produkty Lush - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 13:45   #4021
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Maple Taffy, bardzo się cieszę, że go kupiłam. PAchnie cudownie - moje koleżanki wwąchują się w niego. Działa rewelacyjnie - mam bardzo problematyczne usta, zwykle pomaga carmex, ale Maple Taffy jest równie dobry.
Fajny jest choć mój pachnie trochę spalonym syropem klonowym tylko dobrze go rzeczywiście trzymać w kieszeni wtedy łatwiej go na palucha nabrać ale przyznaję, pielęgnuje super
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 14:54   #4022
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

czy ktos ma doswiadczenie/pisal do LUSHa w spreawie przesylki?

bo ja czekam juz ponad miesiac, poczcie jej nie maja.. i napisalam do nich. czekam na odpowiedz.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 15:17   #4023
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: produkty Lush

a na stronie niemieckiej jeszcze sa swiateczne produkty
tyle ze chyba nie wysylaja do Polski ;/
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:57   #4024
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Info z FB: "Due to phenomenal demand, we anticipate our online sale will end this evening. Order while stocks last!"

Więc jeśli któraś z was chciałaby jeszcze się załapać na gratisy za 10 czy 20 funtów, to trzeba się spieszyć. Świątecznych produktów nie ma, ale ja i tak miałam coś zamawiać, więc chociaż część przesyłki się zwróci w tych gratisowych produktach.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:03   #4025
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2402955 4]Info z FB: "Due to phenomenal demand, we anticipate our online sale will end this evening. Order while stocks last!"

Więc jeśli któraś z was chciałaby jeszcze się załapać na gratisy za 10 czy 20 funtów, to trzeba się spieszyć. Świątecznych produktów nie ma, ale ja i tak miałam coś zamawiać, więc chociaż część przesyłki się zwróci w tych gratisowych produktach.[/QUOTE]
Też chciałam to wklepać..
to jakaś masakra...
To mogliby chociaż zrobić tak, że wrzucą inne produkty o wartości tych 10 czy 20 funtów niż zamierzali... bardzo niefajnie i nie dziwię się, że wiara się wścieka... Jaja sobie robią...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:07   #4026
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Też chciałam to wklepać..
to jakaś masakra...
To mogliby chociaż zrobić tak, że wrzucą inne produkty o wartości tych 10 czy 20 funtów niż zamierzali... bardzo niefajnie i nie dziwię się, że wiara się wścieka... Jaja sobie robią...
Mi akurat na tych świątecznych rzeczach nie zależało szczególnie, ale naprawdę się nie dziwię, że ludzie się wkurzają. Tym bardziej, że strona w dalszym ciągu raz działa, raz nie działa.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:34   #4027
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

A do mnie dzisiaj dotarła koleżanka z Lusha Oto cała paczuszka

Będę testować
maseczkę owsianą i czekoladową
szamponik new (a sis lawendowy)
angel on bare skin i buche de noel - obydwa zapachy nie do opisania
toniki
mydełka snow globe (niesamowty cytrusowy zapach) i porridge (małż powiedział że to chałwa, cudownie pachnie )
KoS

Nie wiem za co się zabrać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090221.jpg (72,0 KB, 53 załadowań)
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 17:38   #4028
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

W sumie jest napisane, że promocja trwa do wyczerpania zapasów, więc skoro ich nie mają, to kończą...tylko wkurzająca jest ta strona, ech, chociaż ja jeszcze nie pamiętam wyprzedaży w UK, w czasie której nie padłaby strona. ;p

Mi chyba wstrzymali zamówienie, ech. Ciekawe co to będzie.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:44   #4029
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
W sumie jest napisane, że promocja trwa do wyczerpania zapasów, więc skoro ich nie mają, to kończą...tylko wkurzająca jest ta strona, ech, chociaż ja jeszcze nie pamiętam wyprzedaży w UK, w czasie której nie padłaby strona. ;p

Mi chyba wstrzymali zamówienie, ech. Ciekawe co to będzie.
Mi się udało wcześniej dodać coś do koszyka, teraz chciałam zrobić już check out i dupa. Chyba dam sobie spokój i później coś zamówię na spokojnie.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:05   #4030
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

No coz, wyczerpaly sie zapasy gratisow i koniec wyprzedazy.
Ja nie mam im za zle, bo takie byly zasady i je rozumiem.
Tylko nie spodziewalam sie ze tak szybko sie skoncza gratisy
Widocznie mieli duzo zamowien telefonicznych.

