Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-02-27, 06:37   #4021
Witulka32
Raczkowanie
 
Avatar Witulka32
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 227
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tej pani się należy osobny odcinek.

Hmm, a może fit pary nie było, bo zaproponowali im coś innego? Albo w innej stacji? Chociaż, czy oni cieszą się aż taką popularnością?

Przemek od Martyny serio tłumaczy się tym, że nie brał udziału, bo musiałby zrezygnować z pracy? Ile trwa nagrywanie kilku minut rozmowy?
Fitow troszke ludzi sledzi na insat czy youtube

Nagranie to nie jest klika minut dobre pol dnia zajete

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona od 09.2016
Listopadowa Córka 2017
Majowy Synek 2021

11lat na wizażu
dawniej Wanilka5 i tylko 17 060 postów
Witulka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 07:22   #4022
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 09:35   #4023
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tej pani się należy osobny odcinek.

Hmm, a może fit pary nie było, bo zaproponowali im coś innego? Albo w innej stacji? Chociaż, czy oni cieszą się aż taką popularnością?

Przemek od Martyny serio tłumaczy się tym, że nie brał udziału, bo musiałby zrezygnować z pracy? Ile trwa nagrywanie kilku minut rozmowy?
Ja tam absolutnie rozumiem niechęć brania urlopu, żeby nagrać coś dla TVN, który chyba nie przedstawił go super korzystnie. Takie rozmowy trwają porem kilka minut w telewizji, ale same nagrania są przecież o wiele dłuższe, możliwe, że musiałby być cały dzień na nagraniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 11:00   #4024
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dość obszerny wywiad z Chorzewską:
https://plejada.pl/wywiady/magdalena...rzenia/7jysg2y
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 11:33   #4025
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tej pani się należy osobny odcinek.

Hmm, a może fit pary nie było, bo zaproponowali im coś innego? Albo w innej stacji? Chociaż, czy oni cieszą się aż taką popularnością?

Przemek od Martyny serio tłumaczy się tym, że nie brał udziału, bo musiałby zrezygnować z pracy? Ile trwa nagrywanie kilku minut rozmowy?
A zdziwisz sie, bo u niektórych kamery były nawet dwa dni.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 13:27   #4026
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Witulka32 Pokaż wiadomość
Fitow troszke ludzi sledzi na insat czy youtube

Nagranie to nie jest klika minut dobre pol dnia zajete

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie w temacie, więc czy możecie mi wyjaśnić, dlaczego Wojtka i Agę, których pamiętam jako solidnie puszystych, nazywacie fitparą? Dla żartów czy oni reklamowali jakieś fitnessowe towary?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 14:15   #4027
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nie podoba mi się to, co mówi Chorzewska - m.in. jako psycholog wypada źle, twierdząc, ze Iga jest bardzo trudną osobą albo Maciej ma "deficyty" (nie twierdzę, że Maciej nie miał problemów, bo miał, ale jednak miły facet i to brzmi pejoratywnie bardzo).

A już ten cytat: Karol został skrzywdzony przez Igę, a Laura jest osobą bardzo empatyczną. Jest takim typem dziewczyny-ratowniczki. Gdyby nie to, oni nie byliby razem. Czy to był zły dobór? Myślę, że na tamten moment, to była dobra decyzja. Natomiast teraz, jak na to patrzę, to Maciek miał zbyt dużo deficytów, żeby zbudować relację, a Iga miała swoje problemy.



Żałosne, niech się dalej tłumaczą, dlaczego ich nie dobrali w ten sposób - zapewne Karol i Iga to świetnie dobrana para była na podstawie ankiet, ale Karol i Laura to już kompletnie nie, choć na pierwszy rzut oka łączy ich bardzo dużo. Tak samo Iza i Kamil - spełnili ich wszystkie życzenia . Nie wiem, jak można dalej w to brnąć.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-27, 15:12   #4028
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 15:21   #4029
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ja nie w temacie, więc czy możecie mi wyjaśnić, dlaczego Wojtka i Agę, których pamiętam jako solidnie puszystych, nazywacie fitparą? Dla żartów czy oni reklamowali jakieś fitnessowe towary?
Dokładnie tak, były reklamy jakiegoś cateringu dietetycznego a wisienką na torcie była reklama jakis bodaj batonów dietetycznych i słynne hasło "fitwojtek" na które było ileś tam procent zniżki na owe batony
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 16:10   #4030
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Witulka32 Pokaż wiadomość
Fitow troszke ludzi sledzi na insat czy youtube

