MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 06:01   #3931
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

taaaaa udzielasz się tu, by tylko wywoływać toksyny

Wiesz, pewnie Cię to zdziwi, ale jest spora liczba kobiet które decydują się świadomie zajść w ciążę i urodzić dziecko mimo ciężkiej choroby, np raka. Gdzie poród może skończyć się dla nich śmiercią.
Dziwne są te kobiety no nie Scarlet?? Jak one tak mogą

Sorry jak ktoś się decyduje na dziecko tylko bo facet chce, to lepiej by nie miało, bo facet pójdzie do pracy, dziecko będzie płakać i taka matka bóg wie co zrobi z takim dzieckiem. Potem powie "że kocyk był za śliski" .
Taaaa, jasne kolejna twoja pseudomądrość - nie wieszs, ale piszesz, bo wydaje ci się, że wiesz wszystko....

Tak wiem, że są takie egoistki, co myślą tylko o sobie i wiedzą, że umrą, a jeszcze se dziecko strzelą - nie martwiąc się kto je wychowa i utrzyma i jak będzie wyglądać jego życie bez matki. Bardzo dziwne chcieć takiego nieszczęścia dla drugiego człowieka i nie wiem jak one tak mogą. Dla ciebie to jednak chwalebne najwyraźniej.

Jasne, po to się teraz męczę, żeby mieć dużo cielęciny do upieczenia na obiad jak już wróci z pracy, beczki z kapustą już czekają, kocyki nawoskowane tylko kurde nie mam pieca w nowym budownictwie ani progów, cholera chyba przed porodem muszę się przeprowadzić.

Nie reaguję na twoje dalsze posty, bo ręce opadają, jak się to czyta.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:07   #3932
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witam się w skończonym 38t od jutra 39 ale to brzmi już tak blisko....
Ile u mnie śniegu nasypało to szok, przez całą zimę tyle nie widziałam... normalnie pół metra leży śmiałam do TŻ, że sprzątają na górze i wszystko wysypują


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''
Ogromne Gratulację dla Sorcersess i Filipka
i czekamy na dalsze informację dlaczego cc?

No to się zestresowałam to znaczy, że my też możemy w każdej chwili rodzić.

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
jutro mam Ktg i wizytę rano


Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Mam jutro wizyte o 8 rano, jak wroce to dam znac co i jak
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Wlcome in 38 Week ...!!!
Meldowac kolejnosc
- oc
- monicca

Kolezance sorce raz jeszcze Ogromniaste Gratulcje
Lecz wybacz COLI polac ci nie moge
no to pijemy już bez Sorce, dzisiaj torbę dopakuję na tip-top w takim razie
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:12   #3933
Maluda2112
Raczkowanie
 
Avatar Maluda2112
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań/Wałcz
Wiadomości: 270
GG do Maluda2112
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

SOCRESS WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I FILIPKA
__________________
Iść ciągle iść w stronę słońca ....
21,04,2013 zostałam mamą

Synek Kacper
Maluda2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:12   #3934
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Dzień dobry

Sorce gratulacje

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, ktgi za kolejne tygodnie

U nas -19:/gdzie ta wiosna i ciepełko
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:50   #3935
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''
GRATULACJE!
Rowniez jestem ciekawa, dlaczego CC..
Swietne wiesci z rana
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
mariolci dokładnie też o tym myślę i jak pisałam o ile dobrze kojarzę to Aliw też go zakupiła a cenowo całkiem przystępnie w porównaniu do tego bryza.
i Trzymam kciuki może jeszcze się mały obróci
ja zdecydowalam sie na Träumeland, ale nie z serii Premium, tylko troche nizej.. Bryza to juz najwyzsza polka
Mam platek sniegu
http://www.pinkorblue.pl/Pokoj-dziec...0x140cm-1.html
Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny pisza - z pasteryzowanego mleka mozna... A jeżeli jeszcze o smazonym camembercie mowa - to myślę, że nawet gdyby nie był z pasteryzowanego to byś mogła... skoro byś go obsmażyła
no wlasnie sery plesniowe nalezy unikac w ogole, niewazne czy z pasteryzowanego czy niepasteryzowanego mleka - ze wzgledu na mozliwosc rozwoju bakterii listerii (chodzi o plesniowa skorke)... usmazony czy ugotowany mozna jesc
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:50   #3936
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
A gdzieś w Poznaniu kupowałaś czy przez neta
Kupilam przez neta od Havea. Przyszlo szybko i bez problemow.


