Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 20:35   #3781
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Moje buciorki
Pierwsze zdjęcie pożyczone z neta. Swoim zapomniałam zrobić zdjęcia przed malowaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciuchy2 (Copy).jpg (84,7 KB, 81 załadowań)
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2013-03-23 o 20:37
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 20:58   #3782
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moje buciorki
Pierwsze zdjęcie pożyczone z neta. Swoim zapomniałam zrobić zdjęcia przed malowaniem.
na srebrnych nie zawiesilabym oka,ale czarne

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

fajne masz te magnesy w tle
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 21:20   #3783
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
na srebrnych nie zawiesilabym oka,ale czarne

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

fajne masz te magnesy w tle
Dzięki.
Ja tez bym oka nie zawiesiła, ale jak zobaczyłam cenę, to wyobraźnia zaczęła pracować. Początkowo miałam zamiar je pomalować zwykłą farbą akrylową. Ale przy drobnej pomocy od Google, znalazłam farbę do butów.

Magnesy trzymają mi przepisy na lodówce

Ten zielony to jeden z najlepszych zakupów jakie poczyniłam. Minutnik z Lidla
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 22:56   #3784
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Fajnie wyglądają a wygodne są?

Ja teraz jeżdżę i szukam szpilek nude na ślub. Matko kochana jaki dramat. Rzygać mi się chce sklepami z butami. Kolekcje ślubne odstraszają mnie niebywale, chce zwykłe proste szpilki jasny nude. Nie mam specjalnych wymagań, bo wymagałam to od czerwonych. Jedyne czego chce, to żeby nie były za wysokie i były stabilne, dobrze wyważone. Nie ma. Nie istnieją. Jak już znalazłam kilka par, to były tak rozchwiane że ciężko było na nich ustać. Połowa szpilek w obuwniczych jest po prostu źle zrobiona. No i nude wyraźnie wyszły z mody, co zdecydowanie utrudnia mi zakup.

A co jest śmieszniejsze- jeszcze miesiąc temu widziałam mnóstwo par w różnych dobrych sklepach. Teraz wszystko jest wymiecione i powystawiane wszędzie sandały. Miesiąc temu olałam sprawę bo stwierdziłam że w kwietniu będzie więcej czółenek, bo wiosna, a teraz na półki wywalili już sandały i japonki. Mam za swoje. Niesamowite, za oknem śnieg a oni mi już sandały opychają.

Kupiłam za to sukienkę na "mini poprawiny" które odbędą się w mieście rodzinnym TŻ.. Pewnie założę ją też jak już będę miała dość białej (waży 1000 kg i ma gorset). Chciałam, naprawdę chciałam kupić coś jasnego, bo tyle się od różnych ludzi nasłuchałam że czerni na ślub nie wolno, ale stwierdziłam że nie ma sensu udawać kogoś innego i w sumie to mam w dupie te wszystkie konwenanse i zabobony. Piękna, czarna koronkowa. Przed kolano. I czerwone szpilki. Klasa. A nie jakieś weselne tandeciarskie kiece z różami z tafty. Teściowa umrze na zawał. Chciałam jej "zrobić dobrze" jasną kiecą ale nie mogę, uszami mi dziś wyszły te słodziutkie sukienki w pięciuset odcieniach różu. To nie ja.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-03-23 o 23:07
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 09:08   #3785
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Druhny (jeju, dziwnie, u nas druhny ) lepiej wyglądałyby w butach nude
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 11:00   #3786
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Druhny (jeju, dziwnie, u nas druhny ) lepiej wyglądałyby w butach nude
Dopiero teraz zwróciłam uwagę na ich buty. Poszalały

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Fajnie wyglądają a wygodne są?
Wygodne, dobrze wyprofilowane, stabilne.
A jak włożę do nich wkładeczki, co robię z większością bytów, to będzie marzenie.

