Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII ! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 20:12   #3811
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ruby je uwielbia W "normalnym" okresie jest tam sztuczny futrzak, o taki:

Rewelacyjne łóżko, wygodne, śpi na nim całą noc



O kurczę, ciekawa jestem jak to u nas będzie. My jedziemy za tydzień
Jaki cuuuudny psiak





Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio obejrzałam najbardziej wzruszającą reklamę tego roku chyba - tę, która jest na wielu portalach o starszym człowieku samotnie spędzającym BN.
Tez widzialam....i ogolnie ostatnio dochodze do wniosku ze emigracja jest do dupy...u mnie w rodzinie tyle ostatnio sie wydarzylo zlych i dobrych rzeczy a ja ciagle daleko
Ale ja zazwyczaj moja Mame sciagam do Niemiec jak wiem ze bedzie na swieta sama! mimo ze moj brat mieszka w tym samym miescie to oni wola posiedziec sobie sami

U nas Mikolajki udane...dzieci zachwycone i bylismy tez na Mikolajkach na mojej silowni i bylo suuuper...najedlismy sie pierniczkow, byl Mikolaj, mozna bylo sobie zdjecie zrobic z nim, ale syn nie chcial a corka nie uwierzyla ze to ten prawdziwy :P

Ja oczywiscie nic nie dostalam :P
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:15   #3812
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Co co!!! Nie nie nie :-D śnieg dopiero 23 grudnia po południu :-D
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:52   #3813
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała złote

Mam już praktycznie wszystkie prezenty, teraz jeszcze czeka mnie pomoc w kupowaniu prezentów od rodziców i babci

Tak się cieszyłam, że szybko przyszły mi ostatnie przesyłki, ale oczywiście nie mogło być zbyt pięknie. W jednym ze sklepów pomylili się w zamówieniu (tak przypuszczam) i nie włożyli mi do paczki kilku elementów Mam nadzieję, że nie będą robili problemów i szybko doślą...
Obawiam się takich sytuacji, bo to słowo przeciwko słowu, nie mam na dobrą sprawę żadnego dowodu, że te rzeczy nie przyszły. Jedyny plus jest taki, że przysłali mi za dużo pewnych rzeczy, więc to już jest sygnał, że coś jest nie tak z zamówieniem. No nic, zrobiłam fotkę, napisałam maila i czekam na odpowiedź, Najwyżej zadzwonię jak jutro się nie skontaktują.


Wiecie co dziewczyny, chyba w tym roku nie jest mi dane cieszyć się świętami. Przykro mi, bo zawsze bardzo lubiłam ten okres przygotowań, kupowanie prezentów, radość ze spotkań, ozdabiania mieszkania... Nie spędzam świąt tak jak myślałam, że spędzę, mam problem z wkręceniem się w atmosferę - ale z tym już się pogodziłam. Niestety, ostatnio miało także miejsce bardzo nieprzyjemne i przykre wydarzenie związane z osobą z mojej rodziny i nie mogę się po tym ogarnąć ani skupić na niczym, siedzę, myślę, stresuję się i płakać mi się chce
Zazdroszczę wam radosnych oczekiwań i mam nadzieję, że odzyskam humor i udzieli mi się trochę tej radości. Musiałam się trochę wyżalić...
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:28   #3814
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Padam na twarz... Jednak przeprowadzki są straszne, w mieszkaniu mamy jedno wielkie pobojowisko i końca nie widać
Nie dam rady Was nadrobić, im bliżej świąt tym trudniej nadążyć
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:32   #3815
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Mi przeprowadzka zajęła miesiąc.....najgorszy okres mojego życia :-D a kolejne 3 miesiące ogarnięcie gdzie się położyło rzeczy po przeprowadzce :-P
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 04:54   #3816
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Ja jeszcze nie mam prezentów... Polećcie jakiś konkretny ten taki kij do selfie Mój tata wyjeżdża na rower do Gruzji i Armeni i zawsze robi tylko zdjęcie swojego roweru ew swojej twarzy ale wtedy nic nie widac i wymyśliłam ze mu tego kija lupie żeby mogl zdjęcia sobie robic... Są takie i do Tel i do aparatów?
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:10   #3817
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

dostałam na prezent dwa komplety lampek choinkowych led. Lampki posiadają przełącznik, którym możemy wybrać sobie opcje świecenia, niestety przy każdym włączaniu lampek do prądu trzeba każde z osobna ustawiać, bo jedne migają, a drugie przygasają. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Jest na to jakiś sposób? Przecież to cholernie niepraktyczne
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 07:23   #3818
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mikołajki... Nie wierzę

