Jestem w związku z obcokrajowcem - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 19:21   #3841
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

hej my juz w Londynie... od wczoraj.... tak żeśmy przestraszyli się tą pogodą i podtopieniami na południu że spakowalismy się, przebukowalismy bilety i do domu... TŻ juz cały dzień w pracy (mówi ze musi nadgonić swoje sprawy).. a ja włóczę się po internecie i po mieście.. zanudzam na smierć...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 20:59   #3842
Ashley Nicole
Przyczajenie
 
Avatar Ashley Nicole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
Jeju tak strasznie nie chciałam się w Nim zakochać....
No ale cóż,stało się i jesteśmy razem...
Byłam 3 miesiące na Majorce....i poznałam chłopaka....oczywiście z tamtąd...napoczątku spotykaliśmy się tak koleżeńsko mimo iż mi się bardzo podobał i był bardzo słodki,nie chciałam się zakochać,bo wiedziałam,że to nie ma sensu....ale boże tyle romantycznych chwil....nie mogłam i stało się....byliśmy nie rozłączni,płakał gdy musiałam lecieć do Polski....
Treaz mija tydzień czasu odkąd się nie widzieliśmy....

Miał ktoś już podobne doświadczenia?
Czy związek z obcokrajowcem jest trudny?
Jestem zakochana i chcę z Nim być...ale boję się,że pewnego dnia to wszystko zniknie...bo jestem polką a on jest hiszpanem

Hey
Przeczytalam wlasnie twoj post wiesz ja mam meza amerykanina i widujemy sie 2-3 razy w roku wiesz to jest trudne ale ja mysle ze jesli to jest mocne uczucie to wszystko bedzie ok najgorsze sa rozlaki i czas tak wolno uplywa wiesz nie jest to latwe ale jesli laczy was uczucie bedzie ok glowka do gory Zycze tobie wszystkiego najlepszego
Pozdrawiam
__________________
Szukam przyjaciolki na dobre zle chwile

Hey jestem 30 letnia mezatka lecz niestety samotna moja jedyna przyjaciolka jest daleko stad maz niestety tez mam kolezanki ale chcialabym poznac milom fajna przyjaciolke z ktora mozna plotkowac o wszystkim i o niczym
Ashley Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 10:48   #3843
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem


Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:08
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 10:54   #3844
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Brudaskita Pokaż wiadomość
jestem u tza gdzie doznalam szoku-wczoraj w jego kompie odkrylam zdjecia w koszu z imprezy, na ktorych obsciskuje sie z jakas przytlustawa panienka.swiat zawalil mi sie w jednej chwili.tak bardzo czekalam na spotkanie z nim i tesknilam, on twierdzi,ze tez.na poczatku sie wypieral, potem sie przyznal.ja wiem,ze takich sytuacji blo prawdopodobnie wiecej. powiedzialam,ze odchodze.on caly dzien plakal i blagal mnie,zebym nie odchodzila.mi jest tak zle....bylam wobec niego w 100% FAIR A ON....zranil mnie i to bardzo.powiedzial,ze zrobi dla mnie wszystko i przeniesie sie do polski ale ja ne wiem.nie ufam mu i jest mi bardzo przykro.zawiodlam sie.teraz moje zycie jest jak jakas beznadziejna telenowela.bylismy na wakacjach, bylo cudownie, na nastepny dzien te zdjecia
O Matko, nie wiem co powiedziec
Wiem co czujesz bo kiedys sama zostalam zdradzona przez faceta i teraz ciezko mi komukolwiek zaufac Wspolczuje naprawde bo znam ten ból. Czasem ludzie potrafiá wybaczyc,ale czy Ty bedziesz potrafila? Nie wiem czemu ludzie robiá takie rzeczy
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:09   #3845
hhh22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Wink Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

....

