Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-23, 22:34   #3961
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Ichniejsze gnochi (nawet nie wiem czy tak się to pisze - nioki się czyta) to nie coś podobnego do naszych kopytków? Sprawdź, bo mogą Ci powiedzieć, że gorsza wersja ich dania.
Może łazanki? Nie wiem czy to polskie, nie wiem czy znają makaron z kapustą... Choć kiszonej pewnie nie dostaniesz tak czy siak...
No, dokładnie. Kopytka odpadają. Podejrzewam że pomidorówka też ich nie powali
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:35   #3962
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Akurat alkoholem się nie interesowałam, ale czytałam na innym forum, że ceny fajek są porównywalne do takich sklepowych, może być kilkadziesiąt groszy drożej.
Na lotnisku drożej? Ee. Papierosy (karton) zawsze spotykałam kilka/kilkanaście złotych taniej niż w sklepach, około złotówki czy więcej nawet taniej na paczce.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:35   #3963
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Może kartacze z mięsem?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:38   #3964
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Re: Dot.: Re: Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Tak, to ta.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:41   #3965
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Na lotnisku drożej? Ee. Papierosy (karton) zawsze spotykałam kilka/kilkanaście złotych taniej niż w sklepach, około złotówki czy więcej nawet taniej na paczce.
Tak jak napisałam, ja nie palę, tylko tak słyszałam, zapewne masz rację. Może analogiczna sytuacja zachodzi w przypadku alkoholu, a chociażby w przypadku piwa, a nie tam jakiegoś alkoholu na wypasie. Choć wydaje mi się, że o polskiej wódce też czytałam, ale nie dam sobie ręki uciąć
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:41   #3966
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Biorąc pod uwagę, że pomidorówka to ich zupa, którą my odgapiliśmy?

Pierogi można zrobić, ale nie będzie łatwo znaleźć takiego nadzienia, żeby było po polsku. Próbowałabym ziemniaka z ricottą, kminkiem i odrobiną startego żółtego sera. Kopytek nie znają, gnocchi są inne w smaku i konsystencji, więc to nie to samo. Leniwych też nie znają. Kapusty kiszonej nie ma tam w sklepach. Ale mają ziemniaka i można zrobić placki ziemniaczane, których też raczej nie znają.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:43   #3967
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Najprostsze - ziemniaki, cebula i można dać prosciutto jak się boczku nie znajdzie. Dla mnie kopytk i gnocchi to to samo leniwych nie zrobi bo może mieć problemy z dostaniem odpowiedniego twarogu. Może zrobić placki ziemniaczane ale dla mnie to za wiele wspólnego nie ma z tradycyjną polską kuchnią
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 22:48   #3968
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Drogie, alkohol jest bardzo drogi na lotniskach, głupia woda mała kosztuje z 8 zł nawet. Cło cłem, ale doliczają za sam fakt lotniska. Ale możesz przewieźć troche w bagażu nadawanym.

Tak, z tymi ravioli to serio, oni są kuchennymi faszystami, widziałam nawet jak ktoś się popłakał bo mu nie wyszło danie tak jak chciał
Gdyby Ci się udało dostać suchy chleb, albo wysusz bułki na ich słońcu, i zrób im warzywa z bułka tartą. Oni tego nie znają a wszystkim bardzo smakuje. Kalafiora dostaniesz, do tego ziemniaka z masełkiem, solą i koperkiem, mizerię. Taki typowy polski obiad.

Ale jeśli tylko dla siebie chcesz gotować to ja bym jednak wcinała ich jedzenie

.
bede korzystać z gościności couchsurfingu i w ramach podziękowania chciałam zrobić cos polskiego.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Aha. No to ja z doświadczenia mówię że zjedzą
czyli zalezy na kogo się wtrafi i gdzie.
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Akurat alkoholem się nie interesowałam, ale czytałam na innym forum, że ceny fajek są porównywalne do takich sklepowych, może być kilkadziesiąt groszy drożej.
Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Ichniejsze gnochi (nawet nie wiem czy tak się to pisze - nioki się czyta) to nie coś podobnego do naszych kopytków? Sprawdź, bo mogą Ci powiedzieć, że gorsza wersja ich dania.
Może łazanki? Nie wiem czy to polskie, nie wiem czy znają makaron z kapustą... Choć kiszonej pewnie nie dostaniesz tak czy siak...
no i kiszona to pewnie, nie w zwyklym sklepie. a po mieście latac nie będe.
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No, dokładnie. Kopytka odpadają. Podejrzewam że pomidorówka też ich nie powali
oj tam, oj tam. chciałam szybko i łatwo
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Może kartacze z mięsem?
a to już dla mnie za wysoka szkoła jazdy

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam, ja nie palę, tylko tak słyszałam, zapewne masz rację. Może analogiczna sytuacja zachodzi w przypadku alkoholu, a chociażby w przypadku piwa, a nie tam jakiegoś alkoholu na wypasie. Choć wydaje mi się, że o polskiej wódce też czytałam, ale nie dam sobie ręki uciąć
Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, że pomidorówka to ich zupa, którą my odgapiliśmy?

