Ile na komunię? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-04, 22:41   #361
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ile na komunię?

powtórzę pytanie


[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;86779267]bardzo miłe ze strony Twojego taty.
czy od cioć, wujków i innych osób zaangażowanych w obchodzenie tych świąt tez dostawałaś prezenty czy tylko od taty?[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale masakra.
Przestałabym przychodzić chyba.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 22:46   #362
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 156
Dot.: Ile na komunię?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;86779267]bardzo miłe ze strony Twojego taty.

czy od cioć, wujków i innych osób zaangażowanych w obchodzenie tych świąt tez dostawałaś prezenty czy tylko od taty?[/QUOTE]Od taty, babci, mamy i dziadka.

Ale innej rodziny nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 22:47   #363
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Od taty, babci, mamy i dziadka.
Ale innej rodziny nie miałam.Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czyli na urodziny babci dostałaś prezent od taty, babci, mamy i dziadka?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 22:58   #364
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 156
Dot.: Ile na komunię?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;86779480]czyli na urodziny babci dostałaś prezent od taty, babci, mamy i dziadka?[/QUOTE]Zależy, kto kupował babci.

Zwykle tata jest od prezentów w domu, więc zwykle on mi kupował jakąś grę.

Babcia dawała mi stówę.

Mama coś drobnego.

Rzadko kiedy wszyscy na raz.

Ale też jak tylko czegoś chciałam, nawet bez okazji, to któreś leciało kupić.

Więc jestem rozpieszczona do granic możliwości pod względem materialnym.

Może dlatego nie przywiązuje wagi, czy ktoś inny mi coś da.

Bo miałam wszystko zawsze od nich i nigdy nie musiałam czekać, czy mi chrzestna kupi kompa na komunię. Miałam kompa, PlayStation, Nintendo, super rower, wszystkie nowości zabawkowe. Więc niczego nigdy nie oczekiwałam, bo czego?

Może jak dziecko nie ma konsoli czy roweru, to pewnie będzie zawiedzione, jak nic fajnego nie dostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 01:11   #365
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 156
Dot.: Ile na komunię?

Tak w temacie. Stary przekręt, ale uważajcie, bo łatwo się nabrać:

https://mobile.aszdziennik.pl/122829...-na-zagrozenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 01:45   #366
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
a jak sądzisz, kiedy dorośli uczą się że ze jak ktoś inny dostaje podwyżkę to jemu niekoniecznie się należy? po 25 roku życia czy w dzieciństwie?
niesamowite jest że dorośli ludzie pobłażają sobie przy dowolnych okazjach ale do tresowania i wychowywania cudzych w szczególności dzieci i w ogóle z wiedzą oczywiście jak najlepiej wychować to pierwsi.
Mnie by się nie chciało przy jakiejś tam sporadycznej okazji wtrącać się do metod rodziców i implikować sytuacje jak dziecko powinno i miałoby coś tam odczuwać, np. lekcja z tego że nie wolno mu być przykro bo ciocia coś tam sobie mądrego zdecydowała.

Cytat:
Jeżeli miałabym opcję że na chrzest czy komunie siostrzenicy mam przynieść prezenty dla wszystkich obecnych dzieci - to przepraszam ale chyba nie pójdę. Bo jeżeli przyniosę prezent dla jubilatki i jej rodzeństwa to i powinnam coś przynieść pozostałym dzieciom.
w tej sytuacji kupiłabym 1 dziecku, ale też nie uznaję czegoś takiego jak prezenty na wypasie a w imię zastaw się a postaw się to już tym bardziej, więc tym bardziej nie uznaję presji z gatunku że coś koniecznie. Nie spotkałam się też z tym żeby poza burackimi zdjęciami z neta jakieś dziecko chwaliło się ile zebrało kasy a czasem taki podarunek to jest właśnie tylko czy przede wszystkim pieniążek.