A tak poza tym dzien dobry Wszystkim za TC Ciekawe, czy dzis tez ktoras urodzi

Dzis znowu piekne sloneczko. Ja 3/4 prasowania ciuszkow mam za soba Zaraz dokoncze, popakuje w torby coby sie nie kurzyly i chyba wstawie jeszcze pralke z reszta kolorowych spiworkow, kocyki, ktore mozna do pralki i jakies takie pokrowce i kolorowe rzeczy. A reszta co w rece i grubsze + elementy nosidelek i wozka zostawiam na przyszly tydzien, na ladna pogode na balkon Taki mam plan - mam nadzieje, ze doczekam.

A tak poza tym mezu kaszle na home office Wysylam go do lekarza dzis, moze dadza mu antybiotyk jakis - normalnie nie bierzemy, ale teraz nie ma czasu do stracenia Raz wezmie to go nie zabije

No to ja spadam pakowac torby i doprasowywac Trzymajcie kciuki
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 06:55   #3937
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Sorcersess ogromne gratulacje! Miła wiadomość z rana


Witajcie kochane!

Miałam wczoraj wieczorem wenę twórczą i stwierdziłam- depilacja. Udało mi się ogolić, ale wstawanie z brodzika, to naprawdę sztuka, Myślałam, że już zostanę tam do porodu

Mój mąż ostatnio rzuca tylko hasłami "A za indukować Ci poród?". Nastawia się chłopina, że 17stego coś go miłego spotka, hehe. Zobaczymy... Mały wczoraj znów był bardzo aktywny, a od rana znów stuka i puka. Ciekawe kiedy się zacznie...

__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 07:06   #3938
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

JolanT jakis czas temu wstawialas zdjecie lozeczka turystycznego, jakie to bylo, z Haucka?
Jak z montazem, stabilnoscia, materialem, wkonaniem?

Musimy kupic i tak juz przegladnelam oferty.. te z Haucka chyba wypadaja najlepiej, do tego mozna zakupic ta dodatkowa nakladke do przewijania i siatke z drugim stopniem wysokosci, zeby sie nie schylac do malenkiego dziecka... no i podobno dodatkowy materac jest zalecany, gdyz ten w zestawie jest bardzo cienki i twardy.. hmm..

Mam juz nawet trzy wybrane, teraz nie wiem, ktory.. najbardziej mnie urzeka ten z czerwonym a moze brazowy?

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
za wizytę

A co do hemoglobiny to ja się pochwalę bo u mnie znów poszła w górę i jest obecnie 14,7 a było 10,9 najgorzej.
super
mi tez hemoglobina skoczyla, mam juz cale 12,0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g_a041367_001.jpg (20,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g_a041372_001.jpg (22,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01-600412.main.DreamNPlay_NTC_LittleWorld.jpg (18,7 KB, 5 załadowań)
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:07   #3939
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

hej gratuluje wszystkim nowym mamusią i trzymam kciuki za kolejne my nadal w szpitalu, mały dobrze sobie radzi ją też już w pełni sił. na wszystko odpowiem i opowiem poród jak już będę w domu bo ciężko mi pisać na tel . dziękuje za wszystkie kciuki i gratulacje :-*
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:09   #3940
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
hej gratuluje wszystkim nowym mamusią i trzymam kciuki za kolejne my nadal w szpitalu, mały dobrze sobie radzi ją też już w pełni sił. na wszystko odpowiem i opowiem poród jak już będę w domu bo ciężko mi pisać na tel . dziękuje za wszystkie kciuki i gratulacje :-*
jak dlugo musicie jeszcze zostac w szpitalu?
za szybki powrot do domu