Jakby ktoś pozaglądał do moich butów to złapałby sie za głowę. W trampkach wkałdki ortopedyczne, w koturnach wkładki filcowe. W jeszcze innych koturnach filcowe, a pod nimi jeszcze żelowe, pod śródstopiem
No ale z moimi wrażliwymi stópkami, żeby nosić buty inne niz glany, muszę je modyfikować i dopasowywać pod siebie.
A jeszcze mam pantofle w których noszę kliny ortopedyczne.
A potem na imprezach wszystkie laski na boso dziwią się jak ja mogę tyle czasu wytrzymać na obcasach. A jak mam zmodyfikowane buciki, wygodne jak kapciuchy.

Do trampek wkładam wkładki, tylko dlatego, ze mi zimno. Nie sa izolowane. Sama guma. A z wkładkami, to i zima mogę poginać.
Aczkolwiek trampki zimą w UK nie dziwią.



Co do sukienki masz całkowitą racje. Ja bym zrobiła to samo.

A dlaczego zrezygnowałaś z czerwonych butów na ślub?
A może, jak nie możesz znaleźć butów nude, to znajdź jakiekolwiek, które będą Ci się podobać, a potem do nich dobierzesz dodatki. Kwiaty, czy coś we włosy, jakaś kokardka na sukience.
Jakieś fioletowe na przykład.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Szukam jakichś fajnych pomysłów na wzory z ćwieków. Takich, zeby zrobić na zwykłej bluzie z kapturem. Mam możliwość kupienia takich tanich bluz, bez wzorków ani nadruków. I pomyślałam, ze mogłabym dla siebie, małęj i siostrzenicy coś zrobić.

Na razie wymyśliłam Ying Yang, Union Jack, flaga hamerykancka. To dla dzieciaków, bo to teraz modne. Czaszki, nie, bo zostałam uświadomiona, że to już nie modne.
Dla siebie w ogóle nie mam pomysłu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 12:54   #3787
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moje buciorki
Pierwsze zdjęcie pożyczone z neta. Swoim zapomniałam zrobić zdjęcia przed malowaniem.
Faktycznie dobrze wyszło!
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 13:25   #3788
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moje buciorki
Pierwsze zdjęcie pożyczone z neta. Swoim zapomniałam zrobić zdjęcia przed malowaniem.
Dopiero zauważyłam. Ekstra buty! Fajna platforma no i zdecydowanie w czarnym prezentują się lepiej
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 14:04   #3789
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Właśnie podjęłam jedną z trudniejszych decyzji w swoim życiu. Postanowiłam, z ciężkim sercem spruć sweterek który kupiłam 15 lat temu w lumpie
Zawsze go bardzo kochałam, bo był cudny i ciepły. Ale z biegiem czasu zniekształcił się, no i nie do końca odpowiada moim wymogom. Jest za krótki i wyciągnęły mu się rękawy, tak ze są do kolan

Spruję, a z włóczka pójdę do sąsiadki, zebrać, żeby mi zrobiła nowy Bo jest ze świetnej, grubej i mięciutkiej włóczki.

Przeżyłam w nim wiele pięknych chwil
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2013-03-24 o 14:06
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 14:28   #3790
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Właśnie podjęłam jedną z trudniejszych decyzji w swoim życiu. Postanowiłam, z ciężkim sercem spruć sweterek który kupiłam 15 lat temu w lumpie
Zawsze go bardzo kochałam, bo był cudny i ciepły. Ale z biegiem czasu zniekształcił się, no i nie do końca odpowiada moim wymogom. Jest za krótki i wyciągnęły mu się rękawy, tak ze są do kolan

Spruję, a z włóczka pójdę do sąsiadki, zebrać, żeby mi zrobiła nowy Bo jest ze świetnej, grubej i mięciutkiej włóczki.

Przeżyłam w nim wiele pięknych chwil
Gratuluję odważnej decyzji!
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:40   #3791
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cześć!

A ja spędzam cały dzień dzisiaj w łóżku z TŻ, Oglądamy sobie filmy
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 15:44   #3792
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

A ja weekend spędziłam w "szkole" Zostałam zapisana (niekoniecznie z własnej woli ) na szkolenie. Wreszcie mogę się przekonać jak to jest być po drugiej stronie. I w sumie zajęcia okazały się całkiem ciekawe, chyba będę chodzić na wszystkie "lekcje"
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:45   #3793
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
A ja weekend spędziłam w "szkole" Zostałam zapisana (niekoniecznie z własnej woli ) na szkolenie. Wreszcie mogę się przekonać jak to jest być po drugiej stronie. I w sumie zajęcia okazały się całkiem ciekawe, chyba będę chodzić na wszystkie "lekcje"
Czego ciekawego się uczysz?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 18:25   #3794
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość


Co do sukienki masz całkowitą racje. Ja bym zrobiła to samo.

