wizażanki ze SZKOCJI!!! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 10:16   #361
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

skype dziala w dwie strony... :P
ale rozumiem ze twoj luby niebedzie mial internetu/komputera? z tego co widzialam na forum szkocja.net najlepiej kupic karte sim do komorki a potem jakas inna karte[tak jak u nas sa chyba telegrosik sie zwie], gdzie sie wpierw wybiera nr widniejacy na karcie a potem numer do polski, to wychodzi najtaniej... wiem ze moja siostra kiedys z tego korzystala
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:44   #362
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Jest taka karta, chyba Talk Direct - kosztuje 5 funtow, ma sie za nia okolo 1000 minut rozmowy, gdy tel. do Polski ze stacjonarnego na stacjonarny.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 17:14   #363
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Hey dziewczyny

To teraz ja prosze o rade, jade autokarem do leeds 26 h i sie strasznie boje ze mnie okradna czy stanie sie cos niespodziawanego..jade sama, nikogo nie bede znala, strach zaznac :P ale 26 h zrobi swoje i w koncu bede musiala sie drzemnac moze histeryzuje, ale taka podroz to dla mnie cos nowego.. dlatego chcialam sie zapytac czy ktoras z was tez jechala autokarem? i jak spedzila podroz? help :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:46   #364
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość

My dwa tyg. temu, kiedy jeszcze nie padalo zrobilismy sobie z TZ wypad do Edi na Calton Hill rozwalilismy sie na zboczu i piknikowalismy. Szkoda, ze w Glasgow nie ma takiego miejsca :/
a kelvingrove parc? jak bylam w glasgow zeszlego lata to byl traktowany troche jak plaza: ludzie grali w badmintona, noge, piknikowali, poubierani w stroje kapielowe, z gitarami, pod parasolami, z boomboxami
cudny klimat
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 14:08   #365
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

W ogole bez sensu jechac jest autokarem, szczerze mowiac. A obawiac sie mozesz cyba tylko jedynie polakow. Szkoci sa okropnie przyjazni, pomocni sami z siebie. Czasem mi sie wydaje, ze jesli w nocy ktos bedzie chcial ci wyrwac torebke, to po to zeby pomoc ja niesc.
A jesli boisz sie, ze zostaniesz okradziona. to dobry sposob na schowanie pieniedzy:zaszyj w staniku :P:P
Udanej podrózy, by the way
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 18:04   #366
X-LADY
Przyczajenie
 
Avatar X-LADY
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
GG do X-LADY
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Ja jechałam samochodem z obcymi ludżmi z ogłoszenia 35h i nic się nie stało to w autokarze tym bardziej nic ci nie grozi.
X-LADY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:29   #367
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Hey
Dojechalam i nic mi sie nie stalo co wiecej, jestem bardzo zadowolona z podrozy autokarem bylo milo swietna obsluga, ogladanie filmow, rozmowy itp :P takze przetwalam te 26 h mielismy kontrole na granicy niemieckiej, przejzeli nam doglebnie torby jednemu facetowi nawet zabrali 5 wagonow papierosow najgorzej wpominam podroz eurotunelem z powodu cisnienia nieswojo sie czulam :P

Jestem tu jeden dzien, niby studiuje f. angielska ale wiekszosci osob nie moge zrozumiec, co wprowadza mnie w mega dola :/ mam nadzieje ze sie w koncu przyzwyczaje pogoda szaleje, zawsze wszscy mowili ze jest deszczowo, ale nie bylam nastawiona na to ze co 15 minut bedzie deszcz-slonce-deszcz-slonce i tak w kolko

a i primark juz zaliczylam tez mega szalenstwo tam sie dzieje
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 22:32   #368
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Hey
Dojechalam i nic mi sie nie stalo co wiecej, jestem bardzo zadowolona z podrozy autokarem bylo milo swietna obsluga, ogladanie filmow, rozmowy itp :P takze przetwalam te 26 h mielismy kontrole na granicy niemieckiej, przejzeli nam doglebnie torby jednemu facetowi nawet zabrali 5 wagonow papierosow najgorzej wpominam podroz eurotunelem z powodu cisnienia nieswojo sie czulam :P