A oni tez nie moga przedluzac promocji, nie majac gratisow swiatecznych, bo im sie to totalnie nie oplaca.

A ludzie przesadzaja, tacy oddani fani
To tak jakby isc do zwyklego sklepu po produkt z wyprzedazy,
po czym dowiadujac sie ze juz wszystko wyprzedane,
zadac zeby wylozyli na wyprzedaz cos innego

I nie sadze, zeby teraz mozna bylo zrobic zamowienie online,
bo skoro gratisy sie koncza to miliony osob chce kupic w tej chwili kosmetyki i jest totalne przeciazenie. Jedyne co mnie zawiodlo to to, ze wlasnie strona nie dzialala i teraz sie nie laduje, bo jest przeciazenie, jakis beznadziejny serwer maja!
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:08   #4031
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
No coz, wyczerpaly sie zapasy gratisow i koniec wyprzedazy.
Ja nie mam im za zle, bo takie byly zasady i je rozumiem.
Tylko nie spodziewalam sie ze tak szybko sie skoncza gratisy
Widocznie mieli duzo zamowien telefonicznych.

A oni tez nie moga przedluzac promocji, nie majac gratisow swiatecznych, bo im sie to totalnie nie oplaca.

A ludzie przesadzaja, tacy oddani fani
To tak jakby isc do zwyklego sklepu po produkt z wyprzedazy,
po czym dowiadujac sie ze juz wszystko wyprzedane,
zadac zeby wylozyli na wyprzedaz cos innego

I nie sadze, zeby teraz mozna bylo zrobic zamowienie online,
bo skoro gratisy sie koncza to miliony osob chce kupic w tej chwili kosmetyki i jest totalne przeciazenie. Jedyne co mnie zawiodlo to to, ze wlasnie strona nie dzialala i teraz sie nie laduje, bo jest przeciazenie, jakis beznadziejny serwer maja!
Fakt, że jak przeglądam FB to mam wrażenie, że niektórzy co najmniej podetną sobie żyły, jak nie dostaną butelki Snow Fairy Ja miałam jedynie nadzieję, że "zwróci się" część przesyłki, która jest u nich wyjątkowo droga. Ale już mi się nie chce bawić z tą stroną, zajrzę za kilka dni
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 18:08   #4032
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
W sumie jest napisane, że promocja trwa do wyczerpania zapasów, więc skoro ich nie mają, to kończą...tylko wkurzająca jest ta strona, ech, chociaż ja jeszcze nie pamiętam wyprzedaży w UK, w czasie której nie padłaby strona. ;p
dokladnie, a odnosnie innych sklepow online, to jesli nie padnie strona, to moze sie okazac ze jak dojdziesz do check-out to produkty z Twojego koszyka znikaja, bo ktos inny kilka sekund wczesniej wykupil

Edytowane przez lissome
Czas edycji: 2010-12-28 o 18:11
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:09   #4033
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Ech, a status mojego zamówienia jest "held", ciekawe co to ma być...mam nadzieję, że się zbiorą jakoś, zamówiłam dosyć wcześnie, to powinno jeszcze coś dla mnie zostać. :P

Pocieszam się, że te statusy na www ogólnie często są nieadekwatne do rzeczywistości, a teraz już w ogóle mają chaos...ale emocje, nie ma co. ;p
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:30   #4034
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: produkty Lush

ja nawet się zalogować nie mogę mam w koszyku szampony tylko i nic chyba poczekam na zbiorówkę
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:32   #4035
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Damaris jesli mialas tam jakies swiateczne produkty to mozliwe ze sie skonczyly zanim zlozylas zamowienie.

