Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 15:58   #3781
ccamilacc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin/Trzebież
Wiadomości: 248
GG do ccamilacc
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hej która z was ma keratynę i chce się podzielić ? zalezy mi na ilości zeby mi starczylo na jeden zabieg nie chce kupowac całych butli bo nie wiem czy to na moich krótkich włosach się sprawdzi. chętnie odkupię
ccamilacc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:46   #3782
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
przecież jest w pierwszym poście..
Ale mam na myśli dokładną instrukcję, która jest przy zakupie zestawu z allegro lub ebay
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:50   #3783
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ale mam na myśli dokładną instrukcję, która jest przy zakupie zestawu z allegro lub ebay
Ja zaraz wstawie Fotke
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:56   #3784
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ale mam na myśli dokładną instrukcję, która jest przy zakupie zestawu z allegro lub ebay
Proszę Nie zwracaj uwagi na dopiski długopisem - to tak dla siebie napisałam
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:58   #3785
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A tak w ogóle to ostatnio trochę przesadziłam z tym, że efekt keratyny zanikł. Owsze włosy się puszą znów trochę, ale gdy ostatnio wysuszyłam suszarka to były w całkiem zadowalającym stanie (proste, jedynie końcówki wywinięte na zewnątrz). Jesli jednak zostawię do wyschnięcia naturalnie to wtedy sa bardziej powywijane, ale z suszarka jest ok jeszcze
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:38   #3786
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Czy przedłużane/zagęszczane włosy też można prostować?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:33   #3787
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Proszę Nie zwracaj uwagi na dopiski długopisem - to tak dla siebie napisałam
Dziękuję

Na moich włosach zauważyłam, że keratyna zmywa się powoli. Końcówki się już odkręcają ale reszta jest prosta. Myślałam, że będzie bum i znowu szopa na głowie ale na szczęście tak nie jest. Jestem zadowolona z takiego efektu
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 08:01   #3788
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Proszę Nie zwracaj uwagi na dopiski długopisem - to tak dla siebie napisałam
Iwonka dzieki za ta instrukcje
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:37   #3789
beata671
Raczkowanie
 
Avatar beata671
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 29
Talking Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej dziewczyny
wykonuję zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs i wczoraj miałam klientkę która miała właśnie prostowane włosy metoda keratynowa. Jejciu naprawdę wygląda to rewelacyjnie! złapałam takiego bakcyla ze muszę sobie zamówić ten zestaw i będziemy razem z mama się prostować! Ależ ona miała piękne gładziutkie i proste włosy i tak naturalnie wyglądające. Zakochałam się!!!

w związku z tym przeszukałam allegro i nic nie znalazłam. znalazłam oczywiście na eBayu w cenie 273zl +140zl przesyłka
za 1 zestaw z 3 butelek każda po 448ml na dzien dzisiejszy ta z takim kursem jaki jest ( 3.09 zl)

no i mam do was kochane pytanko czy ktoś może będzie zamawiał ten zestaw? bo z tego co się zdążyłam zorientować to wysyłają po nim. 5 zestawów w paczce. (chyba że źle pisze to mówcie

no a jeśli nie znajdę nikogo kto się zajmie zamówieniem mogę zrobić to ja. a mianowicie zamówić a później rozesłać je po Polsce ( ja jestem z Radomia)
jeśli ktos kupuje to proszę o kontakt a jeśli nie to proszę o kontakt osoby zainteresowane. dogadamy wtedy szczegóły. pozdrawiam

PS. piszcie na meila : beata671@buziaczek.pl lub na gg: 9336886

buziak
beata671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 12:30   #3790
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez beata671 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
wykonuję zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs i wczoraj miałam klientkę która miała właśnie prostowane włosy metoda keratynowa. Jejciu naprawdę wygląda to rewelacyjnie! złapałam takiego bakcyla ze muszę sobie zamówić ten zestaw i będziemy razem z mama się prostować! Ależ ona miała piękne gładziutkie i proste włosy i tak naturalnie wyglądające. Zakochałam się!!!

