Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 2011 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-06, 21:12   #3961
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
no! dzisiaj pierwszy raz rano zrobil to na plecach i pampersa zakladalam 5 min bo tyleczek w gorze i podnosil sie na nogach i obracal na boki a po poludniu uskutecznil na brzuchu


andziot no ja tez mowilam ze jako 3cie, tez bym norberta nie zamienila na nikogo innego, a nawet moglabym miec go x2
hehehe.. ja juz obmyslam gdzie Ole rzewijac jak ten pzewijak na lozeczku sie zrobi zamaly.. hmmmm

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość



A gdzie ty masz tam lotnisko ??? Chyba nie chodzi ci o Pyżowice bo pisałaś z z K jesteś, no chyba że jakieś lotnisko gdzie awionetki są
Musimy sie kiedyś spotkać w końcu blisko siebie mieszkamy.
Ja się smutam od czasu do czasu jak się czymś zajmę to mi przechodzi


Aga_pe no właśnie my w tej samej sytuacji.
Kiedy teraz małż przyjedzie ??? Bo mój za dwa tygodnie będzie, no i za dwa tygodnie chrzcimy chłopców.

Właśnie Bartuś umiejętnie dwoma nogami skopał kocyk i się odkrył Widać że po tatusiu i mamusi ciepła nie lubi, no i straszy syn też ciągle odkryty spi, tylko Wiktor ciepłolubny bo jak go się przykryje to tak śpi do rana


A pamiętacie jak chciałam mieć córę ? pewnie tak, a teraz nigdy bym żadnego mojego synala na córę nie zamieniła
eweska dobrze ze mi rzypom,nialas, Ola tez sie rozkopuje a dzis ja kocykiem nakrylam tylko i patrze a ona kocyk w nogach i zadowolona..
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:14   #3962
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dziekuje wam

mam nadzieje, ze szybko wyzdrowieje
wyjazd juz za 3 dni

u kwiatecka nie najgorzej
maly rosnie, pije herbatki, ale nie spi, w nocy budzi sie 3-4 razy
a ona nie ma nawet jak sie wyrwac z domku

ooo, ja tez chce drugie dziecko
ale nie chce rodzic
chyba sie na cesarke zdecyduje...
To ja bym się chętnie zamieniła. Chciałabym urodzić naturalnie. Druga cesarka była dla mnie traumatyczna.

Ja już po urodzinach. Ogarnięte, pomyte, teraz tylko kąpiel i w bety. Nogi włażą w d...
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:17   #3963
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Weredka wszystko się udało?

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a ja żywym dowodem jestem, ze da się urodzić sn po cesarce
: obracanie się wokół by pokazać ten dowód:

hmmm... tego emota też nie ma
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:20   #3964
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
rozumiem... bardzo bardzo rozumiem nie wyobrażam sobie odwinąć pieluszkę a tam - ogonek



Pięknie duża dziewczynka

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



a pewnie że bedzie gadanie... i pokuta... i namowy na szybki ślub!
(bo za ślub się bierze więcej niż za chrzciny )
tak tak, oj bedzie..... jak sie stanie cud to wezme slub-koscielny, cywila mamy
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Weredka wszystko się udało?

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a ja żywym dowodem jestem, ze da się urodzić sn po cesarce
bracanie się wokół by pokazać ten dowód:

hmmm... tego emota też nie ma
amarciu, kochana, ja po norbim mam z zycioysu wyciety kawalek obecnosci na forum, ale NA PRAWDE mialam sn po cc????????????
jak to znioslas? przepraszam ze taki czas po a ja teraz robie helol
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:24   #3965
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Weredka wszystko się udało?

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

a ja żywym dowodem jestem, ze da się urodzić sn po cesarce
: obracanie się wokół by pokazać ten dowód:

hmmm... tego emota też nie ma
Chciałabym, ale mi nie dali... A jeśli będzie trzecie maleństwo, to na pewno też przez cc.

