Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 18:25   #3871
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Zestaw - Serum migdałowe AHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Moja skóra należy raczej do tych tolerancyjnych, albo po prostu "twardych" , ponieważ nic mnie nie uczula, ale też mało co na mnie działa Cerę tez mam tłustawą, w sumie mieszaną z tendencją do przetłuszczania. A słońca, z naszą polską jesienią, nie ma co się chyba obawiać
Zazdroszczę, też mam mieszaną, ale bardziej w stronę suchej... Cerę mam wrażliwą, natychmiast reaguje zaczerwieniem. Problemów naczyniowych jako tako nie mam, ale wystarczy użycie nawet 2-3% toniku z AHA/BHA i już jest problem
A działanie preparatów możesz zawsze zwiększyć, jest dużo sposobów
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:35   #3872
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Zestaw - Serum migdałowe AHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Moja skóra należy raczej do tych tolerancyjnych, albo po prostu "twardych" , ponieważ nic mnie nie uczula, ale też mało co na mnie działa Cerę tez mam tłustawą, w sumie mieszaną z tendencją do przetłuszczania. A słońca, z naszą polską jesienią, nie ma co się chyba obawiać
To dawaj serum.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 09:39   #3873
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, a co polecałybyście do skóry mieszanej, z naczynkami na nosie i przebarwieniami potrądzikowymi, ale bez aktywnego trądziku. Zastanawiałam się nad którymś tonikiem z kwasami do rozjaśnienia tych przebarwień,ale boję się podrażnienia naczynek i nie mogę się zdecydować,
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:27   #3874
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecałybyście do skóry mieszanej, z naczynkami na nosie i przebarwieniami potrądzikowymi, ale bez aktywnego trądziku. Zastanawiałam się nad którymś tonikiem z kwasami do rozjaśnienia tych przebarwień,ale boję się podrażnienia naczynek i nie mogę się zdecydować,
Najbezpieczniejszy dla naczynek będzie Zestaw -Tonik z kwasem PHA 6% , ten tonik jest bardzo łagodny ale całkiem skuteczny. Możesz także spróbować Krem rozjaśniający AZELO / BHA - co prawda naczynka nie bardzo lubią się kwasem salicylowym, z drugiej jednak strony azelogilicyna i niacynamid powinny zadziałać ochronnie.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 10:09   #3875
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecałybyście do skóry mieszanej, z naczynkami na nosie i przebarwieniami potrądzikowymi, ale bez aktywnego trądziku. Zastanawiałam się nad którymś tonikiem z kwasami do rozjaśnienia tych przebarwień,ale boję się podrażnienia naczynek i nie mogę się zdecydować,
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz. Ja mam popękane naczynka, a kwasy toleruję bardzo dobrze. Imho najlepiej by było, żebyś sobie coś kupiła, zaczęła nakładanie w odstępach zalecanych przez BU i obserwowała czy wystąpi jakieś niepokojące podrażnienie (tzn. utrzymujące się, bo wiadomo, że jak nałożysz coś z alkoholem czy kwasami na twarz to możesz odczuć lekkie szczypanie albo zauważyć przejściowe zaczerwienienie). Z tego, co kojarzę, to nawet jakieś rodzaje kwasów są zalecane przy naczynkach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 13:30   #3876
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecałybyście do skóry mieszanej, z naczynkami na nosie i przebarwieniami potrądzikowymi, ale bez aktywnego trądziku. Zastanawiałam się nad którymś tonikiem z kwasami do rozjaśnienia tych przebarwień,ale boję się podrażnienia naczynek i nie mogę się zdecydować,
Może tonik z kwasami PHA? Kwas azelainowy ?
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:50   #3877
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hey dziewyczyny
Mam takie pyatnie, czy można łączyć kwas kojowy z serum migdałowym? Oczywiście nie razem. Serum uzywam raz tygodniu, ale znalazłam ciekawy krem ze śluzem ślimaka, któy w składzie ma kwas kojowy. Chciałabym go używać na noc, a serum jak do tej pory.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 11:57   #3878
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Może tonik z kwasami PHA? Kwas azelainowy ?
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz. Ja mam popękane naczynka, a kwasy toleruję bardzo dobrze. Imho najlepiej by było, żebyś sobie coś kupiła, zaczęła nakładanie w odstępach zalecanych przez BU i obserwowała czy wystąpi jakieś niepokojące podrażnienie (tzn. utrzymujące się, bo wiadomo, że jak nałożysz coś z alkoholem czy kwasami na twarz to możesz odczuć lekkie szczypanie albo zauważyć przejściowe zaczerwienienie). Z tego, co kojarzę, to nawet jakieś rodzaje kwasów są zalecane przy naczynkach.
Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Najbezpieczniejszy dla naczynek będzie Zestaw -Tonik z kwasem PHA 6% , ten tonik jest bardzo łagodny ale całkiem skuteczny. Możesz także spróbować Krem rozjaśniający AZELO / BHA - co prawda naczynka nie bardzo lubią się kwasem salicylowym, z drugiej jednak strony azelogilicyna i niacynamid powinny zadziałać ochronnie.
Dzięki dziewczyny za propozycje, wezmę Wasze sugestie do serca i chyba wybiorę ten tonik z PHA 6% i zobaczę jak moja skóra zareaguje
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:27   #3879
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Hey dziewyczyny
Mam takie pyatnie, czy można łączyć kwas kojowy z serum migdałowym? Oczywiście nie razem. Serum uzywam raz tygodniu, ale znalazłam ciekawy krem ze śluzem ślimaka, któy w składzie ma kwas kojowy. Chciałabym go używać na noc, a serum jak do tej pory.
Możesz, wątpię, by taki układ podrażniał
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:18   #3880
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

