Województwo Pomorskie - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 21:26   #3991
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejaa
ja dzis mialam dzien z bratanica, pilnowalam jej bo bratowa chora i chciala sie odizolowac od dziecka...wiktoria zesikala mi sie dwa razy hehe juz nie mialam suchych ciuchow dla niej ale dalysmy rade ...od czego jest suszarka :P

asiu ja tez sobie zawsze zapisuje zakupy na kartce...jak juz jest cos w okolicach 5 pozycji wzwyz to akrtka idzie w ruch
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 07:07   #3992
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc wszystkim

Ja juz od 6 na nogach, po drugiej kawie, bo sasiaka zrobila w nocy impreze skladajaca sie z samych piskliwych bab Ponad trzy godziny bawily sie przy jednym kawalku "Sexy Back" J. Timberlake'a Musialy miec niezla faze skoro nie znudzila im sie muzyka po godzinie

Agata - widze ze mialas bardzo pracowity dzien Eh taki dzieciaczek wnosi wiele radosci do zycia, prawda?
Moj instynkt macierzynski zaczyna dawac o sobie znac

Ide zrobic sobie jeszcze jedna kawke, tym razem jednak wypije lure, zeby mi serce nie wyskoczylo

Milego dnia
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 10:22   #3993
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo, pisalalam kilka razy posty ale jak to bywa na koniec stronka znikala i nic sie nie zapisywalo wrrrrr
Ale czytam was niemal codziennie, wpadam tu sobie od czasu do czasu i troche Wam zazdroszcze, ze jestescie w Polsce
U mnie czas szybko leci, ladna pogoda, czasem mi nudno ale jakos sobie radze. Martwie sie co bedzie jak TZ pojdzie do pracy, bo narzie ze mna siedzi to jest razniej. 2 razy w tygodnoiu biegam do szkoly...hehe wesolo jest uczyc sie jezyka, kiedy nikt nic nie kuma, a Frau nauczycielka sie produkuje bo poza niemieckim nie moze sie z nami dogadac .
No wlasnie apropos tv, Joanna22, jak odbierasz tvn, jesli mozna spytac? ja doslownie przed chwilka spedzilam godzine czytajac w necie info jak tu odbierac jakis porzadny kanal, bo przy tvpolonia to tylko zasypiac mozna....
Grinajz ja tez mam malego sipostrzenca i tesknie za tym lobuziakiem, choc czasem jak juz z nim jestem to trace nerwy...taki juz urok dzieciakow ;-)
pozdrawiam, obiecuje wpadac czesciej!
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 11:12   #3994
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witaj Madziu
Moja kolezanko -emigrantko , tak, od niedawna odbieram wszystkie TVNy, Polsaty i inne , tylko i wylacznie za sprawa dekodera Cyfy+
Jednak,cos mi sie o uszy obilo, ze TVN ma jakas usluge, ktora umozliwia ogladanie tego programu /oczywiscie odplatnie/.
Szczegolow musisz szukac na ich stronie.

Mowisz, ze chodzisz do szkoly? Ja chodze tylko raz w tyg. To bardzo malo, jak na osobe poczatkujaca.
Czy chodzisz co jakies specjane kursy czy jest to szkola publiczna?

Podrawiam
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 12:12   #3995
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

i ja sie melduje na watku

o tak takie dwuletnie dziecko to mnostwo zachodu naprawde czasami meczy, wczoraj akurat miala dobry humor wiec bylo fajnie, ale nie daj boze jak cos jej nie pasuje to potrafi doprowadzic do szewskiej pasji..co jak co ale charakterek to ona ma

oj wy nasze emigrantki...dobrze ze nasz wateczek jest to mozecie sobie z nami pogadac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 12:39   #3996
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Witaj Madziu
Moja kolezanko -emigrantko , tak, od niedawna odbieram wszystkie TVNy, Polsaty i inne , tylko i wylacznie za sprawa dekodera Cyfy+
Jednak,cos mi sie o uszy obilo, ze TVN ma jakas usluge, ktora umozliwia ogladanie tego programu /oczywiscie odplatnie/.
Szczegolow musisz szukac na ich stronie.