Held to zamowienie wstrzymane.

Jedna dziewczyna miala problem z karta platnicza. Zlozyla zamowienie, po czym bank jej zablokowal karte z obawy o nieautoryzowane uzycie, w efekcie zamowienie zostalo odrzucone, a ona musi czekac az bank jej przysle nowa karte.

Ja mialam podobna sytuacje rok temu, ale w innym sklepie.
Tylko, ze nie zamrozili mi karty na stale, dostalam telefon z banku i musialam telefonicznie potwierdzic, ze to ja uzylam karte i wtedy mi odblokowali. Pozniej dostalam list wyjasniajacy cala sytuacje.

A zeby nie robic duzego off-topu:
Ja lubie szampony te okragle, sa bardzo wydajne,
oraz odzywke do wlosow American Cream.
Kupuje srednia albo najwieksza butelke, bo z tej malutkiej bardzo ciezko sie wyciska,
jest strasznie twarda. Ktos pisal, ze w skladzie wcale nie ma truskawek, a u mnie w skladzie zawsze byly truskawki, do tego pomarancze i jeszcze cos. Taka mieszanina zapachow, przez to wcale nie pachnie wanilia czy truskawkami tylko wieloma rzeczami na raz.

A, i kupilam kiedys za jednym razem 2 butelki AC, bo obie roznily sie kolorem (i to znacznie!), pachnialy tez troszke inaczej, jedna lagodniej i lepiej od drugiej (ale to wciaz ta sama odzywka).
Pewnie ilosci skladnikow byly rozne ale dzialanie obubylo chyba takie samo, nie pamietam juz.

Edytowane przez lissome
Czas edycji: 2010-12-28 o 18:43
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:55   #4036
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

tak czy inaczej, Lush chyba nie do końca sobie poradził z wyprzedażą internetową w tym roku...
pomijam szybkie zakończenie, ale działanie sklepu (a w zasadzie brak jego działania przez większość czasu) pozostawiało wiele do życzenia...
miejmy nadzieję, że w przyszłym roku wyciągną wnioski
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:14   #4037
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Tzn ja wiem, że to znaczy wstrzymane, zastanawiam się tylko, czy to tak na amen, chwilowo czy ogólnie pomyłka (biorąc pod uwagę jak to wszystko im tam teraz działa). Dziwne w ogóle,że jak wstrzymują zamówienie to nie wysyłają nawet maila z automatu. A tej dziewczynie co zablokowało kartę też czytałam na ich profilu FB, chyba bym się załamała gdyby na mnie padło.

No nic, nie off-topicuję już dłużej.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:09   #4038
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: produkty Lush

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to,że tak naprawdę oferta wyprzedaży jakaś powalająca nie jest,a ludzie się rzucili na maksa
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:14   #4039
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

W sumie dostanie gratisów jest całkie fajne, jak się lubi Lusha, zwłaszcza, że w UK płacą niewiele za wysyłkę i nie każdy ma blisko do Lusha. Ja chciałam skorzystać, bo skoro i tak płacę sporo za dostawę to chociaż zwróci mi się w jakichś produktach...ale chyba mi nie poszło...trudno, poczekam do stycznia i wezmę sobie z -10%.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 20:21   #4040
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
W sumie dostanie gratisów jest całkie fajne, jak się lubi Lusha, zwłaszcza, że w UK płacą niewiele za wysyłkę i nie każdy ma blisko do Lusha. Ja chciałam skorzystać, bo skoro i tak płacę sporo za dostawę to chociaż zwróci mi się w jakichś produktach...ale chyba mi nie poszło...trudno, poczekam do stycznia i wezmę sobie z -10%.
Fajne to jest płacenie za 1 a dostawanie 2 Chodzi mi o to,że moim zdaniem oferta nie jest na tyle kusząca,by móc spowodować taki szał,ale widać-mylę się
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:31   #4041
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

