WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 20:25   #3991
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Obrączki ślubne złote = pilnie poszukiwane

w kolejną sobotę biorę ślub, tak się złożyło, nie mamy obrączek, polecicie miejsce gdize do tygodnia powinni przysłać wybrany wzór?
W aparcie drogo jetst, wiem ze taniej napewno kupimy, no i apart kaze czekac 30 dni. odpada.

pomozecie?
nawet jesli trzeba w wawie czekac dłużej, to polecicie jakieś miejsce z dobrą ceną i fajnym wyborem?



____________
...... ALE JESLI NIE ZNAJDZIEMY to jak to zalatwic? czesto chcą nawet 7 dni poczekać na przyslanie rozmiaru ale nie mamy tyle czasu
---> proponuja nam srebrne na czas slubu a potem kupic zlote. no ale to nie mozna jakos inaczej tego, bo rozumiem ze na bazarze w sklepie ala zlote to bez sensu kupowac? bo i tak w nich nie bedizemy chodzic bo chcemy zlote zamowic ale na spokojnie, nie wiem jak to zalatwic, podsuniecie jakis pomysl?


- czy na slub cywilny musze miec jakis bukiet w rekach?


pytam nie wiem, za tydzien slub, wczoraj sie dowiedzialam wiec jestem w ciaglym oszołomieniu
Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Friese, my kupilismy na miejscu, od reki u jubilera AREN http://www.aren-jubiler.com/kontakt.php

Ceny były naprawdę korzystne, ale bralismy najbardziej klasyczne z mozliwych

oni się mieszczą na Jerozolimskich blizej Smyka.

+ dozywotnio jest zmienianie rozmiaru
Też polecam Aren
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 20:46   #3992
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Gdzie w Warszawie dostanę niedrogo biżuterię srebrną (zawieszka + kolczyki) ? Szukam na prezent dla Mamy TŻ'ta na urodziny, byliśmy w Aparcie i Yes, ale ceny takie sobie szczerze mówiąc .
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 21:30   #3993
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Mam do oddanie masazer do twarzy Zeptera. Poprawia krazenie i kremy lepiej sie wchlaniaja , ja jestem zbyt leniwa by go uzywac
Do odebrania na Ursynowie.


Edytowane przez somethinggood
Czas edycji: 2014-03-15 o 21:32
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 09:21   #3994
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Mam do oddanie masazer do twarzy Zeptera. Poprawia krazenie i kremy lepiej sie wchlaniaja , ja jestem zbyt leniwa by go uzywac
Do odebrania na Ursynowie.

A co za niego chcesz?
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 11:40   #3995
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
A co za niego chcesz?
Nic
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 12:08   #3996
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Mam do oddanie masazer do twarzy Zeptera. Poprawia krazenie i kremy lepiej sie wchlaniaja , ja jestem zbyt leniwa by go uzywac
Do odebrania na Ursynowie.

aktualne? byłabym chętna
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 13:12   #3997
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Kraina chichow pierwsza odpisala , jezeli nie odezwie sie dzisiaj do mnie to do Ciebie napisze
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 17:30   #3998
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Podłączę się trochę do pytania amy: szukam fajnego i klimatycznego miejsca na masaż, chcemy koleżance zrobić niespodziankę w ramach prezentu urodzinowego Najbardziej zależy nam na sprawdzonym miejscu, żeby wyszła zrelaksowana i odprężona Najlepiej okolice Ochoty, Centrum, ewentualnie może Ursynów - żeby się specjalnie nie przedzierać przez całe miasto
Podbijam i proszę o pomoc - pilna sprawa, urodziny już bardzo niedługo
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 18:02   #3999
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Tak na marginesie, przepraszam, ale nie mogłam sobie odmówić. Zawsze dziwią mnie dziewczyny które pytają ekspedientki czy konsultantki o pomoc w doborze kremu czy podkładu. Jest oczywiste, że one w ogóle nie znają waszej cery i strzelą byle co. Może trafią, może nie. Ekspedientki zazwyczaj nie mają żadnego pojęcia co polecić, a konsultantki wpychają co tam akurat muszą (tak, mam doświadczenia).

