Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 09:46   #361
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Kochana z najwiekszą przyjemnoscią

Mi to się zaczeło bardzo podobać, bo swietnie się czuję Wczesniej robiłam podejscie ale jakoś mi nie podeszło, teraz jest drugi raz i o wiele bardziej sympatyczny
Super

Ja kiedyś jadłam bezglutenowo jak dobrze pamiętam.. sama z siebie nie jadłam chleba, żadnych kasz oprócz gryczanej i jakoś szło :P i wcale nie tęskniłam za pieczywem... a teraz ciężko coś

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Ej ej kochane ja tez chce !
Bardzo chętnie przejdę z Wami na taką '' dietkę '' wiem że to mi bardzo słuzy. Tylko muszę się dokształcić co powinnam odrzucić całkowicie - może macie spis głównych składników ?

Heroine z brzuchem jest dużo lepiej jeśli jem posiłki tak zwane '' czyste '' czyli skład poszczególnych produktów jest stosunkowo krótki ( np. jogurt - mleko i bakterie, zero cukru, mleka w proszku itp ) chleba nie jem tylko wafle ryżowe które składaja sie z ryżu brązowego i tyle itp. po prostu nie przetworzona żywność. Ale chętnie z Wami przejdę na bezgluten - tylko jeśli macie info dajcie co powinnam odrzucic
No to fajnie

Teraz to wszędzie pakują gluten naprawdę trzeba sumiennie śledzić etykiety, bo ostatnio nawet w dżemie widziałam no ludzie...

Martus, szkoda, że Cię tu tak mało.... gratuluję zdobytego stopnia

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ja tylkp się przywitam bo już 3raz pisze o mi się kasuje wrrrr.
Teraz Was nadrobie a popisze jak wrócę do mieszkania bo właśnie się opalam na basenie buziaki do później :-*
No siema zazdroszczę relaksu
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:02   #362
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Czekoladko dziękuje Ty zawsze coś mądrego napiszesz Ja rozumiem, że po studiach bez doświadczenia to ciężko gdziekolwiek się załapać. Także chyba sie zdecyduje na ten staż. Musze się tylko dowiedzieć jak to jest z tym stażem na jaki okres czasu i na ile później muszą Cię zatrudnić. No i powiedzieli mi że jak będę u nich i zobaczą że warto to mogą mnie zostawić do pracy na stałe W tej komisji rekrutacyjnej były 3 osoby, ale atmosfera taka miłą i bez spiny. Sami mówili, że też sie uczyli wiec to nie jest tak, że z góry zakładają że wszystko od razu będzie super.

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Zjadłam właśnie owsiankę z bakaliami, na obiad znowu będa gołąbki bo dostałam ostatnio na wynos od babci i trza dojeść ( nie znoszę wyrzucać jedzenia ) poza tym mam jeszcze 2 kartony mleka bez laktozy i też będzie codziennie owsianka co by przez 2 tygodnie zużyć. Nie robię już większych zakupów, tylko to co mi na bieżąco idzie

Madzia pewnie przez te upały człowiekowi ciężko się zebrać. Ja potrafię teraz tylko na siłowni ćwiczyć, w domku się nie zmuszę bo mi za gorąco, a o bieganiu na świeżym powietrzu ani tyle nie ma mowy jeszcze na rower chętnie się skuszę teraz kurcze niedługo wyjeżdżasz do Niemiec, jak ten czas leci, z roku na rok wyjeżdżasz i wracasz tu, i tak ten czas leci ...

Zmykam do pracy, jak zwykle będę popołudniu
Jeny ja nie biegałam już prawie miesiac no nie mogę się przekonać do biegania w takiej temp ledwo chodze a co dopiero sie meczyć. Jedynie kupiłam karnet na zumbe, ale jutro nie mogę iść wiec w przyszłym tyg czeka mnie podwójnie Ale to jest jedyna aktywność fizyczna gdzie pot po tyłku leci a ja sie do tego nie muszę zmuszać. No i ostatnio byłam na rolkach, ale to była pora przed burzą gałezie spadały aż strach jeździć. Jeszcze żeby zjechać do parku trzeba minąć mini górke. Moja panika w oczach jak tak na kreche waliłam a hamulce sie smiały była bezcenna Już miałam rolki ściągać i zapinkalać w skarpetkach.
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry przy kawusi