No to prawda, że jest fajniejsze, nie mówiąc o promocji w sklepach...ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:45   #4042
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
No to prawda, że jest fajniejsze, nie mówiąc o promocji w sklepach...ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Albo się nic nie ma,bo Serwer www.lush.co.uk zbyt długo nie odpowiada. Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

To kiedy jakieś zbiorowe zamówienie w normalnych "okolicznościach"?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:51   #4043
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

lissome - tylko to trochę nie halo wygląda, bo jak ktoś nie umie się przygotować odpowiednio do wyprzedaży to niech jej po prostu nie robi... i nie chodzi mi juz nawet o te gratisy, ale popatrz.. robią promocję, ogłaszają i w ogóle, od razu siada serwer, wyprzedaż trwa sobie dalej, na stronę dostać się nie idzie, a jak już "niby" serwer działa bo to co się ze stronką Lush dzisiaj dzieje to paranoja, to nagle promocja się kończy... ja się staram nie denerwować jakoś bo się już nawet przez chwilę pogodziłam z tym, że no to trudno (choć to przykre ale nie dlatego, że jestem jakaś Lushowa fundamentalistka tylko po prostu lubię te kosmetyki, ot tyle, bez prysznica z Gloggiem też przeżyję) ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że ludzie w UK się wkurzają bo się ponastawiali na zamówienie online, może jakieś plany pozmieniali typu nie wiem, mieli jechać do sklepu ale stwierdzili że kupią sobie online albo coś nie wiem, wymyślam poza tym, tam społeczeństwo jest już bardziej obyte z internetowym zamawianiem niż u nas... Po prostu szkoda, tylko tyle, bo to jednak jakoś negatywnie do pewnego stopnia wpływa na postrzeganie firmy...

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ech, a status mojego zamówienia jest "held", ciekawe co to ma być...mam nadzieję, że się zbiorą jakoś, zamówiłam dosyć wcześnie, to powinno jeszcze coś dla mnie zostać. :P

Pocieszam się, że te statusy na www ogólnie często są nieadekwatne do rzeczywistości, a teraz już w ogóle mają chaos...ale emocje, nie ma co. ;p
moje jest "pending" ale kasę z konta ściągnęli, i maila potwierdzającego dostałam, więc chyba wyszło uff... a z tymi statusami to rzeczywiście tak bywa... czasem w sklepie jest że dopiero "zapłacono" a paczka już u mnie leży
Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
tak czy inaczej, Lush chyba nie do końca sobie poradził z wyprzedażą internetową w tym roku...
pomijam szybkie zakończenie, ale działanie sklepu (a w zasadzie brak jego działania przez większość czasu) pozostawiało wiele do życzenia...
miejmy nadzieję, że w przyszłym roku wyciągną wnioski
zgadzam się. oby nie były to wnioski o nie zrobieniu wielkiej wyprz za rok... ;/
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Fajne to jest płacenie za 1 a dostawanie 2 Chodzi mi o to,że moim zdaniem oferta nie jest na tyle kusząca,by móc spowodować taki szał,ale widać-mylę się
zgadza się!
jestem ciekawa co tam wrzucą...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:10   #4044
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Ale Twoje jest pending na koncie w sklepie? Bo w mailu to też mi przyszło, a na stronie takie status, ech. Burdel mają i tyle.
W sumie już nie wiem co mam na koncie, bo nie mogę się zalogować od dłuższego czasu...
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:20   #4045
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

kasiaj85 widocznie nie przewidzieli, ze tyle osob bedzie chetnych na wyprzedaz. Dlatego najpierw strona padla, a pozniej gratisy sie skonczyly szybciej niz mysleli. Ale pomimo, ze strona nie dzialala, to i tak mozna bylo zamawiac, tyle ze telefonicznie.