Mowisz, ze chodzisz do szkoly? Ja chodze tylko raz w tyg. To bardzo malo, jak na osobe poczatkujaca.
Czy chodzisz co jakies specjane kursy czy jest to szkola publiczna?
Dzieki, wyczytalam na stronie TVN, ze nie mozna odbierac , jedynie z kablowki albo ten iTVN (tez w kablowce) poprosze TZa moze cos mi wykombinuje

JA chodze do tzw. Volkschule, z tego co wiem, to w kazdym miescie jest taka szkola, to jest kurs dla obcokrajowcow, wyczytalam na watku emigranckim o tej szkolce i Tz znalazl mi kurs akurat od marca w pobliskim miasteczku wiec pasuje idealnie, ciekawe tylko, ile tu pomieszkamy, bo Tz zmienia prace i nie wiadomo kiedy i w ktory zakatek Niemiec nas wywieje. Kurs trwa 2 miesiace, mam nadzieje, ze uda mi sie tu zakonczyc. Potem mozna isc na nastepny stopien.

A ja dzis robie nalesniki, ale nie na slodko. Tym razem nabralalam ochoty na szynke i ser a TZ zrobi sos pomidorowy ( On to jest taki expert od sosow), Nalesniki juz gotowe tylko czekam az Tz wroci z pola ( pomaga ojcu siac kukurydze hehe) to zrobie farsz mniaaam. Tutaj kazdy ma traktorek i kawalek lasku albo ziemi i nawet ci co na co dzien pracuja w gajerkach w weekend wskakuja na maszyny i hola Tz czasem pomaga rodzicom a ja gospodyni pelna geba , chlop w polu a ja gotuje i sprzatam ale taka odskocznia tez czasem sie przydaje- naprawde wypoczelam tu jak dotad za wsze czasy.

papatki
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:36   #3997
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej hej kobietki

Ja tylko na chwilkę aby się przywitać
Nalesniki mniammm szczególnie w takiej wersji ojj muszą wyjść wam pyszneJa zaraz robię rybkę z frytkami i surówką a co jedzonko typowo letnie, tak nam się zachciało

Dziś dzień minął nawet nawet, tylko myslami byłam gdzie indziej, mamy z TŻ maly problem, a raczej duzy. Musimy się wyprowadzić i szukamy jakiejś niedrogiej kawalerki, może coś słyszałyście ??? Dzwonimy po ogłoszeniach, ceny kosmiczne za mikroskopijną kawalerkę, szukamy po znajomych i ich znajomych itd, więc jaky coś wam się obiło o uszka to dajcie znać. Oczywiście chodzi o Trojmiasto.
życzę miłego wieczorka, moze odezwę sie potem papappa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 18:59   #3998
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Kochane Kobitki

Dawno mnie tu nie było Pochłonął mnie wir nauki tyle kół, że masakra dosłownie, a jeszcze w przyszłym tygodniu mi się 3 szykują Ja już mam dosyć!! Nawet nie mam siły, żeby przeczytać Wasze pościki dzisiaj nadrobię jutro

Agatko no piękna dziewczynka z Ciebie I fryzurka fajna

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
hejka

gosiu a z magda m to nie jest tak ze powtorza ostatnie odc? bo cos w rekklamie tak mowili "juz niedlugo nowe odc a poki co przypomnimy ostatnie"...juz sama nie wiem o co im chodzi przekonamy sie o 21:30
Mam nadzieję, że powtarzają bo nie widziałam ostatnich 5 i BARDZO
chciałabym je obejrzeć. Byłoby cudownie jakby je puślili jeszcze raz.

