Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 15:53   #361
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ŁÓDZKIE:
Polecam:

Klinika Braci Mniejszych
Adres:
ul. Jana Pawła II 37
95-050 Konstatynów Łódzki

Naprawdę fachowe doractwo w sprawie leczenia i zdrowia zwierzaków. Wspaniali wolontariusze i lekarze dla których głównie liczy się dobro zwierzaka. Nowocześnie wyposażona i bardzo zadbane wnętrze również to dla zwierzaków po zabiegach.
Polecam gorąco.
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 15:05   #362
n_inka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Mazowieckie Radom

Polecam -
przychodnia weterynaryjna "Pankracy"
Szczególnie dr. Bednarski - wiedzą jak się zająć zwierzakiem, poza tym mają 24 h i wszyskie możliwe rzeczy na miejscu (rtg, usg, badanie krwi).

Zdecydowanie odradzam:
- Gabinet weterynaryjny na ul. Suchej - dr. Ciszewski - zabił mi psa
n_inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 08:55   #363
Randi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Lublin ,zdecydowanie odradzam weterynarzy na Głębokiej w Lublinie.Pojechalam 26 grudnia z moja suczką ,która zjadła trutke na szczury.W klinice bylismy w 20 min.Dostała srodek na wymioty ,oraz 1 dawke wit k.Po czym lekarz stwierdzil ,że nic jej nie będzie i bez żadnych badań odeslał do domu.Po upływie 10 godzin,sunia zaczęla wymiotować krwią.W środku nocy zawiozłam ja na Stefczyka,szybko zrobili jej badania ,podłączyli kroplówke ,podali leki.Niestety było za późno i kochane psisko dokończyło żywota na moich rękach.Jak później się dowiedziałam wit K powinna dostawać co 6 godzin i dodatkowo leki przeciwzakrzepowe.Uzi była 6 letnia zdrową i wesołą suczką i gdyby tak zwany weterynarz jej nie olał ,wyszłaby z tego.Być moze na Stefczyka są drodzy,ale opieka jest profesjonalna.Zapłaciłaby m duzo więcej gdyby moja sunia mogła żyć.MOJA NOGA NIE POSTANIE NIGDY NA GŁĘBOKIEJ,ANI ŁAPA MOJEGO ZWIERZĘCIA.
Randi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:31   #364
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

A ja mam takie pytanie: ile powinna kosztować szczepionka przeciw wściekliźnie?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 00:44   #365
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: ile powinna kosztować szczepionka przeciw wściekliźnie?
Dotychczasowa cena urzędowa: 25 zł (wiele lecznic nadal tyle bierze); natomiast nowa cena urzędowa: minimum 28 zł

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-01-05 o 22:26
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:02   #366
Weronka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

WEJHEROWO woj. POMORSKIE

POLECAM lekarzy weterynarzy przyjmujących przy ul. Chopina w lecznicy dla zwierząt , jest bardzo miło i szybko postawiona poprawna diagnoza nie naciągają na niepotrzebne koszty , kochają zwierzęta duże i małe .

ODRADZAM wet. Tomasza Cywińskiego przyjmującego przy ul . Sobieskiego przy targowisku Centrum naciąga na koszty ceny jak w najlepszym hotelu pięciogwiazdkowym , a tam mały gabinecik że trudno się okręcić , nie liczy się ze zwierzętami ani ich opiekunami . Można określić że nadaje się do robienia zastrzyków i handlem karmy dla zwierząt a nie leczeniem zwierzątek .
Weronka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 23:02   #367
Miss_Colette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POLECAM:
lekarz weterynarii Urszula Ostrowska
lekarz weterynarii Leszek Ostrowski
ul. P. Gojawiczyńskiej 1,
59-220 Legnica

Świetni weterynarze, rewelacyjna opieka nad kociakami, czysty profesjonalizm przepełniony miłością do zwierząt . Korzystam z Ich usług już od dwóch lat - jak na razie z pełnym zadowoleniem .