Pierogi można zrobić, ale nie będzie łatwo znaleźć takiego nadzienia, żeby było po polsku. Próbowałabym ziemniaka z ricottą, kminkiem i odrobiną startego żółtego sera. Kopytek nie znają, gnocchi są inne w smaku i konsystencji, więc to nie to samo. Leniwych też nie znają. Kapusty kiszonej nie ma tam w sklepach. Ale mają ziemniaka i można zrobić placki ziemniaczane, których też raczej nie znają.
zobacze co wyjdzie na miejscu, co będzie w sklepie i jaki będe miała humor

a z alkoholi to też chcę tylko jedną puszke kupic, więc nawet jeśli wydam na nia wiecej to jakoś przeżyje.
dzięki za propozycje.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:50   #3969
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Zszokuj ich plackami ziemniaczanymi z cukrem xD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:51   #3970
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Najprostsze - ziemniaki, cebula i można dać prosciutto jak się boczku nie znajdzie. Dla mnie kopytk i gnocchi to to samo leniwych nie zrobi bo może mieć problemy z dostaniem odpowiedniego twarogu. Może zrobić placki ziemniaczane ale dla mnie to za wiele wspólnego nie ma z tradycyjną polską kuchnią
Placki sa tutaj popularne a oni ich nie znaja, o to chodzi zeby im pokazac cos nowego. W markecie większym jak pamiętam mieli twaróg, ale to zależy czy taki market jest pod ręką. Nie wiem też, czy oni znają gołąbki. Knedle można zrobić, z owocami jakimis. Albo pierogi ze śliwkami.


Im smakuje żubrówka i się jarają żubrem na etykiecie. Może zapoluj na to na lotnisku.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2013-08-23 o 22:52
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:51   #3971
martyneczkaa3
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 980
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
1) jakie są ceny na bezcłówce na lotniskach? chodzi mi konkretnie, ile będzie kosztowac piwo nasze polskie ?
ostatnio jak leciałam,to nie na lotnisku ale w samym samolocie były mega tanie alkohole i papierosy, np. Finlandia smakowa 0,7 za ok. 30zł, sztanga papierosów wychodziła 8z groszami za paczke, gdzie normalnie 11 (słyszałam jak ludzie rozmawiali). Ludzie naprawde dużo brali więc musiało się opłacać, lotnisko ma chyba jednak dużo droższe ceny
martyneczkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 22:52   #3972
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Weź ze sobą polskiego chleba może ich pieczywa się nie da jeść, może będzie to dla nich ciekawe doświadczenie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:58   #3973
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Może kartacze z mięsem?
jajka z ziemniorami i szczypiorkiem. a do picia jogurt naturalny z braku maślanki

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Weź ze sobą polskiego chleba może ich pieczywa się nie da jeść, może będzie to dla nich ciekawe doświadczenie
widzę, że nie tylko ja mam "traumę" po włoskim pieczywie
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 23:17   #3974
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Czytałam gdzieś, że regularne zażywanie witaminy C korzystnie wpływa na pękajace naczynka, zapobiega powstawaniu nowych itd. I tak myślę, lepiej brać "czystą" wit.C w tabletkach czy np rutinoscorbin? Jaka dawka byłaby ok i czy to może przynieść jednocześnie jakies efekty uboczne?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 23:45   #3975
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że regularne zażywanie witaminy C korzystnie wpływa na pękajace naczynka, zapobiega powstawaniu nowych itd. I tak myślę, lepiej brać "czystą" wit.C w tabletkach czy np rutinoscorbin? Jaka dawka byłaby ok i czy to może przynieść jednocześnie jakies efekty uboczne?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
C chyba nie mozna przedawkowac, nadmiar sie wydala. To jest dobry patent jak sie pije, trzeba wziac troche wiecej i sie nie ma kaca
Idz do apteki i porownaj sobie sklad i ceny, rutinoscorbin chyba nie ma wcale najlepszego skladu za to cene ma dosc sporawa.
Ja tez mam problem z naczynkami i mi to pomaga, efektow ubocznych nie zauwazylam, za to hemoglobina ladnie stoi, bo sie lepiej zelazo wchlania.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 06:23   #3976
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Czy lekarz rodzinny przepisze mi lek z inhibitorem pompy protonowej z wyższą dawką, tj. 40 mg, np. Nolpazę? Przyjmuję Gasec, ale to jest za mała dawka, a do gastrologa dostanę się najwcześniej w grudniu. W karcie mam wpisy o moich problemach żołądkowych. Mogę niby próbować telefonicznie poprosić o przepisanie, bo lekarz zna mój problem, ale nie wiem, czy to przejdzie? Piszę o gastrologu.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 07:39   #3977
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Odp: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że regularne zażywanie witaminy C korzystnie wpływa na pękajace naczynka, zapobiega powstawaniu nowych itd. I tak myślę, lepiej brać "czystą" wit.C w tabletkach czy np rutinoscorbin? Jaka dawka byłaby ok i czy to może przynieść jednocześnie jakies efekty uboczne?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rutinoscorbin bo na naczynka wpływa też rutyna a nie tylko witamina C. Zresztą nie musi być Rutinoscorbin może być coś innego z rutyną i wit C.
Sama biorę od jakiegoś czasu, po 1 tabletce dziennie

