Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-25, 22:04   #3841
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Tetetka1 Pokaż wiadomość
Czaiłam się na doidy ale po tym co tu napisałyście już go nie chcę Mam jakiś niekapek ale małemu daję tylko czasem wodę łyżeczką a tak to nie dopajam szczególnie, jedzie na cycu

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Mamuśki, czy wy już przeprowadziłyście maluchy z gondol do spacerówek? Moje dziecko od jakiegoś czasu na spacerze spać nie chce a w gondoli nudzi się straszliwie więc ostatnio spacery to masakra.
Tak. Nareszcie możemy spacerować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Jaka Kruszynka! My jutro idziemy na szczepienie i przy okazji się dowiem ile mój klocek waży... obstawiam blisko 9kg..

Mateo dalej w gondoli choc w śpiworku i kombinezonie juz troche ciasno ale jeszcze dajemy radę


Jak tam, jest poprawa?

Mój mały przedwczoraj budził się w nocy z płaczem za to dzisiejszą noc przespał od 21.30 do 5. Zasnał ok 20 a właśnie o 21.30 obudził się z takim płaczem że serce ściska ;/ I nie wiem czemu, czy to przez rozszerzanie diety (wczoraj nic nie podawałam, przedwczoraj słoiczek marchewka-jabłko) czy może zęby czy jeszcze co innego ;/ przy piersi się odrazu uspokajał
My byliśmy w zeszłą środę. 8540 panicz sobie waży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 05:29   #3842
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Dzień dobry☺
Basia mam nadzieję, że malutka szybciutko zacznie znowu pić mleczko!
My nadal w głębokim wózku spacerujemy, ale tylko wtedy, gdy młody ma iść spać, inaczej wozio parzy i jest beeee 😀
Już od kilku tygodni planuję zakup spacerówki, ale boję się zamawiać przez internet bez wcześniejszego oglądnięcia " na żywo "😉. Tylko że teraz córy mają jasełka, kolędy już mi bokiem wychodzą, no i nie mam kiedy podjechać do większego city.
Ogólnie to mnie choróbsko dopadło, od kilku dni zero energii, ból głowy i mięśni, lecę na gripexach i liczę że szybko minie. Nie wiem dlaczego, ale Junior jakoś nie rozumie, że mama nie ma siły go nosić 😉
Przegląd 6 miesieczniaka jest obowiązkowy? Bo już nie pamiętam jak to było z dziewczynkami, taka matka że mnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 11:20   #3843
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Nestle też mam nadzieję że zacznie bo mleka już coraz mniej. Probuje odciagać ale nie schodzi za dobrze. Dużo zdrowia życzę. Musicie miec w Pl jakąś zarazę bo z kim bym nie rozmawiała to wszyscy chorzy.
My dziś byliśmy się zważyć. Imponujące 6100 niedowage ma ale nie jakąś drastyczną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 11:51   #3844
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Dzień dobry☺
Basia mam nadzieję, że malutka szybciutko zacznie znowu pić mleczko!
My nadal w głębokim wózku spacerujemy, ale tylko wtedy, gdy młody ma iść spać, inaczej wozio parzy i jest beeee 😀
Już od kilku tygodni planuję zakup spacerówki, ale boję się zamawiać przez internet bez wcześniejszego oglądnięcia " na żywo "😉. Tylko że teraz córy mają jasełka, kolędy już mi bokiem wychodzą, no i nie mam kiedy podjechać do większego city.
Ogólnie to mnie choróbsko dopadło, od kilku dni zero energii, ból głowy i mięśni, lecę na gripexach i liczę że szybko minie. Nie wiem dlaczego, ale Junior jakoś nie rozumie, że mama nie ma siły go nosić 😉
Przegląd 6 miesieczniaka jest obowiązkowy? Bo już nie pamiętam jak to było z dziewczynkami, taka matka że mnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My planujemy wypad do Smyka w Bialym i Fartlandii. U nas slaby wybor wózków i tez nie chce byle czego brac. Namietnie mysle nad baby jogerze albo britaxie. Nie podobaja mi sie parasolki, moze wózek byc tez używany byle porządny.


Wczoraj znalazlam krzesełko do karmienia za 50zl takie jakie chce i jak nie bedzie sprzedane to kupujemy. W niedzielę facet ma dac znac. Nie bedziemy czekac az tz rodzina w koncu nam je kupi. Maly potrzebuje wygody, a w leżaku garbi sie i dla mnie jest on niewygodny i niski.