Jestem tu jeden dzien, niby studiuje f. angielska ale wiekszosci osob nie moge zrozumiec, co wprowadza mnie w mega dola :/ mam nadzieje ze sie w koncu przyzwyczaje pogoda szaleje, zawsze wszscy mowili ze jest deszczowo, ale nie bylam nastawiona na to ze co 15 minut bedzie deszcz-slonce-deszcz-slonce i tak w kolko

a i primark juz zaliczylam tez mega szalenstwo tam sie dzieje
Witamy w Szkotlandii
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 22:39   #369
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Hey
Dojechalam i nic mi sie nie stalo co wiecej, jestem bardzo zadowolona z podrozy autokarem bylo milo swietna obsluga, ogladanie filmow, rozmowy itp :P takze przetwalam te 26 h mielismy kontrole na granicy niemieckiej, przejzeli nam doglebnie torby jednemu facetowi nawet zabrali 5 wagonow papierosow najgorzej wpominam podroz eurotunelem z powodu cisnienia nieswojo sie czulam :P

Jestem tu jeden dzien, niby studiuje f. angielska ale wiekszosci osob nie moge zrozumiec, co wprowadza mnie w mega dola :/ mam nadzieje ze sie w koncu przyzwyczaje pogoda szaleje, zawsze wszscy mowili ze jest deszczowo, ale nie bylam nastawiona na to ze co 15 minut bedzie deszcz-slonce-deszcz-slonce i tak w kolko

a i primark juz zaliczylam tez mega szalenstwo tam sie dzieje


Paulinaa jakbym czytala siebie hehe. co prawda nie studiuje jeszcze ale mam zamiar zaczac lingwityke. Oczywiscie jesli bede chciala stad wrocic. Bo przyznam sie szczerze ze moj kawałek Szkocji jest bardzo addictive. I nawet pogoda mnie fascynuje :p
A do ich akcentu w koncu sie przyzwyczaisz. 2 tygodnie, nie dluzej, ci to zajmie Powodzenia w dalszej podrozy po szkocji.
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 15:52   #370
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Paulinaaa_ mam pytanie z jakiej lini autobusem jechałaś ??

Ja prawdo podobnie w pszyszłym tyg wybieram się z Tż do rodziny która mieszka koło Dundee. CZy są to jakies dziweczyny z tego rejonu ?? (przepraszam jeszcze nie maiłam czasu przejże całego wątku ) CO warto zobaczy w tych okolicach ?? Jedziemy prawdopodobie na dwa tyg chyba że znajdziemy jakąś prace to zostaniemy dłużej ? Może któraś wie czy w tych rejonach jest bardzo ciężko z pracą ?
angellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 14:24   #371
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Ja wyskoczę z pytaniem z innej beczki, mianowicie o antykoncepcję, a konkretniej o pigulki anty.

Był wątek o antykoncepcji w Anglii, tam jest za free. A jak to wygląda w Szkocji? Czy któraś z Was załatwiała sobie pigułki tutaj, czy robicie zapasy w Posce?

__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 20:06   #372
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Anja15 Pokaż wiadomość
Ja wyskoczę z pytaniem z innej beczki, mianowicie o antykoncepcję, a konkretniej o pigulki anty.

Był wątek o antykoncepcji w Anglii, tam jest za free. A jak to wygląda w Szkocji? Czy któraś z Was załatwiała sobie pigułki tutaj, czy robicie zapasy w Posce?

W Szkocji jest tak samo Biore Cilest i lekarz wypisuje mi recepte na 6 opakowan. Trzeba pokazac sie dwa razy w roku na kontrole cisnienia i czy wszytsko jest w porzadku ze zdrowiem
Procedury rejestracyjne sa takie same jak w Anglii

Zetzet - Kelvingrove jest fajny, ale nie oddaje klimatu Calton, moze dlatego, ze Calton to wzgorze Lubie Bellahouston park Tez troche jak wzgorze
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 23:03   #373
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
W Szkocji jest tak samo Biore Cilest i lekarz wypisuje mi recepte na 6 opakowan. Trzeba pokazac sie dwa razy w roku na kontrole cisnienia i czy wszytsko jest w porzadku ze zdrowiem
Procedury rejestracyjne sa takie same jak w Anglii

madziaS, czyli byłaś u GP i on wypisał Ci receptę?