w związku z tym przeszukałam allegro i nic nie znalazłam. znalazłam oczywiście na eBayu w cenie 273zl +140zl przesyłka
za 1 zestaw z 3 butelek każda po 448ml na dzien dzisiejszy ta z takim kursem jaki jest ( 3.09 zl)

no i mam do was kochane pytanko czy ktoś może będzie zamawiał ten zestaw? bo z tego co się zdążyłam zorientować to wysyłają po nim. 5 zestawów w paczce. (chyba że źle pisze to mówcie

no a jeśli nie znajdę nikogo kto się zajmie zamówieniem mogę zrobić to ja. a mianowicie zamówić a później rozesłać je po Polsce ( ja jestem z Radomia)
jeśli ktos kupuje to proszę o kontakt a jeśli nie to proszę o kontakt osoby zainteresowane. dogadamy wtedy szczegóły. pozdrawiam

PS. piszcie na meila : beata671@buziaczek.pl lub na gg: 9336886

buziak

Oj ale chyba słabiutko przeczytałaś ten wątek
nie jesteś zaufaną użytkowniczką (tylko 2 wiadomości na forum) więc nie masz statusu Organizatrki, a takowy jets potrzebny do organizacji zamówień. poza tym takie zamówienia są już robione w oddzielnym wątku. wystaczy przeszukać ten by znaleźć informacje
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 13:05   #3791
beata671
Raczkowanie
 
Avatar beata671
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

To dziękuje za informacje na pewno dokładniej poszukam
beata671 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 14:02   #3792
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez beata671 Pokaż wiadomość
To dziękuje za informacje na pewno dokładniej poszukam
ma pewno szybko znajdziesz nie raz ten link był podawany
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 16:34   #3793
beata0789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Śledze forum od jakiegoś czasu, bo sama zastanawiam się nad zabiegiem... Zainteresował mnie temat szkodliwości formaldehydu zawartego w encanto, więc może dodam też coś co znalałam:

"W prawie chemicznym formaldehyd jest sklasyfikowany jako substancja o działaniu karcerogennym kategorii trzeciej. Substancje z tej kategorii nie dają zbyt wielkiego powodu do troski o ich możliwe działanie karcerogenne.
Są jednakże instytucje, które traktują formaldehyd bardziej krytycznie. W 2004 roku International Agency for Research on Cancer (IARC), która należy do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zaostrzyła ocenę ryzyka zachorowania na raka powodowanego przez formaldehyd. Do tej pory substancja ta był przez IARC oceniana jako "dla ludzi prawdopodobnie karcerogenny", aktualnie naukowcy oceniają ją jednoznacznie jako "dla ludzi karcerogenna".

Prawo dopuszcza stosowanie formaldehydu tylko w ściśle określonej koncentracji:
- lakiery do paznokci mogą zawierać 5% tej substancji,
- jako środek konserwujący może być tylko 0,2 częścią produktu końcowego,
- w środkach do pielęgnacji jamy ustnej tylko 0,1%.
Jeżeli koncentracja formaldehydu w produkcie końcowym przekroczy 0,05 %, wówczas musi to zostać odnotowane na etykietce produktu informacją "zawiera formaldehyd"."

Chyba jednak encanto nie jest aż tak szkodliwe, tym bardziej że nie stosuje sie go na codzień, jak np lakiery które zawieraja nawet do 3 razy wiecej formaldehydu.
beata0789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 16:57   #3794
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez beata0789 Pokaż wiadomość
Śledze forum od jakiegoś czasu, bo sama zastanawiam się nad zabiegiem... Zainteresował mnie temat szkodliwości formaldehydu zawartego w encanto, więc może dodam też coś co znalałam:

"W prawie chemicznym formaldehyd jest sklasyfikowany jako substancja o działaniu karcerogennym kategorii trzeciej. Substancje z tej kategorii nie dają zbyt wielkiego powodu do troski o ich możliwe działanie karcerogenne.
Są jednakże instytucje, które traktują formaldehyd bardziej krytycznie. W 2004 roku International Agency for Research on Cancer (IARC), która należy do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zaostrzyła ocenę ryzyka zachorowania na raka powodowanego przez formaldehyd. Do tej pory substancja ta był przez IARC oceniana jako "dla ludzi prawdopodobnie karcerogenny", aktualnie naukowcy oceniają ją jednoznacznie jako "dla ludzi karcerogenna".

