Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 20:38   #3991
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

przegapiłam
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:39   #3992
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Też mnie to zastanowiło, chyba jeszcze raz wysłucham tego co mówi, bo może się przesłyszałam, ale raczej nie. Słyszałam jak mówi możecie kupować i oddawać do sklepu....No chyba, że źle słyszałam
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:40   #3993
xyz7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 149
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość

No właśnie
Wątek to "Moda, która Cię rozwala" nie? Niektórych rozwala płaszczyk w kółka, tandeta z Zary, kołnierzyki za 80 zł. a niektórych nie Proste.
Ja wiem, zdaję sobie doskonale sprawę, jaka jest tematyka wątku.
Po prostu rażą mnie niektóre zachowania i posty tutaj, co opisałam powyżej. Cel mojej wypowiedzi był nieco inny niż krytyka tego, że nie podoba się niektórym płaszcz w kółka lub kołnierzy.
xyz7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:42   #3994
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

haha ale popatrzcie na tę aukcję, ktoś wie jak sie wylansować i co jest niezbędne do tego (patrz opis) http://allegro.pl/marni-hm-shopping-...195066363.html
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:45   #3995
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2012-03-09 o 20:46
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:45   #3996
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3282940 0]haha ale popatrzcie na tę aukcję, ktoś wie jak sie wylansować i co jest niezbędne do tego (patrz opis) http://allegro.pl/marni-hm-shopping-...195066363.html[/QUOTE]
można powiedzieć że łażenie z tymi reklamówkami czy innymi "zarami" zeby tylko sie przejść oraz płacenie za nie na all rozwala mnie

Dzisiaj też dostałam ta torbe w h&m i klęłam cała drogę bo wielka strasznie i nie mogłam jej w ręku trzymać tylko na ramieniu :/ a zeby ja sprzedać nie przyszło mi do głowy
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:48   #3997
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i jeszcze tak oficjalnie

to mi jakoś kojarzy się z supermarketowymi wyjadaczami, wiecie o kogo mi chodzi - łazi i tu skubnie, tam spróbuje i po co płacić
Szkoda, że takich rzeczy za bardzo nie ma gdzie zgłaszać. To mi jest głupio, jak czasem coś oddam do sklepu, bo nie przymierzyłam a w domu okazało się za duże/za małe/miało rozwalony zamek/źle się układało itd., a tu panny robią takie rzeczy z premedytacją. Wątpię, czy któraś w ogóle dba, żeby te ciuchy wyglądały nieskazitelnie, bo o pranie je nawet nie podejrzewam i co? Takie usyfione i przepocone ktoś potem kupuje za niemałe pieniądze? To powinno być karane . Ale to wina tych, co pracują w sklepie... bo przecież te feszyn wiktims chodzą do pewnych marek nagminnie, czyli obsługa je zna, co oznacza, że skoro często oddają ubrania, to chyba ekspedienci nie są debilami, żeby nie wiedzieć, czemu się tak dzieje i nie znać całego tego zjawiska.

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-09 o 20:51
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 20:48   #3998
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3282940 0]haha ale popatrzcie na tę aukcję, ktoś wie jak sie wylansować i co jest niezbędne do tego (patrz opis) http://allegro.pl/marni-hm-shopping-...195066363.html[/QUOTE]
az zacytuje:
Cytat:
Idealna na zakupy lub spacer Nowym Światem z ulubionym papierowym kubkiem od Sturbucks'a.
to chyba kpina z lanserek?

btw, torba duzo tansza od tej od Jill Sander, wiec okazja .

EDIT odnosnie do zwracania rzeczy do sklepu - gdzies czytalam, ze ponoc regularnie robi tak Kasia T., ale ile w tym prawdy - nie wiem.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-03-09 o 20:50
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:50   #3999
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanowiło, chyba jeszcze raz wysłucham tego co mówi, bo może się przesłyszałam, ale raczej nie. Słyszałam jak mówi możecie kupować i oddawać do sklepu....No chyba, że źle słyszałam

