Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 19:09   #3961
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
oj, szkoda w razie czego służę odlewkami
Jak się zdecyduję co mnie najbardziej interesuje to może pomęczę o odlewki. Dziękuję za pomoc.


A dla zainteresowanych odżywką dwufazową Pantene - wczoraj rano myłam włosy, są doskonale czyste dalej, ale niestety oprócz grzywki. Zobaczę rano czy wystarczy ją umyć czy też już całość będzie do prania.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 07:15   #3962
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI



ice
czekam w takim razie na dalsze relacje z odżywki Pantene


Dziewczyny, próbowała któraś z Was tusz L`Oreala Milion Lashes? Wczoraj widziałam reklamę w TV z Evą Longorią i tak mnie jakoś zaciekawił. Akurat będę lada moment na kupnie tuszu i chciałabym coś nowego wypróbować a opinie w KWC są skrajnie różne...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 09:18   #3963
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Jak chcesz dobrego L'oreala to kup sobie Double Extenshion z serum. Tamtego ja szczerze polecam a i opinie w KWC raczej pochlebne, a o Million Lashes nic nie wiem.

Włosy czyste, grzywka do mycia tylko.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 09:32   #3964
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak chcesz dobrego L'oreala to kup sobie Double Extenshion z serum. Tamtego ja szczerze polecam a i opinie w KWC raczej pochlebne, a o Million Lashes nic nie wiem.

Włosy czyste, grzywka do mycia tylko.
Hmmm...jakoś do tuszy 2-fazowych nie mam przekonania, bo boję się, że mi się rzęsy będą sklejać. Ale poczytam opinie jeszcze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 09:55   #3965
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No właśnie on nie skleja a też nigdy nie miałam przekonania

Mojego poszukiwania podkładu ciąg dalszy - testowała któraś z was może podkład Pharmaceris F?
Robiłam właśnie zakupy w aptece i wpadł mi w oko. A, Nosku, skusiłam się przy okazji tych zakupów na Biovax do włosów suchych i zniszczonych, więc nie będę męczyć o odlewki i mam nadzieję, że będzie dobry. Był w zestawie z serum i czepkiem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:27   #3966
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Widziałam tylko te niedobitki w Krakowskiej, ale w sumie nigdzie indziej nie patrzyłam, bo nie mam czasu się wybrać na spokojne zakupy. Dzisiaj będę u dentysty to odwiedzę Firlita na Długiej. Z tego co było w Krakowskiej nic nie wybrałam, ale dwa kolory z wzornika mi się podobają - bodajże 323 i 327, ale mogłam pomylić.

A Ty znalazłaś w końcu? Naszego miasta chyba Bell nie lubi - wszędzie wizażanki kupują bez problemu a u nas trzeba się naszukać miesiącami.
Znalazłam, dostawili w osiedlowym
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Maybelline Color Sensational - Nude Pearl
A ja polecam nektarynkowy (nie wiem dlaczego coś mi każe tak nazywać ten kolor ) Exquisite Pink
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Jestem, jestem No jest lepiej To ta kuracja tlenowa? bo jak tak to ja miałam tonik, mama maskę nawilżającą i kremy. i była spoko
Moja koleżanka z cerą naczynkową jest zachwycona tą serią do twarzy
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Na razie frunie do mnie nowy Bronzing Shimmer Powder Gosha w odcieniu 002 Pink (daję zdjęcie kolekcji, ale na all jeden sprzedawca ma lepsze real fotki). W sumie nawet go nie widziałam na żywo, ale skusiłam się po opowieściach rzyrafki i zdjęciach na necie, a ostateczną decyzję podjęłam widząc go na All za 30zł z przesyłką podczas gdy sugerowana cena sklepowa to 59,9zł! Mam nadzieję, że szybko do mnie dotrze i nie będę zawiedziona.
Kradziejka ale już kliknęłam sobie swojego u mojej ulubionej sprzedawczyni tylko na razie chyab nie będę prosić o wysyłkę, chyb apoczekam do jesiennej kolekcji która pewnie we wrześniu się pojawi
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Trzecia wizyta u dentysty zaliczona.
:brawo:
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm to chyba sobie odpuszczę Colorstaya. Chociaż Healthy Mix mnie trochę nie przekonuje, bo ten wcześniejszy podkład dziesięciogodzinny Burżuja bardzo mi się podobał z próbki, a już jak go kupiłam to się okazało, że się waży i wysusza. Teraz trochę boję się powtórki z rozrywki.
Mnie też kusi ten HM, ale 10HSE zapchał i jakoś mi się nie spieszy po próbkę tego nowego. A kusi avonowy w płynie z serii Magix.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Ja powoli nadrabiam Was
Nie mam teraz za bardzo czasu na wizaż, codziennie gdzieś imprezujemy u rodzinki, a to imieniny, a to urodziny i wracamy późnym wieczorem.
Małż spisuje się na razie świetnie
No to super, że jets ok

U mnie- nie wiem jak, może to jednak miłość, staramy się jakoś na nowo "dotrzeć" w środę wróciłam od babci, już od pierwszego spotkania z TŻ wychodzą takei absurdalne nieporozumienia, że nie wiadomo czy rzucać sie pod pociąg czy co. W każdym razie za parę chwil chowamy dumę i próbujemy pokonać focha. wczoraj też masakra była i udało się pogodzić. A dziś jedziemy nad Solinę na weekend pod namiot, trochę się boję czy nie wypalę z jakąś głupotą i nie zepsuję, ale będę się starać, motywacja wraca
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Koniec końców kupiłam tylko lakier Bell FC w kolorze 323 z nowej palety - jasna czerwień, lekko koralowa, z drobinkami. Jakby ktoś jeszcze szukał w Krakowie to wszystkie nowe kolory są na Salwatorze.
A ja od babci przywiozłam burakowy 325 a wczoraj u siebie dorwałam 322- jest ton ciemniejszy od burżujowego sołlaka, ale tego musiałam wywalić bo sie strasznie rozwarstwił, ale zrobiłam to bez żalu bo i tak wymagał 3 warstw a to nei dla mnie. Kusi mnie jeszcze ten niebieski z nowej palety- właściwie to nie mam żadnego takiego

