Kobieta z kobietą?:) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 15:21   #361
asia8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 93
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
to mzoe jednak nie jestem straszna,bo widze,ze wiele z was tez ma takie doswiadczenia

WITAM , ja tez czesto ogladam sie za dziewczynami, jakis rok temu z moim partnerem zapragnelismy czegos nowego aby urozmaicic sex i "zabawialismy sie " w trojke z kolezanka a nawet w czworke (my i druga para) i powiem ze bylo super ale tak jak mowicie to zalezy od was jezeli ktos nie chce to nie nalezy namawiac bo potem bedzie tylko kac moralny i depresja
asia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:14   #362
dcio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 109
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja dodam, ze "sex" miedzy kobietami to tylko takie proby odkrywania czegos nowego ale miedy facetami to obrzydliwe
sa te roznice wiedzie jakie jak to robia geje fuj a pozniej roznosza choroby i nie chodzi mi tylko o HIW ale i zwykle glisdy czy tasiemce.
dcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:20   #363
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ale bzdury
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:31   #364
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez dcio Pokaż wiadomość
Ja dodam, ze "sex" miedzy kobietami to tylko takie proby odkrywania czegos nowego ale miedy facetami to obrzydliwe
sa te roznice wiedzie jakie jak to robia geje fuj a pozniej roznosza choroby i nie chodzi mi tylko o HIW ale i zwykle glisdy czy tasiemce.
ja mysle,ze nie mozna tak mowic.Ja toleruje kazda orientacje i wcale nie uwazam,ze homoseksualista jest gorszy,bo robi to w taki sposob.Kazdy z nas jest czlowiekiem i ma prawo wyboru.Tak jak kobieta z kobieta moze odkrywac sowje cialo , tak i mezczyzna z mezczyzna.i o tych chorobvach chyba troche przesadzilas....
_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:36   #365
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

to jest facet.
dcio wez sobie ksiazke do biologii i spr jak przebiega rozwoj tasiemca heh
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:38   #366
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

tasiemce
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:40   #367
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

no wiecie dziewczyny....a moze tasiemca sie zasadza nasionkami i on tam wyrasta moze kazdy znas moze tak zrobic tylko musi znalezc nasionka
_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 14:01   #368
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez dcio Pokaż wiadomość
Ja dodam, ze "sex" miedzy kobietami to tylko takie proby odkrywania czegos nowego ale miedy facetami to obrzydliwe
sa te roznice wiedzie jakie jak to robia geje fuj a pozniej roznosza choroby i nie chodzi mi tylko o HIW ale i zwykle glisdy czy tasiemce.
Glisdy, tasiemce i HIW oooooo rotfl.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 14:05   #369
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez dcio Pokaż wiadomość
Ja dodam, ze "sex" miedzy kobietami to tylko takie proby odkrywania czegos nowego ale miedy facetami to obrzydliwe
sa te roznice wiedzie jakie jak to robia geje fuj a pozniej roznosza choroby i nie chodzi mi tylko o HIW ale i zwykle glisdy czy tasiemce.

a jesli ja uprawiam seks analny z moim TŻ-em to tez roznosze HIV-y, tasiemce i inne glizdy?
_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 18:54   #370
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja swojego czasu się interesowałam tematyką homoseksualizmu (oczywiście geny te przenoszą kobiety ). Chyba najważniejsze, czego się dowiedziałam to to, że facet jest albo hetero, albo homoseksualny i tu jest prosta sprawa. A kobieta natomiast ma oba geny więc:
- jest heteroseksualna, lub homoseksualna - zależy, który gen jest u niej dominujący
- każda kobieta jest biseksualna, tylko nie każda 'ma okazję' się o tym przekonać. Dlatego też większość żeńskiej populacji to jednak kobiety zdecydowanie heteroseksualne. Jednakże przy odpowiednich czynnikach kobieta będzie z kobietą.
- nie ma mężczyzn biseksualnych.
Tyle nauka - swoją drogą z bardzo ciekawego wykładu pani profesor z wrocławskiego uniwerku.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 10:20   #371
nodi19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 54
kobietki bi

hey, czy są tu może jakieś kobietki które próbowały lub chciałyby spróbować pieszczot z drugą kobietą?
a może znajdzie się jakas z Łodzi lub okolic? Ja mam 20 lat i szukam dziewczyny w podobnym wieku z którą mogłabym się zaprzyjaźnić i spróbować czegoś nowego....
nodi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-07, 12:52   #372
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: kobietki bi

