Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 21:12   #3781
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Poziomkowa może tak cenki szybkoschnacy ręcznik?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Szejker do odżywek?
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:13   #3782
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Poziomkowa może tak cenki szybkoschnacy ręcznik?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Szejker do odżywek?
Taki do trzepnia w dłoni z dziubkiem ze mieszasz otwierasz i pijesz
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:13   #3783
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Mojemu jeszcze się przydaje waga kuchenna
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:13   #3784
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Tassia może torebkę
Ma tego id groma
Ostatnio kupiła dwie nowe
Jejku nie znosze jak ktoś ma wszystko bi nic nie chce


Teściową to samo
Zespół jej się 8 grudnia zegarek
I leci kupić nowy
Ale wcisnelismy bajere ze da się naprawić
I kupilismy nowy wiec dostanie pod choinkę choć juz dwa razy była w sklepie i chciała kupować. Niecierpliwa kobieta
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:14   #3785
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Ma tego id groma
Ostatnio kupiła dwie nowe
Jejku nie znosze jak ktoś ma wszystko bi nic nie chce


Teściową to samo
Zespół jej się 8 grudnia zegarek
I leci kupić nowy
Ale wcisnelismy bajere ze da się naprawić
I kupilismy nowy wiec dostanie pod choinkę choć juz dwa razy była w sklepie i chciała kupować. Niecierpliwa kobieta
Moze jakaś jednodniowa wycieczka, bilet do kina
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:15   #3786
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Rękawiczki na siłownię bez palców żeby od sztangi odcisków nie było
ma już

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Poziomkowa odżywki?
nie stosuje

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
ZeStaw hantli
Proteiny
Plecak na silne
Sprężyna do dłoni
Plakat albo kalendarz playboya
ma wszystko z tego. po piżamę dla mamy proponuję iść do tesco z f&f są duże rozmiary i piękne wzory
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:16   #3787
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Lulla v taki
Mąż ma dwa i każdy w użyciu.
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 21:17   #3788
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Poziomka kup mu lusterko żeby podziwiał swe mięśnie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:20   #3789
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Do samochodu uchwyt na telefon
Kubek termiczny
Suchy ręcznik
Kalesony
Koszulka termiczna

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Poziomkowa dzięki o FF zapomnialam

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Jest mega ekstra książka : trening siłowy!!!
Poważnie jest ekstra
Wszyscy trenerzy personalnie od tz maja jako biblie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

http://www.galaktyka.com.pl/product,,415.html
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:21   #3790
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Poziomka kup mu lusterko żeby podziwiał swe mięśnie
Lula ty go chyba znasz pol doby na kompie, a drugie pół przed lustrem! w ogóle on co tydzień gania do fryzjera(90-letniej krystyny)
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Do samochodu uchwyt na telefon
Kubek termiczny
Suchy ręcznik
Kalesony
Koszulka termiczna

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Poziomkowa dzięki o FF zapomnialam
uchwyt na telefon to jest to!!! tylko ze fury jeszcze nie ma, może po choinkach sobie kupi a na razie w sumie ma czym jeździć to i tak się przyda...
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia

Edytowane przez Poziomkowa89
Czas edycji: 2014-12-18 o 21:24
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:22   #3791
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Lula ty go chyba znasz pol doby na kompie, a drugie pół przed lustrem! w ogóle on co tydzień gania do fryzjera(90-letniej krystyny)

uchwyt na telefon to jest to!!!
Nie znam go, wystarczy że mam takiego jednego w domu
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 21:23   #3792
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Nie znam go, wystarczy że mam takiego jednego w domu
Tez znam ten egzemplarz z sypialni....