A co do tuszu loreala to jaki polecasz? Złoty, niebieski czy bordowy?
Ja chyba zainwestuję w Telescopica jak mi się cokolwiek raczy skończyć, testowałam wersję Carbon, fajna, tylko teraz nie wiem czy może spróbować klasyka?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
kochanie gratulacje!
I ja gratuluję

Ze zużyciami jakoś idzie- w ciągu ostatnich dni po powrocie od MagJi poszły: mini olejek Nuxe, szampon Pantene Nature Fusion, filtr Ori 30, i Ori krem do rąk Nie przybyło nic z pielęgnacji a z kolorówki no to te 2 lakiery Bell, kredka do oczu Ikebana Vipera w kolorze Sepia- śliczny brąz ciemnej wyschniętej ziemi i cień Pierre Rene jasno-morsko-turkusowy chciałam jeszcze a inne kolorki z tej serii ale nie było u babci a wszędzie indziej są jeszcze stare wersje tych cieni z inną paletą

Aaa i wygrałam z sierpniowego JOYa zestaw do makijażu Kosmetyki MAC, piszą, że warte 460 zł (podkład Face&Body F., tusz Opulash, cień prasowany beżowy, puder Mineralize Skinfinish i błyszczyk różowy Cremesheen Glass) Oby szybko przyszedł, bo już nie mogę sie doczekać :tuptup:

Drogę do babci mam przez Rzeszów, tam jest sieć drogerii Wispol, normalnie dostałam oczopląsu- jest cała linia Lumene Natural Code z kolorówki i pielegnacji, pełne szafy kolorówki chyba ze wszystkiego, kilka ciekawych marek pielęgnacji włosowych, pełne zaopatrzenie polskich producentów pielegnacji i wszystko ciutkę tańsze niż tu. Wracając z Soliny odwiedzamy znajomych w tym mieście, więc liczę, że się wyrobimy i do Wispolu

Aha, Karolinko doszła kredeczka?

Musze się spakować, wydepilować, zaczesać paznokcie na szczęście zrobiłam u babci to może jakos wytrzymają.
No to żegnam na kolejne kilka dni, bawcie się dobrze
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:34   #3967
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag no to kocia mama z Ciebie pełną gębą
No ba! Mam to w genach - po mamie, która od dzieciństwa uganiała się za kotami i dokarmiała te bezpańskie, i tak już jej zostało.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Napiszę Wam co dostaliśmy w prezencie ślubnym- wszyscy w zasadzie dawali kasę, tylko mój chrzestny kupił prezenty: mikrofalówkę LG, opiekacz Tefal, robot kuchenny Philips, ekspres Nescafe Dolce Gusto z zestawem wkładów, filiżanką i szklanką do Latte(to mi się najbardziej podoba, tylko jeszcze nie patrzyłam jaki kolor, ale chciałabym czerwony metaliczny) i jeszcze masażer do stóp przydał się po weselu. No i niektórzy zamiast kwiatów kupili wina, czekoladki, misie i ręczniki w kolorach od kremu do beżo-brązu (to już wiem jaką będziemy mieć łazienkę). Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
Małż spisuje się na razie świetnie
Prezenty faktycznie fajne i przydatne. Dobrze, że nie dostaliście zbyt wielu, bo mogły by być 3 żelazka i 2 mikrofalówki i co Wam po tym. A z winkami zamiast kwiatów też dobry pomysł. Jeszcze się spotkałam z kuponami totolotka, ale to zwykle młodzi sobie życzyli już na zaproszeniach.
A co do męża - oby tak dalej!


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale tu cisza
Ja od rana wzięłam się za porządki. Wywaliłam z szafy trochę niepotrzebnych już ciuchów, ale jakoś luźniej się wcale nie zrobiło A tu na jesień chciałabym coś jeszcze dokupić.
Ja chyba już nie za bardzo mam co wywalać, bo nie tak dawno robiłam przegląd, ale miejsca i tak nie mam. A też muszę sobie kupić parę ciuchów.

Wczoraj z nudów w pracy wyskoczyłam na chwilę na galerię i już mam parę pomysłów jak spożytkować ponad 400zł Szkoda tylko, że tych 400zł na zbyciu brak
Co prawda nic nie mierzyłam, ale prawie na pewno kupię taki cieniutki szaliczek czarny w kwiatki w Croppie, sweterek na guziczki w Re (myślę nad brązem i niebieskim) i może bluzę w Housie. A jeszcze marynarki na jeden guzik ze spodniami do kompletu podobały mi się w Re. Sponsora szukam, na gwałt!

A co do porządków, to przedwczoraj rozprawiłam się z wszelkimi pończochami, rajstopami, podkolanówkami i skarpetkami. Trochę zaliczyło kosz, a resztę uporządkowałam i okazało się, że mam więcej niechodzonych jeszcze zapasów niż sądziłam.

No i jeszcze czeka mnie porządek w pudłach z papierami i szafce zawalonej po brzegi rupieciami niezbędnymi do życia, którym to tę niezbędność muszę powtórnie zweryfikować


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to będę cierpliwie czekać A jakością zdjęć pielęgnacji się nie przejumuj, nic nie zauważyłam, w końcu nie to było ważne
Jak się w końcu za to zabiorę, na pewno dam znać

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No rodzina zaczyna się skarżyć, że albo przestanę piec, albo wyrzucamy wagę z łazienki
A jaki blender kupiłaś? Ja chciałam sobie kupić brauna też - ten "profesjonalny". Ale nie umiem się zdecydować na "przystawki", więc póki co odłożyłam to na przyszłość
No i o depilatorze też myślę, ale skoro działa stary, to jakoś mi głupio kupować nowy...
No to najprościej wyrzucić wagę! Albo chociaż ją schować

Blender wzięłam najprostszy, ale z tej profesjonalnej serii. Chciałam ten z przystawkami a la robot, ale nie było go w Tesco, a akurat przez 2 dni była zniżka 20% na Brauna, więc zdecydowałam się na 6550MCA. Najbardziej zależało mi na stalowej końcówce do blendowania, ubijaczce i małym albo średnim pojemniku do siekania. Tu mam średni. A z tego, co widziałam inne końcówki można z powodzeniem dokupić osobno, więc może sobie kiedyś kupię tą, co chciałam.

