Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 13:21   #3871
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Emanko jaki piękny uśmiech
wiesz, ja dostałam skierowanie od mojej dentystki do ortodonty, więc pewnie też będę nosić wkrótce aparati też będę miała hollywoodzki uśmiech
jak długo nosiłaś swój?jak sie czujesz bez niego?
nosiłam dwa lata
jak się czuje?? do 13 bylo pusto w buzi - teraz mam aparat retencyjny i mam problemy z mowieniem bo seplenie (i na co zdały się te wieloletnie wizyty u logopedy jak znów seplenie )
a tak to...zęby mi sie wydają jak łopaty (szczególnie jedynki górne) - a tak to...w porządku wczoraj cały czas katowałam roux swoim uśmiechem , pewnie dlatego w nocy nie molestowała mnie o kamerkę
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:24   #3872
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
nosiłam dwa lata
jak się czuje?? do 13 bylo pusto w buzi - teraz mam aparat retencyjny i mam problemy z mowieniem bo seplenie (i na co zdały się te wieloletnie wizyty u logopedy jak znów seplenie )
a tak to...zęby mi sie wydają jak łopaty (szczególnie jedynki górne) - a tak to...w porządku wczoraj cały czas katowałam roux swoim uśmiechem , pewnie dlatego w nocy nie molestowała mnie o kamerkę

to Wy sobie tak gadacie z kamerką??faaaajnieciekawe o czym i o kim plotkowałyscie
a jutro wolne, hurrra
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:29   #3873
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
to Wy sobie tak gadacie z kamerką??faaaajnieciekawe o czym i o kim plotkowałyscie
a jutro wolne, hurrra
o kim??? o mnie, o niej i w ogóle i w szczególe
o wszystkim
a Ty chyba mialas zainstalowac msn jesli sie nie myle
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:31   #3874
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Emanko co za usmiech i jakie biale zeby moje to sa okawione



Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
woo-hooo.. o prostu moja mama mnie dobija.. teżet zapytał się jej ile musiałby jej płacić za jedzenie i prąd etc. gdyby chciał mieszkać tutaj z nami, przez czas kiedy budowałby dom dla nas.. a ona 1000zł! wow! no nie wiem gdzie ona zyje, ale to troche nie realne jak dla mnie.. :/ wkurzyła mnie grrr..

Joss
ale to gadalas z mama o tym ?? czemu az tyle? bo no na serio to lekka przesada...wiesz za tyle to nawet w krk jednosobowy pokoj tyle nie kosztuje chyba ze w jakims apartamentowcu
tym bardzije, ze no kiedys w przyszlosci bedziecie wszyscy rodzina no nie


Eskadia trzymam kciuki o 17
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:31   #3875
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

emanko sliczny usmiech napewno Ci teraz lyso bez aparatu

opium wydaje mi sie ze sukienka zbyt letnia jak na taka okazje

Joss, rzeczywiscie Twoja mama grubo przesadzila, ja rozumiem, ze dodatkowa osoba w domu to dodatkowe koszty ale bez przesady.Tak jak pisze kasia, za tyle to by sobie wynaja pokoj w jakims luksusowym apartamentowcu sam bez nikogo w pokoju
Moze zartowala?Mi sie az wierzyc nie chce, ze mowila to na serio!

dzewczyny nie wiecie moze czy jutro sa sklepy czynne?Tzn nie chodzi mi o spozywczaki tylko o sklepy z ciuchami itp w centrum (nie w centrach handlowych) bo ja zielonego pojecia nie mam

u mnie stara bieda, tz bedzie prawdopodobnie w grudniu

Gaardlo mnie cos boli i martwie sie ze to pierwsze objawy grypy.Mam nadzieje,ze sie myle.
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart

Edytowane przez Malaja
Czas edycji: 2009-11-10 o 13:33
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:41   #3876
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Malaja mysle ze zamkniete, tzn chyba ze jakis wlasciciel sam otworzy i bedzie sprzedawal, bo z tego co wiem, nie moze zmusic pracownika do przyjscia do pracy 11

ja juz od niedzieli leze w lozku, z goraczka, lekko mnie gardol boli, ale kaszle i ogolnie oslabiona jestem
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:44   #3877
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
o kim??? o mnie, o niej i w ogóle i w szczególe
o wszystkim
a Ty chyba mialas zainstalowac msn jesli sie nie myle
wiem, wiem, obiecuje, że to zrobię, ale pewnie znowu nie dzisiaj, bo dzisiaj to w bibliotece się zaszywam i wróce póżniej...postaram się jutro, ale ja to musze się dzielić kompem z jednym bratem(drugi ma swojego laptopa), więc nie mam dostepu do neta cały czas.a ten, z którym się dzielę, to maniak gier komputerowych, więc czasami w ogóle nie mogę sie dopchać...a ten drugi pisze prace mgr na laptopie, więc nie moge mu przerywac.a mój laptop jest u tż....