OOO odważna jesteś.Ja bi nie jestem.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 15:48   #373
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: kobietki bi

Cytat:
Napisane przez nodi19 Pokaż wiadomość
hey, czy są tu może jakieś kobietki które próbowały lub chciałyby spróbować pieszczot z drugą kobietą?
a może znajdzie się jakas z Łodzi lub okolic? Ja mam 20 lat i szukam dziewczyny w podobnym wieku z którą mogłabym się zaprzyjaźnić i spróbować czegoś nowego....
Taki temat jest już na forum i prosze nie dublować wątków. Wyszukiwarka.

Łączę wątki.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 17:06   #374
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
A ja powiem tak.Sex z kobietą-owszem,spróbowałam kiedyś z koleznaką,która tez bardzo była ciekawa jak to jest.Napiłyśmy się wcześniej wódeczki Biseksualna nie jestem,wolę męzczyzn,ale myślę ,ze jeszcze kiedyś powtórzę to doświadczenie.Nie potrafię zakochać się w kobiecie ani zafascynować tą samą płcią.Dla mnie to był tylko czysty sex.
I ja tez podpisuje sie po tym tak samo mialam i wcale nie zaluje
I nawet przyznam sie ze mam branie na kobiety
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 22:34   #375
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: seks z kobieta

Oj nie, ja patrząc na kobietę widzę to co może podobać sie facetom i to sprawia że nie mam ochoty na seksulany kontakt z nią. W mężczyznach jest to czego szukam.
A co do striptizu, to oglądam w wykonaniu kobiety po to by samej się czegoś nauczyć i zaprezentować TŻowi a w wykonaniu mężczyzn dla przyjemności
Ale teza że jesteśmy płcią piękną jest jak najbardziej prawdziwa!
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 22:10   #376
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

jak do tej pory nie mialam okzaji...ale napewno chce kiedys sprobowac seksu z druga dziewczyna...
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:35   #377
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

nie nie nie... kobieta zdecydowania odpada
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:14   #378
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Ja swojego czasu się interesowałam tematyką homoseksualizmu (oczywiście geny te przenoszą kobiety ). Chyba najważniejsze, czego się dowiedziałam to to, że facet jest albo hetero, albo homoseksualny i tu jest prosta sprawa. A kobieta natomiast ma oba geny więc:
- jest heteroseksualna, lub homoseksualna - zależy, który gen jest u niej dominujący
- każda kobieta jest biseksualna, tylko nie każda 'ma okazję' się o tym przekonać. Dlatego też większość żeńskiej populacji to jednak kobiety zdecydowanie heteroseksualne. Jednakże przy odpowiednich czynnikach kobieta będzie z kobietą.
- nie ma mężczyzn biseksualnych.
Tyle nauka - swoją drogą z bardzo ciekawego wykładu pani profesor z wrocławskiego uniwerku.
chętnie bym poczytała co to za geny i skąd ta teoria .. dla mnie co najmniej wątpliwa

nie ma mężczyzn biseksualnych? parę razy chatowałam sobie z mężczyznami jak najbardziej BI więc chyba jednak istnieją

każda kobieta Biseksualna? kobiety są bardziej społeczne, szybciej i łatwiej nawiązują bliskie przyjacielskie kontakty także z przedstawicielkami tej samej płci..ale od takiej bliskości do pożądania jest jednak spory kawałek ..według mnie oczywiście

ja nie czuję żadnej potrzeby posiadania kochanki, a kochanka to i owszem, chętnie

