Rozstanie z facetem XXXV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 11:56   #3961
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Stwierdzam, że ciężko będzie trafić na rozsądnego, mądrego faceta hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I niepasożyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 12:03   #3962
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
I niepasożyta.
I takiego co by nie wypisywal do innych panien..
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 12:07   #3963
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
I takiego co by nie wypisywal do innych panien..
O tak. Ja to naprawdę mam pecha. Same pasożyty. Tylko by wykorzystywać chcieli, a od siebie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 12:17   #3964
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Gratulacje K_ropko 😊😊😊

O, to ja Wam napiszę słówko o byciu nieidealna, bo mnie naszly wspomnienia, o dziwo bez histerii i bólu serca.
1. Jadłam za dużo.
Uwielbiam jajecznice i jem zazwyczaj z 3 jajek, ale bez chleba. Eksio robił raz śniadanie i zapytał z ilu jajek sobie życzę. Odpowiedziałam. Zachnal się i rzucił gromkie, oburzone COOOO?, po czym i tak zrobił mi z dwóch. Na imprezach wiecznie zaglądał mi w talerz, nic nie mówił, ale wzrok pełen potępienia był. Apetyt mi przechodził jak ręką odjal.
2. Bylam za mądra.
Bo mam wyższe wykształcenie i w ogóle nie jestem zahukana myszką i bywa,ze rozmawiam jak najeta plus mówię wprost. Trzeba było też na każdym kroku podkreślać, że on jest ze wsi, ja z miasta. Cóż, obecnie żyje na wsi, mam się dobrze i żaden wstyd nade mną nie ciąży.
3. Nie docenialam go.
No nie docenialam i już. Nic to, że mnie czasem strofowal jak tatuś córeczkę i dostawał za to słuszne IMHO uwagi, to ja byłam do wyprostowania. Nie mogę iść na imprezę w sukience z krzyżem, bo co ludzie powiedzą. Po co mi makijaż i po co mi te rzęsy. Źle rabie drewno i już zepsułam siekiere. No mogłabym się jednak odchudzić.
To wszystko było dla mojego dobra. Jak ja razu pewnego mu powiedziałam, że w takim a takim to zestawie ubrań wyglądałby moim zdaniem super, to usłyszałam że mam go nie zmieniać. Wtf...
4. W ogóle to dziewczyny...źle jak dopadala mnie fizjologia i jak nie byłam idealną lala z Photoshopa. Miewalam pryszcze albo wzdęcia albo miesiączkę. No fuj.
5. Pod sam koniec odkrył, że w łóżku też byłam słaba i nasz ostatni raz zakończył się kłótnia i fochem moim po, bo skrytykował mnie w TRAKCIE.
Ale to i tak była moja wina. Wszystko było nie tak i to ja za to ponosilam odpowiedzialnosc.
6. Nie chciałam wrócić do Polski. To jest szerszy temat, tu - faktycznie, wolałabym nie wracać z wielu powodów, ALE byłaby to dla mnie opcja do rozważenia pod warunkiem, że czulabym, że mój partner tego chce i się pali do bycia że mną oraz ze po przeprowadzce mogę na niego liczyć pod każdym względem.
7. Nie byłam NIĄ. Też mea culpa.

Chcecie jeszcze jakieś kwiatki? Mnie to musiało na mózg jednak paść.
Dobrego dnia, idę potrenowac 😀 tym bardziej, że są efekty. Więc może jednak się odchudze...😈😈😈
U mnie na szczescie nie narzekal na mnie... no ale nie mam sie z czego cieszyc, bo przeciez pisal do innej laski... jak sobie przypomne to po prostu az mnie dusi w klatce piersiowej..

