Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 20:44   #3931
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
No ta część się chyba jakoś nie nazywa, nie umiem tego wyjaśnić, zarzuce zdjęciem. XD [Tu nie spuszone bo dopiero układane i jeszcze nigdzie w nich nie byłam]
Ale ładne loki.

To ta sama część włosów, co u mnie. Pisałam o tym powyżej. I strasznie mnie to wkurza.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:46   #3932
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Ale ładne loki.

To ta sama część włosów, co u mnie. Pisałam o tym powyżej. I strasznie mnie to wkurza.
Ojej, faktycznie, przeoczyłam, przepraszam. Strasznie zakręcona dziś jestem.
Głupio to wygląda, taka aureola z puchu. Spróbuje jutro nałożyć tam więcej odżywki bo nic innego mi do głowy nie przychodzi na dzień dzisiejszy. Tylko boje się, że znowu będzie przyklap..

Dziękuję
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:49   #3933
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Ojej, faktycznie, przeoczyłam, przepraszam. Strasznie zakręcona dziś jestem.
Głupio to wygląda, taka aureola z puchu. Spróbuje jutro nałożyć tam więcej odżywki bo nic innego mi do głowy nie przychodzi na dzień dzisiejszy. Tylko boje się, że znowu będzie przyklap..

Dziękuję
U mnie ta część włosów jest spuszona prawie zawsze, niezależnie od tego, co nakładam na włosy. Na drugi dzień dopiero jest lepiej.

A jedyne, co mi na to pomaga to biovax z keratyną, po zastosowaniu tej maski nie mogłam przestać się zachwycać swoimi włosami - zero puchu od razu po wyschnięciu.
Mimo, że oczywiście i tak nie ma się czym zachwycać zaledwie po trzech miesiącach świadomej pielęgnacji, wiadomo.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2014-08-12 o 20:50
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:53   #3934
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
U mnie ta część włosów jest spuszona prawie zawsze, niezależnie od tego, co nakładam na włosy. Na drugi dzień dopiero jest lepiej.

A jedyne, co mi na to pomaga to biovax z keratyną, po zastosowaniu tej maski nie mogłam przestać się zachwycać swoimi włosami - zero puchu od razu po wyschnięciu.
Mimo, że oczywiście i tak nie ma się czym zachwycać zaledwie po trzech miesiącach świadomej pielęgnacji, wiadomo.
E tam, trzy miesiące to już całkiem sporo. Ja niby znam tą stronę plus minus 5 lat ale jak nie pisze to zaraz wracam do starych nawyków - czyli byle jaki szampon i byle jaka odżywka, która nie ma silikonów.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:54   #3935
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

A ten puch to też tam zawsze miałam, głównie przez bejbiki które już były długie. Tył dlatego, że na włosie było więcej miejsc skrętu i na tyle takie bardziej afro, a reszta normalne loki. Nie wiem jak to jest u innych
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:59   #3936
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
A ten puch to też tam zawsze miałam, głównie przez bejbiki które już były długie. Tył dlatego, że na włosie było więcej miejsc skrętu i na tyle takie bardziej afro, a reszta normalne loki. Nie wiem jak to jest u innych
Ja na tył mój nawet nie chce patrzeć. Boże, wypieram jego istnienie, muszę wyglądać jak jakaś owca.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 21:03   #3937
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
E tam, trzy miesiące to już całkiem sporo. Ja niby znam tą stronę plus minus 5 lat ale jak nie pisze to zaraz wracam do starych nawyków - czyli byle jaki szampon i byle jaka odżywka, która nie ma silikonów.
Wiadomo, że nie zawsze mamy czas na skupianie się na włosach. Ja np. teraz mam sporo czasu, bo wakacje. Niedługo się skończą i pewnie w tygodniu też będę łapać, co mam pod ręką, a potem związywać włosy, tak jak przez przez ostatnie trzy miesiące (dopiero niedawno zaczęłam chodzić z rozpuszczonymi włosami, bo wcześniej po zaprzestaniu prostowania miałam na głowie takie siano, że nie dało się z tym ludziom na oczy pokazać).

