jeszcze jakieś niedobitki się bawiły ale generalnie to już raczej tylko wspólny obiad, jakiś deser i pożegnanie.



Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Też systematycznie jeżdżę na rowerze Najbardziej lubię jeździć popołudniami i wieczorem. Musze kupić jakąś ciepłą bluzę kurtkę, bo wieczory są już bardzo chłodne, a nie mam zamiaru odpuszczać nawet gdy jesień wkroczy na całego. A Ty, gdy zrobi się chłodniej przesiadasz się na rower stacjonarny, czy nadal będziesz pedałować na powietrzu?
Też chcę kupić bluzę/kurtkę z długim rękawem. Widziałam fajne w H&M, wklejałam niedawno linka, ale niestety u mnie już nie ma mojego rozmiaru :/ Teraz mają być jakieś bluzy funkcyjne w lidlu (od poniedziałku, 02.09 Przejadę się zobaczyć



Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Który brzozowy? Gdzie go kupujecie? I gdzie Mizona można dostać?

Ooo fajna cena za Nike Planuję kupić jakieś porządne sportowe i zastanawiam się, czy taniej będzie kupić gdzieś w sieci czy stacjonarnie...




Zła jestem, bo zmarnowałam prawie cały dzień, bo musiałam w trzech różnych galeriach odebrać moje trzy zamówienia internetowe w Zarze. Koszula w kratę zostaje, kelnerska chyba też, choć martwi mnie trochę to, że jest wykonana z jedwabiu i mogę ją uszkodzić podczas prania i prasowania Co myślicie? Wydaję mi się, że prezentują się lepiej włożona do środka, szczególnie ta biała.
Krem brzozowy sylveco. Można go dostać w sklepach zielarskich

Ja swojego Mizona zamawiałam na ebay (a właściwie jedna z wizażanek mi zamówiła ). Są też na allegro, ale droższe.

Jestem bardzo zadowolona ze swoich nowych nike Aż mi się wczoraj lepiej jezdziło na rowerze Generalnie wyglądają super. Trochę bałam, że będę miała za chude nogi do takich butów i będzie to śmiesznie wyglądać, ale jest ok No i co najważniejsze, są przewygodne

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odkrylam ostatnio masaże szczotka na sucho i powiem Wam, ze sie zakochalam, zwłaszcza w tym uczuciu gładkiej skory po masażu. Robię to codziennie rano i wieczorem, niesamowicie pobudza! Polecam Wam gorąco!
Słyszałam o tym! ale nie próbowałam. Może się skuszę skoro tak zachwalasz