A dlaczego zrezygnowałaś z czerwonych butów na ślub?
A może, jak nie możesz znaleźć butów nude, to znajdź jakiekolwiek, które będą Ci się podobać, a potem do nich dobierzesz dodatki. Kwiaty, czy coś we włosy, jakaś kokardka na sukience.
Jakieś fioletowe na przykład.
Niiee, nie zrezygnowałam, obiecałam rodzicom ze do kościoła założę jasne. Zresztą wiesz że nie za darmo. Spokoojnie
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-03-24 o 18:26
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 18:35   #3795
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez maryha_ah Pokaż wiadomość
niiee, nie zrezygnowałam, obiecałam rodzicom ze do kościoła założę jasne. Zresztą wiesz że nie za darmo. Spokoojnie :d
:d
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 18:37   #3796
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Niiee, nie zrezygnowałam, obiecałam rodzicom ze do kościoła założę jasne. Zresztą wiesz że nie za darmo. Spokoojnie
Maryha ty materialistko: p:
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 19:47   #3797
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Maryś, a patrzyłaś w Ryłko? Ostatnio widziałam tam ładne nudziaki
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 20:05   #3798
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Patrzyłam

Zabrałam się za poważną lekturę. Powstanie 44 Normana Davisa. Początek wygląda nieźle, łyknęłam wczoraj 100 stron nawet gładko. Minusem jest ogromna szczegółowość badań historycznych, ogromna.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 22:16   #3799
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Patrzyłam

Zabrałam się za poważną lekturę. Powstanie 44 Normana Davisa. Początek wygląda nieźle, łyknęłam wczoraj 100 stron nawet gładko. Minusem jest ogromna szczegółowość badań historycznych, ogromna.
Muszę dodać do listy. Ostatnio odmóżdżacze przestały mnie bawić. Bardziej interesuje mnie literatura historyczna.
Mam "God's Playground" (Boże Igrzysko) i zupełnie zapomniałąm. Po skończeniu "Misery" Kinga (nie lubie go ) wezme sie za Davisa.

I muszę koniecznie przeczytać "Zapomniany Holokaust".
I "Bez ostatniego rozdziału" Andersa.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 07:56   #3800
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

4 godziny matematyki. W poniedziałek. Panie, za co?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 08:49   #3801
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Muszę dodać do listy. Ostatnio odmóżdżacze przestały mnie bawić. Bardziej interesuje mnie literatura historyczna.
Mam "God's Playground" (Boże Igrzysko) i zupełnie zapomniałąm. Po skończeniu "Misery" Kinga (nie lubie go ) wezme sie za Davisa.

I muszę koniecznie przeczytać "Zapomniany Holokaust".
I "Bez ostatniego rozdziału" Andersa.
Mi nawet nie tyle chodzi o książki historyczne, co o WSZYSTKO związane z II wojną światową. Chłonę jak gąbka. Od dawna miałam ochotę na coś "serio" o Powstaniu Warszawskim, ale prawdę mówiąc niewiele jest na ten temat obiektywnej literatury faktu. Ta ma 1000 stron i nie jest napisana przez polaka, co powoduje zupełnie inne spojrzenie na sprawę, bardzo mi się to podoba.

W zasadzie to chłonę jak gąbka cały XX wiek, czy to poezję, czy literaturę, czy historię. W końcu nie muszę czytać sonetów oświeceniowych i mam czas na zajęcie się tym co naprawdę lubię.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-03-25 o 08:51
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 11:09   #3802
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cześć!

