Zmniejszenie piersi - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-17, 10:10   #4021
Anna_Gliwice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Drogie współtowarzyszki dużych biustów ....
Jestem już po zabiegu zmniejszenia piersi w Krakowie ( a nie jak wcześniej planowałam w Łęcznej). Jak się okazuję dr Ryszard Mądry przyjmuje również w Krakowie. Zabieg można zrobić zarówno prywatnie jak i na NFZ. Ja zrobiłam to prywatnie ze względu na ogromny ból kręgosłupa i zbliżający się koniec urlopu macierzyńskiego. Jestem mega szczęśliwa!!!! Dziękuję WAM wszystkim za pomoc w podjęciu decyzji . Teraz to JA trzymam za WAS kciuki. Na prawdę WARTO!!!![COLOR="Silver"]

Edytowane przez Anna_Gliwice
Czas edycji: 2017-01-17 o 10:09
Anna_Gliwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:13   #4022
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Anna super kolejna szczęściara w takim razie prosimy o fotki
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 18:55   #4023
aniaw1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny bardzo Was proszę o szybkką odpowiedz....Operację mam 6 lutego w Łęcznej jutro idę do neurologa po Zaświaczenie do szpitala co dokładnie ma napisać lekarz i kod ma być też N62?

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Jastarenko odezwji się Proszę do mnie na moj numer podawałam CiAnia z Łęcznej
aniaw1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 19:06   #4024
Anna_Gliwice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Donia 841, Daj trochę czasu a na pewno wyślę na priv. Niestety przed operację nie robiłam zdjęć bo nie mogłam na siebie patrzeć Za to teraz są piękne

Edytowane przez Anna_Gliwice
Czas edycji: 2017-01-17 o 19:09
Anna_Gliwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 20:17   #4025
mona556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dzięki dziewczyny za zrozumienie. Ja mam straszny uraz po tej wizycie. Będę próbować dalej ale kilka razy zastanowię się gdzie. Nigdy bym się nie spodziewała, że tak zostane potraktowana. Jeżeli rozmiar 85 k, dyskografia, kyfoza, zmiany zwyrodnieniowe itp. nie są wskazaniem to nie wiem co mam zrobić. Neuroortopeda i rezonans to dla mnie rzeczy niewykonalne. Może macie namiar do ortopedy w Warszawie, który bez problemu napisze jakieś konkretne zaświadczenie na podstawie rtg kregoslupa. Oczywiście na NFZ. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Dyskopatia miała być. Słownik przekreca😕
mona556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 22:03   #4026
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mam nietypowe pytanie do dziewczyn z Orłowskiego:
Ile czasu trwa mniej więcej konsultacja z anestezjologiem?

Dzisiaj się zapisałam na 31.05 na 9:00, a generalnie w ten dzień będę trochę zalatana i nie wiem na którą mogę planować następne spotkania/zajęcia
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 08:50   #4027
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

ania ja miałam wpisane bóle kręgosłupa i ze przez giganstmastie zalecana operacja zmniejszenia piersi i nic wiecej a niewiem czy miałam tez kod bo to zaswiadczenie a kon musi byc tylko na skierowaniu pozdrawiam powodzenia

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Anna super będę czekała na foteczki ja też na początku nie mogłam patrzeć na ich wygląd teraz już sa jak normalne piersi juz tez tak nie stoją jak na początku po operacji sa bardziej naturalne
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 10:32   #4028
Sysia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czyli musze sie tam wybrac wczesniej na konsultacje? A powiedzcie ile wczesniej trzeba? I czy wczesniej zadzwonic i umowic sie? Anestozjolog bedzie na miejscu?pierwsze slysze, szkoda ze dr na konsultacji nic nie powiedzial o konsultacji anestozjologicznej, gdyby nie wy prwnie bym nie zrobila, bo nic nie wiedzialam... w Łecznej tez wymagaja?

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Dziewczyny podpowiedzcie co zabrac ze soba przy przyjeciu do szpitalu mam byc dzien wczesniej? Chodzi mi o Łęczna... wiem kartke ta z data operacji i pieczatka lekarza kierujacego,aktualne Usg piersi,badania typu mocz,krew, zaswiadczenie szczepieniu przeciw zoltaczce i cos jeszcze? Jakies dokumenty czy dodatkowe skierowania od lekarza? Podpowiedzcie prosze?
Sysia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 11:08   #4029
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez kulka230488 Pokaż wiadomość
Mam nietypowe pytanie do dziewczyn z Orłowskiego:
Ile czasu trwa mniej więcej konsultacja z anestezjologiem?

