..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::.. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 08:47   #361
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Witam serdecznie dziewuszki
W poznaniu brzydko i zimno.... a u Was??? Dziś II dzień na SB i już widzę że mi brzuszek zjechał - ale też fakt faktem byłam już na redukcji zanim zaczęłam SB....
Czuje się super i narazie mnie do niczego nie ciągnie... i niech tak zostanie...
Mam do Was dziewczynki pare pytan:
1. Zażywam tabletki LINEA (ostatnio popularne) i dziś patrze a one maja ocet jabłkowy no i wiem że raczej nie powinnam ich brać ale chciałam się Was zapytać o radę.... pomóżcie, plosie..... no i teraz też nie wiem czy nie przedłużyć sobie fazy o jeden dzień.... HELP

A tak po za tym ja bym nie była za jedzeniem parówek one są BLEEE
[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;11997596]
a myslicie ze takie mini kostki knora mozna jako przyprawy dodawac?[/quote]

Kurcze a ja je dodawałam O,żesz.....

Pozdrawiam dziewuszki, trzymajcie się mocno
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!



Edytowane przez kala2505
Czas edycji: 2009-04-23 o 08:49
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:02   #362
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
1. Zażywam tabletki LINEA (ostatnio popularne) i dziś patrze a one maja ocet jabłkowy no i wiem że raczej nie powinnam ich brać ale chciałam się Was zapytać o radę.... pomóżcie, plosie..... no i teraz też nie wiem czy nie przedłużyć sobie fazy o jeden dzień.... HELP

ja jestem przeciwniczka stosowania takich wpomagaczy jak mi pani dr dietetyk powyjasniala co i jak! i odradzalabym je...
jedynie co polecila pani dr to 30 min przed wysilkiem fizycznym brac L-karnityne i tak robie poza tym zadnych wspomagaczy!!!!!!

a tak w ogole to dzien dobry

wczoraj jakos po tym weekendzie poznanskim bylam tak wykonczona ze szok... do tego ten wirus u dziewczyn... w sobote Emila wymiotowala a wczoraj w nocy Majka, do tego goraczka... 3 zmiany poscieli w ciagu nocy zmienilismy no i w rezultacie juz ok 20:30 poszlam do wyrka... ale za to jakam dzisiaj wyspana!!!!

no tak Telik wpadl, dal ochrzan i zniknal, Ilonka tez na chwilke, a Effy i Papraczka jak nei bylo tak nie ma nadal!!! halo halo! dajcie chociaz znak ze zyjecie!!!! nie wspomne o Mamieoli!

u mnie wszystko powraca do normy z jedzeniem bo po swietach juz nieciekawie bylo

i taki na dzis mam plan:

S: 2 wielkie zawijasy z 6 lisci salaty, 2 plastrow wedliny drobiowej i pasty jajecznej z 2 jaj ze szczypiorkiem+ ogorek zielony i wiesniak

P: jagurt naturalny 1% tl + 4 lyzki otrebow, 1 lyzeczka pestek dyni i slonecznika, 2 suszone morele, 1 lyzka siemienia lnianego, 1 lyzka platkow migdalow i 2-3 orzeszki ziemne

O: nalesniki pp z twarogiem

P: pol jablka

K: mysle ze makrela i ogorek zielony ale cos nie czuje jeszcze tego smaka hihihi

no to milego babeczki



i ja tez parowkom mowie stanowcze NIE!!!!!
__________________


Edytowane przez Agee79
Czas edycji: 2009-04-23 o 09:07
Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:18   #363
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
ja jestem przeciwniczka stosowania takich wpomagaczy jak mi pani dr dietetyk powyjasniala co i jak! i odradzalabym je...
jedynie co polecila pani dr to 30 min przed wysilkiem fizycznym brac L-karnityne i tak robie poza tym zadnych wspomagaczy!!!!!!
No ale myślicie że można...??? Już biorę i nie chcę przerywać tym bardziej,że widzę iż skutkują... już sama nie wiem jak z tym octem jabłkowym.....
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:18   #364
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
a wy tu jakis watek parówkowy zakładacie
baciki jak nic wam sie nalezą


(jak juz zgrzeszyc wedlinami to kabanos jest mniejszym złem -taki drobiowy 17gr tłuszczu i przynajnmniej z miesa to zrobione)
widziałam też fajne kabanosy z łososia, jak je znowu kupię to wkleje skład, z tego co pamiętam były w miarę ok.

wracam powoli na prostą, wreszcie

Effa kochana, Ty kiedyś zdaje się robiłaś coś z kuskusem razowym. Dasz linka? Bo nie mogę go w realu namierzyć....