A Tobie przy takim sprzęcie w kuchni, to chyba wystarczy jakaś podstawowa wersja. Na pewno już nie ta najbardziej wypasiona, z hakiem do wyrabiania ciasta.

Co do depilatora to nie mam wcale. Co prawda na 18stkę sobie takowy zażyczyłam, ale po paru nieudanych próbach sprzedałam go na Allegro, a teraz znów chciałabym spróbować. A nuż mój próg bólu się zmienił
Z drugiej strony boję się, że moje naczynka tego nie wytrzymają i już sama nie wiem W sumie mogłabym go używać tylko do pach (jak się w ogóle przełamię), a do całej reszty golarki, ale znów zakup depliatora w zestawie z golarką, to już droższy wydatek. No i dumam.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie pisałam, ale z TŻ planujemy ślub w przyszłym roku na wiosnę więc będziemy mieć teraz sporo pracy. Jak masz jakieś porady, to chętnie posłucham
No, no, no, gratuluję decyzji


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie on nie skleja a też nigdy nie miałam przekonania
A da się nim umalować na szybko? Bo rano to ja się maluję ekspresem, w 5min. Oczywiście odpuszczając jakiekolwiek cienie, tylko podkład, puder, róż i tusz.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mojego poszukiwania podkładu ciąg dalszy - testowała któraś z was może podkład Pharmaceris F?
Niet
A testowałaś Vichy Aera Teint Pure? Sama spróbowałam po pochwałach noska i kupiłam. Co prawda traf chciał, że miałam próbkę z gazety, ale myślę, że spokojnie w aptekach powinni Ci dać. Mi on bardzo przypasował, bo jest lekki, naturalny i trwały. Mojej siostrze też się spodobał i też jej kupiłam.

****************
Ależ mam dziś rozwalony dzień. Wstałam o 6, żeby się zarejestrować do lekarza, bo mi potrzebne zwolnienie do pracy na czas tych moich zabiegów na kolana. Co prawda nic nie załatwiłam, bo jednak muszę przyjść w poniedziałek, ale mniejsza z tym. Wróciłam do domu i poszłam spać dalej. No i wstałam po 12 Zjadłam II śniadanie i kompletnie nie wiem co ze sobą począć, nic mi się nie chce.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 13:31   #3968
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ale się umęczyłam Wykosiłam trawsko na podwórku i tak mnie teraz wszystko boli, że chyba jutro nie wstanę

ice
no to może się zdecyduję na ten tusz, ale zobaczę jeszcze

rzyrafko hej, dawno Cię nie było i znów wyjeżdżasz Mam nadzieję, że wypad z TŻ się uda.
I gratuluję nagrody, pochwal się fotkami koniecznie jak już ten zestaw do Ciebie dotrze

Mag jest już w RE nowa kolekcja?
Ja póki co na gwałt potrzebuję jakieś czółenka na niskim obcasie do biegania w czasie pracy jak trzeba będzie coś na mieście załatwić, iść do urzędu itp. Póki co zostałam o jednych balerinach i granatowych czółenkach z CCC, w których jeżdżę autem, ale od pedału gazu cały prawy but jest zdarty na pięcie i nie nadaje się zbytnio na wyjście do ludzi

Zmykam, bo zaraz jadę z tatą do sklepu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:56   #3969
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mnie też kusi ten HM, ale 10HSE zapchał i jakoś mi się nie spieszy po próbkę tego nowego. A kusi avonowy w płynie z serii Magix.
No właśnie mi 10HSE też nie podszedł - wysuszał mi skórę i zbierał się w porach, więc opinie że ten jest podobny trochę mnie zastanawiają.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja od babci przywiozłam burakowy 325 a wczoraj u siebie dorwałam 322- jest ton ciemniejszy od burżujowego sołlaka, ale tego musiałam wywalić bo sie strasznie rozwarstwił, ale zrobiłam to bez żalu bo i tak wymagał 3 warstw a to nei dla mnie. Kusi mnie jeszcze ten niebieski z nowej palety- właściwie to nie mam żadnego takiego
Mi też się 325 podoba, ale mam przeczucie, że nie będę go używać, więc odpuściłam sobie zakup. W sumie to rozczarowujące są te nowe kolory na żywo. Dużo się ich naszukałam, ale nie było warto.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A co do tuszu loreala to jaki polecasz? Złoty, niebieski czy bordowy?
Ja chyba zainwestuję w Telescopica jak mi się cokolwiek raczy skończyć, testowałam wersję Carbon, fajna, tylko teraz nie wiem czy może spróbować klasyka?
Granatowy polecam, ten z serum wzmacniającym rzęs. Innych DE nie miałam. A Telescopic klasyczny to tusz, który źle wspominam, nie dość że nietrwały, to jeszcze efekt marny.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaa i wygrałam z sierpniowego JOYa zestaw do makijażu Kosmetyki MAC, piszą, że warte 460 zł (podkład Face&Body F., tusz Opulash, cień prasowany beżowy, puder Mineralize Skinfinish i błyszczyk różowy Cremesheen Glass) Oby szybko przyszedł, bo już nie mogę sie doczekać :tuptup:
Gratulacje, super wygrana

