Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 08:48   #361
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

ja niestety nie cwicze juz ze 2 tyg z braku czasu,okresu,chorobyzał uje,ze nie moge isc na siłownie bo w domu ciezko sie zebrac
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 09:06   #362
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja niestety nie cwicze juz ze 2 tyg z braku czasu,okresu,chorobyzał uje,ze nie moge isc na siłownie bo w domu ciezko sie zebrac
Szkoda. Musisz to jakoś przetrzymać i niedługo zaczniesz znowu ćwiczyć. Odwiedzaj nas tu czasem - nie ważne, że teraz nie masz kiedy ćwiczyć.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 08:41   #363
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dziewczyny, ja przez tydzie protestuje i nie cwicze!!! Mam dosyć, chce odpocząć I powiem Wam coś, wysypiam sie, nie jestem taka zmeczona i na razie dobrze mi bez ćwiczeń, ale za to od poniedziałku...znowu daje czadu

Dagada, ja nie umiem krecic tym hula hop!!! Ciągle mi spada!!! Cholercia, szkoda by było żebym wcisnela hula w kąt
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:23   #364
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja przez tydzie protestuje i nie cwicze!!! Mam dosyć, chce odpocząć I powiem Wam coś, wysypiam sie, nie jestem taka zmeczona i na razie dobrze mi bez ćwiczeń, ale za to od poniedziałku...znowu daje czadu

Dagada, ja nie umiem krecic tym hula hop!!! Ciągle mi spada!!! Cholercia, szkoda by było żebym wcisnela hula w kąt
Próbuj aż w końcu opanujesz. Niektórym przychodzi to łatwiej, a niektórym trudniej - trzeba trochę cierpliwości. Poświęć chociaż 10 minut codziennie na naukę, a w końcu opanujesz to trudną sztukę kręcenia.

Odpoczynek nie jest zły, ale nie rzucaj całkiem ćwiczeń. Ćwiczenia są nam potrzebne nie tylko dlatego żeby być szczupłym one są niezbędne żeby być zdrowym, silnym i mieć kondycję. Chyba nie chcesz na drugie piętro wchodzić zasapana jak babcia 80 letnia czy palacz spalający 2 paczki papierosów dziennie.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:58   #365
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
Szkoda. Musisz to jakoś przetrzymać i niedługo zaczniesz znowu ćwiczyć. Odwiedzaj nas tu czasem - nie ważne, że teraz nie masz kiedy ćwiczyć.
wróciłam do ćwiczeńoby zdrówko już było ok izebym mogła ćwiczyćpo wczorajszym turbo zero zakwasów:brzydal :
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 11:04   #366
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
wróciłam do ćwiczeńoby zdrówko już było ok izebym mogła ćwiczyćpo wczorajszym turbo zero zakwasów:brzydal :
No to super
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:38   #367
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

hej dziewczyny ja ćwiczę, wróciłam do Ewy, ciekawe kiedy przejdę jej cały program bez zadyszki i "marszu" tylko normalnie - dla mnie dosyć ciężka jest, ale co tam - ważne że mam chwile dla siebie i wypoce wszystko co mogę. Z dietą raz gorzej raz lepiej, ostanio gorzej - ale też gorzej było z moim samopoczuciem. Mam nadzieje, że po tej niedzieli i dieta wróci do normy

Suzi co tam u Ciebie? jak wyniki?
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 07:24   #368
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

halo! Czy ktoś tutaj jest?

W poniedziałek byłam na zumbie, a wczoraj zrobiłam trening z MEL B i 20 min hula hop.

Mój synek dalej dzielnie chodzi do przedszkola chociaż codziennie wieczorem mówi, że "jutro nie idę do przedszkola", ale i tak rano wstaje i śmiga do dzieci - bez płaczu. Super, że tak w miarę łatwo mu to przyszło. Niestety od ostatniego choróbska cały czas kaszle i nie może się tego pozbyć. Nie wiem czy nie będzie trzeba znowu odwiedzić lekarza - coś czuję, że ten lekarz będzie stałym punktem w naszym życiu przez najbliżeze miesiące.


Odezwijcie się dziewczyny. Jak tam ćwiczenia i dzieci. Co u Was słychać?
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...