Miłego dnia
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:22   #365
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Dzień dobry,
z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić zdanym egzaminem (a raczej poprawką ), który spędzała mi sen z powiek...
No a SB trzyma się dobrze- coraz lepiej powiedziałabym
Wkrótce będę miała rowerem, to może pójdzie mi jeszcze szybciej
Aha! A sobotę byłam na imprezie i nazbierałam tyle pochwał!! Prawie wszyscy zauważyli, że schudłam i jeszcze bardziej mnie to zmotywowało! (a co najlepsze-osiągnęłam to praktycznie bezboleśnie!)
Tak więc dziewczyny- to naprawdę działa!
Na razie nadal się nie ważę- widzę efekty, ciuchy spadają, więc jakoś mogę żyć bez wagi
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:26   #366
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Aha jeszcze przy okazji podam swój wczorajszy jadłospis....
Śniadanie 8:00: Jajecznica z 3jaj + pieczarki + szczypiorek + szyneczka chuda
II Śniadanie: Sałatka gyros (kurczak,pomidor,ogórek,p ieczarki,oliwa z oliwek...)
Przekąska: Biały serek twarogowy chudy z warzywami
Obiad: Brokuł (1/2) z filetem z kurczaka i serkiem light topionym(hochlanda)
Przekąska: 5 szt szprotek
Kolacja ok 19.30: 2 zawijaski(szynka,sałata,s erek light hochlanda w plasterkach)
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:32   #367
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie dziewuszki

Mam do Was dziewczynki pare pytan:
1. Zażywam tabletki LINEA (ostatnio popularne) i dziś patrze a one maja ocet jabłkowy no i wiem że raczej nie powinnam ich brać ale chciałam się Was zapytać o radę.... pomóżcie, plosie..... no i teraz też nie wiem czy nie przedłużyć sobie fazy o jeden dzień.... HELP

A tak po za tym ja bym nie była za jedzeniem parówek one są BLEEE


Kurcze a ja je dodawałam O,żesz.....

Pozdrawiam dziewuszki, trzymajcie się mocno
o ile pamietam skład mają całkiem ok(oprócz chromu ale jego mało tam)
wiec jesli dobrze ci działają to nie musisz odstawiac

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
ja jestem przeciwniczka stosowania takich wpomagaczy jak mi pani dr dietetyk powyjasniala co i jak! i odradzalabym je...
jedynie co polecila pani dr to 30 min przed wysilkiem fizycznym brac L-karnityne i tak robie poza tym zadnych wspomagaczy!!!!!!

a tak w ogole to dzien dobry

wczoraj jakos po tym weekendzie poznanskim bylam tak wykonczona ze szok... do tego ten wirus u dziewczyn... w sobote Emila wymiotowala a wczoraj w nocy Majka, do tego goraczka... 3 zmiany poscieli w ciagu nocy zmienilismy no i w rezultacie juz ok 20:30 poszlam do wyrka... ale za to jakam dzisiaj wyspana!!!!

no tak Telik wpadl, dal ochrzan i zniknal, Ilonka tez na chwilke, a Effy i Papraczka jak nei bylo tak nie ma nadal!!! halo halo! dajcie chociaz znak ze zyjecie!!!! nie wspomne o Mamieoli!

u mnie wszystko powraca do normy z jedzeniem bo po swietach juz nieciekawie bylo

i taki na dzis mam plan:

S: 2 wielkie zawijasy z 6 lisci salaty, 2 plastrow wedliny drobiowej i pasty jajecznej z 2 jaj ze szczypiorkiem+ ogorek zielony i wiesniak

P: jagurt naturalny 1% tl + 4 lyzki otrebow, 1 lyzeczka pestek dyni i slonecznika, 2 suszone morele, 1 lyzka siemienia lnianego, 1 lyzka platkow migdalow i 2-3 orzeszki ziemne

O: nalesniki pp z twarogiem

P: pol jablka

K: mysle ze makrela i ogorek zielony ale cos nie czuje jeszcze tego smaka hihihi

no to milego babeczki



i ja tez parowkom mowie stanowcze NIE!!!!!
ciekawe sniadanko ale troszke mało miałka 2 plastry wedliny i makrelka
no i do tego jabłka jakis ser(biały lub zołty)bym dodała
dziekuje za poparcie parówkowe

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
widziałam też fajne kabanosy z łososia, jak je znowu kupię to wkleje skład, z tego co pamiętam były w miarę ok.

wracam powoli na prostą, wreszcie

Effa kochana, Ty kiedyś zdaje się robiłaś coś z kuskusem razowym. Dasz linka? Bo nie mogę go w realu namierzyć....

