Szczurzy temat, szczury, szczur - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 11:32   #3991
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Szczury :)

Hej Posiadam szczurka hodowlanego Gizma. Ma rok i chyba troszkę mu smutno samemu. Ma dużą klatkę, zabawki i to wszystko, ale wpadłam na pomysł, aby dokupić mu towarzysza I tu zdecydowałam się na łysego szczura (są tak brzydkie, że aż ładne ;D ). I mam pytanie, czy będą mogły przebywać w jednej klatce, czy lepiej kupić mu "zwykłego" szczurka?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:04   #3992
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Szczury :)

polecam ten wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67097&page=126
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:00   #3993
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Szczurzy temat

Cześć dziewczęta Mam szczurka już około roku, i samotnie mu chyba trochę. Chciałam mu dokupić towarzysza, i urzekły mnie bezwłose szczurki, myślicie, że mogłabym Gizmowi dokupić kolegę bez włosków?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:03   #3994
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Szczurzy temat

Dla szczura nie ma znaczenia, czy kumpel jest bez włosów, rexem, dumbo - najważniejsze, żeby był, bo to zwierzęta silnie stadne Także jak najbardziej może być.

Pamiętaj też, żeby poczytać trochę przed łączeniem zwierzaków, bo to nie takie hop siup, nie wolno wrzucać po prostu kolegi do jednej klatki. No i sam Gizmo przez taki okres czasu samotności pewnie zapomniał, jak to jest być szczurem, więc jego reakcja może być nieprzewidywalna - polecam w tej kwestii szczurze fora.

http://szczury.org/viewtopic.php?f=16&t=1149
Przykładowy temat z poradami.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:16   #3995
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Szczurzy temat

Dziękujęęęę!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:52   #3996
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta Mam szczurka już około roku, i samotnie mu chyba trochę. Chciałam mu dokupić towarzysza, i urzekły mnie bezwłose szczurki, myślicie, że mogłabym Gizmowi dokupić kolegę bez włosków?
Nie kupuj tylko adoptuj jest tyle szczurków które szukają domów, a po co wspierać rozmnażanie w zoologach? U nich nadmiar szczurów idzie do torebki i do węża
Szukaj na szczurzych forach, czasem trzeba troszkę poczekać ale zawsze znajdzie się jakieś maleństwo do przygarnięcia

Ja też właśnie szukam ogonka, bo niestety w czwartek po tygodniowej chorobie odszedł od nas Bobek i widzę jak Cookie coraz bardziej nudzi się w klatce

np tu masz ogłoszenia: http://szczury.org/viewforum.php?f=163
moja rada - daj się poznać na tamtym forum, jakie szczurek będzie miał warunki itp. bo czasem są tam bardzo nieufni ludzie czy szczurek przypadkiem nie pójdzie na karmę dla węży.

Edytowane przez Nymeria007
Czas edycji: 2013-06-02 o 23:55
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:15   #3997
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Szczurzy temat

hej
teraz mogę was jedynie podczytywać bo od siebie nie mam nic do dodania w tym temacie bo po odejściu moich chłopaków do tej pory nie miałam kolejnych szczurków.. Ja ciężko przeżywam śmierć zwierzaka a szczurki no najdłużej to nie żyją, więc odpuściłam póki co.
W załączniku moje dwie wredoty
chłopaki byli dużymi szczurkami, diler (biały, dumbo ) ważył 800g a Nargil 700g
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2583.jpg (119,1 KB, 24 załadowań)
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 23:56   #3998
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
hej
teraz mogę was jedynie podczytywać bo od siebie nie mam nic do dodania w tym temacie bo po odejściu moich chłopaków do tej pory nie miałam kolejnych szczurków.. Ja ciężko przeżywam śmierć zwierzaka a szczurki no najdłużej to nie żyją, więc odpuściłam póki co.
W załączniku moje dwie wredoty
chłopaki byli dużymi szczurkami, diler (biały, dumbo ) ważył 800g a Nargil 700g
Jak mi się podobają takie duże kluchy moja Lilu to na razie maleństwo, ale szukam dla niej koleżanki dumbo
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:10   #3999
sylluu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Szczurzy temat

Wszystko niestety zależy od charakteru szczurka. Nie przewidzisz jego reakcji na nowego towarzysza. Ja miałam kiedyś małe stadko (łącznie 5 na raz) i nie wszystkie się nawzajem lubiły... Moja samiczka, Tosia, nie cierpiała wprost dużego szczurka dumbo o wdzięcznym imieniu Henryk, za to zakochała się bez pamięci w Chrupku, który trafił już do mnie jako dorosły szczur. Więc życie pokaże Teraz mam dwa szczurki, które niestety lepiej dogadują się z kotem niż ze sobą nawzajem
sylluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 19:24   #4000
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Szczurzy temat

Słuchajcie jak radzicie sobie latem ze szczurami? Ja nie mam klimatyzacji w domu, upały są nieziemskie.

