Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 22:59   #3811
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Nie tylko Ty.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 00:13   #3812
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
O widzisz to się wybawisz Ja planów na Sylwka nadal nie mam, tzn. posypały się trochę
Ja nie myślałam jeszcze ani o Sylwku ani o świętach Dla mnie to odległa perspektywa Ale ja już tak mam, że klimat zaczynam czuć tydzień przed I zagospodarowanie tych dni powstaje naprędce;P
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

Proszę. Ale jeszcze tak podpowiem, abyś poczekała na promocję. Oni często mają weekendowe, w ten weekend było -20%. To już zawsze coś W ubiegłym roku pod koniec grudnia i w styczniu było dość często -50% i fajne zestawy
Chętnie skorzystam z promocji, ale obawiam się, że w najbliższym czasie będę zmuszona kupić róż, bo mam resztki Inglota Kiedyś uważałam je za zbędne kosmetyki, a teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez różu
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że stypendium, o ile w ogóle dostanę, wypłacą mi ... po świętach
Nie wiem, skąd teraz kasę na prezenty jakieś wezmę...
Współczuję... U mnie mają wywiesić nową listę po licznych odwołaniach i trochę boję się, że spadnę w rankingu... Albo co gorsza, wylecę z niego. Swoją drogą coś długo ociągają się z wywieszeniem tej nowej listy, a w internecie widnieje informacja, że stypendium rektora wypłacą do końca listopada. Jakoś kiepsko to widzę, zważywszy na żółwie tempo rozpatrywania odwołań.

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
ja chyba nigdy w tyłek nie dostałam ( a może nie pamiętam?) ale było coś gorszego : moi rodzice bywali mną rozczarowani czasami nawet myślałam, że wolałabym dostać lanie niż tego słuchać i się wstydzić za siebie.
Mnie na szczęście nie bito ani nie wpędzano w poczucie winy. No może nie licząc babci, która do dzisiaj to robi (w sensie gra na emocjach). Ale rodzice są pod tym względem w porządku
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 07:03   #3813
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ale tą disco polo czy z bajki
z bajki

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi moje drogie jak Wy robicie zdjęcia? Właściwie kiedy? Jak wracam wieczorem to już ciemnica taka, że nic nie widać, w dzień też nie lepiej, ciągle chmury. A czeka mnie dużo zdjęć ostatnich zdobyczy
też mam teraz z tym problem i niestety zdjęcia cykam w weekend jak w domu jestem

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie wy młode w 91r to ja do zerówki szłam
pjona - ja też
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aa spoko jak coś to wiesz

Karolcia - witaj w klubie, babciu
ale do babć to nam chyba jeszcze brakuje

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mam niskoporowate włosy, a TT zmieniła moje życie jeśli chodzi o czesanie włosów.
ja zastanawiam się nad kupnem tej szczotki bo planuję zapuszczać włosy, i póki nie są długie to nie plączą mi się bardzo ale jak miałam takie do pasa to pamietam, że męczyłam się z ich rozczesaniem....

macie może jakieś porównianie TT i Dtangle??? która waszym zdaniem jest lepsza??? będę wdzięczna za podpowiedź i może mikołaj kupi mi pod choinkę
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:01   #3814
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dzieńdoberek
Dziewczyny co za popierniczony sen miałam. Węże mi się śniły. Że były wszędzie. I to już drugi raz w ciągu tygodnia sen o wężach miałam
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:20   #3815
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Nic o tym nie wiem, ale byłabym chętna na dołączenie
Noo to super - w kupie siła

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
macie może jakieś porównianie TT i Dtangle??? która waszym zdaniem jest lepsza??? będę wdzięczna za podpowiedź i może mikołaj kupi mi pod choinkę
Widziałam na blogach porównania, na pewno było u Siempre la belleza -> http://siempre-la-belleza.blogspot.c...nt-tangle.html nie pamiętam u kogo jeszcze się pojawiło takie porównanie

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
Dziewczyny co za popierniczony sen miałam. Węże mi się śniły. Że były wszędzie. I to już drugi raz w ciągu tygodnia sen o wężach miałam
Bleee, paskudny sen :/