Jestem dziś w totalnej rozsypce Pokłóciłam się z Tżtem. Właściwie nawet się nie pokłóciłam, ale zaistniała pewna sytuacja, która sprawiła, że było mi wczoraj bardzo przykro. Całą noc nie spałam. Wieczorem napisałam mu smsa, co o tym myślę i jak się czuję, ale nawet nie odpisał. Dziś rano napisał, że później zadzwoni jak się w pracy ogarnie i porozmawiamy bo mocno przesadzam z wczoraj. Jak zwykle całą winą za wszystko chce obarczyć mnie. I wmówić mi, że przesadzam i wyolbrzymiam. Od rana wydzwania, ale ja nie odbieram. Nie chcę z nim rozmawiać. Poza tym jestem w pracy a pewnie się poryczę podczas rozmowy - także nie mogę sobie pozowlić na takie zachowanie. Nie wiem czy chcę z nim jeszcze być. Kocham go bardzo, ale nie pozwolę sobie na takie zachowania z jego strony. Już nie będę go tłumaczyć, jak zwykle, tym, że ma ciężki charakter, że jest taki a nie inny, itp.
Jeszcze to wesele za 3 tygodnie na które jak się teraz okazało nie mam z kim iść :|
Przepraszam za off, ale musiałam się wygadać
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:13   #3773
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Ag4 a może po Twojej pracy wyjaśnicie sobie wszystko? Trzymam kciuki
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:15   #3774
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Jestem dziś w totalnej rozsypce Pokłóciłam się z Tżtem. Właściwie nawet się nie pokłóciłam, ale zaistniała pewna sytuacja, która sprawiła, że było mi wczoraj bardzo przykro. Całą noc nie spałam. Wieczorem napisałam mu smsa, co o tym myślę i jak się czuję, ale nawet nie odpisał. Dziś rano napisał, że później zadzwoni jak się w pracy ogarnie i porozmawiamy bo mocno przesadzam z wczoraj. Jak zwykle całą winą za wszystko chce obarczyć mnie. I wmówić mi, że przesadzam i wyolbrzymiam. Od rana wydzwania, ale ja nie odbieram. Nie chcę z nim rozmawiać. Poza tym jestem w pracy a pewnie się poryczę podczas rozmowy - także nie mogę sobie pozowlić na takie zachowanie. Nie wiem czy chcę z nim jeszcze być. Kocham go bardzo, ale nie pozwolę sobie na takie zachowania z jego strony. Już nie będę go tłumaczyć, jak zwykle, tym, że ma ciężki charakter, że jest taki a nie inny, itp.
Jeszcze to wesele za 3 tygodnie na które jak się teraz okazało nie mam z kim iść :|
Przepraszam za off, ale musiałam się wygadać
Wiesz co..opowiem Ci coś z mojego doświadczenia. Do dzisiaj trochę pukam się w głowę że byłam tak naiwna. Z moim eks. zaczęliśmy być w momencie, kiedy nie miał pracy. Był już rok po obronie, przez rok niby nie mógł znaleźć pracy. Nie zastanawiało mnie to, no bo region dosyć faktycznie biedny (okazało się że obibok, książę który mimo biedy w domu nie pójdzie do pracy fizycznej i nie pobrudzi sobie rąk). Nie będę wgłębiać się w szczegóły, bo szkoda słów. W każdym bądź razie przez te pierwsze dwa miesiące było ok. Znalazł pracę ect. Ale marzyło mu się wielkie życie więc pojechał za pracą do Krakowa. I zaczęły się jego dziwactwa. Z perspektywy czasu..po prostu przestał mnie szanować. Każde moje ALE było przez niego atakowane, mówienie właśnie że wyolbrzymiam i wszystko sprowadzało się do tego że moja wina. Tak, usprawiedliwiałam go że stres bo praca z niepewnymi pieniędzmi, a tutaj trzeba się utrzymać itd. I tak przez rok (w między czasie wrócił do domu, szukał i tracił pracę na zmianę).. Z czasem jego zachowanie pogarszało się. Nie było tygodnia żebym przez niego nie ryczała i oczywiście była moja wina. Po roku na ślubie mojej siostry przeszedł sam siebie i uczucie zgasło. Próbowałam coś tam jeszcze przez dwa miesiące między Nami ułożyć, ale uczucia nie wróciły. Rozstaliśmy się, potem przeprowadził się do mojej miejscowości i "spotykaliśmy się", zarzekał się jak to się zmienił..ale nie zmienił się wcale. Straciłam przez niego mnóstwo czasu. I co mogę Ci powiedzieć? Trzeba się z tym zmierzyć, tak jak mówisz nie pozwól sobie na takie traktowanie. Jeśli dzisiaj sobie pozwolisz, przy pierwszej okazji potraktuje Cię tak samo. Musisz usiąść, porozmawiać z Nim, wyłożyć wszystko jak Ty to odczuwasz i jak to widzisz, że nie życzysz i nie będziesz akceptować takiej postawy z jego strony. A jak się powtórzy..ja żałuję że nie poszłam szybciej po rozum do głowy, bo wiele łez wylałam i kosztowało mnie to bardzo wiele nerwów. A obecnie jestem od prawie pół roku z najlepszym facetem pod słońcem traktuje mnie jak najważniejszą część jego życia i nigdy nie dał mi powodów żebym uroniła chociaż łzę.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2013-08-28 o 09:19
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:23   #3775
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Magda, wystarczy zacząć, potem to już uzależnienie
Gratuluję pięknego startu na blogu



Ładnie wyglądasz w sukience . Dla mnie taki fason bez rąmiaczek niestety odpada.
Dziękuję ja jak widać mam nieduży biust więc w sumie sukienka nie ma na czym się trzymać, ale z odpowiednim stanikiem mam nadzieję, że się sprawdzi
Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Który brzozowy? Gdzie go kupujecie? I gdzie Mizona można dostać?

