Zakupy na Strawberrynet - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 19:39   #4021
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: "wiarygodna perfumeria internetowa" ?

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
no ok, rozumiem, ale to jest roznica 100zl, ciezko mi w to uwierzyc... moze one maja jakies skondensowanie mniejsze? nie wiem jak to sie nazywa..
Nie, to jest identyczny produkt. Tylko ceny inne...
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:07   #4022
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: "wiarygodna perfumeria internetowa" ?

Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Nie, to jest identyczny produkt. Tylko ceny inne...
ja piernicze no to teraz jestem w mega kropce bo patrzylam na ceny podkladow chanel i tyle samo co w sephorze a tutaj roznica 100zl szok

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

niech sie ktos do mnie odezwie i mi to wytlumaczy... jak jest taka roznica to nie oplaca mi sie przeplacac, ale ukatrupie jak to bedzie podroba...
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:19   #4023
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nie jest to co prawda odpowiedni wątek, ale:

Ceny Deep Red

W El-nino, de facto hurtowni perfum, jest po 116 złotych....
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:53   #4024
lux perpetua
Raczkowanie
 
Avatar lux perpetua
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 467
Dot.: "wiarygodna perfumeria internetowa" ?

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
ja piernicze no to teraz jestem w mega kropce bo patrzylam na ceny podkladow chanel i tyle samo co w sephorze a tutaj roznica 100zl szok
Co do Chanel, to dziewczyny pisały wielokrotnie, że taka jest polityka marki - stała (wysoka) cena wszędzie, żadnych promocji. Dlatego w przypadku tej marki ceny w różnych miejscach mogą niewiele się różnić.
A swoją drogą fakt, że ceny w Sephorze są ogólnie wysokie.
No i co jak co, ale truskawka jest chyba ostatnim miejscem w internecie które posądzałabym o podróby Przecież to jest międzynarodowy, bardzo popularny sklep.
lux perpetua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 23:05   #4025
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: "wiarygodna perfumeria internetowa" ?

musze to napisac ale umarlam thierry mugler innocent za 200 zl

niech mi to ktos wybije z glowy, bo juz chyba nie mam calej wyplaty
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:15   #4026
Gracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
GG do Gracja
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny czytam ten wątek o waszych zakupach na Strawberry i strasznie Wam zazdroszczę.Też bym chętnie zrobiła tam zakupy ,ale mnie powstrzymuje tylko jedna rzecz.Otóż ja nie znam angielskiego,a z tego co wyczytałam to maile i wszelka korespondencja jest własnie w tym języku.Ja sobie nie wyobrażam jak mogłabym zrobić zakupy na serwisie,który wysyła do mnie maile w języku ,którego nie znam.
Gracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:33   #4027
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Gracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytam ten wątek o waszych zakupach na Strawberry i strasznie Wam zazdroszczę.Też bym chętnie zrobiła tam zakupy ,ale mnie powstrzymuje tylko jedna rzecz.Otóż ja nie znam angielskiego,a z tego co wyczytałam to maile i wszelka korespondencja jest własnie w tym języku.Ja sobie nie wyobrażam jak mogłabym zrobić zakupy na serwisie,który wysyła do mnie maile w języku ,którego nie znam.
ja tez nie za bardzo znam jezyk angielski a korzystam ze strawberry juz prawie dwa lata Od czego sa tłumacze jzykowe w necie, poza tym duzo rzeczy jest szablonowych np prosba o zwrot vatu - wystarczy skopiowac z 1 str. watku
a poza tym zawsze ktos pomoze w tej kwestii jakby co
Kupuj, kupuj na tru

Poza tym polska strona jest po polsku co ulatwia kupowanie zdecydowanie
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...

Edytowane przez Olilili
Czas edycji: 2010-01-29 o 21:34 Powód: dodatek
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 21:38   #4028
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Gracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytam ten wątek o waszych zakupach na Strawberry i strasznie Wam zazdroszczę.Też bym chętnie zrobiła tam zakupy ,ale mnie powstrzymuje tylko jedna rzecz.Otóż ja nie znam angielskiego,a z tego co wyczytałam to maile i wszelka korespondencja jest własnie w tym języku.Ja sobie nie wyobrażam jak mogłabym zrobić zakupy na serwisie,który wysyła do mnie maile w języku ,którego nie znam.
Wejdź na tru i wybierz język polski. Jak składasz zamówienie po polsku to potwierdzenie zamóienia też jest po polsku Zresztą ja też nie znam angielskiego i posługuję się jakby co translatorem Oni chyba zresztą też
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:39   #4029
lux perpetua
Raczkowanie
 