Ja się nie wyspałam, bo nadal boli mnie dziąsło Jadę dziś do dentystki żeby mi to zobaczyła, bo w czwartek minie tydzień od wyrwania, a ja nie potrafię normalnie funkcjonować bez środków przeciwbólowych
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:46   #3816
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Bry

Ja ostatni miałam taki sen, że obudziłam się mokra. Śniło mi się, że byłam pytana na polskim o ''Przedwiośnie'', ale nie przeczytałam tej książki. I tak chamsko powiedziałam nauczycielce: ''Myślisz, że jakbym przeczytała to nie znałabym odpowiedzi?'' No i dostałam jedynkę. Ale płakałam

Kurde, jakie to głupie, że LO skończyłam ponad 7 lat temu, a nadal mi się śnią lekcje. Nie wiem, czemu polski, bo akurat byłam dobra z tego przedmiotu. To matma była moją zmorą!


Jak tam przygotowania do Świąt i sprawa prezentów? Uwielbiam dawać prezenty Już prawie wszystko mam kupione

Czy Glossy Box na grudzień będzie tylko ten w złotej edycji za 99 zł? Chciałam zamówić sobie ''świąteczny'', ale chyba ich pogięło z tą chorą ceną! Wystarczy dołożyć 20 zł i ma się super zestaw kosmetyków Benefit z Sephory.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:56   #3817
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Bry


Kurde, jakie to głupie, że LO skończyłam ponad 7 lat temu, a nadal mi się śnią lekcje. Nie wiem, czemu polski, bo akurat byłam dobra z tego przedmiotu. To matma była moją zmorą!


Jak tam przygotowania do Świąt i sprawa prezentów? Uwielbiam dawać prezenty Już prawie wszystko mam kupione
Też nienawidziłam matmy! razem z fizyką i chemią. To były moje największe zmory w szkole. Jestem typowym humanistą. Jak ja się cieszę, że nie musiałam pisać matury z matmy bo byłoby kiepsko

Co do prezentów. Też uwielbiam je dawać! Sprawia mi to ogromną przyjemność. Pomysłów na nie mam MNÓSTWO, tylko fundusze mnie ograniczają
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 09:03   #3818
Madeleine05
Zadomowienie
 
Avatar Madeleine05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 243
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nosisz obecnie soczewki dobrane przez optometrystę? To ich nie zmieniaj. Ja tak zrobiłam i po kilku latach noszenia Soflens 59 nabawiłam się niedotlenienia oczu.
Ja też nie polecam zmieniania samemu soczewek dobranych przez specjalistę. Miałam krótką przygodę z soczewkami B&L - też mi się wydawało, że soczewki jak soczewki tyle, że tańsze. No i przy drugiej parze zaczęło mi się dziać coś niedobrego z oczami - piekły, było uczucie dyskomfortu i co najważniejsze zachodziły mi mgłą tak, że bałam się, że oślepnę, czy jakiejś zaćmy dostanę . I jakoś nie skojarzyłam, że to od soczewek. Myślałam, że coś mam z oczami. Poszłam do okulisty, kupiłam porządne okulary i odstawiłam na chwilę soczewki. Później wróciłam do soczewek J&J i już wszystko jest dobrze. Tak więc zdecydowanie nie polecam B&L
Madeleine05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:07   #3819
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cześć
Trust spóźnione ale szczere, moje gratulacje!!!

Annaluka- chyba mamy tyle samo lat

mam do Was pytanie, macie jakieś ulubione swoje perfumy? chodzi mi o jakiś zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie, seksowny, uwodzicielski, wręcz zmysłowy?
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:11   #3820
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Tak więc zdecydowanie nie polecam B&L
To nie jest tak, że te soczewki są złe, tylko każdy musi mieć je dobrane odpowiednio do swoich oczu.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie, macie jakieś ulubione swoje perfumy? chodzi mi o jakiś zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie, seksowny, uwodzicielski, wręcz zmysłowy?
Dla mnie takim zapachem jest Euphoria CK, choć to mało oryginalne.
Uwielbiam też Lancome Miracle Forever.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:12   #3821
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Ja używam soczewek B&L (ale przepisał mi je 2 lata temu optometrysta), z tymże ja używam Pure Vision, a teraz Pure Vision HD i sobie chwalę

