Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 11:26   #3811
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Odp: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez imeshih Pokaż wiadomość
A polecicie fryzjera, który potrafi dobierać kolory do typu urodu itp bo mam ochotę na małą zmianę, ale wolałabym, żeby fryzjer powstrzymał mnie jeśli miałby to być zły pomysł
Polecam Ci Terese z Saloniku dla Pan i Panow we Wroclawiu (mozliwa konsultacja przed farbowaniem), lub Krzysztofa z Gdyni (ale to chyba troche za daleko).
Moze jestem nudna z tymi dwiema osobami, lecz im ufam i jestem pewna ich umiejetnosci, a niestety, moje biedne wlosy w swoim czasie przeszly juz przez roznych fryzjerow we Wroclawiu , co niestety nie skonczylo sie dobrze...

Teresa dobrala mi dobry kolor blondu do mojej karnacji, mialam dwa dobrane odcienie w roznych odstepach czasu i swietnie każdy wariant wygladal, teraz przeszlam- na wlasne zyczenie- na ciemny blond i tez dobrala mi wszystko tak , ze wygladam naprawde dobrze (choć wcześniej zazwyczaj w niektorych ciemnych odcieniach blondu wyglądałam jak przybita szara mysz). Z tego co zauważyłam, Teresa gdy widzi ze farbowanie będzie niekorzystne to dla kogos to po prostu to mówi albo proponuje coś innego.
Z drugiej strony czasami opinie moga sie róznić i trzeba wypracowac jakis konsensus.

Edytowane przez Femilonek
Czas edycji: 2013-08-24 o 11:28
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 12:20   #3812
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ile biorą za ścięcie długich włosów w saloniku dla pań i panów? Kurde, nie mogę znaleźć cennika, a interesowałoby mnie ścięcie z modelowaniem i może jakąś maską.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 14:13   #3813
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Ile biorą za ścięcie długich włosów w saloniku dla pań i panów? Kurde, nie mogę znaleźć cennika, a interesowałoby mnie ścięcie z modelowaniem i może jakąś maską.
Nie mam pojęcia- mam włosy średnie- i zawsze brałam z koloryzacją.Z tego co sobie obliczyłam, to koloryzacja wraz ze ścięciem wychodzi tak o 20-30 zł wyższe niż w sieciówkach czyli w zakresie 160-210 zł, ale używają też dobrych (lepszych) kosmetyków (szampony, farby) no i nie zatrudniają jak to się mówi "byle kogo".

Zadzwoń do nich i się dowiedz dokładnie.Mają też od czasu do czasu jakieś promocje.

Edytowane przez Femilonek
Czas edycji: 2013-09-03 o 21:36
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 09:39   #3814
notguilty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ratujcie, bo tracę nadzieję!

We Wrocławiu, konkretniej na al. Hallera 65 był jeszcze w zeszłym tygodniu salon fryzjersko-kosmetyczny Izabella. Tradycyjnie poszłam umówić wizytę u najwspanialszej jak dla mnie fryzjerki - p. Ani - ale powiedziano mi, że do końca sierpnia jest na urlopie, więc stwierdziłam że poczekam i podziękowałam za info. Niestety, dzisiaj przechodząc tamtędy zauważyłam, że w salonie już tylko puste ściany i na drzwiach wisi kartka "zamknięte".

I tu moja pytanio-prośba:

Czy któraś z Was kojarzy ten salon, Panią Anię fryzjerkę (taka młoda, filigranowa, miła dziewczyna, najczęsciej miała czarne włosy do ramion, związane w kucyk) - ma na nią jakiś namiar/zna nazwisko/wie, gdzie teraz strzyże?
Z góry dziękuję za info!


a jeśli nie, to może polecicie mi jakiegoś dobrego męskiego fryzjera/fryzjerkę? Bo p. Ania ścinała też mojego chłopaka, a po jego wcześniejszych doświadczeniach wiem, że nie łatwo o kogoś kto ma rękę do niestandardowego męskiego cięcia

Edytowane przez notguilty
Czas edycji: 2013-08-26 o 10:33
notguilty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:20   #3815
ana2307
Przyczajenie
 