Nagranie to nie jest klika minut dobre pol dnia zajete
Tak, tylko on stwierdził, że to by było kilka dni, co nie jest prawdą. Max jeden dzień (wiadomo, że to nie jest 1:1 czasu antenowego, natomiast w przypadku niektórych osób to zapewne nie był aż cały dzień). Niech przyzna, że nie miał ochoty - co wobec negatywnego odbioru jego osoby w programie nie dziwi - a nie wymyśla. Równie dobrze mógł udzielić wywiadu na Skype, jeżeli uważa, że źle go potraktowano w programie.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się to, co mówi Chorzewska - m.in. jako psycholog wypada źle, twierdząc, ze Iga jest bardzo trudną osobą albo Maciej ma "deficyty" (nie twierdzę, że Maciej nie miał problemów, bo miał, ale jednak miły facet i to brzmi pejoratywnie bardzo).

A już ten cytat: Karol został skrzywdzony przez Igę, a Laura jest osobą bardzo empatyczną. Jest takim typem dziewczyny-ratowniczki. Gdyby nie to, oni nie byliby razem. Czy to był zły dobór? Myślę, że na tamten moment, to była dobra decyzja. Natomiast teraz, jak na to patrzę, to Maciek miał zbyt dużo deficytów, żeby zbudować relację, a Iga miała swoje problemy.



Żałosne, niech się dalej tłumaczą, dlaczego ich nie dobrali w ten sposób - zapewne Karol i Iga to świetnie dobrana para była na podstawie ankiet, ale Karol i Laura to już kompletnie nie, choć na pierwszy rzut oka łączy ich bardzo dużo. Tak samo Iza i Kamil - spełnili ich wszystkie życzenia . Nie wiem, jak można dalej w to brnąć.
Chorzewska chyba postanowiła być drugim Mosakiem w gadaniu bzdur.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A zdziwisz sie, bo u niektórych kamery były nawet dwa dni.
Nie, nie zdziwię. Jeżeli mają co filmować, jakieś przebitki z rodziną, różne lokalizacje, to jasne że tak. Ale co u niego niby ekipa miałaby robić przez kilka dni (mówił o kilku dniach)? Filmować go w stroju jednorożca? Po prostu nie wiem po co mu taka ściema, że musiałby pracę rzucać, żeby udzielić wywiadu (przecież ma wpływ na jego długość, może określić swoje ramy czasowe i warunki). Nie chciał to nie chciał, tylko niech potem nie narzeka, że Martyna miała szansę się wypowiedzieć i jest tylko jej wersja w mediach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-02-27 o 17:49
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 20:49   #4031
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja ogólnie lubiłam Chorzewską, ale teraz widzę, że ona udaje miłą panią, a tak naprawdę jest równie nieprofesjonalna co Mosak.

Nie kłócę się z tym, że być może Laurę i Karola zbliżyło doświadczenie w programie, ale czy ktoś naprawdę myśli, że Karol został tak bardzo zraniony przez Igę? Myślę, że to nieprzyjemny epizod w jego życiu, natomiast nic ich tak naprawdę nie łączyło i są obcymi dla siebie ludźmi. Plus do tego Chorzewska wykazuje się skrajnym brakiem profesjonalizmu, skoro jako psycholog wróży ze szklanej kuli, dlaczego ktoś z kimś jest. Nie ma prawa do takich opinii i ja nigdy nie wybrałabym się do takiej "specjalistki". Mam nadzieję, że chociaż swoim klientom nie robi krzywdy takimi stwierdzeniami.

