Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-06, 16:08   #361
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od jakichś 1,5-2 h mam takie bóle krzyżowe, że nie wiem co ze sobą zrobić. Zaliczyłam już drugi prysznic we wrzątku, ale co wyjdę to masakra. Nikomu nie życzę. Po co mi te bóle, skoro nic nie dają;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej ale badali Cię? Może coś się dzieje! współczuje krzyżowych

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Będą patrzeć na mnie jak na idiotkę ;/ tamte auto stało na zakazie, ale jak coś to moja wina i wolałabym się przyznać. Eh.... moja koncentracja jest już do czterech liter
W sumie to nie wiem co bym zrobiła... bo skoro nie wiesz czy uderzyłaś to tak głupio iść i powiedzieć o tym na policji. Ja bym chyba się wstrzymała, jeśli faktycznie uderzyłaś i ktoś Ci zrobił zdjęcie to policja się sama do Ciebie zgłosi i wtedy wytłumaczysz całą sytuację. Trudno, nic innego chyba nie pozostaje :/

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Ten mój Mały brzdąc nie da mi siedzieć po turecku normalnie jakby gardłem chciała wyjść

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

A KTG miałam dopiero 2 razy, za pierwszym razem 20 minut, a za drugim ponad pół godziny
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 16:16   #362
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od jakichś 1,5-2 h mam takie bóle krzyżowe, że nie wiem co ze sobą zrobić. Zaliczyłam już drugi prysznic we wrzątku, ale co wyjdę to masakra. Nikomu nie życzę. Po co mi te bóle, skoro nic nie dają;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od kiedy masz te bóle? Dziewczyna że szkoły rodzenia męczyła się od 16 , potem cała noc, rano się zgłosiła i popludniu dzidzia na świecie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Eh mężczyźni nas nie rozumieją My same siebie nie rozumiemy. Cóż począć trzeba to przetrwać.
Mam nadzieję, że nie będziesz się już źle czuła do końca dnia.


OOOoooo.... co za bunt!




Z tego co wiem pomaga na wstawienie się główki dziecka do kanału rodnego - przyspiesza poród. Zresztą podczas porodu szukasz sobie wygodnej pozycji, która będzie dla ciebie wygodna, a często jest to piłka



Eeee.... u mnie krzyżowe były porodowe. Nie nasilają się? W wodzie odczuwasz ulgę?
Zacznij je mierzyć czy są regularne


U mnie też zły dzień. Byłam na ktg. Leżałam tam max 10 minut - wy też macie tak krótko? Na szczęście z małym wszystko ok, ale nie zapisał się żaden skurcz. W dodatku położna pocisnęła mi, że za dużo przytyłam - 15,5 kg. Skopała mi tym humor

Potem chyba jednak nie wyczerpałam limitu pecha, bo wyjeżdżając z parkingu w ostatniej chwili zobaczyłam, że wzdłuż chodnika stoi auto i hamowałam awaryjnie. Jak odjechałam to zaczęłam się zastanawiać czy oprócz tego hamowania nie zahaczyłam tego auta hakiem (mam wystający hak i u mnie na aucie nie widać nic). Od razu zawróciłam zobaczyć jak wygląda tamte auto, ale nagle zniknęło. I teraz nie wiem czy uderzyłam w nie czy nie, a całą sytuację widział sąsiad (facet, który też tam zaparkował i poszedł do klatki, miał w ręku telefon, więc połączyłam fakty, że koleś jest sąsiadem i zrobił mi zdjęcie jak walnęłam). No więc nie wiem czy iść z tym na policję czy nie? I co mam powiedzieć, że nie wiem czy uderzyłam? Będą patrzeć na mnie jak na idiotkę ;/ tamte auto stało na zakazie, ale jak coś to moja wina i wolałabym się przyznać. Eh.... moja koncentracja jest już do czterech liter
Ale to auto w które myślisz że uderzylas dojechalo?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 16:31   #363
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ej ale badali Cię? Może coś się dzieje! współczuje krzyżowych
Dzięki ! Tyle co ok. 13, ale to juz Wam pisałam, że bez szału nie spodziewam się, że mnie ktoś zbada jeszcze dziś . Fajnie jakby ktg mi zrobili, ale chyba też już nie mam na dzisiaj zlecone ;/


Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Eeee.... u mnie krzyżowe były porodowe. Nie nasilają się? W wodzie odczuwasz ulgę?
Zacznij je mierzyć czy są regularne


U mnie też zły dzień. Byłam na ktg. Leżałam tam max 10 minut - wy też macie tak krótko? Na szczęście z małym wszystko ok, ale nie zapisał się żaden skurcz. W dodatku położna pocisnęła mi, że za dużo przytyłam - 15,5 kg. Skopała mi tym humor
Nie przejmuj się taka głupia babą! Mi na szczęście nikt nie ciśnie nic na temat mojej wagi, a pod koniec poszło szybko i mocno w górę - 11,5 kg już mam.
U nas w szpitalu robią KTG 30 minutowe, czasem dłużej jak położna się zapomni

Ojjj u mnie to raczej bez szans na porodowe już, ale słyszałam, że te krzyżowe to zmora wywoływanych porodów właśnie . Przed chwilą policzyłam parę z nich i wychodzą po 30-50 s z takimi samymi przerwami lub 1,5-2 s również z taką samą przerwą. Normalnie zwijam się z bólu. I każda wizyta w wc z nadzieję, że może czop wypadnie.. a tam nic, zero xD

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Od kiedy masz te bóle? Dziewczyna że szkoły rodzenia męczyła się od 16 , potem cała noc, rano się zgłosiła i popludniu dzidzia na świecie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Ale to auto w które myślisz że uderzylas dojechalo?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Od około 15 do teraz ciągle.. ale badanie było o 13 i w ogóle gotowa na poród nie byłam, nawet na kroplówkę jeszcze dzisiaj się nie nadawałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia

Edytowane przez nikkita
Czas edycji: 2018-12-06 o 16:33
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 16:37   #364
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość


U mnie też zły dzień. Byłam na ktg. Leżałam tam max 10 minut - wy też macie tak krótko? Na szczęście z małym wszystko ok, ale nie zapisał się żaden skurcz. W dodatku położna pocisnęła mi, że za dużo przytyłam - 15,5 kg. Skopała mi tym humor
Ja miałam już KTG co trwało ponad 1 godzinę. Przysnęłam w trakcie, więc było ok. . Zwykle moje trwają po 20 min.

Położną się nie przejmuj. Ja przytyłam około 14 kg i boje się, że jeszcze przytyje. Czuje się jak wieloryb i wkurzam się, że w nic się nie mieszczę. Ale niech tylko ktoś mi spróbuje powiedzieć cokolwiek na temat mojej wagi. To nie jest ich sprawa i tak miało być.

Byłam u fryzjera i czuje się trochę lepiej. Co prawda fryzura, jest taka sobie ale nie mam wielkiego pola do popisu, bo zapuszczam krótkie włosy. Jednak mimo to czuje się atrakcyjniej.

U mnie nic się nie rusza. Małemu najwyraźniej dobrze w brzuchu i kopie sobie w moje żebra w najlepsze.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2018-12-06 o 16:44
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 17:05   #365
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

A mi cisnienie skoczylo 145/93
Zaraz zmierze kolejny raz i zobaczymy

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 17:06   #366
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Wróciłam do domu. Je$tem $tra$znie zmęczona tym dniem. Dzięki dziewczyny, że tak dzielnie zno$icie moje okropne marudzenie i w$pieracie, je$te$cie kochane!

Kozie mleko, ja ktg które miałąm do tej pory miałam zaw$ze powyżej 30min, zaw$ze mówiły panie że 30min to minimum. Dzi$iaj leżałam tam 57minut...

Nikkita trzymam kciuki, żeby te $kurcze jednak przerodziły $ię w co$ konkretnego i żeby$ nie mu$iała konać w bezefektywnych męczarniach.

