Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 20:06   #361
Pestka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
powiększony węzeł chłonny nad piersią

.

Edytowane przez Pestka_
Czas edycji: 2012-05-01 o 19:26
Pestka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 22:50   #362
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: powiększony węzeł chłonny nad piersią

Bardzo możliwe, jednak muszę Cię zmartwić, bo to nie musi mieć związku... Ja w trakcie brania tabletek dorobiłam się guzka i też myślałam, że to minie... Jak się okazało, to nadmiar prolaktyny przyczynił się do powstania gruczolako-włókniaka. Nic groźnego, ale trzeba to badać, bo czasami to nie są zwykłe zmiany... Po pierwsze to powinnaś udać się do ginekologa, on powienien Cię skierować do onkologa, który z kolei daje skierowanie na biopsję. Najrozsądniej byłoby jednak zrobić USG piersi - te w 4D pokazuje bez konieczności robienia biopsji jaki to rodzaj zmian. U mnie była 100% zgodność z wynikiem obu.

A tak z innej strony - miałaś wcześniej takie rzeczy? Może to faktycznie tabletki Ci "pompują" w piersi.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 19:39   #363
Pestka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: powiększony węzeł chłonny nad piersią

wcześniej podczas brania tabletek tylko bardzo bolące piersi, no i wieczne zapalenie pęcherza:[ jutro idę do lekarza, a tabletki odstawilam
Pestka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:19   #364
skandalowiec
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: nowy sacz
Wiadomości: 1
AtYwia tabletki antykoncepcyjne sprzedam

witam serdecznie
Jestem tu nowa więc, nie miejcie żalu jeżeli umieściłam to wiadomość w tym miejscu, mam do sprzedania
tabletki AtYwia
1x21 powlekane tabletki

Nr serii LF00834A
termin ważności 07/2014

sprzedaję ponieważ musiałam odstawić tabletki,
zainteresowane proszę o kontakt skandalowiec@wp.pl
pozdrawiam Ela
skandalowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:31   #365
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: AtYwia tabletki antykoncepcyjne sprzedam

forum to nie giełda, a regulaminy się czyta.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:32   #366
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: AtYwia tabletki antykoncepcyjne sprzedam

a mi się wydaje, że W OGÓLE nie powinnaś zadawać takiego tematu bo tu nie allegro, na WIZAŻU się nie sprzedaje
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:51   #367
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: AtYwia tabletki antykoncepcyjne sprzedam

1. na wizazu się nie sprzedaje
2. sprzedaż leków na receptę osobom trzecim jest karalna.

__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 14:10   #368
scarlett 18
Raczkowanie
 
Avatar scarlett 18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska, konin
Wiadomości: 39
Dot.: AtYwia tabletki antykoncepcyjne sprzedam

Nie wolno odsprzedawać tabletek anty! To nie są cukierki tylko hormony i mogą komuś zaszkodzić!
scarlett 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:53   #369
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: AtYwia tabletki antykoncepcyjne sprzedam

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
a mi się wydaje, że W OGÓLE nie powinnaś zadawać takiego tematu bo tu nie allegro, na WIZAŻU się nie sprzedaje
Allegro, nie allegro, ale chyba, co najważniejsze- HANDEL LEKAMI JEST NIELEGALNY !
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:23   #370
Katherina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 68
Dot.: Jeanine

Hejo widzę, że jakiś czas temu nawiązał się ciekawy wątek dotyczący tabletek Jeanine. Powiem Wam tak: te tabletki stosuje od 5 miesięcy. Na początku trochę miałam problem z cerą przez ok. jedno opakowanie. Potem problem zniknął na plus (przed tabletkami często przed miesiączką wysypywało mnie na twarzy). Skutków ubocznych jakiś specjalnych nie zauważam. Z plusów znacznie urósł mi biust, miesiączka mniej obfita, prawie nie czuję, że ją mam, co przed tabletkami odczuwałam bardzo. Na razie jestem zadowolona z tych tabletek. Zastanawia mnie tylko jak wysoka jest ich skuteczność.
Katherina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:51   #371
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Jeanine