Malpka jak tam wyniki konkursu? widze, ze dzisiaj juz nie mozna glosowac.
__________________
Moja dziewczynka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2013-03-15 o 07:12
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:28   #3941
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Wlcome in 38 Week ...!!!
Meldowac kolejnosc
- oc
- monicca

.
No melduje się, melduję ...2 tygodnie do porodu.. albo jak widać...mniej

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
no to pijemy już bez Sorce, dzisiaj torbę dopakuję na tip-top w takim razie
pakuj, pakuj

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
hej gratuluje wszystkim nowym mamusią i trzymam kciuki za kolejne my nadal w szpitalu, mały dobrze sobie radzi ją też już w pełni sił. na wszystko odpowiem i opowiem poród jak już będę w domu bo ciężko mi pisać na tel . dziękuje za wszystkie kciuki i gratulacje :-*
__________________
Dziedzic
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 07:29   #3942
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

ją myślę że max do poniedziałku bo biorę antybiotyk mam podwyższone crp. a mały nie wiadomo czy tydzień czy dwa zależy od stanu zdrowia aż będzie w pełni sił. ale jest poprawa.
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:48   #3943
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

hej jakoś czuję się niewyspana
mam w lodówce lody i ochotę na nie mamy karmiące jecie lody

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
a z tymi ciuszkami to bardzo poważna sprawa , Ninka dostała teraz na urodz.pierwszą lalkę i marudzi o ciuszki a ja nie mogę znależć..... więc tak sobie pomyślałam...... bo któraś z dziewczyn pisała wcześniej ,że miała rodzeństwo - wcześniaka i mama ubierała w ciuszki dla lalek .....
.
moja sisotra kupiła Julce komplet ubranek dla lalki na allegro

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
No czesc dziewczynki - wrocilam wlasnie z wizyty. Wszystko ok i szyjka sie skraca Jak to lekarz stwerdzil, oznacza to, ze mam wieksza szanse urodzic przed terminem niz po terminie Dobre i to - jak dla mnie, mozemy z mlodym umowic sie na 3 kwietnia i bede mu o tym codziennie marudzic

A tak poza tym wg badania mojego gina waga 2650 I znwou trafilismy do srodka normy... ehhh generalnie sie ciesze, bo przynjamniej wiem, ze przybiera wg jego badan Takze jest zadowolona. Probowalismy robic znowu podejscie do buzki w 4d - znowu mam tylko czesc - tym razem usteczka i nosek - usteczka jak moje i TZ takie wyciete w serduszko Choc chyba wszystkie dzieciaczki tak maja heheh Moje pieknosci
)


Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj miałam wizytę, 35 tydzień skończony, leci 36ty. Mała waży około 2300g, lekarz przewiduje, że do porodu będzie ważyła ok 3kg.
Pobrał mi paciora. Następna wizyta za 2 tygodnie i wtedy będę miała pierwsze ktg.
.


Cytat:
Napisane przez mariolci Pokaż wiadomość

A ja dziś po wizycie, szyjka troche już skrócona bo mały naciska, ale nadal naciska pupcią, nie zrobił fikoła i chyba już nie zrobi, ale jeszcze za 2 tygodnie wizyta takze zobaczymy, chyba ze do tego czasu trafie do szpitala, mam skierowanie juz wypisane i wstepną date na CC, 10 kwiecien i wtedy patrzymy tez czy jest główkowe ułozenie czy nie i jak nie to tniemy.
Wyniki krwi i moczu dobre, nawet hemoglobina się polepszyła na 11.6 takze gin była zadowolona, ale żelazo dalej brac zeby utrzymac te wyniki. A mały wazy w 35t4d ok 3 kg także raczej smokk
aaaa i od przyszłego tygodnia na KTg mam chodzić raz w tygodniu jak nie bedzie zadnych skurczy
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:55   #3944
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Dzień dobry