Cytat:
Nie wiem, czy jesteś wyjątkowa, ale ja w swojej rodzinie mam wyraźne przykłady na to, że takie zachowania szkodzą dziecku. To jest oczywiście połączone z wychowaniem dziecka - jeśli rodzice dobrze wychowują swoje dzieci, to takie coś ich nie zepsuje. W mojej rodzinie moim zdaniem nie potrafią dzieci wychowywać, przez co jest jak jest. Dla mojej siostry np. jej własny chrzestny był przez całe jej dzieciństwo zwykłym bankomatem, bo zawsze jak przychodził, to dawał jej kasę. A jak czasem przychodził np. na imieniny mamy i nie dawał jej pieniędzy, to siostra nie ukrywała swojego niezadowolenia, jemu robiło się głupio i w końcu i tak wyciągał portfel.
a u mnie w rodzinie problemu od tego nie było, i powtarzam schemat.
Co do siostry, matki i chrzestnego to podziwiam że jeśli to bliski znajomy czy w ogóle rodzina nie opieprzył mamuśki (niech się obraża) albo kulturalnie nie przestał przychodzić. Dorosły chłop a nie potrafił ogarnąć że jeśli baba sobie coś ubzdurała to może nawet zerwać kontakt. Winy prezentów nie znajduję tu dalej żadnej w niczym.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 01:57   #367
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 156
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Hultaj, mogę zadać intymne pytanie, dlaczego zawsze cytujesz bez nicku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponawiam pytanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-05, 08:02   #368
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Ile na komunię?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;86779366]w takich chwilach cieszę się że nie jestem niczyją chrzestną.

Co mówili jej rodzice? nie dyscyplinowali jej? Udawali że nie słyszą?[/QUOTE]Na początku chyba uważali, że 5latka robiąca oczy jak 5zl, bo dostała 50 czy 100zl, jest na tyle śmieszna, że nie ma co reagować. Chrzestnemu mówili, żeby tak nie robił, ale on był bardzo zamkniętym w sobie człowiekiem i nie potrafił nawiązać z siostra bliższej relacji, więc ta kasa miała w jego świadomości jej to wynagrodzić. A jak później zauważył, że coś jest nie tak i siostra chodzi nie w sosie, bo nic jej nie dał, to męczyło go to i po kilku głębszych przychodził i dawał jej 100 a czasem nawet 200zl, żeby jej wynagrodzić "ból"... Niestety w takich sytuacjach jeśli od razu dziecka nie ustawisz, to potem będzie raczej za późno. Nie muszę chyba mówić, że siostra nie ma z chrzestnym żadnej relacji ani nie utrzymują zadnych kontaktów.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 10:38   #369
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Ponawiam pytanie.
Bo nie stosuję wielocytowania tylko okienko 'odp' i 'quote' na tej samej stronie.
Cytat:
Niestety w takich sytuacjach jeśli od razu dziecka nie ustawisz, to potem będzie raczej za późno.
Ale tu nie ma w ogóle żadnego dziecka do ustawiania, tu masz dorosłego faceta który wmawiał sobie jakieś emocje i fochy i zamiast sytuację albo wyjaśnić, albo olać i robić po swojemu i nie przejmować się krzywą miną jakiejś niedorzecznej w tym przypadku mamusi to pędził dawać prezenty.
Cytat:
Chrzestnemu mówili, żeby tak nie robił, ale
no to jak mu mówili to sam ich dziadostwa nauczył.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 13:49   #370
bajkowa_krolowa
Raczkowanie
 
Avatar bajkowa_krolowa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57
Dot.: Ile na komunię?

Sezon komunijny tuż tuż więc odświeżam wątek.
Co obecnie jest na topie wśród prezentów komunijnych, ewentualnie ile włożyć do koperty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bajkowa_krolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 14:05   #371
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez bajkowa_krolowa Pokaż wiadomość
Sezon komunijny tuż tuż więc odświeżam wątek.
Co obecnie jest na topie wśród prezentów komunijnych, ewentualnie ile włożyć do koperty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to komunie się normalnie odbędą?
Serio się pytam, bo w mojej miejscowości o ościennych miastach w zeszłym roku komunie się odbywały w głębokim lecie, w mojej wiosce były w sierpniu dopiero .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 14:16   #372
bajkowa_krolowa
Raczkowanie
 
