Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 22:40   #3931
motylek1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć, wychodzi na to, że pominęłam jedną tabletkę (lesine). Nie potrafię określić dokładnie z którego tygodnia, ale wydaje mi się że z końcówki pierwszego albo początku drugiego. Od dwóch dni na pewno biorę kolejne o czasie. Co powinnam zrobić, wziąć tę 'zaległą' czy skończyć blister jakby dzień później?
motylek1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 22:53   #3932
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez motylek1234567 Pokaż wiadomość
Cześć, wychodzi na to, że pominęłam jedną tabletkę (lesine). Nie potrafię określić dokładnie z którego tygodnia, ale wydaje mi się że z końcówki pierwszego albo początku drugiego. Od dwóch dni na pewno biorę kolejne o czasie. Co powinnam zrobić, wziąć tę 'zaległą' czy skończyć blister jakby dzień później?
Chyba dzień wcześniej skoro pominęłaś?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 23:01   #3933
motylek1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Później, bo mam jedną 'zaległą' w blistrze. A co do meritum mojego problemu?

Edytowane przez motylek1234567
Czas edycji: 2015-06-16 o 23:03
motylek1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 23:13   #3934
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez motylek1234567 Pokaż wiadomość
Później, bo mam jedną 'zaległą' w blistrze. A co do meritum mojego problemu?
Ja bym ją potraktowała jako pominiętą i zabezpieczała się do końca opakowania, o ile nie było już stosunku.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 19:19   #3935
Dixii
Przyczajenie
 
Avatar Dixii
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Witam
Jestem tu nowa. Pytam Was, bo nie chce zaśmiecać forum nowymi wątkami. Kilka dni temu pani doktor przepisała mi tabletki, nigdy wcześniej nie stosowałam innym metod poza prezerwatywami. Pierwsza z nich miałam przyjąć w pierwszym dniu krwawienia. I to tutaj pojawia się problem. Okres przyszedł punktualnie. Jednak krwawienie było bardzo skąpe, raptem jedna plama pod koniec dnia na podpasce, a później aż do rana nic. Brzuch mnie bolał, ale mniej niż zawsze. Normalnego krwawienia dostałam dopiero rano ( to skąpe wystąpiło koło godz 17 dnia poprzedniego), dodam też, że wtedy dopiero pojawił się dość silny ból brzucha. Jednym słowem było dokładnie tak jak zawsze w pierwszym dniu. Tabletkę wzięłam, zaraz po tym gdy wystąpiło to skąpe krwawienie. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, czy jednak powinnam ja wziąć wtedy, gdy pojawiła się już taka 'normalna' miesiączka. Denerwuje się, bo to moje pierwsze stosowanie i nie chciałabym od samego początku popełnić błędu. Dziękuje za wszelkie odpowiedzi
Dixii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 19:21   #3936
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Dixii Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tu nowa. Pytam Was, bo nie chce zaśmiecać forum nowymi wątkami. Kilka dni temu pani doktor przepisała mi tabletki, nigdy wcześniej nie stosowałam innym metod poza prezerwatywami. Pierwsza z nich miałam przyjąć w pierwszym dniu krwawienia. I to tutaj pojawia się problem. Okres przyszedł punktualnie. Jednak krwawienie było bardzo skąpe, raptem jedna plama pod koniec dnia na podpasce, a później aż do rana nic. Brzuch mnie bolał, ale mniej niż zawsze. Normalnego krwawienia dostałam dopiero rano ( to skąpe wystąpiło koło godz 17 dnia poprzedniego), dodam też, że wtedy dopiero pojawił się dość silny ból brzucha. Jednym słowem było dokładnie tak jak zawsze w pierwszym dniu. Tabletkę wzięłam, zaraz po tym gdy wystąpiło to skąpe krwawienie. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, czy jednak powinnam ja wziąć wtedy, gdy pojawiła się już taka 'normalna' miesiączka. Denerwuje się, bo to moje pierwsze stosowanie i nie chciałabym od samego początku popełnić błędu. Dziękuje za wszelkie odpowiedzi
Według mnie zrobiłaś dobrze. Okres się zaczął i przyjęłaś pierwszą tabletkę.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 22:10   #3937
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej od dziś biorę tabletki, wcześniej używałam tylko gumek lekarz przepisał mi Bonadeę, mam w związku z tym pytanie. Czy któraś z Was brała te tabletki i miała jakieś skutki uboczne?
Mój tż już się ze mnie śmieje że ledwo połknęłam pierwszą tabletkę a już sobie coś wmawiam
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 22:14   #3938
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Hej od dziś biorę tabletki, wcześniej używałam tylko gumek lekarz przepisał mi Bonadeę, mam w związku z tym pytanie. Czy któraś z Was brała te tabletki i miała jakieś skutki uboczne?
Mój tż już się ze mnie śmieje że ledwo połknęłam pierwszą tabletkę a już sobie coś wmawiam
Każdy organizm jest inny i inaczej będzie reagował. Obserwuj swój organizm.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 22:18   #3939
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Każdy organizm jest inny i inaczej będzie reagował. Obserwuj swój organizm.
Tyle to wiem, chciałam się dowiedzieć jak to wyglądało u innych, żebym wiedziała na co zwracać uwagę. Czytałam ulotkę ale tam jest milion skutków ubocznych, a wiadomo że niektóre wymienione zdarzają się u 1 na 10000. Ja chcę wiadomości od zwykłych kobiet a nie z ulotki ze statystykami
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 22:24   #3940
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Tyle to wiem, chciałam się dowiedzieć jak to wyglądało u innych, żebym wiedziała na co zwracać uwagę. Czytałam ulotkę ale tam jest milion skutków ubocznych, a wiadomo że niektóre wymienione zdarzają się u 1 na 10000. Ja chcę wiadomości od zwykłych kobiet a nie z ulotki ze statystykami
Ale w tym właśnie rzecz, że u każdej może to wyglądać inaczej. A jak każda zacznie opowiadać, to sobie jeszcze wmòwisz objawy.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 05:45   #3941
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Tyle to wiem, chciałam się dowiedzieć jak to wyglądało u innych, żebym wiedziała na co zwracać uwagę. Czytałam ulotkę ale tam jest milion skutków ubocznych, a wiadomo że niektóre wymienione zdarzają się u 1 na 10000. Ja chcę wiadomości od zwykłych kobiet a nie z ulotki ze statystykami
Ja niedawno zaczęłam brać swoje, naczytałam się po necie opinii (większość, że duzo skutków ubocznych przez trzy miechy, mega przeszkadzające), w ulotce powikłań, prawie juz chcialam jechać zamieniać ( ) ale biorę, kończę drugie opakowanie i jedyne, co miałam to 5 dni plamienie za pierwszym razem a potem jak ręką odjął. Zadnych bólów, spadku libido, tycia. Po prostu mojemu organizmowi pasują, także sprawdź i nie panikuj
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 17:33   #3942
Misae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ja tabletki biorę 8 miesięcy - Microgynon 21. Jedynie przy pierwszym opakowaniu miałam problem z pojawiającym się krwawieniem, ale teraz nie narzekam. Nawet mogę dodać, że zyskałam parę centymetrów w biuście w kwestii wagi nic nie wzrosło, libido nie spadło i nie mam żadnych innych przyszłych objawów, więc osobiście polecam
Misae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 17:40   #3943
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