Moderna a znalazłaś gdzieś jakieś opinie na temat tych materacy bo ja jak zaczęłam czytać to tyle sprzecznych informacji że zgłupiałam i po prostu nie mam pojęcia niby chciałam już zamawiać tą bryzę znowu gdziekolwiek czytam to najlepiej żeby miał certyfikat instytutu te niemieckie nie mają ale podlegają innym normą i znając życie na pewno są dobre ehh nie lubię takich dylematów w ciąży na nic nie mogę się zdecydować i wystarczy że ktoś powie b zamiast a i ja siedzę miesiąc i myślę

Mi6ka dziękuję za info

Ewkaaa8891 trzymam kciuki za małego by jego wyniki się polepszyły, za Ciebie i wasze wyjście ze szpitala
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:01   #3945
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witam

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
ją myślę że max do poniedziałku bo biorę antybiotyk mam podwyższone crp. a mały nie wiadomo czy tydzień czy dwa zależy od stanu zdrowia aż będzie w pełni sił. ale jest poprawa.
Dużo zdrówka dla Was


No i mówiłam, że mózg mi uleciał.
Wciąż nie mogę korzystać z nowego telefonu, bo uwaga...wsadziłam kartę mikro SD w miejsce, gdzie się wkłada kartę SIM. Byłam przekonana, że wsadzam tą SIM. Wsadziłam, owszem i wyjąć się nie da. I wczoraj z TŻ się męczyliśmy, nie wyjęliśmy, po czym on, też po czasie, ale zauważył, jaki ze mnie geniusz. Dziś jedzie do serwisu Samsunga, bo bez rozkręcania całego środka tej karty się nie wyjmie, a wolę sama nie demontować komórki.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:08   #3946
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez mariolci Pokaż wiadomość
ja dziś jak byłam w sklepie to myslalam ze zwariuje, a ze głodna byłam bo chwile czasu mi zajęło przygotowac sie do gina, potem ejchac czekac , jeszcze inne sprawy pozałatwiać to jak zobaczyłam w sklepie pysznosci to myslalam ze kupie wszystko, oczami bym zjadła, ale ograniczyłam sie do Prince Polo, Snickersa, Obważanka, kiwi i winogrona, nooo batony to z mężem na pół jadłam w aucie a owoce w domu, a na obiadek to miesko z kurczaka zawijane w środku nadzienie z sera feta i szpinaku i czosnku, surówa z marchewki i jabłka i frytasy i przepiłam maślaną, a potem jeszcze zjadłam loda, też na pół z tż-tem, nooo objadłam się dziś przyznaje
ale lanie za robienie smaka się należy

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Aaaaa zapomniałam wam napisać, że dziś byliśmy z Michasiem u lekarza na kontroli (dzieci zdrowe).
No i Michaś waży 3230g czyli tyle samo ile podczas porodu, także w 2 tyg przybrał 300 g )) Więc ładnie przybiera na piersi.
Lekarka chwaliła powiedziała, że silny facet z niego
No i długaśny hehe
:
a kazali wam tak wcześnie przyjść na kontrolę czy sama poszłaś? bo u nas każą dopiero w 6 tygodniu życia przyjść

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''


.
Gratulacje to spory maluszek jak 2 tyg przed terminem

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Wlcome in 38 Week ...!!!
Meldowac kolejnosc
- oc
- monicca

.


Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
Pogoda tragiczna, widać tylko biało Mężulo 15 minut temu do roboty wychodził i dzwoni i mówi - drzwi do klatki zasypało ale się przedarł jakoś i poszedł szukać auta na parkingu. No tragedia tak źle to jeszcze nie było.
No ale co będę gadać - dobrego dnia życzę wszystkim Mamusiom
u mnie też zasypało wczoraj było dużo śniegu a przez noc tak dowaliło że już prawie po kolana, ja chcę już wiosnę w końcu
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:13   #3947
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Moderna a znalazłaś gdzieś jakieś opinie na temat tych materacy bo ja jak zaczęłam czytać to tyle sprzecznych informacji że zgłupiałam i po prostu nie mam pojęcia niby chciałam już zamawiać tą bryzę znowu gdziekolwiek czytam to najlepiej żeby miał certyfikat instytutu te niemieckie nie mają ale podlegają innym normą i znając życie na pewno są dobre ehh nie lubię takich dylematów w ciąży na nic nie mogę się zdecydować i wystarczy że ktoś powie b zamiast a i ja siedzę miesiąc i myślę
tutaj nie ma chyba takiego odpowiednika instytutu matki i dziecka..
ja opieralam sie na testach, certyfikatach jakosci i opinii klientow
dla mnie najwazniejszym kryterium byl materac oddychajacy, dla alergikow, dobrze wypadajacy w testach na zawartosc skladnikow szkodliwych, ze zdejmowanym pokrowcem, z zimnej pianki (ale nie wysokoelastyczny czy termoelastyczny)
no i wybor padl na Platek sniegu dobrej jakosci, ale bez przesadnych udogodnien
Bryza to juz klasa premium, i byc moze dla dziecka ma za duzo tych roznych dodatkow..

hevea nie znam, musialabys poszukac informacji w internecie
ale skoro mamy sobie chwala i instytut tez daje przyzwolenie, to chyba zly nie jest?

dylematy znam.. a to wszystko przez to, ze chcemy jak najlepiej dla dziecka.. ale czasami trzeba tez popelnic bledy lub pojsc na jakies kompromisy
__________________
Moja dziewczynka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2013-03-15 o 08:21
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:15   #3948
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witam się z Wami w świecie żywych
przez 2 dni nie byłam w stanie nawet do Was zajrzeć. jedynie co robiłam to spałam,brałam leki i wc - nie pamiętam żeby mnie tak choroba rozłozyła jak teraz. na szczęście pomału przechodzi i siły wracają.
tak sobie pomyślałam że jakby mi przyszło rodzić (odpukać) w takim stanie - to nie było by szans by cokolwiek ze mnie wydusić
biorę się po troszku do nadrabiania
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:16   #3949
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Witam się w skończonym 38t od jutra 39 ale to brzmi już tak blisko....
i


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

Malpka jak tam wyniki konkursu? widze, ze dzisiaj juz nie mozna glosowac.
tez zauważyłam ze dziś sie nie da a pisze ze do 15.03 głosowanie to myslalam ze dzis jeszcze też.
Dziękuję wam wszystkim za głosowanie ale raczej nic z tego nie bedzie bo widziałam kilka osób co mają powyżej tysiąc głosów, szkoda ale mówi się trudno

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
ją myślę że max do poniedziałku bo biorę antybiotyk mam podwyższone crp. a mały nie wiadomo czy tydzień czy dwa zależy od stanu zdrowia aż będzie w pełni sił. ale jest poprawa.
żebyście razem już wyszli
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 08:18   #3950
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''

GRATULACJE!!!!!! !!
Coś u Nas te późniejsze dzieciaczki szybciej się rodzą niż te terminowe
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:18   #3951
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''
GRATULACJE i zdrówka dla mamusi i synka

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
Pogoda tragiczna, widać tylko biało Mężulo 15 minut temu do roboty wychodził i dzwoni i mówi - drzwi do klatki zasypało ale się przedarł jakoś i poszedł szukać auta na parkingu. No tragedia tak źle to jeszcze nie było.
No ale co będę gadać - dobrego dnia życzę wszystkim Mamusiom
U nas to samo, jakoś udało się TŻtowi odśnieżyć podwórek i wyjechać, ale ja nie mam pojęcia jak on wróci wieczorem, aż się boję. Na podwórku mamy zaspy po kilka metrów wysokości i tak sobie rano pomyślałam, że gdybym dziś zaczęła rodzić (tfu tfu) to musiałabym na piechotę z szuflą do szpitala iść