No ja opryszczkę mam zazwyczaj podczas @ albo jak jestem chora- na dobicie u mnie też maści niezbyt działają, jedynie te plastry Compeed- no ale to trzeba stosunkowo wcześnie działać opryszczka to paskudztwo
Dzień dobry również przy kawusi i rogaliku czekoladowym
Jak dobrze, że ja nigdy nie miałam opryszczki tfu tfu
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Dzień dobry :-*
Na wadze 61,6. Na dworze leje okropnie wiec ide dalej spać :-D dzieci w szkole i przedszkolu to mam spokój coś mnie szyja napierdziela, chyba krzywo spałam :-P później do was zajrzę :-* miłego dnia kochane :-*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie dzisiaj 59,5 nie wiem jakim cudem chyba po piwie
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
hej

Co u mnie... Hmmm... oficjalnie zostałam dietetykiem CO prawda na drugi stopień się nie dostałam no ale, może za rok Teraz pracuję jako kelnerka, dodatkowo zaczynam nowe studia: psychologia stosowana. Także będę chciała to połączyć
A dieta, staram się jeść bezglutenowo, wychodzi różnie ale nie jest źle Miałam małe kłopoty z tarczycą i przytyłam do 55 kg, ale wyrównało się i teraz mam 51,5 kg więc leci w dół

Czytam Was na bieżąco więc wiem co u której się dzieje Tylko weny na pisanie mało ;p
No hejka w końcu się odezwałaś A wiesz, że chyba startowałaś na mgr z moją koleżanką, bo też składała papiery do Krakowa Może w przyszłym roku się uda a nie robią u Was drugiego naboru czy cos ? wiesz ludzie rezygnują czasami. Swoją drogą przeżywałam to samo 2 lata temu jak sie nie dostałam na UJ popsuli mi plany życiowe, ale widocznie tak miało być. Teraz z perspektywy czasu żałuje że sie nie zdecydowałam na Sląski Uniwersytet Medyczny
Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ja tylkp się przywitam bo już 3raz pisze o mi się kasuje wrrrr.
Teraz Was nadrobie a popisze jak wrócę do mieszkania bo właśnie się opalam na basenie buziaki do później :-*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hejka miłego opalania

No w końcu mogłam Wam odp. Wczoraj nie miałam na kompie neta jak już sie zreanimował to już mi sie nie chciało. A teraz nie mogłam kompa w ogóle włączyć chyba za 10 podejściem się udało.
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:04   #363
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
O jaaa zazdroszcze że jesteś panią dietetyk
Myslę o tych studiach, bo mnie to interesuje bardzo, ale zastanawiam się jak z przyszłością w tym zawodzie


Dziękuję
Studia fajne, z pracą kiepsko, tzn. trzeba samemu dużo robić i najlepiej sobie stworzyć miejsce pracy Ja chcę połączyć psychologię z dietetyką, jeszcze trochę studiowania mi to zajmie ale mam nadzieję że dzięki temu będzie łatwiej z pracą

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Ja kiedyś jadłam bezglutenowo jak dobrze pamiętam.. sama z siebie nie jadłam chleba, żadnych kasz oprócz gryczanej i jakoś szło :P i wcale nie tęskniłam za pieczywem... a teraz ciężko coś


Martus, szkoda, że Cię tu tak mało.... gratuluję zdobytego stopnia [COLOR="Silver"]
Ja ostatnio też siedzę sama w mieszkaniu i pieczywa mi się nie opłaca kupować ;p Także bardzo rzadko jem ( 3 dni w domu i dieta leży )


Praca pochłania mi teraz sporo czasu ale czytałam na bieżąco
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:08   #364
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Dzień dobry również przy kawusi i rogaliku czekoladowym
Jak dobrze, że ja nigdy nie miałam opryszczki tfu tfu

U mnie dzisiaj 59,5 nie wiem jakim cudem chyba po piwie
Mniam mniam TŻ znów mnie prosi o upieczenie jagodzianek... a to może być dla mnie zgubne
No ciesz się mój TŻ mimo kontaktu ze mną też nie miał nigdy a to niby zaraźliwe jest

Haha, gratki wniosek jest jeden- trzeba stale pić
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:09   #365
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość


No hejka w końcu się odezwałaś A wiesz, że chyba startowałaś na mgr z moją koleżanką, bo też składała papiery do Krakowa Może w przyszłym roku się uda a nie robią u Was drugiego naboru czy cos ? wiesz ludzie rezygnują czasami. Swoją drogą przeżywałam to samo 2 lata temu jak sie nie dostałam na UJ popsuli mi plany życiowe, ale widocznie tak miało być. Teraz z perspektywy czasu żałuje że sie nie zdecydowałam na Sląski Uniwersytet Medyczny
UJ robił wszystko żeby od siebie mieć jak najmniej osób Najpierw dowalili nam egzamin licencjacki z kosmosu, średnie też mamy słabe no i łatwy wstępny. To mocno faworyzowało osoby które były na słabszych uczelniach i pisały pracę No ale cóż, podświadomie miałam chyba nadzieję że w tym roku się nie dostanę, bo chyba chcę odpocząć od tej uczelni. Strasznie męczyła psychicznie Zresztą wolałabym robić mgr zaocznie a tego w tym roku nie oferowali (może w przyszłym). Poza tym psychologię robię wieczorowo, więc płatnie a jest szansa na przeniesienie przy dobrej średniej więc chciałabym się na tym skupić. NO i praca, dam radę ją pogodzić ze studiami a dzięki temu będę mogła sporo odłożyć i jak nam się ślub zamarzy kiedyś to będę miała odłożone

Także wychodzę z założenia że wszystko się stało z jakiegoś powodu :P
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:11   #366
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też siedzę sama w mieszkaniu i pieczywa mi się nie opłaca kupować ;p Także bardzo rzadko jem ( 3 dni w domu i dieta leży )


Praca pochłania mi teraz sporo czasu ale czytałam na bieżąco
Ja jeśli jem to max. 2 kromki ale to też nie codziennie najwięcej pieczywa jadłam... w szpitalu i to na dodatek białego

Skrobnąć czasem można w K-wie pracujesz?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:14   #367
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja jeśli jem to max. 2 kromki ale to też nie codziennie najwięcej pieczywa jadłam... w szpitalu i to na dodatek białego

Skrobnąć czasem można w K-wie pracujesz?
Szpitalne jedzenie to jest koszmar Ja nie wiem jak można tak ludzi karmić w ogóle, zwłaszcza tych którzy tego jedzenia naprawdę potrzebują bo wracają do zdrowia

Tak, w Krk A mam właśnie 3 dni wolnego i siedzę u rodziców to napisałam
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 10:17   #368
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Szpitalne jedzenie to jest koszmar Ja nie wiem jak można tak ludzi karmić w ogóle, zwłaszcza tych którzy tego jedzenia naprawdę potrzebują bo wracają do zdrowia
No koszmar na dodatek wtedy mnie czyściło i co dostałam na obiad? Bigos
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:22   #369
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No koszmar na dodatek wtedy mnie czyściło i co dostałam na obiad? Bigos
No ale tak to jest jak się powierza kuchnię szpitalną cateringowi gdzie "dietetykiem" jest pani po zarządzaniu. Masakra. Widziałam jak to funkcjonuje i dziwi mnie to że wadzom szkoda dołożyć po tych 2 zł/na dzień na pacjenta i dałoby się zrobić normalne, urozmaicone posiłki
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:24   #370
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
No ale tak to jest jak się powierza kuchnię szpitalną cateringowi gdzie "dietetykiem" jest pani po zarządzaniu. Masakra. Widziałam jak to funkcjonuje i dziwi mnie to że wadzom szkoda dołożyć po tych 2 zł/na dzień na pacjenta i dałoby się zrobić normalne, urozmaicone posiłki
Wszędzie problemem jest kasa... norma
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:26   #371
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Wszędzie problemem jest kasa... norma
A jak tam Ty się czujesz? Pobrali Ci już wszystkie badania w kierunku ch. trzewnej?
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 10:35   #372
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
A jak tam Ty się czujesz? Pobrali Ci już wszystkie badania w kierunku ch. trzewnej?
Nie, mam skierowanie do poradni gastrologicznej i wizytę mam dopiero 18 września. Wtedy oznaczą mi przeciwciała ogólnie czuję się dobrze, tylko pobolewa mnie brzuch od czasu do czasu ale moje wcześniejsze złe samopoczucie i osłabienie było spowodowane anemią...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:38   #373
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nie, mam skierowanie do poradni gastrologicznej i wizytę mam dopiero 18 września. Wtedy oznaczą mi przeciwciała ogólnie czuję się dobrze, tylko pobolewa mnie brzuch od czasu do czasu ale moje wcześniejsze złe samopoczucie i osłabienie było spowodowane anemią...
Utrzymuje Ci się wyższe żelazo teraz? W ogóle super, że w końcu zrobiłaś badania No i narazie nie odstawiaj glutenu bo wyniki będą zafałszowane
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:43   #374
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
UJ robił wszystko żeby od siebie mieć jak najmniej osób Najpierw dowalili nam egzamin licencjacki z kosmosu, średnie też mamy słabe no i łatwy wstępny. To mocno faworyzowało osoby które były na słabszych uczelniach i pisały pracę No ale cóż, podświadomie miałam chyba nadzieję że w tym roku się nie dostanę, bo chyba chcę odpocząć od tej uczelni. Strasznie męczyła psychicznie Zresztą wolałabym robić mgr zaocznie a tego w tym roku nie oferowali (może w przyszłym). Poza tym psychologię robię wieczorowo, więc płatnie a jest szansa na przeniesienie przy dobrej średniej więc chciałabym się na tym skupić. NO i praca, dam radę ją pogodzić ze studiami a dzięki temu będę mogła sporo odłożyć i jak nam się ślub zamarzy kiedyś to będę miała odłożone