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość

Eskadia trzymam kciuki o 17
dziekujępowinnam podejść do tego bezstresowo, bo i tak marne-szanse
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 14:03   #3878
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej Mieszadełka,moja corcia chora od wczoraj,cała noc wymiotowała i goraczkę ma,byłysmy rano u lekarza ,załapała "grype zołądkową". Biedne maleństwo mi płacze,ledwo w nią zmusiłam małą miseczke ciepłej zupy,jadła z płaczem,że ja brzuszek boli,ale nie mogę pozwolic,żeby mi sie odwodniła bo trafi do szpitala :-( A Tz mi powiedział : O Boże,mam nadzieje,że to nie "świnska grypa"...
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:12   #3879
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
sie wstydze
ale dla Ciebie to zrobię
poźniej najwyzej usunę




p.s. przepraszam za kiepskie światło w pokoju



Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za ciepłe słowa i wsparcieale , jak znając mnie, ja i tak w siebie nie wierzę i wiem, ze pewnie się zbłaznię na tej rozmowie przez tel.(o ile ta babka jeszcze do mnie zadzwoni)....pewnie będę się jąkać itp.rozmowy przez telefon zawsze mnie stresowały!będę akurat w bibliotece u mojej koleżanki na zapleczu, więc będzie cicho

jeszcze 2h. trzymam kciuki!!!

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
to Wy sobie tak gadacie z kamerką??faaaajnieciekawe o czym i o kim plotkowałyscie
a jutro wolne, hurrra
a takie babskie rozmowy o życiu i śmierci.
w porywach o facetach.:P

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Malaja mysle ze zamkniete, tzn chyba ze jakis wlasciciel sam otworzy i bedzie sprzedawal, bo z tego co wiem, nie moze zmusic pracownika do przyjscia do pracy 11

ja juz od niedzieli leze w lozku, z goraczka, lekko mnie gardol boli, ale kaszle i ogolnie oslabiona jestem
ojj wracaj do zdrowia Kasia..!




a ja mam fatalny dzien i nawet nie chce mi sie o tym mowic.
wr.
włacze sobie jakies darcye ryja na maxa.
przejdzie mi.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:18   #3880
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hej Mieszadełka,moja corcia chora od wczoraj,cała noc wymiotowała i goraczkę ma,byłysmy rano u lekarza ,załapała "grype zołądkową". Biedne maleństwo mi płacze,ledwo w nią zmusiłam małą miseczke ciepłej zupy,jadła z płaczem,że ja brzuszek boli,ale nie mogę pozwolic,żeby mi sie odwodniła bo trafi do szpitala :-( A Tz mi powiedział : O Boże,mam nadzieje,że to nie "świnska grypa"...
to pewnie grypa żołądkowa(chyba, ze się mogła czymś zatruć, wtedy też ma się gorączkę)...a świnska grypa wbrew temu, co jest nagłaśniane, wcale nie jest bardziej niebezpieczna od zwykłej, mój kolega przeszedł świńską grypę i czuł się zle tylko dwa dni.
grypa żołądkowa szybko mija, musisz tylko zadbać, żeby się nie odwodniła.....

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość





jeszcze 2h. trzymam kciuki!!!


a takie babskie rozmowy o życiu i śmierci.
w porywach o facetach.:P


a ja mam fatalny dzien i nawet nie chce mi sie o tym mowic.
wr.
włacze sobie jakies darcye ryja na maxa.
przejdzie mi.
wez mnie bardziej już nie stresuj!!!brzuch mnie już zaczyna boleć...teraz myślę, na co mi to przyszło......
co się stało roux?i co w sprawie no wiesz czego?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:34   #3881
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

eskadia spokojnie, wszystko bedzie dobrze, podejdz do tego jak do czeos niezobowiazujacego, nawet jak nie wyjdzie to zdobedziesz nowe doswiadczenie, oswoisz sie z tego typu telefonami i nie bedzie juz tak strasznie jak za 1szym razem
Nic nie tracisz, badz soba, badz opanowana, nie odpowiadaj ospiesznie,zastanow sie moment Bedzie dobrze!