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
O tak. Ja to naprawdę mam pecha. Same pasożyty. Tylko by wykorzystywać chcieli, a od siebie nic.
I wez pozniej mysl pozytywnie po takim co tak traktuje...
Ja naprawde na ten moment to wam powiem, ze nie wiem co zadecyduje i co on bedzie mial dalej zamiar robic.. mam przeczucie, ze mnie rzuci juz tak na dobre ale wtedy to ja musze byc silna i pokazac, ze dam rade i przyjac to ze spokojem, tak aby mu oczy na wierzch wyszly..
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 12:33   #3965
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak siedze w pracy I na placz mi sie zbieralo.. weszlam na booking.com I zarezerwowalam hotel.. 9 stycznia na 2 dni w krakowie a pozniej na 2 dni do zakopanego moze ktos dolaczy??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja będę w Krakowie, więc z chęcią bym dołączyła. Tylko co ja będę robić do tego czasu to kto wiee
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 12:53   #3966
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Gratulacje K_ropko 😊😊😊

O, to ja Wam napiszę słówko o byciu nieidealna, bo mnie naszly wspomnienia, o dziwo bez histerii i bólu serca.
1. Jadłam za dużo.
Uwielbiam jajecznice i jem zazwyczaj z 3 jajek, ale bez chleba. Eksio robił raz śniadanie i zapytał z ilu jajek sobie życzę. Odpowiedziałam. Zachnal się i rzucił gromkie, oburzone COOOO?, po czym i tak zrobił mi z dwóch. Na imprezach wiecznie zaglądał mi w talerz, nic nie mówił, ale wzrok pełen potępienia był. Apetyt mi przechodził jak ręką odjal.
2. Bylam za mądra.
Bo mam wyższe wykształcenie i w ogóle nie jestem zahukana myszką i bywa,ze rozmawiam jak najeta plus mówię wprost. Trzeba było też na każdym kroku podkreślać, że on jest ze wsi, ja z miasta. Cóż, obecnie żyje na wsi, mam się dobrze i żaden wstyd nade mną nie ciąży.
3. Nie docenialam go.
No nie docenialam i już. Nic to, że mnie czasem strofowal jak tatuś córeczkę i dostawał za to słuszne IMHO uwagi, to ja byłam do wyprostowania. Nie mogę iść na imprezę w sukience z krzyżem, bo co ludzie powiedzą. Po co mi makijaż i po co mi te rzęsy. Źle rabie drewno i już zepsułam siekiere. No mogłabym się jednak odchudzić.
To wszystko było dla mojego dobra. Jak ja razu pewnego mu powiedziałam, że w takim a takim to zestawie ubrań wyglądałby moim zdaniem super, to usłyszałam że mam go nie zmieniać. Wtf...
4. W ogóle to dziewczyny...źle jak dopadala mnie fizjologia i jak nie byłam idealną lala z Photoshopa. Miewalam pryszcze albo wzdęcia albo miesiączkę. No fuj.
5. Pod sam koniec odkrył, że w łóżku też byłam słaba i nasz ostatni raz zakończył się kłótnia i fochem moim po, bo skrytykował mnie w TRAKCIE.
Ale to i tak była moja wina. Wszystko było nie tak i to ja za to ponosilam odpowiedzialnosc.
6. Nie chciałam wrócić do Polski. To jest szerszy temat, tu - faktycznie, wolałabym nie wracać z wielu powodów, ALE byłaby to dla mnie opcja do rozważenia pod warunkiem, że czulabym, że mój partner tego chce i się pali do bycia że mną oraz ze po przeprowadzce mogę na niego liczyć pod każdym względem.
7. Nie byłam NIĄ. Też mea culpa.

Chcecie jeszcze jakieś kwiatki? Mnie to musiało na mózg jednak paść.
Dobrego dnia, idę potrenowac 😀 tym bardziej, że są efekty. Więc może jednak się odchudze...😈😈😈


Sent fra min D2403 via Tapatalk
To mój były (ten rozwodnik co od roku do mnie co jakiś czas pisze i dzwoni) dogadywał mi, jak byliśmy w Bieszczadach i na śniadanie był szwedzki stół, że zawsze biorę sobie duży talerz na jedzenie. Za to on brał mały, za to chodził po dokładkę ze dwa razy albo mnie próbował wysyłać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 13:33   #3967
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez rewolucyjna Pokaż wiadomość
Ja będę w Krakowie, więc z chęcią bym dołączyła. Tylko co ja będę robić do tego czasu to kto wiee
Super!!! bynajmniej sama nie bede

Pisz na priv kochana

P.S Jest ktos chetny jeszcze????