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
A ten puch to też tam zawsze miałam, głównie przez bejbiki które już były długie. Tył dlatego, że na włosie było więcej miejsc skrętu i na tyle takie bardziej afro, a reszta normalne loki. Nie wiem jak to jest u innych
No ja przez takie bejbiki nad czołem i koło uszu, przy związanych włosach podczas upałów wyglądałam, jakby mnie prąd poraził, puch straszny, wszystkie te króciutkie włoski mi stały dookoła głowy, koszmar.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 21:06   #3938
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie zawsze mamy czas na skupianie się na włosach. Ja np. teraz mam sporo czasu, bo wakacje. Niedługo się skończą i pewnie w tygodniu też będę łapać, co mam pod ręką, a potem związywać włosy, tak jak przez przez ostatnie trzy miesiące (dopiero niedawno zaczęłam chodzić z rozpuszczonymi włosami, bo wcześniej po zaprzestaniu prostowania miałam na głowie takie siano, że nie dało się z tym ludziom na oczy pokazać).
No, mam tak samo. W wakacje mam milion odżywek i wydziwiam, a w roku to ledwo co robię, a jak już robię to z przypadku. No i moją zmorą jest właśnie zwiazywanie włosów - głupio budzić mi współlokatorkę suszarką rano wiec wiążę, nie rozczesuje (wtedy miałabym włosy jak ustąp pierwszeństwa), a potem wylatuje mi garść...
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 21:07   #3939
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Wpadam we wlosowa paranoje..
Czy Wy też tak macie, że jak już macie idealną pielęgnacje to się boicie, że wam wycofają produkty?
Ja po wyczynach rossmana mam ochotę biec teraz do sklepu i kupować TSów na 20 lat, bo gdyby wycofali to żałoba!!
Ha ha

Malina, no co!
nie masz wrażenia, że rude babcie wyglądają dosyć.. ostro?;p
ja nie wpadam w paranoję, bo WIEM, że jak coś pokocham to wycofają staram się teraz nie przyzwyczajać

zależy od babci
Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Dzięki, ale mi się nie podobają moje włosy i byłam wniebowzięta, kiedy po biovaxie z keratyną miałam niemal proste. Ja na tym zdjęciu zaczynając od góry widzę głównie siano jednak. Tylko dolne warstwy mi się podobają.
to stylizuj na prosto bez użycia prostownicy, nie musisz podbijać, jeśli Ci to nie pasuje
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 21:12   #3940
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Ja też mam puch przy głowie, u mnie to daje efekt słoneczka/aureoli. O ile przy rozpuszczonych włosach, to ujdzie, bo jest ogólny nieład, to przy związanych wyglądam jakbym się z rok nie czesała... Zazwyczaj przylizuję to na żel/odżywkę i udaję wtedy, że mam proste włosy.
Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Haha to o kolczykach to mi nawet ostatnio do głowy przyszło jak patrzyłam w lustro
Ja dlatego zazwyczaj do rozpuszczonych loków zakładam duże kolczyki koła. Fajnie to wygląda przy moim afro, taki styl obwieszonych biżuterią afroamerykanek (chyba nie powinno się pisać "murzynek" ). http://data.whicdn.com/images/896343...jpg?1303227027

A mycie odżywką w moim przypadku się nie sprawdza, lubię czuć, że mam czyste włosy i skórę głowy. Po samej odżywce efekt nieświeżości mi przeszkadzał. Nawet w trakcie mycia szamponem, nakładam go 2 razy, co może jest błędem, ale jakoś nie umiem tak po prostu raz umyć. xD
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 21:30   #3941
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
No ta część się chyba jakoś nie nazywa, nie umiem tego wyjaśnić, zarzuce zdjęciem. XD [Tu nie spuszone bo dopiero układane i jeszcze nigdzie w nich nie byłam]
Może nie nakładasz tam odżywki? Ja np nie lubię nakładać na skórę głowy i długo robiłam taki błąd, że nakładałam odżywkę tak 7-8 cm od głowy na wszelki wypadek, żeby nie spotkała się ze skórą. No i wtedy to by był właśnie mniej więcej ten obszar włosów, który pokazujesz. Teraz nakładam niemal przy skórze.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 21:31   #3942
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Może nie nakładasz tam odżywki? Ja np nie lubię nakładać na skórę głowy i długo robiłam taki błąd, że nakładałam odżywkę tak 7-8 cm od głowy na wszelki wypadek, żeby nie spotkała się ze skórą. No i wtedy to by był właśnie mniej więcej ten obszar włosów, który pokazujesz. Teraz nakładam niemal przy skórze.
Właśnie pisałam wcześniej, że o tym myślałam - bo jak nie to to ja już serio nie mam pojęcia. Bejbików nie zarejestrowałam. Jutro zrobi tak jak mówisz, dzięki.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:07   #3943
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
No ja przez takie bejbiki nad czołem i koło uszu, przy związanych włosach podczas upałów wyglądałam, jakby mnie prąd poraził, puch straszny, wszystkie te króciutkie włoski mi stały dookoła głowy, koszmar.
U mnie tak jest od dziecka, bejbików pełno i stoi aureolka. Nic tylko oprawić w ramkę i powiesić na ścianie xD jak mi mama pokazała fotencję mnie jako noworodka to się prawie ze śmiechu przekręciłam.
tak czasem myślę czy mi z jednego mieszka nie wyrasta więcej niż jeden włos bo tych bejbików zawsze mam od groma i nie wiadomo skąd czasem.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:16   #3944
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Ktoś coś mówił o aureolce? I jestem tutaj w kucyku.
Wiem, że słaba jakość, ale to zdjęcie zdjęcia.
Do dzisiaj pamiętam jak uciekałam za szczotką i próbowałam między szafą a ścianą się schować