koniecznie zdaj relacje!
czekam z niecierpliwoscia

Kasia, dziekuje za odp, pewnie masz racje
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 15:50   #3882
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Daje znak zycia. Jeszcze nigdy nie mialam takiej przerwy od wizuazu, ale niestety 5 dni w pracy pod rzad i zajecia nie zostawiaja wiele czasu.
Popadam w jesienna depresje. Ja chce snieg.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 16:08   #3883
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Emanko co za usmiech i jakie biale zeby moje to sa okawione





Joss
ale to gadalas z mama o tym ?? czemu az tyle? bo no na serio to lekka przesada...wiesz za tyle to nawet w krk jednosobowy pokoj tyle nie kosztuje chyba ze w jakims apartamentowcu
tym bardzije, ze no kiedys w przyszlosci bedziecie wszyscy rodzina no nie


Eskadia trzymam kciuki o 17
Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
emanko sliczny usmiech napewno Ci teraz lyso bez aparatu

opium wydaje mi sie ze sukienka zbyt letnia jak na taka okazje

Joss, rzeczywiscie Twoja mama grubo przesadzila, ja rozumiem, ze dodatkowa osoba w domu to dodatkowe koszty ale bez przesady.Tak jak pisze kasia, za tyle to by sobie wynaja pokoj w jakims luksusowym apartamentowcu sam bez nikogo w pokoju
Moze zartowala?Mi sie az wierzyc nie chce, ze mowila to na serio!

dzewczyny nie wiecie moze czy jutro sa sklepy czynne?Tzn nie chodzi mi o spozywczaki tylko o sklepy z ciuchami itp w centrum (nie w centrach handlowych) bo ja zielonego pojecia nie mam

u mnie stara bieda, tz bedzie prawdopodobnie w grudniu

Gaardlo mnie cos boli i martwie sie ze to pierwsze objawy grypy.Mam nadzieje,ze sie myle.
wytłmuaczenie mojej mamy 0 bo tyle kosztuje życie !!! no ale grr chyba nie będzie mu kupowała skarpetek i paliwa do samochodu a ja się pytałam tylko o prąd i jedzenie.. ale moja mama to jest chyba ciężko kapowita :/
a sklepy to raczej zamknięte...
kasia - zdrowiej
buu a ja nie wiem kiedy teżeta zobacze :/ narazie termin -luty.. bu.. ale jsszcze nie wiadomo :/ :/ :/ ale za nim tęsknię.. bum teżet ma urodziny 19stego.. i tak :/ moje koleżanki z klasy zaprosiły mnie do teatru, na sztukę w ktorej grają.. i to też jest 19stego :/ i bum.. mam dylemat :P w sumie teżet będzie i tak w italii.. no ale.. nie wiem, chciałabym bym z nim spędzić trochę więcej czasu wtedy... no nie wiem , zobaczymy
aaa jutro wolne ale sie cieszę musze coś zrobić.. może w końcu się ruszę i pomaluję kufel dla teżeta (na jego urodziny ) :P no zobaczym..
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 16:28   #3884
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
wytłmuaczenie mojej mamy 0 bo tyle kosztuje życie !!! no ale grr chyba nie będzie mu kupowała skarpetek i paliwa do samochodu a ja się pytałam tylko o prąd i jedzenie.. ale moja mama to jest chyba ciężko kapowita :/
a sklepy to raczej zamknięte...
kasia - zdrowiej
buu a ja nie wiem kiedy teżeta zobacze :/ narazie termin -luty.. bu.. ale jsszcze nie wiadomo :/ :/ :/ ale za nim tęsknię.. bum teżet ma urodziny 19stego.. i tak :/ moje koleżanki z klasy zaprosiły mnie do teatru, na sztukę w ktorej grają.. i to też jest 19stego :/ i bum.. mam dylemat :P w sumie teżet będzie i tak w italii.. no ale.. nie wiem, chciałabym bym z nim spędzić trochę więcej czasu wtedy... no nie wiem , zobaczymy
aaa jutro wolne ale sie cieszę musze coś zrobić.. może w końcu się ruszę i pomaluję kufel dla teżeta (na jego urodziny ) :P no zobaczym..