Edytowane przez Miss_Colette
Czas edycji: 2010-01-10 o 23:04 Powód: wyróżnienie miejscowości
Miss_Colette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 17:17   #368
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Witam wszystkich miłośników zwierząt, a w szczególności tych co kochają koty ja chodzę ze swoim kotkiem Maciusiem do dr Ewy, niestety nazwiska nie pamiętam ale przyjmuje ona we Wrocławiu na ul. Grochowej. Ma super podejście do kotów, sama jest ich wielką miłośniczką.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:30   #369
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
RADOM
Polecam Pawła Ostracha na ul. Warzywnej. Mam wrażenie, że facet bez leków i jakichkolwiek narzędzi umiałby zwierzątku ulżyć w cierpieniu. W przychodni przyjmują jeszcze dwie młode dziewczyny i do nich również nie mam żadnych zastrzeżeń. Są bardzo hojni we wszelkich objaśnieniach i jest nawet możliwość dogadania się co do późniejszego terminu zapłaty np. za jakiś droższy zabieg.
Odradzam natomiast gabinet również na ul. Warzywnej, ale po przeciwnej stronie. Ludzie traktują zwierzęta jak przedmioty i mają raczej małą wiedzę.
także go polecam.
Polecam Także pana Jacka Napieraja, lecznica przy ul. Batorego. Radom
Natomiast odradzam lecznicę na Maratońskiej( zaraz koło przystanku) są tam młodzi i niedoświadczeni lekarze, którzy każedmu psu chcą operacje nie zważając na jego wiek i stan nerek psa.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:39   #370
Gineska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 31
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

KRAKÓW
Na początku może wspomnę, że od lat zajmuję się bezdomnymi zwierzakami, które dokarmiam, leczę, sterylizuję, szukam im domów. Z tego tez powodu mam całkiem spory przegląd krakowskich lecznic. Z uwagą przejrzałam ten wątek i mam kilka spostrzeżeń, ale główne z nich dotyczy Krak-Vetu. Kiedyś była to świetna lecznica, do której uderzało się w ciemno. Niestety jakoś oferowanych tam usług systematycznie spadała, a obecnie jest już naprawdę źle. Lecznica "jedzie" na opinii wypracowanej kiedyś, teraz to dawno i nieprawda. Dobrzy lekarze odeszli i mają własne gabinety. Obecnie dominuje młoda, niedoświadczona kadra, która uśmierciła już niejedno zwierzę. Nawet na krakowskiej sławie czyli chwalonym tutaj panu Orle ostatnio bardzo boleśnie przejechał się jeden z moich podopiecznych. Dlatego teraz jeżdżę tam w ostateczności. Wszystkim radzę poszukać lepszej lecznicy, a K-V zostawić na sam koniec (np. na nagłe nocne wypadki).

POLECAM
1. Lecznica ARKA przy ul. Chłopskiej. http://www.arka-vet.pl/arka.php Wysoko kwalifikowana kadra, ale ceny niestety też wysokie Niemniej wyciągają naprawdę trudne przypadki, jeżeli ktoś tam trafi to zazwyczaj już nie korzysta z usług innej lecznicy. Można zaufać.
2. Lek. Wet. Andrzej Wandas przy Wawrzyńca 37
3. Lek. Wet. Sławomir Szpeyer przy Bobrowskiego 11, http://www.weterynarz-krakow.pl/
4. Lecznica ALVET przy Zapolskiej 21 i pani Olga Jaworska
5. Lek. Wet. Paweł Lis, os.2 Pułku Lotniczego 29a


Natomiast NIE! NIE! NIE POLECAM!!!
1. Lecznica CHIRON i Tomasz Wojnar http://www.chiron.krakow.pl/
Koszmar, polecam lekturę http://www.znanylekarz.pl/28636/toma...erynarz/krakow oraz http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f...78220&start=45 Swoje funkcjonowanie zawdzięcza tylko obrotnej żonie Joannie, która robi mu niezły marketing (także na rozmaitych forach internetowych) i udaje się jej nabierać naiwnych klientów, którzy potem - tak jak ja.
2. Lecznica AMAVET przy Centralnej 41 – zarówno "dzięki" państwu Bakowskim jak i ich pracownikom kilkoro moich znajomych straciło tam zwierzęta, które wcale nie wybierały się na tamten świat. Złe diagnozy, oszukiwanie i naciąganie na "leczenie" nieistniejących przewlekłych chorób
3. Lecznica przy Brodowicza – profilaktycznie omijać z daleka, od lat nieoficjalny szyld „Rzeźnia”. Korzystać jedynie z laboratorium.
4. Złą sławą „cieszy się” też lecznica na Żabińcu – niestety nie mam dokładnych namiarów, ale znam przypadki skandalicznego pseudoleczenia w tym miejscu, które zakończyły się śmiercią zwierzaków (np. kota z panleukopenią "leczono" na zapalenie dziąseł ).