Ooo fajna cena za Nike Planuję kupić jakieś porządne sportowe i zastanawiam się, czy taniej będzie kupić gdzieś w sieci czy stacjonarnie...

Widziałam dzisiaj bluzy, o których pisała sandra8859 i mają przyjemny materiał, ale ta butelkowa zieleń kompletnie jednak do mnie nie pasuje. Tej z linka nie widziałam.

Co do spódnicy- jestem na nie Pokaż nam sukienkę, którą dostałaś od mamy Twojego Tż-a A co z granatową?



Och, faktycznie napisałaś, że zamówiłabyś- zaczynam mieć jeszcze większy problem ze wzrokiem

Wcale nie takie chudziutkie, ale dziękuję Jedź do sklepu i je na spokojnie przymierz, a nie piszesz o jakiejś siarze Żadnej siary nie będzie!

To są krótkie Conversy?

Botki świetne I cena przystępna. Z jakiego sklepu? Te zdobienia są złote czy srebrne? Spodobały mi się te na stronie: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1295034.html bo mają złote okucia, ale cena zaporowa

Super wyglądasz w sukience





Napisz coś więcej o tych masażach



Widziałaś efekty po skalpelu? Motywację mam do ponownego ćwiczenia, bo widziałam efekty i czułam się świetnie, ale jakoś nie mogę się teraz do tego zabrać

Też mam okropne zaskórniki i ogólnie cerę mieszaną i problem ze świeceniem


Zła jestem, bo zmarnowałam prawie cały dzień, bo musiałam w trzech różnych galeriach odebrać moje trzy zamówienia internetowe w Zarze. Koszula w kratę zostaje, kelnerska chyba też, choć martwi mnie trochę to, że jest wykonana z jedwabiu i mogę ją uszkodzić podczas prania i prasowania Co myślicie? Wydaję mi się, że prezentują się lepiej włożona do środka, szczególnie ta biała.
Może to nie wzrok, a zmęczenie?
Masz 4cm chudszą łydkę ode mnie, a chyba jesteś wyższa? Na Twoim miejscu częściej pokazywałabym nogi, a jeśli nie chcesz odsłaniać rozstępów to idzie jesień i można je fajnie zakryć rajtuzami
to są niskie trampki no name
i dzięki sukienka ma długość w sam raz dla mnie, dlatego ją wzięłam

Koszule fajne
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:25   #3776
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za opinie Więcej głosów na nie

Illenko, granatową oddałam Jednak za bardzo mnie opinała :/ Pokażę tą od mamy tżta, ale póki co nie mam aparatu :/

Melliana ja idę już na 3cie wesele z poprawinami. Szczerze mówiąc to day after jest ciężki. Na weselu na którym b yłam 2 latata temu na poprawinach też grał zespół i jeszcze jakieś niedobitki się bawiły ale generalnie to już raczej tylko wspólny obiad, jakiś deser i pożegnanie.





Też chcę kupić bluzę/kurtkę z długim rękawem. Widziałam fajne w H&M, wklejałam niedawno linka, ale niestety u mnie już nie ma mojego rozmiaru :/ Teraz mają być jakieś bluzy funkcyjne w lidlu (od poniedziałku, 02.09 Przejadę się zobaczyć





Krem brzozowy sylveco. Można go dostać w sklepach zielarskich

Ja swojego Mizona zamawiałam na ebay (a właściwie jedna z wizażanek mi zamówiła ). Są też na allegro, ale droższe.

Jestem bardzo zadowolona ze swoich nowych nike Aż mi się wczoraj lepiej jezdziło na rowerze Generalnie wyglądają super. Trochę bałam, że będę miała za chude nogi do takich butów i będzie to śmiesznie wyglądać, ale jest ok No i co najważniejsze, są przewygodne