Udało się wszystko. Choć Zuzi przeszkadzał nawał gości... na szczęście teraz już słodko śpią moje księżniczki
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:38   #3966
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

aga bolało jak... jak każdy poród sn, ale to że 3 godziny później siedziałam na łóżku, sama poszłam do łazienki - to było dla mnie COŚ...
nie żałuję, naprawdę nie żałuję

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

moje też śpią...
idę się popluskać

zaznaczam, iz nie biorę pieroga z truskawkami ze sobą
jestem z siebie dumna
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:39   #3967
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

dobry wieczór
nadrobiłam wszystko skrupulatnie

zazdroszczę również 3XM bawcie się dobrze dziewczyny !!

ja sama:d małż poszedł na pępkowe z kumplami
wczoraj mnie tak ładnie prosił to mu pozwoliłam
i teraz zamulam sama

dzisiaj miała mega akjcie w miesicie..
cyc nie pomógł, noszenie nie pomogo...nic...rykkk nie z tej ziemi...gorzej jak na szczepieniu
leciałam nawet biegiem do apteki po bobotic, bo juz myslałam, że dostał ataku jakiej mega kolki
nie pomogło...
nie wiem co mu jest...
boje się, że to nie skok a cos go bardzo boli i choruje na cos
zasnął w miarę spokojnie , ale z suszarka


ja chce mieć córę jeszcze
ale za 5 lat co najmniej
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011

Edytowane przez antropia
Czas edycji: 2011-08-06 o 21:41
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 21:41   #3968
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
aga bolało jak... jak każdy poród sn, ale to że 3 godziny później siedziałam na łóżku, sama poszłam do łazienki - to było dla mnie COŚ...
nie żałuję, naprawdę nie żałuję

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

moje też śpią...
idę się popluskać

zaznaczam, iz nie biorę pieroga z truskawkami ze sobą
jestem z siebie dumna
no tak... po cc nie ma szans...
chociaz ja w drugi dzien smigalam i znioslam lepiej niz pierwsza

pieroga z trukawkami?

a ja chyba posprzatam ostatni pokoj bo niechce mi sie spac
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:42   #3969
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
pamietam! pamietam! bo razem usg mialysmy, tego samego dnia i wowczas same ogonki powychodzily

ewesko moj przyjezdza za tydzien w sobote. super ze macie chrzciny, my sie tak chyba bedzeimy wypychac i licytowac kto ma isc do ksiedza bo znow litania bedzie... ze slubu nie ma.... pewnie o chrzestnych sie dowali....
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
A n o na bank tak będzie u nas też sie pewnie do jednego chrzestnego dowali bo po rozwodzie, ale mnie to za przeproszeniem nic nie obchodzi
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:46   #3970
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dobry wieczór
Moje dziecię to urodzony pływak od trzech dni się razem kąpiemy i Oli aż pieje w wodzie, wierzga macha lapkami no radocha nie z tej ziemi
11 wrzesnia chrzcimy Oliwkę tylko mamy problem z chrzestnymi tzn z chrzestną chcialam zeby byla nią moja siostra ale jeszcze nie ma bierzmowania (dopiero za 2 lata) i proboszcz nie chce sie zgodzic. Bylam w kurii poprosic o zrobienie wyjatku ale jakis notariusz kategorycznie odmowil, zaslaniajac sie prawem kanonicznym a wiem ze robia wyjatki bo moja chrzestna miala 12 lat jak mnie podawala.
Ehhhhh napisałam do biskupa ciekawe co ten odpowie. Może wy wiecie do kogo moge się jeszcze zwrocic. Nie mam nikogo ktoby odpowiadal tej roli...
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:46   #3971
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

