Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 18:18   #3841
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wstawiłam 2 aktualne fotki do mojego narcystycznego albumu
Obejrzane !!! Fajne fotki, bo to żeś urocza dziewoja - to już było powiedziane.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:25   #3842
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Obejrzane !!! Fajne fotki, bo to żeś urocza dziewoja - to już było powiedziane.


W zeszłym tygodniu byłam na warsztatach "Jak aktywnie szukac pracy" i rozmawiałam dziś z tą babką od warsztatów. Jakiś czas temu zapisałam się w urzędzie pracy na szkolenie "pełna księgowość" ale potem sobie uświadomiłam, że po takim szkoleniu i tak nikt mnie nie zatrudni, bo w księgowości zawsze żądają doświadczenia. No i myślałam o zmianie szkolenia na np "kadry i płace" albo "rozliczenia finansowe za pomocą komputera". A ona mi dziś powiedziała, że jest od niedawna ustawa, że urząd pracy może mi sfinansować studia podyplomowe - muszę tylko napisać oświadczenie, że te studia są konieczne, żeby mogła podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe bo w moim obecnym zawodzie nie ma pracy. No i tak się zastanawiam, myslałam nad administracją czy coś w tym stylu, może po takiej administracji będzie mi łatwiej znaleźć jakąś pracę w biurze O ile to wszystko byłoby od podstaw, bo ja o tym zielonego pojęcia nie mam...
Super, podyplomowe studia za darmo, bo zapłaci za to urząd pracy
Chociaz jak pomyślę, że miałabym znowu się uczyć, zdawać egzaminy itd to aż mi się odechciewa...

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-02-05 o 18:34
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:38   #3843
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wstawiłam 2 aktualne fotki do mojego narcystycznego albumu
Ostatnio zaczęłam zaczesywać sobie grzywkę do góry i spinać spinkami - po tym jak kiedyś po myciu moje włosy były strasznie niewyraźne No i spodobało mi się, TŻ'owi też
Bardzo fajne zdjątka, a poza tym super masz tę bluzeczkę w kwiatki (mazgajki?)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
PS. "Wyprodukowałam" niedawno nową kolię
I zaczynam zabawę na Deviancie
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To może jak też pojdę polookać na allegro?
Też bym obejrzała te dzieła Asi z przyjemnością, ale niestety nie mam namiarów - Asiu, da się coś z tym zrobić...?

_________________________ _________________________ __________________

Właśnie sobie trochę odpoczywam nieco bezmyślnie, jestem już naprawdę zmęczona tą sesją, zdecydowanie potrzeba mi chwilowej bezmyślności

Przymierzam się do kupna Kallosa mlecznego, planuję drugie podejście do tego specyfiku Tylko nie wiem, na jaką pojemność się tym razem zdecydować

Buziaki;*
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:43   #3844
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zdjątka, a poza tym super masz tę bluzeczkę w kwiatki (mazgajki?)
Dzięki
Jakie mazgajki?
A bluzeczkę kupiłam za 3zł w sklepie z używaną odzieżą

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Przymierzam się do kupna Kallosa mlecznego, planuję drugie podejście do tego specyfiku Tylko nie wiem, na jaką pojemność się tym razem zdecydować
Ja się od razu rzuciłam na litrową Kupiłam w zeszłym roku w lipcu i już 3/4 nie ma
Teraz też kupię litrową albo może 800-tkę, podobno ma inny (lepszy ) sklad
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:49   #3845
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki
Jakie mazgajki?
A bluzeczkę kupiłam za 3zł w sklepie z używaną odzieżą

Ja się od razu rzuciłam na litrową Kupiłam w zeszłym roku w lipcu i już 3/4 nie ma
Teraz też kupię litrową albo może 800-tkę, podobno ma inny (lepszy ) sklad
No te kwiatki 3 złote?! Rewelacja!

