Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 19:27   #4021
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
komu redd'sa tż pojechał zawieść teściową na lotnisko leci do Szkocji do swojej córki, będzie tydzień spokoju
Ja mam wino

Miałam się uczyć, a postępy jakie poczyniłam to: a) pomalowanie paznokci b) otworzenie wina.

Naprawdę taka straszna ta Twoja teściowa?
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:29   #4022
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
komu redd'sa tż pojechał zawieść teściową na lotnisko leci do Szkocji do swojej córki, będzie tydzień spokoju
Ja podziękuję Muszę iść do szefowej, żeby dać jej kasę na czynsz za wakacje, nie chcę jej walić alkoholem A muszę poczekać na B., żeby rozkminił umowę z vectry - same niedomówienia

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

http://demotywatory.pl/3190880/Najwazniejsze -> jak mój Rudy Sierota potrafi się przewrócić o kopiec kreta lub zawadzić się o swoją łapę
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:32   #4023
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Ja mam wino

Miałam się uczyć, a postępy jakie poczyniłam to: a) pomalowanie paznokci b) otworzenie wina.

Naprawdę taka straszna ta Twoja teściowa?
już kiedyś się rozpisywałam na jej temat, nie taka straszna tylko upierdliwa i we wszystko musi się wtrącać teść nie żyje, siostra tża wyjechała za granicę, no i chciał nie chciał teściowa na naszej głowie
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:48   #4024
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Oj tak się rozpisałyście o sukniach ślubnych i weselach - ja miałam suknię w kolorze łososiowym- taka mi się spodobała i taka była- krawcowa mi ją uszyła za bardzo, bardzo przyzwoite pieniądze. ( nienawidzę przymierzać ciuchów) Mieliśmy małe przyjęcie dla najbliższych- rodziny i przyjaciół.

Sarunieczka- sklep fryzjerski jest na Joselewicza- przecznica od Starowiślnej- taki malutki sklepik a mnóstwo fajnych rzeczy jest- no i (nie wiem jak teraz bo dawno tam nie byłam) dziewczyny które tam pracowały świetnie potrafiły doradzić. A stylista cóż- fajny gość- pozwoliłam mu zrobić na głowie co chciał- nie pytałam powiedziałam rób. Z efektu byłam zadowolona- cóż gdyby nie to uczulenie byłabym tam częstym gościem. Zresztą pracuje u niego też taki fajny gość który super strzyże. ( tylko ceny...)

Rescue- samopoczucie lepsze?
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:54   #4025
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość

Rescue- samopoczucie lepsze?
dziękuje że pytasz
Lepsze lepsze , odpoczywam sobie i kuruje odpukać chyba przepędziłam choróbsko zanim zdążyło nieźle zawojować
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:09   #4026
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
TŻ mnie nie chce dawać laptopa do szkoły, bo widzi za dużo potencjalnych zagrożeń dla swojego cacuszka

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



Weselne zabawy są do przyjęcia, ale po wypiciu odpowiedniej ilości alkoholu. Podobnie z weselną muzyką typu Jesteś szalona i Czerwone i bure. Ale państwo młodzi niestety muszą być trzeźwi

Taka podwójna uroczystość to coś pięknego
To prawda, u nas goście najlepiej bawili się przy utworze "Kaczuchy", a ja tak jak już wspominałam 3 miesiące wcześniej urodziłam dziecko no i karmienie dodatkowo wykluczyło drineczki
Taka podwójna uroczystość to naprawdę super przeżycie... do tej pory wspominam jak moją córcie w białej sukni trzymałam na rękach(też w białej sukni, podobnej zreszta)

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Zaraz kładę dziewczyny spać i zabieram się za winko...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:14   #4027
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość


Zaraz kładę dziewczyny spać i zabieram się za winko...
tak tutaj smaczka robicie a ja zero alkoholu bo leki biore
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 20:27   #4028
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
tak tutaj smaczka robicie a ja zero alkoholu bo leki biore
no nie, ja z kolei nie piję bo raz że mam masakryczne słabą głowę a dwa że na drugi dzień po wypiciu nawet niewielkiej ilości łeb mi rozwala i cały dzień "witam się z porcelaną"

Przy przeziębieniu pije Theraflu a jak mam katar to Theraflu Zatoki i pomaga
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:33   #4029
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
no nie, ja z kolei nie piję bo raz że mam masakryczne słabą głowę a dwa że na drugi dzień po wypiciu nawet niewielkiej ilości łeb mi rozwala i cały dzień "witam się z porcelaną"