Także wychodzę z założenia że wszystko się stało z jakiegoś powodu :P
No na moim kierunku na UJ dużo osób było ode mnie ze szkoły a przyjmowali tylko 30 osób także coś w tym jest
Ale tak jak mówisz widocznie tak miało być
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:44   #375
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Utrzymuje Ci się wyższe żelazo teraz? W ogóle super, że w końcu zrobiłaś badania No i narazie nie odstawiaj glutenu bo wyniki będą zafałszowane
Nie wiem, bo jeszcze badań nie powtórzyłam ale czuję się o nieeebo lepiej już nie wchodzę na drugie piętro jak stara babcia, co to musi co parę schodków odsapnąć... bo i tak było nie męczę się tak, skóra mi się poprawiła
Wiem, to samo mi TŻ powiedział... ja chciałam troszkę ograniczyć, bo brzuch mnie boli zresztą i tak ograniczenia nic nie dadzą, jedynie całkowita eliminacja przyniesie ulgę
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:49   #376
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo jeszcze badań nie powtórzyłam ale czuję się o nieeebo lepiej już nie wchodzę na drugie piętro jak stara babcia, co to musi co parę schodków odsapnąć... bo i tak było nie męczę się tak, skóra mi się poprawiła
Wiem, to samo mi TŻ powiedział... ja chciałam troszkę ograniczyć, bo brzuch mnie boli zresztą i tak ograniczenia nic nie dadzą, jedynie całkowita eliminacja przyniesie ulgę
Super Ja robiłam ostatnio morfologię to żelazo jak u faceta

Dobrze, że masz TŻ który ogarnia Moja koleżanka ostatnio robiła badania po 3 tygodniach diety bezglutenowej bo lekarz zapomniał jej powiedzieć
Dokładnie, trzeba się bardzo pilnować a już zwłaszcza przy chorobie trzewnej gdzie trzeba go całkowicie wykluczyć, nawet w ilościach śladowych. Bo bywa tak że objawów nie ma a stan zapalny sobie hula po organiźmie
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:54   #377
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Super Ja robiłam ostatnio morfologię to żelazo jak u faceta

Dobrze, że masz TŻ który ogarnia Moja koleżanka ostatnio robiła badania po 3 tygodniach diety bezglutenowej bo lekarz zapomniał jej powiedzieć
Dokładnie, trzeba się bardzo pilnować a już zwłaszcza przy chorobie trzewnej gdzie trzeba go całkowicie wykluczyć, nawet w ilościach śladowych. Bo bywa tak że objawów nie ma a stan zapalny sobie hula po organiźmie
Haha, ile miałaś? ja to miałam tragiczne, lekarz się za głowę złapał i się zastanawiał jak ja jeszcze chodzę w ogóle

No pięknie
będzie to tym bardziej trudne, bo jak pisałam wcześniej- wszędzie pchają go teraz albo pisze: "może zawierać gluten" nosz kurde...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:10   #378
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Haha, ile miałaś? ja to miałam tragiczne, lekarz się za głowę złapał i się zastanawiał jak ja jeszcze chodzę w ogóle