Cytat:
Napisane przez Katherina87 Pokaż wiadomość
Hejo widzę, że jakiś czas temu nawiązał się ciekawy wątek dotyczący tabletek Jeanine. Powiem Wam tak: te tabletki stosuje od 5 miesięcy. Na początku trochę miałam problem z cerą przez ok. jedno opakowanie. Potem problem zniknął na plus (przed tabletkami często przed miesiączką wysypywało mnie na twarzy). Skutków ubocznych jakiś specjalnych nie zauważam. Z plusów znacznie urósł mi biust, miesiączka mniej obfita, prawie nie czuję, że ją mam, co przed tabletkami odczuwałam bardzo. Na razie jestem zadowolona z tych tabletek. Zastanawia mnie tylko jak wysoka jest ich skuteczność.
Ha fajnie Ja biorę jeanine już 6 lat i z wypryskami jest różnie raz lepiej raz gorzej. Miesiączki są skąpe i dobrze. Skuteczność ? Nigdy nie ma ponoć 100 % pewności ale lekarz mi mówi że są dobre.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 10:18   #372
Kawa z mlekiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 68
sprzedam opakowanie tabletek "Atywia"

Mam do sprzedania niewykorzystane opakowanie tabletek Atywia, okres waznosci jest do grudnia 2012, cena z apteki na tabletkach to 25.99zł, ja sprzedam za 20 zł.
__________________


Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-04-20 o 13:28
Kawa z mlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:36   #373
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: sprzedam opakowanie tabletek "Atywia"

Nie wolno sprzedawać leków na forum!
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:00   #374
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: sprzedam opakowanie tabletek "Atywia"

Ba, nie wolno sprzedawać leków poza apteką .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:09   #375
one love
Raczkowanie
 
Avatar one love
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Exclamation Brak okresu

Witam!
Mam mały problem i nie wiem, co robić. Otóż od ok. 10 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne Jeanine. Nie odczuwałam po nich żadnych skutków ubocznych, oprócz lekkich plamień w pierwszym tygodniu przyjmowania pierwszego opakowania. Byłam i jestem z nich bardzo zadowolona. Okres jak w kalendarzu zjawiał mi się w 3 dniu tygodnia przerwy. I teraz mam problem, bo dziś mija 6 dzień tygodnia odstawienia i dalej nic. Nie zapomniałam żadnej tabletki, zawsze brałam je o stałej porze. I nie zażyłam nic, co mogłoby osłabić ich skuteczność. Wiem, że to nie jest 100% ochrona przed zajściem w ciąże, ale jakoś podświadomie nie mogę dopuścić do siebie tej myśli. Zamierzam oczywiście zrobić test przed rozpoczęciem kolejnego opakowania. Wiem też, że czasem okres może się w ogóle nie pojawić, to jeden ze skutków przyjmowania tabletek. Dlatego własnie chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Bo już trochę zaczynam odchodzić od zmysłów. Pozdrawiam!
__________________


"Biust do przodu, tyłek do tyłu i idziemy!"
one love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:28   #376
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Brak okresu

Hej ja miałam podobnie. Brałam Cilest przez rok, po czym miesiączka po pół roku właśnie robiła takie figle w pewnym momencie wogóle przestała się pojawiać. testy oczywiście negatywne. Poszłam po trzech miesiącach do lekarza - okazało się, że muszę zmienić tabletki. Dostałam Midianę - na początku super. Ale w drugim miesiącu objawy jak przy ciąży - wymioty, zmienny apetyt i humorki. I znowu testy negatywne. Szczerze mówiąc, wkurzyłam się i odstawiłam tabletki. Doszliśmy z narzeczonym do wniosku, że co ma być to będzie. Staraliśmy się o dzidzię pół roku. Teraz jestem w 12 tygodniu i żałuję, że tyle czasu czekałam z ciążą
Zrób test, nie wcześniej niż 2 tygodnie od możliwego zapłodnienia. Podejrzewam, że będzie negatywny Za miesiąc, jak sytuacja się powtórzy, idź do lekarza, bo może masz za mocną dawkę hormonów

PS. W ciążę wbrew pozorom nie jest łatwo zajść, takie jest moje zdanie Wszyscy mówią że po odstawieniu tabletek kobieta szybciutko zachodzi. Nam się udało dopiero po tym, jak po stosunku zrobiłam tzw. świecę Niby niezbyt sprawdzona metoda, ale ja jednak ułatwiłam tym plemniczkom drogę chyba Najważniejsze, żebyś się nie stresowała, skoro wzięłaś wszystkie tabletki to szansa na ciążę jest raczej marna