Avatar ana2307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Idę dziś do Pani Agnieszki z Victoria Beauty na pl.Solnym, nic nie mogę tu o niej znaleźć, napiszecie coś?
Bo troszkę się martwię brakiem opini

Edytowane przez ana2307
Czas edycji: 2013-08-28 o 11:31
ana2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:54   #3816
ana2307
Przyczajenie
 
Avatar ana2307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

nie poszłam do p.Agnieszki, poszłam do inspiracji na pl.Bema
Ścinała mnie p.Edyta
Polecam ogromnie!
W końcu fryzjerka która potrafi ścinać kręcone włosy
ana2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:38   #3817
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ana2307 Pokaż wiadomość
nie poszłam do p.Agnieszki, poszłam do inspiracji na pl.Bema
Ścinała mnie p.Edyta
Polecam ogromnie!
W końcu fryzjerka która potrafi ścinać kręcone włosy
Też ją bardzo lubie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 07:40   #3818
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Też ją bardzo lubie
A jaka cena za sciecie? Bo niestety na stronie internetowej nie ma cennika.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 08:26   #3819
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
A jaka cena za sciecie? Bo niestety na stronie internetowej nie ma cennika.
w lutym jakoś 50zł płaciłam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 12:36   #3820
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj postanowiłam trochę zmienić coś na głowie i zmienić fryzjera . Poszłam na próbę do Tomka z Callas i wiecie co? Chyba tam wrócę. Facet konkretny, szczery, tnie ładnie (z włosów do zapięcia stanika chciałam żeby ściął do ramion i tak też się stało). Muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Cena też atrakcyjna. Pewnie zawitam tam za 2-3 miesiące ponownie podciąć włosy
No i muszę swoją ocenę skorygować. Po jakimś czasie, gdy włosy przestałam układać za pomocą suszarki i pozwoliłam im samym wyschnąć wyszło, że z tyłu z jednej strony mam dłuższego kikutka. Wyraźnie odstaje od reszty. Ja wiele rzeczy wybaczę, ale krzywo ściętych włosów nie zdzierżę
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:42   #3821
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
w lutym jakoś 50zł płaciłam
Oooo dobra cena Dzieki za info Chyba sie wybiore, chociaz dla sprobowania.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 20:59   #3822
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
No i muszę swoją ocenę skorygować. Po jakimś czasie, gdy włosy przestałam układać za pomocą suszarki i pozwoliłam im samym wyschnąć wyszło, że z tyłu z jednej strony mam dłuższego kikutka. Wyraźnie odstaje od reszty. Ja wiele rzeczy wybaczę, ale krzywo ściętych włosów nie zdzierżę
Sandra z pałacyku na Kościuszki zostawiła mi podobna pamiątkę, prawą stronę mam dłuższą od lewej
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 07:41   #3823
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Sandra z pałacyku na Kościuszki zostawiła mi podobna pamiątkę, prawą stronę mam dłuższą od lewej
Ja nadal się zastanawiam jak to się stało, że nie zauważyłam tego od razu. Jak teraz patrzę to wyraźnie jedna strona jest ciut dłuższa w tamtym miejscu i stąd ten kikut. Ale teraz już po zabawie. Wkurzyłam się nieziemsko bo wygląda to fatalnie. A już myślałam, że w końcu trafiłam na dobrego fryzjera a tu takie rozczarowanie.

Więc tak, szukam znowu nowego fryzjera

Edytowane przez maymay6
Czas edycji: 2013-08-30 o 07:47 Powód: Dopisek
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 10:29   #3824
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Odp: Dobry Fryzjer - Wrocław

U mnie czas wiele by nie zmienil, bo najzwyczajniej w swiecie balabym sie tam wrocic wiec czekam, az wlosy urosna i albo wybiore sie do polecanej Edyty (cena zachecajaca) albo do Ani (cena odpychajaca )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 23:47   #3825
ana2307
Przyczajenie
 
Avatar ana2307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja w inspiracji zapłaciłam 70 ale moje kręcone bardzo to normalne
ana2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 22:37   #3826
zaspana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć

Od kilku lat jestem farbowanym kasztanowym rudzielcem, moje włosy jednak proszą już o koniec katowania i powrót do naturalnego koloru. Przed cudowaniem byłam ciemną blondynką, teraz po odroście widzę, że jest ton/dwa ciemniejszy.