Prawo dopuszcza stosowanie formaldehydu tylko w ściśle określonej koncentracji:
- lakiery do paznokci mogą zawierać 5% tej substancji,
- jako środek konserwujący może być tylko 0,2 częścią produktu końcowego,
- w środkach do pielęgnacji jamy ustnej tylko 0,1%.
Jeżeli koncentracja formaldehydu w produkcie końcowym przekroczy 0,05 %, wówczas musi to zostać odnotowane na etykietce produktu informacją "zawiera formaldehyd"."

Chyba jednak encanto nie jest aż tak szkodliwe, tym bardziej że nie stosuje sie go na codzień, jak np lakiery które zawieraja nawet do 3 razy wiecej formaldehydu.
Mądre spostrzeżenia
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 17:30   #3795
beata0789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mam nadzieje, że to rozwieje częśc wątpliwości.

Moje encanto też stoi w szafce i czeka
Może któraś z dziewczyn rozjaśniała włosy po zabiegu? Ciekawi mnie czy rozjaśnianie nie spowoduje, że efekt pięknych włosów szybko zniknie...
beata0789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 17:45   #3796
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez beata0789 Pokaż wiadomość
Śledze forum od jakiegoś czasu, bo sama zastanawiam się nad zabiegiem... Zainteresował mnie temat szkodliwości formaldehydu zawartego w encanto, więc może dodam też coś co znalałam:

"W prawie chemicznym formaldehyd jest sklasyfikowany jako substancja o działaniu karcerogennym kategorii trzeciej. Substancje z tej kategorii nie dają zbyt wielkiego powodu do troski o ich możliwe działanie karcerogenne.
Są jednakże instytucje, które traktują formaldehyd bardziej krytycznie. W 2004 roku International Agency for Research on Cancer (IARC), która należy do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zaostrzyła ocenę ryzyka zachorowania na raka powodowanego przez formaldehyd. Do tej pory substancja ta był przez IARC oceniana jako "dla ludzi prawdopodobnie karcerogenny", aktualnie naukowcy oceniają ją jednoznacznie jako "dla ludzi karcerogenna".

Prawo dopuszcza stosowanie formaldehydu tylko w ściśle określonej koncentracji:
- lakiery do paznokci mogą zawierać 5% tej substancji,
- jako środek konserwujący może być tylko 0,2 częścią produktu końcowego,
- w środkach do pielęgnacji jamy ustnej tylko 0,1%.
Jeżeli koncentracja formaldehydu w produkcie końcowym przekroczy 0,05 %, wówczas musi to zostać odnotowane na etykietce produktu informacją "zawiera formaldehyd"."

Chyba jednak encanto nie jest aż tak szkodliwe, tym bardziej że nie stosuje sie go na codzień, jak np lakiery które zawieraja nawet do 3 razy wiecej formaldehydu.
Bardzo dobrze, że to napisałaś
Moim zdaniem większe obawy mogą mieć jedynie fryzjerki, które chciałaby wykonywac taki zabieg na swoich kleintakch dosyć często. A jak raz na 3 czy 4 miesiące użyjemy encanto to nie powinno to byc bardzo szkodliwe.
Tak przy okazji napiszę wam, że podobnie jak dziewczyny co pisały wcześniej keratyna nadal bardzo mocno sie u mnie trzyma, ale efekt jest widoczny tylko po wysuszeniu suszarką. Jak położe się spać z mokrymi włosami to rano mam takie włosy jak i przed zabiegiem, spuszone, falowane tylko bardziej przyklapniete.
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:38   #3797
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