chcę złożyć pierwsze zamówienie na BU i zastanawiam się nad tym serum-olejkiem z wit. C 10%( http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html)
Chciałabym go używać jako prewencję przed skutkami starzenia. I zastanawiam się czy konieczne jest stosowanie, przy tym serum, filtrów? Czy nie grozi to przebarwieniom?
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:07   #3881
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
I zastanawiam się czy konieczne jest stosowanie, przy tym serum, filtrów? Czy nie grozi to przebarwieniom?
nie nie jest konieczne, i nie nie grozi przebarwieniami
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 11:21   #3882
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
nie nie jest konieczne, i nie nie grozi przebarwieniami
dziękuje bardzo!
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 12:03   #3883
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Zestaw - Serum migdałowe AHA 10% (BU)

Witam ponownie Serum stosuję już/dopiero półtora tygodnia co drugi dzień. Jak na razie nie zauważyłam nic poza może maleńkim łuszczeniem się skóry na brodzie. Po jakim czasie Wy widziałyście jakieś efekty?
I co to właściwie jest ta "wylinka" czy jakoś tak, bo spotkałam się z takim określeniem
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 12:23   #3884
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Zestaw - Serum migdałowe AHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Witam ponownie Serum stosuję już/dopiero półtora tygodnia co drugi dzień. Jak na razie nie zauważyłam nic poza może maleńkim łuszczeniem się skóry na brodzie. Po jakim czasie Wy widziałyście jakieś efekty?
I co to właściwie jest ta "wylinka" czy jakoś tak, bo spotkałam się z takim określeniem
Kurczę, nie pamiętam. Ale ja stosowałam łącznie z tonikiem AHA/BHA i w dodatku częściej. Z tego, co kojarzę, to serum migdałowe nie ma wywoływać tak widocznego łuszczenia jak np. ten tonik. Poza tym ilość "wylinki" zależy też od tego, ile się ma na twarzy tego zrogowaciałego naskórka. Jak robię kurację kwasami raz na jakiś czas to zawsze na poczatku, po paru dniach stosowania zaczyna schodzić dużo, a z czasem ilość się zmniejsza - logiczne, potem nie ma co schodzić. Wydaje mi się też, że bardzo gruby naskórek, u osób z nadmierną keratynizacją ma większe szanse schodzić większymi płatami, a cieńszy raczej schodzi takimi drobinkami.

