skończyłam studia i jestem bezrobotna - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 15:43   #361
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Coz za komentarz
Niestety prawdziwy Ten smród niemytych ciał i potu jest ciężki do przeżycia, zwłaszcza ze nie ma jak przed nim uciec z kolejki....
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:47   #362
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Niestety prawdziwy Ten smród niemytych ciał i potu jest ciężki do przeżycia, zwłaszcza ze nie ma jak przed nim uciec z kolejki....
PUP zwiedziłam, bo szukałam sama ofert. nawet sie zarejestrowałam. Mieszkam w mięscie, gdzie bezrobocie jest wysokie i nie czułam mimo to smrodu od osób tam przybywających
Nawet w kolejce nie stałam.

czyzby kryzys tak juz z kopyta odpalił?
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:48   #363
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
i ja się dołączę...wprawdzie nie skończyłam jeszcze studiów, jestem na 4 roku prawa, ale nie mam pracy i jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna w PUP, i gdy ostatni raz byłam w UP Pani zaproponowała mi pracę....jako ogrodnik w Anglii....masakra,gdy jej powiedziałam że nie moge wyjechać bo studiuje to odnotowała sobie, iz nie wyraziłam chęci podjęcia zatrudnienia i "uprzejmie"mnie poinformowała, iz bezrobotny zostaje wykreślony z rejestru Up gdy 3-krotnie odmówi podjęcia proponowanego zatrudnienia...cyrk...(ja juz mam 2 takie adnotacje) bo przedostatnim razem miałam niezwykle interesująca ofertę...bufetowa w jednej ze szkół...nie wiem może mam zaduże wymagania i powinnam przyjać takie propozycje,jednak ja wziąż liczę że znajdę cośco przynajmniej w minimalnym stopniu będzie mi odpowiadało (uprzedzę, ze praca której szukam to pracownik biurowy lub sprzedawcaw sklepie więc chyba nie mam takich wysokich wymagań,dodam, ze mam 2 letnie doświadczenie w pracy biurowej, ponadto odbyłąm szereg praktyk w rożnego typu urzedach...
Pani w PUPie nie miała prawa cię tak potraktować! Oni maja obowiązek dać ci pracę zgodna z Twoim wykształceniem i nie moga uniemożliwiać ci kontynuowania nauki w celu podniesienia kwalifikacji Napisz podanie do dyrektora, by ci te odmowy wycofali, nawet jeśli to było jakiś czas temu ja bym na takie coś sie równo wkurzyła i nie pozwoliła im na traktowanie siebie jak "nieroba, który próbuje sie wymigać od pracy"
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:50   #364
Ella08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Nie chcę tu nikogo werbować chcę tylko powiedzieć że warto brać sprawy w swoje ręce zamiast narzekać
Ella08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:51   #365
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
PUP zwiedziłam, bo szukałam sama ofert. nawet sie zarejestrowałam. Mieszkam w mięscie, gdzie bezrobocie jest wysokie i nie czułam mimo to smrodu od osób tam przybywających
Nawet w kolejce nie stałam.

czyzby kryzys tak juz z kopyta odpalił?
Wystarczy 1 osoba, która nie myła się od miesiąca i śmierdzi w całym urzędzie. Ostatnio jak byłam było naście takich osób, w tym 2 centralnie przede mną No i u mnie niestety te 5 godzin do rejestracji trzeba odstać

Zazdroszczę urzędu

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-12 o 15:53
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:54   #366
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Wystarczy 1 osoba, która nie myła się od miesiąca i śmierdzi w całym urzędzie. Ostatnio jak byłam było naście takich osób, w tym 2 centralnie przede mną No i u mnie niestety te 5 godzin do rejestracji trzeba odstać

Zazdroszczę urzędu
Ja za to smrod przezywam w środkach komunikajci miejskiej Ale juz niedługo kolejne tramwaje i autobusy likwiduja- kryzys
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:56   #367
striped
Przyczajenie
 