Joss przyklad, za caly pazdziernik media(prad i gaz) zaplacilismy 110 zl za 4 osoby mieszkaniu! wiec no doliczajac tam ta wode ciepla i zimna , bo my mamy w czynszu...no to ile to wyjdzie... pogadaj z mama, wytlumacz. ja to bym ze wstydu umarla jak by moja tak wyskoczyla do mojego tz, bo bym sie czula jak by chciala na nim zarobic...
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 16:28   #3885
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

joss no to niezle.

ja bym jej dala karte papieru i powiedziala by zapisala mi co ile kosztuje bo takie rzeczy latwo wyliczyc.

Jak dla mnie to miesiacznie / os:

Prad-50 zl
woda-50 zl
gaz-50
jedzenie - kazdy obiad okolo 10 zl 7x10=70 x 4=280 zl

mysle ze 500 zl to max!!! i tak naciagnelam te kwoty bo nie sadze by twoj tz zuzyl gazu za 50 zl.

a i tak nie wyobrazam sobie mojej mamy ktora liczylaby tz obiady!
no ale wiem,ze sa rozni ludzie, z roznym budzetem domowym i ze wszystko kosztuje.

porozmawiaj z mama, bo to ze chlopak jest z zagranicy to nie znaczy ze bedzie sypal kasa na prawo i lewo
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart

Edytowane przez Malaja
Czas edycji: 2009-11-10 o 16:29
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 18:22   #3886
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Joss przyklad, za caly pazdziernik media(prad i gaz) zaplacilismy 110 zl za 4 osoby mieszkaniu! wiec no doliczajac tam ta wode ciepla i zimna , bo my mamy w czynszu...no to ile to wyjdzie... pogadaj z mama, wytlumacz. ja to bym ze wstydu umarla jak by moja tak wyskoczyla do mojego tz, bo bym sie czula jak by chciala na nim zarobic...
Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
joss no to niezle.

ja bym jej dala karte papieru i powiedziala by zapisala mi co ile kosztuje bo takie rzeczy latwo wyliczyc.

Jak dla mnie to miesiacznie / os:

Prad-50 zl
woda-50 zl
gaz-50
jedzenie - kazdy obiad okolo 10 zl 7x10=70 x 4=280 zl

mysle ze 500 zl to max!!! i tak naciagnelam te kwoty bo nie sadze by twoj tz zuzyl gazu za 50 zl.

a i tak nie wyobrazam sobie mojej mamy ktora liczylaby tz obiady!
no ale wiem,ze sa rozni ludzie, z roznym budzetem domowym i ze wszystko kosztuje.

porozmawiaj z mama, bo to ze chlopak jest z zagranicy to nie znaczy ze bedzie sypal kasa na prawo i lewo
wiem o tym, spróbuję jej to wytłumaczyć ale może później, za kilka dni jak ochłoniemy no i w sumie to np. za wodę nie płacimy... mi się strasznie głupio / wstyd zrobiło :/ jak mi to mama powiedziała... pogadam z nią o tym jeszcze oczywiście, nie wiem, może ona go po prostu tutaj nie chce i wymyśla takie głupoty :/
idę robić matematykę
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:23   #3887
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
emanko sliczny usmiech napewno Ci teraz lyso bez aparatu

opium wydaje mi sie ze sukienka zbyt letnia jak na taka okazje

Joss, rzeczywiscie Twoja mama grubo przesadzila, ja rozumiem, ze dodatkowa osoba w domu to dodatkowe koszty ale bez przesady.Tak jak pisze kasia, za tyle to by sobie wynaja pokoj w jakims luksusowym apartamentowcu sam bez nikogo w pokoju
Moze zartowala?Mi sie az wierzyc nie chce, ze mowila to na serio!