hej kochane, doczytalam, ale nie mam sil witalnych odpisywac, tylko ucaluje nasza kochana SUPER EWESKE coby sie nie smutala, bo sama nie jest w weekendy, przeciez ma nas
My wrocilismy z wesela norweskiego o 22-giej, biedna mala, nie podobalo jej sie, troche pospala, ale generalnie jak juz zjadla ii to malo, chociaz sie odbilo to spac nie chciala juz, chciala sie bawic a tu trzeba bylo obiad zjesc itp itd, w wozeczku nie na raczkach ludzie ja zabawiali i sie wystraszyla a potem ja sie zeschizowalam ze glupia matka dziecko malenkie wziela ze soba i sie poryczalam razem z mloda(moja kolezanka w 22 tyg ciazy i tak ze lzami wytartymi w toalecie stwierdzilismy ze jedziemy do domu, mala w aucie przysnela, a potem mega bawila sie w kapieli, zjadla malenko z placzem standardowo, i zasnela slicznie przy cycku i spi....
a ja dalej mam wyrzuty sumienia i padam na pysk bo wczoraj pospac nie dala a w dzien spala moze po 15 minut........

caluje was mocno ide sie obkapac....
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 21:49   #3972
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

pomnik dla eweski obowiązkowo!!
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:50   #3973
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
pomnik dla eweski obowiązkowo!!
Lubie to!
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:51   #3974
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Hehehe wariatki :P

a swoją drogą szkoda ze mój tż tego nie czyta :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:58   #3975
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Eweska, Eve skąd was chęci na mycie okien.. ja codziennie obiecuję sobie, że dziś to już na pewno biorę się za pucowanie, ale w ciągu dnia za nic nie mam siły i chęci zabrać się za mycie

Eve zaczęłam zazdrościć popcornu Olkowi Okropna jestem, dziecku zazdroszczę

Paulizia się uśmiałam z tyhc biedynych dzieci hallowenowych, które czekają w to święto pod twoimi drzwiami, a ty wcinasz ich słodysze sesese Tort wart było całodniowej głodówki? dobry chociaż?

Mary a spacer z psychopatka doszedł do skutku? Lepiej byłoby gdyby nie ..bo jeszcze znowu zachce się jej pakować Tobie do domq!!

Andziot a szkło do kredek skąd się bierze? ..bo okien to chyba szkoda

Gusiagatko dla Nadusi na miesięcznicę

Spice również dla Hani sle różyczkę

Aga_Pe zdolniacha z Norbiego! Piona ode mnie w jego malusią łapkę za nowe umiejętności

Weredka
mam tak samo odnośnie porodu! Chciałam naturalnie, skończyło się cesarką wrrr! ..nigdy więcej

Amarcia swoimi postami rośmieszasz mnie od wczoraj

Anulka81 krótko na weselu pobawiliście.. ale tak to jest z małą dzidzią! Oby Zosia jutro miała lepszy humor i była aniołeczkiem

Antropia
u Ciebie jak humorek? Piotruś widzę, że nadal rozrabia.. dzielna bądz, szybko minie marudzenie skokowe


Poczytałam, popisałam idę do łazienki i spać..

Prosiłam dziś Antonka już od południa, aby dzisiejsza nocka, była taka jak poprzednia.. bo wcześniej wam nie napisałam, że mój boski synuś nie dość, że spał ciągiem od 21:00 do 5:00.. to póżniej pojadł i spał do 8:00! A karmienie wtedy trwało jakiś kwadrans, więc szybciorem i później dalej samodzielnie poszedł w kimkę.. nic, a nic usypia go nie trzeba było

Buziaki dla was dziewczynki
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:04   #3976
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

eweska proponuje podesłać linka i udowodnić niedowiarkowi jaka jesteś cudowna i wspaniała, dzielna i silna! niech wie jak cie podziwiamy!