Jak to możliwe, żeby inna pojemność tego samego kosmetyku miała lepszy skład?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:50   #3846
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wstawiłam 2 aktualne fotki do mojego narcystycznego albumu
Ostatnio zaczęłam zaczesywać sobie grzywkę do góry i spinać spinkami - po tym jak kiedyś po myciu moje włosy były strasznie niewyraźne No i spodobało mi się, TŻ'owi też
I prawidłowo, bo bardzo ładnie Ci w takim upięciu

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Super, podyplomowe studia za darmo, bo zapłaci za to urząd pracy
Chociaz jak pomyślę, że miałabym znowu się uczyć, zdawać egzaminy itd to aż mi się odechciewa...
Jak za darmo to trzeba brać Pomyśl sobie jak bardzo Ci się to może przydać w przyszłości. Poza tym jedne studia jakoś przeżyłaś, to i z tymi dasz rade

Evangeline, możliwe Wiem, że np. 1l różni się od 275ml obecnością kazeiny i proteiny mleka są chyba na innym miejscu o ile sie nie mylę. Ja osobiście nie zauważyłam różnicy

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2009-02-05 o 18:55
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:00   #3847
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
No te kwiatki 3 złote?! Rewelacja!

Powiem Ci, ze w takich sklepach z używaną odzieżą znalazłam mnóstwo perełek za grosze - super ubrania, które wyglądają jak nowe, a że ktoś kiedyś je nosił... nie widać tego po nich
Np mój płaszcz zimowy, kupiłam go w zeszłym roku, długi do kostek, cieplutki, czarny, z obramowanym czarnym futerkiem kapturem i rękawami - widziałam w sklepach taki nowy za 250zł a ja go mam za 45
Poza tym jest jeszcze jedna rzecz, którą lubię w tych sklepach - że jak sobie coś tam znajdę to nie zobaczę jeszcze tego samego dnia innej dziewczyny w dokładnie takiej samej bluzce czy spódnicy
Aha, i nie mam żadnych kompleksów z tego powodu - pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na ubrania wydaję na kosmetyki, hehe

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Jak to możliwe, żeby inna pojemność tego samego kosmetyku miała lepszy skład?
Nie mam pojęcia, ale np na KWC jest trochę inny skład niż ja mam w mojej litrowej

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
I prawidłowo, bo bardzo ładnie Ci w takim upięciu
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Jak za darmo to trzeba brać Pomyśl sobie jak bardzo Ci się to może przydać w przyszłości. Poza tym jedne studia jakoś przeżyłaś, to i z tymi dasz rade
Hehe Skończyłam studia ponad rok temu i myslałam, że mam je już z głowy i nigdy więcej
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 19:11   #3848
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Powiem Ci, ze w takich sklepach z używaną odzieżą znalazłam mnóstwo perełek za grosze - super ubrania, które wyglądają jak nowe, a że ktoś kiedyś je nosił... nie widać tego po nich
Np mój płaszcz zimowy, kupiłam go w zeszłym roku, długi do kostek, cieplutki, czarny, z obramowanym czarnym futerkiem kapturem i rękawami - widziałam w sklepach taki nowy za 250zł a ja go mam za 45
Poza tym jest jeszcze jedna rzecz, którą lubię w tych sklepach - że jak sobie coś tam znajdę to nie zobaczę jeszcze tego samego dnia innej dziewczyny w dokładnie takiej samej bluzce czy spódnicy
Aha, i nie mam żadnych kompleksów z tego powodu - pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na ubrania wydaję na kosmetyki, hehe

Nie mam pojęcia, ale np na KWC jest trochę inny skład niż ja mam w mojej litrowej

Dziękuję

Hehe Skończyłam studia ponad rok temu i myslałam, że mam je już z głowy i nigdy więcej
Ja próbowałam "buszować" po tych sklepach, ale szczerze mówiąc nigdy nic ciekawego nie znalałam Zawsze się dziwie jak patrze w wątku o lumpkach jakie perełki dziewczyny tam znajdują No chyba, że naprawdę trzeba ustawić się w kolejce jak będzie dostawa i potem niczym lwica walczyć o każdą szmatkę
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:13   #3849
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Też bym obejrzała te dzieła Asi z przyjemnością, ale niestety nie mam namiarów - Asiu, da się coś z tym zrobić...?
Zaraz Cię uraczę PW

