pięćdziesiatki z plusem - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 19:57   #3901
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Miłe!

Piszę z Kliniki . Udało mi się dopaść komputera . Jest tu pracownia komputerowa ale trudno dopaść wolny kompik.

Weronika pozdrawia Was serdecznie i uśmiecha się do mnie siedząc obok grając w grę na kompiku. Miała dzisiaj drugą dawkę chemii ,na szczęście
czuje się po niej dobrze.
Ja jestem już trochę zmęczona po tych nieprzespanych nockach . Całe szczęście ,że w ciągu dnia mogę położyć się na godzinkę, dwie i odpocząć.

Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i pozdrowienia z zapłakanego deszczem Białegostoku przesyłam.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:27   #3902
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinówko kochana ściskam Ciebie i Weroniczkę Trzymajcie się obie, Ty odpoczywaj w miarę możliwości a w domku odeśpisz ! A Weronika niech wraca do zdrówka , życzę z całego serca!

Braxo
to nie pochlebstwa tylko szczera prawda ! Ale sądzę ,że Mama super to dzieci śliczne !

Togrusiu czasy mamy nieciekawe , stąd te niskie zarobki Ale bądź dobrej myśli , po wykrzesaniu trochę optymizmu znów weźmiesz sie do szukania - bo to nie jedyna firma i masz zawsze szanse na zmiany na lepsze !! Wiem ,że dasz rade tylko musisz do tego dojrzeć . Zawsze będę trzymać kciuki za powodzenie !

Anytsuj
u mnie dzisiaj tak lało ,że nie wiem czy to zima czy wiosna ale raczej późna jesień .. Ale wiosna idzie... Damy rade !

Niko , Sonatko i nieobecne

Miłego spanka !
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 00:06   #3903
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie kochane pozna pora
Nie melduje sie za czesto,ale czytam was codziennie....nie ma u mnie nic ciekawego...,a takie dzien dobry i nic pozatym uwazam za bezsensowne....No ale teraz musze sie odezwac....chociaz nic ciekawego u mnie...praca...praca...pr aca.....pozdrawiam was bardzo goraco...wszystkie Nika,Toogra,Malinowka,Bie tka,Robotka,Alketka;,Anyt suj,Braxa,Sonatka i wszytkie,ktore nie wymienilam a sa obecne w moim sercu......:c mok::cm ok::cmo k:

O wszystkich was pamietam i mocno pozdrawiam
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 08:49   #3904
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Johanko ja też Cię bardzo gorąco pozdrawiam
U nas ,jak sama widzisz różnie ale zawsze ktoś , coś ...
Ja teraz w pracy to krótko ale zawsze można wrócić...
Wszystkim miłego dnia !
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 12:56   #3905
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Hej, hej
Malinówko - pozdrów i ucałuj Weroniczkę naszego dzielnego bohateraNiech szybciutko wraca do zdrowia
SrJohanna pozdrawiam Cię
Boetkadd - dla Ciebie również niech bedzie ten dzień miły
Ja dzisiaj cały dzień spię na siedząco, jestem jakaś śnięta jak karpik, ale każdy się dziś uskarża na taki nastrój.
W sobotę idę na parapetówkę czy sokowirówka bedzie odpowiednim prezentem? Jak myslicie???
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:25   #3906
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Spędziłam bardzo pracowicie te trzy ostatnie dni,nawet nie miałam czasu do Was zajrzeć.
Jestem przerażona tym że ten czas tak straszliwie mijai to życie tak przecieka przez "palce".
Cieszę się że do wiosny coraz bliżej ,ale czy ona będzie? po takiej niby zimie.U mnie wczoraj było 9 st. i padał deszcz..
Malinówko
Cieszę się masz dla nas dobre wieści.Ucałuj Weronikę.:cmok
Nieprzespane nocki plus strach o malutką to wszystko powoduje,że jesteś zmęczona i psychicznie i fizycznie (to pierwsze znacznie gorsze).Teraz musi być tylko lepiej,myślę często o Tobie i serduchem jestem z Wami.
Sonatko
Cieszę się że się odezwałaś,lubię Cię czytać.
Ostatnio trafia mi się trochę dodatkowej pracy(doba ma tylko 24 h)
i tak sobie myślę że może uda mi się odłożyć trochę kasy i gdzieś pojechać.Marzy mi się jakaś fajna wycieczka,może się uda???
Pozdrawiam cieplutko i
Johanno
Masz rację.....praca,praca,ale zawsze może się zdarzyć coś miłego,
czego serdecznie życzę
Anystuj
Życzę miłej sobotniej imprezy
Jeśli ten ktoś lubi swieże soki,to sokoworówka będzie super.
Bietko
Ostatnio też tak pędzę jak Ty i zastanawiam się na jak długo mi siłek wystarczy,czasem i paliwo rakietowe nie pomaga.
Przez ostatnie trzy dni spałam w sumie 8 godz.
Dziś idę wcześniej spać......odsypiam!!!!! jutro znowu o 5 wstaję eh
Togorko.
Mam nadzieję że remont to już historia
Na resztkę urlopu gorąco polecam leniuchowanie
Barbara
witamy i zapraszamy.wpadaj byle często.
Braxa
Fajny ten Twój synek. niedługo dziewczyny ustawią się w kolejce!!!!!
Miłego wieczoru dla wszystkich i
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 22:55   #3907
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinówko - cudownie,że znalazłaś dostep do Internetu w klinice ,aż serce bije nam radosniej ,ze u Weroniki wszystko uklada się pomyslnie -uściskaj mała,dzielną dziewczynke mocno od nas , a sama tez pomysl o odpoczynku . Smutno na watku , kiedy jestes w Białymstoku , naprawdę tesknimy i czekamy .
Braxa - piekny syn , zapatrzyłam się w zdjęcie , taka sliczna oprawa oczu jak naturalny makijaż - napewno będzie wybierał i przebierał w dziewczynach , zaczekaj jeszcze z kilka lat . No i ta data urodzin -dziecko miłosci .

Anytsuj - myslę ,ze wybralas idealny prezent , kazdy chyba lubi soki ,ale czesto zakup sokowirówki odkłada, pozostawia na potem ,w koncu wcale nie kupi ....pisze tak z wlasnego doświadczenia . Do dzisiaj nie mam , mam wyciskarke do cytrusów bo sokowirówka nie mieści się już w kuchni , ekspres do kawy schowałam do pudła , po prostu sprzety AGD nie mieszcza sie na blatach kuchennych .
Alketko -mam zaleglości ,wiem i pamiętam , stanowczo za dużo pracujesz , na dodatek bierzesz dodatkowe zlecenia . Wypocznij, musisz wygospodarowac czas na długi sen i regeneracje sił .