Idziemy na kontrol do lekarza..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:04   #3845
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Nestle w książeczce jest strona badanie profilaktyczne w 6mcu wiec chyba rzeba sie stawic. My dzis bylismy bo i szczepienia robilismy rotawirusy i żółtaczka.
Mateo waży 8645g
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 15:08   #3846
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

A wiecie, ze na paracetamolu waga powyzej 8kg jest przypisana do wieku powyzej roku wtf?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 15:46   #3847
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Bylismy u lekarza, małemu grozu pobyt w szpitalu i podejrzenie jest refluksu, a ja jeszcze dodatkowo mysle nad astma. Oczywiście antybiotyk dostalismy i jeszcze piguly antyrefluksowe. Jak przez 3dni nie pomoze, antybiotyk to kładziemy sie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 16:42   #3848
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Bylismy u lekarza, małemu grozu pobyt w szpitalu i podejrzenie jest refluksu, a ja jeszcze dodatkowo mysle nad astma. Oczywiście antybiotyk dostalismy i jeszcze piguly antyrefluksowe. Jak przez 3dni nie pomoze, antybiotyk to kładziemy sie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ojjj biedni wy
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 18:31   #3849
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Bylismy u lekarza, małemu grozu pobyt w szpitalu i podejrzenie jest refluksu, a ja jeszcze dodatkowo mysle nad astma. Oczywiście antybiotyk dostalismy i jeszcze piguly antyrefluksowe. Jak przez 3dni nie pomoze, antybiotyk to kładziemy sie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Czekoladowe, a jakie mieliscie objawy ze refluks podejrzewają?

trzymam kciuki , zeby jednak obyło się bez szpitala.
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 20:36   #3850
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Czekoladowe trzymam kciuki żeby było dobrze. Leczyliście się na reflux? Nie wiedziałam że aż do szpitala z tym biorą chyba że coś przeoczyłam w twoich postach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 20:46   #3851
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Maly za czesto choruje na drogi oddechowe głównie i za czesto dostaje antybiotyki idlatego Szpital jezeli antybiotyk mu nie pomoze, no i pewnie zleca usg czy cos zeby wykluczyć lub potwierdzic refluks. No nie wiem. Nie leczymy sie bo ogolnie maly nie ulewa, nie piecze go przełyk czy cos. Moja mama mówiła, ze jej kolezanki corki tez mialy refluks i przez to czesto chorowaly. Jak ja spotkam to podpytam. Teraz niby okres grypowy, no ale maly juz ma teraz przepisany 3antybiotyk. Cos nie halo jest. Jeszcze zastanawiam sie czy to nie astma dziecieca. Ogolnie nie ma goraczki i zle nie wyglada, tylko kaszle strasznie plus ma zmiany osluchowe na plucach i oskrzelach. Jak wyzdrowieje i nie trafimy do szpitala to poprosze o usg brzucha lub rtg z kontrastem w przychodni.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 20:28   #3852
Tetetka1
Raczkowanie
 
Avatar Tetetka1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 473
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Duuużo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków!
Tetetka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 19:10   #3853
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Dziewczyny ja żyje telefon mi spadł 7 tygodni temu i mi dopiero teraz oddali z gwarancji dziady z play. Tż latał po świecie to mi macbooka zabrał i nie miałam kontaktu ze światem .

Witam nowe dziewczyny. Nie będę czytała co mnie ominęło bo nie mam czasu. Moje Młode jest typowym HNB i mamy przesrane a raczej ja mam bo tż ma mecze co 3 dni i więcej na Skypie się widzimy niż na żywo .

K nie siedzi, raczkuje . Nie mamy zębów . Budzi się pierdyliard razy w nocy. Nadal wózek to zuuuoooo a samochód parzy.

Rozszerzamy dietę na moich kolanach blw i kocham to . K jeszcze bardziej kocha . Je wszystko oprócz kaszy i wołowiny .

Zdrowy i chudy jak ryba ☺ refluks się skończył , suche plamy zniknęły , zostało jeszcze wnm.

Nadal karmie go piersią.

Ostatni czas dawał mocno w kość ale jest przy tym tak uroczy i za☠☠☠isty , że uwielbiam gościa !!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:12   #3854
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
A wiecie, ze na paracetamolu waga powyzej 8kg jest przypisana do wieku powyzej roku wtf?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Nam lekarka kazała w razie w sugerować się wagą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:24   #3855
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Mi aptekarka powiedziala ze paracetamol w czopkach wybiera sie wedlug wagi, bo są tez rozne moce tego.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 20:54   #3856
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja żyje telefon mi spadł 7 tygodni temu i mi dopiero teraz oddali z gwarancji dziady z play. Tż latał po świecie to mi macbooka zabrał i nie miałam kontaktu ze światem .