Radziłabym ci przeszukać KWC, poczytać wątki. Prędzej trafisz na coś odpowiedniego niż pytając przypadkowej w istocie babki.


A odnośnie wątku - jak stan ślimaków przy Torwarze? Któregoś nie ma, wobec tego okolica się nie korkuje?
Cytat:
Napisane przez Hiddles Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie do tego co na biało najlepiej weź kilka małych opakowań po jakiś kosmetykach i poproś o próbki tych podkładów, które uważasz, że pasują /pani w drogerii powie że pasują. Wtedy na spokojnie będziesz mogła przetestować je w domu przy naturalnym świetle
głównie chodzi mi głównie o dobranie koloru.
bo jak ostatnio sama sobie dobrałam, to to nie był dobry pomysł

bo buzie wiem jaką mam, i czego w składnikach unikać - ale kolor jest moją zmorą.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 18:54   #4000
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Przy sztucznym swietle w sklepie moze byc ciezko dobrac kolor, a bez nalozenia chociaz odrobine raczej sie nie zorientujesz czy cos jest dla ciebie odpowiednie. Niektore podklady np ciemnieja na twarzy czy cos.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:35   #4001
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

nie pozostaje nic innego jak prosić panie w takim razie o próbki ewentualnie odlewki produktów.
ciekawe jak to w Wa-wie wygląda - będą marudzić, czy raczej nie ma z tym większego problemu ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 19:46   #4002
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Wiekszosc pokladow niestety ciemnieje na skorze .
Ja jezeli juz wiem jakiego szukam i jakiej firmy , to ide z dobrym humorem (jezeli mam zly to nic mi nie pasuje :P ), niepomalowana buzia i lusterkiem . Maluje sobie 3 krechy na policzku blizej lini zuchwy . U mnie to trzy kolor rozpoczynajac od najjasniejszego . Sprawdzam w sztucznym oswietleniu , a pozniej w naturalnym na zewnatrz , ktora krecha jest najmniej widoczna .
Dziewczyny maja racje ,niekoniecznie Ci pomoga w sklepie . Chociaz jak mam watpliwosci przewaznie ide do najladniej pomalowanej pani w sklepie (niestety polowa z nich wyglada jak strach na wroble , z rzesami jak pajaki i rozem na polowie twarzy) , zauwazylam ze w Hebe i Sephorze najlepiej potrafia mi doradzic. W Rossie ,SP , Inglocie nawet nie prosze o pomoc
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:58   #4003
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

w Inglocie ?
myślałam, że tam znają sie na doborze koloru
przecież żaby tam pracować trzeba miec jakieś doświadczenie, albo mieć szkołę / kurs wizażu skończony.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 20:11   #4004
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Na Allegro można kupić odlewki niektórych podkładów albo saszetki 2-5ml z próbkami. Parę razy kupiłam coś takiego i wyszło w sumie w granicach 10zł, ale miałam pewność, że pomaluję całą twarz i sprawdzę dokładnie jaki ten podkład jest i czy warto kupić pełnowartościowe opakowanie. Nie wiem jak jest z próbkami w warszawskich drogeriach i gdzie ewentualnie można je dostać za darmo. Co do doboru odcienia podkładu przez wszelkiego typu "specjalistki" to także jestem sceptycznie nastawiona do sprzedawczyń w drogeriach, nawet jeśli pokończyły jakieś kursy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 01:21   #4005
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Możecie wybrać się do jakiejś mniejszej drogerii,nie sieciówki mi przed studniówką Pani pożyczyła tester cały po południu i rano oddałam,pomalowałam ładnie całą twarz i cudnie wyszło.Grubo ponad pół godziny testowała ze mną na miejscu.
Doradziła mi jak przygotować skórę i jak nakładać starsza kobieta nie jakaś 20 latka po kursie.
Podkład nie musi być nie wiadomo jakiej marki czy też drogi by był dobry