ja to bym chciała widzieć ten cudowny wzrost piersi to jest takie gadanie, że waga nie wzrosła ale cycki już tak. to tkanka tłuszczowa, nie ma opcji żeby rosły bez wzrostu wagi i tkanki tłuszczowej w innych miejscach.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:32   #3944
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ja to bym chciała widzieć ten cudowny wzrost piersi to jest takie gadanie, że waga nie wzrosła ale cycki już tak. to tkanka tłuszczowa, nie ma opcji żeby rosły bez wzrostu wagi i tkanki tłuszczowej w innych miejscach.
Ja sama widze po sobie, ze puchna, sa napompowane jak tydzien przed normalnym okresem, tylko bez bolesnosci, wiec jestem w stanie uwierzyc.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:40   #3945
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Ja sama widze po sobie, ze puchna, sa napompowane jak tydzien przed normalnym okresem, tylko bez bolesnosci, wiec jestem w stanie uwierzyc.
puchnięcie przed okresem a zwiększenie rozmiaru to dwie zupełnie różne sprawy
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:46   #3946
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
puchnięcie przed okresem a zwiększenie rozmiaru to dwie zupełnie różne sprawy
Czytanie ze zrozumieniem tez nie boli. Napisalam ze piersi przez caly cykl sa napuchniete jak przed okresem, tyle ze bez bolu, co moze dawac wrazenie powiekszenia.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:53   #3947
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Czytanie ze zrozumieniem tez nie boli. Napisalam ze piersi przez caly cykl sa napuchniete jak przed okresem, tyle ze bez bolu, co moze dawac wrazenie powiekszenia.
to przestań brać tabletki i zobaczymy czy magicznie się zmniejszą
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:54   #3948
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
to przestań brać tabletki i zobaczymy czy magicznie się zmniejszą
Zmniejsza, bo nie beda opuchniete. Chyba wiem lepiej co mi sie w staniku dzieje.
Przyjmij do wiadomosci ze ktos moze miec inne zdanie niz ty.

Koncze OT.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 21:06   #3949
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Zmniejsza, bo nie beda opuchniete. Chyba wiem lepiej co mi sie w staniku dzieje.
Przyjmij do wiadomosci ze ktos moze miec inne zdanie niz ty.