p.s.
zresztą w tym wywodzie są logiczne sprzeczności:
najpierw teza: że kobieta jest albo hetero albo homo w zależności od tego jaki gen jest dominujący
a zaraz potem stwierdzenie że każda kobieta jest BI i w zalezności od okoliczności będzie z k lub m - a co na to geny które według 1 punktu miały o tym decydować??
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:53   #379
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
chętnie bym poczytała co to za geny i skąd ta teoria .. dla mnie co najmniej wątpliwa

nie ma mężczyzn biseksualnych? parę razy chatowałam sobie z mężczyznami jak najbardziej BI więc chyba jednak istnieją

każda kobieta Biseksualna? kobiety są bardziej społeczne, szybciej i łatwiej nawiązują bliskie przyjacielskie kontakty także z przedstawicielkami tej samej płci..ale od takiej bliskości do pożądania jest jednak spory kawałek ..według mnie oczywiście

ja nie czuję żadnej potrzeby posiadania kochanki, a kochanka to i owszem, chętnie

p.s.
zresztą w tym wywodzie są logiczne sprzeczności:
najpierw teza: że kobieta jest albo hetero albo homo w zależności od tego jaki gen jest dominujący
a zaraz potem stwierdzenie że każda kobieta jest BI i w zalezności od okoliczności będzie z k lub m - a co na to geny które według 1 punktu miały o tym decydować??

Zacznijmy od tgeo, że ja nie przeprowadzałam badań na ten temat, Genetycznie mężczyźnie nie są biseksualni. Jasne, że w szczególnych przypadkach rozładowują napięcie w ten sposób (np.więźniowie), ale gdyby mieli wybór wybrali by kobietę. Chyba, że sa homoseksulani. Tak, PP mówiła, że każda kobieta jest biseksualna, tylko nie każda ma możliwości i ochotę do tego dojść w swoim życiu. Także zdecydowana większość jest hetero. Z dominującym genem chodziło mi o to, że jeżeli przeważa ten 'o orientacji hetero' to kobieta będzie 'normalna' i na odwrót. Działa to w drugą stronę. Czyli jak kobieta jest homoseksulana t może przez całe sowje życie nie dowiedzieć się, że mężczyźni tez ja pociagają, bo gen zostaje w ukryciu.
Podkreślam jeszcze raz, że nie jet to mój wymysł tylko uczonych (pewnie ze Stanów - jak zawsze ), więc nie miej domnie pretensji

EDIT: Znowu nie wiem czy jasno to napisałam. PProfesor od genetyki przedstawiła nam sprawę, że kobiety generalnie są biseksualne, tylko w większości przypadków nie dochodzi do głosu gen odp za drugą stronę orientacji płciowych. Dlategowiększość z nas jest heteroseksualna. Także jak jest kobieta homoseksualna to właśnie może się nigdy 'nie dowiedzieć', że z mężczyznąbyłaby równie spełniona. I analogicznie na odwrót. To, że Ty jesteś zdecydowanie heteroseksualna to ok (zresztą ja też), najparwdopodobniej nigdy nie spełnimy się jako osoby o odmiennej orientacji, bo geny za to odpowiedzialne sa w ukryciu, ale jednak są.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 13:36   #380
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
ja mysle,ze nie mozna tak mowic.Ja toleruje kazda orientacje i wcale nie uwazam,ze homoseksualista jest gorszy,bo robi to w taki sposob.Kazdy z nas jest czlowiekiem i ma prawo wyboru.Tak jak kobieta z kobieta moze odkrywac sowje cialo , tak i mezczyzna z mezczyzna.i o tych chorobvach chyba troche przesadzilas....