Avatar striped
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Thumbs up Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Agaal, również kończę prawo zaocznie i odbywam staż w sądzie. Wydaje mi sie ze łatwo się dostać nawet bez żadnego doświadczenia - w końcu od tego jest staż abyś je nabyła- wystarczy złożyć wniosek w PUP. Co do pracy w sądzie, nie zauważyłam aby skończony prawniczy kierunek był wyznacznikiem dostania pracy w sądzie ( no poza sędziami etc.) . Ja na prace raczej nie licze, przynajmniej u mnie , dziwne i nieznane sa dla mnie wybory personalne w tej instytucji państwowej ;/ . Mimo to życze Ci dostanania się do wymarzonej pracy Powodzenia
striped jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 16:02   #368
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez striped Pokaż wiadomość
Agaal, również kończę prawo zaocznie i odbywam staż w sądzie. Wydaje mi sie ze łatwo się dostać nawet bez żadnego doświadczenia - w końcu od tego jest staż abyś je nabyła- wystarczy złożyć wniosek w PUP. Co do pracy w sądzie, nie zauważyłam aby skończony prawniczy kierunek był wyznacznikiem dostania pracy w sądzie ( no poza sędziami etc.) . Ja na prace raczej nie licze, przynajmniej u mnie , dziwne i nieznane sa dla mnie wybory personalne w tej instytucji państwowej ;/ . Mimo to życze Ci dostanania się do wymarzonej pracy Powodzenia
Ale jak można mieć staz w sądzie??? U mnie w pupie nie ma i nigdy nie było takich ofert Można jedynie isć na aplikację, no ale to są juąż setki-dziesiątki chętnych, a konkursy są u mnie gdzieś raz na pół roku...
Ostatnio jest konkurs na ASYSTENTA sędziego i skończenie studiów prawniczych jest obowiazkowe.

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:04
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:05   #369
striped
Przyczajenie
 
Avatar striped
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Ja sama poszłam do sądu do kierownika administracyjnego i zapytałam się czy przyjmują na staż. Potem poszłam do PUP złożyć wniosek , że sąd chce mnie na staż. A nie ogłaszają, bo i tak jest dużo chętnych zwłaszcza dzieci i znajomych osób które w sądzie pracują i wiedzą , że jest ciągły nabór.
striped jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:06   #370
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Ella08 Pokaż wiadomość
Czytam to i noż mi sie w kieszeni otwiera. Bardzo dobrze was rozumiem bo jeszcze niedawno byłam w takiej samej sytuacji. Ale postanowiłam coś z tym zrobić i zacząć pracować na własny rachunek. Wybrałam sprzedaż bezpośrednią, wiem że wielu to przeraża ,zniechęca i mają złe zdanie o takiej formie działalnosci, ale bardzo starannie wybrałam firmę z którą współpracuję i dzisiaj jestem zadowolona.
Weź pod uwagę, ze nie kazdy ma predyspozycje do takiej pracy Ja wiem, ze ja z pewnoscią nie mam. A idąc za Twoim postem o braniu spraw w swoje rece to wydaje mi sie, ze lepiej otworzyć własną działalnosc i pracować na siebie. Ja coś tam próbuję i coś kombinuję
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:07   #371
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
i i gdy ostatni raz byłam w UP Pani zaproponowała mi pracę....jako ogrodnik w Anglii....masakra,gdy jej powiedziałam że nie moge wyjechać bo studiuje to odnotowała sobie, iz nie wyraziłam chęci podjęcia zatrudnienia i "uprzejmie"mnie poinformowała, iz bezrobotny zostaje wykreślony z rejestru Up gdy 3-krotnie odmówi podjęcia proponowanego zatrudnienia...cyrk...(ja juz mam 2 takie adnotacje) bo przedostatnim razem miałam niezwykle interesująca ofertę...bufetowa w jednej ze szkół..
I Pani w urzędzie uważa, że taka praca będzie idealna, do wpisania w cv w pozycji doświadczenie?? i wykształcenie wyższe prawnicze??