Któraś z Was wczoraj pytała jaki proszek dziecięcy mi tak pachnie, otóż Dzidziuś. Nie jest to zapach intensywny i wyczuwalny od razu, ale jak wtulę nos w ubranka to mi pachnie
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:22   #3952
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

cześć , brakuje mi też odlicznia ....
a więc My sie witamy w 1 tygodniu.... jeeeeezuuuu jak to zleciało .....
mam wrażenie jednocześnie ,że Roszek jest od zawsze z nami a z drugiej strony dopiero co się urodził .... i nadal jestem w szoku ,że już po porodzie ....
A mój groszek - śpioszek nadal śpi ....
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Nestelle tak myślałam że tam kupowałaś bo już kiedyś wspomniałaś, bardzo żałuję że ten sklep zamknęli bo często kupowałam tam różne akcesoria dla maluszków rodziny i znajomych a jak przyszło kupować dla mojej małej to sklepu nie ma a bardzo fajnie zaopatrzony był no trudno się mówi dobrze że na Malcie jest moothercare oni też ciuszki mają bardzo dobrej jakości.
w moothecare nigdy nie kupowałam dla moich dzieci (tylko prezenty dla innych) ,ale te ciuszki co mam to wystarczą jeszcze pewnie na inne pokolenia a od mniej więcej rozmiaru 74 kupowałam i kupuje już w zarze , na bananaz itp.
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No z synkiem w Torbie jak to któraś mówiła
Ale racja, po co jej torba jak już ma Maluszka

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
a na strucle mam ochote teraz.. tylko cii niech nie slyszy nikt
ehhhhhh , udam ,że jestem głucha.......
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Wlcome in 38 Week ...!!! .

ehhhh kasiu ile Ty się ....... i to tak długo , biedna jesteś .....
Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Witam się w skończonym 38t od jutra 39 ale to brzmi już tak blisko....

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
no wlasnie sery plesniowe nalezy unikac w ogole, niewazne czy z pasteryzowanego czy niepasteryzowanego mleka - ze wzgledu na mozliwosc rozwoju bakterii listerii (chodzi o plesniowa skorke)... usmazony czy ugotowany mozna jesc
kurcze o skórce nie pomyślałam ...... na szczęście nie jadłam .....
Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
hej gratuluje wszystkim nowym mamusią i trzymam kciuki za kolejne my nadal w szpitalu, mały dobrze sobie radzi ją też już w pełni sił. na wszystko odpowiem i opowiem poród jak już będę w domu bo ciężko mi pisać na tel . dziękuje za wszystkie kciuki i gratulacje :-*
, to czekamy ....
Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
No melduje się, melduję ...2 tygodnie do porodu.. albo jak widać...mniej
Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
mam w lodówce lody i ochotę na nie mamy karmiące jecie lody

moja sisotra kupiła Julce komplet ubranek dla lalki na allegro
co do lodów ja nie jem .... pokuszę się a potem nie będę mogła przestać , a jak przypomnę sobie jak moja Ninka ulewała na odległość po zjedzonych przeze mnie lodach to ochota mi przechodz......

co do ubranek - to ja wiem ,że na allegro sa tylko wolałabym kupić w stacjonarnym sklepie ...
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:24   #3953
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Sorce - wielkie gratulacje!!!!)))


Strippi- no wlasnie tez jestem ciekawa czemu na kontrol szlas?? u nas tez dopiero w 6 tyg. przy szczepieniach dopiero waza itd.
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:25   #3954
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
ją myślę że max do poniedziałku bo biorę antybiotyk mam podwyższone crp. a mały nie wiadomo czy tydzień czy dwa zależy od stanu zdrowia aż będzie w pełni sił. ale jest poprawa.
no to życzę szybkiego powrotu do formy i zdrowia dla Maluszka I szybko wracajcie do domku