dzewczyny nie wiecie moze czy jutro sa sklepy czynne?Tzn nie chodzi mi o spozywczaki tylko o sklepy z ciuchami itp w centrum (nie w centrach handlowych) bo ja zielonego pojecia nie mam

u mnie stara bieda, tz bedzie prawdopodobnie w grudniu

Gaardlo mnie cos boli i martwie sie ze to pierwsze objawy grypy.Mam nadzieje,ze sie myle.
już mi nie łyso - muszę 24h/dobe nosić aparat retencyjny wiec...znów mam coś na ząbkach oczywiscie w czasie jedzenia mam zdejmowac...ale tylko na jedzeni. a tak to nosic nosić nosic. Nie za bardzo jest dzis przyjemne to - seplenie strasznie i scisk na zabkach plus pełno w buzi. Ale...damy rade, wole nosic niż by mi się wada zgryzu miala wrócic przez zaniedbanie moje bo by to znaczyło ze grube pieniądze poszły w błoto.
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:01   #3888
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Joss mam nadzieje, ze nie odbierzesz tego w zly sposob. Ale czy wy nie jestescie ze soba za krotko zeby planowac juz wspolna przyszlosc- o mysli o budowie domu dla Was? masz dopiero 17-18 lat, jestes jeszcze bardzo mloda, a on tez nie wykazuje jakiejkolwiek dojrzalosci, mowie tu o sposobie w jaki Cie traktuje. ja uwazam ze to za szybko jeszcze, ale to juz moja opinia. chcialam tylko wyrazic swoje zdanie. mam tylko nadzieje, ze w nic sie nie wpakujesz. a wogole to ile razy wy sie widzieliscie? sory, ze tak otwarcie, ale fajna Ciebie dziewczyna tylko chyba troszke zaslepiona.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:17   #3889
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Joss, moim zdaniem Twoja mama po prostu goscia w domu nie chce z takich czy innych powodow.
Zreszta, zgadzam sie troche z sylwunia. Mloda jestes, mature musisz najpierw zdac, a potem bedzie czas na takie zobowiazujace plany.
Ja przyjechalam tutaj po maturze, ale najezdzilam sie z Tz przez 2 lata, zeby miec pewnosc, ze warto.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 20:42   #3890
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość

dziękuje

grek już widział me nowe zabki
beautifull smile, beautilull face, white teeth like black people, well you looks beautifull for me and before but now looks more sexy" to powiedział
dobra...lece po retencyjna płytke:/
Bo ty jestes beautiful tylko nie chcesz w to uwierzyc
a zabki po prostu rewelacja


Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
to Wy sobie tak gadacie z kamerką??faaaajnieciekawe o czym i o kim plotkowałyscie
a jutro wolne, hurrra
A ja tez widzialam Emanko via cam

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hej Mieszadełka,moja corcia chora od wczoraj,cała noc wymiotowała i goraczkę ma,byłysmy rano u lekarza ,załapała "grype zołądkową". Biedne maleństwo mi płacze,ledwo w nią zmusiłam małą miseczke ciepłej zupy,jadła z płaczem,że ja brzuszek boli,ale nie mogę pozwolic,żeby mi sie odwodniła bo trafi do szpitala :-( A Tz mi powiedział : O Boże,mam nadzieje,że to nie "świnska grypa"...
Ojej biedne malenstwo Zdrowka zycze


Ja wllasnie wrocilam z pracy- 11 h tam siedzialam- wciaz troche chora... Ale przesympatyczni goscie z RPA mi to wynagrodzili- doszlo do tego ze z nimi usiadlam i gadalam a szef podawal jedzenie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:00   #3891
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Bo ty jestes beautiful tylko nie chcesz w to uwierzyc
a zabki po prostu rewelacja

ja i beautiful - mogę się zgodzić jak mnie nazwiesz pretty ale nie beautiful ...jeszcze troche to pomyśle, że mnie lubicie tylko przez me ząbki