Edytowane przez DaGaDa
Czas edycji: 2012-09-26 o 07:26
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 12:38   #369
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ale pustki. Nikt nie ćwiczy? Ja dziś się zbieram wieczorkiem. Zostałyśmy same na trzy tygodnie. W sobotę mam biopsję, w poniedziałek mała idzie do żłobka, w między czasie czekam na decyzję w sprawie zmiany stanowiska pracy i leczę malutką bo sie pochorowałą. Ja nie wiem czy to macierzyństwo mnie tak przytłacza czy mi się problemy nawarstwiły, ale jest jakaś masakra. Za dietę też się biorę, bo depresyjnie jadłam przez pare dni same ciasta i ciastka.

O matko, jaki pesymistyczny ten post :/
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:47   #370
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

ja ćwiczę codziennie lub co drugi dzień-zależy jak czas i zdrowie dopisujeno i cwiczę tylko tećwiczenia z płyt ewy.niestety słodycze nie są mi obce więc nie wiem czy doczekam się widoczntych efektów...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:12   #371
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Suzi - trzymam kciuki za biopsję, a co do ciastek - miałam ostatnio tak samo, wszystko mnie przybiło, brak jakiejś logiki w myśleniu agenci co do naszych podłóg, tego żę się z domu nie mogłam ruszać bo dziecko znienawidziło wózek. ćwiczę z Ewą, nadal nie potrafię przejść jej całego programu ze wszystkimi powtórzeniami, i efektów też nie widzę, bo ostanio żarłam słodycze.

My mamy remont - wreszcie po 3 miesiącach walki od zalania mieszkania zaczeli nam je remontować, tylko to chyba wieki potrwa a syf w domu mam niemiłosierny, wszystko pownosiliśmy na góre więc nie ma miejsca, wszędzie się nosi, ach chce wreszcie mieć swój dom dla siebie!!!
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 06:27   #372
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Ale pustki. Nikt nie ćwiczy? Ja dziś się zbieram wieczorkiem. Zostałyśmy same na trzy tygodnie. W sobotę mam biopsję, w poniedziałek mała idzie do żłobka, w między czasie czekam na decyzję w sprawie zmiany stanowiska pracy i leczę malutką bo sie pochorowałą. Ja nie wiem czy to macierzyństwo mnie tak przytłacza czy mi się problemy nawarstwiły, ale jest jakaś masakra. Za dietę też się biorę, bo depresyjnie jadłam przez pare dni same ciasta i ciastka.

O matko, jaki pesymistyczny ten post :/
Ja ćwiczę, ja!!!
Trzymam kciuki za sobote!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja ćwiczę codziennie lub co drugi dzień-zależy jak czas i zdrowie dopisujeno i cwiczę tylko tećwiczenia z płyt ewy.niestety słodycze nie są mi obce więc nie wiem czy doczekam się widoczntych efektów...
Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
ćwiczę z Ewą, nadal nie potrafię przejść jej całego programu ze wszystkimi powtórzeniami, i efektów też nie widzę, bo ostanio żarłam słodycze.
!
Co oni dodają do tych słodyczy, że nie mozemy sie im oprzec??? Ja np. w niedziele zjadłam kilogram mega przepysznej karpatki!!! W zyciu w ten sposob nie schudne, a było juz 59kg i znowu wrociło 60.

Dagada, wkurza mnie ten hula hop. Lezy pod łóżkiem. W przyszłym tygodniu znowu sie za niego wezmę.

Dygotka, z której książki korzystasz przy diecie SB? Chciałam kupic diete sb turbo, ale nakład się skonczył i nie da sie tego nigdy kupic.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:13   #373
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ale fajnie, że się odezwałyście. Już myślałam, że odpuściłyście sobie ten wątek.
Wczoraj dostałam okres i zrobiłam dzień przerwy od ćwiczeń i niestety pozwoliłam sobie na trochę rozpusty jedzeniowej, ale dzisiaj już będzie OK.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:59   #374
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ja już po ćwiczeniach. Robie ćwiczenia na posladki, potem 3 serie weidera po 10 powtórzen i 4 km(30min) na bieżni. Skróciłam swój trening bo ostatnio raczej przesadzałam i sie zniechceciłam w koncu do cwiczen.
Jade dzisiaj na takie zabiegi velasmooth i velashap. 2x w tygodniu przez 5 tygodni. Wydałam na to przeszło 2tys. wiec mam nadzieję, ze przynajmniej zaczne szanowac fakt, ze wydałam tyle kasy i przestane zrec tyle tego słodkiego.

