Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 17:52   #3781
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Jutro się zważę i podam Wam wyniczek mój
Never, ale ja nie ćwiczę brzuszków. Tzn. owszem, je również mam w swoim planie treningowym, ale również ćwiczę jakieś wygibasy na spalanie. I są efekty. Po trzech tygodniach mi współlokatorki powiedziały, że widać, że schudłam.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:02   #3782
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Hej Laseczki
Ja weekend spędziłam w szkole i o ile wczoraj dietowo było spoko to dziś sobie niestety dogodziłam Jakiegoś strasznego obżarstwa nie było, ale diety tym bardziej.
Po południu wybrałam się z siostrą na spacer i gadałyśmy sobie, że przydałoby się nam więcej ruchu, nie tyle dla chudnięcia, ile dla czystej przyjemności. I wymyśliłyśmy rolki! Kiedyś jak byłyśmy młodsze to troche jeździłyśmy, ale potem rolki się zniszczyły, poszły na śmietnik, nowe nie były kupowane i tyle... Jak wróciłam do domu to od razu zaczęłam przetrzepywać allegro w poszukiwaniu rolek. U mnie w mieście nie ma porządnego sklepu sportowego, a też nie chciałabym majątku wydać na coś czego będę używała czysto rekreacyjnie Poczytałam sobie troszkę opinii w internecie, bo niestety nie mam wśród znajomych nikogo kto znałby się na rolkach no i zdecydowałam sie na Rollerblade Wybrałam kilka modeli i muszę się na któreś zdecydować, bo pogoda taka piękna, chciałabym sobie jeździć póki mam zapał do tego i chęci Może któraś z Was zna się na tym i mi coś doradzi?? Pokażę Wam modele, które sobie upatrzyłam:

Pierwsze: http://allegro.pl/rolki-rollerblade-...532486330.html

Drugie: http://allegro.pl/rollerblade-rolki-...533592804.html

Trzecie: http://allegro.pl/rolki-damskie-roll...529441052.html
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:11   #3783
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Camila, ja osobiście nijak się znam na rolkach więc jedynie mogę Ci powiedzieć, które z wyglądu są najfajniejsze hm, masz taką malutką nóżkę?
Kiedyś też jeździłam na rolkach, fajna sprawa
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:18   #3784
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

No mam rozmiar obuwia 36-37, co przy moim wzroscie 160 cm wcale nie jest niczym niezwykłym Co do wygladu rolek to dla mnie też jest ważne, chyba najfajniejsze są te z niebieskimi dodatkami, a Tobie które podobają się najbardziej?
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:39   #3785
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Mi też te z niebieskimi
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:00   #3786
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Witaski

ja oprócz paru kluseczek jakoś się trzymam ehh te weekendy
przez ostatni tydzień opuściło mnie tylko 0.5 kg cuż dobre i to
razem przez 3 tygodnie 4 kg i ważę 71 kg

spadków gratuluję !!!!!!!!!
i pędzę dzieciaczki położyć lulu
buuuuuuuuuuuuuźka pa
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:13   #3787
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Lolitko no bez przesady ziemniaki to nie zbrodnia Jak ja jem warzywa z patelni to u mnie zawsze sa ziemniaki i ja nawet do tego jakis sos dodaje i naprawde nie uważam tego za nic złego więc nie ma się czym przejmować

Martita do Ciebie ta sama uwaga. Jajka są jak najbardziej wskazane, przecież to białko. Niby zawierają cholesterol ale nie jadlaś ich przecież z majonezem i nie jesz ich nie wiadomo w jakich ilościach. Dziewczyny i ogromny apel- nie wariujmy na diecie. Ja rozumiem zjeść od czasu do czasu coś niedozwolonego ale przecież nasz organizm tego potrzebuje. Po kilku miesiacach na ostrej diecie rzucimy się na niedozwolone rzeczy. Niestety jeśli niektore nawyki wpajałyśmy przez całe życie ciezko jest z nich zrezygnowac na jakiś czas a co dopiero zrezygnowac w ogole. Więc jeśli najadłyśmy się jednego dnia, głodowka albo rygorystyczna dieta na drugi dzień to niezbyt dobry pomysł, lepiej wziąść się za ćwiczenia.