Ja robię tak, że co jakiś czas zwilżam sierść gąbką, cały czas zmieniam im wodę, na klatce zostawiam mokry ręcznik i one sobie na nim leżą
Więcej zrobić nie mogę
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 19:36   #4001
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Szczurzy temat

Ja moim odsuwam ściółkę w kuwecie, dzięki temu leżą na gołym plastiku jeżeli chcą, jest im przez to chłodniej. Niektórzy wkładają kafelek.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-27, 21:02   #4002
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja moim odsuwam ściółkę w kuwecie, dzięki temu leżą na gołym plastiku jeżeli chcą, jest im przez to chłodniej. Niektórzy wkładają kafelek.
My rok temu wkładaliśmy butelkę do zamrażarki (plastikową, z wodą) i jak się schłodziła to do klatki. Ale jakoś dziewczynki się nie zainteresowały.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 08:15   #4003
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Odp: Szczurzy temat

Nasi dostawali raz na jakiś czas mrożone owoce albo kostkę lodu. Głównie się nimi bawili ale widać było, ze to lubią. Oprócz tego sami sobie kopali dziury w sciolce albo spali w kartonach po chusteczkach (takich wyciąganych).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 00:21   #4004
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Odp: Szczurzy temat

Hej
Co taka cisza?
U nas aktualnie czterech chłopców i dwie dziewuchy
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:59   #4005
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Szczurzy temat

Czeeeść <3
Wpadam tu normalnie z radością

Mam 4 szczurki: Layla, Lexi, Dziub i Murzyn. Wszystkie to dziewczynki
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 23:44   #4006
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Odp: Szczurzy temat

Już straciłam nadzieję, że ktoś odpisze

Jakie panny masz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 09:21   #4007
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Odp: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Już straciłam nadzieję, że ktoś odpisze

Jakie panny masz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kapturkę, dwie zwykłe (ruda <3 i czarna, która ma brązowe prześwity), a Murzynek to chyba Dumbasek wyszedł, bo ma uszy jak słonik i jakoś tak nisko osadzone :3
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 11:22   #4008
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Odp: Szczurzy temat

My samiczki mamy szara irish i czarna blazed kapturke, a samce szary dumbo kaptur, czarny berkshire, odd eyed beżowy kaptur, husky i agouti

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Dumbo to takie ciapy sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 11:57   #4009
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Odp: Szczurzy temat

Zdjęcia, dziewczyny, zdjęcia!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 12:12   #4010
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Odp: Szczurzy temat

To cześć moich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1379848223352.jpg (79,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1379848247825.jpg (61,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1379848265220.jpg (34,4 KB, 10 załadowań)
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 00:27   #4011
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Odp: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
My samiczki mamy szara irish i czarna blazed kapturke, a samce szary dumbo kaptur, czarny berkshire, odd eyed beżowy kaptur, husky i agouti

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Dumbo to takie ciapy sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
haha, no właśnie racja, Murzynek to taka ciapka mała, sierotka zatracona, jedzenie jej zawsze zabiorą...
Ale ostatnio dzielnie walczy o swoje!

Ja pokaże Wam tylko moje (Laylę i Lexi, bo Murzyna i Dziuba nie idzie uwiecznić :/)

Ale ze zdrowiem to ciężko czasami. 4 szczury, jeden zachoruje to w sumie nieustannie zaglądam do weta. :\

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 942614_525917107445423_384834192_n.jpg (63,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 995930_551636608206806_2050698475_n.jpg (151,3 KB, 16 załadowań)
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 08:15   #4012
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Jutro usypiam moje szczury

wiem że to stary wątek.. ale chciałabym odświeżyć.. moje szczurki też sa stare już mają 3 lata prawie.. Łatka jest chuda, nie chce jeść ani pić.. od jakiś 2 tygodni prawie się nie rusza.. ledwo leży i dycha.. strasznie mi jej szkoda.. Druga szczuraska Czarna.. jej siostra.. ma wielkiego guza, mimo to jeszcze chodzi i je i pije normalnie.. ale w tym tempie rośnięcia guza.. niedługo mi zdechniee.. chciałam spytać jak to z usypianiem szczurkó jestt? ile to mniej więcej kosztuje.. jak to wygląda?? szkoda mi ich nie chce by sie męczyły..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 08:21   #4013
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Szczurzy temat