Tragedia, chyba nawet się nie zgłoszę do urzędu.
Mam w ogóle taki obowiązek??
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 16:10   #372
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ale jak można mieć staz w sądzie??? U mnie w pupie nie ma i nigdy nie było takich ofert Można jedynie isć na aplikację, no ale to są juąż setki-dziesiątki chętnych, a konkursy są u mnie gdzieś raz na pół roku...
Ostatnio jest konkurs na ASYSTENTA sędziego i skończenie studiów prawniczych jest obowiazkowe.

Staży w wielu miejscach nie ma w ofertach UP, mojego też nie było. Kwestia pójścia do wybranej instytucji i zapytania się o możliwość podjęcia stażu. Zazwyczaj instytucje są bardzo chętne by przyjąć stażystów bo mają darmową siłę roboczą, oni nie płacą takiej osobie tylko UP.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:12   #373
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

[1=3345e377b5e4f12f71691e1 82a1acdc753f18a83_62c2224 350409;10456156]I Pani w urzędzie uważa, że taka praca będzie idealna, do wpisania w cv w pozycji doświadczenie?? i wykształcenie wyższe prawnicze??

Tragedia, chyba nawet się nie zgłoszę do urzędu.
Mam w ogóle taki obowiązek??[/quote]
No właśnie czy jest taki obowiązek? Ja studia skończyłam w lipcu i też nie zapisałam się do urzędu. Zasiłek mi nie przysługuję, pracy mi urząd nie znajdzie... więc po co?
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:12   #374
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

[1=3345e377b5e4f12f71691e1 82a1acdc753f18a83_62c2224 350409;10456156]Tragedia, chyba nawet się nie zgłoszę do urzędu.
Mam w ogóle taki obowiązek??[/quote]


Nie ma obowiązku rejestrowania się w UP. Chyba, że chcesz odbyć staż to wtedy tak bo za staż płaci UP. Jak znajdziesz od razu pracę, ewentualnie płatny staż w jakiejś firmie to nie potrzebny ci UP.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:14   #375
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Staży w wielu miejscach nie ma w ofertach UP, mojego też nie było. Kwestia pójścia do wybranej instytucji i zapytania się o możliwość podjęcia stażu. Zazwyczaj instytucje są bardzo chętne by przyjąć stażystów bo mają darmową siłę roboczą, oni nie płacą takiej osobie tylko UP.
Tylko, ze ja chce iść na staż w tylko jednym wypadku - muszę mieć REALNĄ szanse na póżniejszą prace w tej firmie W urzedzie miasta u mnie ogromna większosć stazystów dostaje umowę
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:17   #376
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
No właśnie czy jest taki obowiązek? Ja studia skończyłam w lipcu i też nie zapisałam się do urzędu. Zasiłek mi nie przysługuję, pracy mi urząd nie znajdzie... więc po co?
Czyli nie masz ubezpieczenia. Wiesz chyba o tym?
Ja nie mam ubezpieczenia od 3 miesięcy, co bardzo mnie martwi (bo wyrejestrwali mnie - nie stawiłam sie, bo pracowałam wtedy bez umowy we wranglerze), no i mogę zapomnieć o pójściu do lekarz, gdy zachoruję, czy do ginekologa itp. Wole nie myśleć co by było gdybym miała wypadek w tym czasie
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:19   #377
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja jutro jadę do PUP, ale aż mnie trzęsie na myśl o pięciogodzinnym staniu wśród niemyjących sie ludzi
Mhmmm... ja tez stoję w takiej kolejce stała i się myję wiadomo, że różni są ludzie