tak to pochwal się jakie to ćwiczenia może ktoś z nich skorzysta np. ja

Bettina gratuluje wyniku a 0,5 kg mniej tygodniowo to zadowalający wynik


A ja jestem mega zmęczonaaa. Mialam dzisiaj na 8 do szkoly i siedziałam do 16, w ogole jakiś cięzki dzien. Rano zjadlam 2 kanapki a w szkole to nawet nie mialam co bo nie wzięłam nic ze soba, wiec do 16 głodowałam. Jak wrocilam to zjadlam kurczaka z cebulką, serek danio i 2 suchary. W ogole dzisiaj mnie ochota na ryby naszla. Poszlam do biedronki i na jutro kupilam makrele w galarecie i paprykarzJa już nie wiem co mam jeść tragedia Bo w tej biedronce to tak naprawde nic dobrego nie ma, mieszkam nad biedronka wiec te zarcie już mi bokiem wylazi A i zamowilam na allegro nutelle dukanowa, chlebek dukana i jeszcze coś, jakaś Pani właśnie wystawia tam dukanowe rzeczy kurczaczki, ciasta i inne smakołyki Jak mi zasmakuje to będe sama w domu robić. Trochę nie ufam allegro bo wiadomo co ona tam dodaje moze cukier albo tluszcz ale czytalam komentarze i ludzie byli zadowoleni więc może nie będzie tak źle
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 20:00   #3788
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Martita do Ciebie ta sama uwaga. Jajka są jak najbardziej wskazane, przecież to białko. Niby zawierają cholesterol ale nie jadlaś ich przecież z majonezem i nie jesz ich nie wiadomo w jakich ilościach. Dziewczyny i ogromny apel- nie wariujmy na diecie. Ja rozumiem zjeść od czasu do czasu coś niedozwolonego ale przecież nasz organizm tego potrzebuje. Po kilku miesiacach na ostrej diecie rzucimy się na niedozwolone rzeczy. Niestety jeśli niektore nawyki wpajałyśmy przez całe życie ciezko jest z nich zrezygnowac na jakiś czas a co dopiero zrezygnowac w ogole. Więc jeśli najadłyśmy się jednego dnia, głodowka albo rygorystyczna dieta na drugi dzień to niezbyt dobry pomysł, lepiej wziąść się za ćwiczenia.
Wiem o co Ci chodzi Robiłam przedwczoraj muffinki ananasowe dla reszty domowników i wiem że gdybym nie skubnęła od córci kawałęczka to w nocy bym wstała i sie na nie rzuciła Zastanawiałam się tylko czy jajka w wersji jajecznicy są O.K. czy może lepiej gotowane, ale w sumie macie rację że jak na teflonie to są O.K. Idę dalej malować bo cały dzień siedzę nad tymi farbami, udało mi się tylko na 1,5 h wyrwać na dwór.

Miłego wieczoru i do jutra
Pa pa pa
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:09   #3789
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Martita, jak juz wszystko pomalujesz, to wstaw kilka fotek swoich malych arcydziel . Mysle, ze nie tylko ja chetnie je zobacze...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:07   #3790
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Never, np. Pump It Up Dance Workout ja na googlach znalazłam, wpisywałam słowa typu "aerobik chomikuj" albo "spalanie avi" albo "schudnij avi". Też ściągnęłam filmik "schudnij w 30 dni z kimś tam". Nie testowałam go. Ale Pump It Up bardzo polubiłam . Na Wizażu jest mnóstwo tematów o ćwiczeniach, wystarczy poszukać
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:52   #3791
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

będę płakać wszyscy coś chudną, a ja za was tyje to nie fair

dzień był spoko i fajny ale tylko poza domem, w domu do dupy choć byłam w nim tylko chwilę ale mama przez tą chwilę za to zdąrzyła mnie dobrze wkur******** nie chce o tym zbytnio gadać z ważniejszych rzeczy to:
1.usłyszałam,że ja kombinuję-nie zgadzam się, bo siedzę zwykle codziennie w domu, wszystko w nim robię i rzadko kiedy wychodzę)
2. nie mówiła do mnie tylko się darła jakbym nie wiem co zrobiła, a zapytałam grzecznie tylko gdzie są kluczę na działkę(gdy zaczęła się drzeć, nie dałam się wyprowadzić z równowagi i grzecznie mówiłam ale dałam jej do zrozumienia, że to się darła mogła powiedzieć inaczej i spokojnie, oczywiście nie dosłownie)
3. nie odbierałam potem od niej(nigdy po czymś takim nie odbieram i dobrze o tym wie ale myślałam pewnie sobie,że może tym razem będzie inaczej)
4. ni odzywam się do niej(odpowiadam jedynie na pytania, o tym też wie jak to zawsze jest)

i prosze was nie oceniajcie mnie gatkami typu jak to ja ją źle traktuje i jaka jestem dla niej, bo tak na prawdę nie znacie jaka ona jest, jaka do końca ja jestem, jakie są relacje między nami, całej sytuacji i nie tylko tej.