Rano oczywiście buszowałam w piżamie po całym mieszkaniu w poszukiwaniu kalendarzyka adwentowego Później spędziłam sporo czasu na dekorowaniu sypialni, ale ostatecznie jestem zadowolona z efektu To chyba w końcu pozwoli mi powoli wczuć się w klimat.

Prezenty właściwie już załatwione, został jedynie szwagier

Poszliśmy dziś z mężem po kilka rzeczy do sklepu, a tam w tle leciały kolędy Aż nie chciało mi się wychodzić
Jaaa skąd masz takie piękne poszewki na jaśki?

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziecko ochrzczone, teraz moge czekać na święta i pozwalam śniegowi spaść


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ale fajnie <3

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Jaki cuuuudny psiak







Tez widzialam....i ogolnie ostatnio dochodze do wniosku ze emigracja jest do dupy...u mnie w rodzinie tyle ostatnio sie wydarzylo zlych i dobrych rzeczy a ja ciagle daleko
Ale ja zazwyczaj moja Mame sciagam do Niemiec jak wiem ze bedzie na swieta sama! mimo ze moj brat mieszka w tym samym miescie to oni wola posiedziec sobie sami

U nas Mikolajki udane...dzieci zachwycone i bylismy tez na Mikolajkach na mojej silowni i bylo suuuper...najedlismy sie pierniczkow, byl Mikolaj, mozna bylo sobie zdjecie zrobic z nim, ale syn nie chcial a corka nie uwierzyla ze to ten prawdziwy :P

Ja oczywiscie nic nie dostalam :P
dziękuję

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość


Wiecie co dziewczyny, chyba w tym roku nie jest mi dane cieszyć się świętami. Przykro mi, bo zawsze bardzo lubiłam ten okres przygotowań, kupowanie prezentów, radość ze spotkań, ozdabiania mieszkania... Nie spędzam świąt tak jak myślałam, że spędzę, mam problem z wkręceniem się w atmosferę - ale z tym już się pogodziłam. Niestety, ostatnio miało także miejsce bardzo nieprzyjemne i przykre wydarzenie związane z osobą z mojej rodziny i nie mogę się po tym ogarnąć ani skupić na niczym, siedzę, myślę, stresuję się i płakać mi się chce
Zazdroszczę wam radosnych oczekiwań i mam nadzieję, że odzyskam humor i udzieli mi się trochę tej radości. Musiałam się trochę wyżalić...
Oj ściskam!

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Padam na twarz... Jednak przeprowadzki są straszne, w mieszkaniu mamy jedno wielkie pobojowisko i końca nie widać
Nie dam rady Was nadrobić, im bliżej świąt tym trudniej nadążyć
Przeprowadzki są okropne! Cieszę się, że ten okres mam już za sobą )
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:00   #3819
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dostałam na prezent dwa komplety lampek choinkowych led. Lampki posiadają przełącznik, którym możemy wybrać sobie opcje świecenia, niestety przy każdym włączaniu lampek do prądu trzeba każde z osobna ustawiać, bo jedne migają, a drugie przygasają. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Jest na to jakiś sposób? Przecież to cholernie niepraktyczne