Poza tym też zależy jak myjesz twarz, jeśli czymś ją pocierasz (peelingi mechaniczne, maseczki z glinki, szczoteczka, mikrofibra albo po prostu intensywne pocieranie wacikiem) to złuszczony naskórek wtedy schodzi i nie widać odstających skórek na twarzy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 22:34   #3885
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam. Ogólnie z kwasami mam minimalne doświadczenie i zastanawiam się czy nie sięgnąc po nie na ratunek mojej cerze.Mieszana,z zaskórnikami i tendencjami do wyprysków.Od jakiegoś czasu stosuje ocm,póki co pomaga...Zastanawiam się nad tym http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html A może polecicie jakąś inną kuracje?Zalezy mi na oczyszczeniu cery przede wszystkim,jeśli dałoby się zrobić coś z bliznami i przebarwieniami to jeszcze lepiej
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 07:32   #3886
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Odp: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.I

Ja właśnie poszukuje czegoś co poradzi sobie z pryszczami(głównie takie małe bez ropy) i rozjaśni przebarwienia. Zastanawiam się nad tonikiem aha/bha 10%. Ktoś stosował na podobne problemy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 13:11   #3887
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Odp: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia

To teraz pytanie dla weteranek BU Niedługo będzie kończył się mój zestaw do codziennej pielęgnacji z Ziaja Med. Co byście poleciły dla skóry mieszanej z zaskórnikami? Chodzi mi o skompletowanie zestawu m.in. krem na dzień, krem na noc, tonik do codziennego użytku i żel do mycia buźki.
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 12:11   #3888
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Odp: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
To teraz pytanie dla weteranek BU Niedługo będzie kończył się mój zestaw do codziennej pielęgnacji z Ziaja Med. Co byście poleciły dla skóry mieszanej z zaskórnikami? Chodzi mi o skompletowanie zestawu m.in. krem na dzień, krem na noc, tonik do codziennego użytku i żel do mycia buźki.
Polecam olejek myjący z drzewkiem herbacianym i tonik z BHA/AHA lub tonik z kwasem mlekowym. Niestety w kremach nie doradzę, bo używam jedynie ser
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 20:59   #3889
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Odp: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Polecam olejek myjący z drzewkiem herbacianym i tonik z BHA/AHA lub tonik z kwasem mlekowym. Niestety w kremach nie doradzę, bo używam jedynie ser
Ten tonik bha/aha to raczej nie do codziennego stosowania? Według opisu 1-2 w tyg, a szukam czegoś do przemywania twarzy na co dzień. Może jakiś hydrolat? W sumie co to w ogóle hydrolat?
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 23:45   #3890
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Odp: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Ten tonik bha/aha to raczej nie do codziennego stosowania? Według opisu 1-2 w tyg, a szukam czegoś do przemywania twarzy na co dzień. Może jakiś hydrolat? W sumie co to w ogóle hydrolat?
Hydrolat to woda pozostała po procesie destylacji, czy coś w tym guście. Chodzi o to, że pozostają tam inne frakcje niż w olejku eterycznym, o ile dobrze zrozumiałam.
https://www.biochemiaurody.com/vademekum/hydrosols.html
https://www.biochemiaurody.com/vadem...omparison.html

Takiego hydrolatu można używać m.in. zamiast toniku. Na BU sprzedają też zestawy dodatków, które po zmieszaniu z wybranym hydrolatem dają tonik pielęgnacyjny:
https://www.biochemiaurody.com/sklep...at-toners.html
BTW tonik ma za zadanie tonizować, pielęgnować skórę a nie myć. Do oczyszczenia lepszy będzie płyn micelarny albo środek do mycia wodą.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 12:38   #3891
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Odp: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Hydrolat to woda pozostała po procesie destylacji, czy coś w tym guście. Chodzi o to, że pozostają tam inne frakcje niż w olejku eterycznym, o ile dobrze zrozumiałam.
https://www.biochemiaurody.com/vademekum/hydrosols.html
https://www.biochemiaurody.com/vadem...omparison.html

Takiego hydrolatu można używać m.in. zamiast toniku. Na BU sprzedają też zestawy dodatków, które po zmieszaniu z wybranym hydrolatem dają tonik pielęgnacyjny:
https://www.biochemiaurody.com/sklep...at-toners.html
BTW tonik ma za zadanie tonizować, pielęgnować skórę a nie myć. Do oczyszczenia lepszy będzie płyn micelarny albo środek do mycia wodą.
Tak wiem, do mycia używam albo micelara albo żelu do mycia, a toniku po zmyciu twarzy, później serum i krem.
Dzięki za info o hydrolacie.