Witam nowe dziewczyny. Nie będę czytała co mnie ominęło bo nie mam czasu. Moje Młode jest typowym HNB i mamy przesrane a raczej ja mam bo tż ma mecze co 3 dni i więcej na Skypie się widzimy niż na żywo .

K nie siedzi, raczkuje . Nie mamy zębów . Budzi się pierdyliard razy w nocy. Nadal wózek to zuuuoooo a samochód parzy.

Rozszerzamy dietę na moich kolanach blw i kocham to . K jeszcze bardziej kocha . Je wszystko oprócz kaszy i wołowiny .

Zdrowy i chudy jak ryba ☺ refluks się skończył , suche plamy zniknęły , zostało jeszcze wnm.

Nadal karmie go piersią.

Ostatni czas dawał mocno w kość ale jest przy tym tak uroczy i za☠☠☠isty , że uwielbiam gościa !!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale sie o Ciebie martwilysmy!!!

Dzielna jestes, ze tak wszystko sama ogarniasz
A Kuba ladnie wcina

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Nam lekarka kazała w razie w sugerować się wagą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiem i oczywiscie, ze kieruje sie waga... Ale tak naprawde to chyba niewiele dzieci miesci sie w tym przedziale wagowo-wiekowym.
Powinni sobie opakowanie uaktualnic do tych wspolczesnych "wielkoludow"

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 19:41   #3857
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Basia jak tam malutka i picie mleczka?polepszyło się?

Czekoladowe udało się Wam uniknąć szpitala?

U nas to jest jakaś masakra z chorobami, mnie od czwartku chyba męczyło, dziadki na dole mają grypę
Z pozytywów to mamy ferie, jasełka skończone i do grudnia nie chcę słyszeć żadnych kolęd, no i junior ma kolejnego ząbka, górna dwójeczka, jakoś tak po cichu wyszła
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 20:27   #3858
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ominelismy, maly juz nie chrapie non stop wiec chyba flegma w srodku sie odkleja ale i tak katarek z końcówka do odkurzacza kupilam, bo cokolwek mu odciągnąć ciezko. Aspirator ktory mam do odsysania ustami nie daje rady. Wyzdrowieje to robimy badania w strone refluksu i sie okaze co dalej.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 22:34   #3859
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Basia jak tam malutka i picie mleczka?polepszyło się?



Czekoladowe udało się Wam uniknąć szpitala?



U nas to jest jakaś masakra z chorobami, mnie od czwartku chyba męczyło, dziadki na dole mają grypę

Z pozytywów to mamy ferie, jasełka skończone i do grudnia nie chcę słyszeć żadnych kolęd, no i junior ma kolejnego ząbka, górna dwójeczka, jakoś tak po cichu wyszła

Czwartek i piątek był fatalny mała praktycznie nie jadła. Wiem że piersi ciężko zmierzyć ale może jak wypiła ok 200ml przez caly dzień to góra. Mniej sikała a ja świrowałam. Dzis już było trochę lepiej. Jutro idziemy do lekarza ale znając ich podejście to na żadne badania nas nie skierują. Zobaczymy zresztą. Zmeczona jestem bo cały nasz dzień kręci się wokół jedzenia.
Zdrówka dla wszystkich nestle
Czekoladowe to dobrze że z maluszkiem lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez basia_81
Czas edycji: 2017-01-29 o 22:35
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 04:58   #3860
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Basia to zrob badanie prywatnie, to nie jest drogie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 06:09   #3861
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Współczuję tych stresów przy chorych dzieciach ;( Noah był chory tylko raz a ja myslalam, że osiwieje. A przeszedł bardzo łagodnie. Nie lubię patrzeć na chore dziecko
My z jedzeniem też mamy problem od czasu do czasu ale nie aż tak. Myślę, że musicie naciskać na lekarza i żadać od niego skierowanie! Tu chodzi o zdrowie dziecka. Może podkoloryzujcie nieco. Ja zawsze tak robię jak chce skierowanie

Noah od dwóch tygodni kaszle sporadycznie. Nie mam pojęcia czy to choroba się rozwija czy o co chodzi?!
Nie ma gorączki, kataru tylko pokasluje od czasu do czasu. Dziś w nocy częściej ale to może być od suchego powietrza chyba.