Edytowane przez landi0909
Czas edycji: 2012-05-18 o 15:30
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:55   #377
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Brak okresu

Co prawda nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale może to być przyczyna zbyt dużej dawki hormonów, dlatego zrób test, jeśli wyjdzie negatywny to idź do ginekologa, żeby zmienił tabletki, bo te mogą być zwyczajnie za silne.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 17:54   #378
one love
Raczkowanie
 
Avatar one love
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Brak okresu

Bardzo możliwe, że jest to wina zbyt dużej dawki hormonów. Tabletki miały własnie za zadanie zmniejszyć obfitość moich krwawień, bo jak stwierdziła moja Pani ginekolog, są one zbyt obfite, jak na mój wiek. Może to tylko taka jednorazowa sytuacja, w sumie chciałabym, żeby tak było, bo Jeanine bardzo mi odpowiadają. Dziękuje za odpowiedzi
__________________


"Biust do przodu, tyłek do tyłu i idziemy!"
one love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 11:38   #379
DevilsTears
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
tabletki anty-problem :(

Hej!

Mam 21 lat i cierpię na niedoczynność tarczycy (obecnie leczę się euthyroxem 50). 2 tygodnie temu zaczęłam brać tabletki anty Atywia...ginekolog raczej nie wspominał nic że przy chorej tarczycy nie można. Tylko że od kiedy zaczęłam je brać zaczęłam cierpieć na okropne zaparcia, po prostu masakra jakaś...dopóki nie brałam euthyroxu zawsze miałam z tym ogromny problem, ale jak obniżyło mi się TSH wszystko było super. A teraz od nowa, i to zaczęło się równo z tabletkami poza tym na tabletki reaguję dobrze, nie mam żadnych innych skutków ubocznych.

Był ktoś w podobnej sytuacji? Czy może to zbieg okoliczności? (chociaż BARDZO w to wątpie, bo nie zmieniłam ani diety ani dawki euthyroxu).
DevilsTears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 11:55   #380
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: tabletki anty-problem :(

Bo chora tarczyca nie wyklucza antykoncepcji hormonalnej... Możliwe, że tak będziesz już reagować na mix tabletek, albo na same antyki... Ja się z czymś takim nie spotkałam.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 12:11   #381
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: tabletki anty-problem :(

Cytat:
Napisane przez DevilsTears Pokaż wiadomość
Hej!

Mam 21 lat i cierpię na niedoczynność tarczycy (obecnie leczę się euthyroxem 50). 2 tygodnie temu zaczęłam brać tabletki anty Atywia...ginekolog raczej nie wspominał nic że przy chorej tarczycy nie można. Tylko że od kiedy zaczęłam je brać zaczęłam cierpieć na okropne zaparcia, po prostu masakra jakaś...dopóki nie brałam euthyroxu zawsze miałam z tym ogromny problem, ale jak obniżyło mi się TSH wszystko było super. A teraz od nowa, i to zaczęło się równo z tabletkami poza tym na tabletki reaguję dobrze, nie mam żadnych innych skutków ubocznych.

Był ktoś w podobnej sytuacji? Czy może to zbieg okoliczności? (chociaż BARDZO w to wątpie, bo nie zmieniłam ani diety ani dawki euthyroxu).
1. Podczas trzech pierwszych miesięcy przyjmowania tabletek anty, mogą dziać się różne rzeczy, to normalne.
2. Podczas brania tabletek antykoncepcyjnych często trzeba zwiększyć dawkę Euthyroksu. Skonsultuj się ze swoim endokrynologiem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 16:06   #382
Iwona16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: AtYwia tabletki antykoncepcyjne sprzedam

Hej , mam 18 lat i koncze 3 opakowanie Atywi , mam ja przepisana na tradzik . No i wlasnie w zwiazku z tym pisze , bo nie ma zadnej poprawy , jest tak jakbym nic nie brala czy to mozliwe? Myslicie ,ze zacznie jeszcze dzialac? Prosze o odp , bo mam juz tego dosc , probowalam juz chyba wszystkiego ; ((.
Iwona16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 11:22   #383
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jeanine