A ja tez widzialam Emanko via cam

ano widzialaś...ale ja Cię nie widzialam trzeba to nadrobic

Ja wllasnie wrocilam z pracy- 11 h tam siedzialam- wciaz troche chora... Ale przesympatyczni goscie z RPA mi to wynagrodzili- doszlo do tego ze z nimi usiadlam i gadalam a szef podawal jedzenie
no to fajnie, że w gruncie mialas fajny dzionek
a ja sie zastanawiam jak ja bede spała w tej retencji ... chyba sie obsliniać się bede
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:14   #3892
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Joss mam nadzieje, ze nie odbierzesz tego w zly sposob. Ale czy wy nie jestescie ze soba za krotko zeby planowac juz wspolna przyszlosc- o mysli o budowie domu dla Was? masz dopiero 17-18 lat, jestes jeszcze bardzo mloda, a on tez nie wykazuje jakiejkolwiek dojrzalosci, mowie tu o sposobie w jaki Cie traktuje. ja uwazam ze to za szybko jeszcze, ale to juz moja opinia. chcialam tylko wyrazic swoje zdanie. mam tylko nadzieje, ze w nic sie nie wpakujesz. a wogole to ile razy wy sie widzieliscie? sory, ze tak otwarcie, ale fajna Ciebie dziewczyna tylko chyba troszke zaslepiona.
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Joss, moim zdaniem Twoja mama po prostu goscia w domu nie chce z takich czy innych powodow.
Zreszta, zgadzam sie troche z sylwunia. Mloda jestes, mature musisz najpierw zdac, a potem bedzie czas na takie zobowiazujace plany.
Ja przyjechalam tutaj po maturze, ale najezdzilam sie z Tz przez 2 lata, zeby miec pewnosc, ze warto.
dzięki za troskę dziewczyny
wiecie.. narazie budowa domu etc. to jest hen, hen przed nami jego przyjazd tutaj.. to też wielka niewiadoma.. no ale zdaje mi się, że z naszych charakterów wynika to, że chcemy zaryzykować, żeby się przekonać.. życie w końcu jest po to, żeby próbować... a ślub, dzieci, dom... to takie przyszłościowe (nawet bardzo) plany/marzenia..w sumie to nawet o tym nie mówimy na razie.. albo po prostu jesteśmy dwójką szaleńców.. mam zamiar zdać maturę, spokojnie.. nie rzucę szkoły, nawet gdybym miała z nim mieć własny dom...
a co przyniesie przyszłość.. cóż .. wielka niewiadoma, proza życia, kłopoty i radości.. an chwilę obecną było to pytanie takie z woli informacji /ciekawości.. a cóż.. pożyjemy, zobaczymy
p.s. emanko - a ja zawsze myślałam ze mam proste zęby :P przez ciebie spadła mi samoocena! :P śliczne ząbki ^^ takie perełki mam dużo koleżanek które noszą/nosiły aparaty, ale zawsze jakieś brzydsze te zęby są od twoich :P

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2009-11-10 o 21:16
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:19   #3893
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
p.s. emanko - a ja zawsze myślałam ze mam proste zęby :P przez ciebie spadła mi samoocena! :P śliczne ząbki ^^ takie perełki mam dużo koleżanek które noszą/nosiły aparaty, ale zawsze jakieś brzydsze te zęby są od twoich :P

to nie był moj pierwszy aparat - jak byłam mała to nosiłam aparat ortodontyczny ruchomy wiec bardziej on działał na górne zabki niż na całą szczękę - więc może dlatego się tak wydaje, że mam śliczne zeby - na pewno wyglądają inaczej niż w porównując z osobami nie noszacymi aparat.

p.s. jak się chwalić to na całej linii na nk wstawiłam zdjęcie to samo co i tu
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-11-10 o 21:23
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:28   #3894
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość

to nie był moj pierwszy aparat - jak byłam mała to nosiłam aparat ortodontyczny ruchomy wiec bardziej on działał na górne zabki niż na całą szczękę - więc może dlatego się tak wydaje, że mam śliczne zeby - na pewno wyglądają inaczej niż w porównując z osobami nie noszacymi aparat.

p.s. jak się chwalić to na całej linii na nk wstawiłam zdjęcie to samo co i tu
moja siostra nosi taka ruchomy aparat ale cholerstwo za bardzo się do tego nie kwapi
aaaa.. emankooo a mogę cię zaprosić do znajomych na nk? zresztą.. a mogę zaprosić was wszystkie?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:34   #3895
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
moja siostra nosi taka ruchomy aparat ale cholerstwo za bardzo się do tego nie kwapi
aaaa.. emankooo a mogę cię zaprosić do znajomych na nk? zresztą.. a mogę zaprosić was wszystkie?
oczywiście, że mozesz mnie zaprosić
niestety trzeba pilnować pędraki by nosiły aparat
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:39   #3896
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ja powinnam nosic aparat, ale najpierw musze isc do protetyka w grudniu (nie smiac sie ), bo mam pykajaca szczeke, potem dopiero po aparat, jak mnie bedzie stac..
Zeby madrosci mi narobily balaganu nieco.
Protetyk bedzie kosztowal tylko 100zl (toz to grosiki, ludzie), a do tego dojdzie koszt ew. wkladki (ok.300zl?). Zycie jak w Madrycie.
W Anglii to bym sie za Chiny nie wyplacila.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2009-11-10 o 21:40
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 08:53   #3897
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ja nosiłam aparat 2 lata jak mialam jakies 14 lat. aparaty stałe w POlsce wtedy dop raczkowały. strasznie sie wstydziłam, ale mialam tez mega krzywe zeby. wiec bylo to wiecej niz 10 lat temu. nikt nie mowił o aparatach retencyjnych. moj zgryz przed i po jest na akademii medycznej w lublinie jako okaz ale przez te lata wyrosły mi 7demki i 8emki ktorych wtedy nie mialam i łuk mi sie skrzywia. powinnam sobie na rok zalozyc jeszcze raz :/:/
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:19   #3898
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej Mieszadełka,