Hej .
Mam w domu 2 sczczurki- siostry.. Czarną i Łatkę.. Obie są już raczej stare.. mają po 3 lata.. Nigdy nie chorowały zawsze były ruchliwe.. kochane.. i wgl..
A teraz,,Mam z nimi mały problem.. Łatka od jakiś 2 tyg śmiesznie chodzi.. ledwo się czołga... teraz to już nawet nie pije i nie je od paru dni.. oczy ma zakrwawione.. przemywam jej .. ale to nic nie daje..
Czarna ma od miesiąca guza wyszedł z dnia na dzien i rośnie mega szybko.. lecz mimo to szczurka ma sie dobrze chodzi pije je bawi się..
KUrde myślę czy to ze starości je dopadło.. czy co.. Nie mam kasy na leczenie dla nich choć myślę że są za stare i za bardzo chore już na cokolwiek.. myślałam o uspaniu ich.. to ich cierpienie zmniejszy bynajmniej..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 09:18   #4014
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hej .
Mam w domu 2 sczczurki- siostry.. Czarną i Łatkę.. Obie są już raczej stare.. mają po 3 lata.. Nigdy nie chorowały zawsze były ruchliwe.. kochane.. i wgl..
A teraz,,Mam z nimi mały problem.. Łatka od jakiś 2 tyg śmiesznie chodzi.. ledwo się czołga... teraz to już nawet nie pije i nie je od paru dni.. oczy ma zakrwawione.. przemywam jej .. ale to nic nie daje..
Czarna ma od miesiąca guza wyszedł z dnia na dzien i rośnie mega szybko.. lecz mimo to szczurka ma sie dobrze chodzi pije je bawi się..
KUrde myślę czy to ze starości je dopadło.. czy co.. Nie mam kasy na leczenie dla nich choć myślę że są za stare i za bardzo chore już na cokolwiek.. myślałam o uspaniu ich.. to ich cierpienie zmniejszy bynajmniej..
Wprawdzie nie mam szczurów, ale miałam chomiki, które po takich objawach zdychały. z tego co tu wyczytałam, to najprawdopodobniej ze starości.

Będzie ciężko, ale jak piszesz, tego raczej się nie wyleczy. łatke bym uśpiła, skróci to jej cierpienie, jak zauważyłaś.

Z guzem też nie da się nic zrobić. Pozostaje czekać na odejście szczurka, musisz się przygotować na to