johanna -jak zagladasz codziennie to napisz przynajmniej jaka u Was pogoda , potem juz sam tekst nawinie sie . Ciesze się ,że humor i nastrój wyrażnie poprawil Ci sie .ostatnio miałas sporo niemiłych przezyć -teraz pora na te radośniejsze .
Bietka - nie tlumacz ,że córka nie wchodzi do kuchni bo jest wegetarianka i tak wiem swoje ,ze zawsze musisz sama wszystko zrobić . Jestes zbyt dobrze zorganizowana w pracy zawodowej i zajęciach . domowych .
Ostatnio odkryłam herbatki owocowe z herbapolu /inne firmy jakby nie dorownywały / -teraz pije Maline z zurawina , wspaniała jest tez herbatka "jabłko z gruszka " -dosłownie wyczuwa się zapach i aromat owoców -polecam wszystkim przed snem.
Pozdrawiam wszystkich , powitajcie jutrzejszy dzień z usmiechem .
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 07:00   #3908
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinówko trzymam kciuki za Weronikę...trzeba być dobrej myśli.
Pozdrowienia dla wszystkich serdeczne to mój ostatni weekend przed pracą.
Sonatko ja często kupuje rózne dziwne herbaty i eksperymentuje na sobie.Tych z herbapolu nie kupowałam może przy okazji się skuszę.
Justynko nie wiem czy osoba dla której to chcesz kupic lubi się bawić w obieranie warzyw i naturalne soki,,osobiscie mam ale bardzo rzadko uzywam sokowirówki.
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 09:40   #3909
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie!
Alketa- jesteśPamiętaj nie liczę godzin i dat(lat), to życie mija nie ja!
Sonata - ja właśnie też uwielbiam soczki, szczególnie z samej marchewki. Ostatnio musiałam sobie zrobić pzrerwę, bo mam bardzo żółte ręce i stopy
Toogra- troszkę dałaś mi do myslenia z tym moim prezentem, bo to, że ja lubię soki to nie znaczy, że ktoś je też lubi i będzie korzystał z sokowirówki. Już sama nie wiem, a może żelazko??? Z tego co wiem nie mają jeszcze pralki to żelazka tez pewnie nie mają. :conf used:
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 11:09   #3910
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinowko ucałuj siostrzenice
Dziekuje wam bardzo
Sonatko jak kuba sie urodzil to bylo tylko widac te czarne oczyska
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 11:33   #3911
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Witajcie!
Alketa- jesteśPamiętaj nie liczę godzin i dat(lat), to życie mija nie ja!
Sonata - ja właśnie też uwielbiam soczki, szczególnie z samej marchewki. Ostatnio musiałam sobie zrobić pzrerwę, bo mam bardzo żółte ręce i stopy
Toogra- troszkę dałaś mi do myslenia z tym moim prezentem, bo to, że ja lubię soki to nie znaczy, że ktoś je też lubi i będzie korzystał z sokowirówki. Już sama nie wiem, a może żelazko??? Z tego co wiem nie mają jeszcze pralki to żelazka tez pewnie nie mają. :conf used:
Justynko powiem ci,,że Ja bym wolała żelazko,,ale nie wiem jakimi funduszami dysponujesz....Wiesz teraz jest tyle dobrych sokow gotowych i dlatego ludzią się nie chce samemu bawic w robienie,,,ale może ja jestem taka leniwa inni nie...
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 12:12   #3912
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dzien dobry wszystkim
Ja zaraz do pracy,u mnie dzisiaj przepiekna pogoda....sloneczko tak pieknie swieci
Zafarbowalam wlosy na czarno...ciekawa jestem teraz reakcji ludzi.....
Pozdrawiam was i zycze milego weekendu.....ja spedzam go wysmienicie....idziemy na impreze do naszych przyjaciol,maz mojej przyjaciolki ma Chrystusowe urodziny......:jupi :No ale w niedziele,po takiej imprezie musze znowu na popoludniowkeAle jakos to bedzie.....
Caluje
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 16:41   #3913
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie moje Drogie Koleżanki
Ja już po tygodniowym galopie , córcia wyjechała a dziś przyjedzie druga - nie wegetarianka to sobie pojemy
Jeszcze tylko skończę sprzątanko i jutro będę tu więcej ! Poczytam i pocieszę sie dobrymi wieściami - bo tylko takie chyba zostawiłyście ?...
Miłego wieczorku wszystkim !
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 19:55   #3914
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Ja tylko marzę o własnym łóżeczku,dziś mam,jutro nie.
Pozdrawiam cieplutko jutro napiszę
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 16:03   #3915
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Weekend a tu dziś tak pusto......dziewczyny gdzie Wy ??????
Spałam 10 godz,dziś idę na nockę do pracy, nie powiem że jestem z tego powodu szczęśliwa.
Niedziela i poniedziałek będą moje zakładam absolutne lenistwo.
Życzę miłego sobotniego wieczoru.
Mam nadzieję że jutro będę miała co czytać
Miliony dla wszystkich
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:32   #3916
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Alketko spokojnej pracy
Ja spędziłam super dzień z córka - wspólne zakupy, kawa z deserem po drodze, gotowanie obiadu , pieczenie ciasta , kolacja - wszystko razem Mój men pojechał dzisiaj na spotkanie ze znajomymi niewidzianymi ponad 30 lat ! - a my same i tak nam dobrze było !! Szkoda ,że już wieczór ale za to jak miło

Sonatko i kupowałyśmy też herbatki , córka lubi zielone a mi posmakowała truskawkowa z wanilią firmy biofix . Ale córka chwaliła tą żurawinę z maliną co masz . A dla mnie może być jakakolwiek z malinami ze słoiczka


Justynko i jak tam parapetówa? Z czym w końcu poszłaś ? Ja bym się cieszyła sokowirówką ale ja lubię wszystko co naturalne , soki z kartonika tak nie bardzo

Johanna i jak z tym czarnym kolorem ? I tak pewnie super wyglądasz na imprezie to co się martwisz , co komu sie spodoba !