Słyszałam o tym! ale nie próbowałam. Może się skuszę skoro tak zachwalasz


Jestem dziś w totalnej rozsypce Pokłóciłam się z Tżtem. Właściwie nawet się nie pokłóciłam, ale zaistniała pewna sytuacja, która sprawiła, że było mi wczoraj bardzo przykro. Całą noc nie spałam. Wieczorem napisałam mu smsa, co o tym myślę i jak się czuję, ale nawet nie odpisał. Dziś rano napisał, że później zadzwoni jak się w pracy ogarnie i porozmawiamy bo mocno przesadzam z wczoraj. Jak zwykle całą winą za wszystko chce obarczyć mnie. I wmówić mi, że przesadzam i wyolbrzymiam. Od rana wydzwania, ale ja nie odbieram. Nie chcę z nim rozmawiać. Poza tym jestem w pracy a pewnie się poryczę podczas rozmowy - także nie mogę sobie pozowlić na takie zachowanie. Nie wiem czy chcę z nim jeszcze być. Kocham go bardzo, ale nie pozwolę sobie na takie zachowania z jego strony. Już nie będę go tłumaczyć, jak zwykle, tym, że ma ciężki charakter, że jest taki a nie inny, itp.
Jeszcze to wesele za 3 tygodnie na które jak się teraz okazało nie mam z kim iść :|
Przepraszam za off, ale musiałam się wygadać
Ależ Ci zazdroszczę tej motywacji... ja tak jak na początku jak przywiozłam rowerek to z niego korzystałam tak teraz... może sobie wyznaczę na początku cele, żeby jeździć chociaż po 15min dziennie a potem jak wejdzie mi w nawyk to będę zwiększać czas. Chociaż na dworze o wiele przyjemniej się jeździ

Kochana, spokojnie, może się wszystko wyjaśni jak kiedyś? Musisz się dobrze zastanowić jak czujesz się w tym związku i czy widzisz jego sens i wspólną przyszłość... Sama mam z tym problem, bo moja relacja z chłopakiem nie jest do końca zdrowa...bo co z tego, że wybaczyłam skoro nie zapomniałam i nie umiem ponownie w 100% zaufać. I boję się, że przez ten związek może mi gdzieś tam umknąć prawdziwa miłość, ale pewne rzeczy trzymają nas ciągle razem Trzeba pamiętać, że na jednym facecie świat się nie kończy, jeśli nie umie się wobec nas fair zachowywać i coś jest nie tak to szkoda na niego czasu, a świat się nie zawali, choć z początku tak nam sie może wydawać. Głowa do góry
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:37   #3777
sandra8859
Rozeznanie
 
Avatar sandra8859
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centrum PL
Wiadomości: 537
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość


Więc zajrzę do H&M, bo marzy mi coś w kolorze butelkowej zieleni Zauważyłam też na stronie parkę w tym kolorze i muszę na żywo ją obejrzeć.

Ramoneskę, ale czarną to i ja też potrzebuję! Tylko właśnie- cena przeważnie mnie odstrasza.

Zamówiłaś naszą koszulkę shootgirl? Co myślisz o tej bluzie z local heroes?

Oprócz przysiadów coś jeszcze ćwiczysz? Też od dawna planuję zacząć skalpel.

Widziałam dzisiaj bluzy, o których pisała sandra8859 i mają przyjemny materiał, ale ta butelkowa zieleń kompletnie jednak do mnie nie pasuje. Tej z linka nie widziałam.


Zła jestem, bo zmarnowałam prawie cały dzień, bo musiałam w trzech różnych galeriach odebrać moje trzy zamówienia internetowe w Zarze. Koszula w kratę zostaje, kelnerska chyba też, choć martwi mnie trochę to, że jest wykonana z jedwabiu i mogę ją uszkodzić podczas prania i prasowania Co myślicie? Wydaję mi się, że prezentują się lepiej włożona do środka, szczególnie ta biała.
Szkoda, że bluza Ci nie przypasowała Ja tą butelkową może sobie sprawię na jesień. Naszej koszulki nadal nie zamówiłam Ostatnio ją sobie totalnie odpuściłam bo wydawałam kasę na coś innego. To zrobiłam zamówienie z shea, zaraz chcę znowu keratynę zamówić, no i jakieś fajne perfumy muszę sobie w końcu kupić bo od wielu, wielu lat używam tych samych i powiedziałam sobie w końcu dość! Bluza spoko chociaż bardziej z Local Heros podoba mi się T-shirt "Last clean T-shirt"