kończę na razie. Zaglądne jutro. Miłęgo wieczorka Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:41   #3999
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a ja popijam sobie gingersika wasze zdrowko
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 22:16   #4000
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez MaLeNkA84 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że powtarzają bo nie widziałam ostatnich 5 i BARDZO
chciałabym je obejrzeć. Byłoby cudownie jakby je puślili jeszcze raz.
Witam wieczorowo
Maleńka, ano w ten wtorek była powtórka 44 odcinka, za tydzień będą powtarzać 45. A z tego co obiło mi się o uszy nowa seria zaczyna sie 3 kwietnia.
Neska, no to masz problem. Współczuje , ale bądź dobrej myśli... znajdziecie coś na pewno..
Buziaki Miłych snów kobitki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 07:52   #4001
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam

Wczoraj po pracy bylam tak zmeczona, ze nie bylam w stanie sklecic kilku slow.
Dzis jestem juz w pelni sil, mam mnostwo energii z racji zblizajacego sie weekendu

Dorota - cos sie stalo ? Umowa sie wam skonczyla /raczej nie, skoro planowaliscie malowanie!!!/ ?
Zapytam mame moze cos slyszala - dzis zadzwonie do domu
Trzymam kciuki, zebyscie szybciutko cos znalezli

Buuuu a tak sie cieszylam, ze jak wreszcie dojade na Stogi do dziadka, to sie wybierzemy na spacer na plaze

Agato - ale zrobilas mi ochote na jakies slodkie piwko Tylko dlaczego teraz, kiedy jestem na diecieeeeeee

Asia - trzymam kciuki za ciebie i przesylam sily na przetrwanie tego trudnego czasu nauki i kol. Bedzie dobrze

Gosiu - jak tam u ciebie? Naprawili ten tajemniczy sprzet na uczelni?


Dziewczyny, macie jakies plany na weekend?
Jakies zakupy, wyjazdy, imprezy itp
Ja ide kupic sobie pasek do spodni Wiecie co, cos mnie korci, zeby kupic sobie czerwony lakier do paznokci NIGDY nie malowalam paznokci, ust, ani niczego na czerwono! A teraz mam taka ochote sobie zaszalec

Dobra, ja ide zrobic sobie kaweczke
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 08:29   #4002
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziewczynki, jak juz kawke popijam, mamy tu taki fajny duzzzy expres, wlasciwie nie wiem czy to jest expres czy inaczej to sie nazywa, taka duza maszyna co mieli ziarnka i leje do kubeczka kawke, a oprocz tego jest tez goraca woda wiec mozna robic cappucino albo herbatke
Wczoraj wpadla do mnie przyszla tesciowa na kawe, niespodziewanie, tyle, ze ja malo mowie po niemiecku ale jakos na luzie podeszlam i nawet fajnie sie rozmawialo trzeba sie integrowac, nie ma co jak widac nawet niemozliwe jest mozliwe o ile sie chce. Wydukalam kilka prostych zdan i slowek a Ona nie mogla wyjsc z podziwu jak to szybko sie ucze..fajnie by bylo, tyle ze akurat tyle co wydukalam to umiem z dziecinstwa, reszta musi dopiero przyjsc

AA to dzis piatek....ale ten tydzien zlecial! A plany na weekend...tutaj ma sie popsuc pogoda, wiec pewnie nigdzie nie wybedziemy, za to jutro odwiedza nas znajomi Musze upiec jakies ciacho
Ostatnio robilam zebre...hmm nie wiem czemu ale wyszlo jakies gumo-ciasto, tesciowa nazwala je Haribo, twarde i za slodke, ale jej smakowalo i stwierdzila zeby nie wyrzucac to ona zje no i zjadla wczoraj do tej kawy, a reszte ( o zgrozo!) zabrala do domu.
Dzis tradycyjnie zrobie murzynka, wszystkim smakuje i zawsze wychodzi
Lece kochane, papa
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 08:56   #4003
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hi hi ja jak kiedys zrobilam zebre, to wyszedl mi od spodu straszny zakalec...Mimo wszystko tata byl zachwycony i zabral pol blachy do pracy, zeby sie pochwalic corki umiejetnociami