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Dzięki dziewczyny, jakoś przeszłam po tym magistrze do porządku dziennego
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 09:18   #3822
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Witajcie w końcu znalazłam chwilkę, żeby napisać Wczoraj tylko podczytywałam i gratuluje Trust
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:18   #3823
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Dla mnie takim zapachem jest Euphoria CK, choć to mało oryginalne.
Uwielbiam też Lancome Miracle Forever.
o to muszę wyniuchać Lancome

macie jeszcze jakieś swoje typy?
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:20   #3824
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Cześć
Trust spóźnione ale szczere, moje gratulacje!!!

Annaluka- chyba mamy tyle samo lat

mam do Was pytanie, macie jakieś ulubione swoje perfumy? chodzi mi o jakiś zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie, seksowny, uwodzicielski, wręcz zmysłowy?
Carolina Herrera 212 Vip
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:28   #3825
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Widziałam na blogach porównania, na pewno było u Siempre la belleza -> http://siempre-la-belleza.blogspot.c...nt-tangle.html nie pamiętam u kogo jeszcze się pojawiło takie porównanie
dzięki zaraz poczytam

a co do głupich snów - to dzisiaj śniło mi się, że na raz wszystkie zęby mi wypadły ;( jak zęby się śnią to chyba nie dobrze oby to nie zapowiadało nadajścia jakiegoś kataklizmu
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:32   #3826
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Trust gratulacje

Co do soczewek B&L ja je uwielbiam, używałam już chyba wszystkiego, co jest u nas na rynku i tylko B&L mi psują, z tym, ze ja używam jednodniowych.

A jeśli chodzi o zmysłowe zapachy to dla mnie jest to m.in. Lalique Le Parfum
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:36   #3827
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
dołączam do klubu babć
Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość

pjona - ja też

ale do babć to nam chyba jeszcze brakuje
no wieeeeeeeeesz jak tu same takie młode studiujące śliczne siksy to się czasem jak stateczna pani czuję hehe.
rocznikowo tak samo jesteśmy widzę, sporo nas z 85

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Bry

Ja ostatni miałam taki sen, że obudziłam się mokra. Śniło mi się, że byłam pytana na polskim o ''Przedwiośnie'', ale nie przeczytałam tej książki. I tak chamsko powiedziałam nauczycielce: ''Myślisz, że jakbym przeczytała to nie znałabym odpowiedzi?'' No i dostałam jedynkę. Ale płakałam

Jak tam przygotowania do Świąt i sprawa prezentów? Uwielbiam dawać prezenty Już prawie wszystko mam kupione

Czy Glossy Box na grudzień będzie tylko ten w złotej edycji za 99 zł? Chciałam zamówić sobie ''świąteczny'', ale chyba ich pogięło z tą chorą ceną! Wystarczy dołożyć 20 zł i ma się super zestaw kosmetyków Benefit z Sephory.
mojemu mężowi się ostatnio śniło, że ktoś chodził po domu i chwycił go za rękę, przeraził się biedny bo mówił, że ten chwyt był tak realistyczny...oczywiście ja spałam, koty spały więc mówił że się przeraził...
Ja jeszcze pomysłów nie mam, choć nie ukrywam, też lubię kupować
Co do Glossy - można bo mi już z konta za grudniowy ściągnęło - 49zł. A ten za 99zł to rzeczywiście chyba nie ma sensu, bo za 100zł to sobie można już całkiem niezłych kilka kosmetyków samemu kupić.
Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie, macie jakieś ulubione swoje perfumy? chodzi mi o jakiś zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie, seksowny, uwodzicielski, wręcz zmysłowy?
dla mnie taka jak piszesz jest Coco Mademoiselle. Chloe Intense i D&G The One też są takie wyjątkowe.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:50   #3828
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Widzę, że temat prezentów na tapecie ja już więkdzość kupiłam, zostały mi tylko drobiazgi
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:52   #3829
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość

pjona - ja też

ale do babć to nam chyba jeszcze brakuje
zleci mi strasznie ten czas leci mam wrażenie że dopiero do szkoły chodziłam a tu już 30 się zbliża