Koszula z Zary super! Jestem taka zła na siebie że się z nią zgapiłam
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają...ale zakupy owszem
sandra8859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:28   #3778
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Myślicie, że ta koszula ze zdjęcia to nowa kolekcja Zary ? Bardzo mi się spodobało to połączenie bieli z błękitem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9600039602_a71550b85b_o.jpg (116,6 KB, 155 załadowań)
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:10   #3779
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Jestem dziś w totalnej rozsypce Pokłóciłam się z Tżtem. Właściwie nawet się nie pokłóciłam, ale zaistniała pewna sytuacja, która sprawiła, że było mi wczoraj bardzo przykro. Całą noc nie spałam. Wieczorem napisałam mu smsa, co o tym myślę i jak się czuję, ale nawet nie odpisał. Dziś rano napisał, że później zadzwoni jak się w pracy ogarnie i porozmawiamy bo mocno przesadzam z wczoraj. Jak zwykle całą winą za wszystko chce obarczyć mnie. I wmówić mi, że przesadzam i wyolbrzymiam. Od rana wydzwania, ale ja nie odbieram. Nie chcę z nim rozmawiać. Poza tym jestem w pracy a pewnie się poryczę podczas rozmowy - także nie mogę sobie pozowlić na takie zachowanie. Nie wiem czy chcę z nim jeszcze być. Kocham go bardzo, ale nie pozwolę sobie na takie zachowania z jego strony. Już nie będę go tłumaczyć, jak zwykle, tym, że ma ciężki charakter, że jest taki a nie inny, itp.
Jeszcze to wesele za 3 tygodnie na które jak się teraz okazało nie mam z kim iść :|
Przepraszam za off, ale musiałam się wygadać
Ag, przykro mi Ale nie łam się, broń swojego zdania i nie pozwalaj na niefajne zachowania. Tak jak dziewczyny pisały, jeśli pozwolisz teraz- będziesz musiała także w przyszłości znosić podobne traktowanie. Trzymam kciuki, by wszystko się jak najlepiej poukładało

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Myślicie, że ta koszula ze zdjęcia to nowa kolekcja Zary ? Bardzo mi się spodobało to połączenie bieli z błękitem
Czy ta konkretna- nie wiem, ale w każdej kolekcji Zary jakąś błękitną koszulę się ustrzeli, więc z pewnością znajdziesz coś podobnego
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:30   #3780
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc wszttsko to co wiem o masazach to z bloga Alinarose http://www.alinarose.pl/2012/09/gads...sucho.html?m=1 , pobudza prace ukladu limfatycznego, likwiduje cellulit (co dla mnie najwazniejsze !!!!), ale tez niesamowicie wygladza skórę. Ja robię to posuwistymi ruchami w stronę serca zaczynając od stop, kończę na brzuchu, czasem ręce. Twarzy i dekoltu sie nie szczotkuje. Chyba to na tyle ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję Poczytam w wolnej chwili.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Illenko, granatową oddałam Jednak za bardzo mnie opinała :/ Pokażę tą od mamy tżta, ale póki co nie mam aparatu :/


Też chcę kupić bluzę/kurtkę z długim rękawem. Widziałam fajne w H&M, wklejałam niedawno linka, ale niestety u mnie już nie ma mojego rozmiaru :/ Teraz mają być jakieś bluzy funkcyjne w lidlu (od poniedziałku, 02.09 Przejadę się zobaczyć





Krem brzozowy sylveco. Można go dostać w sklepach zielarskich

Ja swojego Mizona zamawiałam na ebay (a właściwie jedna z wizażanek mi zamówiła ). Są też na allegro, ale droższe.