Witaminy C nie da sie przedawkować bo się ją wydala z moczem. Oprócz rutinoscorbinu biorę też tabletki ze skrzypem polnym, w którym równiez jest witamina C. Według producenta zaspokajam 100% dziennego zapotrzebowania na wit C tym skrzypem a skutków ubocznych nie zauważyłam. No a jeszcze przecież w owocach i warzywach jest witamina C. Myślę, że to są za małe dawki, żeby były jakieś skutki uboczne
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 07:41   #3978
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że regularne zażywanie witaminy C korzystnie wpływa na pękajace naczynka, zapobiega powstawaniu nowych itd. I tak myślę, lepiej brać "czystą" wit.C w tabletkach czy np rutinoscorbin? Jaka dawka byłaby ok i czy to może przynieść jednocześnie jakies efekty uboczne?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sama wit C to za mało, bo to przede wszystkim rutyna uszczelnia naczynia, także to rutinsocscorbin jest lepszym wyborem Ja biorę 1 lub 2 tabletki dziennie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 07:47   #3979
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
khloe, chyba kupiłaś parafinę o zapachu jaśminu
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
dziwna sprawa, wygląda jakby kosmetyk składał się tylko z parafiny i zapachu/olejku eterycznego (zakładam, że jaśminowego). nie widzę powodów dla których to miałoby coś dobrego robić z włosami, ale może ktoś bardziej się na tym znający coś powie.

znalazłam na innej stronie takie info:



nie za wiele rozumiem, ale może to jakiś trop
Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Khloe no niestety tak Ale moze twoje włosy polubią parafinę Nie wszystkim nie słuzy
no wiec czuję, że to musi być sama parafina, bo
a)na tym jasminowym jest napisane, że to olejek do włosów, na kokosowyn jest tylko napisane że to olej kokosowy. Więc ten jaśminowy to jakaś ściema skoro tylko do włosów można go używać
b) nałożyłam to dzisiaj na włosy i umyłam 2 razy ręce, a nadal mi śmierdzą parafiną
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 08:16   #3980
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
b) nałożyłam to dzisiaj na włosy i umyłam 2 razy ręce, a nadal mi śmierdzą parafiną
Parafina nie ma zapachu...
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 09:38   #3981
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Też się nacięłam na ten olejek. To sama parafina niestety.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 11:14   #3982
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Też się nacięłam na ten olejek. To sama parafina niestety.

a warto w ogóle to nakładać na włosy?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:36   #3983
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
C chyba nie mozna przedawkowac, nadmiar sie wydala. To jest dobry patent jak sie pije, trzeba wziac troche wiecej i sie nie ma kaca
Idz do apteki i porownaj sobie sklad i ceny, rutinoscorbin chyba nie ma wcale najlepszego skladu za to cene ma dosc sporawa.
Ja tez mam problem z naczynkami i mi to pomaga, efektow ubocznych nie zauwazylam, za to hemoglobina ladnie stoi, bo sie lepiej zelazo wchlania.
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Rutinoscorbin bo na naczynka wpływa też rutyna a nie tylko witamina C. Zresztą nie musi być Rutinoscorbin może być coś innego z rutyną i wit C.
Sama biorę od jakiegoś czasu, po 1 tabletce dziennie

Witaminy C nie da sie przedawkować bo się ją wydala z moczem. Oprócz rutinoscorbinu biorę też tabletki ze skrzypem polnym, w którym równiez jest witamina C. Według producenta zaspokajam 100% dziennego zapotrzebowania na wit C tym skrzypem a skutków ubocznych nie zauważyłam. No a jeszcze przecież w owocach i warzywach jest witamina C. Myślę, że to są za małe dawki, żeby były jakieś skutki uboczne
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Sama wit C to za mało, bo to przede wszystkim rutyna uszczelnia naczynia, także to rutinsocscorbin jest lepszym wyborem Ja biorę 1 lub 2 tabletki dziennie.
super, dziękuję, w takim razie kupię coś z rutyną
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:59   #3984
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:03   #3985
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na niektóre filmy jest limit, niewiele, ale jest w godzinach szczytu (weekend) nie można ich za darmo obejrzeć, ale np bladym świtem w poniedziałek już tak
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:20   #3986
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

w jakich perfumach (wodach toaletowych, perfumowanych) znajde jako glowna nute zapachu jasmin?
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:25   #3987
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:30   #3988
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
w jakich perfumach (wodach toaletowych, perfumowanych) znajde jako glowna nute zapachu jasmin?
Dior Pure Poison, Thierry Mugler Alien.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:30   #3989
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja mam konto, ale loguję się tylko gdy wyświetla się napis "aby obejrzeć film zaloguj się" no i wtedy mogę go oglądać, a tak to by nie było opcji
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:36   #3990
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.20

Jecie tę białą część kapusty pekińskiej? Czy odkrajacie a jecie same zielone liście?
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.