Dawno mnie nie było . Podczytywałam was codziennie. Teraz siedzę w domku . Być może już do świąt. . Chyba, że odezwą się z jakieś pracy .
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:06   #3803
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Mi nawet nie tyle chodzi o książki historyczne, co o WSZYSTKO związane z II wojną światową. Chłonę jak gąbka. Od dawna miałam ochotę na coś "serio" o Powstaniu Warszawskim, ale prawdę mówiąc niewiele jest na ten temat obiektywnej literatury faktu. Ta ma 1000 stron i nie jest napisana przez polaka, co powoduje zupełnie inne spojrzenie na sprawę, bardzo mi się to podoba.

W zasadzie to chłonę jak gąbka cały XX wiek, czy to poezję, czy literaturę, czy historię. W końcu nie muszę czytać sonetów oświeceniowych i mam czas na zajęcie się tym co naprawdę lubię.
Ja właśnie też zaczęłam czytać o II wojnie. I tak naprawdę, nie wiem czy chcę to czytać, bo bardzo mnie to rusza. Wściekłość mnie ogarnia na to. Jak wielki wpływ tamte wydarzenia miały na nasze obecne życie.
Obecne fałszowanie historii (Polacy najgorsi w całej wojnie, a jedyni biedni i skrzywdzeni to Żydzi. Nikt inny nie cierpiał nie zginał, nie był w obozach).

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

"Zapomniany Holokaust" to jest dla mnie jedna z ważniejszych książek do przeczytania.

http://www.bibula.com/?p=62190
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:55   #3804
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

A ja jestem wściekła. Uścibiłam sobie około 500 zł na rower. I wiecie co? Za te pieniądze to mogę sobie oponę kupić. Objechałam sklepy z rowerami i nie było ANI JEDNEGO modelu zwykłego, miejskiego roweru, takiego żeby doczepić koszyczek poniżej 1000 zł. W supermarketach niby są najtańsze modele za 400 zł ale mam okropne doświadczenia z rowerami z supermarketu, moim zdaniem to zagraża ludzkiemu życiu. Żadnej giełdy rowerowej oficjalnej u mnie w mieście nie ma. Jest taki niedzielny targ, ale tam większość rowerów kradziona, więc omijam to szerokim łukiem.

Szczerze mówiąc myślałam że za tą kasę rowery będą stały przede mną otworem a tu dupa. No płakać mi się chce, tyle lat nie mam roweru, a tak bardzo go potrzebuje (nie mam prawa jazdy). Teraz jakoś udało mi się coś wygospodarować z kasą i okazuje się że to połowa tego co potrzebuje. Dziś nawet pokłóciłam się ze sprzedawcą że chce TANI rower i że nie potrzebuje Krossa do jeżdżenia do biblioteki czy do supermarketu bo będę bała się go pod nim zostawić. No i nie ma. Zero. Może jak TŻ przyjedzie do pojedziemy do jeszcze jakiegoś sklepu a jak nie to nie wiem co robić, tracę nadzieję.

Jezu, no nawet może bym poczekała, poskładała jeszcze, i dała tego tysiaka, ale później w życiu go nie zostawię pod sklepem i nie pójdę na zakupy, bo to po co mi taki rower? On miał służyć do przemieszczania się po mieście i parkowania gdzie chce!.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-03-25 o 14:59
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:59   #3805
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

siemka

ale wątek coś powolnie idzie kiedy ta wiosna będzie? już za mną 4 tygodnie ćwiczeń z Ewą Ch. 6 skalpelów, 6 killerów i 2 turba, 14 treningów za mną
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:34   #3806
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
A ja jestem wściekła. Uścibiłam sobie około 500 zł na rower. I wiecie co? Za te pieniądze to mogę sobie oponę kupić. Objechałam sklepy z rowerami i nie było ANI JEDNEGO modelu zwykłego, miejskiego roweru, takiego żeby doczepić koszyczek poniżej 1000 zł. W supermarketach niby są najtańsze modele za 400 zł ale mam okropne doświadczenia z rowerami z supermarketu, moim zdaniem to zagraża ludzkiemu życiu. Żadnej giełdy rowerowej oficjalnej u mnie w mieście nie ma. Jest taki niedzielny targ, ale tam większość rowerów kradziona, więc omijam to szerokim łukiem.

