Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 12:51   #3931
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Ja bym chciała mieć takie, ale z kolei mam za mało włosów :/
Dam Ci trochę moich i obie będziemy zadowolone

Dziewczyny, napiszę Wam co mnie nurtuje ostatnio. Tylko proszę nie śmiejcie się ze mnie...Chciałabym dołączyć do klubu PM2014. Wiem, że w tej kwestii muszę napisać do Anki. Jednak boję się odrzucenia i tylko to mnie tak naprawdę powstrzymuje... Przepraszam za offtop ale od kilku dni noszę się z zamiarem napisania prośby o dostęp. Czy któraś może mi napisać jakie są kryteria oceny kandydatki? I czy ciężko jest się do Was "dostać" Proszę nie cytować
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 12:55   #3932
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez aneczka25057 Pokaż wiadomość


Widzę że PM 2014 balowały dzisiejszej nocy My też po imprezie Ja czuję się świetnie, za to Tż...

W kwestii fryzury ślubnej mam co prawda jedną faworyrkę (niestety nie wrzucę jej teraz, bo mam ją zapisaną na swoim komputerze, a jestem u Tż, więc tamtą dodam jak będę u siebie) ale wczoraj zaciekawiła mnie też ta. Co o niej sądzicie? Czy to upiecie wydaje Wam się "mocne"? Bo ja niestety takiego "luźnego" mieć nie mogę (za gęste i za ciężkie włosy) - przetestowane na ostatnim weselu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
podoba mi się, ale bez tej opaski bo jakoś tak wtedy robi się na głowie zamieszanie ale może tylko tam mi się zdaje bo tak jak pisałam wolę gładkie koki.

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was orientowała się ile wyniesie dekoracja samochodu? Moją dekorację bez problemu mogłabym zrobić sama, albo kupić potrzebną dekorację i zlecić przystrojenie kwiaciarce. Nie wiem co się bardziej opłaci. Obliczyłam, że około 100zł wyniesie mnie materiał na taką dekorację. Liczyłam kryształki, przyssawki i żółte storczyki.

Przyssawki 3sz za 1zł + 14zł koszt przesyłki bez względu na ilość
Kamyczki 1zł 10szt 11zł bez względu na ilość
Ja pytałam w kwiaciarni babeczka mówiła, że zależy oczywiście, ale około 150 - 200 zł

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

aneczka25057

ja pisałam jakiś czas temu, ale nie została przyjęta jakoś to przeżyłam haha :P
a tak serio to w tej sytuacji nie wiem jakie są wymagania, ale jak się dowiesz to daj znać
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:07   #3933
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

ANECZKA:
REGULAMIN DOSTĘPU DO KLUBU PM 2014
1. O dostęp do klubu mogą ubiegać się dziewczyny udzielające się na wątku PM 2014 minimalnie przez 2 miesiące oraz dające się na wątku poznać i wzbudzić zaufanie.
2. W celu dołączenia do klubu należy wysłać PW do osoby zarządzającej klubem (anka1897) z informacją od kiedy się udzielacie (najlepiej konkretną datę aby skrócić czas weryfikacji).
3. Wiadomości wysłane przed wymaganym terminem nie zostaną rozpatrzone.
4.
Klubowiczki wspólnie rozpatrzą kandydaturę.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:21   #3934
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Widziałam, że ktoś pisał, że zasady savoire vivre, nakazują, żeby samemu wypisać nazwisko, też mi się tak wydawało! Wiem, że te pisane komputerowo ładniej wyglądają, jeżeli ktoś nie umie kaligrafować. Moja świadkowa jest mi gotowa pomóc w razie czego, w ładnym wypisywaniu, ale mój narzeczony skłania się coraz bardziej ku personalizacji. Także jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie. Chciałabym już mieć zaproszenia, żeby się nie denerwować :P Ale co jak zamówimy spersonalizowane i ktoś się rozstanie? Jejku, same stresy

Dostałam wczoraj swoje butki.
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:24   #3935
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

aneczka25057
Ja też pisałam po 4 miesiącach aktywnego udzielania się na forum i też nie zostałam przyjęta Nic strasznego się nie stało, nie mam pretensji, nadal piszę tutaj i jestem obecnie 11 miesięcy na naszym wątku, ponadto aktualnie w klubie plotkujących PMek

Kaigara
Chwal się
My wypisujemy, choć personalizacja była w cenie, a listę gości zrobiliśmy na komputerze już dawno. Dla mnie zaproszenia spersonalizowane to żaden atut, w dobie technologii informacyjnej są takie mechaniczne, ale to tylko nasze zdanie.