miałam jedynie potrzebę wygadania się i ją właśnie zaspokoiłam .

z dieta dobrze i nie dobrze, bo nie przejadłam się dziś,a druga sprawa nie było zbytnio zdrowo.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 06:59   #3792
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

pyś, nie martw się. Ja do mojej mamy nie odzywam się od ośmiu dni, chociaż i tak w naszej relacji to nic niezwykłego.
Zaczyna się piękny dzień od pięknego kolokwium z rana, jak śmietana. I dwója też będzie piękniunia

Edytowane przez tak
Czas edycji: 2011-04-04 o 07:03
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:16   #3793
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

no to jesteś lepsza ode mnie w tym nie odzywaniu.
jak zawsze tą porą zaczynam pościg za spowiednikami tym razem nie będzie publicznego wypisywania.

dalej jeszcze mnie trzymaja nerwy tak bardzo, ze dzis nie poszlam na szkolenie mimo,ze wstalam przed budzikiem. trzymanie diety tez nie bedzie dzis problemem, bo z tego wszystkiego zoladek mi sie zacisnal. ehhhh... a po zimie mialo byc niby lepiej
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:37   #3794
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bettina gratuluje wyniku a 0,5 kg mniej tygodniowo to zadowalający wynik
dzięki wynik bezpieczny jak dla mnie bo karmię cycuchem syncia

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
będę płakać wszyscy coś chudną, a ja za was tyje to nie fair

i prosze was nie oceniajcie mnie gatkami typu jak to ja ją źle traktuje i jaka jestem dla niej, bo tak na prawdę nie znacie jaka ona jest, jaka do końca ja jestem, jakie są relacje między nami, całej sytuacji i nie tylko tej.

.
bo za mało się udzielasz na wątku prosze nas tu motywować a my Ciebie zmotywujemy

a oceniać nie będę ale ładnie że nie podniosłaś głosu że nie dałaś sie sprowokować - nie każdy tak potrafi

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

no a gdzie ta Wasza tabelka ???
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 11:49   #3795
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
bo za mało się udzielasz na wątku prosze nas tu motywować a my Ciebie zmotywujemy
Mnie nie trzeba motywować, bo ten wątek to moje dziecko(mój pomysł) i jeśli ja padnę to on także, bo beze mnie już nie będzie taki sam.
no a gdzie ta Wasza tabelka ???
nasza tabelka jeszcze w lesie, bo nie wszystkie starocie podały magiczne cyferki ze wskaźnika
P.S. daliście by wiarę, że paczka orzechów chrupków z biedro ma 625kcal
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 11:57   #3796
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Ja nie dam rady dzisiaj się zważyć, waga popsuta . Możesz mi, pyśku, zostawić puste, później uzupełnisz, okej?
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:05   #3797
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

A ja dzisiaj od rana chodze zdenerwowana. Wiercą mi sądziedzi za ścianą i hałas niemiłosierny- nawet nie uprzedzili Ale najbardziej to mi królisi szkoda bo biedna nie wie co się dzieje taka jest wystraszona mało jej serduszko nie wyskoczy A jak wkładam ręke do klatki żeby pogłasiać żeby się uspokoiła to się nie da dotknąć biega jak szalona i rozbija się po klatce.... Wrrrr dlaczego ludzie są tacy... tacy... nie potrafiący nawet z grzeczności wspomnieć, że będzie hałas bo mają remont! Ech.. a może to ja przesadzam?

I gratuluję zachowania spokoju w kłótni z mamą- doskonale to rozumiem bo też nie mam za dobrych kontaktów, ale mamy chyba już tak mają, że zawsze musi być tak jak one chcą choćby wiedziały, że to my mamy rację....
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question

Edytowane przez karrrmelek
Czas edycji: 2011-04-04 o 12:06
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:08   #3798
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Może troszkę przesadzasz. Króliki są jednak wytrzymałe, mój przeżył wszystko, nawet kontakt z prądem. Chociaż nie wiadomo do końca, w jaki sposób mu się to udało
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:36   #3799
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Nie wiem- pewnie masz rację, ale to przewrażliwienie to chyba dlatego, że ja jestem osobą, ktora by o czymś takim uprzedziła sąsiadów i dlatego, że pierwszy raz mam takie małe zwierzątko i bardzo się boję o nie wydaje się takie delikatne

brakuje mi pomysłów na jadłospisy więc postanowiłam pogrzebać w swoich starych postach z poprzedniego wątku, w którym się udzielałam i oto zbiór moich kilku jadłospisów może komuś się przyda
/mój pomniejszony bilans kaloryczny to 1400 więc nie mocno rygorystycznie, ale zdrowo/

