Tipsy-Kielce??? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 14:38   #361
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Tipsy-Kielce???

Ja też słyszałam same dobre opinie, a przede wszystkim że mają mocne lampy.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:27   #362
milkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy-Kielce???

Nie to, ze was zniechęcam do uczęszczania tam, tylko ja osobiście się troszkę na tym solarium na Placu Wolności zawiodłam...

Po prostu wypróbowałam inne, gdzie nie ma takiej masówki ludzi i stwierdziłam, że tam wolę iść bez kolejki, mniej zapłacić i opalić się lepiej, bo przed Sylwkiem 3 razy mi wystarczyło, aby być opalonym tak jak chciałam, a nie ze karnet wykorzystałam i ze byłąm lekko przybrązowiona.

pozdrawiam
milkaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 23:25   #363
anula2336
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy-Kielce???

Witam!
Ja z cala odpowiedzialnosc moga Wam polecic Malwine ktora przyjmuje na ul.Bodzentynskiej w salonie Euforia robi cudowne paznokcie a przy tym jest tak milutko osobka warto do niej isc paznokcie zrobila mi cudne)
anula2336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:10   #364
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Tipsy-Kielce???

w zeszły piątek byłam na tipsikach u pani Joli, przyjmuje w gabinecie na Kościuszki i musze powiedzieć że paznokietki sa piękne! Wyglądają badzo naturalnie, może jutro wkleję zdjęcie.
Pani Jola jest bardzo sympatyczna, poplotkowałyśmy trochę

bierze 80 zł za założenie i 80 za uzupełnienie... troche dziwnie że tyle samo no ale cóż uważam, że warto wydać te pieniądze!

Edytowane przez HulaGirl
Czas edycji: 2008-02-12 o 14:35
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:27   #365
pudi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Tipsy-Kielce???

/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-26 o 08:10
pudi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:36   #366
pudi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy-Kielce???

/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-26 o 08:10
pudi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:40   #367
Monia 28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-26 o 08:10
Monia 28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 17:40   #368
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tipsy-Kielce???

Żegnamy pudi / Moni 28
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 10:05   #369
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Tipsy-Kielce???

Hej dziewczyny ja znam jedną dziewczynę co robi bardzo ładne tipsy ale nie wiem w którym zakladzie przyjmuje . Nie jestem pewna ale chyba kosztują około 40-50 zł założenie ale tak jak mówię nie jestem pewna co do ceny.
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:54   #370
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: Tipsy-Kielce???

dziewczyny pilnie poszukuje namiary na kogos kto by mi zrobil tipsiki od reki ratujcie plisss bo czas ucieka
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 23:46   #371
milkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy-Kielce???

hej!

nie wiem czy spozniłam się z odpowiedzią czy nie...ale ja mogę polecić Ci jedną dziewczynę, która zrobi Ci fajne tipsy żelowe ze wzorkiem jakim chcesz w Kielcach, ma na imię Natalia i jak zadzwonisz do niej, to dowiesz się wszystkich szczegółów. Jej nr to 0 517 074 288

pozdrawiam
milkaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 16:44   #372
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Tipsy-Kielce???

Polecam tipsy num. tel. 693-253-529
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 21:59   #373
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Thumbs up Dot.: Tipsy-Kielce???

ja robie tipsy u Ani w New Face to taki maly zaklad na hipotecznej, teraz przeniesli sie do tej nowej kamienicy rog leonarda (chyba) i hipotecznej. Tipsy sa cieniutkie a twarde jak skala, a fantazja Ani nie zna grainic polecam
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:27   #374
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez pudi Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z opinią dotyczacą Studia Infiniti. Jestem stałą klientą i muszę przyznać że jestem zadowolona, a co do paznokci to kosztuja 72 zł i malują gratis!!!! Długo sie trzymaja i świetnie wygladają, więc nie wiem czy Ty Kalex tam byłaś napewno????A poza tym to naprawdę mają super i tanio , solarium brązujace 0,99 gr za minutke. A salon BAJECZKA naprawdę można sie zrelaksować. Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam
Cytat:
Napisane przez Monia 28 Pokaż wiadomość
Cześć,