Lolka maruda straszna z Piotrusia ostatnio... juz nie wyrabiam powoli..mam nadzieje, że to skok i szybko minie a ja jutro idę po melisę co by sobie popijać, bo dzisiaj z nerwów nie mogłam mu kropelek podać tak mi się łapy trzęsły..nie wiedziałam co mu jest i takiej trzęsawicy dostałam...
gratki za nockę
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:07   #3977
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
A n o na bank tak będzie u nas też sie pewnie do jednego chrzestnego dowali bo po rozwodzie, ale mnie to za przeproszeniem nic nie obchodzi
no u nas tez sie dowali, i nie wiem czy bedzei mogl byc chrzestnym a nie mam zamiaru odpuscic,... miloby bylo jakby jedna rzecz byla zalatwiona bezproblemowo
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Hehehe wariatki :P

a swoją drogą szkoda ze mój tż tego nie czyta :P
podeslij mu linka
Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
pomnik dla eweski obowiązkowo!!

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Eweska, Eve skąd was chęci na mycie okien.. ja codziennie obiecuję sobie, że dziś to już na pewno biorę się za pucowanie, ale w ciągu dnia za nic nie mam siły i chęci zabrać się za mycie

Eve zaczęłam zazdrościć popcornu Olkowi Okropna jestem, dziecku zazdroszczę

Paulizia się uśmiałam z tyhc biedynych dzieci hallowenowych, które czekają w to święto pod twoimi drzwiami, a ty wcinasz ich słodysze sesese Tort wart było całodniowej głodówki? dobry chociaż?

Mary a spacer z psychopatka doszedł do skutku? Lepiej byłoby gdyby nie ..bo jeszcze znowu zachce się jej pakować Tobie do domq!!

Andziot a szkło do kredek skąd się bierze? ..bo okien to chyba szkoda

Gusiagatko dla Nadusi na miesięcznicę

Spice również dla Hani sle różyczkę

Aga_Pe zdolniacha z Norbiego! Piona ode mnie w jego malusią łapkę za nowe umiejętności

Weredka
mam tak samo odnośnie porodu! Chciałam naturalnie, skończyło się cesarką wrrr! ..nigdy więcej

Amarcia swoimi postami rośmieszasz mnie od wczoraj

Anulka81 krótko na weselu pobawiliście.. ale tak to jest z małą dzidzią! Oby Zosia jutro miała lepszy humor i była aniołeczkiem

Antropia
u Ciebie jak humorek? Piotruś widzę, że nadal rozrabia.. dzielna bądz, szybko minie marudzenie skokowe


Poczytałam, popisałam idę do łazienki i spać..

Prosiłam dziś Antonka już od południa, aby dzisiejsza nocka, była taka jak poprzednia.. bo wcześniej wam nie napisałam, że mój boski synuś nie dość, że spał ciągiem od 21:00 do 5:00.. to póżniej pojadł i spał do 8:00! A karmienie wtedy trwało jakiś kwadrans, więc szybciorem i później dalej samodzielnie poszedł w kimkę.. nic, a nic usypia go nie trzeba było

Buziaki dla was dziewczynki
wow to pieknie spal
kurcze te nasze watkowe dzieci jakies wyjatkowe!
takie maluszki a juz noce cale za soba, oby tak dalej

ide spac
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:17   #3978
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Taaaaaaaaaaaa, całe noce... może i wszystkie - moje jak zwykle oryginał!!!

też idę... sę...
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:23   #3979
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Aga-pe jak się dowali to powiedz że w takim razie moze być tzw. świadkiem chrztu, to jest tak jak chrzestny tylko, ze dla kościoła rozwodnik nie może być chrzestnym, ale już świadkiem chrztu tak i niczym się to nie różni chyba tylko nazwą .