Jestem bardzo zadowolona ze swoich nowych nike Aż mi się wczoraj lepiej jezdziło na rowerze Generalnie wyglądają super. Trochę bałam, że będę miała za chude nogi do takich butów i będzie to śmiesznie wyglądać, ale jest ok No i co najważniejsze, są przewygodne

Jestem dziś w totalnej rozsypce Pokłóciłam się z Tżtem. Właściwie nawet się nie pokłóciłam, ale zaistniała pewna sytuacja, która sprawiła, że było mi wczoraj bardzo przykro. Całą noc nie spałam. Wieczorem napisałam mu smsa, co o tym myślę i jak się czuję, ale nawet nie odpisał. Dziś rano napisał, że później zadzwoni jak się w pracy ogarnie i porozmawiamy bo mocno przesadzam z wczoraj. Jak zwykle całą winą za wszystko chce obarczyć mnie. I wmówić mi, że przesadzam i wyolbrzymiam. Od rana wydzwania, ale ja nie odbieram. Nie chcę z nim rozmawiać. Poza tym jestem w pracy a pewnie się poryczę podczas rozmowy - także nie mogę sobie pozowlić na takie zachowanie. Nie wiem czy chcę z nim jeszcze być. Kocham go bardzo, ale nie pozwolę sobie na takie zachowania z jego strony. Już nie będę go tłumaczyć, jak zwykle, tym, że ma ciężki charakter, że jest taki a nie inny, itp.
Jeszcze to wesele za 3 tygodnie na które jak się teraz okazało nie mam z kim iść :|
Przepraszam za off, ale musiałam się wygadać
Dziękuję Poczytam o nim i pewnie będę go szukać. A jakie efekty zauważyłaś po Mizonie?

Super, że jesteś z nich zadowolona! Czyli rozmiar jest ok, tak? Muszę też jakieś kupić! Podoba mi się, jak Linda je połączyła

Trzymaj się Kochana Też mam nadzieję, że po pracy wszystko sobie wyjaśnicie. Nie mam nikogo i nigdy nie byłam w poważnym związku, więc nie wiem, czy będę potrafiła Ci właściwie doradzić. Ale jeśli go naprawdę kochasz to może warto dać mu szansę, o ile On zmieni swoje postępowanie w stosunku do Ciebie. Powiedz mu to wszystko, co myślisz i czujesz i jasno daj mu do zrozumienia, że nie życzysz sobie takiego traktowania.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Może to nie wzrok, a zmęczenie?
Masz 4cm chudszą łydkę ode mnie, a chyba jesteś wyższa? Na Twoim miejscu częściej pokazywałabym nogi, a jeśli nie chcesz odsłaniać rozstępów to idzie jesień i można je fajnie zakryć rajtuzami
to są niskie trampki no name
i dzięki sukienka ma długość w sam raz dla mnie, dlatego ją wzięłam

Koszule fajne
Wzrok też, bo moja wada jest ogromna

4cm to nie jest wcale tak dużo. Mam 1.68, a Ty chyba mniej, prawda?

Czarne kryjące rajstopy to świetny wynalazek Kiedyś często je zakładałam, ale przez ostatni rok może kilka razy tylko. Nie miałam jakoś ochoty się stroić w kiecki i non stop chodziłam w spodniach.

Będą pasowały do tartana tak, jak pisałaś Zdecydowałaś, że go zastawiasz jednak?

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
Szkoda, że bluza Ci nie przypasowała Ja tą butelkową może sobie sprawię na jesień. Naszej koszulki nadal nie zamówiłam Ostatnio ją sobie totalnie odpuściłam bo wydawałam kasę na coś innego. To zrobiłam zamówienie z shea, zaraz chcę znowu keratynę zamówić, no i jakieś fajne perfumy muszę sobie w końcu kupić bo od wielu, wielu lat używam tych samych i powiedziałam sobie w końcu dość! Bluza spoko chociaż bardziej z Local Heros podoba mi się T-shirt "Last clean T-shirt"

Koszula z Zary super! Jestem taka zła na siebie że się z nią zgapiłam
Co zamówiłaś na shea? I jakich obecnie perfum używasz? Ja przed tym moim sierpniowym weselem kupiłam w Hebe polecane przez blekitne_niebo Versace Crystal Noir i są boskie Akurat teraz w Hebe jest na nie promocja, ale do dzisiaj chyba tylko.

Ten t-shirt też mi się bardzo podoba! Ale z racji zbliżającej się pory roku zainwestuję chyba na początku w bluzę

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Myślicie, że ta koszula ze zdjęcia to nowa kolekcja Zary ? Bardzo mi się spodobało to połączenie bieli z błękitem
Nie wiem, ale wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6361as.jpg (87,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6446as.jpg (94,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9572.jpg (75,5 KB, 84 załadowań)
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.