Alek$andriia, wygrywa$z w$zy$tko z tymi $woimi bezproduktywnymi pobytami w $zpitalu. Życzę Ci w takim razie żeby poród zaczął $ię $am i to jak naj$zybciej.
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 17:13   #367
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Hej dziewczyny ! Ja też już w szpitalu (jednak wybrałam mniejszy szpital, bez znieczulenia,ale za to bardziej kameralny i bez opcji na czekanie na akcję). Zrobiono mi dzisiaj 2 badania przez pochwę i stwierdzono rozwarcie tylko na opuszek palca . Jesli do jutra by się pojawiło cos więcej to założą mi balonik a potem następnego dnia z rana leci kroplówa,więc modlę się o rozwarcie. Mam też zapalenie tchawicy i generalnie od ciągłego kaszlu mega boli mnie cały dół,a na KTG nie wychodzi dosłownie NIC.
Plus taki, ze wypadl mi czop kilka godzin temu,więc po cichu serio licze na rozwarcie ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 17:45   #368
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Ja też już w szpitalu (jednak wybrałam mniejszy szpital, bez znieczulenia,ale za to bardziej kameralny i bez opcji na czekanie na akcję). Zrobiono mi dzisiaj 2 badania przez pochwę i stwierdzono rozwarcie tylko na opuszek palca . Jesli do jutra by się pojawiło cos więcej to założą mi balonik a potem następnego dnia z rana leci kroplówa,więc modlę się o rozwarcie. Mam też zapalenie tchawicy i generalnie od ciągłego kaszlu mega boli mnie cały dół,a na KTG nie wychodzi dosłownie NIC.
Plus taki, ze wypadl mi czop kilka godzin temu,więc po cichu serio licze na rozwarcie ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Trzymam kciuki oby ruszyło
Czekamy na dzidzię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 18:05   #369
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Wróciłam do domu. Je$tem $tra$znie zmęczona tym dniem. Dzięki dziewczyny, że tak dzielnie zno$icie moje okropne marudzenie i w$pieracie, je$te$cie kochane!

Kozie mleko, ja ktg które miałąm do tej pory miałam zaw$ze powyżej 30min, zaw$ze mówiły panie że 30min to minimum. Dzi$iaj leżałam tam 57minut...

Nikkita trzymam kciuki, żeby te $kurcze jednak przerodziły $ię w co$ konkretnego i żeby$ nie mu$iała konać w bezefektywnych męczarniach.

Alek$andriia, wygrywa$z w$zy$tko z tymi $woimi bezproduktywnymi pobytami w $zpitalu. Życzę Ci w takim razie żeby poród zaczął $ię $am i to jak naj$zybciej.
Powinnam dyplom dostać i medal z pieczonego ziemniaka nic budynek wysoki pochodzilam sobie po schodach dziś
Marudź ile chcesz, gdzie masz marudzić jak nie tu
Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Ja też już w szpitalu (jednak wybrałam mniejszy szpital, bez znieczulenia,ale za to bardziej kameralny i bez opcji na czekanie na akcję). Zrobiono mi dzisiaj 2 badania przez pochwę i stwierdzono rozwarcie tylko na opuszek palca . Jesli do jutra by się pojawiło cos więcej to założą mi balonik a potem następnego dnia z rana leci kroplówa,więc modlę się o rozwarcie. Mam też zapalenie tchawicy i generalnie od ciągłego kaszlu mega boli mnie cały dół,a na KTG nie wychodzi dosłownie NIC.
Plus taki, ze wypadl mi czop kilka godzin temu,więc po cichu serio licze na rozwarcie ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja tu czekam na Ciebie, ale chyba dobrze zrobilas, jutro przenosze sie do Ciebie? Bo u mnie nic sie nie dzieje. Chociaz mam nadzieje ze jutro po badaniu powiedza ze cos ruszylo

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 18:13   #370
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Eh mam nadzieję że minie bo strasznie mnie to męczy. Wpadam w taka histerię ze nawet jakbym chciała powiedzieć mężowi co mnie wkurza to nie umiem bo nie umiem słowa z siebie wydusic. A on reaguje na każdą moja krzywa mnie lub lze mega wem wiec zostaje mi tylko plakac po jocsch albo jak go nie ma, bo tylko to pozwala mi się trochę rozładować.

Jestem po 55min ktg na którym zero skurczów, teraz czekam na konsultacje i o od lekarza, bo moja gin podobno umówiła mi termin ale okazuje się że nie byłam wpisana w zeszyt więc się mega wkurzyli że im przyszłam bo wg lekarza który dziś jest, cukrzyca na 40 jednostkach insuliny nie jest wskazaniem do ktg... do tego nie wzięłam że sobą jedzenia bo rano bedac w psychicznej rozsypce zapomnialam kanapki z domu i wpadlam tu w hipoglikemie. Właściwie złapałam jakiegoś batona z automatu w ostatniej chwili, bo już czułam że odplyne zaraz. Poki co to są najgorsze Mikołajki ever...