Pamietam, ze podobnie bylo w internetowej ksiegarni Selkar.
1 grudnia byla promocja jednodniowa - darmowa wysylka (normalnie to koszt kilkunastu zl) i tez im strona akurat wtedy padla. Ludzie byli zli, bo malo kto mogl tego dnia skorzystac z promocji, ale ksiegarnia przedluzyla promocje do 5 grudnia
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 07:43   #4046
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Będę testować
maseczkę owsianą i czekoladową
szamponik new (a sis lawendowy)
angel on bare skin i buche de noel - obydwa zapachy nie do opisania
toniki
mydełka snow globe (niesamowty cytrusowy zapach) i porridge (małż powiedział że to chałwa, cudownie pachnie )
KoS

Nie wiem za co się zabrać
wszystko mi się podoba z tgo zestawu, napisz wrażenia po użyciu maseczki czekoladowej

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to,że tak naprawdę oferta wyprzedaży jakaś powalająca nie jest,a ludzie się rzucili na maksa
jeśli chodzi o kwoty to nie jest tak źle, bo dostać gratisów za 20Ł jest fajnie, tylko nie wiadomo co się dostanie... niby produkty świąteczne, ale ja np. lubię Snowcake, a sporo z Was pisało, że pachnie klejem i chyba nie nie każdy ucieszyłby się z tego mydełka
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:05   #4047
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Potwierdzili już mi na koncie, uff.

Też się trochę boję tych gratisów, pewnie dostanę jakieś kule do kąpieli, a nie przepadam w sumie - tzn ostatnio nie kupowałam bo wydają mi się być za drogie i za ciężkie....hm...no ale zawsze można komuś oddać jak nam się nie podoba.
Ja się cieszę jak głupek, bo już od kilku lat sama sobie wybieram prezenty na święta...
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:47   #4048
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
kasiaj85 widocznie nie przewidzieli, ze tyle osob bedzie chetnych na wyprzedaz. Dlatego najpierw strona padla, a pozniej gratisy sie skonczyly szybciej niz mysleli. Ale pomimo, ze strona nie dzialala, to i tak mozna bylo zamawiac, tyle ze telefonicznie.

Pamietam, ze podobnie bylo w internetowej ksiegarni Selkar.
1 grudnia byla promocja jednodniowa - darmowa wysylka (normalnie to koszt kilkunastu zl) i tez im strona akurat wtedy padla. Ludzie byli zli, bo malo kto mogl tego dnia skorzystac z promocji, ale ksiegarnia przedluzyla promocje do 5 grudnia
No właśnie, o tym samym mówimy


Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Potwierdzili już mi na koncie, uff.

Też się trochę boję tych gratisów, pewnie dostanę jakieś kule do kąpieli, a nie przepadam w sumie - tzn ostatnio nie kupowałam bo wydają mi się być za drogie i za ciężkie....hm...no ale zawsze można komuś oddać jak nam się nie podoba.
Ja się cieszę jak głupek, bo już od kilku lat sama sobie wybieram prezenty na święta...
Moje też potwierdzili!!! ufff 0 wygląda na to, że się załapałyśmy! też jestem w sumie ciekawa tych gratisów, fajne jest takie oczekiwanie, choc boję się bo ja w podobnych sytuacjach jak mam zależeć od losu to miewam pecha haha
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 13:43   #4049
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

dziewczyny czekam na paczke od 30.11 - napisalam do LUSHa i zaproponowali ze oddadza kase albo wysla ponownie produkty.
Odpisalam im ze poczekam jeszcze tydzien - czy ktos z Was w tym okresie czekal tak dlugo na przesylke? zamawialam z ta tansza opcja.

Dzieki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 15:39   #4050
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Do mnie ta tańsza opcja idzie jakiś tydzień. Może faktycznie jeszcze warto poczekać, bo przez święta mogło się coś zagubić chwilowo (poza tym teraz mają straszny chaos, to mogą Ci coś namieszać w zamówieniu).

Kasia, ja też mam trochę pecha, przewiduję, że dostanę te białe kule i Mandarin's tea party.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.