Braxa
mam nadzieje ,ze samopoczucie i humor w porządku !

Togrusiu a ja nie lubię prasować to mi żelazko nie bardzo... Trzymaj sie cieplutko

Malinówko pozdrawiam serdecznie

Niko Ciebie gorąco pozdrawiam

Danusiu zaglądasz jeszcze do nas ? Cieplutko pozdrawiam

Wszystkim miłej nocki !
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 15:33   #3917
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Widzę ,że tylko dla siebie piszę ...
Ale może pozdrowienia pójdą dalej !

Pozdrawiam cieplutko i miłego , dobrego tygodnia życzę Wszystkim Koleżankom
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 17:04   #3918
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Bieddko czytam...nie piszesz dla siebie.Czas mi się strasznie kurczy,,jutro ostatni dzień wolności,,miałam wiele planów,,ale muszę udać się do dentysty znowu;(ciągle mi się cos dzieje z zębami pomimo,że o nie dbam.Strasznie mi spuchło dzięsło,,płuczę szałwią ale na razie ulgi nie ma.
Alkietko tak jak pisałam na gg,postaram się z Tobą skontaktować w innym czasie...przepraszam.
pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 17:07   #3919
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Miłe!

Właśnie wróciłam do domku i nie mogłam tu nie zajrzeć.
Jestem bardzo zmęczona i zaraz kładę się do łóżeczka ale musiałam odpowiedzieć na pozdrowienia Bietki i Wszystkie Wasze życzenia dla mnie i dla Weroniki. Bietko zawsze wcześniej czy później zajrzy tu któraś i z przyjemnością przeczyta życzenia i wszystkie twoje wpisy obojętnie dla której z nas są przeznaczone. Dlatego nie przejmuj się ,że nikt nie napisał i wpisuj choćby post pod postem.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za dobre słowa i donoszę ,że Weronika nadal czuje się nieźle i jest już po kolejnej chemii. Dość dobrze jak na razie ją znosi i tylko zaczynają powoli wypadać jej włoski. Podchodzi do tego ze stoickim spokojem bo wie już że każdemu dziecku na oddziale te włosy wypadają i że potem znowu odrosną. Są tam dzieci z włosami tak jak ona, bez włosów i takie którym włoski odrastają i to jakby uspokaja.
Na oddziale ostatnio zrobiło się smutno ponieważ jeden chłopczyk czuł się bardzo źle i przeniesiono go na OIOM gdzie został zaintubowany.
Wszyscy są bardzo zmartwieni ale wierzą że stan jego się poprawi i wróci na oddział w lepszej formie.

Pozdrawiam Wszystkie Serdecznie i życzę wspaniałego , słonecznego tygodnia.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 18:58   #3920
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Malinówko
Cieszę się że Weronika dobrze znosi chemię,dzielna dziewczynka.
Wiadomo samopoczucie wtedy jest okropne,obecność dzieci które są w tej samej sytuacji w jakiś sposób pomaga.
Nikt się z nikogo nie wyśmiewa,starają się wręcz pomóc jedno drugiemu na zasadzie nie martw się ja to mam poza sobą i ty też będziesz miała.
Odpocznij i myśl pozytywnie.
Bietko
Ja często tu piszę i gadam sama ze sobą,Ty w realu masz z kim pogadać,a ja?????
Wielka frajda mieć córcię do zakupów i babskich pogaduszek.
Zazdroszczę mimo że to wstrętne
Togorko
Na dziąsła polecam Salviasept rewelacyjne kropelki na bazie szałwi ,dobre również do płukania gardła.
Polecam,sprawdziłam i są w przystępnej cenie,mała buteleczka ale na długo wystarczy
Sonatko
Mieszkam w mieście w którym od zawsze był Herbapol.
Ostatnio mają wiele herbacianych nowości,masz rację żurawina z maliną pyszne,spróbuj jeszcze "owoce sadu" i "owoce lasu" każda ma swój smak
Mam nadzieję że jutro odpocznę,dziś trochę spałam ale jestem jakaś nijaka.
Pozdrawiam cieplutko.
Anystuj
Jak tam parapetówka?????
Johanno
Jak imprezka???udana?...podzi el się wrażeniami.
Braxa
Szykujesz się do urodzin synka,tort będzie??
Miłego tygodnia i dla wszystkich
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 20:02   #3921
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinówko ja wiem ,że każdy przeczyta Dlatego do Was piszę ,mimo, że nie zawsze ktoś jest. Cieszę się ,że Weronika tak dzielnie znosi ten pobyt w szpitalu ale z taką ciocią, to wszystko lżej przychodzi !