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Boze ja juz nie wytrzymuje... powaznie dziewczyny dzisiaj chyba jest najgorszy dzien od poczatku rozstania.. musze sie strasznie powstrzymywac zeby nie beczec.. wiem, ze 26-latka powinna jakos sie ogarnac i nie zachowywac jak dzieciak.. ale naprawde jest mi ciezko
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 13:48   #3968
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

A może po prostu lepiej się wyplakac, jeśli tak bardzo Cię dlawi? To nie jest dziecinne, że Cię boli. To normalne w takiej sytuacji.
Tule mocno 🌷

Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:02   #3969
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
A może po prostu lepiej się wyplakac, jeśli tak bardzo Cię dlawi? To nie jest dziecinne, że Cię boli. To normalne w takiej sytuacji.
Tule mocno 🌷
Koncze prace niedlugo i napewno bede ryczec...

Na dodatek zlamalam sie i zainstalowalam fejsa na nowo... przeczytalam wszystkie wiadomosci od niego i jeszcze gorzej mi teraz.. i po co ja to robie Tyle dni bylo nawet okej, ciezko ale jakos dawalam rade a teraz...

Glupia glupia glupia jestem
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:09   #3970
TuBeJoanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Hej dziewczyny. Właśnie napisałam długaśny post o mojej sytuacji ale przepadł gdy okazało się, że jestem niezalogowana...

Podczytuje to forum od kilku miesięcy, jestem w związku od 8 lat, małżeństwem jesteśmy od 6.

Mąż zmienił pracę na międzynarodową i bawiąc się wczoraj jego telefonem przyszła wiadomość od jakiejś kobiety. Przejrzałam rozmowę i okazało się, że gdy wyjeżdżał to się spotykali. Niewiele myśląc rzuciłam telefonem o ścianę, wpadłam do samcohodu i pojechałam do siostry.

Teraz lezę i ryczę z bezsilności. Czuje się jak w jakimś tanim koszmarze, nigdy nie myślałam, że jest do czegoś takiego zdolny. Próbuje coś robić, pożyczyłam laptop i staram się jakoś zająć czas chociaz ledwo teraz widze.

Na razie nie chcę go widzieć na oczy. Wydzwania pewnie do mojej mamy a siostrze zabroniłam mówić, że jestem u niej.

Przepraszam was za błędy ale jestem cala rozdygotana

Edytowane przez TuBeJoanna
Czas edycji: 2016-09-01 o 14:11
TuBeJoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:12   #3971
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
Koncze prace niedlugo i napewno bede ryczec...

Na dodatek zlamalam sie i zainstalowalam fejsa na nowo... przeczytalam wszystkie wiadomosci od niego i jeszcze gorzej mi teraz.. i po co ja to robie Tyle dni bylo nawet okej, ciezko ale jakos dawalam rade a teraz...

Glupia glupia glupia jestem
ojjj nie... Trzymaj sie prosze. To tylko gorszy dzien. Swietnie dawalas sobie rade wczesniej i za niedlugo znowu tak bedzie. Jezeli jego decyzja bedzie na nie, to juz nic nie poradzisz sciskam mocno!!
Wspolczuje Ci tej niepewnosci bo sama w takiej zyje i wiem jakie to meczace. Ja codziennie zmuszam sie do jedzenia
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 14:14   #3972
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez TuBeJoanna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Właśnie napisałam długaśny post o mojej sytuacji ale przepadł gdy okazało się, że jestem niezalogowana...

Podczytuje to forum od kilku miesięcy, jestem w związku od 8 lat, małżeństwem jesteśmy od 6.

Mąż zmienił pracę na międzynarodową i bawiąc się wczoraj jego telefonem przyszła wiadomość od jakiejś kobiety. Przejrzałam rozmowę i okazało się, że gdy wyjeżdżał to się spotykali. Niewiele myśląc rzuciłam telefonem o ścianę, wpadłam do samcohodu i pojechałam do siostry.

Teraz lezę i ryczę z bezsilności. Czuje się jak w jakimś tanim koszmarze, nigdy nie myślałam, że jest do czegoś takiego zdolny. Próbuje coś robić, pożyczyłam laptop i staram się jakoś zająć czas chociaz ledwo teraz widze.

Na razie nie chcę go widzieć na oczy.

Przepraszam was za błędy ale jestem cala rozdygotana
Biedna

Wiemy wszystkie jak sie teraz czujesz, bo kazda z nas w jakims sensie przechodzi to samo. Musisz wiedziec, ze jestesmy tutaj aby sobie wzajemnie pomagac

Pisz do nas caly czas!!!