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Powiem Ci, ze w takich sklepach z używaną odzieżą znalazłam mnóstwo perełek za grosze - super ubrania, które wyglądają jak nowe, a że ktoś kiedyś je nosił... nie widać tego po nich
[...]Aha, i nie mam żadnych kompleksów z tego powodu - pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na ubrania wydaję na kosmetyki, hehe
Kiedyś nienawidziłam lump-ów, ale wtedy to były inne czasy a i człowiek był młodszy i głupszy... Od jakiegoś czasu lubię zajrzeć i wyszperać "cuś" fajnego. Szkoda, że tak mało mam czasu na takie zakupy i nie za bardzo mam z kim na nie chodzić. I, że sklepy, które kiedyś miały fajny asortyment, teraz stały się takie dziadowskie
Z kompleksów od tego się wyleczyłam , w sumie można też powiedzieć, że Allegro to jeden wielki LUMP

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hehe Skończyłam studia ponad rok temu i myslałam, że mam je już z głowy i nigdy więcej
Hehehe, jak dają to trzeba brać. A jak miło powócić do studenckiej beztroski
Ja bym się nie zastanawiała.
Sama chciałam iść na podyplomowe, ja się nie wyrobiłam i dalej nie wyrabiam ... może kiedyś
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:19   #3850
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam "buszować" po tych sklepach, ale szczerze mówiąc nigdy nic ciekawego nie znalałam Zawsze się dziwie jak patrze w wątku o lumpkach jakie perełki dziewczyny tam znajdują No chyba, że naprawdę trzeba ustawić się w kolejce jak będzie dostawa i potem niczym lwica walczyć o każdą szmatkę
Niekoniecznie, chociaż w większości sklepach faktycznie, najfajniejsze ciuchy są w dniu dostawy i następnego a potem to już same lumpy zostają
A co do sklepow to podoba mi się, że w większości to wygląda tak jak w normalnych czyli ubrania ładnie wiszą na wieszakach i nie trzeba grzebać

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kiedyś nienawidziłam lump-ów, ale wtedy to były inne czasy a i człowiek był młodszy i głupszy... Od jakiegoś czasu lubię zajrzeć i wyszperać "cuś" fajnego. Szkoda, że tak mało mam czasu na takie zakupy i nie za bardzo mam z kim na nie chodzić. I, że sklepy, które kiedyś miały fajny asortyment, teraz stały się takie dziadowskie
Z kompleksów od tego się wyleczyłam , w sumie można też powiedzieć, że Allegro to jeden wielki LUMP
Ja też rzadko mam okazję sobie pobuszować, szczególnie, że najfajniej buszuje się z kimś

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehehe, jak dają to trzeba brać. A jak miło powócić do studenckiej beztroski
Ja bym się nie zastanawiała.
Sama chciałam iść na podyplomowe, ja się nie wyrobiłam i dalej nie wyrabiam ... może kiedyś
Dobra, wezmę Tylko muszę się szybko zastanawiać bo pewnie już są zapisy. We wtorek idę do urzędu pracy to pogadam sobie z tą babką. Ciekawe czy będę musiala zabrać ze sobą Julkę...

Ja już niestety muszę uciekać
Muszę wejść jeszcze do Kauflandu po miód (do celów włosowych oczywiście ) bo ten co mam mi się scukrzył
I jednego odcinka House'a nie obejrzę

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-02-05 o 19:23
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:23   #3851
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Evangeline, możliwe Wiem, że np. 1l różni się od 275ml obecnością kazeiny i proteiny mleka są chyba na innym miejscu o ile sie nie mylę. Ja osobiście nie zauważyłam różnicy
Wierzcie mi kobitki, że jestem szczerze zdziwiona Byłam przekonana, że najpierw cała ta substancja jest mieszana w fabryce, a na na samym końcu wlewana do opakowań o różnej pojemności
Czyli mówicie, że która ma najlepszy skład?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Skończyłam studia ponad rok temu i myslałam, że mam je już z głowy i nigdy więcej
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Sama chciałam iść na podyplomowe, ja się nie wyrobiłam i dalej nie wyrabiam ... może kiedyś
Ja niejednokrotnie (np. teraz) mam już szczerze dosyć studiów i tej nawałnicy z zaliczeniami, ale jestem już psychiczne przygotowana na to, że w zawodzie na który się szykuję trzeba się ustawicznie kształcić, właściwie non stop, obojętnie który dokładnie "kierunek" obiorę... Z jednej strony już mi się nie chce jak o tym pomyślę , ale z drugiej... czemu nie? Nie da się ukryć, że w kwestii edukacji czym dalej - tym jest fajniejsza