Jeśli chodzi o staż to ja byłam na takim co tylko do sprzątania potrzebowali Totalnie nic się nie nauczyłam! Az głupio mi wpisać to w Cv, ale zawsze to coś więcej w doświadczeniu
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:28 Powód: Dopisek
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:22   #378
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Czyli nie masz ubezpieczenia. Wiesz chyba o tym?
Ja nie mam ubezpieczenia od 3 miesięcy, co bardzo mnie martwi (bo wyrejestrwali mnie - nie stawiłam sie, bo pracowałam wtedy bez umowy we wranglerze), no i mogę zapomnieć o pójściu do lekarz, gdy zachoruję, czy do ginekologa itp. Wole nie myśleć co by było gdybym miała wypadek w tym czasie
Mam ubezpieczenie jeszcze na zasadzie renty (ZUS)


A teraz chyba głupie pytanie zadam: czy jak pracuje się na umowę zlecenie to ejst się ubezpieczonym?
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.

Edytowane przez Buena Dzidzia
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:25
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:24   #379
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Mhmmm... ja tez stoję w takiej kolejce stała i się myję wiadomo, że różni są ludzie
Byłoby pięknie gdyby wszyscy sie myli
Ja ogólnie jestem za darmowym rozdawaniem ludziom antypespirantów
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 16:25   #380
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Mam ubezpieczenie jeszcze na zasadzie renty (ZUS)
Czyli dostajesz rentę? Wiec bezrobotna "oficjalnie" nie jesteś?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:26   #381
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Czyli dostajesz rentę? Wiec bezrobotna "oficjalnie" nie jesteś?
"oficjalnie" w takim razie nie, ale szukam pracy bo tak to siedzę cały czas w domu, renta kończy mi się za 2 miesiące więc ubezpieczenie też odpadnie

Jakbym się kiedyś w przyszłości zapisała do UP to chyba bym długo tam nie zabawiła czytając jakie stanowiska tam proponują...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.

Edytowane przez Buena Dzidzia
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:30
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:33   #382
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

[1=3345e377b5e4f12f71691e1 82a1acdc753f18a83_62c2224 350409;10456156]I Pani w urzędzie uważa, że taka praca będzie idealna, do wpisania w cv w pozycji doświadczenie?? i wykształcenie wyższe prawnicze??

Tragedia, chyba nawet się nie zgłoszę do urzędu.
Mam w ogóle taki obowiązek??[/quote]
ja się w PUPie zarejestrowałam tylko z powodu świadczeń - po studiach nic nie miałam gdybym chociażby się przeziębiła a i do dentysty sie niedługo wybieram...
Nie licze na znlezienie przez niego pracy, a staż już mam wykorzystany. Ale ku mojemu zdziwieniu udało mi sie zapisać na kurs, który mi sie przyda, ale to przez przypadek, bo oprócz ubezpieczenia na nic więcej nie liczyłam

Co do zapachów i kolejek, to ja się wzięłam na sposób i zawsze chodzę do urzędu godzinę przed zamknięciem Wtedy przeważnie przede mna jest 1-2 osoby, bo reszta idzie rano i jeszcze nie musiałąm sie nikogo nawąchać
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.

Edytowane przez kasia083
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:35
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:39   #383
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
ja się w PUPie zarejestrowałam tylko z powodu świadczeń - po studiach nic nie miałam gdybym chociażby się przeziębiła a i do dentysty sie niedługo wybieram...
Nie licze na znlezienie przez niego pracy, a staż już mam wykorzystany. Ale ku mojemu zdziwieniu udało mi sie zapisać na kurs, który mi sie przyda, ale to przez przypadek, bo oprócz ubezpieczenia na nic więcej nie liczyłam