Hej dziewczyny,

mam do Was pytanie...czy któras z Was biorących Jeanine ma w trakcie brania ( mniej wiecej ok.15 tabletki) plamienia ( zeby nie powiedzieć prawie okres ). Kończe teraz czwarte opakowanie i myślałam, że to tylko na początku..ale przy każdym opakowaniu jest tak samo. Dwa okresy podczas jednego cyklu tabletek są dość uciązliwe
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:46   #384
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Jeanine

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

mam do Was pytanie...czy któras z Was biorących Jeanine ma w trakcie brania ( mniej wiecej ok.15 tabletki) plamienia ( zeby nie powiedzieć prawie okres ). Kończe teraz czwarte opakowanie i myślałam, że to tylko na początku..ale przy każdym opakowaniu jest tak samo. Dwa okresy podczas jednego cyklu tabletek są dość uciązliwe
Nie okresy, krwawienie z odstawienia, ew. plamienia.
Skoro to się powtarza, to powinnaś iść już dawno do ginekologa na zmianę pigułek na mocniejsze, bo te są dla Ciebie za słabe i nie trzymają Ci cyklu
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:11   #385
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jeanine

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie okresy, krwawienie z odstawienia, ew. plamienia.
Skoro to się powtarza, to powinnaś iść już dawno do ginekologa na zmianę pigułek na mocniejsze, bo te są dla Ciebie za słabe i nie trzymają Ci cyklu
Okres, plamienie, krwawienie z odstawienia...jak zwał tak zwał...
odczuwam to dokładnie tak samo.

Ja musze takie brać niestety nie biorę ich w celach antykoncepcyjnie tylko leczniczo ze względu na obecny tam dienogest.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:18   #386
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Jeanine

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Okres, plamienie, krwawienie z odstawienia...jak zwał tak zwał...
odczuwam to dokładnie tak samo.

Ja musze takie brać niestety nie biorę ich w celach antykoncepcyjnie tylko leczniczo ze względu na obecny tam dienogest.
Może Twój lekarz znajdzie inne, o podobnym składzie tylko ciut mocniejsze, tak żeby nie było tych plamien srodcyklicznych, ktore na prawde bywaja uciazliwe
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:22   #387
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jeanine

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Może Twój lekarz znajdzie inne, o podobnym składzie tylko ciut mocniejsze, tak żeby nie było tych plamien srodcyklicznych, ktore na prawde bywaja uciazliwe
No właśnie nie ma a bardzo bym chciała móc zmienić , bo po tych czuje sie paskudnie. Mdłości, potworny ból piersi i te krwawienia.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:27   #388
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Jeanine

Nie, jest jeszcze Atywia i Qlaira też to zawiera mimo że atywia ma ten sam skład moze zadzialac inaczej, bez plamien i mdlosci.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:39   #389
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jeanine

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie, jest jeszcze Atywia i Qlaira też to zawiera mimo że atywia ma ten sam skład moze zadzialac inaczej, bez plamien i mdlosci.
Wiem, że są ...Atywia ma taki sam skład, a Qlaira ma inny ale nie we wszystkich tabletach jest dienogest, jest wielofazowa...nie musisz mnie uswiadamiac...ja naprawdę jestem z tym tematem zaznajomiona
jeszcze jest Visanne
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 10:12   #390
czysta abstrakcja
Raczkowanie
 
Avatar czysta abstrakcja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 226
Pomocy! Krwawienia a tabletki anty

Cześć!
Od pół roku biorę tabletki atywia, wcześniej yasmin.
Zazwyczaj wszystko przebiega jak w zegarku, ale tym razem krwawienie pojawiło się o 1,5 tygodnia za wcześnie (ciągle przyjmuję atywię, zostało ponad pół blistra).

Jako że stało się to wczoraj, a dziś niedziela nie mam możliwości umówienia się do ginekologa, zresztą moje pytanie wymaga szybkiej odpowiedzi.

Czy mam przyjmować dalej tabletki do końca opakowania, czy potraktować to jako okres właściwy (którym zresztą jest - to nie plamienie) i odstawić na tydzień?

Proszę kogoś kompetentnego o udzielenie odpowiedzi. Z góry dziękuję
__________________
chętnie przygarnę:

amor amor elixir passion
organza indecence

czysta abstrakcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 20:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.