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2014-08-13 o 09:21
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:25   #3945
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Ja jak byłam mała to miałam super włosy - coś w stylu Kate Middleton ale jak to się mówi "było, minęło"
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:13   #3946
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

U mnie od zawsze takie same. Ani kolor ani kształt się nie zmienił. Ech pamiętam to rwanie włosów szczotą, plecenie od samej skóry warkocza (włosy o tyłek), a potem płaczu że boli. Po każdym czesaniu przy okazji kłębek na jedną perukę xD potem przestałam się czesać na sucho jak mama mi ścięła. I wtedy był lokowy szał, ale mam tylko jedną fotę słabej jakości. Jak w pl znajdę płytę z fotkami to pokażę ;D

Głupie pytanie ale czy to normalne ze jak mam kłębek po myciu to 2/3 to bejbiki takie najcieńsze i najsłabsze? Te długie grubasy prawie przestały lecieć. Mam nieco bejbików co mi podrosły w czasie osłabienia i są takie ze szpicem, cienkie, słabe, jasne, krótkie to wypadają sobie. Jest to ta sama ilość co wcześniej włosów, chyba okej że to co liche wypada?

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-08-12 o 23:24
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:15   #3947
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Apropo koloru to ciut mi pociemniały no i mega się skręciły gdzieś w podstawówce ale dobrze się stało. Cieszy mnie tylko, że nie mam takiego drobnego skrętu jak moja matka. Choć po jej lokach już nic nie zostało po latach prostowania, farbowania i zerowego pojęcia o pielęgnacji.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-08-12 o 23:20
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:19   #3948
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
A mycie odżywką w moim przypadku się nie sprawdza, lubię czuć, że mam czyste włosy i skórę głowy. Po samej odżywce efekt nieświeżości mi przeszkadzał.
Dokładnie!!!

Ja odkąd używam joann bs to kładę blisko skóry i wreszcie nie ma dzikiego, puchu na górze to naprawdę pomogło.
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:25   #3949
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Joanku w ogóle tak mnie naszło apropo starszych pań z rudymi włosami - jak o tym myślę, to mam przed oczami tylko Vivienne Westwood.

http://1.bp.blogspot.com/_jT47eUjkxt...stwood453_.jpg

U nas w ogóle to jest pełno babć z jakimiś różami i fioletami na włosach obciętych na "kalafior". Przypominają mi watę cukrową.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-08-12 o 23:30
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 23:31   #3950
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Miałam przy ostatnim zamówieniu brać joaśki i zapomniałam, a w polskim stacjonarnie obecnie nie mają. Chyba mam sklerozę, tak samo zawsze o wyciągnięciu prania z pralki zapominam

Mama nosi rudości/czerwienie ale fajnie wygląda. To określenie na kalafiora udane

Mi się już bardziej z tym skojarzyło

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-08-12 o 23:38
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:32   #3951
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Miałam przy ostatnim zamówieniu brać joaśki i zapomniałam, a w polskim stacjonarnie obecnie nie mają. Chyba mam sklerozę, tak samo zawsze o wyciągnięciu prania z pralki zapominam

