Zmniejszenie piersi - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-16, 06:54   #3871
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez kasieka21 Pokaż wiadomość
Otóż tak dzwoniłam do Łęcznej i tam mi troszkę nie miła pani na rejestracji powiedziała tak że; muszę mieć skierowanie do Poradni Chirurgi Plastycznej, od ortopedy zaświadczenie ze wskazaniem do przeprowadzenia redukcji piersi i koniecznie jakiś KOD choroby (ale nie mam pojęcia jaki ma być...POMÓŻCIE !!!)no i najlepiej zrobić Usg piersi.Ok wszystko pięknie tyle że mam pytanko czy zaświadczenie od ortopedy to muszę mieć na NFZ czy mogę od prywatnego ? bo sa dlugie kolejki oczekiwania na wizyte...Bardzo prosze podpowiedzcie ...!!!

Ortopedę miałam prywatnie. Nie było z tym żadnego problemu w Łęcznej.

annahare- na kiedy masz teraz termin?
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 13:54   #3872
Dziunia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny ja byłam 8 grudnia u dr.Madrego. i jedyne co miałam to skierowanie od rodzinnego z kodem N62 i tak na wszelki wypadek miałam oświadczenie od ortopedy,który napisał,że mam bóle pleców i zmniejszenie piersi może pomóc moim schorzenia. I nic więcej nie miałam i zostałam zakwalifikowana. Jedyne co to na operację mam zrobić usg piersi. I nic więcej. Pozdrawiam
Dziunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 16:04   #3873
kasieka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 28
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dziunia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja byłam 8 grudnia u dr.Madrego. i jedyne co miałam to skierowanie od rodzinnego z kodem N62 i tak na wszelki wypadek miałam oświadczenie od ortopedy,który napisał,że mam bóle pleców i zmniejszenie piersi może pomóc moim schorzenia. I nic więcej nie miałam i zostałam zakwalifikowana. Jedyne co to na operację mam zrobić usg piersi. I nic więcej. Pozdrawiam
Hej Dziunia86 ja juz wszytsko mam tzn. skeirowanie od rodzinnego mam,od neurolog ze mam jakis zespół przewlekły kregoslupa i tam jakies dwa KODY no i 20 mam usg piersi wiec myśle ze mam wszystko...a konsulatcje mam 10 styczen 2017 u dr,Mądrego tyle ze w rejestracji mówiła pani że Dr,Żuchowska czasami przyjmuje za Dr,Mądrego Dziunia86 powiedz na kiedy masz termin ? Jak oceniasz lekarza wporzo ?
kasieka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 20:39   #3874
Dziunia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dr.Madry super lekarz. Strasznie się denerwowałam i niepotrzebnie. Termin no straszny,mam na 11.02.2019r. Ale coś dziewczyny pisały że inni lekarze dają wcześniejsze to może u dr. Żukowskiej będziesz miała wcześniej. Pozdrawiam
Dziunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 08:04   #3875
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez annhare Pokaż wiadomość
dziewczyny, sorki że tak z innej beczki, ale potrzebuję pomocy i nikt inny mnie raczej nie zrozumie. miałam termin na 5 października i pochorowałam się... nie wiem czemu coś mnie tak dopadło, że przez miesiąc nie mogłam się doleczyć. antybiotyki, kuracje, inhalacje, nic nie pomagało i niestety wszystko musiałam odwołać bo nijak nie mogłam się skontaktować z doktorem, żeby przesunąć, pani w rejestracji nie mogła pomóc i termin został kompletnie odwołany, ALE problem inny, bo tamten już przepłakałam. Ukochany chce mnie zabrać na wczasy a ja nie mogę kupić stroju kąpielowego. Gdzie kupowałyście? Najlepiej czarną górę, mi wystarczy, doły jakieś mam. A może same chciałybyście się pozbyć? 75J? wiem, że dużo zależy od firm, także pod biustem na pewno rozmiar 75 a obwód 113.
Już kompletnie trace nadzieję, chyba będę na plaży paradowac w czarnym staniku
Annhare, mam świetny strój panache do sprzedania. Nosiłam kiedyś 65j a strój jest 75G i był dobry. Jak do tej pory najlepszy jaki miałam bo cienkie paseczki zmniejszają biust załączam fotki. 1481961727454.jpg1481961759206.jpg1481961775846.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 08:14   #3876
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

http://www.panache-lingerie.com/pl/p...ni/black-white

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 15:08   #3877
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

