tabletki YAZ - zbiorczy! - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 10:12   #3991
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

a ja się chyba jutro pożegnam z Yazem, ale sama już nie wiem...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:43   #3992
misia2811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!



[QUOTE=Rosaline;13767070]powiedz mi jaki jest sens stosować: tabletki+prezerwatywa+prz erywany
jak nie ufasz tabletkom to po co je bierzesz, wydajesz kasę i na tabsy i na prezerwatywy, podczas seksu myślisz tylko, żeby w porę wyszedł, przecież to się mija z celem.
i nie masz żadnej szansy na ciążę.



dzięki za odp ale ja sie gdzies boje nie umiem zaufac tabletkom nie wiem co mam zrobic ;( chciałabym sie kochac bez prezerwatywy ale sie boje.doradzcie mi co robic
misia2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:09   #3993
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez misia2811 Pokaż wiadomość
dzięki za odp ale ja sie gdzies boje nie umiem zaufac tabletkom nie wiem co mam zrobic ;( chciałabym sie kochac bez prezerwatywy ale sie boje.doradzcie mi co robic
prawde mowiac przechodziłam to samo ale jakos po przeczytaniu ulotki stwierdziłam oni chyba wiedza lepiej i poszłam na całosc na 8mej tabletce pierwszego op. nie zaszłam a jesli ty bierzesz juz drugie opakowanie regularnie no nie ma siły po prostu nie ma. Warto zaryzykowac
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:59   #3994
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

[QUOTE=Rosaline;13767070]powiedz mi jaki jest sens stosować: tabletki+prezerwatywa+prz erywany
jak nie ufasz tabletkom to po co je bierzesz, wydajesz kasę i na tabsy i na prezerwatywy, podczas seksu myślisz tylko, żeby w porę wyszedł, przecież to się mija z celem.
i nie masz żadnej szansy na ciążę.

Cytat:
Napisane przez marcia Pokaż wiadomość

to może spróbuj plastrów albo krążka?
Przeciez plastry mają to samo - hormony. Używałam EVRA - nie nie nie
marcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:17   #3995
ciupilupka
Raczkowanie
 
Avatar ciupilupka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Bo tych wszystklich waszych skutkach ubocznych jestem troche przerażona tą YAZ mam zacząć ją na dniach brać i boje się że będe miała skutki uboczne które opisałysce- depresja,sennoś,płacz,nie chęć do życia.. tragedia
ciupilupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:28   #3996
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez marcia Pokaż wiadomość

Przeciez plastry mają to samo - hormony. Używałam EVRA - nie nie nie
ale jednak inną drogą trafiają do krwiobiegu, tak samo jak krążek... pogadaj z ginekologiem, w końcu znajdziesz metodę idealną dla siebie.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:19   #3997
jane...
Raczkowanie
 
Avatar jane...
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 196
GG do jane...
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

hej
ja dziś zaczynam swoją przygodę z Yaz. wzięłam pierwszą tabletkę i jak na razie strasznie mi niedobrze ale jeszcze nie wymiotowałam i mam nadzieję że nie będę.
__________________

Schwytana <3
jane... jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 14:58   #3998
marcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 62
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
ale jednak inną drogą trafiają do krwiobiegu, tak samo jak krążek... pogadaj z ginekologiem, w końcu znajdziesz metodę idealną dla siebie.

Zaczynam myśleć, że jeśli w grę wchodzą hormony - to nie
marcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:18   #3999
Lionors
Przyczajenie
 
Avatar Lionors
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Proponuje zebys nie pisala bzdur i przeczytala ulotke jeszcze raz.
Cytat z ulotki:
"Można też rozpocząć przyjmowanie leku w dniach 2-5 cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe środki ochronne przez pierwsze 7 dni."
Co napisałam źle?
Lionors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:42   #4000
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lionors Pokaż wiadomość
Cytat z ulotki:
"Można też rozpocząć przyjmowanie leku w dniach 2-5 cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe środki ochronne przez pierwsze 7 dni."
Co napisałam źle?
to, że ja napisałam, że działają dopiero od następnego opakowania jeżeli 1. tabletkę przyjmie się później niż w 5. dniu cyklu. czyli np. w szóstym, dziesiątym albo dwunastym. rozumiesz?
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:12   #4001
Lionors
Przyczajenie
 