Życzę Wam wszystkim znacznie lepszego dnia od mojego
Współczuję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 18:36   #371
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Paulinunia nie wien czy o to pytasz, ale te auto stalo zaparkowane, a jak za chwile wrocilam to juz go nie bylo.

Jak je zobaczylam ze tak blisko to walnelam po hamulcach, ale nie slyszalan ani nie czulam uderzenia (chyba ze akurat jak te chamowanie) więc moj maz mowi, ze raczej nie walnelam i zeby nie isc na policje a jak co to sami sie zglosza :p



Nikita to bardzo czesto masz te skorcze. Mam nadzieje ze albo przejda albo urodzisz, bo sie wykonczysz.



Widze ze zrobili mi eksperesowe ktg. Przynajmniej dlugo nie musialam leżeć. Eh mam juz dosc tego dnia. Chcialabym jutro urodzic, bo mi sie data podoba



Anaitis mam nadzieje ze za chwile akcja ruszy! I brawo za czop. Jest nadzieja
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 18:39   #372
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od jakichś 1,5-2 h mam takie bóle krzyżowe, że nie wiem co ze sobą zrobić. Zaliczyłam już drugi prysznic we wrzątku, ale co wyjdę to masakra. Nikomu nie życzę. Po co mi te bóle, skoro nic nie dają;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna, mam nadzieję, że coś się ruszy, trzymaj się

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
A mi cisnienie skoczylo 145/93
Zaraz zmierze kolejny raz i zobaczymy

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
I jak teraz? Spadło trochę?

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Ja też już w szpitalu (jednak wybrałam mniejszy szpital, bez znieczulenia,ale za to bardziej kameralny i bez opcji na czekanie na akcję). Zrobiono mi dzisiaj 2 badania przez pochwę i stwierdzono rozwarcie tylko na opuszek palca . Jesli do jutra by się pojawiło cos więcej to założą mi balonik a potem następnego dnia z rana leci kroplówa,więc modlę się o rozwarcie. Mam też zapalenie tchawicy i generalnie od ciągłego kaszlu mega boli mnie cały dół,a na KTG nie wychodzi dosłownie NIC.
Plus taki, ze wypadl mi czop kilka godzin temu,więc po cichu serio licze na rozwarcie ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powodzenia, mam nadzieję, że akcja się rozkręci bez wspomagaczy.


Dziewczyny, jak zaczynała Wam się akcja i łapały skurcze to dzieci były bardziej ruchliwe czy spokojne? Moj dzisiaj lata jak szalony bo brzuchu i łapią mnie skurcze :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:04   #373
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Powinnam dyplom dostać i medal z pieczonego ziemniaka nic budynek wysoki pochodzilam sobie po schodach dziś
Marudź ile chcesz, gdzie masz marudzić jak nie tu A ja tu czekam na Ciebie, ale chyba dobrze zrobilas, jutro przenosze sie do Ciebie? Bo u mnie nic sie nie dzieje. Chociaz mam nadzieje ze jutro po badaniu powiedza ze cos ruszylo

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Powiem Ci,ze po cichu wierzylam,ze dane nam bedzie rodzic niemal razem i do dzisiaj z rana nie wiedziałam tak naprawdę gdzie jechac. Nauczona doświadczeniem kolezanki sprzed miesiąca doszlam do wniosku,ze w sumie do poniedzialku w Opolu i tak nic mi nie ruszą i właśnie będziemy tam leżakować,plus nawał poniedziałkowych rodzących (podobno po weekendzie spoeo przybywa) tez mnie trochę ostudził. Pojechałam bliżej domu jednak (Oława), aktualnie przez caĺy dzien rodzi jedna dziewczyna po wywołaniu (krzyczy niemiłosiernie) a tak to prawie nikogo nie ma. Miałam przed chwilą wizytę lekarza i w sobotę będą wywoływać jeśli sama do tego czasu nie urodzę. Zawsze to dwa dni do przodu.
Trzymam za Ciebie kciuki,żeby szybko Ci poszlo i obyło się może nawet bez oksy.
Lezenia współczuję,troche łączę się w bólu bo tez jednak leżę i szacun ogolnie za wytrwałość bo dzielne z Ciebie dziewczę

P.s. Nawiązując do Twojego avatara trochę (trochę mojego bólu ze dzisiaj nie obejrze wikingów) i rozmiarów naszych chłopaków,śmiem twierdzić,że w grudniu rodzi się rosłych wojowników ! Warto poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:35   #374
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Biedna, mam nadzieję, że coś się ruszy, trzymaj się



I jak teraz? Spadło trochę?