Avatar lux perpetua
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 467
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A czy przypadkiem oni nie mają polskiej wersji językowej strony?
Aż spojrzałam do maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia - jest po polsku , mail ze statusem wysyłki też, że nie wspomnę o regularnym spamie z ofertami Na stronie czasem, czasem trafia się jakiś nieprzetłumaczony opis po angielsku...
Nie powinno być problemu z zakupami.
lux perpetua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 08:54   #4030
Gracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
GG do Gracja
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Jeżeli jest tak jak napisaliście to jest to świetna informacja dla mnie.
W takim razie jeszcze dzis spróbuję złożyć tam zamówienie.
Serdecznie dziękuje za doinformowanie mnie w tej kwetii.
W końcu musi być kiedyś ten pierwszy raz
Gracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:28   #4031
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Do 2 lutego dodatkowe 10% na zapachy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 17:12   #4032
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A ja mam pytanie wlasnie odnosnie truskawki,ale rowniez wspolnych zakupow czy jest mozliwosc polaczenia sil tzn .
Np wplacajac pieniadze osobie,ktora ma mozliwosc zaplaty,z tego co wiem niewiele wizaznek wizazankow ma karte ktora umozliwia uregulowanie platnosci na truskawce?
Moze temat juz wczesniej byl wrzucany,ale ja uzylem wyszukiwarki i nic na ten temat nie zanalazlem.
Naprawde ceny maja bardzo atrakcyjne
Rety choruje na ten zapach http://pl.strawberrynet.com/mens-fra.../50795/#DETAIL
To ponad 100 zlotych mniej niz w quality
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:25   #4033
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie wlasnie odnosnie truskawki,ale rowniez wspolnych zakupow czy jest mozliwosc polaczenia sil tzn .
Np wplacajac pieniadze osobie,ktora ma mozliwosc zaplaty,z tego co wiem niewiele wizaznek wizazankow ma karte ktora umozliwia uregulowanie platnosci na truskawce?
Moze temat juz wczesniej byl wrzucany,ale ja uzylem wyszukiwarki i nic na ten temat nie zanalazlem.
Naprawde ceny maja bardzo atrakcyjne
Rety choruje na ten zapach http://pl.strawberrynet.com/mens-fra.../50795/#DETAIL
To ponad 100 zlotych mniej niz w quality
Większość wizażanek płaci paypalem, pod który można podpiąć zwykłą kartę z delfinkiem mBanku i płacić. Nikt raczej nie robi grupowych zakupów, bo przesyłka jest darmowa i dlatego nie ma sensu robić wspólnych zakupów bo większe ryzyko, że wpadnie w łapy UC.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:40   #4034
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Czekaj Czekaj Maiolasi chodzi o zwykle karty bankomatowe??.
Na takie ktore dostajemy pieniadze od pracodawcy??
A wlasnie a o co chodzi konkretniez pay-palem to pewnie droga usluga i za to sie pewnie slono placi??
Np mam konto w banku PKO BP zwykle najzwyczajniejsze czy to rowniez wystarczy??Aby jak to powiedzialas podpiac pod pay-pal i jak to zrobic tzn podpiac sie pod pay pal??.Wybacz ze cie tak pytam,ale ceny na truskawce sa naprawde atrakcyjne?
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:55   #4035
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Takiej zwykłej nie podepniesz. Kredytówkę, ew. tą z mbanku albo vise electron z inteligo.
Z pko możesz robić przelewy na Paypal i płacić z niego. Kurs jest zwykle tylko kilka groszy wyższy, więc opłaty nie są jakieś wielkie.
Na plotkowym jest temat o pp, zaraz poszukam.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Tutaj, tylko nie wiem na ile aktualny:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=paypal
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:05   #4036
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

dzieki za link chyba nic sie nie zmienilo patrz https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/we...y-fees-outside

Tylko musze jakos doladowac ta kase
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:17   #4037
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

To już prosto - zakładasz konto na pp, wchodzisz w "dodaj środki" z z rachunko Pko robisz przelew według danych tam podanych.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:01   #4038
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Jezu jakie to skomplikowane normalnie istna droga przez meke.Cos okropnego chyba dam sobie spokoj i po prostu nie zrobie zakupow na truskawce.To dla mnie za trudne
W kazdym badz razie dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

O rany dam sobie spokojwystarczy przeczytac umowe mozna bzika dostac.
To ja np uzytkownik,ktory nie ma konta internetowego musze isc do swojego banku tylko po to zeby podac bankowi dane o pay-palu.
To przeciez wiecej zachodu.
Nie lepiej jest dla uzytkownikow ktorzy maja konto w intenecie.
Dziewczyny i chlopaki zanim tak fajnie sie zalogujecie i poczujecie,ze truskawa jest wasza przeczytajcie koniecznie umowe.
O min posiadanie sald w wielu walutach o tym jak pay-pal moze przetrzymac srodki (o nie nie nie jest tak rozowo)
I teraz najlepsze o zamykaniu konta i zwiazane z tym klopoty oto cytat " Nie można zamknąć konta celem uniknięcia postępowania wyjaśniającego. Jeżeli Użytkownik podejmie próbę zamknięcia konta w trakcie prowadzenia przez firmę PayPal postępowania wyjaśniającego, firma PayPal może zatrzymać środki przez okres do 180 dni w celu zabezpieczenia siebie lub osoby trzeciej przed ryzykiem cofnięć, obciążeń zwrotnych, roszczeń, opłat, grzywien, kar oraz innej odpowiedzialności dowolnego rodzaju. Użytkownik pozostaje odpowiedzialny za wszelkie zobowiązania związane z kontem, nawet po jego zamknięciu.