Edytowane przez Gineska
Czas edycji: 2010-02-05 o 13:03 Powód: uzupełnienie danych adresowych
Gineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:09   #371
Edyta 1064
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 9
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

A ja szukam dobrego weterynarza w Nowej Soli. Dobry ale nie rujnujący naszych kieszeni.Proszę o rady .
Edyta 1064 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 17:07   #372
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam przychodnię "Bari" na Bemowie w Warszawie
Miła pani, tanio, solidnie i przyjemnie dla zwierzaków!
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:53   #373
itaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja mogę śmiało polecić PRZYCHODNIE WILCZEK w Łodzi i dr .Tomasza Pawlickiego ,który jest jej właścicielem.
Wspaniały facet,dla którego nnie jest problemem przyjechac o 04.00 nad ranem do chorego psa. Naprawdę dobry lekarz.
Rozmawia,tłumaczy co daje ,czym leczy i po co to ,a nie inne lekarstwo.
Gorąco polecam
itaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 14:24   #374
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Warszawa, dr Anna Jałonicka - Rzepka - dawniej Oaza, obecnie pani dr przyjmuje w Lecznicy zwierząt "ANIMA" znajdującej się na ul. Podleśnej 57 w Warszawie.
Wspaniała specjalistka. Króliki, fretki, szczurki (i nie tylko) to jej pasja Wie jak pomóc.! Moje króliczki wiele jej zawdzięczają.
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 18:37   #375
malgosia_n
Raczkowanie
 
Avatar malgosia_n
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 56
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Białystok

Dziewczyny z Białego czy kóraś z Was była w przychodni na ul wesołej ??
Mam małego kotka i szukam weterynarza do którego mogłabym pójsc . Nie chce eksperymentować wole wybrać kogoś poleconego.
malgosia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:08   #376
justynaikotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Chciałabym się z Wami podzielić moją historią. Oddałam mojego kotka Misię na sterylizację u dr Skowyry w Pile. Był miły, w środku było czysto i ładnie. Gdy odebrałam kotkę, zauważyłam, że jest poraniona na nosku, ale nic nie powiedziałam. Wieczorem zauważyłam, że kotka źle się czuje, ma mętny wzrok i dyszy. Miauczała. Zadzwoniłam do lecznicy, ale okazało się, że już zamykają. Zapytałam, czy mój kot dostał leki przeciwbólowe. Odpowiedziano mi, że koty nie dostają,bo wtedy skaczą i mogą się rozerwać szwy. Pojechałam do innego lekarza, który podał lek przeciwbólowy i stwierdził, że to co robi pan Skowyra jest okrucieństwem wobec zwierząt.
Nie wiem, co zrobili tam mojemu kotu, ale od czasu sterylizacji stał się bardzo bojaźliwy. Nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć, ale więcej tam nie pojadę. Mam tylko wyrzuty sumienia, że naraziłam Miśkę na cierpienie ((((((
justynaikotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:47   #377
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez malgosia_n Pokaż wiadomość
Białystok

Dziewczyny z Białego czy kóraś z Was była w przychodni na ul wesołej ??
Mam małego kotka i szukam weterynarza do którego mogłabym pójsc . Nie chce eksperymentować wole wybrać kogoś poleconego.
Ja polecam Zwierzak-a na Piastowskiej. zwierzak-wet.pl
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 16:34   #378
Czarny Misio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez negra27 Pokaż wiadomość
Mnie aż się łezka w oku kręci...na samą nazwę Fabisz&Stefanek (ul.Batorego CHORZÓW).Miałam tam praktyki i staż i powiem szczerze,że lepszego zespołu już nie spotkałam na swej weterynaryjnej ścieżce.
Polecam całym sercem!
Jako lekarzowi weterynarii nie wypada mi krytykować kolegów-jedni są lepsi,inni popełniają błędy(nie sposób wiedzieć wszystkiego od papużki po lotopałankę.
Wiadomo,że po stracie przyjaciela zwierzątka pozostaje żal....Sama taki mam do kilku lekarzy,ale staram się do tego nie wracać.
Ale chyba lepiej,by te krytykowane gabinety były wymieniane bez nazwisk.
Witam serdecznie!Osobiscie polecam Fabisz ,Stefanek!z wlasnego doswiadczenia i po wielu bezskutecznych wizytach w innych klinikach ,w koncu dowiedzielismy sie co dolega naszemu maluchowi opisal nam to w profesjonalny sposób dr STEFANEK(sprawy ortopedyczne )nie mam miłych wspomnien z klinika w mysłowicach i na brynowie.
pozdrawiam.