Też miałam dziś okropny sen cała mokra się obudziłam śniła mi się moja była koleżanka która teraz udaje ze mnie nie zna
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 10:21   #3830
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Właśnie wróciłam z Biedry Nie wiem czy ktoś już tu to tym pisał, ale mają właśnie w sprzedaży lakiery do paznokci z Virtuala. Oczywiście wzięłam, ale tylko jeden

Ja dziś chyba pojadę kupić pierwszy prezent mamie. Rozgląda się od jakiegoś czasu za lampą stojącą dużą. Sama sobie pewnie nie kupi, więc ją wyręczę
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:24   #3831
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

zleci mi strasznie ten czas leci mam wrażenie że dopiero do szkoły chodziłam a tu już 30 się zbliża
niestety mi też tak szybko czas leci....
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:28   #3832
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Trust, spóźnione gratulacje

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie, macie jakieś ulubione swoje perfumy? chodzi mi o jakiś zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie, seksowny, uwodzicielski, wręcz zmysłowy?
Ja kocham Guerlain Instant Magic uwielbiam siebie w tym zapachu, czuję się mega kobieco wtedy

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Widziałam na blogach porównania, na pewno było u Siempre la belleza -> http://siempre-la-belleza.blogspot.c...nt-tangle.html nie pamiętam u kogo jeszcze się pojawiło takie porównanie (
Ja mam TT compact i sobie chwalę, mamie kupiłam na prezent normalną wersję i mam nadzieję, że też przypadnie jej do gustu jedyny problem jaki mam z tą szczotką czasem to taki, że dośc trudno jest rozczesać gęste włosy i trzeba się przy tym trochę namachać, ale idzie się przyzwyczaić.
W sumie spróbowałabym też Dtanglera, ale zastanawia mnie gdzie go można kupić teraz, bo na allegro nie widziałam a i na paatal też już chyba go nie ma

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Co do prezentów. Też uwielbiam je dawać! Sprawia mi to ogromną przyjemność. Pomysłów na nie mam MNÓSTWO, tylko fundusze mnie ograniczają
Mam to samo - mnóstwo pomysłów, ale raczej na 'wyżej' budżetowe prezenty, a na takie niskobudżetowe pustka w głowie
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:35   #3833
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Kurde, a ja już robię pod siebie ze strachu, bo będę musiała iść jutro do dentysty, którego się panicznie boję... Mam 2-3 zęby do zrobienia
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:43   #3834
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurde, a ja już robię pod siebie ze strachu, bo będę musiała iść jutro do dentysty, którego się panicznie boję... Mam 2-3 zęby do zrobienia
A masz jakiegoś 'swojego dentystę' ?

Ja ostatnio robiłam 5 albo 6 zębów, nie pamiętam już Tylko, że ja swojego dentystę naprawdę bardzo lubię i ani troszkę się nie boję chodzić do niego, z tym ze on moją paszcze zna już od dziecka

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

o przypomniało mi się, jak mama mi opowiadała historię właśnie z moją pierwszą wizytą u tego dentysty. Nie wiem co on mi wtedy robił, ale ponoć siedziałam bardzo dzielnie. Zrobił co miał zrobić, a ja nagle w ryk na tym fotelu i nie mogli mnie uspokoić! Dentysta wystraszony, że coś mnie boli, że coś zepsuł bo dodatkowo ja byłam jego pierwszym pacjentem - dzieckiem. Noi wiecie co się okazało? Płakałam nie dlatego, że coś mnie bolało, a dlatego, że skończył, a ja chciałam jeszcze!!
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:46   #3835
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
A masz jakiegoś 'swojego dentystę' ?