Co do Przemka, to zrobił z siebie prawdziwe pośmiewisko w telewizji, więc nie dziwi mnie jego decyzja, żeby nie występować w tym programie. Już bardziej "imponuje" mi, że dał sobie spokój i nie przeżywa programu, swojej byłej żony jak co poniektórzy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-27, 23:06   #4032
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja ogólnie lubiłam Chorzewską, ale teraz widzę, że ona udaje miłą panią, a tak naprawdę jest równie nieprofesjonalna co Mosak.

Nie kłócę się z tym, że być może Laurę i Karola zbliżyło doświadczenie w programie, ale czy ktoś naprawdę myśli, że Karol został tak bardzo zraniony przez Igę? Myślę, że to nieprzyjemny epizod w jego życiu, natomiast nic ich tak naprawdę nie łączyło i są obcymi dla siebie ludźmi. Plus do tego Chorzewska wykazuje się skrajnym brakiem profesjonalizmu, skoro jako psycholog wróży ze szklanej kuli, dlaczego ktoś z kimś jest. Nie ma prawa do takich opinii i ja nigdy nie wybrałabym się do takiej "specjalistki". Mam nadzieję, że chociaż swoim klientom nie robi krzywdy takimi stwierdzeniami.

Co do Przemka, to zrobił z siebie prawdziwe pośmiewisko w telewizji, więc nie dziwi mnie jego decyzja, żeby nie występować w tym programie. Już bardziej "imponuje" mi, że dał sobie spokój i nie przeżywa programu, swojej byłej żony jak co poniektórzy.
Uważam, że Przemek dobrze zrobił nie występując, ale jego tłumaczenie wydało mi się cokolwiek dziwne. Mówi się "nie i tyle" a nie jakieś mętne teksty o rzucaniu pracy. Ma prawo nie chcieć i w jego przypadku jest to uzasadnione.

Co do Chorzewskiej, to naprawdę palnęła jak z racy. Na miejscu Laury poczułabym się co najmniej dziwnie słysząc, że nie byłaby z Karolem, gdyby nie to, że jest dziewczyną-ratowniczką. Brzmi jak terapii DDA. Za Igą nie przepadam, ale jechanie po niej, że wielce Karola skrzywdziła (tak, jak piszesz - to na dłuższą metę niewiele znacząca znajomość w jego życiu) to przesada. Szczególnie, że to wypowiada się psycholog, w domyśle jakiś tam autorytet.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-27, 23:37   #4033
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Uważam, że Przemek dobrze zrobił nie występując, ale jego tłumaczenie wydało mi się cokolwiek dziwne. Mówi się "nie i tyle" a nie jakieś mętne teksty o rzucaniu pracy. Ma prawo nie chcieć i w jego przypadku jest to uzasadnione.

Co do Chorzewskiej, to naprawdę palnęła jak z racy. Na miejscu Laury poczułabym się co najmniej dziwnie słysząc, że nie byłaby z Karolem, gdyby nie to, że jest dziewczyną-ratowniczką. Brzmi jak terapii DDA. Za Igą nie przepadam, ale jechanie po niej, że wielce Karola skrzywdziła (tak, jak piszesz - to na dłuższą metę niewiele znacząca znajomość w jego życiu) to przesada. Szczególnie, że to wypowiada się psycholog, w domyśle jakiś tam autorytet.
Myślę, że w większości przypadków będą woleli właśnie podać jakiś wymyślony, nawet mało wuarygodny powód, bo reakcja na odczepnego typu "Nie i tyle" to tak jakby ręką odpychali kamerę - myślę, że ludzie czują wtedy, że albo ten uczestnik nie ma się czym pochwalić, więc co miałby przed kamerą powiedzieć, albo są po prostu rozgoryczeni, więc tak czy siak w oczach widzów przegrani, więc ja rozumiem w takich przypadkach wykret. Akurat Przemek należał do tej grupy uczestników, która - jeśli - nic nie zmieniła w swoim życiu po programie, to raczej...No nie byłoby to dla wielu widzów szczególnym zaskoczeniem. I chyba tak po prostu jest - ci, którym udało się ułożyć życie po programie chcą albo nie mają problemu żeby pokazać się przed kamerą. Ci, u których nic się nie zmieniło albo mają poczucie porażki albo czują, że tak będą odbierani po prostu nie wystąpią i tyle. I na to wychodzi, bo wypowiedzieli się Anita i Adrian oraz Aneta, czyli jedni z nielicznych, którym pozostali w związku. Albo ci, którzy ulozyli sobie życie zaliczajac "porażke" w programie - więc Agata, Martyna, Julia, Ania. No i "nietypowy" match jak Karol i Laura.