Avatar Lionors
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
to, że ja napisałam, że działają dopiero od następnego opakowania jeżeli 1. tabletkę przyjmie się później niż w 5. dniu cyklu. czyli np. w szóstym, dziesiątym albo dwunastym. rozumiesz?
Czyli obie napisałyśmy po pół :P
Lionors jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 19:13   #4002
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lionors Pokaż wiadomość
Czyli obie napisałyśmy po pół :P
nie, bo Rosaline napisała dobrze a Ty napisalas bzdure z ktorej wynika ze jezeli sie wezmie w kazdym innym dniu niz pierwszy trzeba sie zabzpieczac 7 dni.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:16   #4003
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Pomocy co robić. O 18 wzięłam tabletkę, o 18:30 1 tabletkę węgla bo mam biegunkę, nie wiedziałam o tym że węgiel powoduje niewchłanianie tabletki. Co robić? Pomocy, jestem totalnie spanikowana
sql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:30   #4004
Lionors
Przyczajenie
 
Avatar Lionors
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
nie, bo Rosaline napisała dobrze a Ty napisalas bzdure z ktorej wynika ze jezeli sie wezmie w kazdym innym dniu niz pierwszy trzeba sie zabzpieczac 7 dni.
Ależ się czepiasz! A Rosalie nie napisała, ze przy 2-5 dniu wystarczy tylko 7 dni sie zabezpieczać. Czyli tez napisała bzdurę? Naprawdę nie macie co robić.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Pomocy co robić. O 18 wzięłam tabletkę, o 18:30 1 tabletkę węgla bo mam biegunkę, nie wiedziałam o tym że węgiel powoduje niewchłanianie tabletki. Co robić? Pomocy, jestem totalnie spanikowana
Nie panikuj, tylko weź drugą tabletkę. Nie tylko to, że węgiel hamuje wchłanianie ale też bigunka powoduje wydalenie tabletki zanim się wchłonie.
Lionors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:37   #4005
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lionors Pokaż wiadomość
Ależ się czepiasz! A Rosalie nie napisała, ze przy 2-5 dniu wystarczy tylko 7 dni sie zabezpieczać. Czyli tez napisała bzdurę? Naprawdę nie macie co robić.
bo ktoś pytał jak jest z działaniem tabletek jak się weźmie później niż w 5. dniu cyklu, to po co miałam pisać na temat zażycia w dniach 2-5 skoro pytanie dotyczyło czegoś innego?
skończmy tę dyskusję bo chyba do niczego nie prowadzi.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Pomocy co robić. O 18 wzięłam tabletkę, o 18:30 1 tabletkę węgla bo mam biegunkę, nie wiedziałam o tym że węgiel powoduje niewchłanianie tabletki. Co robić? Pomocy, jestem totalnie spanikowana
nie wiem ile trwa działanie węgla, bo musisz wziąć drugą tabletkę, tylko żeby nie wyszło tak że ten węgiel wzięty wcześniej zadziała też na kolejną tabletkę. jak masz ulotkę od niego to sprawdź czas jego działania. tak myślę przynajmniej.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:50   #4006
sobolesiaa
Raczkowanie
 
Avatar sobolesiaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 61
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
prawde mowiac przechodziłam to samo ale jakos po przeczytaniu ulotki stwierdziłam oni chyba wiedza lepiej i poszłam na całosc na 8mej tabletce pierwszego op. nie zaszłam a jesli ty bierzesz juz drugie opakowanie regularnie no nie ma siły po prostu nie ma. Warto zaryzykowac
Ja szczerze mam taka sama sytuacje. Jestem na 17 tabletce 1 op. Ale boje sie kochac bez prezerwatywy. Calkowicie bez sensu , wydawac na tabsy i gumki. Ale jestem strasznie odpowiedzialna jesli chodzi o sex.
Chcialabym wyluzowac i normalnie kochac sie bez prezerwatywy. Moze mi przejdzie ...

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
bo ktoś pytał jak jest z działaniem tabletek jak się weźmie później niż w 5. dniu cyklu, to po co miałam pisać na temat zażycia w dniach 2-5 skoro pytanie dotyczyło czegoś innego?
skończmy tę dyskusję bo chyba do niczego nie prowadzi.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