A wiesz co, moze i ja upieke jakies ciacho na niedziele. Zrobie niespodzianke Krzysiowi jak wroci /tyle, ze nie wzielam z domu moich przepisow/
Hmm a moze zrobie jakas kolacyjke przy swiecach...cholera, znowu po glowie chodzi mi spagetti
Hmmm

Madziu /tak masz na imie, prawda, kramado?/, zazdrozcze ci 'tesciowej', ile bym dala, zeby Krzysia mama choc raz normalnie sie do mnie odezwala i nie traktowala mnie jak wroga nr 1, ktory zabral jej syneczka
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 09:46   #4004
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Madziu /tak masz na imie, prawda, kramado?/, zazdrozcze ci 'tesciowej', ile bym dala, zeby Krzysia mama choc raz normalnie sie do mnie odezwala i nie traktowala mnie jak wroga nr 1, ktory zabral jej syneczka
No tak to jest z tymi tesciowymi, ja w zasadzie tez nie mam pojecia, co Moja przyszla mysli o mnie, znamy sie od niedawna a na dodatek nie mozna normalnie pogadac, no ale dobrze, ze chociaz mnie nie olewa i raczej stara sie podtrzymac kontakt, mogloby przciez byc inaczej...
a wogole to tu stosunki dzieci z rodzicami sa inne, ja z moimi rodzicami jestem bardzo blisko, mowie im na biezaco co sie dzieje, jakie mamy plany...a tu wszystko takie suche i zimne...brrr no ale co zrobic, w koncu co kraj, to obyczaj
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 16:01   #4005
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam dziewczynki

ja dzis bylam u dentysty, na szczescie dostalam znieczulenie, wiec nie bolalo, a teraz siedze z ta niedobra trutka...bleee...juz mi znieczulenie zeszlo, bo mialam sztywny jezyk i pol wargi hehe

co w weekend? jutro ide na imprezke bo moja bratanica ma 2 latka mam nadzieje, ze to cos z zeba mi nie wyleci przez jedzenie dobrych rzeczy

asiu a ja swego czasu bardzo czesto malowalam sobie paznokcie na czerwono..mam taki krwisto-kurewsko -czerwony ale najlepiej wygla na ciut dluzszy paznokciach..ja teraz cos odhoddowac sobie nie moge, lamia mi sie strasznie, a juz chce sobie pomalowac na ciemno...ja zawsze obowiazkowo latem paznokcie u stop maluje na czerwono albo bordowo
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 18:30   #4006
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hello

Na szczescie juz weekend, ale zamiast sie cieszyc jakas taka zdolowana jestem Nie wiem, jakis kryzys mnie dopadl - deprim by mi sie przydal.
Moze jutrzejsze zakupy poprawia mi nastroj...

Agatko - hm no wlasnie taki krwisty kolor mi sie marzy Kupie sobie, a co tam. Niestety mam krotkie pazury /od urodzenia / i nigdy nie bede miala innych...

Kurde! Wiecie co! Od kilku lat do depilacji uzywam kremu Veet...Wyobrazcie sobie, ze ostatnio zaczelam miec uczulenie na to badziewie! Nogi mnie tak potwornie swedza, ze zaraz skore sobie zdrapie Jestem niezle wkurzona, bo w tym tyg. kupilam sobie duze opakowanie tego kremu i to za cale 6 euro!

Dobra ja ide poogladac TV

Dobrej nocy wszystkim zycze
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 11:19   #4007
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a tu co?? zadnego wpisu z soboty? no no nieladnie dziewczyny oj nieladnie

ja juz troche ogarnęłam mieszkanko, teraz czas na odpoczynek
popoludniu jak juz pisalam ide na urodziny mojej chrzesnicy, milej soboty zycze
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 12:39   #4008
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc kochane,
widze weekend mija ciekawie, skoro Was tu nie ma
A ja od wczoraj usilinie szukam w necie wzorow sukien slubnych, jest bardzo wiele, tyle ze z 500 obejrzanych wybralalam moze 2.... Nie wiem, to taka trudna decyzja.. jedyne co wiem, to to, ze musi byc na ramiaczkach