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 03:03   #4006
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
w Inglocie ?
myślałam, że tam znają sie na doborze koloru
przecież żaby tam pracować trzeba miec jakieś doświadczenie, albo mieć szkołę / kurs wizażu skończony.
Moze ja akurat zle trafilam . Raz kupowalam korektor i juz zgodzilam sie na nachalna pomoc , chociaz wiedzialam ze wyskoczy mi z nr 66 w sloiczku . Kazdemu go polecaja . Akurat ja go lubie , bo jest bardzo tresciwy i moj ulubiony na zime . Tyle , ze chwilke wczesniej polecila go starszej pani , kiedy takie ciezkie korektory podkreslaja kazda mozliwa zmarszczke pod oczami . Ja mam 24 lata i powoli zaczynaja robic mi sie delikatne kurze lapki, wiec juz z niego zrezygnowalam , bo wyglada to slabo.
Druga sytuacja to jak szukalam bronzera i rozswietlacza do modelowania . Niestety nigdy nie widze pigmentacji produktu , czy jest rozowe /zolte/pomaranczowe itp . , a nie bede biegala na zewnatrz do naturalnego swiatla . Niestety sprzedawczyni nie wiedziala takich podstawowych rzeczy o produktach . O konturowaniu chyba pierwszy raz uslyszala ,akurat liczylam na kompetencje sprzedawcy .

Zaistniale sytuacje mialy miejsce w Galerii Motlochu .

Teraz troche posmuce , ale co sie stalo ze sprzedawcami takimi jak Ignacy Rzecki ? Coraz rzadziej sie spotyka . Jak pracowalam na studiach w zoologicznym recytowalak sklad kazdej karmy , producenta czy zwyczaje i diete zwierzat dostepnych w sklepie. A i tak nie dorastalam do piet pelnoetatowym pracownika
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 07:47   #4007
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
...
Teraz troche posmuce , ale co sie stalo ze sprzedawcami takimi jak Ignacy Rzecki ? Coraz rzadziej sie spotyka . Jak pracowalam na studiach w zoologicznym recytowalak sklad kazdej karmy , producenta czy zwyczaje i diete zwierzat dostepnych w sklepie. A i tak nie dorastalam do piet pelnoetatowym pracownika
mi się wydaje (choć może to moje pobożne życzenie) że w niektórych branzach pracują ludzie z pasją, mniejszą lub większą i akurat branża zwierzakowa, być może jest bardziej nasycona osobami które po prostu lubią zwierzaki

inna rzecz, że na studiach też pracowałam w sklepach i wybierałam tylko takie branże o których miałam pojęcie, bo jakoś nie wyobrażałam sobie stania jak cielę i niemożności wypowiedzenia się o towarze, ani też uczenia o np. elektronice, tylko po to żeby tam pracować na jakieś 1/4 etatu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:00   #4008
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Podbijam i proszę o pomoc - pilna sprawa, urodziny już bardzo niedługo
Byłam 2 razy na masażu na ul. Emilii Plater (antresola), Wellness and Spa. Klimatyczne miejsce, ale wydaje mi się, ze często zmieniają się tam dziewczyny. Raz wyszłam bardzo zadowolona, drugim razem miałam wrażenie, ze ta dziewczynka nie miała siły, czegoś zabrakło. Niemniej - może chcesz sie zorientować. 2 razy umawiałam się z szefową przez telefon - myślę, ze wiele można z nią ugrac i ustalić.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 00:28   #4009
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

ja jak chce kupic podklad, zawsze biore próbki w Douglasie, ostatnio brałam tez w Sephorze. Nigdy nie bylo problemu no chyba, ze tester sie skonczyl, ale to juz nie ich wina i raczej rzadko trafilam na taka sytuacje.