nie wiem ile trwa działanie węgla, bo musisz wziąć drugą tabletkę, tylko żeby nie wyszło tak że ten węgiel wzięty wcześniej zadziała też na kolejną tabletkę. jak masz ulotkę od niego to sprawdź czas jego działania. tak myślę przynajmniej.
Jesli mialas ciezka biegunke, to poprostu wez jeszcze jedna tabletke.
I jesli ten wegiel nie wchlania tabletek i zatrzymal twoja biegunke,wez w razie czego ta tabletke. Masz 12 godzin aby ja zazyc, pozniej to juz skomplikowana sprawa. Ja np wymiotowalam , wzielam tabletke o 21:30 a po alkoholu o 0:10 wymiotowalam. Natychmiast wzielam nastepna tabletke z blistra, i jak przeczytalamw ulotce nalezy spokojnie dokonczyc zazywanie tabletek z blistra. Tylko ze mam o jedna tabletke za malo, przez ta sytuacje.. Czy to nic nie szkodzi?? Zamiast 28 zjem 27 tabletek
sobolesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:58   #4007
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
to, że ja napisałam, że działają dopiero od następnego opakowania jeżeli 1. tabletkę przyjmie się później niż w 5. dniu cyklu. czyli np. w szóstym, dziesiątym albo dwunastym. rozumiesz?
Ale nie ma o tym mowy w ulotce...tzn ze działaja w takim wypadku od następnego opakowania.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:09   #4008
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ale nie ma o tym mowy w ulotce...tzn ze działaja w takim wypadku od następnego opakowania.
nie będę teraz specjalnie wertować ulotki, żeby udowodnić Ci rację.
ale skoro twierdzisz, że nie ma o tym mowy, ok. w takim razie jest na pewno mowa (bo sama to pisałaś) że jeśli:

-zażyjesz w 1. dniu miesiączki- jesteś chroniona od razu
-zażyjesz w 2-5 dniu cyklu- jesteś chroniona po tygodniu

więc logicznie rzecz biorąc, jeśli ulotka nie bierze pod uwagę zażycia 1. tabl później niż dnia 5. to pewnie zabezpieczenia uzyskujemy od kolejnego opakowania... nawet jeśli nie wyczytasz tego z ulotki, to jako przezorna kobieta będziesz bardziej uważać, prawda?
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:18   #4009
sobolesiaa
Raczkowanie
 
Avatar sobolesiaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 61
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
nie będę teraz specjalnie wertować ulotki, żeby udowodnić Ci rację.
ale skoro twierdzisz, że nie ma o tym mowy, ok. w takim razie jest na pewno mowa (bo sama to pisałaś) że jeśli:

-zażyjesz w 1. dniu miesiączki- jesteś chroniona od razu
-zażyjesz w 2-5 dniu cyklu- jesteś chroniona po tygodniu

więc logicznie rzecz biorąc, jeśli ulotka nie bierze pod uwagę zażycia 1. tabl później niż dnia 5. to pewnie zabezpieczenia uzyskujemy od kolejnego opakowania... nawet jeśli nie wyczytasz tego z ulotki, to jako przezorna kobieta będziesz bardziej uważać, prawda?

Moja ginekolog powiedziala mi ze tabletki działają po 2 tygodniach ich zażywania. Nie wiem czy to prawda,bo roznych opinii sie naczytalam.
A na opakowaniu jest napisane, ze powzieciu pierwszej tabletki jest ochorna przed ciążą. Ja sie jeszcze boje kochac bez prezerwatywy , jestem na 17 tabletce.
sobolesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 20:24   #4010
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sobolesiaa Pokaż wiadomość
Moja ginekolog powiedziala mi ze tabletki działają po 2 tygodniach ich zażywania. Nie wiem czy to prawda,bo roznych opinii sie naczytalam.
A na opakowaniu jest napisane, ze powzieciu pierwszej tabletki jest ochorna przed ciążą. Ja sie jeszcze boje kochac bez prezerwatywy , jestem na 17 tabletce.
mi powiedziała, że po tygodniu, ale ja wierzę ulotce.
pewnie, że na początku są jakieś obawy, ale jak się już przełamiesz, to i się przekonasz co do skuteczności tabletek
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:30   #4011
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
nie będę teraz specjalnie wertować ulotki, żeby udowodnić Ci rację.
ale skoro twierdzisz, że nie ma o tym mowy, ok. w takim razie jest na pewno mowa (bo sama to pisałaś) że jeśli:

-zażyjesz w 1. dniu miesiączki- jesteś chroniona od razu
-zażyjesz w 2-5 dniu cyklu- jesteś chroniona po tygodniu

więc logicznie rzecz biorąc, jeśli ulotka nie bierze pod uwagę zażycia 1. tabl później niż dnia 5. to pewnie zabezpieczenia uzyskujemy od kolejnego opakowania... nawet jeśli nie wyczytasz tego z ulotki, to jako przezorna kobieta będziesz bardziej uważać, prawda?
ale zamotałaś tę końcówkę... ja wzięłam w 2 dniu cyklu, więc jestem chroniona, tyle ze musze się zabezpieczać dodatkowo. nie musisz wertować ulotki naprawdę nie widzę, żeby coś takiego było napisane.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:00   #4012
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dziewczyny ja nie mam drugiej tabletki, nie mam opakowania rezerwowego. Nie zmieszczę się w 12h ale wg ulotki jeśli wezmę pominiętą (jutro kupię rezerwowe) nawet równoczesnie z kolejna to wszystko będzie ok. Jestem w 8-15 dniu brania tabletek.
sql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:07   #4013
sobolesiaa
Raczkowanie
 