Alketo jestem z Tobą i zawsze możesz wołać na pogaduszki ! Pędem przylecę !

Togrusiu
życzę spokojnej i owocnej pracy . Może jakieś fajne pomysły wpadną Ci do głowy to nie wahaj się wykorzystać . Może jakieś nowe wyzwania? Powodzenia !

Wszystkim nieobecnym również życzę miłego tygodnia
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:35   #3922
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dzień Dobry Wszystkim!
Na Mazurach biało i cały czas sypie śnieg .

Wpadłam się przywitać i kawkę wypić ale nie widzę wszystkie dzisiaj zajęte od rana. Pędzę więc do działu robótkowego bo mam tam od niedawna swój wątek z frywolitkami. Zapraszam, gdyby któraś z Was miała ochotę zajrzeć to wątek ma nazwę: "zaczarowane czółenka czyli frywolitki Malinówki"
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 13:25   #3923
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinoweczko,,,tak sobie pomyślałam,,że twoje złote ręce mogą wyczarować dla Weronisi jakies sliczne takie wiosenne czapeczki aby lepiej się czuła bez włosków.Fotki zapozyczyłam z Allegro.Alkietko płyn kupiłam zaraz idę płukać,,bo do dentysty się nie załapałamPozdrwienia dla wszytskich jutro mam pobudkę 3 rano.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2128100092ia1.jpg (21,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 229089197qb6.jpg (21,7 KB, 1 załadowań)
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:45   #3924
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Moja impreza się nie udała, bo jej nie było - została odwołana w piatek, akurat się ubierałam żeby wyjśc po prezent, no i nie poszłam. Teraz do soboty mam znów kilka dni na zastanowienie się co kupić. I znowu bedę się drapać po głowie i wymyslać.
Pozdrawiam Was
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 16:19   #3925
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Anystuj
Co sie odwlecze to nie uciecze,cały czas masz w perspektywie imprezkę.
Nie łam sobie głowy prezentem,może coś fajnego wpadnie Ci w oko i kupisz.
Malinówko
U mnie pogoda wiosenna,aż dziw że gdzieś jest ta prawdziwa zima.Te Twoje robótki są naprawdę czarodziejskie,przecudne
Wybierasz sie jeszcze do Weroniki????
Serdeczności dla Ciebie i malutkiej.
Togorko
Ja jutro śpię 2 godz dłużej ale za to idę na 12 godz.
Mam nadzieję że płukanie pomoże i przetrwasz jakoś do wizyty u stomatologa.
Bietko
Wołam ,wołam na pogaduchy,ale wywiało Cię
Udało Ci się w końcu skompletować pracowników??czy w dalszym ciągu jesteś taka zapracowana??
Życzę trochę luziku w pracy,co nie oznacza mniej kasy.
Pozdrawiam i
Wszystkim miłego tygodnia
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:09   #3926
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Jestem kochana Alketo Mój men zawładnął kompem - wrażenia i zdjęcia po spotkania po latach musiał opisać . I dlatego dopiero się dostałam tutaj Udało mi się skompletować pracowników i pod tym względem mam spokój , przynajmniej na trochę . Ale pracy mi nie brakuje , choć nie narzekam bo to lubię Wyśpij się porządnie , kolorowych snów

Togrusiu moja córka żuła goździki - w Anglii mają takie silne, goździkowe krople właśnie na ból zęba. Może choć ciut pomogą

Malinówko
a u mnie chłodny ale słoneczny dzień. Kto to widział śnieg gromadzić o tej porze... Życzę wiosny choć w sercu A te czapeczki są śliczne , zrób Weroniczce taką !