Znalazłam info, że w Szkocji są również instytucje jak Family Planning Center i tam można dostać pigułki antykoncepcyjne, porady, etc.
Korzystałyście z takiej możliwości?

Podobne jest też w Bootsie, można tam dostać np. emergency contraception
__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 06:37   #374
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

te paulina, ty na forum Szkocja,a w Anglii siedzisz;-) Ale nie wyrzucamy hi hiW leeds jest świetny wiktorianski market-centrum shoppingowe. Sklepy nieważne, ale architektura genialna
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 12:21   #375
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

muron, wiem ze sie pomylilam, ale glupio bylo m sie przyznac co do marketu, to bylam tam raz sa swietne buty i teraz zastanawiam sie ktore kupic
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 20:07   #376
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Anja15 Pokaż wiadomość
madziaS, czyli byłaś u GP i on wypisał Ci receptę?

Znalazłam info, że w Szkocji są również instytucje jak Family Planning Center i tam można dostać pigułki antykoncepcyjne, porady, etc.
Korzystałyście z takiej możliwości?

Podobne jest też w Bootsie, można tam dostać np. emergency contraception
Tak, bylam u GP. Zarejestrowalam sie, czyli wypelnilam jedna strone formularza Na drugi dzien mialam badania z pielegniarka i dopiero po wynikach mialam spotkanie z lekarzem, ktory przepisal mi tabletki

Mieszkasz w Glasgow, wiec od razu moge Ci powiedziec, ze do takiego Family planning tez trzeba czekac Sprawdzalam, ale szkoda mi bylo czasu. Poza tym lepiej jest zarejestrowac sie u GP, tak w razie czego. Sa jeszcze kliniki Walk-in, gdzie mozesz uzyskac informacje nt antykoncepcji. No i w Bootsie mozesz dostac ta pigulke emergency.

EDIT - zapomnialam dodac, ze kliniki planowania rodziny czesto sa zaniedbane, lub gorzej wyposarzone od zwyklych klinik czy tez przychodni
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 19:07   #377
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Tak, bylam u GP. Zarejestrowalam sie, czyli wypelnilam jedna strone formularza Na drugi dzien mialam badania z pielegniarka i dopiero po wynikach mialam spotkanie z lekarzem, ktory przepisal mi tabletki

Mieszkasz w Glasgow, wiec od razu moge Ci powiedziec, ze do takiego Family planning tez trzeba czekac Sprawdzalam, ale szkoda mi bylo czasu. Poza tym lepiej jest zarejestrowac sie u GP, tak w razie czego. Sa jeszcze kliniki Walk-in, gdzie mozesz uzyskac informacje nt antykoncepcji. No i w Bootsie mozesz dostac ta pigulke emergency.

EDIT - zapomnialam dodac, ze kliniki planowania rodziny czesto sa zaniedbane, lub gorzej wyposarzone od zwyklych klinik czy tez przychodni
Dzięki madziaS Jutro się wybieram, zeby to załatwić.
__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:39   #378
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

kochane, czy wiecie moze ile kosztuja normalnie te buciki w primarku?
po prostu nei chcialabym przeplacic...
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...1713&rd=1&rd=1
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 18:16   #379
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez baobab Pokaż wiadomość
kochane, czy wiecie moze ile kosztuja normalnie te buciki w primarku?
po prostu nei chcialabym przeplacic...
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...1713&rd=1&rd=1
Baobab, nie widzialam takich w Primarku, do ktorego zazwyczaj chodze, ale wydaje mi sie, ze w sklepie nie beda drozsze niz 5 funtow, wiec cena 3,99 jest rozsadna, musisz tylko pamietac o kosztach przesylki, razem bedzie okolo 7 f. wiec decyzja zalezy do Ciebie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 18:20   #380
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Anja15 Pokaż wiadomość
Dzięki madziaS Jutro się wybieram, zeby to załatwić.
Anju nie ma za co, mam nadzieje, ze poszlo ok.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 10:52   #381
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

babab, te butki kosztuja 4 f w sklepie
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 19:01   #382
katinkaa
Raczkowanie
 