Avatar sobolesiaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 61
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dziewczyny mam pytanie co do plamień.
Jestem na pierwszym opakowaniu dokladnie na 17 tabletce i non stop krwawie.
Moglabym wiedziec ile Wam na poczatku towarzyszyło krwawienie?
sobolesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:08   #4014
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
ale zamotałaś tę końcówkę... ja wzięłam w 2 dniu cyklu, więc jestem chroniona, tyle ze musze się zabezpieczać dodatkowo. nie musisz wertować ulotki naprawdę nie widzę, żeby coś takiego było napisane.
to Ty motasz i nadal nie rozumiesz, ale mi się już nie chce tłumaczyć, zresztą nie ma takiej potrzeby.

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie mam drugiej tabletki, nie mam opakowania rezerwowego. Nie zmieszczę się w 12h ale wg ulotki jeśli wezmę pominiętą (jutro kupię rezerwowe) nawet równoczesnie z kolejna to wszystko będzie ok. Jestem w 8-15 dniu brania tabletek.
możesz też wziąć z tego opakowania, które masz, a jak już je skończysz i braknie Ci tej jednej tabletki, to weźmiesz ją z tego rezerwowego.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:18   #4015
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie mam drugiej tabletki, nie mam opakowania rezerwowego. Nie zmieszczę się w 12h ale wg ulotki jeśli wezmę pominiętą (jutro kupię rezerwowe) nawet równoczesnie z kolejna to wszystko będzie ok. Jestem w 8-15 dniu brania tabletek.
wez po proistu kolejną z tego opakowania co masz ( wszystkie różowe mają ten sam skład) a jutro kup opakowanie dodatkowe i weź jutro zamiast tej której będzie ci brakować a potem już będzie się zgadzać


btw - ależ mnie śmieszy Leseratte próbująca udowodnic rację Rosaline której to nawet nie interesuje a na dodatek miała rację...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:36   #4016
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wez po proistu kolejną z tego opakowania co masz ( wszystkie różowe mają ten sam skład) a jutro kup opakowanie dodatkowe i weź jutro zamiast tej której będzie ci brakować a potem już będzie się zgadzać


btw - ależ mnie śmieszy Leseratte próbująca udowodnic rację Rosaline której to nawet nie interesuje a na dodatek miała rację...

dlateog ja tez juz nic nie pisze, bo sie jej nie przetłumaczy
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 08:17   #4017
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

bez komentarza Panie Mądralińskie
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 08:19   #4018
misia2811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

[QUOTE=sobolesiaa;13776311]
Ja szczerze mam taka sama sytuacje. Jestem na 17 tabletce 1 op. Ale boje sie kochac bez prezerwatywy. Calkowicie bez sensu , wydawac na tabsy i gumki. Ale jestem strasznie odpowiedzialna jesli chodzi o sex.
Chcialabym wyluzowac i normalnie kochac sie bez prezerwatywy. Moze mi przejdzie ...

no właśnie ja mam tak samo boje się strasznie i jeśli chodzi o gumki to trochę uciążliwe za każdym razem je zakładac i latac tak moze sie przelame ale jak narazie to nie wiem jak to bedzie wogole ostatnio nie mam ochoty na sex

misia2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:02   #4019
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

jak ktoś się boi bez gumek na anty to polecam logicznie to rozpracowac :

stosujecie anty czyli metoda pewna na rzucmy na to 99%

dodatkowo dodajcie gumki... czyli metode pewna na dajmy na to 95%
* wartości daje przybliżone bo nie chce mi się szukać dokładnie

jaki ma sens wspieranie pewniejsze metody mniej pewną kładąc ponieką większe zaufanie w mniej pewną metodę ? bo fizyczynie to jest tak, że jak zawiedzie gumka to chroni was anty a nie w druga strone
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:27   #4020
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
jak ktoś się boi bez gumek na anty to polecam logicznie to rozpracowac :

stosujecie anty czyli metoda pewna na rzucmy na to 99%

dodatkowo dodajcie gumki... czyli metode pewna na dajmy na to 95%
* wartości daje przybliżone bo nie chce mi się szukać dokładnie

jaki ma sens wspieranie pewniejsze metody mniej pewną kładąc ponieką większe zaufanie w mniej pewną metodę ? bo fizyczynie to jest tak, że jak zawiedzie gumka to chroni was anty a nie w druga strone

święte słowa <brawo>
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.