Potem nieliczna grupa, której się nie udało, ale się tym nie przejmują - Iza, Maciek (?) od Agaty i parę innych z poprzednich edycji.

Nie dziwi mnie ani trochę brak odpowiedzi ze strony Przemka, Grześka lub Krzysztofa od Julii (nie pomyliłam czasem imienia?) lub Maćka (chociaż jemu nawet dalabym spokój)
Kamil tez się chyba nie wypowiedział z tego co pamiętam.


Podobnie par jak Paulina i Krzysiek, nie mówiąc już o Oliwii i Łukaszu. Tu nie trzeba się niczego domyślać.

Wypowiedzi Igi wolalabym pominąć. Przepraszam, ale to nie jest osoba, którą powinno się brać do tego typu programów. Niestety.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 10:26   #4034
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
(...)
Wypowiedzi Igi wolalabym pominąć. Przepraszam, ale to nie jest osoba, którą powinno się brać do tego typu programów. Niestety.
Nie wiem jakim cudem przeszła przez eliminacje. Bo zakładam, że jakieś były. Naprawdę ktoś wybrał jej kandydaturę dosłownie złośliwie, dla hecy. Nie wierzę, iż nie dało się zauważyć na etapie rozmów, że tam jednak są problemy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 11:15   #4035
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość

Serio związki z różnicą wieku są takie dziwne? W sensie nie wiem akurat, jak jest u Julii, ale ja po prostu wolę starszych od siebie mężczyzn.
W przypadku dużej różnicy wieku i partnerów na różnych etapach życia jest to dla mnie lekko dziwne ale nigdy nikomu kto byłby w takim związku nie powiem nic na ten temat bo to jest ich sprawa i każdy niech układa sobie je jak chce i według preferencji, które są dla niego ważne.

Adam od Asi Lazar wypowiedział się na temat wywiadu, którego ostatnio udzieliła Chorzewska

Edytowane przez Lyse
Czas edycji: 2022-02-28 o 11:19
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 11:18   #4036
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Wrzucam screen z jego ig

Edytowane przez Lyse
Czas edycji: 2022-03-20 o 22:47
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 12:35   #4037
zaneeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Jakby wszyscy byli tacy sami to program byłby nudne a tak im więcej różnorodnych osób tym ciekawiej.
zaneeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 12:56   #4038
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 14:18   #4039
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No dokładnie. Ja nie wiem, czy ona to autoryzowała, czy nie (może się zacznie tłumaczenie, że nie), ale niepojęte jest to, że psycholożka się tak wypowiada o uczestnikach programu, których to przecież uczestników sama wybierała i dobierała (wraz z kolegami).

Ale nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że miała ciche przyzwolenie na udzielenie kontrowersyjnego wywiadu właśnie teraz, gdy startuje kolejny sezon.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-28, 14:39   #4040
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Wrzucam screen z jego ig
A co to za post tak skomentował? Ciekawa jestem innych komentarzy a na screenie nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 14:49   #4041
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ania z 2 edycji wręcz wk... na Chorzewską, nawet pisała do niej i jak powiedziała " Pani Chorzewska nie ma odwagi zeby odpisać jej i przeprosić teraz" i zablokowała Anie...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-02-28 o 14:55
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 15:20   #4042
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A pani psycholog zrobiła konto prywatne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 15:32   #4043
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 15:39   #4044
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chodziło mi o to gdzie znajdę ten wklejony komentarz ale już widzę że to u niego na insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 16:07   #4045
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
A co to za post tak skomentował? Ciekawa jestem innych komentarzy a na screenie nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skomentowal wypowiedź Chorzewskiej bo powiedziała że Asi z Adamem się nie udało bo miał kogoś podczas programu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Widzę że się spóźniłam bo już wcześniej ktoś odpisał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 17:08   #4046
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Ale nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że miała ciche przyzwolenie na udzielenie kontrowersyjnego wywiadu właśnie teraz, gdy startuje kolejny sezon.
No ale kurcze takie słowa chyba nie mają zbyt dobrego wpływu na jej karierę zawodową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 17:31   #4047
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No ja się Ani wcale nie dziwię - jej nawet nie było w tej edycji, więc po co plecie głupoty? Z Grześkiem mogłaby się przespać po pół roku, a i tak by im nie wyszło, bo wzięli do programu mega niedojrzałego faceta (który swoją drogą teraz chodzi na prostytutki). A choć nie lubię Igi, to uważam, że jej najgorzej dowaliła - sumarycznie to uważam, że to Iga po programie ma większą traumę, bardziej to przeżywa, a ona jeszcze dowala, że to "bardzo trudna osoba". Choć chyba podpadła każdemu uczestnikowi niemalże tym "wywiadem".