A on jest teraz w domu? Sms od tej kobiety rozumiem ze byl w kontekscie spotykania sie/seksu tak?

Bardzo ale to bardzo Ci wspolczuje.. :tuli: Musisz dac rade kochana
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:16   #3973
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez TuBeJoanna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Właśnie napisałam długaśny post o mojej sytuacji ale przepadł gdy okazało się, że jestem niezalogowana...

Podczytuje to forum od kilku miesięcy, jestem w związku od 8 lat, małżeństwem jesteśmy od 6.

Mąż zmienił pracę na międzynarodową i bawiąc się wczoraj jego telefonem przyszła wiadomość od jakiejś kobiety. Przejrzałam rozmowę i okazało się, że gdy wyjeżdżał to się spotykali. Niewiele myśląc rzuciłam telefonem o ścianę, wpadłam do samcohodu i pojechałam do siostry.

Teraz lezę i ryczę z bezsilności. Czuje się jak w jakimś tanim koszmarze, nigdy nie myślałam, że jest do czegoś takiego zdolny. Próbuje coś robić, pożyczyłam laptop i staram się jakoś zająć czas chociaz ledwo teraz widze.

Na razie nie chcę go widzieć na oczy. Wydzwania pewnie do mojej mamy a siostrze zabroniłam mówić, że jestem u niej.

Przepraszam was za błędy ale jestem cala rozdygotana
Oj kurcze, nie wiem co napisać .

A może to tylko koleżanka?

Edytowane przez cziki
Czas edycji: 2016-09-01 o 14:18
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:18   #3974
madlenee
Raczkowanie
 
Avatar madlenee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 193
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
I takiego co by nie wypisywal do innych panien..
Takich to ze świecą szukać. Wszędzie Tindery i inne takie.
madlenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:21   #3975
TuBeJoanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Koleżanka raczej nie pisze, że się bardzo cieszy ze spędzonej nocy chociaż nie zmrużyła oka.
Nawet nie wiem jak to jest możliwe bo będąc w trasie nie mają czasu może tinder.
TuBeJoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:28   #3976
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
ojjj nie... Trzymaj sie prosze. To tylko gorszy dzien. Swietnie dawalas sobie rade wczesniej i za niedlugo znowu tak bedzie. Jezeli jego decyzja bedzie na nie, to juz nic nie poradzisz sciskam mocno!!
Wspolczuje Ci tej niepewnosci bo sama w takiej zyje i wiem jakie to meczace. Ja codziennie zmuszam sie do jedzenia
Ehh... musze dac rade.. Dziekuje Ci za wsparcie A Ty jak sie trzymasz..? Dlaczego w niepewnosci zyjesz?

Cytat:
Napisane przez madlenee Pokaż wiadomość
Takich to ze świecą szukać. Wszędzie Tindery i inne takie.
O tak...

Cytat:
Napisane przez TuBeJoanna Pokaż wiadomość
Koleżanka raczej nie pisze, że się bardzo cieszy ze spędzonej nocy chociaż nie zmrużyła oka.
Nawet nie wiem jak to jest możliwe bo będąc w trasie nie mają czasu może tinder.
Boze.. strasznie ale to strasznie Ci wspolczuje. Co za dupek.. a nic nie podejrzewalas wczesniej?
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:40   #3977
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez TuBeJoanna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Właśnie napisałam długaśny post o mojej sytuacji ale przepadł gdy okazało się, że jestem niezalogowana...

Podczytuje to forum od kilku miesięcy, jestem w związku od 8 lat, małżeństwem jesteśmy od 6.

Mąż zmienił pracę na międzynarodową i bawiąc się wczoraj jego telefonem przyszła wiadomość od jakiejś kobiety. Przejrzałam rozmowę i okazało się, że gdy wyjeżdżał to się spotykali. Niewiele myśląc rzuciłam telefonem o ścianę, wpadłam do samcohodu i pojechałam do siostry.

Teraz lezę i ryczę z bezsilności. Czuje się jak w jakimś tanim koszmarze, nigdy nie myślałam, że jest do czegoś takiego zdolny. Próbuje coś robić, pożyczyłam laptop i staram się jakoś zająć czas chociaz ledwo teraz widze.