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zaraz Cię uraczę PW
Dziękuję
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 06:35   #3852
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja się od razu rzuciłam na litrową Kupiłam w zeszłym roku w lipcu i już 3/4 nie ma
Teraz też kupię litrową albo może 800-tkę, podobno ma inny (lepszy ) sklad
Jakie tam : podobno ?! NA PEWNO !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
1l różni się od 275ml obecnością kazeiny i proteiny mleka są chyba na innym miejscu o ile sie nie mylę. Ja osobiście nie zauważyłam różnicy
Ja - z krwi i kości i do samych trzewi fanka firmy Pettenon - zauważyłam i to dużą !!! W litrówce siedzi paskudne i tłuste badziewie, które niesamowicie przetłuszcza i baaaaardzo obciąża włosy.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko muszę się szybko zastanawiać bo pewnie już są zapisy.
Ty się nie zastanawiaj, bo nie ma nad czym ! Biegiem, biegiem i zapisywać się na studia ! Za rok, za dwa - już Ci się nie będzie chciało. A tak na boczku dorzucę, że bez względu na koniunkturę na świecie - księgowi będą zawsze niezbędni. A szczególnie ci, którzy podatki rozliczają.

evangeline - te produkty pochodzą z różnych włoskich firm. KALLOS pełni tylko rolę dystrybutora. My kupujemy już z czwartej czy też piątej ręki.
Od ponad roku używam tych kosmetyków. I - tak jak wyżej napisałam - jestem
uzależniona od firmy Pettenon. I jak już znalazłam swój w 95% idealny szampon {też tej firmy} właśnie go wycofano ze sprzedaży w Polsce.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:26   #3853
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wstawiłam 2 aktualne fotki do mojego narcystycznego albumu
Ostatnio zaczęłam zaczesywać sobie grzywkę do góry i spinać spinkami - po tym jak kiedyś po myciu moje włosy były strasznie niewyraźne No i spodobało mi się, TŻ'owi też
bardzo ładnie ci w tym upięciu grzywki
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:13   #3854
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
evangeline - te produkty pochodzą z różnych włoskich firm. KALLOS pełni tylko rolę dystrybutora. My kupujemy już z czwartej czy też piątej ręki.
Od ponad roku używam tych kosmetyków. I - tak jak wyżej napisałam - jestem
uzależniona od firmy Pettenon. I jak już znalazłam swój w 95% idealny szampon {też tej firmy} właśnie go wycofano ze sprzedaży w Polsce.
Nie ogarniam kochane już tego Kallosa

Czy mogłybyście wkleić mi jakieś przykładowe aukcje na allegro z pojemnościami, z których jesteście zadowolone i które warto Waszym zdaniem kupić?


Niedawno wstałam Zaraz się ubieram, lecę na pocztę odebrać paczkę z wielką flachą żelu do twarzy Ziaji, a potem za zakupy - chyba dzisiaj zrobię kurczaka "po chińsku" na obiad, ale póki co nie mam składników

Pozdrowienia


Edit: Zapomniałabym! Estelle - cudeńka masz na tych aukcjach!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:42   #3855
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jakie tam : podobno ?! NA PEWNO !!!!!!!.
Skoro tak mówisz to następnym razem kupie inną pojemność A jaka jest najlepsza?
Najlepiej by to zobrazował jakiś link

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ty się nie zastanawiaj, bo nie ma nad czym ! Biegiem, biegiem i zapisywać się na studia ! Za rok, za dwa - już Ci się nie będzie chciało. A tak na boczku dorzucę, że bez względu na koniunkturę na świecie - księgowi będą zawsze niezbędni. A szczególnie ci, którzy podatki rozliczają.
Dobrze, już dobrze, nawet się nie zastanawiam Z tym, że dzisiaj się dowiedziałam, że to będzie dopiero od października więc wszystko zalezy do tego czy znajdę pracę, bo jesli znajdę to na te studia już nie pójdę - tzn sfinansowane przez urząd, bo w dniu podjęcia studiów muszę być bezrobotna. Chociaż jak znajdę pracę, taką w porządku, to potem sama mogę się na takie studia zapisac, bo trwają rok i koszt to 2400, więc jak się ma pracę to nie jest takaś masakryczna kwota

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
bardzo ładnie ci w tym upięciu grzywki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Edit: Zapomniałabym! Estelle - cudeńka masz na tych aukcjach!
Prawda, że piękne są?