Ja tak mam właśnie a mam dwa takie komplety.. na choince i na garażu
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:42   #3820
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Ja tak mam właśnie a mam dwa takie komplety.. na choince i na garażu
Mnie też to drażni, więc kupiliśmy teraz takie, które tylko świecą więc wystarczy je włączyć do prądu.
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:51   #3821
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dzięki dziewczyny za pomoc co do tego chrztu. Na pewno nie idziemy. Mi trochę smutno, bo każda kobieta lubi się odwalić, pięknie ubrać itd. Ale mąż ma rację. Pójdziemy tylko na mszę do kościoła.
W ten weekend ubieramy choinkę. Tylko wcześniej jeszcze sprzątanie nas czeka. Jak ja nie lubię sprzątać. Ale nie będziemy aż tak generalnych porządków robić jak niektóre z was. Tym bardziej, że ja we wszystkich szafkach z ciuchami mam porządek, bo jestem ciuchową pedantką, wszystko kolorami idealnie ułożone
Prezenty też dla wszystkich kupione. Gotować nie muszę, tylko ciacho upiekę, bo teściowa i moja mama zawsze same wszystko robią na Wigilię. Zostało mi tylko cieszyć się świętami:sly:
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 08:55   #3822
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Zimienia się w takich lampkach włącznik na zwykły taki jaki jest np przy lampce wtedy działają tylko na włączenie wyłączenie :-P
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:41   #3823
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Ja tak mam właśnie a mam dwa takie komplety.. na choince i na garażu
I jak sobie z tym radzisz? Przy każdym włączaniu lampek stoisz i przełączasz programator?
Bo ja sobie właśnie wyobraziłam jak pół mojej choinki miga i a pół rozjaśnia się i ściemnia (mam dwa komplety lampek). I jak każdego dnia stoje przy choince i przez 10 minut ustawiam lampki, zeby normalnie świeciły.
A najlepsze, ze to prezent od teściowej

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Zimienia się w takich lampkach włącznik na zwykły taki jaki jest np przy lampce wtedy działają tylko na włączenie wyłączenie :-P
jak można zmienić ten włącznik, bo nie za bardzo rozumiem.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2015-12-07 o 09:43
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:45   #3824
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

No masz programator rozkręca się go i wymienia na standardowy włącznik ;-)
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:55   #3825
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Mi trochę smutno, bo każda kobieta lubi się odwalić, pięknie ubrać itd.
ja nie lubię. serio.

kupiłam mężowi na mikołajki zdrapkę świąteczny kalendarz i wydrapał 50 zł
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:07   #3826
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Mi przeprowadzka zajęła miesiąc.....najgorszy okres mojego życia :-D a kolejne 3 miesiące ogarnięcie gdzie się położyło rzeczy po przeprowadzce :-P






Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Jaaa skąd masz takie piękne poszewki na jaśki?



Ale fajnie <3



dziękuję



Oj ściskam!



Przeprowadzki są okropne! Cieszę się, że ten okres mam już za sobą )
No masakra jest dziewczyny jeszcze zaczęłam pracę z domu i korci mnie żeby coś sprzatac
W piątek już muszę być w biurze a moja psina nie do konca ogarnia i na pewno będzie szczekac jak ją zostawie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:45   #3827
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dostałam na prezent dwa komplety lampek choinkowych led. Lampki posiadają przełącznik, którym możemy wybrać sobie opcje świecenia, niestety przy każdym włączaniu lampek do prądu trzeba każde z osobna ustawiać, bo jedne migają, a drugie przygasają. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Jest na to jakiś sposób? Przecież to cholernie niepraktyczne
ja kiedyś dostałam po świętach światełka choinkowe
ja właśnie mojemu TŻ zleciłam rozkręcenie tego badziewia i zrobienie na zwykłe włącz/ wyłącz - bo mnie to też wnerwia
na szczęście tylko te na choince mają ten "bajer"

Zawiesiłam girlande - uhuhu tylko dekoracji brak i brak mi weny na ozdobienie jej
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:59   #3828
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

W ogóle nie mam weny do niczego związanego ze świętami....zeszłych latach już dawno miałam spakowane prezenty ;-) ....w tym roku jakoś weny brak :-( no i dodatkowo brak prezentu dla mojego ojca....z nim to zawsze są problemy prezentowe......
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:04   #3829
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ja kiedyś dostałam po świętach światełka choinkowe
ja właśnie mojemu TŻ zleciłam rozkręcenie tego badziewia i zrobienie na zwykłe włącz/ wyłącz - bo mnie to też wnerwia
na szczęście tylko te na choince mają ten "bajer"