Edytowane przez hhh22
Czas edycji: 2008-10-03 o 14:44
hhh22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:22   #3846
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Brudaskita Pokaż wiadomość
jestem u tza gdzie doznalam szoku-wczoraj w jego kompie odkrylam zdjecia w koszu z imprezy, na ktorych obsciskuje sie z jakas przytlustawa panienka.swiat zawalil mi sie w jednej chwili.tak bardzo czekalam na spotkanie z nim i tesknilam, on twierdzi,ze tez.na poczatku sie wypieral, potem sie przyznal.ja wiem,ze takich sytuacji blo prawdopodobnie wiecej. powiedzialam,ze odchodze.on caly dzien plakal i blagal mnie,zebym nie odchodzila.mi jest tak zle....bylam wobec niego w 100% FAIR A ON....zranil mnie i to bardzo.powiedzial,ze zrobi dla mnie wszystko i przeniesie sie do polski ale ja ne wiem.nie ufam mu i jest mi bardzo przykro.zawiodlam sie.teraz moje zycie jest jak jakas beznadziejna telenowela.bylismy na wakacjach, bylo cudownie, na nastepny dzien te zdjecia
Brudaskitko, nie martw sie, ten buc niech sie zapiszczy na smierc pod Twoimi drzwami a Ty musisz teraz miec czas dla siebie, zeby sobie wszystko w glowie poukladac.
Moze naprawde mu zalezy i moze naprawde to byl tylko jednorazowy wybryk, poza tym "obsciskiwal" - to znaczy co robil? Tylko jakies przytulanki czy widac ze bylo cos wiecej miedzy nimi?

Na Twoim miejscu zabralabym swoja dume i odseparowala sie od niego na jakis czas. Hotel? Hostel? Jakies miejsce gdzie nie bedziesz zdana na niego.
Poczujesz sie lepiej a on wtedy naprawde bedzie musial sie starac, zeby pokazac ze mu zalezy - i o to chodzi. Najlepszym sposobem odseparowania dobrego chlopaka od wiesniaka jest sprawdzenie czy potrafia ruszyc dupe i zaczac o Ciebie walczyc.
I nie martw sie- jesli sie okaze ze jest szumowina, to dobrze ze dowiedzialas sie wczesniej, zanim sie przeprowadzilas i wyszlas za maz
A jesli jest OK- to czas pokaze.
Trzymam kciuki!
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:19   #3847
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Brudaskita, strasznie mi przykro
Ja na Twoim miejscu pewnie wróciłabym do domu..
Decyzja należy do Ciebie i jakiekolwiek rady są teraz bez sensu, bo to Twoje życie i sama powinnaś wybrać co jest dla Ciebie najlepsze. I na pewno to wybierzesz

Z drugiej strony, po co ta hipokryzja z jego strony? Że kocha nad życie, a tu bęc!
Faceci to czasem mają pomysły, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu..



A mi jakoś tęskno do tego Angola
Do lekarza dzisiaj idzie, bo coś źle ostatnio się czuł :/ Mam nadzieję, że to nic wielkiego.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 12:53   #3848
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem


Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:13
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:56   #3849
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem


Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:14
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:02   #3850
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Ale co, zamierzał tak to ukrywać?
Dla mnie kłamstwo byłoby gorsze niż sama zdrada..
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:11   #3851
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Dobrze zrozumialam, ze on sie z nia przespal?
Brudaskita, skoro on z nia spal tak niedlugo przed Twoim przyjazdem, to naprawde jest jakis pieprzniety. Zmywaj sie z jego domu jak najszybciej i skup sie na sobie, bo tam u niego zwiariujesz od myslenia o tym. Strasznie mi przykro, ze jestes tam sama, bo wiem jak to jest

Ja bym sobie dala spokoj z takim gosciem, ale wiem - latwo tak powiedziec nie bedac na Twoim miejscu.

Bardzo jest ciezko przechodzic przez takie sprawki samemu, na obczyznie...Mnie troche czasu zajelo zanim sie zorientowalam, ze pomaga jedna rzecz- rozmowa z przyjaciolka/ siostra.
Ja jak sie zre z TZ to ide do kafejki i rozmawiam na skajpie z przyjaciolka dopoki nie poczuje sie lepiej, nie ma nic lepszego na takie klimaty niz babskie wsparcie.

powodzenia
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 13:31   #3852
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Brudaskito, bardzo przykro mi z powodu Twojego chłopaka
wroc jak najszybciej do domu, do rodziny. potrzebujesz ochlanąc po tych przykrych wydarzeniach i zaczac myslec racjonalnie. narazie szaleje w Tobie wszystko. w otoczeniu rodziny i przyjaciol po mału wrocisz do normy i zaczniesz widziec sytuacje z innej perspektywy. bedziesz mogła przemyslec wiele rzeczy w spokoju. im dluzej przebywasz w jego miejscu i otoczeniu tym bardziej to cie wyczerpuje emocjonalnie a nieprzyjemna sytuacja sie przedluza.
zycze wytrwałosci i duzo siły w pokonywaniu problemow.
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:50   #3853
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem


Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:14
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:57   #3854
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

uuu bedzie dramat...
Brudaskito, juz inaczej brzmisz w tym ostatnim poscie, czyzby obudzila sie w tobie Pani Zemsta?
Zycze powodzenia w okrutnych planach. Choc w sumie one rzadko kiedy wychodza komus na dobre
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:06   #3855
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Brudaskita, a warto się mścić? Jesteś pewna, że w czymkolwiek Ci to pomoże?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:13   #3856
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Najlepsza zemsta dla mnie byloby zostawic go na zawsze, czyli przyslowiowo kopnac w dupę. jesli facet nie jest wart zaufania i do tego hipokryta to po co sie z nim meczyc?
niech wie, ze nie warto sie dla niego starac.
a moze odpowiedz sobie tez na pytanie: czy gdyby odwrocic sytuacje, tzn ty bys zdradziła swojego tż z innym facetem a on by to odkrył, czy łatwo wybaczyłby ci taki wybryk czy odwrócił sie i zostawił?
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:45   #3857
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Najlepsza zemsta dla mnie byloby zostawic go na zawsze, czyli przyslowiowo kopnac w dupę. jesli facet nie jest wart zaufania i do tego hipokryta to po co sie z nim meczyc?
niech wie, ze nie warto sie dla niego starac.
a moze odpowiedz sobie tez na pytanie: czy gdyby odwrocic sytuacje, tzn ty bys zdradziła swojego tż z innym facetem a on by to odkrył, czy łatwo wybaczyłby ci taki wybryk czy odwrócił sie i zostawił?
Brudaskito strasznie mi przykro. Mysle, ze Tatiana ma racje, nie ma co sie mscic robiac mu na zlosc i umawiajac sie z kims innym, to mu tylko udowodni, ze Ci na nim zalezy i chcesz sie zemscic. A jak olejesz to bedzie kara!
W tej sytuacji poprosilabym go aby sie wyprowadzil (no chyba, ze to jego mieszkanie, to ja bym uciekla).
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 18:02   #3858
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Brudaskito strasznie mi przykro. Mysle, ze Tatiana ma racje, nie ma co sie mscic robiac mu na zlosc i umawiajac sie z kims innym, to mu tylko udowodni, ze Ci na nim zalezy i chcesz sie zemscic. A jak olejesz to bedzie kara!
W tej sytuacji poprosilabym go aby sie wyprowadzil (no chyba, ze to jego mieszkanie, to ja bym uciekla).


zgadzam się z Koculkiem. Zemsta nic ci nie da,lepiej olać go. Bo jak wiadomo miłość i nienawiść to jednak jest uczucie co innego obojętność....
Wiem,nie jest łatwo,sama przez to przechodziłam.... Spotykałam się kiedyś z pewnym Irlandczykiem i wydawał mi się najwspanialszym facetem jaki może być! Nie wiem czym mnie tak ujął,może tym, że potrafiłam z nim rozmawiać i non stop się śmiać (czego nie miałam w związku wcześniejszym). Pewnego dnia poprostu przestał pisać,odbierac telefony,nie wiedziałam co jest nie tak,co zrobiłam źle,albo miałam już myśli że mu się coś stało. Cały czas byłam przybita,potrafiłam się rozpłakać w pracy i tak się męczyłam dłuuugoo z tym. Będąc z nim już myślałam,że tak będzie zawsze,mówił ze chciałby ożenić sie ze mna i nawet pojechałby do Polski... Jednak byłam w błędzie....
Z rozpaczy, poprzez nienawiść doszłam wkońcu do momentu kiedy juz był mi nawet obojętny... Jednego dnia czekał na mnie po pracy, szedł obok i tłumaczył się. Ze nie chcial zeby tak wyszło,ze jest głupi bo mnie stracił itd (no wiecie stara śpiewka)
Cieszę sie teraz nawet ze wyszło jak wyszło bo nie był odpowiedni dla mnie
Zwykle łatwiej sie zapomina kiedy pojawia sie ktoś nowy... hihi :P

tylko ze znowu nie Polak
__________________
Remember: Ur more beutiful than u know, more talented than u think, and more loved than u can imagine...