Dziewczyny, a my dziś zaczynamy 40sty tydzień
O 12.40 mamy wizytę, więc bardzo Was proszę o magiczne kciuki Ciekawa jestem czy mnie ginka już będzie wysyłala do szpitala... czy może dopiero jak termin minie będzie mi się kazała zgłosić
No i w ogóle ciekawe co tam u naszego Młodego słychac, bo wczoraj się strrrasznie rozpychał

a teraz idę szybciutko robic sernik, bo kto wie czy po wizycie będzie na to czas
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:30   #3955
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
O 12.40 mamy wizytę, więc bardzo Was proszę o magiczne kciuki Ciekawa jestem czy mnie ginka już będzie wysyłala do szpitala... czy może dopiero jak termin minie będzie mi się kazała zgłosić
No i w ogóle ciekawe co tam u naszego Młodego słychac, bo wczoraj się strrrasznie rozpychał
Kciuki za wizytę
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:34   #3956
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Aaaaa zapomniałam wam napisać, że dziś byliśmy z Michasiem u lekarza na kontroli (dzieci zdrowe).
No i Michaś waży 3230g czyli tyle samo ile podczas porodu, także w 2 tyg przybrał 300 g )) Więc ładnie przybiera na piersi.
Lekarka chwaliła powiedziała, że silny facet z niego
No i długaśny hehe

Jak wychodziłam ze szpitala to taki szczupaczek był waga 2900g a długość 56cm ) takie nóżki i rączki chudziutkie
Mam karmić tak jak karmiłam, czyli kiedy Michaś chce. No i widać nie muszę wybudzać w nocy na karmienie co 3 godziny. Choć teraz Michaś się budzi tak co 4-5 godzin na karmienie i nie śpimy 2 godziny i potem znowu 4-5 godz spania.
Wysypiamy się
Super że wszystko ok! (:
Heh szczuplaczek powiadasz... no mi się te Wasze maluchy duże wydają ale ja porównuję z Jaśką więc
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''






ps. zglodnialam i zrobilam sobie ''oszukane'' zapiekanki znaczy sie Chleb szynka Ser ... smacznego



.
Aaa Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
ja wam sie do czegos Przyznam

nie mam TORBY SPAKOWANEJ znaczy sie rzeczy leza ladnie w szafie ... i czekają
a poza tym - wózek i wanienko-przewijak dalej w sklepie
łóżeczko u koleżanki dalej .. eh chyba serio serio w sobotę Krzysia za Fraki trza wziasc i jechac ...

BO NIE ZNAM DNIA ANI GODZINY
ale chce na '' ciśnij dziołcha ciśnij ''
wiec może Emilian poczeka Łaskawie



.
No Kaśka Ty już też praktycznie na wylocie A mnie ciekawość zżera jak porody wyglądają w Norwegii
Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Witam się w skończonym 38t od jutra 39 ale to brzmi już tak blisko....
za tydzień!
Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
hej gratuluje wszystkim nowym mamusią i trzymam kciuki za kolejne my nadal w szpitalu, mały dobrze sobie radzi ją też już w pełni sił. na wszystko odpowiem i opowiem poród jak już będę w domu bo ciężko mi pisać na tel . dziękuje za wszystkie kciuki i gratulacje :-*
Super że Mały dobrze sobie radzi!
za szybki wypis do domu!

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a my dziś zaczynamy 40sty tydzień
O 12.40 mamy wizytę, więc bardzo Was proszę o magiczne kciuki Ciekawa jestem czy mnie ginka już będzie wysyłala do szpitala... czy może dopiero jak termin minie będzie mi się kazała zgłosić
No i w ogóle ciekawe co tam u naszego Młodego słychac, bo wczoraj się strrrasznie rozpychał

a teraz idę szybciutko robic sernik, bo kto wie czy po wizycie będzie na to czas
40 tydzień ho-ho
Oczywiście kciuki za wizytę są