W ferworze przedświątecznych przygotowań forum siadło Ktoś się szykuje na spędzenie tego wyjątkowego czasu w szpitalu?
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 15:10   #3878
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Chyba nie.ale rzeczywiście czasu brak 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 18:16   #3879
Fatysia2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja sie szykuje na po... Tydzień po sylwestrze. Już nie moge sie doczekać
Fatysia2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 19:08   #3880
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja się szykuje na 27 lutego dziś udało mi się kupić pizame rozpinana w lidlu i mam dylemat jaka kupić czy jak mam teraz na styk w biuście potem będzie ok?nawet z bandarzami?nie chce za małej najwyżej kupię męska teraz muszę stanik 80 kk
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 18:15   #3881
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Po piżama będzie oki 😁 nawet z bandazami,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 18:31   #3882
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja kupiłam ciasną a teraz wisi jak worek z 65K na 75D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 20:51   #3883
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

No dziewczyny to się wam szykuje fantastyczny nowy rok! Będziemy trzymały kciukiiiiiiiiiiiiiii
Co do piżam to nie mam pojęcia bo jeszcze przed, ale ja bym wzięła luźniejszą, zawsze to wygodniej.
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 04:31   #3884
MartaJed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Przeglądam sobie fotki i zazdroszczę dziewczyną po operacji Do mojej muszę poczekać jeszcze rok.. Czy któraś z Was miała robione na szypule i ma czucie w piersiach?? Dr powiedziała, że mam się zastanowić czy chcę mieć przeszczep całkowity i mniejsze piersi czy troszkę większe, ale z szansą na czucie i teraz mam dylemat
MartaJed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 12:47   #3885
xxtysiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mam 22 lata, rozmiar biustu 70L. O zmniejszeniu biustu myślę już od dawna. Dowiedziałam się jaki szpital robi to na NFZ, konieczne było skierowanie od rodzinnego, a więc poszłam dziś. Powiedziałam, że proszę o skierowanie do chirurga plastycznego ze wskazaniem na redukcję piersi. Pani była wielce zdziwiona, powiedziała, że ona nie wypisuje takich skierowań, że ona nie wie, czy może. Poza tym, ona się nie podejmie, bo później będzie na nią, że to powinien endokrynolog, albo ginekolog (?). Stwierdziła, że nie ma podstaw i to jest zabieg estetyczny i ona tak ma decydować komu zmniejszyć a komu powiększyć?. Powiedziałam, że to ze względów zdrowotnych, że boli mnie kręgosłup. I proszę chociaż skierowanie do ortopedy. Usłyszałam: "co jest z tą młodzieżą...". Po tym zdaniu wyszłam załamana. Na prawdę ręce opadają poradźcie co mam zrobić? Nie stać mnie na taką operację prywatnie. A piersi tak ciążą jak ściągam stanik to czuję, że one mi się zaraz urwą i muszę przytrzymywać je rękami, bo po prostu odczuwam taki ból.
xxtysiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 14:28   #3886
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez xxtysiaxx Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, rozmiar biustu 70L. O zmniejszeniu biustu myślę już od dawna. Dowiedziałam się jaki szpital robi to na NFZ, konieczne było skierowanie od rodzinnego, a więc poszłam dziś. Powiedziałam, że proszę o skierowanie do chirurga plastycznego ze wskazaniem na redukcję piersi. Pani była wielce zdziwiona, powiedziała, że ona nie wypisuje takich skierowań, że ona nie wie, czy może. Poza tym, ona się nie podejmie, bo później będzie na nią, że to powinien endokrynolog, albo ginekolog (?). Stwierdziła, że nie ma podstaw i to jest zabieg estetyczny i ona tak ma decydować komu zmniejszyć a komu powiększyć?. Powiedziałam, że to ze względów zdrowotnych, że boli mnie kręgosłup. I proszę chociaż skierowanie do ortopedy. Usłyszałam: "co jest z tą młodzieżą...". Po tym zdaniu wyszłam załamana. Na prawdę ręce opadają poradźcie co mam zrobić? Nie stać mnie na taką operację prywatnie. A piersi tak ciążą jak ściągam stanik to czuję, że one mi się zaraz urwą i muszę przytrzymywać je rękami, bo po prostu odczuwam taki ból.
Co to za lekarz!!!!! Idź do innego . Nie załamuj się konował zawsze będzie konowałem.
Powodzenia i głowa do góry
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 17:02   #3887
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez xxtysiaxx Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, rozmiar biustu 70L. O zmniejszeniu biustu myślę już od dawna. Dowiedziałam się jaki szpital robi to na NFZ, konieczne było skierowanie od rodzinnego, a więc poszłam dziś. Powiedziałam, że proszę o skierowanie do chirurga plastycznego ze wskazaniem na redukcję piersi. Pani była wielce zdziwiona, powiedziała, że ona nie wypisuje takich skierowań, że ona nie wie, czy może.
Może, może, ona właśnie jest od wypisywania skierowań. Kod choroby N62 to przerost sutka, to chyba wizualnie jest w wstanie zdiagnozować, a co dalej to nie jej broszka.