Edytowane przez Czarny Misio
Czas edycji: 2010-03-13 o 16:36
Czarny Misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:30   #379
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ja odradzam lecznice w warszawie na hawajskiej
moja suczka czesto robila kupe i siku lekarz (dr Bryła) nawet jej dobrze nie zbadał tylko podał serię zastrzyków z antybiotykiem

polecam za to dr. Cieślak z kliniki malych zwierzat sggw. Kompetenta zabadał Korę dokładnie, ma dobre podejscie (wzięła mociz i kał do badania) stwierdziłą młodzieńcze zapalenie pochwy i dopiero zapisała antybiotyk
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 18:31   #380
abi73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
GG do abi73
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam Przychodnię "Poliwet" w Lublinie przy ul. Tumidajskiego, w tym w szczególności dr Martę.
Ja sama mam 4 koty, które rzadko chorują, ale moja znajoma ma kilkunastoletnią kotkę, która od dłuższego czasu krwawiła z nosa. W innych gabinetach faszerowali ją antybiotykami, wymyślali cuda na kiju. Dr Marta zrobiła szereg badań na wszystkie możliwe choróbska, wszystko wyszło negatywnie. Pewnego dnia SAMA zadzwoniła do mnie (nie znała telefonu właścicielki kota), bo doszła do wniosku, że te krwawienia wywołuje zbyt duży tylny ząb, który po prostu podrażnia coś tam. Pomijając trafną diagnozę, wyrazy uznania należą się jej za zaangażowanie. Ja nie wiem jak ona to robi, ale pamięta chyba wszystkich swoich pacjentów i ich dolegliwości. Kiedyś słyszałam, jak mówiła do właściciela bodajże psa, że jak się nie pojawi na wizytę za dwa dni, to zadzwoni do niego i mu przypomni. A innym razem płakała po uśpieniu psa, który otruł się trutką na szczury. Niespotykane w dzisiejszych czasach i do tego w takiej branży.

Nie rozumiem natomiast powodów zachwytu nad kliniką na Stefczyka. Jest tam jednocześnie zbyt dużo chorych zwierząt. Nie wiem, czy nie panują nad tym, czy im się nie chce, ale faktem jest, że kot może tam trafić z katarem, a zejść na panleukopenię. Za duże to to i za drogie. Z profesjonalizmem też różnie bywa...
abi73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:31   #381
Julcia0907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
SZCZECIN - z całego serca i z polecenia moich czterech Szkotników


Gabinet Weterynaryjny dr n.wet. Andrzej Chmielewski
ul. Krakowska 60 A
tel. (091) 435-73-44 lub 0604 967-827

Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Marek Chmielewski
ul. Witkiewicza 68
tel. (091) 487-89-58 lub 0606 220-583

edit- obaj lekarze mają doświadczenie w leczeniu królików http://kroliki.net/weterynarze/

Podpisuje się obiema łapkami pod tym postem)
Julcia0907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 12:26   #382
bleha24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 78
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

SIEDLCE


zdecydowanie polecam:

Centrum Weterynaryjne Małych Zwierząt Przychodnia Weterynaryjna S.C. E. Majchrzak K. Majchrzak

Siedlce, ul. Warszawska 140
tel. 25 6310720

Fantastyczny lekarz z podejściem do zwierząt. Przyjmuje niezależnie od godziny nawet w święta, cierpliwy, odp wyczerpująco na każde pytanie. Mi psy z grobu wyciągnął praktycznie

Edytowane przez bleha24
Czas edycji: 2010-05-10 o 12:28
bleha24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 16:05   #383
Nor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

informacje w tym komentarze i oceny o weterynarzach znajdziecie również na http://lecznica24.net
Nor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 12:46   #384
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

..

Edytowane przez panna tofu
Czas edycji: 2014-05-22 o 15:42
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 15:47   #385
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Gdańsk

dr. Mirosław Kalicki
ul. Diamentowa 15
Gdańsk, Orunia Dolna

Moim psem zajmuje się już od 13 lat Wspaniały fachowiec który na co dzień pracuje też w Gdańskim ZOO
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:17   #386
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Zdecydowanie polecam:
Toruń, ul. Kościuszki , dr Paweł Suchecki (specjalizuje się z zwierzętach dzikich i udomowionych - fretki, legwany itp) - wspaniały lekarz, leczy mojego freciaka z poważnych problemów.
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 21:59   #387
Gineska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 31
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Kraków
Absolutnie nie polecam wetki, która nazywa się Agnieszka Drohobycka. Dawniej pracowała w lecznicy przy ul. Bajecznej na Dąbiu, obecnie ma swój gabinet przy Rydygiera (Rżąka). Wyjątkowo antypatyczna, wyniosła i zimna, ale przede wszystkim - UWAGA! - nie znosi kotów . Nie spotkałam jednej osoby (a środowisko krakowskich kociarzy jest mi dość dobrze znane ) która z "obsługi" swojego kota byłaby zadowolona. Wręcz przeciwnie: są osoby, które twierdzą, że Drohobycka uśmierciła ich pupila albo wręcz do tego dążyła.
Pani specjalizuje się w gadach, jak wielu twierdzi jest do nich podobna, nie tylko z charakteru
Z całego serca odradzam. Zwłaszcza właścicielom kociastych.
__________________
Piszę poprawnie po polsku
Gineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 14:53   #388
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POLECAM :