A tak btw, ja się tak nie bawię! Wczoraj wróciłam do domu, po 21ej, właczyłam telewizor w oczekiwaniu na drugi odcinek House'a bo pierwszy przegapiłam i co? I nie ma!! Tylko jeden był! Ja protestuję!

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-02-06 o 10:45
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:48   #3856
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
evangeline - te produkty pochodzą z różnych włoskich firm. KALLOS pełni tylko rolę dystrybutora. My kupujemy już z czwartej czy też piątej ręki.
Od ponad roku używam tych kosmetyków. I - tak jak wyżej napisałam - jestem uzależniona od firmy Pettenon. I jak już znalazłam swój w 95% idealny szampon {też tej firmy} właśnie go wycofano ze sprzedaży w Polsce.
O ile dobrze kojarzę, to ten szampin z serii Frutta był?
Zastanawiam się, czy ten: http://www.allegro.pl/item540604624_...cy_1000ml.html nie jest jego zamiennikiem? Niby też owocowy

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Nie ogarniam kochane już tego Kallosa

Czy mogłybyście wkleić mi jakieś przykładowe aukcje na allegro z pojemnościami, z których jesteście zadowolone i które warto Waszym zdaniem kupić?
A nawet zdjęcia wstawić bo linki wygasną i za jakiś czas będzie Zonk
Jestem za bo też się w tych Kallosach pogubiłam

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Edit: Zapomniałabym! Estelle - cudeńka masz na tych aukcjach!
Dzięki
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:52   #3857
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Byłam u tej babki od warsztatów omówić wyniki testu i nawet nieźle wyszło, tzn w wiekszości by sie zgadzało

Uciekam juz i postaram się znaleźć chwilę w przyszłym tygodniu jak będę opiekować się Julką... przez 6 godzin dziennie... porazka...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:00   #3858
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

dziewczyny ja apropo tego Kallosa, czyli w zależności od pojemności one się różnią?tak?? i najlepszy jest ten w 800ml?? A mogłybyście polecić który będzie lepszy do zniszczonych rozjaśnianiem długich włosów, latte czy placenta???? który mocniej działa????
Himka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:56   #3859
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Odnośnie kallosów: występują 3 pojemności produkowane przez firmę Pettenon:
1000ml:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosultate, Parfum,Benzyl Alcohol, Citric Acid , PEG-5 Cocomonium Methosulfate , Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride.
800ml i 275ml:
Skład: Aqua, Cetearyl alkohol, Cetrimonium chloride, Dipalmitoyl-ethyl Hydroxyethylmonium Methosylfate, Parfum, Hydrolized Milk Protein, Phenoxyethanol, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne, Methylispthiazolinone.

Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji
Ja miałam 1l i 275ml (czyli obydwa składy) i jakoś specjalnie różnicy nie zauważyłam, nie zwaracałam na to zabardzo uwagii

Są jeszcze te 2 na końcu, pierwsza to chyba "podróbka" kallosa, a druga to też kallos, ale nie mam pojęcia jak ze składem i przez jaką firmę wyprodukowany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1000ml.jpg (19,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 800ml.jpg (29,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 275ml.jpg (34,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jkdlks.jpg (60,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 537128600.jpg (16,9 KB, 3 załadowań)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 17:32   #3860
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Odnośnie kallosów: występują 3 pojemności produkowane przez firmę Pettenon
Karolinko - superdzięki!

A ten z tej aukcji? Z opisu wynika, że to też Pettenon, pojemność 300 ml...

http://allegro.pl/item537198004_crem...0ml_tanio.html
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:15   #3861
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Karolinko - superdzięki!