1.
ś: sałatka z rukolą, mozzarellą, pomidorami
trzy kromki chrupkiego pieczywka graham
trzy plasterki polędwicy sopockiej (445kcal)
IIś: grejpfrut (125kcal)
o: plaster schabu gotowanego
szpinak z czosnkiem, i jogurtem nat. (350kcal)
p: jabłko (70kcal)
joguś wiśniowy (150kcal)
k: jajecznica z 3 jaj ze szczypiorkiem (210kcal)

2.
ś: trzy kromki pieczywa chrupkiego graham z trzema plasterkami polędwicy, sałatką z rukoli, mozarelli i pomidorków
szklanka kakao (590kcal )
IIś: pomarańczę (110kcal)
o: pierś z kurczaka gotowana z surówką colesław ok 200g (325kcal)
p: 3 szt. kiwi (170kcal)
k: serek wiejski (185kcal)

3.
ś: garść płatków owsianych+garść rodzynek+ średni banan+ mleko 0,5% (515kcal)
IIś: trzy średniej wielkości marchewki (80kcal)
o: garść kaszy jaglanej + pół gotowanej piersi z kury (390 kcal)
p: puszka tuńczyka (150 kcal)
k: twarożek- ser biały chudy + jogurt nat., trzy kromki chrupkiego pieczywka graham (255kcal)

4.
ś: surówka z czerwonej kapusty ok 200g, trzy kromki chrupkiego pieczywka graham, trzy plasterki schabu pieczonego ze śliwką (ok.490kcal)
IIś: garść czerwonych winogron(100kcal)
o: mintaj +1/4 brokuła gotowanego (250kcal)
p: jajecznica z 3 jajek ze szczypiorkiem i rzodkiewką+ szklanka kakao (360kcal)
k: serek wiejski (185kcal)

5.
ś: Płatki owsiane z jogurtem nat, truskawkami (350kcal)
IIś: grejpfrut (125kcal)
o: pół makreli wędzonej z surówką colesław (445kcal)
p: dwa szaszłyki z kawałków piersi z kurczaka, czerwonej papryki, pieczarek, cebuli (250kcal)
k: owoce morza -mieszanka: krewetki, małże, ośmiorniczki, kalmary(200kcal)
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 13:46   #3800
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Oj, 1400 to wcale nie tak mało, przecież 1000 kcal to minimum!
Ja też mam królcię. Twoja jest laską, tak? bo moja to laska
Dziewczyny, gdzie mogę kupić fetę light? Bo wiem, że istnieje taka. Tak samo jak ser do sernika z mniejszą zawartością tłuszczu.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:52   #3801
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Tak mi się wydaje, że to dziewczynka, bo pierwsza wizyta u weta czeka nas dopiero w maju. Ale biorąc pod uwagę mały "ogląd" i zachowanie to wnioskuję, że jest laską- mało tego jest księżniczką na swoich włościach (ach ten okres dojrzewania u królików) Ale nic dziwnego w końcu rude to wredne jak to się mówi
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:16   #3802
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Oj, 1400 to wcale nie tak mało, przecież 1000 kcal to minimum!
Ja też mam królcię. Twoja jest laską, tak? bo moja to laska
Dziewczyny, gdzie mogę kupić fetę light? Bo wiem, że istnieje taka. Tak samo jak ser do sernika z mniejszą zawartością tłuszczu.
w wiekszych sklepach jak tesko, rela, lekrekr jest z mlekovity taki niebieski
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:32   #3803
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

tak, ja kupuje fete Arla Apetina 3% tluszczu w carrefourze, ale widzialam tez w mniejszych sklepach. Co do twarogu- najczesciej kupuje Bielucha 0% tluszczu, albo twarog z Biedronki (rowniez bez tluszczu). Ten z Biedronki jest nawet lepszy (i tanszy), bo nie trzeba go do sernika mielic. Albo sprobuj Homo z Lidla (3%) w wiaderku 0,5 kg za 3,29 zl .

Po 2 dniach obzarstwa (i picia alkoholu ) zrobie sobie 3 dni proteinek, bo waga poszla w gore , moze nic sie nie stanie ???

tak, dopiero zaczailam, ze pytalas tylko o fete...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."

Edytowane przez czarownica2010
Czas edycji: 2011-04-04 o 14:38
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:11   #3804
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Ale o ser do sernika też, też. Dzięki za informacje! Kurczę, mieszkam za Realem i bywam tam co drugi dzień i nie widziałam nigdy sera do sernika o niższej zawartości tłuszczu. Możliwe, że źle szukam
Homo z Lidla od dawna ma stałe miejsce w mej lodówce . Będę musiała się przejść po twaróg z Biedronki. Nie mam możliwości mielenia twarogów, a chciałam zrobić coś serowego na dniach
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:35   #3805
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Ja też mam podawać wagę do tabelki czy jeszcze nie?