Miłego dnia
a własnie dzis na przekaske jadłam kabanosy z łososia
raz na 2 tygodnie przyjedza do mnie do biura facet z rybkami które sam wedzi i zawsze sie obkupie
a tak jesli jestesmy przy temacie ryb wedzonych
polecam wszystkim bikiniarom wypróbowanie tez innych ryb wedzonych-nie tylko makreli
Jedna z najchudszych rybek to dorsz, kosztuje podobnie jak makrela i wyraznie czuc mniej tłuszczu, zdaje sobie sprawe ze tłuszcz z ryb niezykle zdrowy to jednak na kolacyjke polecam cos chudszego
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 10:07   #368
InFact
Przyczajenie
 
Avatar InFact
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 29
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..


1/14 dzień
śniadanie (11;00) 2 duże kawałki pangi w pomidorach + 1 jajko na twardo + czerwona herbatka
obiad (14:00) pierś z kurczaka + surówka z pekińskiej
przekąska (17:00) actiwia naturalna + migdały
kolacja ( 19:30) jajecznica z 3 jajek z pomidorami i góóóóóóórą szczypiorku


co wy na to ?

a i jeszcze jedno dzisiaj na śniadanie chciałam sobie zrobić "gofry"z książki kucharskiej Sb dałam wszystkiego tyle ile było trza i dupa nie wyszły
InFact jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:12   #369
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość

ciekawe sniadanko ale troszke mało miałka 2 plastry wedliny i makrelka
no i do tego jabłka jakis ser(biały lub zołty)bym dodała
dziekuje za poparcie parówkowe

Kochanie chyba nie zauwazylas jeszcze wiesniaka
no i wydaje mi sie ze bardzo duzo bialka wedlinka, pasta z 2 jajek, wiesniak to malo?

a do jabluszka dorzuce w takim razie trojkacika lighta ok?
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:14   #370
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Dzień dobry na plaży przepraszam ale gdzies mi sie zapodziała wypowiedz wiec nie wiem kto o to pytał.

ja osobiscie robie panierkę z orzechów tak:

pierś z kurczaka przekrawam na pół żeby był w miare cienki. przyprawiam sola i pieprzem , optaczam w rozmąconym jajku i w posiekanych orzech , < jakie akurat mam w domu ale najczesciej pistacje lub włoskie mi też bardzo smakuja> , nastepnie tak optoczone smaże na 2 łyżkach oliwy z oliwek z obu stron.
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:17   #371
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Dzień dobry wszystkim plażowiczkom

Obudziłam się dzisiaj w znacznie lepszym nastroju i z nową dawką wiary w to, że wszystko się uda O wiele lepiej zrobiło mi się po wieczorno-nocnym spacerze, na którym sobie trochę interwałowo potruchtałam (chodzenie interwałowe jest jakieś nudne....). Trzeba zacząć się regularnie ruszać, bo miałam ponad roczną przerwę w jakiejkolwiek aktywności fizycznej (względy zdrowotne), wcześniej byłam stałym bywalcem damskiej siłowni i basenu

Dodaję mój dzisiejszy planowany jadłospis (jestem właśnie po absolutnie fantastycznym śniadaniu )


FAZA 1, DZIEŃ 4

- omlet z 2 jaj, zapieczony z mozarellą i podsmażonymi pieczarkami + pomidor, kilka plasterków ogórka

- sałatka: sałata lodowa, ogórek, rzodkiewka, ser feta light, sos z jogurtu naturalnego z ziołami, wkrojony kawałek piersi z kurczaka

- kawa pół na pół z mlekiem 0,5%, orzechy włoskie + migdały (muszę dzisiaj zapanować nad ilością...)