Powodzenia, mam nadzieję, że akcja się rozkręci bez wspomagaczy.


Dziewczyny, jak zaczynała Wam się akcja i łapały skurcze to dzieci były bardziej ruchliwe czy spokojne? Moj dzisiaj lata jak szalony bo brzuchu i łapią mnie skurcze :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój był ruchliwy wieczór przed akcja. W nocy brzuch dretwial i twardnial tak że nie czułam ruchów. W drodze do szpitala jeszcze czułam ruchy i później na ktg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:51   #375
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Nikkita u mnie właśnie porodowe były z krzyża i na jtg się nie pisały.

Co do czasu ktg ja mam zawsze ok. 30 min i jeszcze mała musi się ruszać bo inaczej tak długo aż fikać nie zacznie.

Anaitis powodzenia, oby ruszyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:52   #376
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny ale sie macie... Prawie kazda coś... Biedactwa...
Trzymajcie się i nie dajcie sie hormonom. Juz niedlugo kazda z nas będzie tulic obok dzidziusia.
Mam świadomość ze mimo tych wszystkich niedogodnosci (tez mam czasem dość) po urodzeniu zatesknimy za tym, za spokojem, za względnym hehe spaniem, za mozliwoscia wstania z łóżka kiedy sie chce bez płaczu po sekundzie, itp wiem moze słabe pocieszenie ale ja sobie tak czasem mysle i wcale mi sie az tak bardzo po tym nie spieszy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:52   #377
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Powiem Ci,ze po cichu wierzylam,ze dane nam bedzie rodzic niemal razem i do dzisiaj z rana nie wiedziałam tak naprawdę gdzie jechac. Nauczona doświadczeniem kolezanki sprzed miesiąca doszlam do wniosku,ze w sumie do poniedzialku w Opolu i tak nic mi nie ruszą i właśnie będziemy tam leżakować,plus nawał poniedziałkowych rodzących (podobno po weekendzie spoeo przybywa) tez mnie trochę ostudził. Pojechałam bliżej domu jednak (Oława), aktualnie przez caĺy dzien rodzi jedna dziewczyna po wywołaniu (krzyczy niemiłosiernie) a tak to prawie nikogo nie ma. Miałam przed chwilą wizytę lekarza i w sobotę będą wywoływać jeśli sama do tego czasu nie urodzę. Zawsze to dwa dni do przodu.
Trzymam za Ciebie kciuki,żeby szybko Ci poszlo i obyło się może nawet bez oksy.
Lezenia współczuję,troche łączę się w bólu bo tez jednak leżę i szacun ogolnie za wytrwałość bo dzielne z Ciebie dziewczę

P.s. Nawiązując do Twojego avatara trochę (trochę mojego bólu ze dzisiaj nie obejrze wikingów) i rozmiarów naszych chłopaków,śmiem twierdzić,że w grudniu rodzi się rosłych wojowników ! Warto poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie w poniedzialek razem poszlybysmy na oksy poki co ciagle spogladam na magiczny plasterek i mam chytry plan odkleic go i poprosic o nowy bo niby jeden na 3 dni daja
A Wikingow moich ukochanych zostawiam sobie na po porodzie, mam nadzieje ze Maly pozwoli mamusi obejrzeć. Swoja droga przez jakiś czas chcielismy go nazwać Ivar, bo bardzo mi sie podoba, Ragnar tez mi sie podoba w zeszlym roku w Polsce urodzilo sie kilkunastu Ragnarów tak btw
Trzymam kciuki żebyscie wyrobili sie przed sobota, w szoku jestem że chcą działać w sb, tu to nie do pomyslenia

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:53   #378
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Mój był ruchliwy wieczór przed akcja. W nocy brzuch dretwial i twardnial tak że nie czułam ruchów. W drodze do szpitala jeszcze czułam ruchy i później na ktg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O matko, zaczęłam się stresować nadzwyczaj ruchliwy dziś...