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to żegnam na kolejne kilka dni, bawcie się dobrze
Udanego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A da się nim umalować na szybko? Bo rano to ja się maluję ekspresem, w 5min. Oczywiście odpuszczając jakiekolwiek cienie, tylko podkład, puder, róż i tusz.
Da się cały sekret z tym tuszem to malować tuszem po bazie dopóki jest mokra.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A testowałaś Vichy Aera Teint Pure? Sama spróbowałam po pochwałach noska i kupiłam. Co prawda traf chciał, że miałam próbkę z gazety, ale myślę, że spokojnie w aptekach powinni Ci dać. Mi on bardzo przypasował, bo jest lekki, naturalny i trwały. Mojej siostrze też się spodobał i też jej kupiłam.
Nie testowałam, poproszę o próbkę w aptece. Pharmaceris kusi bardziej, bo jest tańszy o ponad połowę, a szykują mi się wydatki w postaci pudru Shiseido Luminizing i botków na jesień. No i tuszu do rzęs, bo wibrujący EL już powoli mi się kończy. Muszę więc racjonalizować wydatki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2010-08-20 o 13:58
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:27   #3970
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko: to chyba kolejna Twoja kosmetykowa wygrana? Gratuluje

Udanego wypadu z TŻ
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:11   #3971
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za gratulacje Szczęśliwa jestem cały czas, aż mi głupio

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko, Estello, isa dzięki za otagowanie bloga, na pewno się odwdzięczę ale kompletnie nie mam ostatnio czasu na to, mam nadzieję, że w weekend nadrobię.
A Tobie należą się baty za ukrywanie bloga! I również gratulacje

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Włosy czyste, grzywka do mycia tylko.
Ja mam tak zawsze - włosy sa czyste 3 dni, a grzywkę muszę myć codziennie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaa i wygrałam z sierpniowego JOYa zestaw do makijażu Kosmetyki MAC, piszą, że warte 460 zł (podkład Face&Body F., tusz Opulash, cień prasowany beżowy, puder Mineralize Skinfinish i błyszczyk różowy Cremesheen Glass) Oby szybko przyszedł, bo już nie mogę sie doczekać :tuptup:
Ty to masz szczęście! Gratulacje No i fajnie, że znalazłaś motywację do zmian z TŻtem, trzymam kciuki, żeby się udało
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Blender wzięłam najprostszy, ale z tej profesjonalnej serii. Chciałam ten z przystawkami a la robot, ale nie było go w Tesco, a akurat przez 2 dni była zniżka 20% na Brauna, więc zdecydowałam się na 6550MCA. Najbardziej zależało mi na stalowej końcówce do blendowania, ubijaczce i małym albo średnim pojemniku do siekania. Tu mam średni. A z tego, co widziałam inne końcówki można z powodzeniem dokupić osobno, więc może sobie kiedyś kupię tą, co chciałam.

A Tobie przy takim sprzęcie w kuchni, to chyba wystarczy jakaś podstawowa wersja. Na pewno już nie ta najbardziej wypasiona, z hakiem do wyrabiania ciasta.

Co do depilatora to nie mam wcale. Co prawda na 18stkę sobie takowy zażyczyłam, ale po paru nieudanych próbach sprzedałam go na Allegro, a teraz znów chciałabym spróbować. A nuż mój próg bólu się zmienił
Z drugiej strony boję się, że moje naczynka tego nie wytrzymają i już sama nie wiem W sumie mogłabym go używać tylko do pach (jak się w ogóle przełamię), a do całej reszty golarki, ale znów zakup depliatora w zestawie z golarką, to już droższy wydatek. No i dumam.
No właśnie mi też najbardziej zależy na metalowej końcówce Ale jeszcze kusi to coś do kruszenia lodu lub końcówka do tarcia. Strasznie nie lubię tarcia ziemniaków No ale tych dwóch końcówek nie ma w jednym zestawie, a jedna pojedyncza jest droga (na allegro ta do tarcia była za ok 150 złotych). Pewnie się zdecyduję na tę pierwszą, bo tarkę to sobie kupię do KitchenAida, ale to za jakiś czas, głupio tak kupować wszystko na raz
A o tym haku nawet nie myślałam, Kiciuś zagniata super sam

Jeśli pękają Ci naczynka, to raczej nie polecam depilatora. Mi pękają na udach i muszę je golić, bo depilator zrobił mi na nich masakrę Za to do pach nie wyobrażam sobie nic innego, choć początki były baaardzo trudne... Ja mam taki depilator z golarką i powiem Ci, że jej nie używam - nie goli na gładko jak zwykła maszynka jednorazowa (mam Philipsa pomarańczowego, nawet nie wiem, czy nadal je sprzedają), ale może te nowe są lepsze...



Jestem nienormalna Poszłam do sklepu po szpinak, a wróciłam z dwoma lakierami Eveline. To numery 603 (prawdziwy pomidor malinowy) i 495. Były po 4.99, szkoda było nie kupić Nie wiem, czy to nowość, dla mnie tak, wcześniej ich nie widziałam
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 15:20   #3972
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Kochanie: nie widziałam tych lakierów Jakie były inne kolory?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:22   #3973
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja polecam nektarynkowy (nie wiem dlaczego coś mi każe tak nazywać ten kolor ) Exquisite Pink
No bo on taki jest. Nie brzoskwiniowy, bo brzoskwinki są bardziej wyraziste w kolorze, a taka delikatna nektarynka właśnie. I coś czuję, że też będzie mój, ale to kiedyś.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka z cerą naczynkową jest zachwycona tą serią do twarzy
Jeśli mowa o Kuracji Dotleniającej, to ja mam traumatyczne wspomnienia po niej. No ale może od tego czasu coś zmienili na lepsze, bo miałam ją zaraz jak wyszła, czyli ładnych parę lat temu. Niemniej jednak po tym fakcie moje zaufanie do Sorayi spadło do zera i dla mnie ta firma nie istnieje