Zaraz przyjda znajomi na kwe wiec lece cos przygotowac,
milej soboty!
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 18:32   #4009
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć kobietki
Ja dziś późno, wcześniej gdy zaczęłam pisać coś mi z netem nie działało achh
No tak wszystkie zajęte przez week. a ja jestem jakaś senna, może zaraz się położę na małą drzemkę, obiecałam Łukaszowi że dziś zrobimy sobie wieczór filmowy z drinkami, mamy trochę zaległości do nadrobienia.

oo widzę temat o teściowej, no ja na moją nie mogę narzekać, ma swoje mankamenty które mi nie odpowiadają no ale kto nie ma. Ważne że można się z nią dogadać.
[B][I]
Asiu kiedyś już pisałaś nam o swojej teściowej, myślałam, że już jakoś się ułożyło? Może czas to zmieni.

Ja też muszę się zająć moimi paznokciami, na razie są w opłakanym stanie, bo jakoś jak sprzątam to nie używam rękawiczek, zawsze o nich zapominam, ale czas to zmienić!

Byłam w kilku sklepach, chciałam sie zorientować w cenach, bo chcę sobie kupić jakąś kurteczkę na wiosnę, hmm może płaszczyk, sama jeszcze nie wiem.

ok lecę na pudelka bo dawno tam mnie nie było
Miłego wieczorka życzę
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 21:40   #4010
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
ja juz wrocilam z urodzin bratanicy..ale cieszyla sie z prezentu hihih

aa znalazlam nowa stronke plotkarska...kozaczek.pl
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 22:20   #4011
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

ooo Agata smigam na kozaczka
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 10:32   #4012
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

ooooo czy jeszcze nikt nie wstał

Życzę miłej niedzieli, ja wstałam dziś dosyć wczesnie, chociaż nasz drinkowy wieczór zakończył się późno, nawet dobrze się czuję
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 10:34   #4013
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ja wstalam jaaaaa

ja dzis jade na poprawiny urodzin, w sumie to dzis sa te prawidlowe urodziny wiec tez mnie nie bedzie i rowniez zycze milej niedzieli
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 17:04   #4014
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

A ja ostatnio z braku czasu rzadko kompa odpalam, dlatego mnie tu nie widać na Wizażu za często

Kół dalej mam pełno i już naprawdę mam dosyć tych studiów coraz bardziej!! Kiedy się to wszystko skończy?? Za to chociaż na praktykach jest fajnie. Mam fajnych pacjentów. Jeden pan to taka gaduła jest i taki śmieszny, że aż miło się chodzi na te praktyki

A ja byłam na 5 urodzinach mojego chrześniaczka w sobotę tydzień temu. Też się straszniście objadłam ciast i nie tylko, bo moja Siostra zaszalała z jedzeniem

Ostatnio mam straszną chcicę na słodycze... Nie wiem czemu tak się dzieje. Mój kumpel zza ściany wymyślił do tego teorię, którą podobno potwierdziła Jego żona, że chce się słodyczy jak się ma "chcicę" wiecie na co... Może coś w tym jest... Ale ja nie mam chcicy na "to", a mam potworną chcicę na słodycze i to już od dawna... I pewnie z nerwów mam też ciągłą "gastrofazę" dalej...