Jak się czujecie z maluszkiem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:07   #379
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

A ja wlasnie ogladam Wikingow i wreszcie odpoczywam 😍
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 20:10   #380
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
No pewnie w poniedzialek razem poszlybysmy na oksy poki co ciagle spogladam na magiczny plasterek i mam chytry plan odkleic go i poprosic o nowy bo niby jeden na 3 dni daja
A Wikingow moich ukochanych zostawiam sobie na po porodzie, mam nadzieje ze Maly pozwoli mamusi obejrzeć. Swoja droga przez jakiś czas chcielismy go nazwać Ivar, bo bardzo mi sie podoba, Ragnar tez mi sie podoba w zeszlym roku w Polsce urodzilo sie kilkunastu Ragnarów tak btw
Trzymam kciuki żebyscie wyrobili sie przed sobota, w szoku jestem że chcą działać w sb, tu to nie do pomyslenia

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
No i własnie czytalismy ostatnio,że urodzilo się w 2017 też dwóch Rollów i 1 Bjorn Z wikingami zrobię tak samo jak Ty,od drugiego odcinka już po porodzie wieczorami będę trzaskać jak mały pozwoli. Ivar też mi się bardzo podoba !

Powiem Ci,że też jestem w szoku,że robią tutaj cokolwiek przez weekend, ale przypuszczam,że dlatego,że nie ma oblężenia,mają czas i dlatego żeby coś się działo i na bieżąco babki oswobadzac z brzuchów,cos robia.
W teorii niezle brzmi,a zobaczymy jak w praktyce. Stresujesz się czy jesteś bojowo nastawiona ?

Z plasterkami dobrze kombinujesz! albo schowaj ten co masz,powiedz,że zgubiłaś i z jak dadzą nowy to z tajniaka przyklej 2. Zmasowany atak przeprowadzisz i moze zadziała



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:11   #381
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
A ja wlasnie ogladam Wikingow i wreszcie odpoczywam


Należy się po takim dniu. Odpoczywaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:11   #382
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
A ja wlasnie ogladam Wikingow i wreszcie odpoczywam
O Kamaska, całkiem zazdroszczę (choc nie powiem,w szpitalu jestem spokojniejsza . I koniecznie odpoczywaj i się relaksuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:13   #383
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Mi dzisiaj tak brzuch ciąży... jakby ktoś mi go ciągnął w dół na maksa Mała tez się tak rozciąga ze co chwile z każdej strony coś mi wystaje przez chwile ale nie tak wysoko jak wcześniej tylko niżej. Mój tata się śmiał ze rozciąga się już do wyjścia xD brzuch cały dzień jak skala. Prądy w kroczu takie jakby miała mi wypaść zaraz... ooogh straszny dzisiaj ten brzuch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:15   #384
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Mój był ruchliwy wieczór przed akcja. W nocy brzuch dretwial i twardnial tak że nie czułam ruchów. W drodze do szpitala jeszcze czułam ruchy i później na ktg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moja też bardzo ruchliwa przed akcją była.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:21   #385
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny, czy każda z Was ma laktator? Wcześniej myślałam, żeby kupić dopiero jak będzie potrzebny ale teraz się zastanawiam, czy jednak nie kupić już... Jeśli macie laktator, to jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:23   #386
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Anaitis - powodzenia. Mam nadzieje ze skoro już czop wypadł to jednak do soboty ruszy samo ☺


Moja wczoraj była tak spokojna, że aż się martwilam bo naprawdę cisza jak makiem zasial. Dziś do południa podobnie a potem dyskoteka

Aleksandriiia - zgub plasterek!

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy każda z Was ma laktator? Wcześniej myślałam, żeby kupić dopiero jak będzie potrzebny ale teraz się zastanawiam, czy jednak nie kupić już... Jeśli macie laktator, to jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 2 elektryczny canpol easy start, a mam też ręczny aventu chyba, koleżanka mi dala ☺ zapakowalam ten ręczny do szpitala w razie czego.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:24   #387
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Paulinunia nie wien czy o to pytasz, ale te auto stalo zaparkowane, a jak za chwile wrocilam to juz go nie bylo.

Jak je zobaczylam ze tak blisko to walnelam po hamulcach, ale nie slyszalan ani nie czulam uderzenia (chyba ze akurat jak te chamowanie) więc moj maz mowi, ze raczej nie walnelam i zeby nie isc na policje a jak co to sami sie zglosza



Nikita to bardzo czesto masz te skorcze. Mam nadzieje ze albo przejda albo urodzisz, bo sie wykonczysz.