A ten z tej aukcji? Z opisu wynika, że to też Pettenon, pojemność 300 ml...

http://allegro.pl/item537198004_crem...0ml_tanio.html
To widocznie mamy 4 pojemości A miałaś już jakiegoś kallosa? Bo jeśli nie to skład i tak Ci wiele nie powie trzeba testować (chodzi mi np. o tą kazeinę, bo ogólnie jest chyba podobny - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=931, a więc dobry) Ja bym kupiła

I nie ma za co
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:01   #3862
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Są jeszcze te 2 na końcu, pierwsza to chyba "podróbka" kallosa, a druga to też kallos, ale nie mam pojęcia jak ze składem i przez jaką firmę wyprodukowany.
Miałam dziś "przyjemność" używać tego kallosa, nibykallosa, w czerwono-srebrnym opakowaniu. Dziwne. Pachnie chemicznie, włosy jakieś takie nijakie. Do pięt prawdziwemu kallosowi nie dorasta, o.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:44   #3863
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
O ile dobrze kojarzę, to ten szampin z serii Frutta był?
Tak FRUTTA. Ale to nie ten z linku. Mnie nawet sklep internetowy, w którym zawsze kupowałam, przysłał szmpon {4 litrowe butle zamówiłam} niby ten sam tylko w zmienionym opakowaniu - tak mi wmawiano. I co ... Moje włosy-paskudki natychmiast wyczuły co jest grane. To tak jak zamiast tortu, śledzia chcieliby Ci wcisnąć.
W ofercie głownego dystrybutora KALLOSA na Polskę {Kraków} jest ten szampon. Niestety ... Odpowiedzieli, że sprzedaży detalicznej nie prowadzą.

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Odnośnie kallosów: występują 3 pojemności
foto nr 1 - przetłuszczające badziewie;
foto nr 2 i 3 - te dobre {jak dla mnie};
foto nr 4 - nie znam;
foto nr 5 - maska latte z proteinami jedwabiu, w której tych protein nie ma -
jak na mój gust - też paskudna.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:02   #3864
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To widocznie mamy 4 pojemości A miałaś już jakiegoś kallosa? Bo jeśli nie to skład i tak Ci wiele nie powie trzeba testować (chodzi mi np. o tą kazeinę, bo ogólnie jest chyba podobny - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=931, a więc dobry) Ja bym kupiła

I nie ma za co
Miałam kiedyś ten o najmniejszej pojemności i właśnie nie byłam nim zachwycona, ale teraz mam ochotę na "drugie podejście"

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
foto nr 2 i 3 - te dobre {jak dla mnie};
O...!

Ale zamieszanie z tym specyfikiem
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 09:45   #3865
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tak FRUTTA. Ale to nie ten z linku. Mnie nawet sklep internetowy, w którym zawsze kupowałam, przysłał szmpon {4 litrowe butle zamówiłam} niby ten sam tylko w zmienionym opakowaniu - tak mi wmawiano. I co ... Moje włosy-paskudki natychmiast wyczuły co jest grane. To tak jak zamiast tortu, śledzia chcieliby Ci wcisnąć.
W ofercie głownego dystrybutora KALLOSA na Polskę {Kraków} jest ten szampon. Niestety ... Odpowiedzieli, że sprzedaży detalicznej nie prowadzą.


foto nr 1 - przetłuszczające badziewie;
foto nr 2 i 3 - te dobre {jak dla mnie};
foto nr 4 - nie znam;
foto nr 5 - maska latte z proteinami jedwabiu, w której tych protein nie ma -
jak na mój gust - też paskudna.
czemu tak oceniłas 1?
ja miałam tylko 1