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kradziejka ale już kliknęłam sobie swojego u mojej ulubionej sprzedawczyni tylko na razie chyab nie będę prosić o wysyłkę, chyb apoczekam do jesiennej kolekcji która pewnie we wrześniu się pojawi
Jaka kradziejka! Najpierw sama mnie namawiasz, skuś się, pasowałby Ci, a teraz od kradziejek wyzywasz
Ale fakt faktem, miałaś rację, pasuje mi Póki co używałam go solo jako różu, ale popróbuję też łączyć go z innymi, myślę, że z Dallasem będzie się ładnie komponował.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale się umęczyłam Wykosiłam trawsko na podwórku i tak mnie teraz wszystko boli, że chyba jutro nie wstanę
Na zakwasy dobre jest piwko albo kisielek, zależy co wolisz. A najlepiej to jutro wsiądź na jakiś rower i je rozruszaj, o!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag jest już w RE nowa kolekcja?
Ja póki co na gwałt potrzebuję jakieś czółenka na niskim obcasie do biegania w czasie pracy jak trzeba będzie coś na mieście załatwić, iść do urzędu itp. Póki co zostałam o jednych balerinach i granatowych czółenkach z CCC, w których jeżdżę autem, ale od pedału gazu cały prawy but jest zdarty na pięcie i nie nadaje się zbytnio na wyjście do ludzi
Jest, jest. I o dziwo bardzo fajne rzeczy są, nie to co w wiosenno-letniej. No i nie wiem czy mi się wydaje czy przystopowali trochę z cenami, bo marynarki były po 89-119zł, a pamiętam, że ostatnio i po 139zł bywały.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Da się cały sekret z tym tuszem to malować tuszem po bazie dopóki jest mokra.
Pomyślę nad nim następnym razem. A powiedz mi jeszcze - zauważyłaś jakieś działanie na rzęsy?
Ja póki co kupiłam Volume Collagene +, ten z powiększoną szczoteczką i jestem b. zadowolona. Ładnie rozczesuje, fajnie zagęszcza, a przy dwóch warstwach robi niezłe firanki.
Właśnie, isa, myślę, że ten nowy Milioner będzie podobny, bo kształt szczoteczki mają zbliżony. Tyle tylko, że ja mam zwykłą szczotę, a tu silikon.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie testowałam, poproszę o próbkę w aptece. Pharmaceris kusi bardziej, bo jest tańszy o ponad połowę, a szykują mi się wydatki w postaci pudru Shiseido Luminizing i botków na jesień. No i tuszu do rzęs, bo wibrujący EL już powoli mi się kończy. Muszę więc racjonalizować wydatki.
Ano rozumiem. W takim razie, jak przetestujesz Pharmacerisa, to zdaj relację.
A jakbyś się decydowała na Vichy to chyba taniej niż tu nie znajdziesz. Tyle tylko, że trzeba by dobić do 100zł, żeby się załapać na darmową przesyłkę. Sama tu brałam, a teraz dla siostry wzięłam z Eskulapa, ale tam już dyszkę drożej.

***************
nosku, a miałaś Dolce Latte bananową? Bo sobie lukałam za nią na Allegro i widzę, że prócz tej mlecznej jest i taka Obie kuszą. Ale póki co wykańczam Biovaxa UV i w zapasie czeka jeszcze ten do suchych. Chociaż może dokupiłabym coś wcześniej, bo nie zawsze chce mi się czekać te min. 15min...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:52   #3974
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kochanie: nie widziałam tych lakierów Jakie były inne kolory?
W sumie to nie wiem, ile ich było, bo stały w bałaganie Ale było ich sporo - m.in. jasne i ciemne róże, ciemny fiolet, ciemniejsza czerwień (prawie ją wzięłam), ciemny brąz... ogólnie takie "zwykłe", ale ładne kolory. Może to i dobrze, że nie było niebieskich czy turkusów, bo by kusiły, a po co mi kolejne
A, to głównie takie prawie kremy - te dwa mają mikroskopijne drobinki, prawie ich nie widać, jutro zobaczę, co pokażą na paznokciach
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:31   #3975
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Na zakwasy dobre jest piwko albo kisielek, zależy co wolisz. A najlepiej to jutro wsiądź na jakiś rower i je rozruszaj, o!

Hmm...to może piwko
Jak jutro wstanę to się poruszam trochę, bo posprzątać muszę jeszcze. Póki co przed chwilą umyłam auto. Brudne było strasznie, bo stało cały miesiąc nieużywane. Jedynie 2 razy nim jechałam w czasie urlopu

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jest, jest. I o dziwo bardzo fajne rzeczy są, nie to co w wiosenno-letniej. No i nie wiem czy mi się wydaje czy przystopowali trochę z cenami, bo marynarki były po 89-119zł, a pamiętam, że ostatnio i po 139zł bywały.
O to super Od dawna chcę kupić jakiś nowy żakiet albo marynarkę, chcę taką dłuższą z wywijanymi rękawami.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja póki co kupiłam Volume Collagene +, ten z powiększoną szczoteczką i jestem b. zadowolona. Ładnie rozczesuje, fajnie zagęszcza, a przy dwóch warstwach robi niezłe firanki.
Właśnie, isa, myślę, że ten nowy Milioner będzie podobny, bo kształt szczoteczki mają zbliżony. Tyle tylko, że ja mam zwykłą szczotę, a tu silikon.
O VC też myślałam, ale dawno nie miałam silikonowej szczoty, więc skłaniam się bliżej Milionerowi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:48   #3976
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam tak zawsze - włosy sa czyste 3 dni, a grzywkę muszę myć codziennie
U mnie kłopot z grzywką pogarsza fakt, że sama ją podcinałam ostatnio i wyszło mi szkaradnie krzywo. Tylko czysta jako tako się układa.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jeśli pękają Ci naczynka, to raczej nie polecam depilatora. Mi pękają na udach i muszę je golić, bo depilator zrobił mi na nich masakrę Za to do pach nie wyobrażam sobie nic innego, choć początki były baaardzo trudne... Ja mam taki depilator z golarką i powiem Ci, że jej nie używam - nie goli na gładko jak zwykła maszynka jednorazowa (mam Philipsa pomarańczowego, nawet nie wiem, czy nadal je sprzedają), ale może te nowe są lepsze...
Hmm ostatnio zaobserwowałam u siebie pękanie naczynek na nogach ale nie obwiniałam o to do tej pory depilatora, jakoś nie pomyślałam że to on mi może robić krzywdę.
Też mam z golarką, Brauna, używam jej okazjonalnie, nie przepadam. Moja goli dobrze, ale ja nie lubię - szybciej mi idzie jednorazówką i jakoś wydaje mi się, że bardziej precyzyjnie, tzn. nie opuszczam nic.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pomyślę nad nim następnym razem. A powiedz mi jeszcze - zauważyłaś jakieś działanie na rzęsy?
Hmm jeżeli chodzi o działanie na rzęsy to sama nie wiem - na pewno im nie szkodzi, zero wypadania, ale były wcześniej też w niezłej kondycji, więc ciężko mi zauważyć działanie.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano rozumiem. W takim razie, jak przetestujesz Pharmacerisa, to zdaj relację.
A jakbyś się decydowała na Vichy to chyba taniej niż tu nie znajdziesz. Tyle tylko, że trzeba by dobić do 100zł, żeby się załapać na darmową przesyłkę. Sama tu brałam, a teraz dla siostry wzięłam z Eskulapa, ale tam już dyszkę drożej.
Rzeczywiście tanio i myślę, że z dobiciem do 100zł bym nie miała większego problemu, ale chyba nie chcę tego robić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 19:59   #3977
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko nie dostałam
A kiedy wysyłałaś? Tak sobie zaglądam codziennie do skrzynki, ale, że byłaś u Mag to stwierdziłam, że jeszcze nie wysłałaś.