Dobra chłopcy nakarmieni i ja też spadam spać
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 22:27   #3980
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
aga bolało jak... jak każdy poród sn, ale to że 3 godziny później siedziałam na łóżku, sama poszłam do łazienki - to było dla mnie COŚ...
nie żałuję, naprawdę nie żałuję

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

moje też śpią...
idę się popluskać

zaznaczam, iz nie biorę pieroga z truskawkami ze sobą
jestem z siebie dumna
ja tez po sn siedzialam na lozku a jak pozniej wzieli malutka do mycia, to ja poszlam sama do wc, nikt mnie nawet nie prowadzil i jak wyszlam to sie tak cieszylam, ze sie wysikalam, ze szok
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 06:09   #3981
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzień Dobry

Dziewczynki, może wiecie co przykładać bobasowi na spuchniętą powiekę? Iga obudziła się z dziś ze spuchniętym prawy oczkiem Nie ropieje jej, nie jest czerwone więc może to komar choć ugryzienia nie widzę. Przeczekać czy czymś przykładać?
Mam maść z hydrocortizonem to może tym jej cieniutko posmaruję. Wygląda jakby ją ktoś pobił

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
A moja Hania kończy dziś 3 msc
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 06:55   #3982
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ja tez po sn siedzialam na lozku a jak pozniej wzieli malutka do mycia, to ja poszlam sama do wc, nikt mnie nawet nie prowadzil i jak wyszlam to sie tak cieszylam, ze sie wysikalam, ze szok
ja stałam na nogach godzine po sn sama przeszlam z porodowki do sali, mimo ze pielegniarka nalegała ze mnie przewiezie.

Dzień dobry
Ewesko Mowisz ze swiadek niczym sie nie rozni? bralam wlasnie to pod uwage ale balam sie, ze moja siostra nie bedzie brala udzialu w chrzcie tak jak matka chrzestna czyt. położenie szatki itd.
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 07:15   #3983
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość
ja stałam na nogach godzine po sn sama przeszlam z porodowki do sali, mimo ze pielegniarka nalegała ze mnie przewiezie.

Dzień dobry
Ewesko Mowisz ze swiadek niczym sie nie rozni? bralam wlasnie to pod uwage ale balam sie, ze moja siostra nie bedzie brala udzialu w chrzcie tak jak matka chrzestna czyt. położenie szatki itd.
Z tego co wiem bierze tak samo udział we chrzcie jak normalny chrzestny czy chrzestna tylko dla kościoła jest świadkiem chrztu.
Jedynie tyle, że nie idzie do komunii.
Ja w tym tygodniu idę do kościoła pozałatwiac resztę bo 21 chrzcimy więc czasu już dużo nie zostało.

Muszę kupić jeszcze szatki i świece, niby jedną sztke mam i świecę też po synku, ale wątpię że dostanę taką samą a jak nie dostanę to pójdą w różnych, ubrani na co dzień tak samo też nie są :P


Dzień dobry bo się nawet nie przywitałam
Na razie ładna pogoda u mnie więc mam nadzieję, że spacerek zaliczymy dzisiaj
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 07:18   #3984
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20


U nas nocka rekordów :
- Pepe jadł o 20.30, i spał do 4.30
- spałam w jednym kawałku 5 godzin

Z ostatnich obserwacji wynika, że dłużej jednak śpi po bebilonie, niż po moim mleku Wczoraj miałam jakiś nawał mleczny i Pepe dostał pod rząd 6 x mleko z cyca i dopiero na wieczór mm.

Wczoraj byliśmy pół dnia na działce u rodziców i Pepe spał w leżaczku pod drzewkiem ponad 2 godziny. W domu śpi maksymalnie 20-40 minut Teraz leży na macie, uderza w grzechotki i gaworzy
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 07:20   #3985
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaaaaa, całe noce... może i wszystkie - moje jak zwykle oryginał!!!

też idę... sę...


Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Aga-pe jak się dowali to powiedz że w takim razie moze być tzw. świadkiem chrztu, to jest tak jak chrzestny tylko, ze dla kościoła rozwodnik nie może być chrzestnym, ale już świadkiem chrztu tak i niczym się to nie różni chyba tylko nazwą .