Dzisiaj się zapisałam na 31.05 na 9:00, a generalnie w ten dzień będę trochę zalatana i nie wiem na którą mogę planować następne spotkania/zajęcia
Niiedłużej jak 15 min. Pod warunkiem że odbędzie się o wyznaczonej godzinie. Kiedyś w innym warszawskim szpitalu czekałam 2,5 h bo były operacje , a potem skończył mu się dyżur na izbie i już nie przyszedł. Czekały na niego 3 osoby. Ot taka rzeczywistość czasami.
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:52   #4030
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Zmniejszenie piersi

witam dziewczyny, mogę do was dołączyć?

od jakiegoś czasu myślę nad pomniejszeniem piersi, nie wiem jak się za to zabrać, mam nadzieję że mi pomożecie

najbardziej obawiam się że mogą mnie nie zakwalifikować z powodu wieku (24 l.) albo z powodu "za małego" biustu ( noszę curvy kate 32hh) albo z powodu choroby z lekka nadwagą (mam niedoczynność tarczycy i hashimoto)
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 17:08   #4031
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

[QUOTE=klaudia2314;6984100 1]witam dziewczyny, mogę do was dołączyć?

od jakiegoś czasu myślę nad pomniejszeniem piersi, nie wiem jak się za to zabrać, mam nadzieję że mi pomożecie

najbardziej obawiam się że mogą mnie nie zakwalifikować z powodu wieku (24 l.) albo z powodu "za małego" biustu ( noszę curvy kate 32hh) albo z powodu choroby z lekka nadwagą (mam niedoczynność tarczycy i hashimoto)[/QUOTE

Na NFZ nie operują ot tak, muszą być mu temu powody. Przeważnie przerost i opadniecie piersi powodujące inne dolegliwości np.bóle czy zwyrodnienia kręgosłupa. Jesteś jeszcze młodziutka więc nie wiem czy faktycznie masz je zwisające i przerosniete, czy są powodem lekkiej nadwagi. Jeżeli są ku temu wskazania medyczne to z kwalifikacja nie powinno być problemu. Ale jeżeli są to tylko chęci kosmetycznej zmiany to niestey .
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 17:24   #4032
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Zmniejszenie piersi

od zawsze mam duże piersi nawet jak byłam szczuplejsza, a ból kręgosłupa od kilku lat mam, a jak ktoś ma duży biust to chyba zawsze wisi :P
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 17:44   #4033
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

To coś, co brałam za opryszczkę okazało się nią nie być .
Tak czy inaczej awaryjnie apteczka zaopatrzona.

Padło o pytanie, jaką dokumentację trzeba mieć stawiając się na oddział celem operacji.
Mam usg piersi z 29.01. i zaświadczenie od ortopedy z 06.02. Mam nadzieję, że te wyniki datami nie będą za stare.

Chyba opcja panikowania mi się włącza .

I jeszcze jedno- pytanie do pacjentek doktora Mądrego- czy każdorazowo otrzymywałyście dokumentację wywiadu? Ja poza potwierdzeniem- data, podpis, otrzymałam tylko informacje dla pacjenta.

Wiem, że jest potrzebne skierowanie na leczenie szpitalne z konkretną datą. Rozumiem, że wystarczy iż będzie ono od lekarza rodzinnego?

CO JESZCZE???
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 18:31   #4034
wenus91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Zmniejszenie piersi

Sysia1985 nie pamiętam,żeby któraś z dziewczyn umawiała się z anestezjologiem w Łecznej wcześniej,ja też tego nie musiałam robić , skąd to pytanie?anestezjolog przychodzi do ciebie dzień przed operacją i robi z tobą dokładny wywiad i tyle.A co do przyjęcia , to widzę ,że masz naprawdę wszystko i aż nad to.