Na razie nie chcę go widzieć na oczy. Wydzwania pewnie do mojej mamy a siostrze zabroniłam mówić, że jestem u niej.

Przepraszam was za błędy ale jestem cala rozdygotana
strasznie mi przykro ... trace juz calkiem wiare w mezczyzn

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
Ehh... musze dac rade.. Dziekuje Ci za wsparcie A Ty jak sie trzymasz..? Dlaczego w niepewnosci zyjesz?


Nam wszystkim jest teraz wsparcie potrzebne.
Ja go prosilam o szanse... my sie rozstalismy przez klotnie, niedopasowanie charakterow. On powiedzial, ze bardzo chcialby mi wierzyc, ze cos sie zmieni, ale nie jest w stanie i potrzebuje czasu. Leci wlasnie 3 tydzien i wiem, ze bedzie nastepny... Tez sie mega boje, bo mam wrazenie, ze juz nic nie pomoze
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:45   #3978
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
strasznie mi przykro ... trace juz calkiem wiare w mezczyzn



Nam wszystkim jest teraz wsparcie potrzebne.
Ja go prosilam o szanse... my sie rozstalismy przez klotnie, niedopasowanie charakterow. On powiedzial, ze bardzo chcialby mi wierzyc, ze cos sie zmieni, ale nie jest w stanie i potrzebuje czasu. Leci wlasnie 3 tydzien i wiem, ze bedzie nastepny... Tez sie mega boje, bo mam wrazenie, ze juz nic nie pomoze
I ile jeszcze masz tak czekać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 14:47   #3979
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
I ile jeszcze masz tak czekać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma terminu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 15:02   #3980
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

A ja się chciałam pochwalić, że w sobotę mam randkę 😊 Taką trochę w ciemno, ale co mi tam..., poznam gościa, może się sobie spodobamy a może nie. Wiadomo, że nic na siłę. Potraktuje to trochę jak odskocznię od trosk! Poza tym, to pierwsza taka randka od ponad 3,5 roku... no i mam stresa jak nie wiem. Nawet nie mam co na siebie włożyć, bo z exem nie randkowałam, i zawsze ubierałam się luzacko. O zgrozo...!! Ale ja nie o tym...mam pewien kompleks o którym nie wiem czy powinnam mu powiedzieć przed spotkaniem. Ogólnie nie mam jednego zęba z przodu, górnej dwójki. I nie da się póki co nic z tym zrobić. Dopiero będę zaczynać leczenie ortodontyczne, czyli bez tego zęba czeka mnie jeszcze wiele lat. Dodatkowo mam takiego chamskiego druta w zębie, no ale musi być. Jak się usmiechne to jestem szczerbata. Strasznie z tego powodu się stresuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 15:12   #3981
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez TuBeJoanna Pokaż wiadomość
Koleżanka raczej nie pisze, że się bardzo cieszy ze spędzonej nocy chociaż nie zmrużyła oka.
Nawet nie wiem jak to jest możliwe bo będąc w trasie nie mają czasu może tinder.
Jeśli ktoś chce zdradzić to znajdzie sposób, że latami taka zdrada nie wychodzi, a może nawet nigdy? Bardzo Ci współczuję, że przez to przechodzisz, bo osobiście uważam, że nie ma już nic gorszego od zdrady Pierwsze co się nasuwa to fakt, że im wcześniej się dowiedziałaś, tym lepiej, ale i tak lepiej by było, gdyby on Ci takiego numeru nie wywinął, eh. Trzymaj się mocno, pisz tutaj do nas, wesprzemy jak umiemy

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Ja go prosilam o szanse... my sie rozstalismy przez klotnie, niedopasowanie charakterow. On powiedzial, ze bardzo chcialby mi wierzyc, ze cos sie zmieni, ale nie jest w stanie i potrzebuje czasu. Leci wlasnie 3 tydzien i wiem, ze bedzie nastepny... Tez sie mega boje, bo mam wrazenie, ze juz nic nie pomoze
Dobija mnie fakt, że on w zasadzie jasno dał Ci tym do zrozumienia, że Ty nie masz na co czekać, a jednak czekasz... Zrozum. Jeśli jedna ze stron nie jest zdradzaczem, psycholem, uzależnionym, to wina leży po środku. I według jego gadki on czeka, aż się zmienisz tak? A on jak rozumiem jest chodzącym ideałem bez skazy? Wybacz, ale on się z tego związku już wymigał w białych rękawiczkach, robiąc sobie furtkę w razie co, bo przecież Ty nadal czekasz. Dlatego teraz ma Cię gdzieś. Znowuż przestaniesz czekać, on zacznie zabiegać zapewne, bo przecież straci Twoją atencję! Ale to również szczere nie będzie. Najprościej: jeśli ludzie się kochają i chcą ze sobą być to nie robią sobie przerw, a już na pewno kilkutygodniowych, tylko ze sobą. Ostatecznie musisz sama do tego dojść i zrobisz, co zechcesz, ale ja Cię proszę, nie czekaj