Pasta do włosów, fryzjer na non stopie, hantle, gry i silka...
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:24   #3793
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Pizama na rozmiar 52 będzie wyzwaniem ale pomysł dobry! Dzięki

Tylko gdzie ja taki rozmiar znajdę w sklepie sta jonarnym?? C&a?
w kappahlu chyba tez duze rozmiary sa
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:28   #3794
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

W ogóle to mój brat śmieszowy jest ostatnio napisal reklamację do dr. Oetkera że w kopcu kreta znalazł kreta odpisali że mają wszelkie zabezpieczenia przeciwzwierzęce
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:30   #3795
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
W ogóle to mój brat śmieszowy jest ostatnio napisal reklamację do dr. Oetkera że w kopcu kreta znalazł kreta odpisali że mają wszelkie zabezpieczenia przeciwzwierzęce
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:32   #3796
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
W ogóle to mój brat śmieszowy jest ostatnio napisal reklamację do dr. Oetkera że w kopcu kreta znalazł kreta odpisali że mają wszelkie zabezpieczenia przeciwzwierzęce
Dobry jest
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:32   #3797
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

kupię mu szejker jeśli pije te cuda dla sportowców, a jak nie to uchwyt na tel. do samochodu. dzięki
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:33   #3798
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Tylko jak pije to pewnie ma bo często są w gratisie wiec musisz wyczaic
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 21:38   #3799
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

obadam temat, tylko czasu mało...
jeszcze w jego temacie dodam że Leoś go tak kocha nie wiem za co, ale wystarczy, że wujek Bob go szturchnie stopą to ten już ma taką radochę no i jak jeżdżę do domu to pierwszy dzień pobytu Leo się ich boi bo ich nie pamięta, i tylko u niego siedzi bez płaczu a nawet sam do niego lgnie taka oto miłość
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 22:26   #3800
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Tassia jak Twoje czytanie ksiazeczek Mackowi? Nie wyrywa ich? Moj Jasiek bawi sie czy innym jak mu czytam, mam wrazenie ze mnie wogole nie slucha i czytam sama sobie. Kojcze dopiero jak wlacza melodie z sanochodu ktorej nie da sie przekrzyczec :/
Wogole to sobie dzisiaj uswiadomilam ze 90% zabawek mojego dziecka procz ksiazek to grajacy badziew... zero jakis logicznych zabawek. Dajcie jakis pomysl co mu kupic, takiego stosownego do wieku.
Ma sorter ale klockami rzuca zamiast je wrzucac do dziur, czaaaasem wrzuci ale z wielka laska, jak ukladam wieze z klockow to ja burzy, nie buduje sam... Ma jedna taka drewniana ukladanke ale jej nie czai moje dziecko caly dzien jezdzi autami od pokoji do pokoju, szaleje ze az mokry jest. Hitem jest smieciara z wadera. Inne zabawki ktore nie maja kolek sa fajne ale na bardzo krotka chwile... chcialabym zeby zaczal sie interesowac ukladankami, klockami... zeby jego mozdzek sie dobrze rozwijal

Fajnie ze macie mozliwosc chodzenia z dzieciakami do klubow, u mnie to tylko bajkolandy sa :/ ostatnio sie turlalam z Jaskiem w pilkach :d i zjezdzalam po materacowych zjezdzalniach z malym, zabawa byla przednia:d

I jeszcze jedno: czy Wasze dzieci maja juz zrosniete ciemiaczka?? Jasiek ma dlugi czas takie wyczuwalne kolko jeszcze niezrosniete...

Aaa i sceny u nas tez sa na porzadku dziennym, krzyk, placz i kladzenie sie na podloge jak sie mu czegos nie da. Staram sie wtedy szybko odwrocic jego uwage i po uspokojeniu tlumaczyc,,, pewnie czesto gesto mnie nie rozumie, ale z czasem pewnie dotrze. Jak bije to do trzech razy trzymam raczke i mowie nie wolno, mamusie boli... Jak nie skutkuje to odwracam uwage pokazujac cos
Ostatnio mi zwrocono uwage ze wogole nie krzycze na Jaska.... ze takie dziecko tez musi wiedziec ze cos sie mowi glosniej, bardziej stanowczo... ze wtedy zapamieta ze tego np nie wolno... Jakos nie wydaje mi sie, co o tym sadzicie?


Aa i ten, ma ktoras grill elektr? Warte to kupna ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013


Edytowane przez Madzia000
Czas edycji: 2014-12-18 o 22:27
Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 01:40   #3801
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
Ja się 2,5 roku meczylam z aparatem.
a nosisz teraz jakis aparat utrwalający?
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

no i ten, naprawdę trzeba zacząć uważać co się mówi, zwłaszcza z przeklinaniem.