Dobra chłopcy nakarmieni i ja też spadam spać
dzieki za info, bede negocjowac
chyba pojdziemy z tz we dwojke, bo jak jego wysle to nie wiem czy da rade przeforsowac swoje

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Dziewczynki, może wiecie co przykładać bobasowi na spuchniętą powiekę? Iga obudziła się z dziś ze spuchniętym prawy oczkiem Nie ropieje jej, nie jest czerwone więc może to komar choć ugryzienia nie widzę. Przeczekać czy czymś przykładać?
Mam maść z hydrocortizonem to może tym jej cieniutko posmaruję. Wygląda jakby ją ktoś pobił


biedna iga, a lzawi jej to oczko?
moze ja przewialo? niestety nie pomoge, bo nie mialam takich problemow

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość
ja stałam na nogach godzine po sn sama przeszlam z porodowki do sali, mimo ze pielegniarka nalegała ze mnie przewiezie.

Dzień dobry
Ewesko Mowisz ze swiadek niczym sie nie rozni? bralam wlasnie to pod uwage ale balam sie, ze moja siostra nie bedzie brala udzialu w chrzcie tak jak matka chrzestna czyt. położenie szatki itd.
xanti
znalazlam linka, w nim odnosniki do stron gdzie sa info na ten temat, wrzucam
http://babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=10943

norbert spal 12h od ok 20 do 8mej

chyba mam malego spiocha bo w dzien spi po kazdym piciu ok 1h-2h
a ja juz nie spie od 7mej,
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 07:20   #3986
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Muszę kupić jeszcze szatki i świece, niby jedną sztke mam i świecę też po synku, ale wątpię że dostanę taką samą a jak nie dostanę to pójdą w różnych, ubrani na co dzień tak samo też nie są :P
U nas jest tradycja, że chrzestny kupuje świecę, a chrzestna szatkę.
Ja w zeszłym roku ( dla swojej chrześnicy ) zamawiałam na allegro taką z wyhaftowanym napisem. Ale co kraj ( miasto ), to obyczaj inny.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 07:29   #3987
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
U nas jest tradycja, że chrzestny kupuje świecę, a chrzestna szatkę.
Ja w zeszłym roku ( dla swojej chrześnicy ) zamawiałam na allegro taką z wyhaftowanym napisem. Ale co kraj ( miasto ), to obyczaj inny.
Wiesz co chrzestna pytała o zakup szatki ale powiedziałam jej żeby nic nie kupowała, ona jest z innego regionu PL ale u mnie takiego zwyczaju nie ma i sama kupuję.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 07:52   #3988
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

dzien dobry
młoda spała od 21.00 do 2.00. obudziła ją megakupa, pojadła (na szczescie wystarcza mi mleka w UU w nocy) i spała do 7.00, ale znów kupa ja obudzila. niby juz żółte, ale nadal czesto jakoś i jakby znów leciutko zielona...
zaczynam sie martwic

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

moria hydrocortisonum przy oczku to moze nie..., zeby przypadkiem sie do oczka nie dostało

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

moze leciutki rumianek na waciku... albo świetlik
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 09:10   #3989
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzień dobry !

spaliśmy do 8:30


Zosia obudziła z nocy Gabrysię
bo jej się coś śniło i ryczała
no i musiałam karmić o 3

Zosia maluje po szybie w oknie balkonowym


niby ciepło
ale od rana już dwa razy padało
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:10   #3990
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Hej Dziewczyny!!!


moria, ja myslę, że przemycie rumiankiem nie zaszkodzi, raczej bym niczym nie smarowała.


Wczoraj już nie miałam siły pisać, znów spędziliśmy dzień na dworze, jak wróciłam czekało prasowanie, także po kąpieli dzieci i usypianiu prasowałam do 00:30
Adaś miał w nocy dwie pobudki, czyli standard.
U nas pogoda w miarę ładna, trochę się zachmurzyło od rana, ale może do wieczora padać nie będzie.
Miłej niedzieli
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.