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić, że w sobotę mam randkę 😊 Taką trochę w ciemno, ale co mi tam..., poznam gościa, może się sobie spodobamy a może nie. Wiadomo, że nic na siłę. Potraktuje to trochę jak odskocznię od trosk! Poza tym, to pierwsza taka randka od ponad 3,5 roku... no i mam stresa jak nie wiem. Nawet nie mam co na siebie włożyć, bo z exem nie randkowałam, i zawsze ubierałam się luzacko. O zgrozo...!! Ale ja nie o tym...mam pewien kompleks o którym nie wiem czy powinnam mu powiedzieć przed spotkaniem. Ogólnie nie mam jednego zęba z przodu, górnej dwójki. I nie da się póki co nic z tym zrobić. Dopiero będę zaczynać leczenie ortodontyczne, czyli bez tego zęba czeka mnie jeszcze wiele lat. Dodatkowo mam takiego chamskiego druta w zębie, no ale musi być. Jak się usmiechne to jestem szczerbata. Strasznie z tego powodu się stresuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za randkę, co by z niej nie wyszło A czy powinnaś mówić? Moim zdaniem, nie. Jeśli na spotkaniu zapyta co się stało, wtedy mu możesz powiedzieć, że to wszystko kwesta czasu, bo już pracujesz nad rozwiązaniem problemu i tyle
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 15:32   #3982
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić, że w sobotę mam randkę Taką trochę w ciemno, ale co mi tam..., poznam gościa, może się sobie spodobamy a może nie. Wiadomo, że nic na siłę. Potraktuje to trochę jak odskocznię od trosk! Poza tym, to pierwsza taka randka od ponad 3,5 roku... no i mam stresa jak nie wiem. Nawet nie mam co na siebie włożyć, bo z exem nie randkowałam, i zawsze ubierałam się luzacko. O zgrozo...!! Ale ja nie o tym...mam pewien kompleks o którym nie wiem czy powinnam mu powiedzieć przed spotkaniem. Ogólnie nie mam jednego zęba z przodu, górnej dwójki. I nie da się póki co nic z tym zrobić. Dopiero będę zaczynać leczenie ortodontyczne, czyli bez tego zęba czeka mnie jeszcze wiele lat. Dodatkowo mam takiego chamskiego druta w zębie, no ale musi być. Jak się usmiechne to jestem szczerbata. Strasznie z tego powodu się stresuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super!! a gdzie go poznalas? bedziesz musiala nam opowiedziec jak poszlo

P.S takze uwazam ze nie powinnas nic mowic, jesli zapyta co sie stalo to po prostu powiesz trzymam kciuki kochana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 15:34   #3983
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

TuBe Joanna - jeśli tylko potrzebujesz, wal do nas tu jak w dym. Naprawdę przykro mi z powodu tego padalca.

Feelin, odpuść sobie. Nyana ma rację, gość bawi się Tobą jak jojo, tak w razie czego. Nie jesteś zabawką. Jesteś fajną babka zaslugujaca na dobry związek z dobrym partnerem 🌹



Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 15:36   #3984
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
JNajprościej: jeśli ludzie się kochają i chcą ze sobą być to nie robią sobie przerw, a już na pewno kilkutygodniowych, tylko ze sobą. Ostatecznie musisz sama do tego dojść i zrobisz, co zechcesz, ale ja Cię proszę, nie czekaj