Ubierałam dzisiaj Tusię, mówię jej "hop do góry, zakłądamy gacie". i ona na to "hopa gacie" i teraz pokazuje na moje lub swoje spodnie i mówi gacie. Masakra, to takie nieładne określenie
to u nas ostatnio tz cos zażartowal, ze jak Julia usnie to mnie dorwie i bedzie dziki seks na co Julia "siekś..siekś...siekś "
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
u nas to samo, ostatnio się już nawet rozbeczałam z tego bo nie potrafię do niego dotrzeć, właśnie mu biorę rączkę i mówię, że mnie boli, że nie wolno, udaję, że płaczę a on się patrzy szyderczo i wyrywa łapkę by znowu mi przysolić

w ogóle mam dzień kupy.... małż mój pracuje zmianowo, ma ogólnie dużo wolnego głównie od rana do południa i siedzi z młodym i dzisiaj przyszłam z pracy a Miki zamiast do mnie podbiec to zaczął mi robić papa tak jakby mnie nie potrzebował ale z drugiej strony jak dzowni telefon obojętnie czyj to od razu się zrywa i krzyczy "mama!" ale mówię Wam dzisiaj myślałam, że mi serce pęknie jak mi zaczął mówić papa nie dość, że mi smutno, że muszę chodzić do tej zakichanej pracy to jeszcze to
Kaska to na pewno tylko taki etap, nie dlugo mu przejdzie. Jak zawsze bedziesz konsekwentnie pokazywac ze Cie boli i sie na to nie zgadzasz itd to w koncu przestanie.
A co do drugiej sytuacji to rozumiem jak sie czujesz bo jak Julka sie ze mną bawi to jak tylko tesc przyjdzie to rzuca wszystko i gna w jego strone a jak ja wroce z pracy nawet rączek nie wyciągnie, czasem mi robi papa i jak chce ją wziąśc od dziadzia to się wyrywa.Smutno wtedy strasznie mi.... ale tlumacze sobie, ze jakby mnie ktos caly dzien nosil na rekach i na wszystko mi pozwalal to tez bym sie tak pewnie zachowywala
Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
Mąż w kuchni szoruje drucianą myjką patelnie, wchodzi żona i mówi:
- Nie szoruj po teflonie!!!
Na to mąż:
- Sama jesteś POTEFLON!!


Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Amela generalnie nas nie bije - dzisiaj za to mnie ugryzła w palca jak chciałam wymacać czy zęby jej idą i to tak mnie dziabnęła, że aż podskoczyłam Ale któregoś dnia się przeraziłam, bo czegoś tam jej nie chciałam dać no i ona oczywiście w ryk i zaczęła się po buzi bić łapkami - nie wiem skąd ona to wzięła, raz jej się zdarzyło, ale miałam łzy w oczach jak to zobaczyłam, bo jakoś przeraźliwie to wyglądało
nas Julka tez nie bije ani wlosow nie ciągnie. Teraz tylko jak jej idą zeby to na noc smaruje dziasla dentinoxem i nie raz mocno mnie dziabneła, ze az siwy palec mialam
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Żadne cudo ale dziecko zadowolone. Wcześniej wdrapywał się na ten stoliczek i gotował a teraz wdrapuje się na karton i miesza w garach aż miło Jakbym to przewidziała to bym do kartona napchała zmiętych gazet.
O kuchni drewnianej tez myślałam ale stwierdziłam, że jeszcze ma czas. Może mu kupię na drugie urodziny albo na przyszłe Boże Narodzenie? Nie wiem, zobaczymy jak będzie z pieniążkami bo taka fajniejsza drewniana to już swoje kosztuje.
super Ci to wyszlo
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 03:12   #3802
policzanka
Wtajemniczenie
 