Mama nosi rudości/czerwienie ale fajnie wygląda. To określenie na kalafiora udane

Straszna jest ta fryzura. Jak zaczynałam być CG to miałam taką fryzurę, pamiętam, ze poszłam do fryzjerki i powiedziałam, że ma wszystko co zniszczone ściąć. Ilekroć patrze na to zdjęcie to widzę właśnie jakiś kalafior albo inny brokuł:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedpo.jpg (56,5 KB, 48 załadowań)
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:40   #3952
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Przecież to nie kalafior tylko loczki i mi się podoba. U mnie to już Kopernik bardziej, wiem że w gimbazie tak wołami bo miałam równo ściętei końcówy takie pudle. Kalafiory to taka nastroszona szopa suchego siana.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:46   #3953
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Przecież to nie kalafior tylko loczki i mi się podoba. U mnie to już Kopernik bardziej, wiem że w gimbazie tak wołami bo miałam równo ściętei końcówy takie pudle. Kalafiory to taka nastroszona szopa suchego siana.
U nas na takie kłaki wlaśnie mówimy klafior bo nie ma nic nastroszonego tylko takie barany. Coś Ty, są okropne, myślałam, że będę w torbie na głowie chodzić .
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 04:54   #3954
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ja dlatego zazwyczaj do rozpuszczonych loków zakładam duże kolczyki koła. Fajnie to wygląda przy moim afro, taki styl obwieszonych biżuterią afroamerykanek (chyba nie powinno się pisać "murzynek" ). http://data.whicdn.com/images/896343...jpg?1303227027
Coś jak ta piosenkarka Oceana ładnie
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 08:47   #3955
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
No ta część się chyba jakoś nie nazywa, nie umiem tego wyjaśnić, zarzuce zdjęciem. XD [Tu nie spuszone bo dopiero układane i jeszcze nigdzie w nich nie byłam]
u mnie tez jak ma być puch to dokładnie w tej częsci włosów
Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość



A mycie odżywką w moim przypadku się nie sprawdza, lubię czuć, że mam czyste włosy i skórę głowy. Po samej odżywce efekt nieświeżości mi przeszkadzał. Nawet w trakcie mycia szamponem, nakładam go 2 razy, co może jest błędem, ale jakoś nie umiem tak po prostu raz umyć. xD
doprawdy nie wiem o czym piszesz, tyle lat myje odżywką i mam włosy domyte i świeże jedyna różnica, to włosy po myciu nie piszczą
moze wybierasz złe odżywki, lub kładziesz stylizatory, których dana odżywka nie domywa?
nie lubię włosów po myciu szamponem, zawsze się robi wyjściowa fryzura
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 08:57   #3956
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Dziewczyny! Jestem w rossie i widzę 4 rodzaje płynów Facelle. Który to jest TEN?
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:08   #3957
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez blanczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jestem w rossie i widzę 4 rodzaje płynów Facelle. Który to jest TEN?
sensitive
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:09   #3958
ankacg
Raczkowanie
 
Avatar ankacg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez blanczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jestem w rossie i widzę 4 rodzaje płynów Facelle. Który to jest TEN?
Tak na szybko to z tego co sprawdziłam biały z takim różowym czymś z boku na którym pisze "Wasch-lotion (...) mit Milchsaure Sensitive"
ankacg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:29   #3959
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
sensitive


Cytat:
Napisane przez ankacg Pokaż wiadomość
Tak na szybko to z tego co sprawdziłam biały z takim różowym czymś z boku na którym pisze "Wasch-lotion (...) mit Milchsaure Sensitive"
No to kicha... Nie mogłam się połączyć z internetem i kupilam ten z aloesem. Kierowałam się tym, że miał najkrótszy sklad...:banghead:
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 10:01   #3960
ankacg
Raczkowanie
 
Avatar ankacg
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 63
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez blanczi Pokaż wiadomość
No to kicha... Nie mogłam się połączyć z internetem i kupilam ten z aloesem. Kierowałam się tym, że miał najkrótszy sklad...:banghead:
ojj Blanczi, ale może ten też ok? nie znam się


A mi właśnie przyszła paczka z nożyczkami fryzjerskimi!!! Lecę otwierac i ciachac włoski
ankacg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.