Chciałabym przejsc na jakas konkretna diete. Która uważacie za najlepsza i za najskuteczniejsza??? Myslałam o south beach, ale problem jest zeby dostc ksiazke.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:12   #375
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Chciałabym przejsc na jakas konkretna diete. Która uważacie za najlepsza i za najskuteczniejsza??? Myslałam o south beach, ale problem jest zeby dostc ksiazke.

Jeżeli dieta to tylko south beach. A na alegro nie ma takich książek?

Ja ogólnie nie uznaję diet, dla mnie najlepsze jest po prostu mniej żreć i to wystarczy, ale sb jest super. Jedyny problem z sb jest taki, że trzeba osobno gotować dla siebie i męża oraz synka, a to już za dużo. Gdyby wszyscy u mnie w domu jedli to co poleca sb to mogłabym ją stosować.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:43   #376
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Suzanka, strasznie mocno trzymam kciuki! Chyba każdą z nas czasami macierzyństwo przytłacza, mój na przykład jest lekko histeryczny i czasami też mam wszystkiego dosyć...

Zrobiłam sobie dzisiaj skalpel Ewy, potem zrobię jeszcze coś na brzuch, może 8min Abs? Albo Abs 2, nie wiem jeszcze.
Na śniadanie zrobiłam sobie kaszę manną na mleku sojowym ze świeżymi owocami: borówki, brzoskwinie, winogrona.
Na obiad pochłonęłam kuskusa z kulkami z pieczarkami i cebulką. Co dalej to jeszcze nie wiem Na kolację planuję zjeść kalafiora.

Dziewczyny a nie lepiej po prostu zdrowo się odżywiać? Jeść dużo owoców, warzyw, kasz itd a nie być na diecie? W taki sposób można się szybko zniechęcić do zdrowego odżywiania.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:55   #377
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
Jeżeli dieta to tylko south beach. A na alegro nie ma takich książek?
.
Polecono mi książkę Dieta SB Turbo i przeszukałam wszystkie sklepy(allegro tez) i nie ma.

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie lepiej po prostu zdrowo się odżywiać? Jeść dużo owoców, warzyw, kasz itd a nie być na diecie? W taki sposób można się szybko zniechęcić do zdrowego odżywiania.
Och, Andzya, żeby to było takie łatwe. Ja odzywiam sie naprawdę zdrowo. Chude mieso, zero smażonego, kasze, żadnego pieczywa, rybki itd. itd. Mąż specjalnie przywozi mi wszystko z Epi (Ty wiesz o jaki sklep chodzi) żebym miała wszystko najlepsze no i co?....Robie sobie pyszne, zdrowe sniadanie, obiad i kolacje, ale miedzy tymi posiłkami....masakra!!! A to cos sobie kupie, a to cos ktos przyniesie, a to z niczego wymysle jakie deserek...no porazka!!! W domu nie mam słodyczy, ale ja zbyle jakich produktów potrafie cos wymyslić!!! To się już chyba nadaje do leczenia pod hipnozą

Na tyle co ja cwiczę już dawno powinnam schudnac!!!

Byłam na tym zabiegu velasmooth, myślałam, że sie porycze z bólu!!! Ech, ale dla pieknego ciała trzeba pocierpiec!!!
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:11   #378
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Polecono mi książkę Dieta SB Turbo i przeszukałam wszystkie sklepy(allegro tez) i nie ma.



Och, Andzya, żeby to było takie łatwe. Ja odzywiam sie naprawdę zdrowo. Chude mieso, zero smażonego, kasze, żadnego pieczywa, rybki itd. itd. Mąż specjalnie przywozi mi wszystko z Epi (Ty wiesz o jaki sklep chodzi) żebym miała wszystko najlepsze no i co?....Robie sobie pyszne, zdrowe sniadanie, obiad i kolacje, ale miedzy tymi posiłkami....masakra!!! A to cos sobie kupie, a to cos ktos przyniesie, a to z niczego wymysle jakie deserek...no porazka!!! W domu nie mam słodyczy, ale ja zbyle jakich produktów potrafie cos wymyslić!!! To się już chyba nadaje do leczenia pod hipnozą

Na tyle co ja cwiczę już dawno powinnam schudnac!!!