Pamiętaj o tym, że były u ciebie szczęśliwe

Jak masz to wstaw ich zdjęcia, napisz coś o nich- jak nie teraz to później

Trzymaj się jakoś
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 09:30   #4015
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hej .
Mam w domu 2 sczczurki- siostry.. Czarną i Łatkę.. Obie są już raczej stare.. mają po 3 lata.. Nigdy nie chorowały zawsze były ruchliwe.. kochane.. i wgl..
A teraz,,Mam z nimi mały problem.. Łatka od jakiś 2 tyg śmiesznie chodzi.. ledwo się czołga... teraz to już nawet nie pije i nie je od paru dni.. oczy ma zakrwawione.. przemywam jej .. ale to nic nie daje..
Czarna ma od miesiąca guza wyszedł z dnia na dzien i rośnie mega szybko.. lecz mimo to szczurka ma sie dobrze chodzi pije je bawi się..
KUrde myślę czy to ze starości je dopadło.. czy co.. Nie mam kasy na leczenie dla nich choć myślę że są za stare i za bardzo chore już na cokolwiek.. myślałam o uspaniu ich.. to ich cierpienie zmniejszy bynajmniej..
Ja bym uśpiła Łatke, skoro się męczy. W takim wieku leczenie jest bardzo nieowocne i dodatkowo wymeczy szczura. Po paru latach hodowli szczura nauczyłam się już, że nie zawsze jest sens ładować leki w szczura, które tylko go wymeczą w przypadku gdy widzę, że to nic nie da. Uważam, że to egoizm nie dać mu spokojnie odejść, więc tak, uspilabym. A druga pannica niech lata póki ma się dobrze. Tylko przygotuj się, że to będzie dla niej szok, gdy drugiej zabraknie. Mój Leo strasznie przeszedł śmierć Daktyla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:32   #4016
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Ja bym uśpiła Łatke, skoro się męczy. W takim wieku leczenie jest bardzo nieowocne i dodatkowo wymeczy szczura. Po paru latach hodowli szczura nauczyłam się już, że nie zawsze jest sens ładować leki w szczura, które tylko go wymeczą w przypadku gdy widzę, że to nic nie da. Uważam, że to egoizm nie dać mu spokojnie odejść, więc tak, uspilabym. A druga pannica niech lata póki ma się dobrze. Tylko przygotuj się, że to będzie dla niej szok, gdy drugiej zabraknie. Mój Leo strasznie przeszedł śmierć Daktyla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie tego też się boję.. że odejdzie z samotności po stracie łatki.. one się tak kochają.. poszukam zdjęc jak zdajdę to wstawię..
O szczurkach mogę opowiedzieć.. W sumie od kiedy pamiętam były w rodzinie u mnie szczurki albo chomiki.. także psy.. ale mniejsza oto w każdym bądz razie teraz jak mam sama rodzine (synka i męża) to też zachciało mi się szczura.. mój mąż zaadoptował Łatkę od jednej Pani która mussiała się nagle wyprowadzić i nie mogła ze sobą wziąść szczurów(bynajmniej nie wszystkich a miała ich ponad 10).. Łatka była u mnie tydzien, dwa.. Zawsze mieliśmy w rodzince 1 szczurka na raz wtedy nie wiedzieliśmy że szczury muszą być conajmniej dwa, zresztą one były u nas szczęśliwe.. było nas 5 a wszyscy co chwile się z szczurem bawili..
No wracając łatkę mieliśmy ale ponieważ mąż pracował a ja się wiecznie zajmowałam malutkim dzieckiem..wyjmowaliśmy ją nie tak często ja trzrba.. więc.. wzięliśmy 2 szczuraskę od tej samej Pani o dziwo na dodatkek Czarna bo tak ją nazwaliśmy była z tego samego miotu co Łatka. Na początku się gryzły i biły ale z czasem się polubiły i pokochały, Czarna to"szefowa"jest grubsza i większa.. od razu zaczęła rządzić, zabierać łatce jedzenie.. itp.. Łatka z kolei jest malutka i chuda.. ale za to energiczna i wszędobylka.. nie raz pod kanape właziła.. hehe No także po tych 3 latach moge powiedzieć że szczurki się i nas polubiły,lubią się tulić i lizać
Nawet je zabierałam jak wyjeżdżaliśmy do Polski( teraz mieszkam w niemczech) a tu nagle ma ich zabraknąć.. szkoda na prawdę ich..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 17:29   #4017
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Odp: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
haha, no właśnie racja, Murzynek to taka ciapka mała, sierotka zatracona, jedzenie jej zawsze zabiorą...
Ale ostatnio dzielnie walczy o swoje!

Ja pokaże Wam tylko moje (Laylę i Lexi, bo Murzyna i Dziuba nie idzie uwiecznić :/)

Ale ze zdrowiem to ciężko czasami. 4 szczury, jeden zachoruje to w sumie nieustannie zaglądam do weta. :\

Wiesz co myślałam dzisiaj o moich szczurkach, które odeszły już 1,5 roku temu, dalej podczytuje ten wątek, dzisiaj patrze, a Ty wstawiasz zdjęcia na których są praktycznie identyczne ogonki Nawet mój tż mówi, że to zdjęcia moich dziewczyn

Zatęskniłam za nimi
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 18:24   #4018
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Odp: Szczurzy temat

Kolorowymaj - mam podobnie też wątek podczytuję
moi panowie już ponad rok temu odeszli, a ja ciągle czasem otwieram drzwi do domu z myślą, że pewnie już czekają przyssani do drzwiczek od klatki, żeby tylko ich wypuścić, dać coś smacznego i pogłaskać
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 19:08   #4019
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Szczurzy temat

miałam więcej fotek ale sie zawieruszyły gdzies dodaje te ktore znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Łatks.jpg (74,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8666.jpg (89,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8725.jpg (103,8 KB, 14 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 19:34   #4020
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Odp: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Wiesz co myślałam dzisiaj o moich szczurkach, które odeszły już 1,5 roku temu, dalej podczytuje ten wątek, dzisiaj patrze, a Ty wstawiasz zdjęcia na których są praktycznie identyczne ogonki Nawet mój tż mówi, że to zdjęcia moich dziewczyn

Zatęskniłam za nimi
Ja za swoimi dziewuszkami teraz tęsknię, bo są u "babci" chwilowo
Ale to dobrze, bo się rozchorowałam i pewnie chorowałyby ze mną. :<

Mój TŻ tak uwielbia dzióbki
Myślałaś, żeby ponownie mieć szczury?
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-23 21:00:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.