A w weekend też nie za bardzo sobie odpoczęłąm W sobotę od 8 rano miałam praktykę, całe szczęście babka nas wcześniej puściła i mam do przodu 1,5 godziny Odwiedziłam siostrę, potem się położyłam spać, bo przez całą sobotę strasznie mi się chciało spać (to chyba przez to niskie ciśnienie), a potem poszłam na zebranie naszego klubu górskiego. W sobotę w Olsztynie były obchody dnia Św. Patryka, ale była taka kiepska organizacja że się wściekłam, bo przegapiłam tańce irlandzkie...Zmienili miejsce ze względu na pogodę...
W niedzielę chodzę na warsztaty wokalne, więc też mam zawalony dzień... No i kiedy tu odpoczywać??
Za to jutro robię niespodziewankę mojemu Michasiowi i zabieram Go do kina Zamówiłam bilety za 500 pkt Profit, bo kasy nie ma ostatnio... Mam nadzieję, że fajna będzie ta komedia romantyczna.... Teraz nie pamiętam tytułu, ale Wam powiem potem... Tylko nie będę mogła obejrzeć Magdy M Zresztą nie widziałam chyba ostatnich 5 odcinków Mam nadzieję, że są jeszcze w necie i można je obejrzeć...

Oj spadam się uczyć, bo mam 3 koła w czwartek A muszę jeszcze odrobić 3 ćwiczenia, bo się tak potwornie czułam w piątek, że nie poszłam na zajęcia, bo nie miałam siły... Ostatnio coś mi się niedobrego z głową dzieje, a badanie mam wyznaczone dopiero na 25 lipca Masakra !!!

To miłego dzionka Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:38   #4015
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ech a ja dzis pisalam juz posta ale cos sie popsulo i nie doszedl...nie chce mi sie powtarzac, jakos dzis mam dzien lenia...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:43   #4016
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Gosiu - jak tam u ciebie? Naprawili ten tajemniczy sprzet na uczelni?


Dziewczyny, macie jakies plany na weekend?
Jakies zakupy, wyjazdy, imprezy itp
Witam kochane pomorzanki

Asiu, niestety nie naprawili, czekam na wiadomość, jutro idę na katedrę i moze coś się dowiem....

A na wizażu przez weekend nie było mnie, bo jak wiecie, w weekendy mój brat okupuje kompa, to się nie zmieniło...

No to zmykam bo jutro mam długi dzień na uczelni (jakie nudne zajęcia - chyba tam zasnę....)

Buziaki, kobitki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:01   #4017
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzien Dobry
U mnie jest sniezek...w sumie szkoda, bo juz tak cieplo bylo, ze biegalalam w sweterku a tu znowu ziiimno

Wczoraj dopadla mnie migrena jakas, cale popoludnie i wieczor w lozku spedzilam a na domiar zlego jestem chyba przejedzona....zle sie czulam bo tu tak sobie troche dogadzamy, niby sie nie obzeram ale jem bardziej regularnie i duze posilki ( nie to co w domu, byle zapchac glod) no i moj brzuszek sie zbuntowal...dlatego dzis zaczelam zdrowo dzien od jogurtu z muesli...mam zamiar tez powiczyc na tej latajacej maszynie co to kiedys reklamowali w teleshopach...nie wiem jak sie nazywa, ale stoi biedna w kuchni, nikt na niej nie cwiczy..to ja sprobuje!

pozdrawiam
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 12:33   #4018
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hello

kramada to nie jest orbitrek? czy jakos tak?

a mnie jakies chorbsko wylapuje, katar mam i troche gardlo pobolewa..kurcze ja musze do pt sie wyleczyc bo mam wazna impreze na ktorej musze byc

zaszlam dzis na chwile do lumpka tak od niechcenia i kurcze kupilam sobie sliczna spodniczke i bluzeczke..ale jestem zadowolona

pozdrawiam i milego dnia
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 16:59   #4019
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

TAaak cos w rodzaju orbitrek...ale sie zalamalam stanem mojej kondycji, nie bede mowic ile wytrzymalam, bo wstyd, chyba musze powoli dzien po dniu stopniowo jak to mowia expeci poprawiac forme tymbardziej, ze czuje sie jak pracuja miesnie ud i pupy.
Ehh caly dzien w domu przesiedzialam, obejrzalam Hannibal rising zaraz zmykam na niemiecki
Grinajz, gratuluje zakupow, ty to zawsze cos w tym lumpku znajdziesz szczesciaro
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 10:22   #4020
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a tu co taka pustka? gdzie asia? nie odzywa sie od paru dni...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.