Pojechaliśmy dzisiaj po wódkę, a tu zonk. Cena w ciagu 6 dni wzrosła z 20 na 20,50 ;/ Nie kupiliśmy, łudzimy się, że znajdziemy może w sąsiednich miastach taniej.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2013-11-23 o 13:31
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:33   #3936
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

To ja już nie wiem, co trzeba robić żeby dostać się do klubu...
Co do zaproszeń to ja będę wypisywała ręcznie nazwiska gości.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:36   #3937
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

http://www.gumtree.pl/cp-suknie-slub...m-36-543334743 może któraś chce sukienkę ze studniówki tej dziewczyny na swój ślub? Bo przecież nadaje się, nie?
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 13:40   #3938
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość

Kaigara
Chwal się
My wypisujemy, choć personalizacja była w cenie, a listę gości zrobiliśmy na komputerze już dawno. Dla mnie zaproszenia spersonalizowane to żaden atut, w dobie technologii informacyjnej są takie mechaniczne, ale to tylko nasze zdanie.


Pojechaliśmy dzisiaj po wódkę, a tu zonk. Cena w ciagu 6 dni wzrosła z 20 na 20,50 ;/ Nie kupiliśmy, łudzimy się, że znajdziemy może w sąsiednich miastach taniej.
Ja nie mogę mieć na ślubie obcasów, dlatego zdecydowałam się na takie, planuję jeszcze poszukać niebieskich i zobaczyć które będą się lepiej komponowały z suknią.

Współczuję Wam tych poszukiwań alkoholu. My mamy małe przyjęcie i planujemy ok... 10 butelek wina. Maksymalnie tyle :P

edit.
Jeszcze się zastanawiamy jak z tymi zaproszenia. Też mnie trochę martwi to o czym piszesz- że to takie mechaniczne i może nieładne. Ile osób tyle opinii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02430.jpg (96,5 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Kaigara
Czas edycji: 2013-11-23 o 13:42
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:42   #3939
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was orientowała się ile wyniesie dekoracja samochodu? Moją dekorację bez problemu mogłabym zrobić sama, albo kupić potrzebną dekorację i zlecić przystrojenie kwiaciarce. Nie wiem co się bardziej opłaci. Obliczyłam, że około 100zł wyniesie mnie materiał na taką dekorację. Liczyłam kryształki, przyssawki i żółte storczyki.

Przyssawki 3sz za 1zł + 14zł koszt przesyłki bez względu na ilość
Kamyczki 1zł 10szt 11zł bez względu na ilość
Ja mam dekoracje z glowy, pozyczam od siostry , jeden wydatek mniej . Autko bedzie skromnie udekorowane , tylki zastanawiam sie nad balonami kolo lustrek , ale pekaja podobno i tak sobie myslimy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:43   #3940
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Kaigara
Ładne te balerinki
Ja bez obcasów to bym miała 160 cm Poza tym codziennie śmigam w obcasach i bardzo to lubię więc szpilki muszę mieć.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2013-11-23 o 13:53
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 14:48   #3941
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A ja wpadłam na to, żeby poprzeglądać spinki do mankietów... No i trafiłam na 4 typy, które bardzo pasują do charakteru mojego TŻ. Tyle że on spinki do mankietów założy jedynie na ślub i sesję... No i z jednej strony uważam, że na ślubie powinien mieć eleganckie, a z drugiej, że fajnie byłoby tak "z przymrużeniem oka", skoro te spinki oddają jego charakter. Myślę o tym, czy by mu nie kupić pod choinkę, ale sama nie wiem...
Koszt jednej pary to 40zł z kosztami wysyłki.
Gitary - bo TŻ trochę gra i ma duszę rockmana, podobnie jak ja Czarne by się najmniej wyróżniały, ale czerwone mogłyby być nawiązaniem do mojego bukietu, butów, ew. szarfy.
Pady - bo obecnie TŻtowi chyba bliżej do maniaka wszelkich konsoli, niż do gitarzysty...
Co sądzicie? Wypada takie spinki na ślub, czy nie? I jeśli nie, to czy jest sens wydać 40zł na gadżet, który założy się tylko na sesję ślubną, a te spinki i tak będzie widać pewnie tylko na max kilku zdjęciach?
Czerwone gitary! cudowne sa!!! Bralabym w ciemno, my też rockowo charakterni