No i od czasu inhalacji ( 3 tyg temu ) ma ciągle czerwone poliki ;( a już smarowalam kremem jak zauważyłam zmiany na policzkach :/wiecie może co z tym zrobić?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 08:03   #3862
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Zobaczymy jak cos to pojdziemy prywatnie ale w UK to niestety kosztuje sporo ale wiadomo jak bedzie trzeba to pojdziemy. Moja tez czasem pokasłuje. Taki suchy kaszel, raz mnie raz więcej. I strasznie Elizie w stawach strzela w sumie dlatego umówiliśmy jej wizyte no ale doszlo jeszcze nie jedzenie. Eliza była przeziębiona tylko raz jak miała 2 miesiące ale też 3 dni i było po sprawie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 08:26   #3863
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość

No i od czasu inhalacji ( 3 tyg temu ) ma ciągle czerwone poliki ;( a już smarowalam kremem jak zauważyłam zmiany na policzkach :/wiecie może co z tym zrobić?

Posmaruj masłem shea nierafinowanym .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kamila Ty też miałaś blw stosować prawda? Idziecie tą drogą?
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 10:49   #3864
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Na razie nie daje mu za wiele bo nie siedzi nawet na kolanach sztywno. Czasem dostanie kaszke, dziś mus z jablka
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 11:42   #3865
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Moja wszelkich kaszek i kleikow nie dzierży. Chyba sama to pozjadam. Jako tako jej podchodzi owsianka. Dziś udało jej się trosze wypić z doidy a tak mi dziecię zasypia IMG_1485776570.607039.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 16:10   #3866
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ale słodko

Noah zasypia tylko i wyłącznie przy cycku albo noszony tylko w pozycji pionowej. Od urodzenia tak ma. O ile waży te 7 kg to spoko ale później już będzie ciężko
No i śpi jedynie na brzuchu.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 17:36   #3867
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Moja na brzuszku nigdy by sie nie zrelaksowała. Byliśmy u lekarza. Strzelanie w stawach go nie martwi, to że mała nie je to póki nie jest odwodniona i nie chudnie to problemu nie ma. Zero badań więc to czego się spodziewałam. Na szczescie zaczyna jeść lepiej. Powiedział że może jakiegoś wirusa miała. No i odkąd sie urodziła nie dostawała vit D3. Środowiskowa mi mówiła żeby brała a dwóch lekarzy że nie. A dziś lekarz mi mówi że powinna była ale teraz już nie trzeba bo je już stałe pokarmy. Ehhhh tutejsza służba zdrowia.. tu nawet jak się jest w ciaży przed 12 tyg to jak krwawisz to nie kiwną palcem, bo widocznie zarodek wadliwy wrrrr. Sorki musiałam gdzieś wylać frustracje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 06:23   #3868
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez basia_81 Pokaż wiadomość
Moja na brzuszku nigdy by sie nie zrelaksowała. Byliśmy u lekarza. Strzelanie w stawach go nie martwi, to że mała nie je to póki nie jest odwodniona i nie chudnie to problemu nie ma. Zero badań więc to czego się spodziewałam. Na szczescie zaczyna jeść lepiej. Powiedział że może jakiegoś wirusa miała. No i odkąd sie urodziła nie dostawała vit D3. Środowiskowa mi mówiła żeby brała a dwóch lekarzy że nie. A dziś lekarz mi mówi że powinna była ale teraz już nie trzeba bo je już stałe pokarmy. Ehhhh tutejsza służba zdrowia.. tu nawet jak się jest w ciaży przed 12 tyg to jak krwawisz to nie kiwną palcem, bo widocznie zarodek wadliwy wrrrr. Sorki musiałam gdzieś wylać frustracje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbym czytała o swojej służbie zdrowia. Wszystko samo się wyleczy, nic nie trzeba robić.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 08:16   #3869
kochanie1887
Raczkowanie
 
Avatar kochanie1887
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 46
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

A u nas po 6 mcu każą zwiększać vitamine D z 400jednostek na 600.
kochanie1887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 10:43   #3870
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Teraz bede małej dawać ale boję się czy nie bedzie jakiś konsekwencji że nie dostawała wcześniej. Zła jestem na siebie że posłuchałam lekarza. Wiem dziwnie to brzmi ale taka jest prawda


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 16:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.