Avatar policzanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Police k/Szczecina
Wiadomości: 2 440
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Tassia jak Twoje czytanie ksiazeczek Mackowi? Nie wyrywa ich? Moj Jasiek bawi sie czy innym jak mu czytam, mam wrazenie ze mnie wogole nie slucha i czytam sama sobie. Kojcze dopiero jak wlacza melodie z sanochodu ktorej nie da sie przekrzyczec :/
Wogole to sobie dzisiaj uswiadomilam ze 90% zabawek mojego dziecka procz ksiazek to grajacy badziew... zero jakis logicznych zabawek. Dajcie jakis pomysl co mu kupic, takiego stosownego do wieku.
Ma sorter ale klockami rzuca zamiast je wrzucac do dziur, czaaaasem wrzuci ale z wielka laska, jak ukladam wieze z klockow to ja burzy, nie buduje sam... Ma jedna taka drewniana ukladanke ale jej nie czai moje dziecko caly dzien jezdzi autami od pokoji do pokoju, szaleje ze az mokry jest. Hitem jest smieciara z wadera. Inne zabawki ktore nie maja kolek sa fajne ale na bardzo krotka chwile... chcialabym zeby zaczal sie interesowac ukladankami, klockami... zeby jego mozdzek sie dobrze rozwijal

Fajnie ze macie mozliwosc chodzenia z dzieciakami do klubow, u mnie to tylko bajkolandy sa :/ ostatnio sie turlalam z Jaskiem w pilkach :d i zjezdzalam po materacowych zjezdzalniach z malym, zabawa byla przednia:d

I jeszcze jedno: czy Wasze dzieci maja juz zrosniete ciemiaczka?? Jasiek ma dlugi czas takie wyczuwalne kolko jeszcze niezrosniete...

Aaa i sceny u nas tez sa na porzadku dziennym, krzyk, placz i kladzenie sie na podloge jak sie mu czegos nie da. Staram sie wtedy szybko odwrocic jego uwage i po uspokojeniu tlumaczyc,,, pewnie czesto gesto mnie nie rozumie, ale z czasem pewnie dotrze. Jak bije to do trzech razy trzymam raczke i mowie nie wolno, mamusie boli... Jak nie skutkuje to odwracam uwage pokazujac cos
Ostatnio mi zwrocono uwage ze wogole nie krzycze na Jaska.... ze takie dziecko tez musi wiedziec ze cos sie mowi glosniej, bardziej stanowczo... ze wtedy zapamieta ze tego np nie wolno... Jakos nie wydaje mi sie, co o tym sadzicie?


Aa i ten, ma ktoras grill elektr? Warte to kupna ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Madzia ja miałam takiego i go ostatnio oddałam bo mi miejsce zabierał i się tylko kurzyl. U Nas się nie sprawdził między innymi dlatego ze nam zadymial całe mieszkanie (mamy malutkie) wiesz może gdyby kuchnia miała okno i byłaby oddzielnym pomieszczeniem to byłoby innaczej .mamy grilla w piekarniku wiec aż tak dużej straty nie było oddając go

http://www.statimania.pl/pl/product/...ny-40z011.html

A co do ciemiączka to u Nas zbyt szybko zaroslo wiec nie pomogę.

U Nas to samo z zabawkami.żadnych ksztalcących.lila ma zdecydowanie ich za duzo i tez się mało co nimi bawi. Wczoraj 4 worki od śmieci z zabawkami wynioslam do piwnicy po to by za 3 tyg bądź 4 zrobić wymianę.Lila nawet tego faktu nie zauwazyla

Ej jest 4 a ja od 12 nie śpię a za 1,5 godz musze wstać

Ja chcę spać. ..
policzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 06:51   #3803
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Tassia jak Twoje czytanie ksiazeczek Mackowi? Nie wyrywa ich? Moj Jasiek bawi sie czy innym jak mu czytam, mam wrazenie ze mnie wogole nie slucha i czytam sama sobie. Kojcze dopiero jak wlacza melodie z sanochodu ktorej nie da sie przekrzyczec :/
Wogole to sobie dzisiaj uswiadomilam ze 90% zabawek mojego dziecka procz ksiazek to grajacy badziew... zero jakis logicznych zabawek. Dajcie jakis pomysl co mu kupic, takiego stosownego do wieku.
Ma sorter ale klockami rzuca zamiast je wrzucac do dziur, czaaaasem wrzuci ale z wielka laska, jak ukladam wieze z klockow to ja burzy, nie buduje sam... Ma jedna taka drewniana ukladanke ale jej nie czai moje dziecko caly dzien jezdzi autami od pokoji do pokoju, szaleje ze az mokry jest. Hitem jest smieciara z wadera. Inne zabawki ktore nie maja kolek sa fajne ale na bardzo krotka chwile... chcialabym zeby zaczal sie interesowac ukladankami, klockami... zeby jego mozdzek sie dobrze rozwijal