nowe nadzieje
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:10   #3859
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Brudaskito tak mi przykro. Nie wiem co doradzic, zreszta nikt tak na prawde nie moze podjac decyzji. Ja wiem tylko jedna, dla mnie zdrada to koniec zwiazku. Nigdy nie potrafilabym zaufac drugi raz. Ciagle bym go o cos podejrzewala.
dziewczyny chyba maja racje, ze odgrywanie sie na nim to nie jest dobre rozwiazanie. Najwieksza kara bedzie obojetnosc. Jesli masz gdzie sie wyprowadzic to sie wyprowadz, albo wracaj do Polski, bo jesli dobrze zrozumialam to Ty do niego niedawno przyjechalas? Na stale czy tak na wakacje? Dlugo sie znacie? Przepraszam, ze sie tak wypytuje, ale to pozwoli lepiej ocenic sytuacje.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 20:53   #3860
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

......

Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:14
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:02   #3861
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Brudaskita strasznie mi przykro... to dopiero musi byc kaszana...
zgadzam sie z dziewczynami, poza tym w zemscie latwo stracic swój honor... lepiej isc dziarsko przez zycie bez kogos kto niezalsuguje na nasze zaufanie...

a to cos na poprawe humoru
http://wiadomosci.onet.pl/1798218,28...adomosceu.html
po przeczytaniu tego artykulu nie wiedzialam czy plakac czy sie smiac
normalnie zenada i buractwo, czasami wstyd sie przyznac z jakiego jest sie kraju...
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 09:39   #3862
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Brudaskita Pokaż wiadomość
nie wiem co robic, moze zemsta rzeczywiscie nie jest dobra, z reszta on i tak cierpi.jestesmy razem ponad1,5 roku.dzis bylismy na obiedzie, oczywiscie ja sie do niego nie dzywa, jest tylko tak lub nie.wzial mnie do sklepu i chcial kupic 2 szczeniaki dla mnie i dla siebie-mysli,ze to wszystko zalatwi!stwierdzil,ze bedzie sie staral do konca zycia, jakies tam cytaty z bibli mi podawal, jak tam zdrada jest postrzegana.teraz wyszedl na spacer.niech sobie pocierpi,ja mam staly kontakt z rodzina,ktora mnie wspiera,takze nie jest zle. zobaczymy co bedzie dalej, teraz sama nie wiem.jest tak, jak piszecie, ja nigdy nie ufalam w 100% nikomu(dlatego tez przegrzebalam jego kompa), teraz to jeszcze trudniej bedzie ale zobaczymy...
wow 1,5 roku to nie tak krotko, myslalam ze znacie sie krocej.
A to palant, no. Wydaje Ci sie, ze poza tym wybrykiem mogly byc jakies inne?
Nie wiem, coraz bardziej podejrzany ten typ dla mnie. Ile jeszcze bedziesz u niego?
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 10:48   #3863
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

....

Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:15
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 11:02   #3864
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

BRUDASKITA... tak mi przykro... ja myslę że miłość to też czasem umiejętność wybaczania... naprawdę nie umiem ci poradzić co ja na twoim miejscu bym zrobiła bo nie jestem.... natomiast ja bym z nim szczerze porozmawiała oko w oko... miłości nie da się tak szybko wyeliminować ze swojego serca... dlatego warto porozmawiać, i stanąć z tym twarzą w twarz... fakt zawsze nasze związki z obcokrajowcami nigdy do łatwych nie należały (i to nie ze względu na odległości)... dlatego myślę żebyś podjęła tę jak ważną dla ciebie sprawę dopiero po rozmówieniu się z gagatkiem, spokojna rozmowa bez emocji... i wtedy dopiero podejmij tę decyzję... piszesz że go bardzo kochasz... a on? czy dalej w nim tli się choć iskierka miłości? czy już ten ogień przygasa? może warto go wzniecić po raz wtóry?!
Mimo wszystko trzymam kciuki bardzo mocno... oby wam sie udało to wszystko przezwyciężyć...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 14:37   #3865
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Brudaskita Pokaż wiadomość
nie wiem co robic, moze zemsta rzeczywiscie nie jest dobra, z reszta on i tak cierpi.jestesmy razem ponad1,5 roku.dzis bylismy na obiedzie, oczywiscie ja sie do niego nie dzywa, jest tylko tak lub nie.wzial mnie do sklepu i chcial kupic 2 szczeniaki dla mnie i dla siebie-mysli,ze to wszystko zalatwi!stwierdzil,ze bedzie sie staral do konca zycia, jakies tam cytaty z bibli mi podawal, jak tam zdrada jest postrzegana.teraz wyszedl na spacer.niech sobie pocierpi,ja mam staly kontakt z rodzina,ktora mnie wspiera,takze nie jest zle. zobaczymy co bedzie dalej, teraz sama nie wiem.jest tak, jak piszecie, ja nigdy nie ufalam w 100% nikomu(dlatego tez przegrzebalam jego kompa), teraz to jeszcze trudniej bedzie ale zobaczymy...
kupicie 2 szczeniaki i pozniej bedziesz musiala sie nimi zajmowac, uwierz mi szczeniaki niczego nie poprawia, nie na dluga mete
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:44   #3866
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