Absurd. Przecież to bez sensu, szkoda słów w ogóle.
Mnie tak samo rozwalają dziewczyny, które robią stylizacje tylko na bloga, a na co dzień ubierają się zupełnie inaczej.
I to ma być ich styl?
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:52   #4000
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Szkoda, że takich rzeczy za bardzo nie ma gdzie zgłaszać. To mi jest głupio, jak czasem coś oddam do sklepu, bo nie przymierzyłam a w domu okazało się za duże/za małe/miało rozwalony zamek/źle się układało itd., a tu panny robią takie rzeczy z premedytacją. Wątpię, czy któraś w ogóle dba, żeby te ciuchy wyglądały nieskazitelnie, bo o pranie je nawet nie podejrzewam i co? Takie usyfione i przepocone ktoś potem kupuje za niemałe pieniądze? To powinno być karane .
ja czasem sama zwracam uwagę
i czasem jeszcze mi pyszczą

a co do zwrotów, to kiedyś mi się ten długi czas przydał - spodobał mi się garnitur w H&M, ale było jeszcze bardzo ciepło i go nie nosiłam
schudłam w międzyczasie i ... wymieniłam go po prawie 4 tygodniach na mniejszy - dobrze że jeszcze były, bo musiałabym płacić za krawca i to z nie wiadomo jakim skutkiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:52   #4001
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Absurd. Przecież to bez sensu, szkoda słów w ogóle.
no, nie do konca bez sensu, bo jesli ktos sobie postawil za punkt honoru prezentowanie ałtfitow z udzialem ciagle nowych rzeczy, a wstawia czesto posty, to w ten sposob - poprzez zwrot rzeczy (uzytych jeno do popstrykania fotek) - moze to zrealizowac. wlasnie w tym kontekscie czytalam o zwrotach Kasi T.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 20:53   #4002
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 881
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
...
to chyba kpina z lanserek?

....
dla mnie ewidentna kpina
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:02   #4003
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mam ten fragment, drugie wideo 3. 06
http://www.kayture.com/2012/03/questions-answers.html
Chyba dobrze zrozumiałam? Powiedziała min, że możecie kupować ubrania i oddawać je do sklepu. Fajnie To rady dla tych, którzy chcą zakładać bloga. Ona chyba tak nie robi, bo nie musi (dostaje ciuchy od róznych firm)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2012-03-09 o 21:21
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:21   #4004
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Przegladałam dzisiaj pewien blog i dziewczyna radziła by kupować ciuchy na bloga i potem oddawać je do sklepów. To dobry wg niej sposób na prowadzenie bloga.
O nie... Nie rozumiem takiego postępowania - mi by było wstyd tak przychodzić ciągle do sklepu brać ciuchy, ponosić i oddać za kilka dni (?!)
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:24   #4005
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
O nie... Nie rozumiem takiego postępowania - mi by było wstyd tak przychodzić ciągle do sklepu brać ciuchy, ponosić i oddać za kilka dni (?!)
Tak jak napiałam wyżej, nie weim czy ta dziewczyna teraz tak robi, ale radzi to poczatkującym blogerom. Być może sama tak zaczynała, a teraz ma już "swoją markę" więc ciuchy dostaje.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:28   #4006
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3282940 0]haha ale popatrzcie na tę aukcję, ktoś wie jak sie wylansować i co jest niezbędne do tego (patrz opis) http://allegro.pl/marni-hm-shopping-...195066363.html[/QUOTE]