Nie zgadzam się z Twoją opinią co do Studia Infinitini na ul. Klonowej 55.
Ja korzystam i z usług fryzjerskich i usług kosmetycznych i z solarium.
Uważam, że wszystko w tym Studio jest na bardzo wysokim poziomie!
Można się zrelaksować i odpocząć podczas korzystania z danej usługi, wszyscy pracownicy są bardzo mili.
Złości mnie jak coś takiego czytam na forum.
Sama dobrze nie wiesz jak jest, bo przecież nie korzystałaś z tych usług, a ceny są proporcjonalne do jakości wykoniania.
Ja za uzupełnianie paznokci płacę 72 zł.
Naprawdę wszystkim będę polecała to Studio, bo to jest miejsce które poprawia mi humor i samopoczucie a ceny naprawdę nie są wygórowane
Teraz nawet jest promocja solarium za 0,99 zł i -10% na wszystkie usługi!!!
Sprawdźcie same i się przekonajcie!
Podaje nr tel. 0413624846

Oczywiście to była moja odp. do KALEX.

hahahahahaa
nie ma to jak zareklamować samego siebie

po 1 najpierw niech się panie zdecydują czy płacą 72 złote za uzupełnienie czy za założenie tipsów

po 2 proszę sobie zerknąć na datę mojego postu - pisałam go bodajże ponad rok temu, więc ceny mogły się w salonie zmienić, choć nie sądzę żeby zmalały

po 3 - na foum podaję takie informacje jakie uzyskałam od osób pracujących w salonie; nawet mam Państwa wizytówkę z napisaną przez pracownicę ceną tipsów za założenie i za uzupełnienie....
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 12:17   #375
Flower7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Tipsy-Kielce???

Hejka
Ja robię pazurki w Klinice Pieknych Paznokci, dziewczyny potrafia wyczarowac cudenka na pazurkach
Flower7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 16:55   #376
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

a gdzie ona się mieści?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 09:46   #377
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Tipsy-Kielce???

Hej dziewczęta, na tym wątku jeszcze sie nie uaktywniałam W czwartek wybieram się zrobić sobie tipsy. Myślałam o pani Marcie ale w końcu zapisałam się do pani w salonie Edyta w okrąglaku na rondzie Paderewskiego. Czy któraś z wizażanek robiła tam sobie paznokcie? Tą panią polecała mi już dawno kolezanka ale nie wiem jak teraz jest oceniana. Trochę się boję, to będą moje pierwsze tipsy w życiu a koszt założenia w tym salonie to 150 zł, więc niemało...Kalex, a ty wybierzesz się do p. Marty? Kiedy robisz pazurki?
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:33   #378
milkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy-Kielce???

Gosikk, moja kuzynka robila tam tipsiki, ale powiem Ci, ze w sumie tak miała zrobione jak w niejednym salonie by jej zrobili a sumka do zapłaty niemała. Zastanów się czy warto wydać 150 zl, jezeli za połowe tej kwoty możesz mieć gdzieś indziej zrobione równie dobrymi żelami i fajnie ozdobione. Powiem Ci ze ten salon się ceni, ale to nie dlatego ze jest jakis super extra, ale dlatego ze koszty utrzymania i czynszu tam mają wysokie. Nie to, ze cie chce zniechęcić, ale nie warto przeplacac...

pozdrawiam
milkaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 07:25   #379
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez milkaj Pokaż wiadomość
Gosikk, moja kuzynka robila tam tipsiki, ale powiem Ci, ze w sumie tak miała zrobione jak w niejednym salonie by jej zrobili a sumka do zapłaty niemała. Zastanów się czy warto wydać 150 zl, jezeli za połowe tej kwoty możesz mieć gdzieś indziej zrobione równie dobrymi żelami i fajnie ozdobione. Powiem Ci ze ten salon się ceni, ale to nie dlatego ze jest jakis super extra, ale dlatego ze koszty utrzymania i czynszu tam mają wysokie. Nie to, ze cie chce zniechęcić, ale nie warto przeplacac...

pozdrawiam
Hmm, mówisz że nic lepiej tam nie zrobią? Bo ja miałam nadzieję na olśniewający rezultat... Kurcze, teraz już nie zrezygnuję, trochę głupio się wycofać w ostatniej chwili. No nic, pójdę i zobaczę, najwyżej następnym razem wybiorę się gdzie indziej. Wiem że samo miejsce powoduje że ceny muszą być wyższe niż gdzie indziej ale miałam nadzieję że jakość wykonania też jest wysoka. A w takim razie Twoja kuzynka ładne miała te tipsiki? Długo jej się trzymały, nie było żadnych problemów? Bo mnie chodzi też i o to żeby nie zniszczyć sobie naturalnej płytki, dlatego stwierdziłam że wolę zapłacić więcej licząc na renomę zakładu... Ta pani jest dobrym fachowcem? Bezpiecznie można jej powierzyć paznokcie?
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 10:05   #380
milkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy-Kielce???