Łódź
- Retkinia

Barbara Rybińska - Szejda i Anna Dreslewska
Przychodnia dla Zwierząt
ul. Kusocińskiego 76 B
tel. 42 688 04 10
kom. 501 528 901

świetne podejście do zwierząt, fachowość, Panie tłumaczą wszystko dokładnie, odpowiadają na pytania, odkąd tam trafiłam, nie byłam nigdzie indziej i myślę, że jeszcze dłuuugo będę chodzić do nich z moimi zwierzakami.


ODRADZAM i radzę trzymać zwierzęta z daleka


Andrzej Frej przyjmuje przy ul. Wróblewskiego 59 w Łodzi (Karolew, zaraz przy ul. Maratońskiej)

pierwszą wizytę nasz schroniskowy, schorowany kot zaliczył u tego Pana, kot miał ogromne poliki, głowę nieproporcjonalnie wielką w stosunku do tułowia, Pan "weterynarz" śmiał się mówiąc "ale masz policzki", mówił, że z wiekiem rosną te, jak je nazwał "pufy", choć mówiliśmy, że kot kicha krwią, nie skojarzył choroby, nie wymacał ich, wetki wymienione powyżej od razu uznały, że poliki kota są wielkie od powiększonych, i to ogromnie powiększonych, węzłów chłonnych!!

Pan Frej nie rozpoznał także świerzbu usznego u naszego kota! mówiąc, że to "po prostu brudne uszy" i kazał je po prostu czyścić, nie dał żadnego leku, a w rzeczywistości był to tragiczny świerzb, co oczywiście stwierdziły w/w weterynarki, zaglądając do ucha i badając wydzielinę pod mikroskopem.

Pan "weterynarz" nie potrafił przytrzymać kota do zastrzyku i kazał trzymać go chłopakowi, mówiąc, że jeśli ten nie będzie go trzymał nieruchomo - nie zrobi mu zastrzyku!! choć sam jest rosłym ok. 50paro letnim mężczyzną, gdzie w/w weterynarki samodzielnie trzymały jedną ręką kota a drugą dawały mu zastrzyk!

Odradzam i radzę omijać gabinet "dr" Freja szerokim łukiem.
Zerowa wiedza = zerowa pomoc, a pieniążki lecą za nic, gdybyśmy nie zmienili go szybko, prawdopodobnie nasz kot nie przeżyłby, nie otrzymując odpowiedniej pomocy.

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-06-02 o 15:08
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 08:44   #389
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Polecam przychodnię "Bari" na Bemowie w Warszawie
Miła pani, tanio, solidnie i przyjemnie dla zwierzaków!
pod tym też się podpiszę. Dobra i bardzo długo działająca lecznica. Warszawa-jelonki jakby co... kiedys byla na Puszczy Solskiej na dole w bloku a kilka lat temu przeniosla sie na osiedle obok na Siemiatycką
o.. linka znalazlam http://www.lecznica-bari.waw.pl/
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 14:24   #390
a_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 136
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

NIE POLECAM lecznicy woj. warmińsko-mazurskie w Iławie "Panda".

Dziś zdechł moj kotek przez tych ludzi i nie tylko mój lecz wiele innych zwierząt o czym dopiero się dowiedziałam.
Kot zaczął chudnąć,dlatego go tam zabrałam - zamiast zrobic morfologie i badania krwi lekarz mu dal silny srodek na odrobaczenie, mimo tego, ze kot siedzial caly czas w domu i robakow NA PEWNO nie mial. Po tym środku wszystko sie zaczelo... 3 dni walki w innej lecznicy na żółtaczke, niewydolnosc nerek i wątroby spowodowane lekiem odrobaczającym, dziś zmarl.
Blagam, omijajcie tę lecznice szerokim łukiem.
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już przesadziłam!

Edytowane przez a_name
Czas edycji: 2010-07-07 o 14:26
a_name jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.