Naprawdę są ludzie, którzy to kupują? Reklamówkę za 22zł? xD Trzeba być kompletnym idiotą, żeby kupować reklamówkę i jeszcze się z nią lansować
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:30   #4007
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Przegladałam dzisiaj pewien blog i dziewczyna radziła by kupować ciuchy na bloga i potem oddawać je do sklepów. To dobry wg niej sposób na prowadzenie bloga.
Szok
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:51   #4008
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mam ten fragment, drugie wideo 3. 06
http://www.kayture.com/2012/03/questions-answers.html
Chyba dobrze zrozumiałam? Powiedziała min, że możecie kupować ubrania i oddawać je do sklepu. Fajnie To rady dla tych, którzy chcą zakładać bloga. Ona chyba tak nie robi, bo nie musi (dostaje ciuchy od róznych firm)
strasznie denerwująca dziewczyna z dziwną manierą w głosie nie wiem czy już tak ma czy to tak pod ten filmik.. nie wzbudza sympatii w każdym razie. i dobrze zrozumiałaś - radzi na początek kupować i zwracać ciuchy po jakimś czasie by mieć codziennie stylizacje z nowymi ciuchami
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:56   #4009
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
strasznie denerwująca dziewczyna z dziwną manierą w głosie nie wiem czy już tak ma czy to tak pod ten filmik.. nie wzbudza sympatii w każdym razie. i dobrze zrozumiałaś - radzi na początek kupować i zwracać ciuchy po jakimś czasie by mieć codziennie stylizacje z nowymi ciuchami
W pierwszym filmie mówiła, że ma taki akcent, bo mieszkała w USA. Ale rzeczywiście nieprzyjemna jest na pierwszy rzut oka, taka zadufana w sobie.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 21:56   #4010
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, nie do konca bez sensu, bo jesli ktos sobie postawil za punkt honoru prezentowanie ałtfitow z udzialem ciagle nowych rzeczy, a wstawia czesto posty, to w ten sposob - poprzez zwrot rzeczy (uzytych jeno do popstrykania fotek) - moze to zrealizowac. wlasnie w tym kontekscie czytalam o zwrotach Kasi T.
Wiem, chodziło mi o to, że według mnie celem takich blogów powinno być przedstawienie naszego stylu, normalnego, codziennego, a ściganie się w ilości "outiftów", tworzenie stylizacji tylko na poczet bloga, kupowanie tego co jest na topie, tylko po to żeby się pokazać... to jest właśnie bez sensu i mija się z celem. Dobrze, że są jeszcze normalne blogi, gdzie autorki po prostu prezentują swój styl, naturalny, bez pompy, bez sztuczności i innych takich dziwactw... Gdzie nie muszą się przebierać po zrobieniu zdjęcia albo, o zgrozo, lecieć do sklepu i oddawać ciuchy
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2012-03-09 o 21:57
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 22:01   #4011
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
strasznie denerwująca dziewczyna z dziwną manierą w głosie nie wiem czy już tak ma czy to tak pod ten filmik.. nie wzbudza sympatii w każdym razie. i dobrze zrozumiałaś - radzi na początek kupować i zwracać ciuchy po jakimś czasie by mieć codziennie stylizacje z nowymi ciuchami
Strasznie jest denerwująca, aczkolwiek także piękna Za bardzo gwiazduje w tym filmiku

Ciekawe czy Polki też tak robią...?
Muszę dodać, że w innych krajach (szczególnie w USA) można zwracać ciuchy/buty bez problemu i nikt na Ciebie krzywo nie patrzy. Moim zdaniem w Polsce to nie przejdzie - toż to porada dla tanich wyżeraczek.
Mnie to rozwala jak takie średnie blogerki wielce reklamują jakiś sklep za to, że dostały jakiś okropny naszyjnik za 5zł
Rozumiem pisać o czymś wartym uwagi, ale żeby byle co reklamować, bo za darmo?

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
W pierwszym filmie mówiła, że ma taki akcent, bo mieszkała w USA. Ale rzeczywiście nieprzyjemna jest na pierwszy rzut oka, taka zadufana w sobie.
Też mieszkałam w USA, a takiego akcentu nie mam Jednak jest w tym trochę prawdy - mam koleżankę (Amerykankę), która bardzo podobnie się wypowiada.
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 22:05   #4012
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Fakt jest piekna, ale oczy mogłaby malować na jasne kolory, te ciemne jej nie pasują moim zdaniem. Tak na marginesie dziewczyna urodziła się na Białorusi chyba, mówi po rosyjsku, francusku, angielsku i niemiecku. Podziwiam ją w tym względzie.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 22:18   #4013
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Fakt jest piekna, ale oczy mogłaby malować na jasne kolory, te ciemne jej nie pasują moim zdaniem. Tak na marginesie dziewczyna urodziła się na Białorusi chyba, mówi po rosyjsku, francusku, angielsku i niemiecku. Podziwiam ją w tym względzie.
Tak, tak - oglądałam obydwa filmiki

(Nauka języków obcych to także świetna zabawa )
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 22:48   #4014
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Tak, tak - oglądałam obydwa filmiki

(Nauka języków obcych to także świetna zabawa )
o tak, sama bym chciała umieć tyle języków. Szczególnie francuski brzmi pięknie.
Ale dziewczyna ma bardzo fajny styl, mnie się podoba
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 23:28   #4015
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez emerald_sky Pokaż wiadomość
Strasznie mnie bawi ten pseudohipsterski styl Brodki. Tu jeszcze jakoś wygląda, gdyby nie te za małe spodnie i, no nie mogę, za długie rękawy w marynarce - stać na Marni@H&M ale 20zł na krawca szkoda?
Też nie przepadam za jej wizerunkiem, ale na tych zdjęciach z premiery Marni ma super płaszcz



Pan Szafiarz jest super Przynajmniej nie prezentuje stu różnych kombinacji kamizeli wędkarskiej ze sztruksami.