Zawiesiłam girlande - uhuhu tylko dekoracji brak i brak mi weny na ozdobienie jej
a to taki włącznik kupie np. w castoramie?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 12:13   #3830
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Nie ;-) mój mąż nie jest wybitnie rodzinny i dla niego najlepsze święta to święta spędzone z żoną ;-) on po prostu lubi święty spokój :-P ja chętnie robiła bym wigilię tylko dla moich rodziców ale my mamy do teściów nie daleko więc tak czy siak by przyszli do nas jak nie na samą wigilię to po wigilii i co wtedy? :-D zobaczyli by że u nas była kolacja robiona i śmieliśmy ich nie zaprosić ;-). Po prostu u nas jest tak ze ja jestem z rodzicami swoimi w bardzo dobrych kontaktach bo oni nas nie osaczają i dają żyć swoim życiem a zawsze można też liczyć na ich pomoc, wsparcie i doświadczenie. Moja teściowa to temat rzeka :-D nie ma co gadać, a mąż rodzinny wybitnie nie jest, bardziej mu zależy na dziadkach niż na rodzicach.
Szkoda, że nie spędzacie tych świąt tak, jak chcecie, w końcu to piękny czas i szkoda, że zamiast cieszyć się i świętować to musicie się użerać z ludźmi, których nie lubicie, ale... myślę, że sporo jest takich sytuacji, niektórzy z tego powodu nie lubią świąt
Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam prezentów... Polećcie jakiś konkretny ten taki kij do selfie Mój tata wyjeżdża na rower do Gruzji i Armeni i zawsze robi tylko zdjęcie swojego roweru ew swojej twarzy ale wtedy nic nie widac i wymyśliłam ze mu tego kija lupie żeby mogl zdjęcia sobie robic... Są takie i do Tel i do aparatów?
Ja kupiłam najzwyklejszy na jakiejś chińskiej stronce, długo szedł, ale jest super, o dziwo trwały i ma przycisk w rączce, więc jest bardzo wygdony. A może dla taty kamerka GoPro?

Biorę się za porządki... Lepiej późno niż wcale...
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:17   #3831
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Taki włącznik dostaniesz w każdym sklepie budowlanym ;-) koszt około 2 zł ;-)
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:46   #3832
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Udało Ci się w końcu zapakować prezent?



Co to za książki?


Złote.



Ja już obładowana od Mikołaja. Od Antosia dostałam zegarek i kosmetyki, od rodziców kosmetyki, od ciotki kosmetyki i od dziadków i wujka kasiorkę. Dobrze, że kosmetyki się nie powtarzają i na pewno szybko je wykorzystam.

Rutherfurd Edward "Nowy Jork", Stephen King "Dallas'63"




Jeszcze nie dokończyłam dekorowania bo wpadli niezapowiedziani goście i mi przerwali, dzisiaj w nocy po pracy, albo jutro rano przed postaram się dokończyć Oczywiscie zdjęcie choineczki bedzie
Jejku tak mi się pracować nie chce...
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:15   #3833
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Martyna Tina, cudo sypialnia Ja też mam pościel w reniferki




Dorotqua, trzymaj się!! Pomyśl, jak będzie cudnie na święta


Manio, mi też się nie chce a tu jeszcze korepetycje do 17.30


Rano, jak wyszłam z psem na spacer, to owiał mnie ....wiosenny wiatr :/
Pomocy, mnie też xmas spirit opuszcza
I jeszcze Mikołaj w szkole coś biedniejszy w tym roku :/
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:20   #3834
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

W tym roku to Mikołaj chyba w ogóle biedniejszy.... Widzę to po firmach z którymi współpracuję....ciekawe jak będzie u mnie w tym roku :-S
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:27   #3835
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Pomocy, mnie też xmas spirit opuszcza
I jeszcze Mikołaj w szkole coś biedniejszy w tym roku :/
Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
W tym roku to Mikołaj chyba w ogóle biedniejszy.... Widzę to po firmach z którymi współpracuję....ciekawe jak będzie u mnie w tym roku :-S
To jest właśnie ciekawe, niby coraz gorzej się w tym kraju żyje, a tak naprawdę Polacy coraz więcej na święta wydają...
Patrzę po wszystkich i każdy mówi, że jest coraz gorzej, a sondaże mówią zupełnie co innego
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:33   #3836
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
ale pięknie przystroiłaś
ja dziś umyłam trzy okna z czego dwa czteropłatowe podwójne - bo było piękne słońce i żal było nie skorzystać. Strojenie zacznę pod koniec przyszłego tygodnia jak już generalne porządku skończymy
Dziękuję