To w sumie jest już pomysł na olej myjący, hydrolat. Zostały jeszcze kremy na dzień i na noc. Ktoś coś poleci?
Przypominam cera mieszana z zaskórnikami
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:18   #3892
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Jakieś serum może? Żel hialuronowy też nie zawadzi. W sumie zależy od indywidualnych potrzeb, czy chcesz lekkich formuł, czy potrzebujesz dużo nawilżenia czy wolisz coś bardziej treściwego. Bo mieszana skóra też potrafi być różna. A na zaskórniki dobrze robią preparaty z kwasami albo peeling enzymatyczny.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 07:22   #3893
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jakieś serum może? Żel hialuronowy też nie zawadzi. W sumie zależy od indywidualnych potrzeb, czy chcesz lekkich formuł, czy potrzebujesz dużo nawilżenia czy wolisz coś bardziej treściwego. Bo mieszana skóra też potrafi być różna. A na zaskórniki dobrze robią preparaty z kwasami albo peeling enzymatyczny.
Serum używam migdałowe co drugi dzień, ale po nim moja skóra chce pić, więc na noc coś dobrze nawilżającego, a na dzień matującego.
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 08:52   #3894
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Z kremami jednak sobie daruję,poszukam czegoś najodpowiedniejszego dla mnie na miejscu.
A reszta przedstawia się tak:
Olejek myjący - drzewko herbaciane
Hydrolat z czarnej porzeczki 100% eco
Tonik pielęgnacyjny na bazie hydrolatu do cery tłustej
Tonik z kwasami Aha/Bha 10%

Może być?
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 08:58   #3895
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Z kremami jednak sobie daruję,poszukam czegoś najodpowiedniejszego dla mnie na miejscu.
A reszta przedstawia się tak:
Olejek myjący - drzewko herbaciane
Hydrolat z czarnej porzeczki 100% eco
Tonik pielęgnacyjny na bazie hydrolatu do cery tłustej
Tonik z kwasami Aha/Bha 10%

Może być?
Wtrace sie jesli moge.Mnie hydrolat z porzeczki uczulil, jako jedyny kosmetyk jakiego uzywalam w zyciu- wiec uwazaj.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 11:36   #3896
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Wtrace sie jesli moge.Mnie hydrolat z porzeczki uczulil, jako jedyny kosmetyk jakiego uzywalam w zyciu- wiec uwazaj.
Ehh za duży wybór tych hydrolatów. Sama już nie wiem... :/ Drzewo oliwkowe? Róża? A może kwiat pomarańczy...
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 12:43   #3897
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Ehh za duży wybór tych hydrolatów. Sama już nie wiem... :/ Drzewo oliwkowe? Róża? A może kwiat pomarańczy...
Wiesz w sumie dopoki sama nie sprobujesz to sie nie przekonasz. Uzywalam juz paru i tylko ten mnie podraznil wiec czasami trzeba zaryzykowac.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 16:17   #3898
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Ehh za duży wybór tych hydrolatów. Sama już nie wiem... :/ Drzewo oliwkowe? Róża? A może kwiat pomarańczy...
Jak nie po działaniu, to wybierz po zapachu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 18:39   #3899
pilar1509
Raczkowanie
 
Avatar pilar1509
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jak nie po działaniu, to wybierz po zapachu.
He he chyba będę musiała tak wybrać... ;p
pilar1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 18:54   #3900
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
He he chyba będę musiała tak wybrać... ;p
....
drzewko oliwkowe..mój ulubiony
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.