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość

Chyba trochę przesadzasz. Znam osoby z podwójnym nazwiskiem i nie pamiętam, żeby ktokolwiek im dokuczał w dzieciństwie
Zwlaszcza jak planujecie zostac w UK, tu sie nikt nie dziwi podwojnym nazwiskom u dzieci
U mnie to TŻ wyszedl z inicjatywa, ze dzieci powinny miec podwojne nazwkisko, zeby pamietac skad pochodza
Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
http://www.gumtree.pl/cp-suknie-slub...m-36-543334743 może któraś chce sukienkę ze studniówki tej dziewczyny na swój ślub? Bo przecież nadaje się, nie?
O masakra


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 14:56   #3942
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Hejka

Dzis idziemy na imprezke wiec sobie zrobilam probny makijaz i fryzurke.
Fryz mial byc docelowo nieco inny ale go zmodyfikowalam zeby byl bardziej praktyczny. Co sadzicie? Ba ja sama nie wiem czy jestem zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01478.jpg (121,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01479.jpg (114,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01481.jpg (92,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01483.jpg (106,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01476.jpg (112,9 KB, 73 załadowań)
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:10   #3943
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Hejka

Dzis idziemy na imprezke wiec sobie zrobilam probny makijaz i fryzurke.
Fryz mial byc docelowo nieco inny ale go zmodyfikowalam zeby byl bardziej praktyczny. Co sadzicie? Ba ja sama nie wiem czy jestem zadowolona.

Mi się bardzo podoba ślicznie wyglądasz, a jakie Ty masz ładne oczy
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:11   #3944
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja mam dekoracje z glowy, pozyczam od siostry , jeden wydatek mniej . Autko bedzie skromnie udekorowane , tylki zastanawiam sie nad balonami kolo lustrek , ale pekaja podobno i tak sobie myslimy
U nas odpaa dekoracja na auto (mamy nadzieję), bo ślub chcemy w ogrodzie przy Chatce A że przygotowywać się będziemy na miejscu i pewnie dzień wcześniej przyjedziemy, to po co dekorować

Byłam mierzyć dzisiaj z rodziną i zgodnie stwierdzili, że TYLKO Adelina i właściwienie wiedzą, jak genialna musiałaby być suknia, żeby ją przebić. Co prawda ja i tak chcę odwiedzić jeszcze ze dwa-trzy salony, ale to tak dla przyjemności i żeby się upewnić na 100%.
Także na 95% to będzie moja sukienka:
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,23385.html

Mamy też pomysł na STD, w formie małych kalendarzyków na 2014, ale szukam kogoś, kto mi zrobi projekt...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5a3c973d74.jpg (54,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 215d14f3fc.jpg (167,1 KB, 13 załadowań)
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:13   #3945
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Hejka

Dzis idziemy na imprezke wiec sobie zrobilam probny makijaz i fryzurke.
Fryz mial byc docelowo nieco inny ale go zmodyfikowalam zeby byl bardziej praktyczny. Co sadzicie? Ba ja sama nie wiem czy jestem zadowolona.
Tył rewelacyjny, ale ten warkocz jakoś dziwnie z boku wygląda-mocno się odznacza.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:15   #3946
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

magdalenka_w_86, mojakaren z tego co wiem to anka1897 nie dostała Waszego zgłoszenia Spróbujcie raz jeszcze


Chciałam tylko wytłumaczyć, że jeżeli ktoś nie dostał się natychmiast do klubu, pomimo tego, że wysłał zgłoszenie, to niech się nie martwi. My cały czas głosujemy, a trochę to trwa Czasem po prostu część głosujących musi się upewnić co do danej wizażanki, lepiej ją poznać i upewnić się, że nie wpadła tylko na chwilę. Jeżeli taka osoba dostanie za dużo głosów "nie kojarzę" to po prostu musi poczekać do ponownego głosowania już wiele osób w ten sposób zaprosiłyśmy.
Nie chciałabym by któraś z Was poczuła się odrzucona bo wiem, że to nie jest przyjemne

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2013-11-23 o 15:19
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:35   #3947
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
good news
wybraliśmy z TŻ zaproszenia
jak wam się podobają ?
Mi się podobają

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Jeju nie mogę uwierzyć, że już niedługo będziemy żonami... to robi się takie realne! Ciekawe co będzie po... czy uda nam się wrócić do normalności? Dziwne będzie takie "nie planowanie ślubu".
Zajmiemy się planowaniem podróży poślubnej, dziecka, mieszkania/domu itp itd Myślę że coś sobie znajdziemy