no więc wczoraj przeżyłam tą rozmowę (choć babka zadzwoniła dopiero o 17:30, myślałam więc, że już nie oddzwoni)i wiecie...jedna wielka maskara!pomijając to, że ta babka była nieprzyjemna, to myślę, że oni chyba poszukują jakichś robotów, nie ludzi!strzelała pytaniami jak z karabinu, pytała się mnie np. jakie projekty realizowałam w czasach studiów, jakie przedmioty miałam, jakie zadania...pytania w stylu co umiem lepiej:to, czy to, w ogóle nie miałam czasu nawet na zastanowienie się, bo ona już leciała dalej.zadawała mi tyle pytań,ze już mi się język plątał i gadałam same głupoty, nawet się jąkałam potem, tak więc jak dla mnie, już odpadłam.to pewnie miało na celu sprawdzenie, jaki mam refleks, jak szybko odpowiadam na pytania i czy sensownie.sprawdzała też mój angielski.
a na koniec powiedziała mi, że na tym stanowisku nie ma możliwości rozwoju osobistego i co ja na to...bez sensu było to pytanie, bo filozofią tej firmy jest to, ze można się tam nieustannie rozwijać i piąć wyżej...ale wiecie, nie przejmuje się tym, bo widzę, że ja do nich tam jednak nie pasuje.jestem innym człowiekiem, nie chcę dążyć do pracy w takiej firmie kosztem mojego zdrowia, bo to nie jest tego warte.

ale pogoda dzisiaj, leje i leje, nic się nie chce.dobrze, że mogłam się dzisiaj wyspać.idę się zrelaksować czytając książkę
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:03   #3899
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Joss
mam pomysł.
Wydaje mi sie, jak Wen napisała, ze Twojej mamie sie nie do konca podoba idea nowego współlokatora, nawet jesli jest ona nieco odległa.
Takze dziewczyny maja racje- jestes młoda....

1000 zł zaproponowane przez Twoja mamę to przesada.
rozglądnij sie dookoła- moze ktos wynajmuje jakis pokój nieopodal? studenci najprędzej...Twoj TZ moglby faktycznie przyleciec do PL, wynajac pokoj..wiadomo, czasem by wpadał do Ciebie na obiad, niech sie rodzina przyzwyczai... i nie raziłby w oczy Twojej rodzicielki swą 24 godzinną obecnoscią u Was.
a pozniej...z czasem, moze sama Twoja mama wpadnie na pomysł, jesli dalej sie bedzie miedzy Wami fajnie ukłądało, aby go "przeprowadzic" do Was.

Mysle, ze takie stopniowe przyzwyczajanie dla mamy bedzie najlepsze, koszty mniej wiecej te same...i ... dla Was- bo gdyby Wam sie miało nie udac, byloby Wam ciezko mieszkac w tym samym mieszkaniu i na siebie patrzec, codziennie sie mijac.


Eskadio
hmm....moze to i lepiej! po co tracic nerwy dla kilku groszy...
wierze, ze cos fajniejszego na Ciebie czeka!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:27   #3900
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

Eskadio
hmm....moze to i lepiej! po co tracic nerwy dla kilku groszy...
wierze, ze cos fajniejszego na Ciebie czeka!!
dzięki, ja też w to wierzę
sprawdzałam teraz Deutsche Bank, tak jak radziła Sweety i tam rekrutacja polega niestety na tym samym, testy, centrum oceny - co myślę, dyskwalifikuje mnie już na starcie, zwłaszcza obawiam się tego oceniania, robienia jakiś projektów, prezentacji i potem ich przedstawienia komisji...ech, jakoś tak trudno teraz dostać dobrą pracę, trzeba być chyba wybitnym i twardym jak skała...

a w ogóle co tu dzisiaj takie pustki???
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.