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
W przypadku dużej różnicy wieku i partnerów na różnych etapach życia jest to dla mnie lekko dziwne ale nigdy nikomu kto byłby w takim związku nie powiem nic na ten temat bo to jest ich sprawa i każdy niech układa sobie je jak chce i według preferencji, które są dla niego ważne.

Adam od Asi Lazar wypowiedział się na temat wywiadu, którego ostatnio udzieliła Chorzewska
O różnym etapie życia trudno tutaj mi mówić - jako studentka nie chciałabym faceta o 10 lat starszego, ale jak sama pracuję zawodowo, druga osoba też, to nie widzę nic dziwnego w tej preferencji, że wolę mężczyzn starszych. Nie jest to must have, ale po prostu takich wolę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 18:25   #4048
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 878
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
No ale kurcze takie słowa chyba nie mają zbyt dobrego wpływu na jej karierę zawodową.
Kto wie, czy zamierza ją kontynuować? W życiu można robić wiele różnych rzeczy, niekoniecznie trwać w jednym zawodzie. Poza tym jest rozpoznawalna, ma darmową reklamę. Myślisz, że wszyscy się przejmą jakimś wywiadem? Ilu to kompromitujących się nieustannie celebrytów nadal jakoś ma klientów, zarabia. Kontrowersja dla niektórych to wręcz plus - bo odwaga, bo wolność słowa, bo dobrze powiedziała. I tak dalej.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ja się Ani wcale nie dziwię - jej nawet nie było w tej edycji, więc po co plecie głupoty? Z Grześkiem mogłaby się przespać po pół roku, a i tak by im nie wyszło, bo wzięli do programu mega niedojrzałego faceta (który swoją drogą teraz chodzi na prostytutki).
(...)
Pomyśleć, że on mi się przez moment podobał. Do czasu po ślubie. On się chwali korzystaniem z usług pracownic seksualnych?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-28, 18:35   #4049
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kto wie, czy zamierza ją kontynuować? W życiu można robić wiele różnych rzeczy, niekoniecznie trwać w jednym zawodzie. Poza tym jest rozpoznawalna, ma darmową reklamę. Myślisz, że wszyscy się przejmą jakimś wywiadem? Ilu to kompromitujących się nieustannie celebrytów nadal jakoś ma klientów, zarabia. Kontrowersja dla niektórych to wręcz plus - bo odwaga, bo wolność słowa, bo dobrze powiedziała. I tak dalej.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



Pomyśleć, że on mi się przez moment podobał. Do czasu po ślubie. On się chwali korzystaniem z usług pracownic seksualnych?
Tak widziałam zrzut ekranu na wykopie, ale teraz już tego nie odkopię (nie czuję, że rymuję ).

Spoko - mnie nawet też. I te oświadczyny były przesłodkie. Ale jednak dla mnie to klasyczny pajac, może nawet narcyz - najpierw bombardowanie miłością, później ochłodzenie stosunków. Najbardziej podobała mi się jego mina, jak Ania powiedziała, że jest na nie - cóż za zdziwienie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-01, 20:57   #4050
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Myślę że Chorzewska będzie Mosakiem tej edycji .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.