U nas wczoraj mąż też korzystał z pogody i mył okna

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Martyna, pięknie u Ciebie.
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dostałam na prezent dwa komplety lampek choinkowych led. Lampki posiadają przełącznik, którym możemy wybrać sobie opcje świecenia, niestety przy każdym włączaniu lampek do prądu trzeba każde z osobna ustawiać, bo jedne migają, a drugie przygasają. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Jest na to jakiś sposób? Przecież to cholernie niepraktyczne
Wszystkie moje lampki tak mają Już dawno się przyzwyczaiłam i po włączeniu odruchowo klikam kilka razy przeskakując na tryb ciągły - kwestia dosłownie sekund, więc nie drażni mnie to specjalnie. Musisz pokombinować tak jak dziewczyny piszą

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Jaaa skąd masz takie piękne poszewki na jaśki?
Poduszki (bo to od razu z wypełnieniem jest) kupiłam w Jysku (do kompletu z kocem )

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
ja nie lubię. serio.

kupiłam mężowi na mikołajki zdrapkę świąteczny kalendarz i wydrapał 50 zł
Ja też. Wręcz nie znoszę

Gratki dla męża - teraz może za to kupić jakiś drobiazg żonie

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Martyna Tina, cudo sypialnia Ja też mam pościel w reniferki

Rano, jak wyszłam z psem na spacer, to owiał mnie ....wiosenny wiatr :/
Pomocy, mnie też xmas spirit opuszcza
Dziękuję ślicznie
To w renifery to nie pościel, a raczej taki koc, ale pościel pod nim też świąteczna

Taaaa, te straszne mrozy... Wstałam dziś o 6 a na termometrze +8 stopni
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:40   #3837
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Ja dziś świątecznie chodziłam w skórzanej kurtce i szaliku który sobie wisiał z ramion. Ogólnie to jest tak że lepiej zarabiamy i to jest prawda ale nikt nie bierze pod uwagę że wyrastają koszty życia. Właśnie koszty życia zachęciły mnie i męża do postawienia domu. Wyobraźcie sobie ze czynsz za około 70m mieszkanie był większy niż miesięczne utrzymanie naszego domu w najdroższych miesiącach czyli w sezonie grzewczym!!!! To jest dopiero paranoja!!!!
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:51   #3838
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
a to taki włącznik kupie np. w castoramie?
myślę, że tak - ja się na tym nie znam -mój TŻ jest fachowcem w tych sprawach
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:55   #3839
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja dziś świątecznie chodziłam w skórzanej kurtce i szaliku który sobie wisiał z ramion. Ogólnie to jest tak że lepiej zarabiamy i to jest prawda ale nikt nie bierze pod uwagę że wyrastają koszty życia. Właśnie koszty życia zachęciły mnie i męża do postawienia domu. Wyobraźcie sobie ze czynsz za około 70m mieszkanie był większy niż miesięczne utrzymanie naszego domu w najdroższych miesiącach czyli w sezonie grzewczym!!!! To jest dopiero paranoja!!!!


No tak, my mamy dom i mieszkanie i tak to wygląda, że mieszkanie 60mkw, jest droższe aniżeli utrzymanie domu 160mkw powierzchni użytkowej Masakra...



Dembi ja niestety do 22, albo i dłuzej..

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

U mnie dzisiaj wieje dosyć zimny wiatr, ale to i tak wisona, nie jesień/zima.
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:59   #3840
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość


U mnie dzisiaj wieje dosyć zimny wiatr, ale to i tak wisona, nie jesień/zima.
Ta pogoda jest okropna dzisiaj w trakcie rozważań nad sensem życia stwierdziłam, że ta pogoda przypomina mi kiepski wiosenny dzień niż zbliżającą się zimę
Zaczynam łapać doła ...

Z modeli pogodowych wynika, że około 23 grudnia ma nastąpić spływ zimnego powietrza do Polski - być może i spadnie deszcz / śnieg
Póki co to narazie wróżenie - kurcze jest ziarno nadzieii
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 23:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.