Edytowane przez wenus91
Czas edycji: 2017-01-18 o 18:35
wenus91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 20:20   #4035
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez wenus91 Pokaż wiadomość
Sysia1985 nie pamiętam,żeby któraś z dziewczyn umawiała się z anestezjologiem w Łecznej wcześniej,ja też tego nie musiałam robić , skąd to pytanie?anestezjolog przychodzi do ciebie dzień przed operacją i robi z tobą dokładny wywiad i tyle.A co do przyjęcia , to widzę ,że masz naprawdę wszystko i aż nad to.
Wcześniejsza konsultacja anestezjologiczna jest wymagana w Warszawie, w Orłowskim. Tutaj trzeba się umówić z nim około tygodnia przed operacją.
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 21:39   #4036
Sysia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziekuje Wenus, za odpowiedz
Sysia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 07:33   #4037
Anna_Gliwice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misja0181 Pokaż wiadomość
W szoku jestem :| musialas faktycznie wyjatkowo trafic :/ ciekawe czemu tak Cie potraktowano :|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[QUOTE=Karolina109;6961341 1]Dzień dobry
Myślę o operacji zmiejszenia piersi tylko obawiam się czy nadaje rozmiar biustu to 65GG

Karolina 109, oczywiście że się nadajesz Musisz tylko być pewna swojej decyzji. Ja już po operacji i zapomniałam co to ból kręgosłupa na odcinku piersiowym Działaj dziewczyno.
Anna_Gliwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 07:37   #4038
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czytam że coś się zmieniło w Łęcznej,ja się nie umawialam z żadnym anasteziologiem,spotkałam go dopiero na sali operacyjnej,no ale to już 4,5 miesięca minęło 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 07:42   #4039
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej . Jestem troszkę zdziwiona że trzeba mieć jakieś badania przy przyjęciu do szpitala. Ja dostałam kartkę tylko z datą stawienia się na oddział. Nic dr Mądry nic nie mówił o dodatkowych badaniach. I tak szczerze już sama nie wiem czy robić czy nie.
Kobitki które są już po w Łęcznej podpowiedzcie. Pozdrawiam
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 07:58   #4040
wenus91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Zmniejszenie piersi

iwonalu3 te badania robi się po to aby sprawdzić czy wszystkie wyniki są prawidłowe, jeśli nie to jest jeszcze czas na poprawienie ich, choćby żelaza.Mi dr. Mądry zaznaczył abym sprawdziła elektrolity-potas.
wenus91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 08:08   #4041
Karolina109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Najważniejsze że mam już plan działania opóźnia mnie tylko lekarz rodziny bo jest na urlopie :/ A później działam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolina109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 08:18   #4042
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Zmniejszenie piersi

Moja znajoma ma podobny problem. Biust ma tak duży ze bolą ja plecy! Dorobiła się wady postawy. Można skorzystać z refundacji jeżeli są wskazania?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:13   #4043
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez AnnaAleksndra Pokaż wiadomość
Moja znajoma ma podobny problem. Biust ma tak duży ze bolą ja plecy! Dorobiła się wady postawy. Można skorzystać z refundacji jeżeli są wskazania?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli są wskazania to z pewnością TAK.
Tak samo my miałyśmy/mamy.
W przeciwnym razie tylko prywatnie.


U mnie działania z toku .
Mam skierowanie na leczenie szpitalne ze stosownym kodem.
Mam skierowania na badanie ogólne moczu, białko całkowite, czas kaolinowo-kafalinowy, czas krwawienia, wskaźnik protrombinowy, kreatyninę, sód, potas. Dzisiaj miałam ekg. W poniedziałek idę na rentgen płuc. Tak się przejął mój kochany lekarz rodzinny. No i ubolewał nad decyzją zmniejszenia biustu .
Żelazo i rutinoscorbin łykam.
USG piersi mam z 29.01. Stwierdził, że ważne i możemy sobie darować kolejne badanie.
Kto poza Anią się szykuje w najbliższym czasie?
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 16:23   #4044
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Jastarenka Pokaż wiadomość
Jeżeli są wskazania to z pewnością TAK.
Tak samo my miałyśmy/mamy.
W przeciwnym razie tylko prywatnie.