Avatar bajkowa_krolowa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A to komunie się normalnie odbędą?
Serio się pytam, bo w mojej miejscowości o ościennych miastach w zeszłym roku komunie się odbywały w głębokim lecie, w mojej wiosce były w sierpniu dopiero .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam zaproszenie na 9 maja więc pewnie będą normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bajkowa_krolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 14:25   #373
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 865
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A to komunie się normalnie odbędą?
Serio się pytam, bo w mojej miejscowości o ościennych miastach w zeszłym roku komunie się odbywały w głębokim lecie, w mojej wiosce były w sierpniu dopiero .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zalezy od regionu chyba. Z tego co slyszalam w moim miescie Komunie przeniesione na wrzesien. Ktos tak napisal. Tylko nie wiem czy w jednej parafii czy w calym miescie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 14:32   #374
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ile na komunię?

My niedługo mamy komunię w rodzinie. Dziecko dostanie od nas zegarek (250 zł), figurkę aniołka i pamiątkową książeczkę. Wiem, że z prezentów ma dostać też złoty łańcuszek i laptop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 16:24   #375
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A to komunie się normalnie odbędą?
Serio się pytam, bo w mojej miejscowości o ościennych miastach w zeszłym roku komunie się odbywały w głębokim lecie, w mojej wiosce były w sierpniu dopiero .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj czytałam artykuł o tym że ludzie zamawiają catering i będą robić imprezy komunijne w domu, nawet na kilkadziesiąt osób. Podobno mnóstwo ludzi nie chciało się zgodzić na przełożenie komunii i normalnie uroczystości będą się odbywać od 1 maja. W duchu ***** zakazy i pandemię, impreza przecież musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 16:31   #376
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 865
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wczoraj czytałam artykuł o tym że ludzie zamawiają catering i będą robić imprezy komunijne w domu, nawet na kilkadziesiąt osób. Podobno mnóstwo ludzi nie chciało się zgodzić na przełożenie komunii i normalnie uroczystości będą się odbywać od 1 maja. W duchu ***** zakazy i pandemię, impreza przecież musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogolnie jednak jak to jest? Dopoki nie jest ogloszone to Komunie moga sie odbywac tylko z dystansem czy jednak powinni czekac na stanowisko? Troche glupio tak czekac dalej jak juz prawie koncowka kwietnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 16:51   #377
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 313
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ogolnie jednak jak to jest? Dopoki nie jest ogloszone to Komunie moga sie odbywac tylko z dystansem czy jednak powinni czekac na stanowisko? Troche glupio tak czekac dalej jak juz prawie koncowka kwietnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kościelne wydarzenie się odbywa chyba w miarę normalnie. Tylko później imprezy nie w lokalach a raczej w domach w mniejszym gronie.
U mnie w mieście komunie już są, bo teraz odbywają się zaległe z zeszłego roku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:00   #378
bajkowa_krolowa
Raczkowanie
 
Avatar bajkowa_krolowa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 57
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
My niedługo mamy komunię w rodzinie. Dziecko dostanie od nas zegarek (250 zł), figurkę aniołka i pamiątkową książeczkę. Wiem, że z prezentów ma dostać też złoty łańcuszek i laptop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie mam rozkminę czy kupić coś rzeczowego czy lepiej włożyć te 250 zł do koperty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bajkowa_krolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:25   #379
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 865
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Kościelne wydarzenie się odbywa chyba w miarę normalnie. Tylko później imprezy nie w lokalach a raczej w domach w mniejszym gronie.
U mnie w mieście komunie już są, bo teraz odbywają się zaległe z zeszłego roku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem. Moze to moja parafia tak wyjatkowo przeklada albo cos zle zrozumialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 18:47   #380
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez bajkowa_krolowa Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam rozkminę czy kupić coś rzeczowego czy lepiej włożyć te 250 zł do koperty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My uzgodniliśmy z rodzicami dziecka co kupić. Rzuciłam pomysł zegarka i się spodobał, zapytaliśmy tylko, jaki kolor i motyw będzie się podobał. Gdybyśmy nie kupowali prezentu, to dalibyśmy do koperty 300 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 19:08   #381
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wczoraj czytałam artykuł o tym że ludzie zamawiają catering i będą robić imprezy komunijne w domu, nawet na kilkadziesiąt osób. Podobno mnóstwo ludzi nie chciało się zgodzić na przełożenie komunii i normalnie uroczystości będą się odbywać od 1 maja. W duchu ***** zakazy i pandemię, impreza przecież musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to mnie akurat nie dziwi.