- zupa-krem brokułowa z pokrojonym w kostkę mięsem z piersi kurczaka (ta co wczoraj, nagotowałyśmy z mama na 2 dni bo nie mamy czasu na codzienne długie gotowanie)

- szklanka soku pomidorowego (ok 200ml)

- chudy twaróg z tuńczykiem, kilka różyczek brokułów, rzodkiewka
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 10:27   #372
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
o ile pamietam skład mają całkiem ok(oprócz chromu ale jego mało tam)
wiec jesli dobrze ci działają to nie musisz odstawiac

raz na 2 tygodnie przyjedza do mnie do biura facet z rybkami które sam wedzi i zawsze sie obkupie
czesc teliku kochany to ten facet od rybek jeszcze do Ciebie przyjezdza.... pamietam jak rok temu tez Cie odwiedzał hihi

Teliku, ale mnie zastanawia tylko ten ocet jabłkowy w tych tabletkach.... bo ja sobie to tłumaczę tak,że skoro owoców nie można to octu jabłkowego chyba też nie.... ale chciałam się Was poradzić czy dobrze rozumuje.....
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:35   #373
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Kala ja mysle ze tam jest tak niewiele tego octu ze mozesz sobie na niego pozwolic
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:38   #374
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
ja jestem przeciwniczka stosowania takich wpomagaczy jak mi pani dr dietetyk powyjasniala co i jak! i odradzalabym je...
jedynie co polecila pani dr to 30 min przed wysilkiem fizycznym brac L-karnityne i tak robie poza tym zadnych wspomagaczy!!!!!!
a co mniej wiecej mowila?
chcialam wlasnie cos zakupic, ale tak cos czulam, ze to nei najlepszy pomysl
gdzie i jaka L-karnityne kupujesz? Przepraszam, ze tak truje, ale tyle tego jest na rynku, a ja sie w ogole nie znam i nie chcialabym kupic jakiegos syfu



Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić zdanym egzaminem (a raczej poprawką ), który spędzała mi sen z powiek...

gratulacje !

Cytat:
Napisane przez feline
Aha! A sobotę byłam na imprezie i nazbierałam tyle pochwał!! Prawie wszyscy zauważyli, że schudłam i jeszcze bardziej mnie to zmotywowało! (a co najlepsze-osiągnęłam to praktycznie bezboleśnie!)
Tak więc dziewczyny- to naprawdę działa!
Na razie nadal się nie ważę- widzę efekty, ciuchy spadają, więc jakoś mogę żyć bez wagi
ja sie nie waze, ale nie z wyboru, tylko dlatego, ze nie mam tu wagi
a szkoda
chcialabym zobaczyc, "na czym stoje"
ale podobnie jak u Ciebie widze troche po ciuchach, wiec tez jestem raczej zadowolona

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
pierś z kurczaka przekrawam na pół żeby był w miare cienki. przyprawiam sola i pieprzem , optaczam w rozmąconym jajku i w posiekanych orzech , < jakie akurat mam w domu ale najczesciej pistacje lub włoskie mi też bardzo smakuja> , nastepnie tak optoczone smaże na 2 łyżkach oliwy z oliwek z obu stron.
smakowicie sie to czyta
na pewno sprobuje !

InFact, ja nie wiem... Chyba naprawde Ilona lub Effa musza wrocic i Cie porzadnie opitolic. Twoje menu dalej kuleje. Caly czas za malo warzyw. Nie czytasz przepisow innych dziewczat? Porownaj sobie ilosc i roznorodnosc warzyw, ktore one wprowadzaja i wtedy popatrz na swojego marnego pomidora,czy kapuste pekinska.
Effa miala racje, nie jestesmy nauczeni jesc warzyw. Dopiero teraz na tej diecie sie o tym przekonuje.

A u mnie na dzisiaj:
  • sniadanie: 2 jajka na miekko + 4 rzodkiewki,pol ogorka zielonego,5-6 lisci salaty i garstka kielkow mieszanych zalane jogurtem naturalnym z cytrynka,pieprzem i jednym slodzikiem.
  • przekaska: jablko + kawalek twarogu chudego lub ptasie mleczko - jutro wyjezdzam, wiec lepiej jablko zostawie na podroz
  • obiad: makaron pp + sos (kielbaska z fileta indyczego, papryka, pomidory, cebula, czosnek) + szczypta sera zoltego light + salatka (taka jak na sniadaniu)
  • przekaska: 2 zawijaski z salaty maslanej, szyneczki drobiowej i pomidorka
  • kolacja: filet z makreli + ogorki kiszone
milego dnia, dziewczynki
Kala, cos sie troszke przejasnia w Poznaniu,wiec moze nie bedzie tak zle
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:38   #375
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
Kala ja mysle ze tam jest tak niewiele tego octu ze mozesz sobie na niego pozwolic
40mg na tabletkę.....
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:44   #376
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