Gratuluję wygranej z MACa!

A ja muszę dziś pomarudzić. Wróciłam właśnie od dentysty, wprawdzie boleć nie bolało, bo to tylko wymiana plomby, ale wizyta opóźniła się o ponad 0,5 godz. a i tak po pracy czekałam na nią 1,5...
Na dodatek chyba mnie przewiało, bo boli mnie kark, szyja, nie mogę wcale nie ruszać ;/

Kupiłam za to odżywkę w sprayu tę nową Pantene i żel Palmolive z minerałami, ale już w nowym, smuklejszym opakowaniu

Ja Healthy Mix lubię i prawdopodobnie wrócę do niego zimą, bo na razie Almost Powder Clinique to moja wielka miłość
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 21:23   #3978
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Robiłam właśnie zakupy w aptece i wpadł mi w oko. A, Nosku, skusiłam się przy okazji tych zakupów na Biovax do włosów suchych i zniszczonych, więc nie będę męczyć o odlewki i mam nadzieję, że będzie dobry. Był w zestawie z serum i czepkiem.
Super, mam nadzieję że się sprawdzi.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A Tobie należą się baty za ukrywanie bloga! I również gratulacje
eee, na tym blogu nic jeszcze nie ma

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No bo on taki jest. Nie brzoskwiniowy, bo brzoskwinki są bardziej wyraziste w kolorze, a taka delikatna nektarynka właśnie. I coś czuję, że też będzie mój, ale to kiedyś.
Kusicie tymi błyszczykami. Mam tylko jeden i właściwie na wykończeniu
Cytat:
Napisane przez MagJa
nosku, a miałaś Dolce Latte bananową? Bo sobie lukałam za nią na Allegro i widzę, że prócz tej mlecznej jest i taka Obie kuszą. Ale póki co wykańczam Biovaxa UV i w zapasie czeka jeszcze ten do suchych. Chociaż może dokupiłabym coś wcześniej, bo nie zawsze chce mi się czekać te min. 15min...
nie miałam bananowej, ale zaraz popatrzę .. ogólnie to nic mi się w szafkach nie mieści a ja znoszę ciągle jak opętana

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

MagJa popatrzyłam na tą maskę bananową i to jest jakaś ściema. jak się przyjrzysz to widać napis anti age i da się zauważyć, że ten banan jest doklejony a ja wąchałam tą maskę i ona nie pachnie bananami na pewno
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 21:30   #3979
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A Tobie należą się baty za ukrywanie bloga! I również gratulacje
Już myślałam, że tylko ja o nim nie wiedziałam. A zapowiada się ciekawie!
Także, nosku, i ode mnie

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie mi też najbardziej zależy na metalowej końcówce Ale jeszcze kusi to coś do kruszenia lodu lub końcówka do tarcia. Strasznie nie lubię tarcia ziemniaków No ale tych dwóch końcówek nie ma w jednym zestawie, a jedna pojedyncza jest droga (na allegro ta do tarcia była za ok 150 złotych). Pewnie się zdecyduję na tę pierwszą, bo tarkę to sobie kupię do KitchenAida, ale to za jakiś czas, głupio tak kupować wszystko na raz
A o tym haku nawet nie myślałam, Kiciuś zagniata super sam
Mnie akurat kruszarka do lodu nie kręci, chyba za rzadko pijam %, ale właśnie przydałyby się te do tarcia do ziemniaków na placki, sera żółtego czy marchewki na surówkę. Też nie lubię tej czynności I wiem, że ona 150zł kosztuje, ale w mojej sytuacji bardziej opłacalne będzie kupić ją osobno, nawet w tej cenie, niż wywalać blisko 300zł i mieć podwójnie niektóre części.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jeśli pękają Ci naczynka, to raczej nie polecam depilatora. Mi pękają na udach i muszę je golić, bo depilator zrobił mi na nich masakrę Za to do pach nie wyobrażam sobie nic innego, choć początki były baaardzo trudne... Ja mam taki depilator z golarką i powiem Ci, że jej nie używam - nie goli na gładko jak zwykła maszynka jednorazowa (mam Philipsa pomarańczowego, nawet nie wiem, czy nadal je sprzedają), ale może te nowe są lepsze...
Ano coś tam pękają, ale nie wiem od czego czy to od ćwiczeń czy tak same z siebie Ostatnio postępów nie zauważam. No i właśnie, te pachy, już chyba dla nich samych mogłabym wydać tą kasę, jeśli bym miała pewność, że dam radę. Tylko kurcze taki podstawowy depilator nie ma żadnych nasadek dla początkujących, a taki bardziej wypasiony nie dość, że ma głowicę startową z mniejszą ilością pęset, to i specjalną nakładkę do depilacji pach czy linii bikini. Zresztą co się będę rozwodzić - myślę albo nad tym, jeśli ma być tylko i wyłącznie sam depilator albo nad tym, jeśli zdecyduję się na cały zestaw. Za pierwszym przemawia cena i możliwość zwrotu w ciągu 100 dni, a za drugim wszelkie nakładki, no i golarka z trymerem. No i nie wiem
Tylko zmartwiłaś mnie tym niedokładnym goleniem...