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-02-07 o 11:21
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:02   #3866
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Odnośnie kallosów: występują 3 pojemności produkowane przez firmę Pettenon:
1000ml:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosultate, Parfum,Benzyl Alcohol, Citric Acid , PEG-5 Cocomonium Methosulfate , Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride.
800ml i 275ml:
Skład: Aqua, Cetearyl alkohol, Cetrimonium chloride, Dipalmitoyl-ethyl Hydroxyethylmonium Methosylfate, Parfum, Hydrolized Milk Protein, Phenoxyethanol, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne, Methylispthiazolinone.
hehe, chyba nie ma się co sugerować tymi pojemnościami...
ja wczoraj kupiłam ten o pojemności 275, dokładnie taki jak na 3 zdjęciu i właśnie sprawdziłam skład.... dokładnie taki jak podałaś do tego o pojemności 1000ml :/....
a tak się cieszyłam że mam "ten lepszy"

pozdrawiam
Himka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 16:10   #3867
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Himka Pokaż wiadomość
hehe, chyba nie ma się co sugerować tymi pojemnościami...
ja wczoraj kupiłam ten o pojemności 275, dokładnie taki jak na 3 zdjęciu i właśnie sprawdziłam skład.... dokładnie taki jak podałaś do tego o pojemności 1000ml :/....
a tak się cieszyłam że mam "ten lepszy"

pozdrawiam
A jakie masz opakowanie?
I nie koniecznie musi byc gorszy, kazdy inaczej reaguje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:12   #3868
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
czemu tak oceniłas 1 ?
Trudno opowiedzieć - dla mnie gorszy. Jest cięższa, włosy się po niej gorzej {źle} rozczesują, obciążą, przetłuszcza itp., itd Ale ... ten nietrafiony zakup oddałam sąsiadce. Zadowolona ! Tylko, że ona chyba do tej pory używała : wszystko jedno co.
Mirelkaaa - nie jestem żadnym ekspertem w dziedzinie "włosy", mogę jedynie powiedzieć {szczerze} co jedynie w moim przypadku jest dobre, co złe; co się sprawdziło, co - nie. Dla przykładu - cuda wizażowe : wszystkie WAXy czy GLORIA - dla mnie - tzn. dla moich włosów - kosmetyczne paskudki. A z włosami innych dziewczyn czynią cuda - nawet przyrost włosów, przy stosowaniu tych specyfików, niektóre wizzażaniki mają po 4 - 6 cm. miesiecznie.

Himka - przepraszam - niemożliwe ! Masz maskę w tym kolorowym opakowaniu ?!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 22:56   #3869
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dla przykładu - cuda wizażowe : wszystkie WAXy czy GLORIA - dla mnie - tzn. dla moich włosów - kosmetyczne paskudki. A z włosami innych dziewczyn czynią cuda - nawet przyrost włosów, przy stosowaniu tych specyfików, niektóre wizzażaniki mają po 4 - 6 cm. miesiecznie.
U mnie to samo - Gloria to nieporozumienie , WAX wypada średnio (testowałam najpierw zagraniczny, teraz używam polskiego - oba bez rewelacji), mleczny Kallos też póki co na minusie... (najmniejsza pojemność) Widać, taki już nasz los Heroldin
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 09:42   #3870
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Trudno opowiedzieć - dla mnie gorszy. Jest cięższa, włosy się po niej gorzej {źle} rozczesują, obciążą, przetłuszcza itp., itd Ale ... ten nietrafiony zakup oddałam sąsiadce. Zadowolona ! Tylko, że ona chyba do tej pory używała : wszystko jedno co.
Mirelkaaa - nie jestem żadnym ekspertem w dziedzinie "włosy", mogę jedynie powiedzieć {szczerze} co jedynie w moim przypadku jest dobre, co złe; co się sprawdziło, co - nie. Dla przykładu - cuda wizażowe : wszystkie WAXy czy GLORIA - dla mnie - tzn. dla moich włosów - kosmetyczne paskudki. A z włosami innych dziewczyn czynią cuda - nawet przyrost włosów, przy stosowaniu tych specyfików, niektóre wizzażaniki mają po 4 - 6 cm. miesiecznie.

Himka - przepraszam - niemożliwe ! Masz maskę w tym kolorowym opakowaniu ?!
co do glorii i waxa tez mi nie odpowiadają, ale z tego kallosa jestem zadowolona, ale tego z 3 fotki nie testowałam więc porównania nie mam. Co do przetłuszczania włosów to mi się tak samo przetłuszczają z tym kallosem jak i bez niego, a podoba mi się w nim to, ze nie dodaje objętosci i wygladza
a pytam z ciekawosci

co do filtrów to postanowiłam, ze poczekam do wiosny/lata bo nigdzie nie moge zadnego kupic
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.