Szczerze mówiąc sytuacji, że Pani w drogerii pozycza komus tester sobie nie wyobrażam. Równie dobrze, ktoś moze pozyczyc i tam napluć, a potem inni beda sie tym smarować. :/
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 05:26   #4010
Artm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 517
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Teraz troche posmuce , ale co sie stalo ze sprzedawcami takimi jak Ignacy Rzecki ? Coraz rzadziej sie spotyka . Jak pracowalam na studiach w zoologicznym recytowalak sklad kazdej karmy , producenta czy zwyczaje i diete zwierzat dostepnych w sklepie. A i tak nie dorastalam do piet pelnoetatowym pracownika
Umarli z głodu Pensje, jakie teraz proponuje się w większości sklepów są śmiesznie małe. I dlatego duża część sklepów zatrudnia przypadkowych ludzi, którzy gotowi są pracować za takie stawki.
Artm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:39   #4011
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Mój kolega pracował w Douglasie jako ochroniarz i opowiadał mi jakie cuda wianki na kiju wymyślały panie ekspedientki, żeby sprzedać produkt...
Jak ktoś ma tzw. bajerę to idealnie nadaje się do pracy w sieciowych perfumeriach. Minimalna wiedza o produkcie (np. wymyślały nuty zapachowe, zamiast powiedzieć "nie jestem pewna, ale zaraz sprawdzę") i wykute techniki sprzedażowe (choć przeraża mnie ich nachalność i podbieganie do klienta, gdy jedną nogą jest w sklepie). Aż strach się bać, gdy trafiły na jakąś Wizażankę obeznaną w temacie np. zapachowym
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:00   #4012
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mój kolega pracował w Douglasie jako ochroniarz i opowiadał mi jakie cuda wianki na kiju wymyślały panie ekspedientki, żeby sprzedać produkt...
Jak ktoś ma tzw. bajerę to idealnie nadaje się do pracy w sieciowych perfumeriach. Minimalna wiedza o produkcie (np. wymyślały nuty zapachowe, zamiast powiedzieć "nie jestem pewna, ale zaraz sprawdzę") i wykute techniki sprzedażowe (choć przeraża mnie ich nachalność i podbieganie do klienta, gdy jedną nogą jest w sklepie). Aż strach się bać, gdy trafiły na jakąś Wizażankę obeznaną w temacie np. zapachowym
temat rzeka
dlatego podklady najlepiej testować. Ja rzadko kupuje perfumy, a jak juz to mam 'swoje' zapachy i ich sie trzymam. Ale jesli chodzi o szminki, podklady (2 rzeczy które najczesciej kupuje ) zawsze jestem zadowolona z obslugi.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:18   #4013
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

ale w badaniu mystery client to wlasnei Douglas dostaje nagrody za najlepsza obslugę

http://retailnet.pl/2014/03/12/91737...ga-w-sklepach/
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:51   #4014
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
ale w badaniu mystery client to wlasnei Douglas dostaje nagrody za najlepsza obslugę

http://retailnet.pl/2014/03/12/91737...ga-w-sklepach/
Pytanie jak są przeprowadzane takie badania i co sprawdza ten tajemniczy klient. Bo jeśli sprawdza czy załoga sklepu wypełnia plan mówiąc "dzień dobry", "w czym mogę pomóc" i czy wciska ludziom nowości bo sprzedaż trzeba wyrobić to słabo raczej. I dla mnie to żaden wyznacznik dobrej obsługi.

Poza tym pojęcie "dobra ekspedientka" też jest dość względne. Jak ktoś się zna na kosmetykach czy perfumach to byle kitem się nie da zadowolić. A z drugiej strony jak ktoś mało zorientowany to będzie zachwycony właśnie takim nawijaniem makaronu na uszy, umizgami i smarowaniem po twarzy 10 kosmetykami. I dla niego to będzie najlepsza obsługa ever.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 11:06   #4015
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mój kolega pracował w Douglasie jako ochroniarz i opowiadał mi jakie cuda wianki na kiju wymyślały panie ekspedientki, żeby sprzedać produkt...
Jak ktoś ma tzw. bajerę to idealnie nadaje się do pracy w sieciowych perfumeriach. Minimalna wiedza o produkcie (np. wymyślały nuty zapachowe, zamiast powiedzieć "nie jestem pewna, ale zaraz sprawdzę") i wykute techniki sprzedażowe (choć przeraża mnie ich nachalność i podbieganie do klienta, gdy jedną nogą jest w sklepie). Aż strach się bać, gdy trafiły na jakąś Wizażankę obeznaną w temacie np. zapachowym
Dokładnie, mnie też to przeraża, chcociaż nieraz widać, że np. starsze kobiety lubią jak sprzedawca koło nich skacze i wciska im różne rzeczy.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 11:23   #4016
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