Chciałabym, by fryzjer odpowiednio DOBRAŁ i nałożył (z wyłączeniem odrostu) farbę zbliżoną do naturalnego, żeby nie było już tak widocznej zmiany.

Prześledziłam ten watek, ale często ślad się urywa po fryzjerze, zmienia miejsce pracy i w salonie pracuje już kto inny.
Z polecanych tutaj zastanawiam się nad JLD, czy któraś z Was ostatnio robiła tam (de)/koloryzację, albo poleca inne miejsce?

Edytowane przez zaspana
Czas edycji: 2013-08-31 o 22:39
zaspana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 22:48   #3827
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Ja nadal się zastanawiam jak to się stało, że nie zauważyłam tego od razu. Jak teraz patrzę to wyraźnie jedna strona jest ciut dłuższa w tamtym miejscu i stąd ten kikut. Ale teraz już po zabawie. Wkurzyłam się nieziemsko bo wygląda to fatalnie. A już myślałam, że w końcu trafiłam na dobrego fryzjera a tu takie rozczarowanie.

Więc tak, szukam znowu nowego fryzjera
Moja rada- idź do Tomla z Callas (bo o ile rozumiem to u niego bylas?) i zareklamuj mu jego usługę- niech poprawi to co spartaczyl...Choc mozesz sie bac ze skroci ci wlosy o nastepne 5 cm i bedzie to samo , i wcale Ci sie nie dziwie...
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 08:51   #3828
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Femilonek Pokaż wiadomość
Moja rada- idź do Tomla z Callas (bo o ile rozumiem to u niego bylas?) i zareklamuj mu jego usługę- niech poprawi to co spartaczyl...Choc mozesz sie bac ze skroci ci wlosy o nastepne 5 cm i bedzie to samo , i wcale Ci sie nie dziwie...
Właśnie w tym problem, że obawiam się jego ponownego cięcia. Jak raz mu nie wyszło prosto to aż się boję co może się zdarzyć za drugim razem. I tak są krótsze niż chciałam - w tej chwili to już nawet nie ma co równać bo nie będą długością nawet do brody więc nie zostaje mi nic innego jak zaczekać aż podrosną. Wolę już żeby nie były równe niż mieć mega krótkie (już raz miałam - mylono mnie z moim bratem )
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:43   #3829
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czytam wstecz wątek i czytam, odezwę się, pewnie któraś ma wiedzę Mianowicie obecnie mam odrosty po pasemkach blond na kręconych włosach, chciałabym zafarbować na blond (całkiem je rozjaśnić i uzyskać kolor nie taki jak po rozjaśniaczu:P), ale potem jeszcze koszty comiesięczne na odrosty? Czy któraś z Was się orientuje, kto w Wrocławiu za rozsądną cenę zrobi ze mnie piękną blondynkę?
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 08:55   #3830
Femilonek
Raczkowanie
 
Avatar Femilonek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Właśnie w tym problem, że obawiam się jego ponownego cięcia. Jak raz mu nie wyszło prosto to aż się boję co może się zdarzyć za drugim razem. I tak są krótsze niż chciałam - w tej chwili to już nawet nie ma co równać bo nie będą długością nawet do brody więc nie zostaje mi nic innego jak zaczekać aż podrosną. Wolę już żeby nie były równe niż mieć mega krótkie (już raz miałam - mylono mnie z moim bratem )
znam ten ból, mi raz (1,5 roku temu) jakaś pinda obsmyczyła rok zapuszczania moich włosów scieła mnie na chłopczycę a ja prosiłam o podcięcie końcówek!! Do dziś zapuszczam to co małpa mi obcięła.Z niektórymi fryzjerami trzeba uważać bo ich fantazja ponosi....i są przereklamowani.... przepraszam za inwektywy, ale ja po prostu tego nie rozumiem jak można komuś coś takiego zrobić...