Ja wiem ze mojego ex kocham I wiem rowniez, ze nie powinnismy miec przerwy, ale gdyby nie to to napewno bysmy sie non stop klocili.. To chyba we mnie jest problem bo nie potrafie tak o sobie zapomniec ze do innej pisal... Boli mnie to po prostu I tak po ludzku..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 15:54   #3985
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś chce zdradzić to znajdzie sposób, że latami taka zdrada nie wychodzi, a może nawet nigdy? Bardzo Ci współczuję, że przez to przechodzisz, bo osobiście uważam, że nie ma już nic gorszego od zdrady Pierwsze co się nasuwa to fakt, że im wcześniej się dowiedziałaś, tym lepiej, ale i tak lepiej by było, gdyby on Ci takiego numeru nie wywinął, eh. Trzymaj się mocno, pisz tutaj do nas, wesprzemy jak umiemy



Dobija mnie fakt, że on w zasadzie jasno dał Ci tym do zrozumienia, że Ty nie masz na co czekać, a jednak czekasz... Zrozum. Jeśli jedna ze stron nie jest zdradzaczem, psycholem, uzależnionym, to wina leży po środku. I według jego gadki on czeka, aż się zmienisz tak? A on jak rozumiem jest chodzącym ideałem bez skazy? Wybacz, ale on się z tego związku już wymigał w białych rękawiczkach, robiąc sobie furtkę w razie co, bo przecież Ty nadal czekasz. Dlatego teraz ma Cię gdzieś. Znowuż przestaniesz czekać, on zacznie zabiegać zapewne, bo przecież straci Twoją atencję! Ale to również szczere nie będzie. Najprościej: jeśli ludzie się kochają i chcą ze sobą być to nie robią sobie przerw, a już na pewno kilkutygodniowych, tylko ze sobą. Ostatecznie musisz sama do tego dojść i zrobisz, co zechcesz, ale ja Cię proszę, nie czekaj

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------



Trzymam kciuki za randkę, co by z niej nie wyszło A czy powinnaś mówić? Moim zdaniem, nie. Jeśli na spotkaniu zapyta co się stało, wtedy mu możesz powiedzieć, że to wszystko kwesta czasu, bo już pracujesz nad rozwiązaniem problemu i tyle
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
TuBe Joanna - jeśli tylko potrzebujesz, wal do nas tu jak w dym. Naprawdę przykro mi z powodu tego padalca.

Feelin, odpuść sobie. Nyana ma rację, gość bawi się Tobą jak jojo, tak w razie czego. Nie jesteś zabawką. Jesteś fajną babka zaslugujaca na dobry związek z dobrym partnerem ��



Sent fra min D2403 via Tapatalk

Dobilo mnie to co napisalyscie, ale wiem ze macie racje
Mam ogromna ochote plakac, napisac do niego czy zadzwonic i wykrzyczec mu dlaczego mi to robi

Btw. mam dzisiaj "randke" z chlopakiem ktorym pisze od paru dni (((( Jeeeeezu ja nie chce, ale wiem, ze przynajmniej zabije czas i mysli. Glupio mi tez ze zgodzilam sie tak bez zastanowienia.. :/