No pięknie
będzie to tym bardziej trudne, bo jak pisałam wcześniej- wszędzie pchają go teraz albo pisze: "może zawierać gluten" nosz kurde...
14,6 - hemoglobinka oczywiście ;p

No widziałam

Zabezpieczają się, bo gluten jako alergen musi być oznaczony. Więc wolą zrobić dopisek i mieć święty spokój. No i wszędzie dosypują albo skrobię, albo błonnik albo słód i rzeczy nawet naturalnie bezglutenowe odpadają

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

A żelazo 115
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg

Edytowane przez martus9191
Czas edycji: 2014-07-30 o 11:05
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:14   #379
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
14,6 - hemoglobinka oczywiście ;p

No widziałam

Zabezpieczają się, bo gluten jako alergen musi być oznaczony. Więc wolą zrobić dopisek i mieć święty spokój. No i wszędzie dosypują albo skrobię, albo błonnik albo słód i rzeczy nawet naturalnie bezglutenowe odpadają
Łooo zdrowaś jak kuuuń!

Wiem wiem... dlatego to będzie takie trudne nie sama eliminacja, ale szukanie odpowiednich produktów
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 11:17   #380
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Łooo zdrowaś jak kuuuń!

Wiem wiem... dlatego to będzie takie trudne nie sama eliminacja, ale szukanie odpowiednich produktów
No ba

Mnie denerwuje tylko, że mimo że kupisz w każdym sklepie płatki kukurydziane, ryżowe itd. to i tak dopisek: może zawierać śladowe ilości glutenu i co zrobić? do sklepu eko i bezglut i 3 x drożej ten sam produkt

Polecam jeszcze forum Poskiego Stworarzyszenia Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej Można się dużo dowiedzieć, często dzwonią do producentów żeby się dokładnie upewnić. Bardzo dobre i wiarygodne źródło



http://forum.celiakia.pl/ tutaj masz linka
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:33   #381
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Mnie denerwuje tylko, że mimo że kupisz w każdym sklepie płatki kukurydziane, ryżowe itd. to i tak dopisek: może zawierać śladowe ilości glutenu i co zrobić? do sklepu eko i bezglut i 3 x drożej ten sam produkt

Polecam jeszcze forum Poskiego Stworarzyszenia Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej Można się dużo dowiedzieć, często dzwonią do producentów żeby się dokładnie upewnić. Bardzo dobre i wiarygodne źródło


http://forum.celiakia.pl/ tutaj masz linka
No dokładnie

Dzięki, znam to forum
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:23   #382
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dowiedziałam sie jak działa taki staż i w ogóle przed chwila do mnie dzwonili z tego gabinetu, że też sie dowiadywali czyli jak widać im zależy. Chcą żebym sie starała o staż 6 miesięczny plus mam zatrudnienie 6 miesiecy po stażu. Płaca taka, że dostaje z urzędu kase oni mi dopełniają do najniższej krajowej plus 10% od zabiegu. Także chyba sie zdecyduje
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:26   #383
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Dowiedziałam sie jak działa taki staż i w ogóle przed chwila do mnie dzwonili z tego gabinetu, że też sie dowiadywali czyli jak widać im zależy. Chcą żebym sie starała o staż 6 miesięczny plus mam zatrudnienie 6 miesiecy po stażu. Płaca taka, że dostaje z urzędu kase oni mi dopełniają do najniższej krajowej plus 10% od zabiegu. Także chyba sie zdecyduje
Myślę, że to dobra opcja
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:51   #384
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
hej

Co u mnie... Hmmm... oficjalnie zostałam dietetykiem CO prawda na drugi stopień się nie dostałam no ale, może za rok Teraz pracuję jako kelnerka, dodatkowo zaczynam nowe studia: psychologia stosowana. Także będę chciała to połączyć
Super kochana! Gratulacje

Z tym drugim stopniem to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, widzisz idziesz na psychologie stosowaną a to z dietektyką jest wspaniałym połaczeniem! Swietny pomysł i bardzo dobrze ze tak wyszło
Bardzo często zabrzenia dietetyczne mają związek i podloże natury psychologicznej Także idziesz bardzo dobrą drogą