Fajnie ze macie mozliwosc chodzenia z dzieciakami do klubow, u mnie to tylko bajkolandy sa :/ ostatnio sie turlalam z Jaskiem w pilkach :d i zjezdzalam po materacowych zjezdzalniach z malym, zabawa byla przednia:d

I jeszcze jedno: czy Wasze dzieci maja juz zrosniete ciemiaczka?? Jasiek ma dlugi czas takie wyczuwalne kolko jeszcze niezrosniete...

Aaa i sceny u nas tez sa na porzadku dziennym, krzyk, placz i kladzenie sie na podloge jak sie mu czegos nie da. Staram sie wtedy szybko odwrocic jego uwage i po uspokojeniu tlumaczyc,,, pewnie czesto gesto mnie nie rozumie, ale z czasem pewnie dotrze. Jak bije to do trzech razy trzymam raczke i mowie nie wolno, mamusie boli... Jak nie skutkuje to odwracam uwage pokazujac cos
Ostatnio mi zwrocono uwage ze wogole nie krzycze na Jaska.... ze takie dziecko tez musi wiedziec ze cos sie mowi glosniej, bardziej stanowczo... ze wtedy zapamieta ze tego np nie wolno... Jakos nie wydaje mi sie, co o tym sadzicie?


Aa i ten, ma ktoras grill elektr? Warte to kupna ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z książeczka mi jest tak ze jedną Maciej trzyma w rekach i przegląda a druga ja czytam
Myslalam ze mnie nie słucha ale jak przestaje czytać to się złości i podaje mi kolejna do czytania wiec chyba lubi.

Co do zabawek to i nas grające poszły w kat oprócz odkrywcze go domku którym bawi się codziennie
Z fajnych zabawek to u nas klocki i auta na non stopie. Książeczki i takie karty czuczu tez
Fajne są tez takie pajace z nalladanymi kółkami
A rozwojem umoslywm się nie martw bo na tym etapie ruch jest najważniejszy. To ze jeździ autkami mega rozwija jego mózg... I świadczy o niezłym rozwoju poznawczym.

A co do krzyku to eeee
Nie wiem czy osoby które ci doradzaja lubią jak się na nie krzyczy??? Od kiedy krzyk jest powszechna forma komunikacji? Raczej świadczy o braku umiejętności radzenia sobie z emocjami. ... Na mnie rodzice nie krzyczeli ani specjalnie głosu nie podnosili choć pewnie zdarzyło sie. Ale mam zakodowane ze jak ktoś krzyczy to z nim nie gadam i porozmawiać jak się uspokoi.
Wiec zupełnie nie widzę opcji żeby krzyczeć na dziecko. Jak później wytłumaczyć mu jak będzie krzyczał na rodZicow+ (a będzie bo to taki etap rozwojowy) zw nie wolno? Podważając swój autorytet! No bo skoro mama krzyczy to ja tez krzycze
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 07:17   #3804
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