Szczerze mówiąc myślałam że za tą kasę rowery będą stały przede mną otworem a tu dupa. No płakać mi się chce, tyle lat nie mam roweru, a tak bardzo go potrzebuje (nie mam prawa jazdy). Teraz jakoś udało mi się coś wygospodarować z kasą i okazuje się że to połowa tego co potrzebuje. Dziś nawet pokłóciłam się ze sprzedawcą że chce TANI rower i że nie potrzebuje Krossa do jeżdżenia do biblioteki czy do supermarketu bo będę bała się go pod nim zostawić. No i nie ma. Zero. Może jak TŻ przyjedzie do pojedziemy do jeszcze jakiegoś sklepu a jak nie to nie wiem co robić, tracę nadzieję.

Jezu, no nawet może bym poczekała, poskładała jeszcze, i dała tego tysiaka, ale później w życiu go nie zostawię pod sklepem i nie pójdę na zakupy, bo to po co mi taki rower? On miał służyć do przemieszczania się po mieście i parkowania gdzie chce!.
A przeglądałaś Allegro? Sprawdź sobie sprzedawców wyłącznie ze swojego miasta/województwa. A nuż trafi się jakaś okazja.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
siemka

ale wątek coś powolnie idzie kiedy ta wiosna będzie? już za mną 4 tygodnie ćwiczeń z Ewą Ch. 6 skalpelów, 6 killerów i 2 turba, 14 treningów za mną
I jak wrażenia?

Ja miałam ponownie zacząć od dzisiaj, ale wróciłam z pracy z☠☠☠ana jak koń po westernie i marzę tylko o położeniu się spać.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 16:55   #3807
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
A przeglądałaś Allegro? Sprawdź sobie sprzedawców wyłącznie ze swojego miasta/województwa. A nuż trafi się jakaś okazja. [COLOR="Silver"]
Przeglądałam, nic. Na allegro są fajne rowerki w tej cenie, ale stwierdziłam że rowery bezfirmowe na allegro to to samo co rowery z supermarketu. Więc chyba skończy się tak że przejadę się po supermarketach, kupie jakiś, i dla bezpieczeństwa zaprowadzę do pana mietka od rowerów żeby mi poodkręcał wszystko, posprawdzał śrubki i ewentualnie coś poprawił.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 17:07   #3808
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moje buciorki
Pierwsze zdjęcie pożyczone z neta. Swoim zapomniałam zrobić zdjęcia przed malowaniem.
Super wyszło

Maryha rowery są strasznie drogie ostatnio, też się rozglądałam Chciałabym taki zwykły, damski miejski ale ceny powalają. Najlepiej tak jak mówisz na jakiś pchli targ czy coś pojechać
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 17:55   #3809
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Przeglądałam, nic. Na allegro są fajne rowerki w tej cenie, ale stwierdziłam że rowery bezfirmowe na allegro to to samo co rowery z supermarketu. Więc chyba skończy się tak że przejadę się po supermarketach, kupie jakiś, i dla bezpieczeństwa zaprowadzę do pana mietka od rowerów żeby mi poodkręcał wszystko, posprawdzał śrubki i ewentualnie coś poprawił.
To w końcu chcesz tani, czy markowy

A może rozejrzyj się za używanymi?
W każdym razie za 500zł nie kupisz porządnego roweru. Będzie miał słabe łożyska, pedały na plastikowych tulejach zamiast łożysk, części mechaniczne wykonane z kiepskiej stali, podatne na szybkie zużywanie.

Dlatego ja na Twoim miejscu szukałabym roweru używanego.

Albo kupisz najtańszy za 300 parę złotych i wymienisz trochę bebechów, jak piasty, pedały, na lepsze. Wtedy będzie służył całe wieki.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

http://www.ceneo.pl/Rowery;017Miejsk...07412;n500.htm
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 19:03   #3810
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

otako podobają mi sie te treningi, przy killerze i turbo pot ze mnie nieźle cieknie no i widzę lekką poprawę, ale nie będę o tym mówićnbo dopiero miesiąc za mną, jak będą 3 miesiące za mną to dam znać

dziś zaliczyłam trening nr 15, turbo
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.