Ja tez prawie rok Marta, październik i całe wakacje z 75J przede mną. No ale już bliżej niż dalej
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 19:00   #3888
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Zmień lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 10:40   #3889
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Wesołych Świąt

Szampańskiego Sylwestra

No i wiadomo spełnienia marzeń w tym Nowym Roku dziewczynki!

Edytowane przez iza_rut
Czas edycji: 2016-12-22 o 10:48
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 20:57   #3890
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt

Szampańskiego Sylwestra

No i wiadomo spełnienia marzeń w tym Nowym Roku dziewczynki!
Izarut- dzięki Tobie też i wszystkim Wam kochane moje zdrowych, pogodnych Swiąt Tym po operacji - korzystania z wszelkich uroków lekkego życia a tym przed - oby czas szybko minął do operacji

U mnie minęły 3 mc po operacji, moje piersi obecnie 80 D z tygodnia na tydzień wyglądaja lepiej, od ok 2 tygodni używam contactubexu zamiast bliznasilu i ładnie mi rozjaśnił blizny - jeszcze są widoczne, takie rózowe, ale wcześniej były dużo ciemniejsze, tak więc polecam

xxtysiaxx- współczuję przezyc, ale niestety musisz uzbroić się w pancerz i nie przejmowac się konowałami, nie ten, idź do innego, rób wszystko aby osiągnąć cel, uwierz mi warto! pozdrawiam
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 08:20   #3891
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Laseczki również Zdrowych i Wesołych Świąt
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 18:31   #3892
paulkuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam
Dziś pierwszy raz piszę na forum.Dzięki Wam zdecydowałam się na operację. Na wizycie byłam 28/07 i termin mam na wrzesień 2017 / chyba udało mi się trochę bo widzę , że obecne terminy to już rok 2019.Nie mogę się doczekać kiedy wejdę do sklepu i kupię normalny biustonosz i bluzkę , a nie worek na ziemniaki. Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i szczęśliwego Nowego Roku:
paulkuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 02:31   #3893
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez paulkuba Pokaż wiadomość
Witam
Dziś pierwszy raz piszę na forum.Dzięki Wam zdecydowałam się na operację. Na wizycie byłam 28/07 i termin mam na wrzesień 2017 / chyba udało mi się trochę bo widzę , że obecne terminy to już rok 2019.Nie mogę się doczekać kiedy wejdę do sklepu i kupię normalny biustonosz i bluzkę , a nie worek na ziemniaki. Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i szczęśliwego Nowego Roku:
Witaj! Łęczna? Ja byłam w czerwcu, termin 16.10.2017. Właśnie oglądam zdjęcia ze świąt i już myślę jak będą wyglądały za rok
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 11:32   #3894
Mary78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez wiesia2263 Pokaż wiadomość
i Ja rowniez witam pieknie i jak z terminami no i czy zasiegalas opini na temat szpitala pod katem takich zabiegow ? jest mi sie ciezko zdecydowac ....zmiany mam bardzo duze w kazdej czesci kregoslupa ,,,bole nie do wytrzymania czasami ....po suficie mozna by chodzic moj rozmiar to 80 a czasem nawet 85 N . mimo ze mam 53 lata czujesie w srodku mlodo tyle tylko zem ...obolalai tu w tym momencie odbiera mi to wszelkie checi do dzialania . Moja waga przy wzroscie 163 tez nie jest "mala" bo to zywe ...cale 186 kg. IE WIEM CZY WOGOLE MNIE ZAKWALIFIKUJA ??? KTOS COS PODOBNEGO ZBLIZONEGO DO MNIE MA ????Mieszkam w Wodzisławiu Śl. ...lekarz proponowal mi 2 miejsca tu kolo mnie Bytom i chyba Sosnowiec na NFZ ...ale na prawde moze sie i pomylilam choc ....moze i nie:p :. Czy ja nie jestem ja za "stara " na taki zabieg ????
Ja byłam w maju u dr. Mądrego i miałam 90 kg przy wzroscie 163 kg, i on mi powiedział, że do operacji mam schudnąć
Mary78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 14:11   #3895
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