U mnie działania z toku .
Mam skierowanie na leczenie szpitalne ze stosownym kodem.
Mam skierowania na badanie ogólne moczu, białko całkowite, czas kaolinowo-kafalinowy, czas krwawienia, wskaźnik protrombinowy, kreatyninę, sód, potas. Dzisiaj miałam ekg. W poniedziałek idę na rentgen płuc. Tak się przejął mój kochany lekarz rodzinny. No i ubolewał nad decyzją zmniejszenia biustu .
Żelazo i rutinoscorbin łykam.
USG piersi mam z 29.01. Stwierdził, że ważne i możemy sobie darować kolejne badanie.
Kto poza Anią się szykuje w najbliższym czasie?
Super. A gdzie powinno się szukać takich informacji? Czy lekarz rodzinny powinien wszystko wyjaśnić?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 17:10   #4045
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Na lekarza raczej bym nie liczyła. Mało która kobieta ma świadomość, że jest taka opcja. Ja byłam pierwszym przypadkiem. Lekarz bardzo delikatnie mnie kokietował o biuście, jako obiekcie marzeń. Po wyłożeniu jednak faktów- a byłam już po wizycie u ortopedy, do którego poszłam ze zdjęciami rentgenowskimi kręgosłupa (całość prywatnie), skończył jakąkolwiek polemikę widząc moje zdecydowanie (gdzie oczywiście najważniejsza była opinia specjalisty). Z takim kompletem pojechałam do Łęcznej. Dr Mądry zapoznał się z dokumentacją, zaprosił do pomieszczenia obok na pomiary i zakwalifikował do zabiegu.
Nie jest to jednak jakiś ścisły schemat postępowania. Na stronach wstecz wiele pisało jakimi zaświadczeniami dysponowało. Ważne jest pojawienie się kodu N62, czyli przerost sutka!
Ważna jest opinia ortopedy lub/i neurologa.
Decyzja kluczowa należy jednak do lekarza chirurga.
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 19:04   #4046
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja jadę 27 lutego ale już mam nerwy nic nie wiem o badaniach zaswiadczeniach mam tylko kartke z pieczątką od Mądrego i kilka wskazań.jeśli chodzi o zaświadczenie od neurologa to dawalam na konsultacji.usg mam z listopada a wyniki badań chyba zrobię na świeżo a lutym.
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 20:30   #4047
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Od lekarza rodzinnego zaświadczenie od skierowaniu na leczenie szpitalne z kodem N62!
Mi także o tym nie powiedziano przy wizycie- wczoraj mnie uświadomiła Ania, za co jej jeszcze raz dziękuję!
Mój kochany rodzinny zobaczył dziś tę kartkę "Informacja dla pacjenta..." i na tej bazie wypisał mi stos skierowań . Nikt tam na miejscu mi o nich nie wspominał.
Tak jak pisałam, dostałam tylko potwierdzenie z pieczątką i wytyczne. Kropka.

Do tych co są po operacji- stawiając się w poniedziałek, byłyście operowane we wtorek? W której dobie byłyście wypisywane?
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 23:16   #4048
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja byłam operowana we wtorek a do domu wróciłam w poniedziałek, miałam całkowity przeszczep.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 07:16   #4049
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Jastarenka Pokaż wiadomość
Na lekarza raczej bym nie liczyła. Mało która kobieta ma świadomość, że jest taka opcja. Ja byłam pierwszym przypadkiem. Lekarz bardzo delikatnie mnie kokietował o biuście, jako obiekcie marzeń. Po wyłożeniu jednak faktów- a byłam już po wizycie u ortopedy, do którego poszłam ze zdjęciami rentgenowskimi kręgosłupa (całość prywatnie), skończył jakąkolwiek polemikę widząc moje zdecydowanie (gdzie oczywiście najważniejsza była opinia specjalisty). Z takim kompletem pojechałam do Łęcznej. Dr Mądry zapoznał się z dokumentacją, zaprosił do pomieszczenia obok na pomiary i zakwalifikował do zabiegu.
Nie jest to jednak jakiś ścisły schemat postępowania. Na stronach wstecz wiele pisało jakimi zaświadczeniami dysponowało. Ważne jest pojawienie się kodu N62, czyli przerost sutka!
Ważna jest opinia ortopedy lub/i neurologa.
Decyzja kluczowa należy jednak do lekarza chirurga.
Jesteście super. Nigdy bym do tego nie dotarła na własną rękę.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 13:13   #4050
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Sysia w łęcznej nie wymagają żadnej wizyty anestezjologa do mnie nawet nie przyszedł przed operacją dopiero jakieś pytania na stole ale nawet ich nie pamiętam takie miałam nerwy dokumenty zabierasz można mieć świerze usg i szczepeienie na żółtaczkę ja miałam badania krwi ale nie sa potrzebne bo robia w 1 dzień przyjęcia do szpitala jeżeli cos nie tak to wtedy nie operują
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.