Ja ostatnio robiłam 5 albo 6 zębów, nie pamiętam już Tylko, że ja swojego dentystę naprawdę bardzo lubię i ani troszkę się nie boję chodzić do niego, z tym ze on moją paszcze zna już od dziecka

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

o przypomniało mi się, jak mama mi opowiadała historię właśnie z moją pierwszą wizytą u tego dentysty. Nie wiem co on mi wtedy robił, ale ponoć siedziałam bardzo dzielnie. Zrobił co miał zrobić, a ja nagle w ryk na tym fotelu i nie mogli mnie uspokoić! Dentysta wystraszony, że coś mnie boli, że coś zepsuł bo dodatkowo ja byłam jego pierwszym pacjentem - dzieckiem. Noi wiecie co się okazało? Płakałam nie dlatego, że coś mnie bolało, a dlatego, że skończył, a ja chciałam jeszcze!!
W zeszłym roku trafiłam na dobrą dentystkę, ale to niewiele pomogło
Przy pierwszej wizycie u niej, po chyba 4-5 latach bez dentystów ... rozryczałam się z samego strachu na fotelu zanim mnie dotknęła i przez 10 minut nie mogła mnie uspokoić... Teraz opowiada o mnie anegdotki innym pacjentom
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:47   #3836
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dzień dobry

Ja też czekam na stypendium. Dzisiaj już 27 listopada, mają czas z wypłatami do piątku, a ja już mam naprawdę niewiele na koncie
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 11:01   #3837
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Biedry Nie wiem czy ktoś już tu to tym pisał, ale mają właśnie w sprzedaży lakiery do paznokci z Virtuala. Oczywiście wzięłam, ale tylko jeden
haha było już o tym... ja mam wszystkie kolory
a jutro w ramach... poprawy humoru i zebrania sił na kolejne dni, pojadę do pewnego sklepu z zamiarem kupienia kolejnych mam nadzieje że mieli dostawę tych co chcę
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o zmysłowe zapachy to dla mnie jest to m.in. Lalique Le Parfum
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dla mnie taka jak piszesz jest Coco Mademoiselle. Chloe Intense i D&G The One też są takie wyjątkowe.
Dzięki dziewczyny za propozycje.. szczerze myślałam że mi napiszecie że Dior Hypnotic Poison, albo Lancome Hypnose... trochę pomiędzy nimi się waham/wahałam, a teraz to już sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurde, a ja już robię pod siebie ze strachu, bo będę musiała iść jutro do dentysty, którego się panicznie boję... Mam 2-3 zęby do zrobienia
Dobrze będzie!! Szczerez mogłabym iść zamiast Ciebie do dentysty
Poza tym powinnam iść na kontrolę.. ale nie mam kiedy może dopiero w styczniu
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 11:06   #3838
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
haha było już o tym... ja mam wszystkie kolory
a jutro w ramach... poprawy humoru i zebrania sił na kolejne dni, pojadę do pewnego sklepu z zamiarem kupienia kolejnych mam nadzieje że mieli dostawę tych co chcę



Dzięki dziewczyny za propozycje.. szczerze myślałam że mi napiszecie że Dior Hypnotic Poison, albo Lancome Hypnose... trochę pomiędzy nimi się waham/wahałam, a teraz to już sama nie wiem


Dobrze będzie!! Szczerez mogłabym iść zamiast Ciebie do dentysty
Poza tym powinnam iść na kontrolę.. ale nie mam kiedy może dopiero w styczniu
Hypnotic poison jest dla mnie trochę babciny, choć oczywiście wszystko kwestią gustu Zdecydowanie wolę midnight poison, a z tych dwóch co wymianiłaś - lancome Powąchaj też Tresor in love, kończę już drugi flakonik (a co przy fakcie, że mam grubo ponad 30 flakonów różnych perfum, to już coś )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 11:08   #3839
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
W zeszłym roku trafiłam na dobrą dentystkę, ale to niewiele pomogło
Przy pierwszej wizycie u niej, po chyba 4-5 latach bez dentystów ... rozryczałam się z samego strachu na fotelu zanim mnie dotknęła i przez 10 minut nie mogła mnie uspokoić... Teraz opowiada o mnie anegdotki innym pacjentom
Nie bój się, nie taki diabeł straszny a bierzesz znieczulenie? Bo ja zawsze na żywca
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 11:08   #3840
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dodałam post z lakierem Catrice Genius In The Bottle. Zapraszam
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.