W ogole mam nadzieje że bedziesz do Nas czesciej wpadać


Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Dowiedziałam sie jak działa taki staż i w ogóle przed chwila do mnie dzwonili z tego gabinetu, że też sie dowiadywali czyli jak widać im zależy. Chcą żebym sie starała o staż 6 miesięczny plus mam zatrudnienie 6 miesiecy po stażu. Płaca taka, że dostaje z urzędu kase oni mi dopełniają do najniższej krajowej plus 10% od zabiegu. Także chyba sie zdecyduje
Bardzo dobre warunki Więc bierz napewno na dobre Ci to wyjdzie Cieszę się ze mogłam jakkolwiek pomóc

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Ten skwar mnie wykonczy :mdleje Nogi to mam jak balony poprostu zaraz wskakuję pod prysznić bo nie wytrzymam W ogole mam teraz cięzszy okres jakiś albo ta pogoda mnie tak wykancza, poprostu kondycyjnie jakoś niedomagam Zaczyna mnie znowu bolec kregosłup będę znowu musiala wywalic z tysiąc złoty na masaze bo zaraz mnie złapie tak jak kiedyś ze z łozka wstac nie mogłam, a wszytsko podobnie się zaczeło jak teraz
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:07   #385
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

cześć Wam

wróciłam z basenu i byłam taka padnięta bo spałam 3 h... więc od razu się położyłam i spałam do 18.30 Tż wrócił pracy i dołączył do mnie hehe a jak wstaliśmy to poszliśmy jeść i na zakupy kupiłam sobie burn'a i mam nadzieję że nocke przetrwam z nim hehe ale powinno być spoko bo zaczynam od 22 więc lecę się powoli zbierać

poczytałam co tam u Was


Tinek gratulację Kochana szczęścia

Monia no i 61 do ilu tak w ogóle chcesz zejść?

Martuś ale fajnie gratulacje mi równie wydaję się że studia super połączyłaś

Cocktail mam nadzieję że uda Ci się ten staż załatwić i będzie po Twojej myśli


przepraszam że tak szybko ale zapomniałam już co po odpisywać i lecę się szykować
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 22:21   #386
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

A ja byłam u teściowej na winku, także wieczór miło spędzony Tak ogólnie właśnie sobie zdałam sprawę, że ważąc 59,5kg schudłam 3kg co prawda mozolnie to idzie, ale widzę różnice. Brzuch jest coraz rzadziej wielki, też go cwiczę wiec zaczyna ładniej wyglądać, z ud jak dzisiaj zmierzyłam też coś tam spadło. Szkoda tylko, że sie nie pomierzyłam dokładnie wcześniej. Ale mam odczucia wizualne i wystarczy
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 00:29   #387
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Ja już ledwo na oczy widzę ale chciałam usprawiedliwić swoją nieobecność. Otóż skończyliśmy łazienkę remontować, wanna obudowana :-D no i byłam dzis na zakupach - kupilismy prezenty dla rodzinki w PL m.in.: wina, likiery, proszki do prania, środki czystości, mnóstwo słodyczy -nutelle kilogramowe, żelki haribo, milki, kosmetyki itd. samochód zawalony po dach i ciekawe gdzie my swoje rzeczy włożymy jutro będę kombinować :-/ możliwe że w sobote rano wyjedziemy jak zdążymy wszystko ogarnąć. A jeszcze w piątek ide do pracy od 16 do 24 :-/ Wykąpałam sie, zrobiłam 50 składów i ide spać.
Dobranoc :-*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1406762958396.jpg (55,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1406763020583.jpg (46,8 KB, 21 załadowań)
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 05:53   #388
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry laski

Coś spać nie mogę... budziłam się parę razy w nocy, bo takie gorąco... w sypialni teraz mam słońce i nie idzie wytrzymać za to w salonie mam chłodek i się właśnie tu przeniosłam


Czekoladko, mnie to wczoraj zesłabił ten upał byłam nie do życia, jak flak wypruty normalnie

Coctail, 3 kg to nie tak mało, na pewno widać różnicę

Monia, śliczne wyszło teraz wreszcie można odpocząć
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 07:17   #389
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laski



Czekoladko, mnie to wczoraj zesłabił ten upał byłam nie do życia, jak flak wypruty normalnie
:
No nie dziwię się, widziałam gdzieś chyba na wp.pl ze nawet konia z nóg w Zakopcu zwaliło Także jak konie padają to co dopiero my
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 07:18   #390
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No nie dziwię się, widziałam gdzieś chyba na wp.pl ze nawet konia z nóg w Zakopcu zwaliło Także jak konie padają to co dopiero my
Serio? nie widziałam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.