A kołnierzyki - ja się wystrzegam, mam krótką szyję, duże piersi, wyglądałabym pewnie debilnie, poza tym kojarzą mi się z jakimś ugrzecznieniem, w którym dziwnie się czuję, no i nie noszę wielu dodatków, ale na szczupłych dziewczynach, zarówno ubierających się jak Charlize-mystery czy Brodka, wyglądają spoko.


//dopisuję , bo nie zauważyłam nowych postów ;p
rozwalił mnie opis aukcji z reklamówką Marni - "Idealna na zakupy lub spacer Nowym Światem z ulubionym papierowym kubkiem od Sturbucks'a." - czy tylko mi się wydaje, że ktoś napisał to dla jaj?
Poza tym jeszcze zakup tej torby nie jest głupi, bo jest z jakiegoś sztucznego tworzywa, więc nie pogniecie się raczej i długo posłuży (aczkolwiek nie wiem co można w niej nosic, już chyba lepiej ekotorbę jakąś, bo przynajmniej jest eko ), ale zakup tych papierówek to już faktycznie głupota. No chyba, że ktoś kolekcjonuje, różne są dziwactwa.

Edytowane przez Angry
Czas edycji: 2012-03-09 o 23:33
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 00:20   #4016
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Co do kołnierzyków, to miałam taki haftowany, osobny kołnierzyk we wczesnej podstawówce

Te aktualnie modne nie przypadły mi do gustu, podobnie jak wiele innych "modnych" aktualnie rzeczy. Ponadto, nie czuję się w obowiązku podziwiać czegokolwiek, bo ktoś postanowił, że akurat teraz to będzie modne. Oczywiście, wszyscy ulegamy modzie, bo w końcu w sklepach jest co jest, a w czymś trzeba chodzić.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 03:11   #4017
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Z kolekcji Marni for H&M naj.podobają mi się okulary i spódnica ze złocistą nitką, choć na wiosnę/lato nie bardzo.. reszta nie w mym guście..
kolaboracja z Versace o wiele bardziej mi się podobała [tj.niektóre elementy np. kurtki,skórzana kiecka, spódnica, biżuteria]ale co najfajniejsze, damulki wykupiły w 2 dni, bynajmniej w Gda [a ponoć taka bida na pomorzu ]
co do irytujących zjawisk w modzie to nie moge zdzierzyć białych rajstop u młodych,dorosłych kobiet.. i wogóle stylu na grzeczną pensjonarkę
blah..
ostatnio widziałam w takowych koronkowych przywdzianych na kościste nogi, kobietę, do tego ciemno czerwona sztruksowa spódniczka z falbanką a'la bombka u dołu, biała bluzka wizytowa z bufiastymi rękawami i czółenka w delikatny szpic..na koncercie jazzowym,
fakt jej wybranek [facet fajny, po 40..] był zachwycony, słyszalam jak kompLementował,ze uroczo, jak taka dziewczynka wygląda
Humbert-Humbert jaki czy co?
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 09:13   #4018
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dziewczyny, ja się nie znam i nie znam też polityki zwrotów sklepów, ale czy nie ma jakichś regulaminów, które mówią o tym, że oddawana rzecz musi wyglądać jak nowa, czyt. nie nosić śladów użytkowania? Wiem, że ekspedientka nie będzie wąchała ciuchów;p ale czy oni naprawdę nie oglądają przed przyjęciem zwrotu tych ubrań dokładnie, centymetr po centymetrze?
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 09:15   #4019
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

może to nie modowy rozwalacz, ale tyle się mówi, żeby nie otwierać kosmetyków, bo nikt by nie chciał potem kupić napoczętego i data ważności tez tu ma znaczenie, ale siostry Glam (guru kosmetyków, klasy i wdzięku) w najlepsze to robią i "wypaplały" to jeszcze w filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=Rmyu0SrFx30&feature=b-mv
od 4:30 jak to testowały zapach balsamu do ciała (jakoś nie kojarzę testerów balsamów w sklepach...)
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 09:19   #4020
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Przegladałam dzisiaj pewien blog i dziewczyna radziła by kupować ciuchy na bloga i potem oddawać je do sklepów. To dobry wg niej sposób na prowadzenie bloga.
ah, piękna KayTure!

Edytowane przez lakeithia
Czas edycji: 2012-03-10 o 09:22
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.