Widze ze zrobili mi eksperesowe ktg. Przynajmniej dlugo nie musialam leżeć. Eh mam juz dosc tego dnia. Chcialabym jutro urodzic, bo mi sie data podoba



Anaitis mam nadzieje ze za chwile akcja ruszy! I brawo za czop. Jest nadzieja
To jak ten samochód odjechał to może faktycznie czekaj na rozwój sytuacji. Ty nie uciekłaś.
Ja miałam kiedyś taka sytuację ale samochód był zaparkowany więc zostawiłam kartkę za szybą. Z tym że wtedy było jasno i ewidentnie widziałam ryse która zrobiłam i jeszcze pół bloku w oknie stało. Potem ta pani do mnie zadzwoniła i mówi że sąsiadka widziała to z okna. Ale oczywiście ani słowa mi nie powiedziała że zna właściciela

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:26   #388
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy każda z Was ma laktator? Wcześniej myślałam, żeby kupić dopiero jak będzie potrzebny ale teraz się zastanawiam, czy jednak nie kupić już... Jeśli macie laktator, to jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam NUK luna ale nic o nim nie wiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:29   #389
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
O matko, zaczęłam się stresować nadzwyczaj ruchliwy dziś...

Jak się czujecie z maluszkiem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój był w poniedziałek taki ruchliwy


Ja w szpitalu. Leżałam i odpoczywalam A ciśnienie szło w górę. W końcu miałam 160/100 I zadzwoniłam do gin. Kazała zgłosić się na oddział. Teraz miałam 140/90. Szyjka zamknięta. Na ktg trzy skurcze ale małe. Więc mam nadzieję że to ciśnienie to tylko jednorazowa akcja i zostajemy w dwupaku jeszcze.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy każda z Was ma laktator? Wcześniej myślałam, żeby kupić dopiero jak będzie potrzebny ale teraz się zastanawiam, czy jednak nie kupić już... Jeśli macie laktator, to jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po historiach koleżanek kupiłam laktator i mam nadzieję że zadziała tak że jak go mam to laktacja sama się rozkreci

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:37   #390
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
A ja wlasnie ogladam Wikingow i wreszcie odpoczywam
Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
No i własnie czytalismy ostatnio,że urodzilo się w 2017 też dwóch Rollów i 1 Bjorn Z wikingami zrobię tak samo jak Ty,od drugiego odcinka już po porodzie wieczorami będę trzaskać jak mały pozwoli. Ivar też mi się bardzo podoba !

Powiem Ci,że też jestem w szoku,że robią tutaj cokolwiek przez weekend, ale przypuszczam,że dlatego,że nie ma oblężenia,mają czas i dlatego żeby coś się działo i na bieżąco babki oswobadzac z brzuchów,cos robia.
W teorii niezle brzmi,a zobaczymy jak w praktyce. Stresujesz się czy jesteś bojowo nastawiona ?

Z plasterkami dobrze kombinujesz! albo schowaj ten co masz,powiedz,że zgubiłaś i z jak dadzą nowy to z tajniaka przyklej 2. Zmasowany atak przeprowadzisz i moze zadziała



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rollo juz nie lubie taki francuski bleee, ale w pierwszych sezonach chciałam go zjesc poki co nowy sezon zapowiada sie ciekawie, mam nadzieje ze sie nie zawiode i warto bylo czekac rok. A nasze chlopaki niech od małego nasiąkają wikińską mocą
Naprawdę kusi mnie zgubic ten plasterek, ale co jak mi nowego nie dadza licze jeszcze na to jutrzejsze badanie, moze poprosze o polaczenie z masazem bo schody i krecenie sutkow nie pomagaja
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Anaitis - powodzenia. Mam nadzieje ze skoro już czop wypadł to jednak do soboty ruszy samo


Moja wczoraj była tak spokojna, że aż się martwilam bo naprawdę cisza jak makiem zasial. Dziś do południa podobnie a potem dyskoteka

Aleksandriiia - zgub plasterek!

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Ja mam 2 elektryczny canpol easy start, a mam też ręczny aventu chyba, koleżanka mi dala zapakowalam ten ręczny do szpitala w razie czego.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Haha ciesze sie ze spodobal Wam sie moj pomysl na gubienie plasterka

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

A laktator mam avent isis reczny i akuku tez reczny, ale oba dostalam, nie kupowalam

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.