pearpearl nie pamietam juz dokladnie bo bylo to jakies 4 m-ce temu ale mowila ze te tabletki to w sumie dzialaja jak sie je bierze, jak przestaje to efekt jojo murowany

a L-karnityne kupuje z Naturella albo Olimpu

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

zreszta moja trenerka aero tez mowi ze tylko ta L-karnityne radzi brac i nic innego zadnych wspomagaczy

ja teraz nic nie biore i chociaz wiem ze to co zrzucam to jest tylko dzieki mnie
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:48   #377
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
Kochanie chyba nie zauwazylas jeszcze wiesniaka
no i wydaje mi sie ze bardzo duzo bialka wedlinka, pasta z 2 jajek, wiesniak to malo?

a do jabluszka dorzuce w takim razie trojkacika lighta ok?
a faktycznie jeszcze o jajach zapomniałam i wiesniaku
za duzo pracy
kala tego octu tam zaledwie 40mg/tabl. a ocet jabłkowy to bardzo znikoma ilosc kcal, no i ponoc własciwosci wspomagające odchudzanie wiec strachu nie ma
a ten Pan cały czas ten sam z Ostrowa Wlkp.
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:05   #378
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Kala, cos sie troszke przejasnia w Poznaniu,wiec moze nie bedzie tak zle
Na Dębcu nie.....słoneczko na plaży by się przydało... a tak już ładnie się robiło....

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
kala tego octu tam zaledwie 40mg/tabl. a ocet jabłkowy to bardzo znikoma ilosc kcal, no i ponoc własciwosci wspomagające odchudzanie wiec strachu nie ma
a ten Pan cały czas ten sam z Ostrowa Wlkp.
No to biorę tą LINEĘ.....
Pozdrów PANA OD RYBEK

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
L-karnityne kupuje z Naturella albo Olimpu

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

zreszta moja trenerka aero tez mowi ze tylko ta L-karnityne radzi brac i nic innego zadnych wspomagaczy

ja teraz nic nie biore i chociaz wiem ze to co zrzucam to jest tylko dzieki mnie
A ile ta L-Karnityna kosztuje mniej więcej...???
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:10   #379
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

ja za 60 tablete placialam cos kolo 20 zyli
no i biore je tylko jak ide na aero wiec spoko
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 11:18   #380
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość


FAZA 1, DZIEŃ 4

- omlet z 2 jaj, zapieczony z mozarellą i podsmażonymi pieczarkami + pomidor, kilka plasterków ogórka
mozarella light??
- sałatka: sałata lodowa, ogórek, rzodkiewka, ser feta light, sos z jogurtu naturalnego z ziołami, wkrojony kawałek piersi z kurczaka

- kawa pół na pół z mlekiem 0,5%, orzechy włoskie + migdały (muszę dzisiaj zapanować nad ilością...)

- zupa-krem brokułowa z pokrojonym w kostkę mięsem z piersi kurczaka (ta co wczoraj, nagotowałyśmy z mama na 2 dni bo nie mamy czasu na codzienne długie gotowanie)

- szklanka soku pomidorowego (ok 200ml)

- chudy twaróg z tuńczykiem, kilka różyczek brokułów, rzodkiewka
jak zwykle podoba mi sie ten jadłospis

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


A u mnie na dzisiaj:
  • sniadanie: 2 jajka na miekko + 4 rzodkiewki,pol ogorka zielonego,5-6 lisci salaty i garstka kielkow mieszanych zalane jogurtem naturalnym z cytrynka,pieprzem i jednym slodzikiem.brzmi smacznie bardzo ale z tym słodzikiem to nie kumam
  • przekaska: jablko + kawalek twarogu chudego lub ptasie mleczko - jutro wyjezdzam, wiec lepiej jablko zostawie na podroz ok
  • obiad: makaron pp + sos (kielbaska z fileta indyczego, papryka, pomidory, cebula, czosnek) + szczypta sera zoltego light + salatka (taka jak na sniadaniu)supcio
  • przekaska: 2 zawijaski z salaty maslanej, szyneczki drobiowej i pomidorkasupcio
  • kolacja: filet z makreli + ogorki kiszone tez ok
milego dnia, dziewczynki
Kala, cos sie troszke przejasnia w Poznaniu,wiec moze nie bedzie tak zle
kolejny ładny jadłospis
dla mnie wrecz wzorowy
*białko obecne, NNKT(makrela) obecne, warzywka obecne
*sery, nabiał w limicie sie mieszcza