Anesthesia wszystko zależy od charakteru Ja mojemu TŻ zamówiłam spinki I live my wife i wiem, że założy je tylko na sesję, może jeszcze na jakąś mniejszą okazję. On jest raczej "poważnym' człowiekiem (nie zawsze oczywiście) i na ślubie nie pasowałyby mu.
Mi się podobają te czerwone gitary, są świetne!

alloffkowa trzymam kciuki za fałszywy alarm

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
velika pamiętam, że kiedyś pisałaś o odżywce Jantar. Teraz podobno ma nową recepturę i czytałam opinie, że tym samym jest gorsza. Odczułaś różnicę?
Kurde a ja kupiłam ostatnio

aneczka25057 warunkiem koniecznym jest conajmniej 2-miesięczne regularne udzielanie się na wątku i zaufanie reszty dziewczyn
Ja dostałam dostęp po ok 2,5 m-ca na forum, a uwierz że bardzo się bałam wysłac zgłoszenie

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Hejka
Dzis idziemy na imprezke wiec sobie zrobilam probny makijaz i fryzurke.
Fryz mial byc docelowo nieco inny ale go zmodyfikowalam zeby byl bardziej praktyczny. Co sadzicie? Ba ja sama nie wiem czy jestem zadowolona.
Makijaż b. mi się podoba, fryzurka też, chociaż ten warkoczyk jakoś niekoniecznie - wydaje mi się że ładniej wyglądałby dobierany, ale ogólnie bardzo ładnie

Jutro wieczorkiem pewnie dopiero wpadnę bo dziś zostaję u TŻ. Jutro idziemy na mszę obczaić zespół który oferuje również oprawę mszy ślubnej. Chcemy tylko wokalistkę + skrzypaczkę, ale kto wie może cały nam się spodoba? Do juterka!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:54   #3948
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez aneczka25057 Pokaż wiadomość

W kwestii fryzury ślubnej mam co prawda jedną faworyrkę (niestety nie wrzucę jej teraz, bo mam ją zapisaną na swoim komputerze, a jestem u Tż, więc tamtą dodam jak będę u siebie) ale wczoraj zaciekawiła mnie też ta. Co o niej sądzicie? Czy to upiecie wydaje Wam się "mocne"? Bo ja niestety takiego "luźnego" mieć nie mogę (za gęste i za ciężkie włosy) - przetestowane na ostatnim weselu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mnie się bardzo podoba zwłaszcza z tą piękną opaską

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
http://www.gumtree.pl/cp-suknie-slub...m-36-543334743 może któraś chce sukienkę ze studniówki tej dziewczyny na swój ślub? Bo przecież nadaje się, nie?
haha i mówi się, że są różne gusta... dla mnie to na pewno nie jest żaden gust
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
U nas odpaa dekoracja na auto (mamy nadzieję), bo ślub chcemy w ogrodzie przy Chatce A że przygotowywać się będziemy na miejscu i pewnie dzień wcześniej przyjedziemy, to po co dekorować

Byłam mierzyć dzisiaj z rodziną i zgodnie stwierdzili, że TYLKO Adelina i właściwienie wiedzą, jak genialna musiałaby być suknia, żeby ją przebić. Co prawda ja i tak chcę odwiedzić jeszcze ze dwa-trzy salony, ale to tak dla przyjemności i żeby się upewnić na 100%.
Także na 95% to będzie moja sukienka:
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,23385.html

Mamy też pomysł na STD, w formie małych kalendarzyków na 2014, ale szukam kogoś, kto mi zrobi projekt...
cudowna!! nie mogę się doczekać twoich zdjęć w niej
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 16:16   #3949
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Hejka

Dzis idziemy na imprezke wiec sobie zrobilam probny makijaz i fryzurke.
popieram i cytuję linaewen : "Tył rewelacyjny, ale ten warkocz jakoś dziwnie z boku wygląda-mocno się odznacza" . Odnośnie makijażu, bardzo mi się podoba
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 16:26   #3950
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Dziękuję dziewczyny, za odpowiedź w sprawie klubu
Wiem, że nie przekonam się jak to jest w rzeczywistości dopóki nie wyślę posta z prośbą o przyjęcie... myślę, że spróbować nie zaszkodzi