CZEŚĆ DZIEWCZYNKI! ALE TUTAJ CICHO SIE ZROBIŁO PRZEZ OSTATNI TYDZIEŃ....

MAM NADZIEJĘ ŻE BRUDASKITA WYJASNIŁA TĄ CAŁĄ SYTUACJĘ....TRZYMAM KCIUKI I CZEKAM NA WIEŚCI JAK SIE DALEJ POTOCZYŁO...

MYŚMY PRZEZ OSTATNI TYDZIEŃ JESZCZE RAZ WYSKOCZYLI NA URLOPIK (5 DNIOWY)... TEŚCIOWA PRZYJECHAŁA DO NAS DO ANGLII I ZAJĘŁA SIE DZIEĆMI, TAK WIĘC MOGLISMY SPOKOJNIE WYJECHAĆ... BARDZO SIĘ UCIESZYŁAM Z TAKIEGO OBROTU SPRAWY BO NA URLOPIE W POLSCE NIE DOPISAŁO NAM SZCZĘŚCIE DO POGODY I WYPOCZYNEK NAM SIE NIE UDAŁ... TERAZ ODPOCZĘLISMY AŻ NADTO... POJECHALISMY BEZ KOMÓREK, LAPTOPA... I WRESZCIE NIKT NAM NIE PRZESZKADZAŁ, NIKT NIE DZWONIŁ.... CHOCIAŻ PRZEZ PIERWSZE DNI BARDZO MI BRAKOWAŁO "SMYCZY KOMÓRKOWEJ" TO POTEM SIE PRZYZWYCZAIŁAM... I POMYŚLEĆ ŻE JESZCZE PARĘ LAT TEMU LUDZIE JAKOŚ WYTRZYMYWALI BEZ TELEFONÓW PRZY "DUPIE" I JAKOŚ SZŁO... A TERAZ... TOTALNE UZALEŻNIENIE...

DOBRA ROZPISAŁAM SIE JAK SZALONA... POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE... CAŁUSKI...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:23   #3867
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Brudaskita Pokaż wiadomość
mam okropny metlik w glowie. szkoda mi zakonczyc ten zwiazek, bo niestety go kocham. dowiedzialam sie troche wiecej o zajsciu. to bylo w okollicach wygranej hiszpanii w me. kolega zaprosil znajomych, co przyprowadzili innych, on troche wypil no i stalo sie. jeszcze tego samego wieczoru,przed tym jak to sie stalo wyslal mi maila i byl taki szczesliwy. nic nie wskazywalo na to co sie stanie.potem pamietam, ze nie dzwonil do mnie przez 3 dni ale wtedy nie pytalam bo myslalam,ze jest inny powod. najglupsze jest to, ze widze jak on cierpi, placze, kleka przede mna i jest mi go zal, mimo,ze jest winny. wczoraj bylismy w parku ponad 2 godziny i rozmawialismy o tm co sie stalo.on uwaza,ze o byl najgorszy moment w jego zyciu i blaga o jeszcze jedna szanse. ja staram si byc nieugieta i mowie mu,ze to koniec. wczoraj zawolal wspollokatora, ktory wraz z dziewczyna tez byl na tej imprezie, tz powiedzial mu, ze glupio zrobil i sie rozplakal ale wedlug mnie ten chlopak pownienbyl zareagowac.stwierdzil,ze jak to zobaczyl, to pomyslal¨´co on röbi¨ ale prawda jest taka,ze nie powiedzial mu, opamietaj sie koles bo masz dziewczyne! faceci trzymja z facetami. gdyby nie to,ze jestesmy razem ponad 1,5 roku i torche sie znamy, nie wydaje mi sie zeby on klamal w tym, ze tego zaluje i nigdy wiecej tak nie postapi. myslicie,ze warto jest wybaczyc komus kogo sie kocha? stwierdzial,ze to co sie stalo nic dla niego nie znaczylo i przysiegal na bilie, ze nigdy mnie wiecej nie zrani.