jest organizowane zamowienie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:03   #3798
Ilonamore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej dziewczyny!
Może moje pytanie trochę dziwnie zabrzmi, ale jestem ciekawa, czy jakbym podczas zabiegu pofalowała włosy prostownicą, to czy efekt by się utrzymał? Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Ilonamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:33   #3799
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Poszukaj w wątku - o ile pamiętam gdzieś tu dziewczyny pisały, że nie bardzo, chyba nie ma zbyt trwałego efektu przy kręceniu włosów.
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 10:17   #3800
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że to napisałaś
Moim zdaniem większe obawy mogą mieć jedynie fryzjerki, które chciałaby wykonywac taki zabieg na swoich kleintakch dosyć często. A jak raz na 3 czy 4 miesiące użyjemy encanto to nie powinno to byc bardzo szkodliwe.
Tak przy okazji napiszę wam, że podobnie jak dziewczyny co pisały wcześniej keratyna nadal bardzo mocno sie u mnie trzyma, ale efekt jest widoczny tylko po wysuszeniu suszarką. Jak położe się spać z mokrymi włosami to rano mam takie włosy jak i przed zabiegiem, spuszone, falowane tylko bardziej przyklapniete.
a jak się układają gdy wysuszy naturalnie ale bez spania, czyli w ciagu dnia (mysle ze to wina gniecenia o poduszke)?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:24   #3801
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie wiem bo zawsze myję włosy wieczorem. Więc albo wysusze je suszarką albo idę spać z mokrymi...
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 12:56   #3802
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dziewczyny, jak długo opakowanie encanto może stać otwarte?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:24   #3803
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
nie wiem bo zawsze myję włosy wieczorem. Więc albo wysusze je suszarką albo idę spać z mokrymi...
Bo wiesz jak zrobię tak jak ty to też zamiast loków jak spod lokówki mam powyginane farfocle więc może w tym tkwi sekret ?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:27   #3804
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez beata0789 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że to rozwieje częśc wątpliwości.

Moje encanto też stoi w szafce i czeka
Może któraś z dziewczyn rozjaśniała włosy po zabiegu? Ciekawi mnie czy rozjaśnianie nie spowoduje, że efekt pięknych włosów szybko zniknie...
ja robilam pasemka i efekt mi nie zanikl jakos drastycznie, koncowki sie troche wywijaja juz, ale podejrzewam ze bez pasemek tez by tak bylo.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:44   #3805
call me baby
Rozeznanie
 
Avatar call me baby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 688
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dziewczny czytam watek i mam pytanie:
mam encanto od 1 msc i bede farbowac wlosy co "lepsze" szamponetka czy farba????
call me baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:48   #3806
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

to pytanie chyba już było, z tego co kojarzę to ktoś poleca szamponetkę zamiast farby. (możesz mi wysłać linka na KWC na priv? chętnie poczytam o niej bo tych szamponetek jest chyba pełno rodzai)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:42   #3807
candyangel
Przyczajenie
 
Avatar candyangel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

i jestem po
z tego wszystkiego zapomniałam zdjęć zrobić..bo tak doczekać się nie mogłam i tak sobie wczoraj myślałam ze zrobię jak wstałam, i całkiem mi to z głowy wypadło
zabieg trwał około 5 h<zdążyłam upiec 2 tary jabłkowe>. Miałam włosy mega zniszczone..prostowanie po każdym myciu, rozjaśnione z czarnych i cały czas farbowane..
zabieg robiła mi mama<brawa dla niej> miała dziś pierwszy raz prostownice w ręku
robiłam go przy całkowicie otwartym oknie więc pieczenia nie było wielkiego..tylko jak suszyłam włosy i dotknęły mi twarzy.

Efekt: włosy fantastyczne w dotyku..gładziutkie ale jakby było ich mniej no i zepsute końcówki zbielały..ale wiem ze muszę je podciąć. Wszyscy się nimi zachwycają.
Przed zabiegiem podzieliłam całość po ok 79 ml czyli na 1/3.
Z tej 1/3 został mi szampon myłam wiele razy, ale on się strasznie pienił i nie potrzebowałam aż tyle.

A oto zdjęcia przed:


po:








---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------



a tak nieciekawie było przed zdjęcia znalezione na kompie
__________________
BIERZ OD ŻYCIA WSZYSTKO CO SIĘ DA!!
I ŻYJ WŁASNYM ŻYCIEM
candyangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:42   #3808
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wow, efekt jest rewelacyjny! ukłony dla Twojej mamy
to są zdjęcia po pierwszym myciu?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:45   #3809
candyangel
Przyczajenie
 
Avatar candyangel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tak wielki buziak się jej należał ale bała się prostownicy jak ognia..i dalej twierdzi ze to "złowrogi" wynalazek
__________________
BIERZ OD ŻYCIA WSZYSTKO CO SIĘ DA!!
I ŻYJ WŁASNYM ŻYCIEM
candyangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:17   #3810
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie wiem jak wam ale mnie nie wyświetla się PRZED tylko jedno zdjecie PO
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.