Atomoowka b. ładny makijaż i fryzura też ja bym tylko troszkę z tym warkoczem pokombinowała - bardziej podobałoby mi się gdyby ten warkocz od góry do dołu był taki sam, bo później przechodzi on w taki zwykły i to się odznacza za bardzo według mnie... Ale ogólnie fryzura bardzo fajna

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
mnie się bardzo podoba zwłaszcza z tą piękną opaską
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 16:38   #3951
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Wreszcie mogę to napisać: nauki przedmałżeńskie za nami!
Chyba wreszcie znaleźliśmy dobre czerwone winko

Dziewczyny czy wy kupujecie wina tej samej firmy czy mieszane? Tzn czy wypada postawic na stole np różowe i białe wino Carlo Rossi, a czerwone jakiejś innej firmy?
TŻ uważa że nie wypada, a ja nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 16:54   #3952
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę to napisać: nauki przedmałżeńskie za nami!
Chyba wreszcie znaleźliśmy dobre czerwone winko

Dziewczyny czy wy kupujecie wina tej samej firmy czy mieszane? Tzn czy wypada postawic na stole np różowe i białe wino Carlo Rossi, a czerwone jakiejś innej firmy?
TŻ uważa że nie wypada, a ja nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no jasne, że wypada. Ważne by było smaczne
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:00   #3953
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

my też postawimy prawdopodobnie różne wina chcemy różowe, białe i czerwone, nie będziemy się upierać, żeby były z jednej firmy.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:28   #3954
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę to napisać: nauki przedmałżeńskie za nami!
Chyba wreszcie znaleźliśmy dobre czerwone winko

Dziewczyny czy wy kupujecie wina tej samej firmy czy mieszane? Tzn czy wypada postawic na stole np różowe i białe wino Carlo Rossi, a czerwone jakiejś innej firmy?
TŻ uważa że nie wypada, a ja nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wazne, zeby smaczne bylo. Czesto zdarza sie tak, ze dana firma produkuje tylko czerwone.

U nas nie bedzie rozowego. Dla mnie rozowe to nie wino
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2013-11-23 o 17:29
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:31   #3955
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę to napisać: nauki przedmałżeńskie za nami!
Chyba wreszcie znaleźliśmy dobre czerwone winko

Dziewczyny czy wy kupujecie wina tej samej firmy czy mieszane? Tzn czy wypada postawic na stole np różowe i białe wino Carlo Rossi, a czerwone jakiejś innej firmy?
TŻ uważa że nie wypada, a ja nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My mamy akurat wszystkie jednej firmy, ale mysle ze to nic zlego jak bedzie kilka marek.


Dziekuje Wam wszystkim dziewczynki za opinie nt makijazu i fryzurki.
No i zgadzam sie z Wami ze w tym warkoczu cos nie gra, no coz na slub juz cos inaczej z nim pokombinuje z fryzjerka.
Pewnie zrobimy albo po calosci dobieranego albo tak jak pierwotnie chcialam.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:38   #3956
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

TysiaBB1989, ładne zaproszenia Chyba też coś podobnego weźmiemy, bardziej kolorowe

Nie spotkałam się do tej pory z wzmianką o poprawinach w zaproszeniu. Zawsze para młoda ogłaszała to, gdy kończyła się zabawa weselna.

Atomoowka, fajna fryzurka pomyślałabym nad warkoczem dobieranym - aby cały był dobierany.

Linaewen, suknia inna niż wszystkie, szkoda, że u nas nie ma za wielkiego wyboru... Gratuluję tej pewności
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:41   #3957
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Kroliczek
Co do wina to wdaje mi się, że może być jednej marki. Ale osobiście chyba postawimy na różnorodność...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:43   #3958
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Na weselach, na których byłam, były wina różnych firm Nikogo to nie raziło
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 18:21   #3959
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy wy kupujecie wina tej samej firmy czy mieszane? Tzn czy wypada postawic na stole np różowe i białe wino Carlo Rossi, a czerwone jakiejś innej firmy?
TŻ uważa że nie wypada, a ja nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

my na pewno stawiamy różne i do tego czerwone też będą różne (wytrawne innej firmy, półwytrawne innej i półsłodkie też), wybieramy takie jakie nam smakują po prostu i są dobre jakościowo
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 18:28   #3960
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Już niewiele nam zostało, by welonem rzucać śmiało! PM 2014, cz. 21

My części gości o poprawinach powiemy przy wręczaniu zaproszeń, a drugiej części pewnie na weselu.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.