Dziewczyny, źle mi idzie, ejstem na bardzo złej drodze... Jak to jest, człowiek ma ze 4-5 dni folgowania bo jest na wakacjach i potem nie może wrócić na dobrą drogę. I to nie z lenistwa czy czegoś. Po prostu śniadania dietowe nie smakują, obiady też nie.. Musiałabym coś innowacyjnego przygotować i może byłoby dobrze. Ale.. ciężko coś fajnego zrobić do pracy, jak się 8 godzin pracuje + różne zajęcia w tygodniu grrrr..

A btw, wiecie może gdzie można kupić fajny termos na jedzenie? Chodzi mi to taki pojemniczek typu miska, do pracy, który utrzymuje ciepłko tak jak termosy na kawę/herbatę. Może któraś z was kupowała i może polecić firmę/model? Mam dość jedzenia chłodnych obiadów w pracy, bo mikrofalówki kurde nie mamy
__________________


Edytowane przez Limonatka
Czas edycji: 2011-04-04 o 16:37
Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:18   #3806
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Limonatka może spróbuj pokombinować jedzonko z jakimiś aromatycznymi przyprawami? Z doświadczenia wiem, że ciekawe zioła i czy inne takie bajery mogą nadać całkiem nowy smak starym potrawom
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:22   #3807
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Oj, Limonatka, nie mam pojęcia ale jak to nie smakują Ci śniadania i obiady dietowe? Przecież jakaś kurka, albo zupka pomidorowa, albo klopsiki, i jakieś suróweczki, szpinaczek, selerek, marcheweczki, buraczki, pieczareczki. Po prostu jak pomyślę, to chce mi się iść do kuchni i robić taki obiadek
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:34   #3808
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
Limonatka może spróbuj pokombinować jedzonko z jakimiś aromatycznymi przyprawami? Z doświadczenia wiem, że ciekawe zioła i czy inne takie bajery mogą nadać całkiem nowy smak starym potrawom
próbowałam, ale albo ziółka źle dobieram, albo jestem aż taka oporna :P

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Oj, Limonatka, nie mam pojęcia ale jak to nie smakują Ci śniadania i obiady dietowe? Przecież jakaś kurka, albo zupka pomidorowa, albo klopsiki, i jakieś suróweczki, szpinaczek, selerek, marcheweczki, buraczki, pieczareczki. Po prostu jak pomyślę, to chce mi się iść do kuchni i robić taki obiadek
No jest, jest. Ale ja jestem na diecie Montignaca i tam jem 3 posiłki - węgle-tłuszcze-węgle (śn.-ob.-kol.) albo węgle-węgle-tłuszcze. A że mieszkam z rodzicami, mama gotuje to żeby mieć mniej roboty w kuchni jem z nimi obiady, tzn jem to co mama ugotuje. Czyli jak mama gotuje na obiad kurczaka, to go jem, ale jakby na kolację, tj ok. 18. A do pracy, na "obiad"/lunch muszę sobie coś przygotować. No a że kurczak i inne mięsa, to tłuszcz, to muszę coś węglowego przygotowywać. A na Montginacu węglowy posiłek inny niż śniadanie znaczy makaron/kasze z warzywami. I już mi bokiem wychodzi makaron czy różne kasze z sosikiem paprykowo-pomidorowym itp. Ogólnie już mi bokiem zaczynają kasze i makarony wychodzić, zwłaszcza jak je na zimno w pracy jem Mogłabym chyba jakiś nabiał brać, ale raz, że się nim nie najem, a dwa, że i tak musiałabym jakieś warzywa do tego brać...

Jedyną opcją jaką teraz wymyśliłam, to warzywa mrożone typu "na patelnię" (byle bez ziemniaków), z ryżem albo kaszą. Coś innego będzie niż sos pomidorowy, fe.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:47   #3809
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Nie znam się na tej diecie i proszę nie krzyczeć jeśli coś napiszę nie tak, ale np. jeśli posilek ma się składać z samych węglowodanów to może da się zjeść np. tortillę z warzywami, sałatkę owocową, kaszę jaglaną, ryż biały i brązowy, kuskus, a sosów można wymyślać milion np. serowy, śmietanowy, chiński, curry, grzybowy, pomidorowy, i pomidorowy ze świeżych pomidorków... Taki cosie nie wchodzą w grę?
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 17:59   #3810
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Oooh, makarony! Jak można mieć ich dość?!
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.