Gosikk ja Ci powiem tak...jako osoba, która nie raz miała tipsy...i również robiłam w dobrym salonie, bo w Lorealu na Jasnej i nie mało zapłaciłam.

Jeżeli chodzi o płytkę paznokcia, to i tak Ci się zniszczy, bo paznokcie, zanim zostanie nałożony tips, są piłowane i płytka również. Mnie, jak już kosmetyczka zdjęła tipsy definitywnie, czy nawet po samym żelu zanim zrobiły się "swoje" to minęło dobre 2 miesiące. A pod żelem, paznokieć Twoj nie "oddycha" i ja to miałam takie jakby popękane, ale to od piłowania własnie.

A moja kuzynka robiła sobie tam tipsy na ślub i powiem Ci, ze ogolnie ładnie miała zrobione, ale jakoś nie zwaliły mnie z nóg. W sumie tak jak i wszędzie, a zapłaciła też coś ok 150 zl i jakaś promocja była to od tego upust dostała. Odrosty, wiadomo już po 2,3 tygodniach miała, więc zawsze ten efekt jest mniej więcej na tyle. Złamać nie złamał jej się zaden, ale to kwestia tego jak dba się o pazokcie i jaką pracę wykonuje.

pozdrawiam
milkaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:50   #381
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez milkaj Pokaż wiadomość

Jeżeli chodzi o płytkę paznokcia, to i tak Ci się zniszczy, bo paznokcie, zanim zostanie nałożony tips, są piłowane i płytka również. Mnie, jak już kosmetyczka zdjęła tipsy definitywnie, czy nawet po samym żelu zanim zrobiły się "swoje" to minęło dobre 2 miesiące. A pod żelem, paznokieć Twoj nie "oddycha" i ja to miałam takie jakby popękane, ale to od piłowania własnie.

Mały off top co prawda nie o Kielcach, ale za to o paznokciach.
w punktach żeby było szybciej:
1. paznokciec nie oddycha!!! Nie ma małych płucek. Paznokcieć, to martwy wytwór naskórka- nie musi pic, oddychac, ani jeść.
2 Paznokci się nie piłuje przed nałożenie tipsów, a jedynie je matowi- usuwając max 3-5 warstw ze 100, z jakich składa sie naturalny paznokciec.
3. Po zdjęciu żelu paznokcie nie powinny byc popekane.
Jeżeli paznokci po zdjęciu tipsów "musiały wracac do sibie" przez 2 miesiące znaczy, ze były ŹLE nałożone!!!


Niestey, miałas kiepską stylistke, dlatego masz takie złe wspomnienia.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 11:18   #382
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Tipsy-Kielce???

gosikk-s ja swojego czasu robiłam paznokcie u pani Edyty na Paderewskiego i powiem ci, że za te pieniądze można się spodziewać jakiegoś super wzorku a zawsze robiła mi podobnie i gdy widziałam na ulicy jakie dziewczyny mają bajery na paznokciach to mi było wstyd, że mam takie zwyklaczki. I zauważyłam, że do pani Edyty chodzą przeważnie starsze panie, które chcą mieć na paznokciach coś spokojnego, żadnych szaleństw. Co do wytrzymałości to wszystko było w porządku.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 11:38   #383
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Tipsy-Kielce???

Hmm no to niefajnie czyli poza większą kasą nie mam co liczyć na olśniewający efekt. No trudno, w takim razie później poszukam innej pani.
Martusia810, a czy po tipsach u tej pani miałaś bardzo zniszczoną płytkę? No właśnie, czy pani matowi czy piłuje? Bo ja własnie zawsze czytam że płytka ma być matowiona a nie zdzierana do krwi... I panicznie boję się ran na rękach. Jeśli chodzi o wzorki to ja szczerze mówiąc przynajmniej na poczatek myślę o klasycznym frenchu więc na ekstra wzorkach mi nie zależy. Ale koniecznie chcę osiągnąć efekt naturalnych ładnych paznokci, czy po tej pani mam na to szansę? Bo nie wiem co robić w tej sytuacji, jestem umówiona na czwartek, tak sie nastawiłam i szkoda by mi było odwołać w ostatniej chwili i szukać kogoś innego...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:25   #384
milkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy-Kielce???