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jestem nienormalna Poszłam do sklepu po szpinak, a wróciłam z dwoma lakierami Eveline. To numery 603 (prawdziwy pomidor malinowy) i 495. Były po 4.99, szkoda było nie kupić Nie wiem, czy to nowość, dla mnie tak, wcześniej ich nie widziałam
Dobra jesteś! Ale lakierki śliczne.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm ostatnio zaobserwowałam u siebie pękanie naczynek na nogach ale nie obwiniałam o to do tej pory depilatora, jakoś nie pomyślałam że to on mi może robić krzywdę.
Też mam z golarką, Brauna, używam jej okazjonalnie, nie przepadam. Moja goli dobrze, ale ja nie lubię - szybciej mi idzie jednorazówką i jakoś wydaje mi się, że bardziej precyzyjnie, tzn. nie opuszczam nic.
Hmm, no to już nie wiem czy brać z golarką, czy niekoniecznie.
A Brauna masz z 40 pęsetami czy starszego, jeszcze z 20-stoma? Depilujesz pachy czy tylko nogi?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm jeżeli chodzi o działanie na rzęsy to sama nie wiem - na pewno im nie szkodzi, zero wypadania, ale były wcześniej też w niezłej kondycji, więc ciężko mi zauważyć działanie.
Aha.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Rzeczywiście tanio i myślę, że z dobiciem do 100zł bym nie miała większego problemu, ale chyba nie chcę tego robić.
Hehe, rozumiem. Sama też dlatego wolałam zamówić siostrze przy okazji składania zamówienia w Eskulapie niż brać go osobno w Apo-Discounter i coś na siłę dobierać.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Rzyrafko nie dostałam
A kiedy wysyłałaś? Tak sobie zaglądam codziennie do skrzynki, ale, że byłaś u Mag to stwierdziłam, że jeszcze nie wysłałaś.
rzyrafka pewnie prędko Ci nie odpowie, ale ja bym radziła zapytać na poczcie czy aby ta przesyłka tam nie leży, bo, z tego co wiem, kredeczka poszła do Ciebie w dzień wyjazdu do mnie, czyli to by było 2 sierpnia.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja muszę dziś pomarudzić. Wróciłam właśnie od dentysty, wprawdzie boleć nie bolało, bo to tylko wymiana plomby, ale wizyta opóźniła się o ponad 0,5 godz. a i tak po pracy czekałam na nią 1,5...
Na dodatek chyba mnie przewiało, bo boli mnie kark, szyja, nie mogę wcale nie ruszać ;/
Uuu, biedactwo Ja mam nadzieję, że mnie na rowerze nie przewiało, bo dzisiaj po godzince na siłowni, jeszcze sobie zrobiłam krótką trasę, tak z 40min, na rowerku, a chłodno było trochę, a ja rozgrzana. Muszę sobie koniecznie jakąś fajną sportową kurtkę sprawić.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
eee, na tym blogu nic jeszcze nie ma
Coś tam już jest i widać, że zapowiada się b. ciekawie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kusicie tymi błyszczykami. Mam tylko jeden i właściwie na wykończeniu
Jeden? Naprawdę tylko jeden? Wow Podziwiam.
Ale skoro tak, to spokojnie możesz kupić, nawet i 2!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nie miałam bananowej, ale zaraz popatrzę .. ogólnie to nic mi się w szafkach nie mieści a ja znoszę ciągle jak opętana

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

MagJa popatrzyłam na tą maskę bananową i to jest jakaś ściema. jak się przyjrzysz to widać napis anti age i da się zauważyć, że ten banan jest doklejony a ja wąchałam tą maskę i ona nie pachnie bananami na pewno
No to szkoda, bo już się napaliłam. Ale w takim razie skuszę się na tą mleczną niebawem. Niech no tylko mój zbiór zacznie trochę maleć
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 21:37   #3980
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Już myślałam, że tylko ja o nim nie wiedziałam. A zapowiada się ciekawie!
Także, nosku, i ode mnie
Ała, ała. Obiecuję coś w trakcie weekendu skrobnąć.

Cytat:
Napisane przez MagJa
Jeden? Naprawdę tylko jeden? Wow Podziwiam.
Ale skoro tak, to spokojnie możesz kupić, nawet i 2!
Tak. Byłyby dwa, ale 2 miesiące temu zgubiłam w trakcie poimprezowego wracania do domu mój ukochany (i wycofany!!!) Shiseido. Także opcję kupienia dwóch poważnie rozważam. I tusz do rzęs. (tyż mam jeden..)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 07:22   #3981
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI



nosku W takim razie na pewno należą ci się ze 2 błyszczyki jak nic

Karolina, Mag na takie bóle po przewianiu polecam maść w takiej czerwonej tubce: Dip Hot(taka jest pisownia ). Ona jest chyba bez recepty. Śmierdzi co prawda okropnie, ale przyjemnie rozgrzewa i mnie pomaga.