niby każdy zasługuje na kolejną szanse,ale ja i tak cały czas myślałabym o tym,czy on mnie aby nadal nie zdradza?? cieżko byłoby mi zaufac komuś po takim czyms...Przekonałam sie ze np. Irlandczycy (pewnie ta sama mentalność co Anglicy) lubią skakać z kwiatka na kwiatek,myśla ze moga mieć każda :P dlatego w te "klimaty" nie wchodze
Brudaskito napisz jak ci idzie?
__________________
Remember: Ur more beutiful than u know, more talented than u think, and more loved than u can imagine...

nowe nadzieje
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 11:03   #3868
Brudaskita
Raczkowanie
 
Avatar Brudaskita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

......................... ................

Edytowane przez Brudaskita
Czas edycji: 2008-11-06 o 11:19
Brudaskita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 13:23   #3869
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Brudaskita Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, nie bylo mni tu dlugo, bo mialam ostre przezycia z tztem. duzo o tym rozmawialismy, przezywalismy, plakalismy, wypominalam mu wszystko a potem godzialam sie z nim i nadal klocilam.bylismy w parku rozrywki gdzie on niespodziewanie na kolejce....poprosil mnie o reke. ja sie niby zgodzilam ale to bylo bez pierscionka wiec nie potraktowalamtego powaznie. potem bylo ok az do poniedzialku kiedy bylismy obejrzec jezioro labedzie, wszystko bylo ok do czasu gdy cos mi nie odbilo.powiedzialam mu,ze nie chce z nim byc, spokojnym tonem, bez zadnych emocji, on zaczal plakac, we mnie tez cos wtedy peklo.przeplakalismy cala noc. wtedy to powiedzial mi, ze bardzo mnie kocha i przekonal sie o tym dopiero kiedy to zrobil. po kryzysie jaki mielismy w polsce(pisalam juz o tym) nie byl pewien soich uczuc, mial metlik w glowie+ alkohol i nadazyla sie okazja. potem zaczal mic wyrzuty, tesknic za mna i cierpial. przeanalizowalam maile i smsy.rzeczywiscie, po tym kiedy sie to stalo byly pelne wyznan milosi i tesknoty. ma znowu problemy z zoladkiem, schudl powypadaly mu wlosy. po tej rozmowie zdalam sobie sprawe, ze nie warto psuc tego co jest miedzy nami skoro zrozumial swoj blad i cierpi takze ,ze zranil mnie. kazalam powiedziec mu o wszystkim rodzicom, zrobil to, najbardziej wkurzyla sie jego matka. ja chcialam aby przyznal sie do bledu i troche powstydzl przed rodzcami bo wiem jak bardzo ich koch i szanuje.
moze to i dziwne, ale przez o sie stlo czuje sie jeszcze blizsza tztowi, nasz zwiazek zostal poddany cizkij probie, ciezko bylo ale jej podolalsmy. czuje, ze miedzy nami jest teraz jeszcze gñebsza wiez i mam nadzieje, ze nic zlego sie nie stanie. nie wiem jak to bedzie keidy wroce do polski. niestety mam uraz.
Zycze szczescia. Nie kazdy potrafilby wybaczyc. Ale naprawde oby wam sie udalo.
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 20:15   #3870
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Ciesze sie, ze jest lepiej. Ja chyba bym nie wybaczyla, nie wiem, ciezko jest powiedziec co by sie zrobilo, jesli sie nigdy nie bylo w podobnej sytuacji. Zycze powodzenia
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.