Dwoje moich znajomych brało ślub, zamawiało do domu catering i robili imprezkę w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 20:32   #382
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A to mnie akurat nie dziwi.

Dwoje moich znajomych brało ślub, zamawiało do domu catering i robili imprezkę w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ktoś robi tylko dla najbliższych to rozumiem, ale już kilkadziesiąt osób to trudno się oszukiwać że to najbliżsi. Na szczęście mnie nikt na takie imprezy nie zaprasza, więc nie mam stresu że trzeba odmówić żeby nie ryzykować zachorowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 08:53   #383
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ile na komunię?

Jak to jest możliwe, że zamknięta jest od miesięcy gastronomia, bo w restauracji się zarazisz, ale zbiorowe wydarzenia kościelne typu komunie spoko? W głowie mi się to nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:07   #384
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak to jest możliwe, że zamknięta jest od miesięcy gastronomia, bo w restauracji się zarazisz, ale zbiorowe wydarzenia kościelne typu komunie spoko? W głowie mi się to nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi się też to w głowie nie mieści. W moim rodzinnym mieście na Wielkanoc święcenie koszyczków było na zewnątrz, a w niedzielę i poniedziałek wielkanocny msze były normalnie
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:26   #385
ollxxxxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 193
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak to jest możliwe, że zamknięta jest od miesięcy gastronomia, bo w restauracji się zarazisz, ale zbiorowe wydarzenia kościelne typu komunie spoko? W głowie mi się to nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie musi być zbiorowe wydarzenie,
u kuzynki wyglądało tak:
tata, mama (kuzynka), babcia,babcia, dziadek, dwóch komunistów (bracia)


w środku tygodnia
ollxxxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:46   #386
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wczoraj czytałam artykuł o tym że ludzie zamawiają catering i będą robić imprezy komunijne w domu, nawet na kilkadziesiąt osób. Podobno mnóstwo ludzi nie chciało się zgodzić na przełożenie komunii i normalnie uroczystości będą się odbywać od 1 maja. W duchu ***** zakazy i pandemię, impreza przecież musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie .Nawet kelnerów do domu zamawiają .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:12   #387
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez ollxxxxa Pokaż wiadomość
nie musi być zbiorowe wydarzenie,
u kuzynki wyglądało tak:
tata, mama (kuzynka), babcia,babcia, dziadek, dwóch komunistów (bracia)


w środku tygodnia
W domu nie musi, ale chyba bardziej chodziło o kościół wypełniony dziećmi i dorosłymi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:30   #388
ollxxxxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 193
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
W domu nie musi, ale chyba bardziej chodziło o kościół wypełniony dziećmi i dorosłymi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

opisałam ceremonię w kościele (księdza pominęłam)
ollxxxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 14:37   #389
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ile na komunię?

Polecacie jakiś zestaw kosmetyków dla dziewczynki na prezent komunijny? Mała lubi malować siebie i ludzi i fajnie jej to wychodzi, chciałam jej podarować coś trwalszego, najlepiej żeby w zestawie znalazło się kilka rodzajów kosmetyków. Cena powiedzmy ~ 400 zł.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 15:51   #390
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Ile na komunię?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak to jest możliwe, że zamknięta jest od miesięcy gastronomia, bo w restauracji się zarazisz, ale zbiorowe wydarzenia kościelne typu komunie spoko? W głowie mi się to nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi również. Jestem mocno tym zdziwiona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 19:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.