Ja specem od tipsów nie jestem...

Wyraziłam swoją opinie do gosikk ze według mnie nie warto przepłacać, bo wszędzie zrobią jej tak samo lub podobnie i taniej.

Sama przyznasz rację, że paznokcie po tipsach niszczą się...ja nosiłam przez 4 miesiące i zrobiłam przerwę, bo jak zdejmie się żel, to wiadomo jak wyglądają, choć nie wiadomo kto by robił. Używam odżywek i zanim ten paznokiec wróci do naturalności, to niekiedy jest okres nawet i 4 miesięcy. Wszystko ma również znaczenie jakie masz paznokcie. A apropo tego matowienia...to i tak robią to pilnikiem i ileś tych warstw z paznokcia ścierają. Może nie nieszczy to jakoś bardzo ale w pewien sposób tak.

To moja prywatna opinia na temat tipsów
milkaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:36   #385
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy-Kielce???

Oczywiście masz prawo do swoich prywatnych opinii, niestety, odbiegają one od prawdy
Ja nosze tipsy od 7 lat, co miesiąc-dwa zdejmuję je po czym po 2-3 dniach zakłądam sobie nowe i moje paznokcie są RÓWNIE ZDROWE JAK BYŁY NIM ZACZĘŁAM NOSIĆ TIPSY, dlatego pisze, że trafiłas na kiepskie specjalistki, skoro Twoje paznokcie sa "porysowane i popekane" i musisz po zdjęciu tipsów je przez parę miesięcy odzywiac, by wróciły do normalności

That's all I nie odbiegajmy od tematu- fakty sa takie- prawidłowo przedłuzone ppaznokcie, czy to żelem, czy arylem nie niszcza naturalnych paznokci, Ty trafiłas do takich "specjalistek", które zniszczyły Ci paznokcie i niestey, masz taka opinie, a nie inną.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:00   #386
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez milkaj Pokaż wiadomość
A apropo tego matowienia...to i tak robią to pilnikiem i ileś tych warstw z paznokcia ścierają.
Oczywiście, że pilnikiem Tyle tylko, że pilniki posiadają swoją gradację, "ostrość" i do matowienia płytki paznokcia używa się danego pilnika. Do piłowania żelu i skracania tipsów używa się już innych pilników (albo 2. strony tego pierwszego).
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:10   #387
milkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy-Kielce???

To GRATULUJĘ Ci, ze jesteś taką specjalistką i że masz super extra paznokcie

Ja niestety mam słabe, ale wolę takie jakie mam Poza tym teraz tipsy z mody wychodzą i zaczynają być modne krótkie, pomalowane na jeden kolorek.

A apropo dziewczyny, która mi tipsy robiła, może mistrzynią taką jak Ty nie jest, ale ... według mnie wszystko zależy również od paznokci a nie tylko od tego kto je robił i od wielu innych jeszcze czynników.

pozdrawiam i nie rozwijam się więcej, bo to temat rzeka........
milkaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:47   #388
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Tipsy-Kielce???

Milka, a czy ja napisałam, że mam fajne paznokcie- nie mam- zawsze były cienkie, łamliwe i non stop się rozdwajały dlatego zaczęłam je przedłuzac. Nota bene moja mama ma takie same kiepskie paznokcie- wiem po kim odziedziczyłam
Teraz nadal sa tak samo cienkie i łamliwe, dlatego je nadal przedlużam- nic sie nie zmieniło. Hehe
A wole przedłużone, bo moje nie sa pikne, a pracując w tym zawodzie powinnam mieć zadbane paznokcie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 18:21   #389
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Tipsy-Kielce???

Pozostaje mi mieć nadzieję że pani Edyta dobrze się zajmie moimi paznokciami i jednak będę zadowolona. W razie czego nadal pamiętam o pani Marcie i jeśli teraz nie będę zadowolona wystartuję potem do niej. Do ślubu jeszcze mam trochę czasu na eksperymenty A moje paznokcie też są słabe i nie mam szans na ładne naturalne. Tylko dlatego chcę spróbować tipsów
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 07:38   #390
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Tipsy-Kielce???

a i podobno ładnie robi PANI w Beauty Studio (przynajmniej tak sie to chyba nazywa ) to jest taki maly salonik na ulicy Szwedzkiej 8. W sumie to tam jest dość przyjemnie (łażę tam na solarkę), widziałam jak zrobiła pazury znajomej i były całkiem fajne ale ja i tak chodzę do New Face
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.