jak wczoraj nic nie pisałam tak dzis nie moge sie do pracy zabrac
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:21   #381
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Teliczku to sie nie zabieraj tylko posiedz z nami
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:30   #382
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
mozarella light??
a musi..... ??? bo ja nigdzie nie mogę znaleźć....
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:34   #383
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

sa sa Kala

ale ja osobiscie chyba tylko raz widzialam...
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:45   #384
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

a taka zwykła nie może być.... :p??? dużo ma pewnie tłuszczu,nie... ???
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:58   #385
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
a taka zwykła nie może być.... :p??? dużo ma pewnie tłuszczu,nie... ???
no niestety pełnotłusty serek(a jaki pyszny)
w Poznaniu w Tesco oraz w duzym Piotrze i Pawle dostaniesz no i w Almie
co do serów to wiadomo ze zdaza sie zgrezszyc takim pełnotłustym (bo jedzona na miescie sałatka grecka czy caprese zapewne nie jest zrobiona z otłuszonego sera ale zawsze to lepszy posiłek niz jakis fasfood)
ale trzeba pamietac o tej zawartosci tłuszczu
kiedys nie zwracałam tak duzej uwagi do tych serów, a dzis juz staram sie nie kupowac innych -nawet TZ je moje odtłuszone
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 12:07   #386
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no niestety pełnotłusty serek(a jaki pyszny)
w Poznaniu w Tesco oraz w duzym Piotrze i Pawle dostaniesz no i w Almie
co do serów to wiadomo ze zdaza sie zgrezszyc takim pełnotłustym (bo jedzona na miescie sałatka grecka czy caprese zapewne nie jest zrobiona z otłuszonego sera ale zawsze to lepszy posiłek niz jakis fasfood)
ale trzeba pamietac o tej zawartosci tłuszczu
kiedys nie zwracałam tak duzej uwagi do tych serów, a dzis juz staram sie nie kupowac innych -nawet TZ je moje odtłuszone
w takim razie idę do Piotra i Pawła !!!! A co trzeba przestrzegać zasad
hihihi
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 12:58   #387
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Ile g tłuszczu ma Wasza feta light?


Mozarellę jadłam niestety pełnotłustą, nie udało mi się znaleźć odtłuszczonej. No trudno, następnym razem poszukam lepiej
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 13:43   #388
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
pearpearl nie pamietam juz dokladnie bo bylo to jakies 4 m-ce temu ale mowila ze te tabletki to w sumie dzialaja jak sie je bierze, jak przestaje to efekt jojo murowany

a L-karnityne kupuje z Naturella albo Olimpu
zreszta moja trenerka aero tez mowi ze tylko ta L-karnityne radzi brac i nic innego zadnych wspomagaczy

ja teraz nic nie biore i chociaz wiem ze to co zrzucam to jest tylko dzieki mnie

to w takim razie nie tykam tego swinstwa, tylko zaopatrze sie w L-karnityne... ale to po powrocie z Chorwacji, bo jakos nie widze siebie cwiczacej na jachcie
a6w

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
kolejny ładny jadłospis
dla mnie wrecz wzorowy
*białko obecne, NNKT(makrela) obecne, warzywka obecne
*sery, nabiał w limicie sie mieszcza

udalo sie )) Teliczku, dziekuje za pochwale ))
A ten nieszczesny slodzik... Uwielbiam salate mojej mamy, ktora polewa ja smietana z cytryna,cukrem i przyprawami... No i moja wersja SB jest taka, ze zamiast smietany jogurt naturalny, a zamiast szczypty cukru, jedna mala tabletka slodziku - rozgnieciona. I smaczne wyszlo

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
w takim razie idę do Piotra i Pawła !!!! A co trzeba przestrzegać zasad
hihihi
ja tez sie wlasnie tam wybieram
niestety nie przejasnilo sie a mialam nadzieje
i mamy identyczna pogode, bo ja mieszkam na Górczynie
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 13:51   #389
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Ile g tłuszczu ma Wasza feta light?
feta to ta żółta z mlekovity 12% bodajże.
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 13:52   #390
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Uwielbiam salate mojej mamy, ktora polewa ja smietana z cytryna,cukrem i przyprawami... No i moja wersja SB jest taka, ze zamiast smietany jogurt naturalny, a zamiast szczypty cukru, jedna mala tabletka slodziku - rozgnieciona. I smaczne wyszlo

ja tez taka salate uwielbiam!!!!!!
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.