A ja dziś mam lekkie zakwasy w ramionach i dłonie mnie bolą od trzymania włącznika kosiarki. Ale przeżyję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 09:23   #3982
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Super, mam nadzieję że się sprawdzi.
Ja też, chciałabym już jechać odebrać, ale apteka mi nie potwierdziła zamówienia jeszcze. Muszę zaraz zadzwonić tam. Specjalnie czekam z myciem włosów na nią.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hmm, no to już nie wiem czy brać z golarką, czy niekoniecznie.
A Brauna masz z 40 pęsetami czy starszego, jeszcze z 20-stoma? Depilujesz pachy czy tylko nogi?
Mam takiego Brauna: http://allegro.pl/item1192878215_dep...y_wet_dry.html z 40 pęsetami jest z tego co widzę w opisie aukcji (wcześniej nie zgłębiałam tematu, bo dostałam go w prezencie od TŻa na święta, więc niejako problem wyboru odpowiedniego sprzętu został za mnie rozwiązany). Depiluję tylko nogi. Pachy raz próbowałam ale potwornie boli i nie dałam rady, nie mogę się zebrać do kolejnego podejścia.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hehe, rozumiem. Sama też dlatego wolałam zamówić siostrze przy okazji składania zamówienia w Eskulapie niż brać go osobno w Apo-Discounter i coś na siłę dobierać.
Ja się ostatnio przerzucam na Vena-Vita, mam bliżej z domu po odbiór, a przez remonty wycieczki do Eskulapa odpadają.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 09:24   #3983
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie kłopot z grzywką pogarsza fakt, że sama ją podcinałam ostatnio i wyszło mi szkaradnie krzywo. Tylko czysta jako tako się układa.
Też sobie sama podcinam czasem i potem mam więcej zabawy z układaniem
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja muszę dziś pomarudzić. Wróciłam właśnie od dentysty, wprawdzie boleć nie bolało, bo to tylko wymiana plomby, ale wizyta opóźniła się o ponad 0,5 godz. a i tak po pracy czekałam na nią 1,5...
Na dodatek chyba mnie przewiało, bo boli mnie kark, szyja, nie mogę wcale nie ruszać ;/
A ja paskuda nadal się nie doczłapałam do fitomedu Ale w piątek prawie mi się udało, więc w poniedziałek będę miała dla Ciebie szampony na pewno!
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mnie akurat kruszarka do lodu nie kręci, chyba za rzadko pijam %, ale właśnie przydałyby się te do tarcia do ziemniaków na placki, sera żółtego czy marchewki na surówkę. Też nie lubię tej czynności I wiem, że ona 150zł kosztuje, ale w mojej sytuacji bardziej opłacalne będzie kupić ją osobno, nawet w tej cenie, niż wywalać blisko 300zł i mieć podwójnie niektóre części.
No to rzeczywiście bez sensu kupować jak sie powtarzają części Ja akurat nie mam żadnego blendera - jakiś rok temu zepsuł się rodzicom (taki podstawowy brauna, chyba miał za słaby silniczek jak na nasze potrzeby), a przydałby się czasem...
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano coś tam pękają, ale nie wiem od czego czy to od ćwiczeń czy tak same z siebie Ostatnio postępów nie zauważam. No i właśnie, te pachy, już chyba dla nich samych mogłabym wydać tą kasę, jeśli bym miała pewność, że dam radę. Tylko kurcze taki podstawowy depilator nie ma żadnych nasadek dla początkujących, a taki bardziej wypasiony nie dość, że ma głowicę startową z mniejszą ilością pęset, to i specjalną nakładkę do depilacji pach czy linii bikini.
Tylko zmartwiłaś mnie tym niedokładnym goleniem...
Jeśli chodzi o pachy, to polecam przejść się najpierw do kosmetyczki na wosk. Po jednym razie włoski rosły mi znacznie delikatniejsze niż po goleniu i wtedy dużo łatwiej było zacząć depilowanie w domu Jak próbowałam depilować przed woskowaniem, to nie wytrzymywałam bólu - nawet z tą nakładką dla początkujących. A teraz to mi ona w ogóle nie jest potrzebna, bo tylko dłużej się nią trzeba bawić
No a golenie, to wiesz, mój depilator jest naprawdę staary
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja dziś mam lekkie zakwasy w ramionach i dłonie mnie bolą od trzymania włącznika kosiarki. Ale przeżyję
Ja też mam zakwasy w bicepsach Cwiczyłam wczoraj z Tamilee i się naprawdę starałam Zakwasy mam takie lekkie, więc czuję się super, po prostu wiem, że ćwiczyłam. A. i jeszcze bolą mnie mięśnie brzucha, a ćwiczyłam je chwilę, więc jeśli chodzi o ich kondycję to No ale jak wiem, że jest źle, to mnie już motywuje do ćwiczeń Dobra, idę robić z Tami przysiady, bo już wszyscy wyszli z domu, to nie będą patrzeć



Przed pójściem spać zmyłam lakier... i śniło mi się, że malowałam paznokcie, muszę przestać oglądać te paskudne blogi!
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 09:26   #3984
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też sobie sama podcinam czasem i potem mam więcej zabawy z układaniem
No ja właśnie zapuszczam twardo włosy po nieudanym cięciu na boba w zimie, więc jestem skazana na własne umiejętności fryzjerskie, bo na samą grzywkę to mi się do fryzjera nie chce iść.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:48   #3985
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

editeditd

Edytowane przez BlackCat1990
Czas edycji: 2010-08-21 o 11:29
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:59   #3986
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

BlackCat chyba pomyliłaś wątki, to nie są 'nasze zbiory kosmetyczne' ani 'nasze zbiory lakierowe' - tam wstawiamy zdjęcia naszych kosmetyków...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 11:27   #3987
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

przepraszam, w takim razie edytuje posta
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 15:12   #3988
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nie mam nerwów już do tej mojej koty 2 godziny łaziłam z nią po podwórku a ledwo weszłyśmy do domu zlała się psu do legowiska. Ona to chyba robi złośliwie Dostała po tyłku i wywaliłam ją na pole z powrotem, niech tam teraz siedzi menda mała.

kochanie a wosk pod pachami nie boli? Moja koleżanka robiła i mówiła mi, że o mało co z bólu nie zeszła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 15:29   #3989
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Moja kotka też tak czasem robi psu i jest to czysta złośliwość.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 16:02   #3990
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moja kotka też tak czasem robi psu i jest to czysta złośliwość.
Podejrzewam, że moja chyba nie toleruje psa. Może gdybyśmy mieli suczkę byłoby inaczej? Albo po prostu czuje w pewnym sensie zagrożenie a to ona chce być najważniejsza
Choć z drugiej strony nie atakuje Froda pazurami, nie rzuca się na niego, trzyma się raczej z boku, czasem się powąchają tylko i tyle.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.