Także jestem tolerancyjna osobą i wcale by mi nie przeszkadzało, gdybym znała (może znam a o tym nie wiem ) dziewczyne czy chłopaka homoseksualiste, bo przecież oprócz orientacji seksualnej niczym specjalnym się od nas (hetero) nie róznią, więc niewiem w czym problem.Kiedys zatastanawiałam się jak to jest byc lesbijką .
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2006-10-15 o 22:35 Powód: lierówka znowu no :D
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:45   #381
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

dla mnie to coś okropnego czy to facet z facetem czy kobieta z kobietą po prostu obbrzydliwe...a później chcą takie osoby brać slub i wychowywać dzieci to ąz przechodzi ludzką logike...to jak jakaś choroba(lub uzależnienie)
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 15:35   #382
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tgeo, że ja nie przeprowadzałam badań na ten temat, Genetycznie mężczyźnie nie są biseksualni. Jasne, że w szczególnych przypadkach rozładowują napięcie w ten sposób (np.więźniowie), ale gdyby mieli wybór wybrali by kobietę. Chyba, że sa homoseksulani. Tak, PP mówiła, że każda kobieta jest biseksualna, tylko nie każda ma możliwości i ochotę do tego dojść w swoim życiu. Także zdecydowana większość jest hetero. Z dominującym genem chodziło mi o to, że jeżeli przeważa ten 'o orientacji hetero' to kobieta będzie 'normalna' i na odwrót. Działa to w drugą stronę. Czyli jak kobieta jest homoseksulana t może przez całe sowje życie nie dowiedzieć się, że mężczyźni tez ja pociagają, bo gen zostaje w ukryciu.
Podkreślam jeszcze raz, że nie jet to mój wymysł tylko uczonych (pewnie ze Stanów - jak zawsze ), więc nie miej domnie pretensji

EDIT: Znowu nie wiem czy jasno to napisałam. PProfesor od genetyki przedstawiła nam sprawę, że kobiety generalnie są biseksualne, tylko w większości przypadków nie dochodzi do głosu gen odp za drugą stronę orientacji płciowych. Dlategowiększość z nas jest heteroseksualna. Także jak jest kobieta homoseksualna to właśnie może się nigdy 'nie dowiedzieć', że z mężczyznąbyłaby równie spełniona. I analogicznie na odwrót. To, że Ty jesteś zdecydowanie heteroseksualna to ok (zresztą ja też), najparwdopodobniej nigdy nie spełnimy się jako osoby o odmiennej orientacji, bo geny za to odpowiedzialne sa w ukryciu, ale jednak są.
ja rozumiem, że przytaczasz czyjesz słowa, naprawdę i do nikogo tu nie mam pretensji

napisałam tylko jakie jest moje zdanie,
a to, że taką a nie inną tezę przedstawił jakiś wykładowca to dla mnie jeszcze nie wyrocznia nie raz się zdarzało, że kolejne badania obalały tego typu tezy..

z tego co przeczytałam rozsądnie brzmi teza: że każdy ma pewien aresnał genów i nasza orientacja zależy od tego, które są aktywne (w uproszczeniu) - ale dla mnie to nie znaczy że jesteśmy BI, równie dobrze można powiedzieć osobie rudej, że jest blondynką bo ma w sobie po jakimś przodku nieaktywny (czy też zdominowany) gen włosów blond

co do mężczyzn warto zajrzeć do świata zwierząt - choćby na pieski, u nich kontakty z tą samą płcią są dość powszechne, natomiast raczej trudno zauważyć dwie pieszczące się suczki
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:41   #383
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ja rozumiem, że przytaczasz czyjesz słowa, naprawdę i do nikogo tu nie mam pretensji