Byłam na tym zabiegu velasmooth, myślałam, że sie porycze z bólu!!! Ech, ale dla pieknego ciała trzeba pocierpiec!!!
Ewa niestety... ciężka misja z tym jest, po ciąży trudniej dojść do siebie niż wcześniej,a wiem coś o tym.
Ale myślisz,ze jak będziesz na diecie sb to nie będzie podjadania słodyczy?
swoją drogą wybieram się dzisiaj do epi

ps. dużo płacisz za ten zabieg jeśli można wiedzieć?
__________________
Run Girl Run !

Edytowane przez andzya
Czas edycji: 2012-09-27 o 14:13
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:18   #379
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Andzya, wiem, że po ciązy to nie jest takie hop siup wiec daje sobie rok (od porodu) na dojscie do poprzdniego stanu. Tym bardziej, że nie wyglądam źle

Omijaj w Epi stoisko z ciastami! Tam sa takie pyszności, że ja przy np. karpatce odpływam do innego wymiaru

Zabieg: wzięłam karnet 10 zabiegów:5x velashap i 5x velasmooth. Te zabiegi zmniejszają obwód, ujędrniają i zmniejszaja cellulit. Wszyscy to bardzo chwalą, moja kolezanka tez i jej kolezanka itd. itd. Ten karnet kosztuje 2150zł. Duża kasa, ale ja mam ogromna potrzebę zrobienia czegoś ze sobą żeby poczuć się po tej ciąży jakoś lepiej.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Andzya, a Ty nie mieszkasz moze koło Parku Południowego??? Ech, przydałaby mi się kolezanka z dzieckiem. Spacery wtedy nie sa takie nudne...A wiadomo..im dłuższy spacer tym zdrowiej
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 18:10   #380
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ewunia, całkiem pokaźna cena jak za taki karnet... efekty na bank są,ale mimo wszystko tanio nie jest.
Kochana, ja mieszkam na biskupinie, czyli niestety całkiem spory kawałek
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 07:27   #381
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Wczoraj zumba i dzień bez słodyczy. Nawet nie zwróciłam wcześniej na to uwagi, że cały dzień nie zjadłam niczego słodkiego i co najważniejsze nie miałam na nie ochoty.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:27   #382
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

eh, u mnie problemem nie są słodycze, bo ich mogę w ogóle nie jeść.
Ja po prostu uwielbiam żreć słone rzeczy i w ogóle lubię jeść dużo
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 09:16   #383
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
eh, u mnie problemem nie są słodycze, bo ich mogę w ogóle nie jeść.
Ja po prostu uwielbiam żreć słone rzeczy i w ogóle lubię jeść dużo
Ja też uwielbiam słone - ostatnio mam ciągle ochotę na paluszki lub krakersy, ale słodkie też lubię. Taki chrupiący Grzesiek z czekoladą lub jeszcze lepiej bez to przecież coś cudownego . Ale niestety nie można, a przynajmniej nie powinno się. A szkoda.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 09:38   #384
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cześć. Mi idzie fatalnie
Było 1,5 tygodnia mobilizacji, ćwiczyłam codziennie. Teraz nie mam siły i ochoty. Ech. Przeczekam, może mobilizacja wróci.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:03   #385
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Cześć. Mi idzie fatalnie
Było 1,5 tygodnia mobilizacji, ćwiczyłam codziennie. Teraz nie mam siły i ochoty. Ech. Przeczekam, może mobilizacja wróci.
Spróbuj może coś lekkiego, np. codzienne spacery. Ważne żebyś nie usiadła na kanapie z pilotem i ciastkami. Trzymam kciuki żeby chęci wróciły.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:52   #386
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam słone - ostatnio mam ciągle ochotę na paluszki lub krakersy, ale słodkie też lubię. Taki chrupiący Grzesiek z czekoladą lub jeszcze lepiej bez to przecież coś cudownego . Ale niestety nie można, a przynajmniej nie powinno się. A szkoda.
no ja dzis grzeska zjadłam

ewunia-zazdraszam mozliwosci tych róznych zabiegów na ciało!!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:43   #387
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
no ja dzis grzeska zjadłam
I się nie podzieliłaś? O niedobra.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:44   #388
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
I się nie podzieliłaś? O niedobra.
mam jeszcze 1-zapraszam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:48   #389
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
mam jeszcze 1-zapraszam

To odłóż dla mnie i go nie jedź.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:02   #390
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
To odłóż dla mnie i go nie jedź.
zjadłam:mu r:
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.