Co do zapachów i kolejek, to ja się wzięłam na sposób i zawsze chodzę do urzędu godzinę przed zamknięciem Wtedy przeważnie przede mna jest 1-2 osoby, bo reszta idzie rano i jeszcze nie musiałąm sie nikogo nawąchać
Tylko, ze u mnie jak byłam ostatnio na godzinę przed były takie kolejki, że części ludzi za mną chyba nawet nie przyjęli (no chyba, ze przyjeli po godzinach) Wychodziłam z pupu na pól godziny przed zamknięciem, a za mną było jeszcze kilkanaście osób...
No, ale raz na ruski rok już sie pomęczyć można, wkurza mnie najbardziej to, że od nowa muszę się rejestrować i wypełniac wszystkie papierki Choć robiłam to 3 miesiące temu...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 22:23   #384
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Byłoby pięknie gdyby wszyscy sie myli
Ja ogólnie jestem za darmowym rozdawaniem ludziom antypespirantów
O rany, teraz to już napewno w PUP mnie nie zobaczą

Dzioewczyny jestem w szoku
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 08:20   #385
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

a ja skończyłam AM --> mgr fizjoterapii z wyróznieniem... i co ?? i tez nie mam pracy , od czerwca szukam i szukam i cichosza.... i czy szlak człowieka nie powinien trafić?? teraz chyba zaczne staż robić... hech za 680 zł:| nie ma co utrzymać sie samemu jako młody człowiek w tym państwie??? --> szczyt marzeń
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:05   #386
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
a ja skończyłam AM --> mgr fizjoterapii z wyróznieniem... i co ?? i tez nie mam pracy , od czerwca szukam i szukam i cichosza.... i czy szlak człowieka nie powinien trafić?? teraz chyba zaczne staż robić... hech za 680 zł:| nie ma co utrzymać sie samemu jako młody człowiek w tym państwie??? --> szczyt marzeń
Ale masz o tyle dobrze, ze mozesz kupić łózko do masażu i sama znaleźć sobie klientów, i jeżdzić np. do nich do domu Moja kumpela tak pracuje i całkiem nieźle na tym zarabia.
Jednak masz ten plus, że masz konkretny fach w ręcę.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:32   #387
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Wróciła!! Kolejki żadnej Oferty żadnej. Następny termin odhaczenia 19 marca Zaraz zaczynam przeglądać oferty czy jest coś nowego
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:54   #388
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Wróciła!! Kolejki żadnej Oferty żadnej. Następny termin odhaczenia 19 marca Zaraz zaczynam przeglądać oferty czy jest coś nowego
Ja wczoraj do 2 w nocy posałam listy motywacyje i dziś wybieram się je poroznosić - uff mam nadzieję że będzie jakiś odzew, jak myślicie na ile rozmów uda mi się pójść gdy rozniosę całe 24 listów? Ja stawiam na max 1
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:50   #389
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ale masz o tyle dobrze, ze mozesz kupić łózko do masażu i sama znaleźć sobie klientów, i jeżdzić np. do nich do domu Moja kumpela tak pracuje i całkiem nieźle na tym zarabia.
Jednak masz ten plus, że masz konkretny fach w ręcę.
zgadza się... mam prywatnych pacjentów,, aczkolwiek lata pracy przez to mi nie lecą to tak bardziej przyszłościowo patrząc... i jeszcze to , że ja zawsze marzyłam o pracy w szpitalu klinicznym...a tu brak jakichkolwiek ofert.. i to jest straszne, że konczymy studia i myślimy, że gdy tytuł będzie w kieszeni to nasz "byt" się poprawi i wszystkie drzwi będą staly otworem... no cóż ja też biegam do zatrudniaka od pól roku prawie i powiem wam że nie jestem jakas zachukaną panienką ale dla mnie każda wizyta w zatrudniaku to normalnie takie ukłucie w mojego ego... ale co nas nie zabije to nas wzmocni hihi pozdrawiam was wszystkich!!! zmagających się z codziennością tak jak ja
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:06   #390
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Wróciła!! Kolejki żadnej Oferty żadnej. Następny termin odhaczenia 19 marca Zaraz zaczynam przeglądać oferty czy jest coś nowego

Ja już dziasiaj przejrzałam oferty i nic
Standardowo

Jeszcze troche i zacznę wysyłac CV do biur rachunkowy i banków na dorace
Koszmar
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.