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2016-09-01 o 16:40
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 16:25   #3986
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja tak siedze w pracy I na placz mi sie zbieralo.. weszlam na booking.com I zarezerwowalam hotel.. 9 stycznia na 2 dni w krakowie a pozniej na 2 dni do zakopanego moze ktos dolaczy??
W Krakowie jestem cały czas, więc spoko
Cytat:
Napisane przez teoretyczna Pokaż wiadomość
Naszło mnie takie pytanie...
Czy myślicie, że kobiety dzielą się na takie, które nie potrafią być same, a takie, które dobrze czują się bez faceta? Ma na myśli to, że wiadomo, że nikt nie lubi wiecznej samotności, ale czy to jest tak, że niektóre po prostu muszą kogoś mieć by czuć się w pełni szczęśliwe? Nie mówię tu o toksyczności i uwieszaniu się na drugiej stronie, ale jak tak patrzę na siebie to ja najlepiej czuję się, gdy kogoś mam. Gdy chociaż mam jakiś obiekt westchnień, jakiś flirt. Inaczej wariuję, ciągle czegoś brakuje.
Myślę, że dzielą się na posiadające i nieposiadające Celu w życiu.
Wiadomo, fajniej życie dzielić z kimś dobranym i zaufanym, ale nieumiejętność bycia niesparowanym jest jak nieumiejętność bycia istotą ludzką, błądzenie we mgle życia niczym dziecko. Takie osoby nie umieją stworzyć zdrowego związku - nawet jeśli założenie rodziny jest ich Celem.
Cel daje nam motywację do starań i myślenia, jak go osiągnąć, co zapobiega pakowaniu się w nieprzyszłościowe relacje. Myślisz sobie "chcę mieć kochanego męża i dwójkę dzieci przed czterdziestką, więc nie będę zadawać się z tym palantem".
Jak ktoś nie wie, po co żyje i co chce w życiu robić, to zrzuca odpowiedzialność za to na partnera, a to się dobrze nie kończy.
Tak to widzę.
Masz Cel? Jak tak, to może po prostu jesteś niedowartościowana
Cytat:
Napisane przez rewolucyjna Pokaż wiadomość
Nikt nam nie powie, bo na pewno od razu zajmiemy normalnych facetów :P
Ja znalazłam na tańcach
Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Ja mam kontakt z nim. I to coraz fajniejszy. Wiele sobie wyjaśniliśmy i już teraz bardziej gadamy na tematy obojętne. Dziwne to, ale czuję że to moja bratnia duszą. A że nam nie wyszło.... Cóż... Na razie ani ja, ani on nikogo nie szukamy i naprawdę chciałabym żeby choć ta przyjaźń przetrwała. Gdyby tak było to obalilabym wszystkie psychologiczno poradnikowe terorie o rozstaniach ))
Przyjaźnię się z eksem z czasów liceum, ale jego żona średnio to toleruje. Tyle że my rozstaliśmy się w zgodzie, z powodu mojego wyjazdu na studia - stwierdziliśmy, że na odległość nic z tego nie będzie, aż tak nam nie zależało.
Cytat:
Napisane przez b_laki Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Minął ponad rok, wyrzucam sobie, że powinnam już nic nie czuć i nic nie pamiętać, a temat byłego powinien być tematem zamkniętym, ale to ciągle jest żywe i ciągle boli. Denerwuję się sama na siebie.
Jak się ogarnąć, jak pozbyć się tego strachu, jak zaufać? Nie wiem... Macie jakieś podpowiedzi?
Korzystałaś z pomocy psychologa? Przegadałaś sprawę z zaufaną osobą? Czytałaś jakieś poradniki w tym temacie?
Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
Na dodatek zlamalam sie i zainstalowalam fejsa na nowo... przeczytalam wszystkie wiadomosci od niego i jeszcze gorzej mi teraz.. i po co ja to robie Tyle dni bylo nawet okej, ciezko ale jakos dawalam rade a teraz...
Skasuj wiadomości albo daj do skasowania przyjaciółce.
Cytat:
Napisane przez TuBeJoanna Pokaż wiadomość
Koleżanka raczej nie pisze, że się bardzo cieszy ze spędzonej nocy chociaż nie zmrużyła oka.
Dupek! Mamy takie przypadki w wątku, nie jesteś sama!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2016-09-01 o 16:35
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 17:50   #3987
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Feelin_so_me super!! Daj znac jak pojdzie Trzymam kciuki kochana 😙

Malla to ekstra trzeba bedzie sie spotkac !! Moze podrzucisz kilka fajnych miejsc do obejrzenia

Dziewczyny kolezanka mnie namawia na joge ! Co myslicie? Byla ktoras z was? Jakie odczucia po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 18:04   #3988
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
Malla to ekstra trzeba bedzie sie spotkac !! Moze podrzucisz kilka fajnych miejsc do obejrzenia

Dziewczyny kolezanka mnie namawia na joge ! Co myslicie? Byla ktoras z was? Jakie odczucia po?
Coś się znajdzie

Chodzę na jogę od paru lat, polecam.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 18:35   #3989
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Trzymajcie kciuki, bo mam wrażenie że się kolesiowi na tym spotkaniu rozrycze 😢

Co do jogi całkiem fajnie relaksuje, aczkolwiek mi się w trakcie trochę nudziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 18:36   #3990
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki, bo mam wrażenie że się kolesiowi na tym spotkaniu rozrycze 😢

Co do jogi całkiem fajnie relaksuje, aczkolwiek mi się w trakcie trochę nudziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, abyś jak najwięcej się do niego uśmiechała, o!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 18:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.