Avatar katinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 37
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Czesc dziewczyny
Ja jestem w Edynburgu od 3 tygodni Strasznie mi sie tu podoba Ale czuje sie troche zniechecona bo nie mam jeszcze pracy a chodze i chodze, dzwonie i dzwonie Eh mam nadzieje ze niedlugo cos sie ruszy w dobrym kiedrunku A tak poza tym to jakby ktoras z was miala ochote wybrac sie kiedys na piwko to polecam sie hehe bo jestem tu ze znajomymi ale czasmi mam ochote spotkac sie z kims innym i poznac tu ludzi a ze zamierzam tu zostac na minimum rok to bedzie mi milo Pozdrawiam
katinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 22:08   #383
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Mój tŻ został zaproszony na interview do pracy jako kierowca autobusu do newcastle. Czy słyszałyście moze coś o pośrednikach z tej strony www.drivinggb.co.uk ??

to ma byc praca dla firmy Go-North East


Nie ma tam konkretnie podanych danych tej firmy, ani czy wogole to jest jakas firma wiec bylabym wdzieczna za kazda pomoc
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 23:22   #384
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

od 2 dni jestem w Dundee,jednak kolezanka z ktora jestem nigdzie nie chce wyjsc.. buu czy sa jeszcze jakies Polki w Dundee?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 00:05   #385
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Ale mamy "lato"... nie, dziewczyny? Chociaz lzej sie pracuje, jak nie ma upalow (musze sie jakos pocieszac).

Od wrzesnia poszukiwac bede mieszkanka dla 5 osob, wzglednie pokoju dla siebie Moge sie dosztukowac do juz zamieszkalej fajnej wizazanki lub kolezanki wizazanki. Mile widziane centrum miasta lub prawie centrum.
Jesli macie jakies namiary - bede wdzieczna

Lori, zgubilam jednak Twoj numer, kochana. Przepraszam. Zgadamy sie jakos na PW?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 11:46   #386
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

ja poki jak tu jestem czyli 2 tygodnie to widzialam wiecej dni slonecznych/ew.-chmurnych-ale-nie-deszczowych wiecej niz tych deszczowych wiec nie ma na co nazekac
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:15   #387
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
ja poki jak tu jestem czyli 2 tygodnie to widzialam wiecej dni slonecznych/ew.-chmurnych-ale-nie-deszczowych wiecej niz tych deszczowych wiec nie ma na co nazekac

eee, wcale nie ma na co narzekać Mnie bardzo odpowiadają szkockie klimaty Wczoraj wygrzałam się na słońcu w parku, było bosko! Dziś już trochę pada, no cóż...

Kiedy byłam w Polsce (między 17 a 24lipca) przeżywałam naprawdę ciężkie chwile, szczególnie tuż po wyjściu z samolotu... to był upał...

Cytat:
Napisane przez Shandusia
od 2 dni jestem w Dundee,jednak kolezanka z ktora jestem nigdzie nie chce wyjsc.. buu czy sa jeszcze jakies Polki w Dundee?
Mój Tż pracuje teraz w Dundee Jak spotkasz wysokiego, wiecznie wyszczerzonego w zaraźliwym uśmiechu Polaka, to będzie mój R.
__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 18:44   #388
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
od 2 dni jestem w Dundee,jednak kolezanka z ktora jestem nigdzie nie chce wyjsc.. buu czy sa jeszcze jakies Polki w Dundee?
Shandusia ja za m-c będę w Dundee. Od kilu m-cy pracuje tu mój TZ.Moje rodzeństwo mieszka od dłuższego już czasu w Edi.Ja byłam już kilka razy w Szkocji, (w Edi i Dundee m.in.) na urlopach, podoba mi się, ale teraz kiedy mam wyjechać na stałe...to mam różne watpliwości.Jak Tobie podoba się Dundee?
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 13:53   #389
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

a ja w Dundee (szkocja)... w sezonie pracy nie ma tutaj neistety;(
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:29   #390
monis007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: wizażanki ze SZKOCJI!!!

Czesc dziewczynki ja lece do szkocji do stirling juz za miesiac jest to moj pierwszy wyjazd za granice wiec bardzo ale to bardzo sie boje ale czego sie nie robi dla ukochanego bo wlasnie on tam jest od 3 miesiecy i chce mnie sciagnac bilecik juz mam ale boje sie ze niepodolam z praca znaczy ze sie nie dogadam bo angielski troche czaje ale jak mi zaczna belkotac po szkocku to masakra!!! pozdrawiam
monis007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-20 19:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.