Koncze OT.
No i o to chodziło. Piersi nie rosną na tabletkach, ewentualnie puchną ale nie rosną jakoś nagle cudownie. takie wmawianie sobie pierdół.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 21:20   #3950
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No i o to chodziło. Piersi nie rosną na tabletkach, ewentualnie puchną ale nie rosną jakoś nagle cudownie. takie wmawianie sobie pierdół.
A co cię obchodzą cudze cy.cki? Zajmij się swoimi sprawami, nikt Cię nie prosi o głupie komentarze
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 09:49   #3951
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
A co cię obchodzą cudze cy.cki? Zajmij się swoimi sprawami, nikt Cię nie prosi o głupie komentarze
Hello, to nie ja zaczęłam dyskusję jak ktoś pisze na forum o swoich cyckach to logiczne, że się będzie o nich mówiło widzę, nie wiesz co to forum
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 11:58   #3952
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

napisala ze ma wiecej cm w biuscie teraz. jestem w stanie uwierzyc. nie odstawiala na razie, wiec nie wie, ze po odstawieniu jej sie zmniejsza. co sie tak podniecasz znowu xD ma troche wieksze póki co i extra.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 21:46   #3953
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Hello, to nie ja zaczęłam dyskusję jak ktoś pisze na forum o swoich cyckach to logiczne, że się będzie o nich mówiło widzę, nie wiesz co to forum
Po prostu nie rozumiem po jakiego uja od razu na nią najeżdżasz? Dowartościowujesz się w ten sposób? no po prostu super. Ludzie chcą normalnie pogadać na forach, ale zawsze trafi się osoba która doczepi się do byle gó.wna
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 14:20   #3954
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Po prostu nie rozumiem po jakiego uja od razu na nią najeżdżasz? Dowartościowujesz się w ten sposób? no po prostu super. Ludzie chcą normalnie pogadać na forach, ale zawsze trafi się osoba która doczepi się do byle gó.wna
No tak, tabletki cudownym lekiem na porost piersi wyginiemy, jak dinozaury, tylko na postępującą głupotę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 15:44   #3955
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No tak, tabletki cudownym lekiem na porost piersi wyginiemy, jak dinozaury, tylko na postępującą głupotę.
Tego akurat nikt nie napisał, więc nie wiem o co Ci chodzi. Głupszym się ustępuje, więc zakończę tę konwersację i nie będę się tu już więcej odzywała. Człowiek zamiast porad dostaje głupie dyskusje
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 11:23   #3956
hollow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dobra, półtora tygodnia brania Vibin mini. Przeszedł ból gardła o którym pisałam, ale ciągle mam katar, choć jest znacznie mniejszy. Poza tym nie mam żadnych skutków ubocznych, nic nie boli co dziwne, z piersiami troszkę się zmieniło. Nie tyle urosły, co zrobiły się troszkę pełniejsze, kształtniejsze, co zauważył i mój facet i ja Są trochę takie jak przed miesiączką, tylko bez bólu
Oczywiście sobie ciągle wkręcam, ze pomimo punktualnej godziny brania(za wyjątkiem jednego dnia, kiedy byłam na koncercie i wzięłam trzy godziny później) mam już gromadkę zarodków w macicy
Chciałam zapytać o papierosy. Nie palę, ale chcieliśmy sobie kupić paczkę smakowych. Czy palenie papierosów tak raz na kilka dni wpływa jakoś na antykoncepcję? Czytałam o zakrzepicy, ale to głównie po 35 roku życia (ja mam 20). Przepraszam, jeśli moje pytania są idiotyczne, no ale.. Buziaki dla wszystkich
hollow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 14:04   #3957
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nie, nie będzie wpływało.
Uwierz, po kilku miesiącach schiz przejdzie jak zobaczysz, że krwawienie przychodzi.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 09:34   #3958
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Biorę tabletki Yasmin od 4 lat. Niestety w nocy dopadła mnie grypa żołądkowa. O 21:45 wzięłam tabletkę - 15 tabletkę z tego opakowania a o 2:30 w nocy wymiotowałam. Czy powinnam wziąć kolejną tabletkę? W nocy stwierdziłam, że tamta powinna się wchłonąć a teraz mam wątpliwości
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:17   #3959
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Biorę tabletki Yasmin od 4 lat. Niestety w nocy dopadła mnie grypa żołądkowa. O 21:45 wzięłam tabletkę - 15 tabletkę z tego opakowania a o 2:30 w nocy wymiotowałam. Czy powinnam wziąć kolejną tabletkę? W nocy stwierdziłam, że tamta powinna się wchłonąć a teraz mam wątpliwości
Wchłonęła się
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:21   #3960
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Miałam dziś w nocy dokładnie taką samą sytuację, od przyjęcia do zwymiotowania minęło trochę ponad 4 h i przyjęłam, że się wchłonęła.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.