Zwracam honor
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:55   #384
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
dla mnie to coś okropnego czy to facet z facetem czy kobieta z kobietą po prostu obbrzydliwe...a później chcą takie osoby brać slub i wychowywać dzieci to ąz przechodzi ludzką logike...to jak jakaś choroba(lub uzależnienie)
Homoseksualizm już od paru ładnych lat nie jest uznawany za chorobę
Niech biorą ślub, czy ta świadomość przeszkadza Ci to w codziennej egzystencji?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 17:04   #385
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
dla mnie to coś okropnego czy to facet z facetem czy kobieta z kobietą po prostu obbrzydliwe...a później chcą takie osoby brać slub i wychowywać dzieci to ąz przechodzi ludzką logike...to jak jakaś choroba(lub uzależnienie)
Dla mnie to nie jest obrzydliwe,a homoseksualisci moga byc czasem lepszymi rodzicami niz hetero.Przecież to zwykli ludzie,którzy potrafią kochać.Nie rozumię co jest w nich nie tak jeżeli tak twierdzisz?
_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 17:50   #386
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
dla mnie to coś okropnego czy to facet z facetem czy kobieta z kobietą po prostu obbrzydliwe...a później chcą takie osoby brać slub i wychowywać dzieci to ąz przechodzi ludzką logike...to jak jakaś choroba(lub uzależnienie)
Widzisz ile jest punktow "postrzegania"...

Przykladowo - dla mnie (pomimo, ze jestem hetero ) wlasnie powyzsze stwierdzenie jest "obrzydliwe".

pozdrawiam wszystkich hetero, bi oraz homo
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 08:07   #387
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest obrzydliwe,a homoseksualisci moga byc czasem lepszymi rodzicami niz hetero.Przecież to zwykli ludzie,którzy potrafią kochać.Nie rozumię co jest w nich nie tak jeżeli tak twierdzisz?
ja zrozumiem wszytsko. sluby, wspolne zycie, sex i co tam jeszcze oni sobie wymysla, ale nigdy z zyciu nie zaakceptuje faktu ze para homosexualna wychowuje wspolnie dziecko. To zakrzywia psychike dziecka, utrudnia jego wejscie w swiat doroslych i powinno to byc absolutnie zakazane. i z calym szacunkiem niech sobie zyja jak im sie podoba dla mnie jest to ok, ale dzieci niech zostawia w spokoju.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 08:13   #388
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
ja zrozumiem wszytsko. sluby, wspolne zycie, sex i co tam jeszcze oni sobie wymysla, ale nigdy z zyciu nie zaakceptuje faktu ze para homosexualna wychowuje wspolnie dziecko. To zakrzywia psychike dziecka, utrudnia jego wejscie w swiat doroslych i powinno to byc absolutnie zakazane. i z calym szacunkiem niech sobie zyja jak im sie podoba dla mnie jest to ok, ale dzieci niech zostawia w spokoju.

No właśnie dowiedziono, że jeżeli dziecku nie przekaże się odpowiednich genów, to nic nie 'zakrzywi' jego psychiki
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:13   #389
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
No właśnie dowiedziono, że jeżeli dziecku nie przekaże się odpowiednich genów, to nic nie 'zakrzywi' jego psychiki
ja z kolei czytałam, że np. dzieci molestowane w dzieciństwie przez pedofilów często mają potem skłonności ku mężczyznom - choć na pewno nie da się zupełnie zniszczyć naszych naturalnych skłonności

nasza seksualność to jednak bardziej złożone zjawisko niż u zwierząt

ale z drugiej strony w tej dziedzinie wciąż odkrywa się coś nowego i nie czytałam, żeby wśród dzieci wychowywanych przez pary homo był jakiś większy procent homoseksualistów niż w tradycyjnej rodzinie
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:22   #390
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ja z kolei czytałam, że np. dzieci molestowane w dzieciństwie przez pedofilów często mają potem skłonności ku mężczyznom - choć na pewno nie da się zupełnie zniszczyć naszych naturalnych skłonności

nasza seksualność to jednak bardziej złożone zjawisko niż u zwierząt

ale z drugiej strony w tej dziedzinie wciąż odkrywa się coś nowego i nie czytałam, żeby wśród dzieci wychowywanych przez pary homo był jakiś większy procent homoseksualistów niż w tradycyjnej rodzinie
Tak, tak . Mnie chodziło tylko o to, jak homoseksulaści wychowują dziecko 'normalnie', nie krzywdząc go. Bo molestwoanie, czy gwałt w dzieciństwie to ma niestety przykre skutki w życiue dorosłym...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.