Edytowane przez Femilonek
Czas edycji: 2013-09-03 o 08:56
Femilonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:32   #3831
zimoweslonce
Raczkowanie
 
Avatar zimoweslonce
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 97
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Orientuje sie ktos ile mniej-wiecej zaplace za lekkie cieniowanie wlosow (dlugosc do lopatek) i koloryzacje w stylu ombre w JLD w renomie?
I jakich farb tam uzywaja?

Edytowane przez zimoweslonce
Czas edycji: 2013-09-03 o 09:46
zimoweslonce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 10:02   #3832
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zimoweslonce Pokaż wiadomość
Orientuje sie ktos ile mniej-wiecej zaplace za lekkie cieniowanie wlosow (dlugosc do lopatek) i koloryzacje w stylu ombre w JLD w renomie?
I jakich farb tam uzywaja?

255zł (ombre 180zł a strzyżenie 75zł), pracują na Majirel - L'oreal
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:54   #3833
zimoweslonce
Raczkowanie
 
Avatar zimoweslonce
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 97
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

martusiawilczek dzieki za odpowiedz

Jeszcze gdyby ktos mi podziedzial jakich farb uzywaja w callas?

Waham sie miedzy tymi dwoma salonami, a nie chce miec farbowanych wlosow niczym innym jak lorealem, wiec jezeli w callas uzywaja czegos innego to nie mam nad czym sie zastanawiac

Edytowane przez zimoweslonce
Czas edycji: 2013-09-03 o 18:00
zimoweslonce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:18   #3834
555ewa555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć !
Mogłybyście polecić mi dobrego i taniego fryzjera we Wrocławiu? Chodzi mi jedynie o ścięcie (wycieniowanie) moich długich włosów. Zwykle noszę je związane w kucyk i u fryzjera proszę o podcięcie zniszczonych końcówek, ale tym razem chciałabym zacząć nosić je rozpuszczone. Mam grube włosy i nie układają się one zbyt dobrze. Proszę o podanie również orientacyjnie ceny
555ewa555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:42   #3835
Rudzioch
Raczkowanie
 
Avatar Rudzioch
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez notguilty Pokaż wiadomość
Ratujcie, bo tracę nadzieję!

We Wrocławiu, konkretniej na al. Hallera 65 był jeszcze w zeszłym tygodniu salon fryzjersko-kosmetyczny Izabella. Tradycyjnie poszłam umówić wizytę u najwspanialszej jak dla mnie fryzjerki - p. Ani - ale powiedziano mi, że do końca sierpnia jest na urlopie, więc stwierdziłam że poczekam i podziękowałam za info. Niestety, dzisiaj przechodząc tamtędy zauważyłam, że w salonie już tylko puste ściany i na drzwiach wisi kartka "zamknięte".

I tu moja pytanio-prośba:

Czy któraś z Was kojarzy ten salon, Panią Anię fryzjerkę (taka młoda, filigranowa, miła dziewczyna, najczęsciej miała czarne włosy do ramion, związane w kucyk) - ma na nią jakiś namiar/zna nazwisko/wie, gdzie teraz strzyże?
Z góry dziękuję za info!


a jeśli nie, to może polecicie mi jakiegoś dobrego męskiego fryzjera/fryzjerkę? Bo p. Ania ścinała też mojego chłopaka, a po jego wcześniejszych doświadczeniach wiem, że nie łatwo o kogoś kto ma rękę do niestandardowego męskiego cięcia
Ten salon jest przeniesiony trochę dalej na Hallera. Za skrzyżowanie z Aleją Pracy, po prawej stronie Hallera. Rzucił mi się w oczy, kiedy tamtędy przejeżdżałam. Widać z ulicy wielki banner, jest w takim dość niskim bloku.
Rudzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:48   #3836
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez 555ewa555 Pokaż wiadomość
Cześć !
Mogłybyście polecić mi dobrego i taniego fryzjera we Wrocławiu? Chodzi mi jedynie o ścięcie (wycieniowanie) moich długich włosów. Zwykle noszę je związane w kucyk i u fryzjera proszę o podcięcie zniszczonych końcówek, ale tym razem chciałabym zacząć nosić je rozpuszczone. Mam grube włosy i nie układają się one zbyt dobrze. Proszę o podanie również orientacyjnie ceny
Już kiedyś polecałam...Byłam u niej trzy razy z rzędu, a to mi się nigdy nie zdarzyło, bo zawsze za drugim razem fryzjer mi czymś podpadł...