Nestelle to już tydzień ? Szybko leci nie?
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:37   #3957
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć , brakuje mi też odlicznia ....
a więc My sie witamy w 1 tygodniu.... jeeeeezuuuu jak to zleciało .....
mam wrażenie jednocześnie ,że Roszek jest od zawsze z nami a z drugiej strony dopiero co się urodził .... i nadal jestem w szoku ,że już po porodzie

co do lodów ja nie jem .... pokuszę się a potem nie będę mogła przestać , a jak przypomnę sobie jak moja Ninka ulewała na odległość po zjedzonych przeze mnie lodach to ochota mi przechodz......
za tydzien u nas dziś już 2

a co do lodów to eh no to i ja odpuszczę sobie

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a my dziś zaczynamy 40sty tydzień
O 12.40 mamy wizytę, więc bardzo Was proszę o magiczne kciuki Ciekawa jestem czy mnie ginka już będzie wysyłala do szpitala... czy może dopiero jak termin minie będzie mi się kazała zgłosić
No i w ogóle ciekawe co tam u naszego Młodego słychac, bo wczoraj się strrrasznie rozpychał
:
i za wizytę
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:37   #3958
nati_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 269
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''


Gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
hej gratuluje wszystkim nowym mamusią i trzymam kciuki za kolejne my nadal w szpitalu, mały dobrze sobie radzi ją też już w pełni sił. na wszystko odpowiem i opowiem poród jak już będę w domu bo ciężko mi pisać na tel . dziękuje za wszystkie kciuki i gratulacje :-*
Szybkiego powrotu do domku i trzymam kciuki za Was.


Witajcie!
Wczoraj miałam tak zabiegany dzień, że wieczorem nie miałam już siły pisać.

za nowe tygodnie.

Zbliża się weekend. Ciekawe kto następny urodzi?
nati_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:39   #3959
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

U nas -19:/gdzie ta wiosna i ciepełko
ze co ZE ILE ...... ..... a u mnie sloneczko lae kok +5 tylko



Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
ją myślę że max do poniedziałku bo biorę antybiotyk mam podwyższone crp. a mały nie wiadomo czy tydzień czy dwa zależy od stanu zdrowia aż będzie w pełni sił. ale jest poprawa.
sa dla was byscie szybko do domku poszli i mogli sie cieszyc soba


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć , brakuje mi też odlicznia ....
a więc My sie witamy w 1 tygodniu.... jeeeeezuuuu jak to zleciało .....
mam wrażenie jednocześnie ,że Roszek jest od zawsze z nami a z drugiej strony dopiero co się urodził .... i nadal jestem w szoku ,że już po porodzie ....


ehhhh kasiu ile Ty się ....... i to tak długo , biedna jesteś .....
za 1wszy tydzien nio leci leci hihi

co do ... to normalne ... haha .... ja akurat mam taka ZGAGE odporna na wszytsko ze tylko TO mi ulge przynosi

no ale jeszcze ''troszeczke''



Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a my dziś zaczynamy 40sty tydzień
O 12.40 mamy wizytę, więc bardzo Was proszę o magiczne kciuki


a teraz idę szybciutko robic sernik, bo kto wie czy po wizycie będzie na to czas
za tygodnia
za wizyte
na sernk ..............


ja od rana pracowicie :P
nastawilam Krzysiowe robocze pranie .. bo ladnie zostawil kolo pralki a w salonie kartkeczka czy moge uprac .. no moge a co innego mam do roboty

zaraz jakies snaidanko zapodam ... chyba dzis platki
i bede sie nudzila dalej haha
ew po poludniu jak nabiore SIL planuje isc do sklepuu ... moim ciazowym chodme bedzie to jakeis 20min w 1strone ... wiec musze miec Duzo Sil


.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:43   #3960
nati_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 269
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
no to życzę szybkiego powrotu do formy i zdrowia dla Maluszka I szybko wracajcie do domku

Dziewczyny, a my dziś zaczynamy 40sty tydzień
O 12.40 mamy wizytę, więc bardzo Was proszę o magiczne kciuki Ciekawa jestem czy mnie ginka już będzie wysyłala do szpitala... czy może dopiero jak termin minie będzie mi się kazała zgłosić
No i w ogóle ciekawe co tam u naszego Młodego słychac, bo wczoraj się strrrasznie rozpychał

a teraz idę szybciutko robic sernik, bo kto wie czy po wizycie będzie na to czas
za tygodnie i kciuki za wizytę.


Nestelle za tydzień i dla Małpki za 2
nati_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.