JA KRZYCZE ALE TO WINA MOJA BO SOBIE NIE RADZE. ALE KRZYK WG MNIE cholerny capslock! jest dobry tylko w jednej wytuacji: ja jestem za daleko a nati np. chce dotknac noża/goracego piecyka/spaść ze schodow. jak rykne (i od razu sprint!) to sie zatrzymuje ze strachu. wiem, boi sie ale wole dziecko zestrachane niż pocięte/potłuczone/poparzone
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 07:38   #3805
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
JA KRZYCZE ALE TO WINA MOJA BO SOBIE NIE RADZE. ALE KRZYK WG MNIE cholerny capslock! jest dobry tylko w jednej wytuacji: ja jestem za daleko a nati np. chce dotknac noża/goracego piecyka/spaść ze schodow. jak rykne (i od razu sprint!) to sie zatrzymuje ze strachu. wiem, boi sie ale wole dziecko zestrachane niż pocięte/potłuczone/poparzone
No wiadomo!
Jak kogoś wolamy przez pol działki to też krzyczymy. Jak będzie pożar to tez będziemy krzyczeć albo jak będzie wviegac pod samochód...
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 08:31   #3806
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Bartek nauczył się rozbierać, tylko dolną część garderoby, dziś już dwa razy biegał szczęśliwy z gołym tyłkiem!
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 08:32   #3807
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Bartek nauczył się rozbierać, tylko dolną część garderoby, dziś już dwa razy biegał szczęśliwy z gołym tyłkiem!
Mój tylko ubiera. . ja mu sciagam spodnie żeby zmienić pieluchy a ten ubiera
I tak w kolo Wojtek
.... Ze niby taki wstydliwy
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 08:32   #3808
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Amela jak się jej głośniej zwróci uwagę to jest podkowka i ryk, wiec staram się spokojnym ale stanowczym głosem mówić ,nie wolno'
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 09:01   #3809
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
a nosisz teraz jakis aparat utrwalający?
teraz nie nosze, bo to bylo lata temu. ale wtedy po sciagnieciu na gorna szczeke mialam taki wyjmowany aparat ktory mialam niby nosic przez polowe okresu noszenia stalego aparatu. no ale nie nosilam bo mnie wkurzal i zeby sie poprzesuwaly ale sie nie skrzywily. tzn jak po jakims czasie zakladalam ten wyjmowany aparat to czulam ze zeby miejsce zmienily bo ciasniej wchodzil na zeby i w pewnym momencie przestal sie trzymac a na dolna szczeke mialam retainer. go nosilam chyba z 4 lata po sciagnieciu stalego bo nie po drodze bylo mi do ortodonty w koncu sciagnelam go u dentysty a i tak przednie zeby na dole mi sie rozjechaly, bo zaczely wychodzic mi 8-ki, ale nie mialam wyrywanych na dole by zrobic miejsce, tylko mialam pilowane po bokach i na ta chwile widze ze to byl bezsens nie wiem czemu ortodontka tak postapila, bo mialam robione rtg by sprawdzic czy sa zalazki 8-mek. nie wiem, jak wyjda te glupie zeby i sie mocno luk naruszy to moze jeszcze zaloze aparat kiedys.

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Bartek nauczył się rozbierać, tylko dolną część garderoby, dziś już dwa razy biegał szczęśliwy z gołym tyłkiem!
jak ja nie lubie tego etapu.... Blanka sie cala do golasa rozbierala kilkanascie razy dziennie Amela narazie na szczescie tylko skarpetki sciaga heh.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 09:14   #3810
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
teraz nie nosze, bo to bylo lata temu. ale wtedy po sciagnieciu na gorna szczeke mialam taki wyjmowany aparat ktory mialam niby nosic przez polowe okresu noszenia stalego aparatu. no ale nie nosilam bo mnie wkurzal i zeby sie poprzesuwaly ale sie nie skrzywily. tzn jak po jakims czasie zakladalam ten wyjmowany aparat to czulam ze zeby miejsce zmienily bo ciasniej wchodzil na zeby i w pewnym momencie przestal sie trzymac a na dolna szczeke mialam retainer. go nosilam chyba z 4 lata po sciagnieciu stalego bo nie po drodze bylo mi do ortodonty w koncu sciagnelam go u dentysty a i tak przednie zeby na dole mi sie rozjechaly, bo zaczely wychodzic mi 8-ki, ale nie mialam wyrywanych na dole by zrobic miejsce, tylko mialam pilowane po bokach i na ta chwile widze ze to byl bezsens nie wiem czemu ortodontka tak postapila, bo mialam robione rtg by sprawdzic czy sa zalazki 8-mek. nie wiem, jak wyjda te glupie zeby i sie mocno luk naruszy to moze jeszcze zaloze aparat kiedys.



jak ja nie lubie tego etapu.... Blanka sie cala do golasa rozbierala kilkanascie razy dziennie Amela narazie na szczescie tylko skarpetki sciaga heh.
Bartek na szczęście góry zdjąć nie potrafi jeszcze
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.