dziewczyny, was to może bulwersować, ale takie są realia rynku i w badaniach wychodzi, że klienci tego potrzebują. sprzedawcy mają obowiązek podejść i zapytać etc/ a mystery shopping to wiarygodne badanie
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:33   #4017
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dziewczyny, was to może bulwersować, ale takie są realia rynku i w badaniach wychodzi, że klienci tego potrzebują. sprzedawcy mają obowiązek podejść i zapytać etc/ a mystery shopping to wiarygodne badanie
W wiekszosci sklepow podchodza raz , ja mowie 'nie, dziekuje ' i dalej sie snuje po sklepie co lubie najbardziej
Za to w kazdym Hebe kazda pani podejdzie , jestem pytana co najmniej 4 razy (czasami nawet przez te same sprzedawczynie) . To samo w Sephorze , w Arkadii chcialam sobie poogladac kolory szminek , w ciagu minuty podeszly do mnie 4 osoby , jak zmierzala w moim kierunku 5 to sobie odpuscilam szminki.
Uwielbiam Ross za nienachalna obsluge .

Edytowane przez somethinggood
Czas edycji: 2014-03-18 o 12:34
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:41   #4018
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Polecicie mi dentyste-chirurga który wyrwie mi ósemkę która jest 1/3 wyrżnięta?
może być otwock, piaseczno, itp - chciałabym tak do 200 zł maks zapłacić.

Wyrywałam takie wyrzniete juz w 5 min w szpitalu na nowogrodzkiej gdzie studenci maja praktyki ale juz nie chce za bardzo... jest kilka foteli, lampy odpadaja, siedzisz i na kolanach masz narzedzia obok miche ze swoja krwia i gazikami, mi student nie potrafil dac znieczulenia, potem PROBOWAL RWAC, az podszedl lekarz i go odsunal mowiac: ,,odsun sie, patrz jak to sie robi" - i temu troche boje sie tam isc na usuwanie jak jest trudniejszy zabieg bo ósemka siedzi glebiej. a nie stac mnie za bardzo by placic duzo.

Pomozecie cos?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 12:50   #4019
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Polecicie mi dentyste-chirurga który wyrwie mi ósemkę która jest 1/3 wyrżnięta?
może być otwock, piaseczno, itp - chciałabym tak do 200 zł maks zapłacić.

Wyrywałam takie wyrzniete juz w 5 min w szpitalu na nowogrodzkiej gdzie studenci maja praktyki ale juz nie chce za bardzo... jest kilka foteli, lampy odpadaja, siedzisz i na kolanach masz narzedzia obok miche ze swoja krwia i gazikami, mi student nie potrafil dac znieczulenia, potem PROBOWAL RWAC, az podszedl lekarz i go odsunal mowiac: ,,odsun sie, patrz jak to sie robi" - i temu troche boje sie tam isc na usuwanie jak jest trudniejszy zabieg bo ósemka siedzi glebiej. a nie stac mnie za bardzo by placic duzo.

Pomozecie cos?
Też byłam na Nowogrodzkiej i odradzam. Mnie akurat studenci "nie operowali", ale w liczbie 10 obserwowali. Znam jednego dentystę, który usuwa, ale za 600zł :/
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:53   #4020
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Polecicie mi dentyste-chirurga który wyrwie mi ósemkę która jest 1/3 wyrżnięta?
może być otwock, piaseczno, itp - chciałabym tak do 200 zł maks zapłacić.

Wyrywałam takie wyrzniete juz w 5 min w szpitalu na nowogrodzkiej gdzie studenci maja praktyki ale juz nie chce za bardzo... jest kilka foteli, lampy odpadaja, siedzisz i na kolanach masz narzedzia obok miche ze swoja krwia i gazikami, mi student nie potrafil dac znieczulenia, potem PROBOWAL RWAC, az podszedl lekarz i go odsunal mowiac: ,,odsun sie, patrz jak to sie robi" - i temu troche boje sie tam isc na usuwanie jak jest trudniejszy zabieg bo ósemka siedzi glebiej. a nie stac mnie za bardzo by placic duzo.

Pomozecie cos?
3 lata temu wyrywał mi dr Jan (nie pamiętam nazwiska) na Szaserów w szpitalu wojskowym na NFZ. Był bardzo młody, bardzo przystojny i bardzo miły. W dodatku niezalezny w działaniu i bardzo kompetentny. Jestem zadowolona.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 18:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.