Czyli szanowny pani badz pani jezeli straci powiedzmy prace(najgorszemu wrogowi tego nie zycze) to nie bedziesz mogl/la zamknac od razu konta po prostu pay-pal wlaczy swoje postepowanie wyjasniajace i zwiazane z tym oplaty.

Nie chce byz zlym prorokiem,ale cos tu jest nie tak.
Ja tylko pisze zanim zalozycie konto koniecznie spojrzcie na umowe.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:49   #4039
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
Jezu jakie to skomplikowane normalnie istna droga przez meke.Cos okropnego chyba dam sobie spokoj i po prostu nie zrobie zakupow na truskawce.To dla mnie za trudne
W kazdym badz razie dziekuje za pomoc.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------
Nie można zamknąć konta celem uniknięcia postępowania wyjaśniającego. Jeżeli Użytkownik podejmie próbę zamknięcia konta w trakcie prowadzenia przez firmę PayPal postępowania wyjaśniającego, firma PayPal może zatrzymać środki przez okres do 180 dni w celu zabezpieczenia siebie lub osoby trzeciej przed ryzykiem cofnięć, obciążeń zwrotnych, roszczeń, opłat, grzywien, kar oraz innej odpowiedzialności dowolnego rodzaju. Użytkownik pozostaje odpowiedzialny za wszelkie zobowiązania związane z kontem, nawet po jego zamknięciu.
Czasem tracę wiarę w ludzi. Co w tym nadzwyczajnego, że PayPal zastrzega sobie możliwość zatrzymania środków? Czasem transakcja nie przebiega pomyślne, ktoś gdzieś zawini i do czasu wyjaśnienia PayPal zatrzyma pieniądze, by uniemożliwić np. wyłudzenia, dzięki czemu nie wypłacają poszkodowanym zwrotów z własnej kieszeni.

PayPal to chyba najbezpieczniejsza i najpewniejsza forma zapłaty przez internet.

Ale fakt, jeśli to tak skomplikowane i przerażające (szczególnie ten cwany, podstępnie skonstruowany regulamin), to lepiej odpuść sobie Strawberry.
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 08:52   #4040
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

kalotinos wiele z nas robi tam zakupy i nic złego podczas zamawiania nam sie nie przytrafiło.....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:34   #4041
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja tylko mowie,zebyscie uwazaly ze to nie jest takie proste i bezpieczne.
Zwlaszcza to co jest w regulaminie przeczytjcie dokladnie i sie zastanowcie czy firma jaks ktora ma siedzibe w Luksemburgu w panstwie gdzie wlasciwie nie ma podatkow,gdzie wiekszosc ludzi bogatych czyli zlodzieji i innych mataczy maja swoje pieniadze dla mnie to firemka ktora wykrzystuje to,ze w takim kraiku jak Luksemburg moze robic co chce(cekawe co by bylo gdyby w Polsce miala swoje przedstawicielstwo)zaloze sie Ze KNF wyp...lby ja na zbity pysk.
A tak wykorzystuja takie osoby jak wy i potem jest placz,ze kasy nie ma wyczyszczone konto,ale co ja tam bede wam trul robcie co chcecie.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:40   #4042
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
Ja tylko mowie,zebyscie uwazaly ze to nie jest takie proste i bezpieczne.
Zwlaszcza to co jest w regulaminie przeczytjcie dokladnie i sie zastanowcie czy firma jaks ktora ma siedzibe w Luksemburgu w panstwie gdzie wlasciwie nie ma podatkow,gdzie wiekszosc ludzi bogatych czyli zlodzieji i innych mataczy maja swoje pieniadze dla mnie to firemka ktora wykrzystuje to,ze w takim kraiku jak Luksemburg moze robic co chce(cekawe co by bylo gdyby w Polsce miala swoje przedstawicielstwo)zaloze sie Ze KNF wyp...lby ja na zbity pysk.
A tak wykorzystuja takie osoby jak wy i potem jest placz,ze kasy nie ma wyczyszczone konto,ale co ja tam bede wam trul robcie co chcecie.
O rzesz! Aż się boję co taki Amazon planuje!
KNF? A co oni bank jakiś, czy co? A ten "kraik"to my będziemy jeszcze przez cały następny wiek gonić, więc może trochę więcej szacunku.dla osiągnięć tych "złodziei i mataczy".
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:42   #4043
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
Ja tylko mowie,zebyscie uwazaly ze to nie jest takie proste i bezpieczne.
Zwlaszcza to co jest w regulaminie przeczytjcie dokladnie i sie zastanowcie czy firma jaks ktora ma siedzibe w Luksemburgu w panstwie gdzie wlasciwie nie ma podatkow,gdzie wiekszosc ludzi bogatych czyli zlodzieji i innych mataczy maja swoje pieniadze dla mnie to firemka ktora wykrzystuje to,ze w takim kraiku jak Luksemburg moze robic co chce(cekawe co by bylo gdyby w Polsce miala swoje przedstawicielstwo)zaloze sie Ze KNF wyp...lby ja na zbity pysk.
A tak wykorzystuja takie osoby jak wy i potem jest placz,ze kasy nie ma wyczyszczone konto,ale co ja tam bede wam trul robcie co chcecie.


Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:09   #4044
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

nie ma sie z czego smiac tak bedzie zobaczyce czy ktoregos pieknego dnia na koncie zamiast pieniazkow zobaczycie pusta skarpete bo jakis szabrownik z pay-pala za...doli pieniadze i wyda je np na perfumy na truskawce.
Trzeba spoleczenstwu i nowych wizazankow ostrzec i powiedziec prawde chroniac ich przed tymi szubrawcami majacymi swoje powiazania z roznymi grupami sitw i innych burakow gotowych jak szczury zezrec wasza kase.
Jeszcze wspomnicie moje slowa zobaczycie.
a narazie dziekuje za uwage.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:21   #4045
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

no muszę trochę pokarmić trolla, muszę :
Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
nie ma sie z czego smiac tak bedzie zobaczyce czy ktoregos pieknego dnia na koncie zamiast pieniazkow zobaczycie pusta skarpete bo jakis szabrownik z pay-pala za...doli pieniadze i wyda je np na perfumy na truskawce.
Trzeba spoleczenstwu i nowych wizazankow ostrzec i powiedziec prawde chroniac ich przed tymi szubrawcami majacymi swoje powiazania z roznymi grupami sitw i innych burakow gotowych jak szczury zezrec wasza kase.
Jeszcze wspomnicie moje slowa zobaczycie.
a narazie dziekuje za uwage.
no, bo w PayPalu to sama najgorsza swołocz - Żydzi, Masoni, prywaciarze i reporterzy tvn-u
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:05   #4046
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

No niestety CBR prawda boli.
Oczywiscie cdn....
A narazie alleluja i do przodu.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 18:00   #4047
seneka JJK
Rozeznanie
 
Avatar seneka JJK
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 525
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Odkopuję trochę wątek i chciałabym nawiązać do mojego postu nr. 4004, może się komuś przyda. Tak jak pisałam parę postów później, napisałam do UC o zmianę kwoty do owatowania. Dostałam decyzję od Naczelnia UC informującą mnie , że kwota została zmieniona i zmniejszają VAT. Z tą decyzją trzeba się udać do właściwego US ( tam gdzie się mieszka) z prośbą o zwrot nadpłaconego podatku. Do Truskawki trzeba wysłać skan tej decyzji z prośbą o zwrot podatku. Truskawa już zrobiła zwrot, teraz czekam tylko na decyzję US.
Czyli wszystko dobrze się skończyło
__________________
Ludzie zarazem kochają swe wady oraz ich nienawidzą...
seneka JJK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 18:32   #4048
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

a ja mam pytanie o przelicznik truskawy...

na zamowieniu jest cena przykladowo 100zl...platnosc karta...potwierdzenie zamowienia na maila...a po kilku dniach niespodzianka na koncie...znika 105 zl...

Wy tez tak macie?

jakos nie zdarza sie aby sciagnieta kwota byla nizsza niz w zamowieniu...zwykle jest wyzsza o kilka zlotych...

ja rozumiem roznice kursowe itd...ale az takie...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 18:41   #4049
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Madziu - bank pobiera sobie prowizję od przewalutowywania twoich pieniędzy.
Mówiąc najprościej przelicza Ci złotówki na dolary po kursie sprzedaży.

Jeżeli masz PayPal , to płać przez niego złotówkami.
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 18:48   #4050
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Madziu - bank pobiera sobie prowizję od przewalutowywania twoich pieniędzy.
Mówiąc najprościej przelicza Ci złotówki na dolary po kursie sprzedaży.

Jeżeli masz PayPal , to płać przez niego złotówkami.
BigMama, korzystam z internetowej karty kredytowej z mbanku...i ona jest w $...ale masz racje...sciagaja zlotowki z konta...

czyli na to nie ma rady...
paypala nie mam....
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.