MartaJed ja miałam robione na szypule. z 75h/i wyszlo mi 75 b/c. jeden sutek mam z czuciem a drugi bez. takie ryzyko zawsze jest. gdybym teraz miała ocenić wogole mi to nie przeszkadza. piersi są małe i kształtne. mnie osobiście niezbyt satysfakcjonowalby rozmiar d lub e. chciałam małe i mam..

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

tysia nie zrażaj się opinią jednego lekarza który ma blade pojęcie.

Wszystkim wam składam życzenia noworoczne. spełnienia marzeń o małych piersiach tym przed operacją i gojenia się szybkiego nam- po operacji. poza tym zdrowia i dużo szczęśliwych dni.
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 21:15   #3896
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

A jak wygląda sprawa paznokci u rąk konkretnie czy muszę ściągnąć hybrydy?czy starczy że u nóg nie mam?operacja tuż tuż już mniej niż 2 miesiące

Edytowane przez 260187
Czas edycji: 2016-12-27 o 21:17
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 21:49   #3897
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

ogólnie nie lubią jak się ma nawet pomalowane paznokcie. i na operacyjnej za to trochę krzyczą.
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 23:20   #3898
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ech, powoli zaczynam wielkie odliczanie.
Czas zacząć się przygotowywać. Powoli rodzą się pytania, więc pozwólcie, że będę prosić o łopatologiczne tłumaczenie.

1. Czytałam o opatrunkach bactigras. Jaki gabaryt kupić, jaką ilość?
Tutaj znalazłam taką ściągę .
http://media-med.pl/bactigras

2. Bielizna. Wiem, że mojego gabarytu nie ma na 100% w sklepie medycznym w Łęcznej- mam 65 pod biustem, 70 byłaby zapewne optymalna. Albo pozostaje mi liczyć na tamtejszą aptekę, a może któraś z Was chciałaby odsprzedać staniki? Byłoby to 70c/d.

3. Jestem pescotarianką- czy jestem w stanie przeżyć na szpitalnym wikcie? Czy jest ewentualnie jakaś lodówka?

No stresuję się, stresuję... I mnożą mi się pytania. Ale ich poziom...
Boję się, bo zadecydowałam, że jadę sama do Łęcznej, a mąż ma przyjechać mnie odebrać- bagatela blisko 600km. Stąd też trochę asekuruję się na wariant A, B, C i tak do końca alfabetu .
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:07   #3899
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dzwoniłam do apteki w Łęcznej rozeznac się co do stanikow i mi powiedziano że mają ostatnie szt.i już nie zamawiają ; ( Wy kupowaliscie właśnie tam czy w ortopedycznej aptece kobietka co ze mną rozmawiała mówiła że może tam ja nr nie mam więc pisze tu
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:05   #3900
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jastarenka a co to znaczy pescatarianką? Jak mi opowiesz, to Ci napiszę, czy przeżyjesz A stanik mam na sprzedanie 70C pooperacyjny, 3 razy założony. Jak chcesz wyślę fotki. 60 zł.
Ale fajnie już niedługo dołączysz do grona malutich cycuszków
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.