http://salonikfryzjerski.com.pl/
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 09:57   #3837
marshmallows
Raczkowanie
 
Avatar marshmallows
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja odradzam salonik na pl.Kościuszki- z boku, od renomy w kierunku pl.Legionów- tyle,ze z tego co pamiętam to tam są dwa i nie chce zamieszać- ten o którym mówię prowadzi Maria Naskręt- tak wynika z szyldu.Mały,zapyziały ,,zakład"- to okreslenie najlepiej pasuje

Chodziłam swego czasu do Agnieszki-młoda, łądna blondynka ale wiecznie nadąsana,małomówna, bardzo milcząca co wkurzało mnie niesamowicie.Jak juz sie odezwała to gadała ze swoja psiapsiołą na stanowisku obok albo wyładowując złość na asystentce-atmosfera taka,ze dało się siekierę zawiesić.

Ale to jeszcze nie problem...
Czesząc moje MOKRE,SŁABE,dopiero co ROZJAŚNIONE włosy SZRPAŁA JE SZCZOTKĄ!!! -miałam wrazenie,ze wyszarpie mi wszystkie..

Byłam tam w sumie z 6 razy i zawsze tak było,

Pasemka robi ok, nawet nakładając 3 farby naraz zawsze efekt byl WOW, ścina tez dobrze..I tu mam wrazenie jej zdolności się kończą..

Przechodząc z pasemek na jednolity zafundowała moim odrostom rudą poświatę, na nic zdało się polewanie srebrzykiem- dobra fryzjerka powinna odpowiednio dobrać oxydant do włosów - a rozjasniam 12% a nie 9%..

Po nieudanej z jej winy koloryzacji skasowala mnie 200zł...miałam przyjsc po 2 tygodniach...
Po 2 tygodniach znowu skasowała mnie tyle samo, mimo ze miała poprawic swoj błąd.- summma summarum efekt dalej był niezadawalający

Reasumując;

-bardzo drogo, cennik zawyża się co chwila
-miałam wrazenie,ze jestem ich jedyną klientką..nigdy nie było tam żywej duszy i kiedykolwiek bym sie nie umówiła,zawsze wolne terminy..
- atmosfera,,cięzka"
-wystrój straszny- jak sprzed 40 lat- złoto-turkusowe tapety..;/
-skoro nie ma klienteli, to nie ręczę za swieżość i jakość ich prodktów
__________________
szczęśliwa żonka, jeszcze szczęśliwszy mąż

WŁOSOMANIA;

Blondowy schizolec
marshmallows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:49   #3838
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szukam salonu,w którym zrobią mi coś w stylu ombre,ale może też być delikatny balejaż.Nie jestem w stanie sprecyzować dokładnie o co mi chodzi,ponieważ mam obecnie strasznie kiepskie farbowanie za sobą .Wiem,że wiele zależy od wyjściowego koloru,który w moim przypadku jest okropnym rudym brązem,przy skalpie naturalny brąz.Chciałabym uzyskać chłodny odcień brązu z blondem..Przejrzałam kilka ostatnich stron wątku i zastanawiam się nad wyborem p.Ani z Kwiskiej.Czy ona potrafi zrobić coś takiego(?):
KLIK
KLIK
KLIK (Łuczenko)

Ewentualnie czy możecie mi polecić kogoś innego?