Justyna
cokolwiek ale z uśmiechem i już będzie ok. Szkoda czasu na medytacje , rokoszuj się każdym wiosennym powiewem. Może Ci prześlę . Bo Malinówka to jeszcze zimę ma ..

Sonatko , Niko , Robótko i wszystkie niewymienione miłych snów
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:50   #3927
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Oj zachmurzyło sie dzisiaj u mnie ... Malinówko ale wcale nie zazdrościłam Ci tego śniegu Ani nikomu deszczu a tu jakoś tak dziwnie ..
Jestem na rozruchu ale jakoś tak, ciut niemrawo.
Przesyłam Wam i sobie też małego , energetycznego "kopa"
i będzie dobrze !
Dobrego dnia !!!
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 10:19   #3928
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Oj ale ktoś mi pozazdrościł tego białego puchu bo dzisiaj po nim ani śladu i tak jak wszędzie, szaro, buro i mglisto . Ja i tak nie wyjdę dzisiaj na spacerek bo jestem potwornie zakatarzona i w głowie mi okropnie dudni.
Poleżę sobie pod kocykiem z kartonikiem chusteczek i herbatką ziołową .Doczytam książkę / Cathi Hanauer - "Jędza w domu"/ , a zostało mi jeszcze kilka opowieści do przeczytania.

Bietko dzięki za tego "kopa",

Alketko przez najbliższe dwa tygodnie będzie z nią mama ale jesteśmy w kontakcie więc będę Was informować o przebiegu leczenia Weroniczki.

Anytsuj
przyjaciele z pewnością będą szczęśliwi z każdego podarunku do ich nowego wspólnego mieszkanka. Możesz jednak poprosić w sklepie o możliwość zamiany jeśli okazałoby się ,że znajomi już taki sprzęcik mają. Moja propozycja to dwie poduszeczki i kocyk z mikrofibry - zwłaszcza na zimowe dni.

Toogrusiu współczuję Ci tego bolącego problemu.Mam nadzieję ,że płukanie choć trochę złagodzi ból. Czapeczki są prześliczne , dzieki za fotki, jak Weronika bedzie mogła wyjść z Kliniki to dostanie ode mnie taką czapeczkę.

SrJohanno jestem ciekawa reakcji znajomych na nowy kolorek Twoich włosów. Może zrobisz fotkę i zaprezentujesz swój nowy wygląd.

BRAXA Weroniczka wycałowana zgodnie z poleceniem i to od wszystkich dziewczyn.

Sonatko, Niko i wszystkim niewymienionym .
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 20:51   #3929
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam
Napisałam taki dłuuuuuuugi post i wszystko w kosmosie.
Serdeczności. ,może to mi się uda wysłać
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 21:44   #3930
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dobry wieczor
W sobote impreza urodzinowa byla poprostu super.....posmialismy sie...towarzystwo bylo jednorazowe i jedzenie wysmienite.Przyjaciolka zamowila z restauracji,w korej jest kuchnia wloska,grecka i chinska,tak ze ze wszystkiego bylo po trochu,co ja mowie.....jedzenia bylo,zeNo i tak sie najadlam,ze w niedziele jeszcze zalowalam,ze nie zjadlam wiecej
A co do moich czarnych wlosow,nie moge powiedziec,podobaja sie...a w pracy to takich komplementow juz dawno nie slyszalamTak,ze jestem bardzo zadowolona,a zreszta sama ze soba tez jestem zadowolona....Skromna jestem,co???
Malinowko,moze rzeczywiscie zrobie zdjecie i sie wam pokaze,ale to dopiero w czwartek,wtedy mam wolne.....A i tez sciskam Weronike
Pozdrawiam wszystkich
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.