Przy okazji napiszę kilka słów, o tak bardzo tutaj zachwalanym salonie z ul.Macedońskiej.Nie pamiętam dokładnie nazwy,ale to chyba było ''Megi''.Byłam tam jakoś w kwietniu czy maju podciąć tylko końcówki.Obsługiwałam mnie młoda szatynka,nie pamiętam imienia,w salonie przebywała jeszcze jedna fryzjerka-czarna,troszkę grubsza.Podsumowując-standardowo-na prośbę o podcięcie 5 cm,straciłam 15 cm,do tego koszmarnie krzywo,jedna strona jakieś 3 cm dłuższa.Do tego stopnia,że jak zwróciłam fryzjerce uwagę,to usłyszałam,że ''tak ma być,bo głowa się przechyla w różne strony(WTF???).
Nie chciało mi sie użerać,w domu podcięłam tę dłuższą stronę i jakoś to wyglądało.
Z innych ciekawych rzeczy,to dowiedziałam się,że brązowych włosów,nie farbuje się na blond-''bo,brzydko to wygląda'',a jak do tego ktoś ma brązowe oczy(jak ja),to ''jeszcze bardziej brzydko to wygląda''.
Ogólnie nie polecam tego miejsca.
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2013-09-23 o 15:50
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 10:13   #3839
marshmallows
Raczkowanie
 
Avatar marshmallows
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Z innych ciekawych rzeczy,to dowiedziałam się,że brązowych włosów,nie farbuje się na blond-''bo,brzydko to wygląda'',a jak do tego ktoś ma brązowe oczy(jak ja),to ''jeszcze bardziej brzydko to wygląda''.
Ogólnie nie polecam tego miejsca.[/QUOTE]



brzydko to wygląda, haha dobre sobie.Rozumiem,ze dobry fyzjer ma doradzić klientowi,ale kto powiedział,ze MOGĄ BYĆ tylko niebieskookie blondzie? Zresztą, kolor dobiera się raczej do karnacji niz do oczu.
Sama mam piwne ,bladą karnację a w dziecinstwie miałam platyne- no ale do ciemnych oczu nie pasuje...haha omijać takie,,fryzjerki" z dala..;/
__________________
szczęśliwa żonka, jeszcze szczęśliwszy mąż

WŁOSOMANIA;

Blondowy schizolec
marshmallows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 10:15   #3840
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Szukam salonu,w którym zrobią mi coś w stylu ombre,ale może też być delikatny balejaż.Nie jestem w stanie sprecyzować dokładnie o co mi chodzi,ponieważ mam obecnie strasznie kiepskie farbowanie za sobą .Wiem,że wiele zależy od wyjściowego koloru,który w moim przypadku jest okropnym rudym brązem,przy skalpie naturalny brąz.Chciałabym uzyskać chłodny odcień brązu z blondem..Przejrzałam kilka ostatnich stron wątku i zastanawiam się nad wyborem p.Ani z Kwiskiej.Czy ona potrafi zrobić coś takiego(?):
KLIK
KLIK
KLIK (Łuczenko)

Ewentualnie czy możecie mi polecić kogoś innego?


Przy okazji napiszę kilka słów, o tak bardzo tutaj zachwalanym salonie z ul.Macedońskiej.Nie pamiętam dokładnie nazwy,ale to chyba było ''Megi''.Byłam tam jakoś w kwietniu czy maju podciąć tylko końcówki.Obsługiwałam mnie młoda szatynka,nie pamiętam imienia,w salonie przebywała jeszcze jedna fryzjerka-czarna,troszkę grubsza.Podsumowując-standardowo-na prośbę o podcięcie 5 cm,straciłam 15 cm,do tego koszmarnie krzywo,jedna strona jakieś 3 cm dłuższa.Do tego stopnia,że jak zwróciłam fryzjerce uwagę,to usłyszałam,że ''tak ma być,bo głowa się przechyla w różne strony(WTF???).
Nie chciało mi sie użerać,w domu podcięłam tę dłuższą stronę i jakoś to wyglądało.
Z innych ciekawych rzeczy,to dowiedziałam się,że brązowych włosów,nie farbuje się na blond-''bo,brzydko to wygląda'',a jak do tego ktoś ma brązowe oczy(jak ja),to ''jeszcze bardziej brzydko to wygląda''.
Ogólnie nie polecam tego miejsca.
Chodziłam do Agi w Megi, czyli wlascicielki. Nie mialam jej nic do zarzucenia. Zrezygnowalam z niej tylko dlatego, ze meczyl mnie ten osiedlowy nastroj jaki panowal w salonie

Możecie coś powiedzieć o Machnicki Studio z ul.Czystej? Miała któraś z Was do czynienia z nimi?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.