Przy przeziębieniu pije Theraflu a jak mam katar to Theraflu Zatoki i pomaga
Moj mąż do tej pory się wypiera że jak go poznałam to go pokonałam na ilość wypitej wódki Teraz za to po długich przerwach(dzieci)mam strasznie słabiutką głowę...ostatnio wypiłyśmy z koleżanką pod parasolami po JEDNYM piwie z sokiem to mi się w głowie zakręciło i chichawy dostałam
Ja też zawsze brałam Theraflu, mi i mężowi najbardziej pomaga
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:35   #4030
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
no nie, ja z kolei nie piję bo raz że mam masakryczne słabą głowę a dwa że na drugi dzień po wypiciu nawet niewielkiej ilości łeb mi rozwala i cały dzień "witam się z porcelaną"

Przy przeziębieniu pije Theraflu a jak mam katar to Theraflu Zatoki i pomaga
ja też nie piję nie smakuje mi
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:37   #4031
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

B. właśnie zrobił mi "zabieg" na palucha. Troszkę się zezłości jak wyrwałam mu z rąk swoją stopę i jego palce wylądowały we wrzątku Ale przynajmniej przekonał się, że nie żartowałam mówiąc, że nie mogę tego zrobić Musiał bardzo mocno trzymać moją stopę... Normalnie jak z dzieckiem

Mówiłam Wam kiedyś, że bardzo boję się wody. Benek już się nauczył, że jak przechodzimy przez taką kładkę, która ma dziury i widać wodę, która jest tuż pod nią, to musi mi dać rękę. Bardzo mocno go wtedy łapię i robię drobne kroki, bo boję się, że wpadnę... Woda nie jest głęboka, nawet do połowy łydek by mi nie sięgała. Dziurki w kładce też nie są duże, ale i tak boję się, że noga mi przez nie przeleci. A już nie wspominając o tym, że rowerzyście też po niej jeżdżą i ona wtedy drży
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 20:40   #4032
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
To wrzucę Wam tez moją suknie ślubną (co prawda na manekinie jeszcze- ale na mnie wyglądała tak samo, bo ten manekin to moja kopia Tylko jedno mam kiepskie amatorskie na tym kompie,ale później usunę, bo mąż mnie zje).
śliczna sukienka powiedzcie,jak uważacie,czy taka baba stara jak ja to jeszcze w sukience może do ślubu czy juz tylko babcina garsonka?
Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
wiesz, że ja mam dokładnie ten sam problem! kiedyś się uderzyłam w duży palec u stopy a potem za drugim razem w duzy palec u drugiej stopy, oba sczerniały i myślałam, że jak paznokieć będzie rósł to to samo zejdzie ale niestety minęło już ładnych kilka lat i niestety pod spodem jest tak jak opisujesz- pusto.... Czasem przy obcinaniu też właśnie czyszczę go od środka i nawet mogę sobie go obciąć i miałabym tylko prawie pół paznokcia
O to to,ja się walnęłam kilka lat temu w palca jak goniłam się z bratem jak przysadziłam w futrynę to dziw ze palca nie złamałam tez tak czyszczę go od środka i uważam bardzo na niego ale pusty jet cały czas i chyba się już nie doklei

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
My z mężem to nie chcieliśmy kwiatów , zamiast tego do zaproszeń dodaliśmy bilecik z wierszykiem z którego wynikało że para mloda prosi o butelkę wina
własnie słyszałam że młoodzi teraz o winko proszą i uważam to za rewelacyjny pomysł
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Zakupiłam sobie dziś książkę Janusza Leona Wiśniewskiego Brakuje mi tylko 1, żeby mieć kolekcję Jednej nie jestem pewna czy ją mam, czy nie Muszę sprawdzić w domu Lubię mieć książki na wyłączność Ale nie lubię też pożyczać...
To ten pan od "Samotności w sieci" ? tylko to czytałam jego...kurde odkąd jest net to nie czytam...a pochłaniałam książki tomami kilka lat temu...Też lubię książki na wyłączność i nie lubię pożyczać Mam taki jeden mój skarb,bardzo starą książkę,tata przyniósł od jakiegoś kolegi,to są opowiadania dla dziewcząt,pisana jeszcze w takim starym stylu,typu"z wakacyj" zamiast "z wakacji" itp książka jest z roku 1933,kilka dni temu ją sklejałam,jest pożółkła i ją kocham

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
komu redd'sa tż pojechał zawieść teściową na lotnisko leci do Szkocji do swojej córki, będzie tydzień spokoju
redd's to jedyne piwo jakie wypiję i nie malinowe,bo czuję gorycz jabłkowe bądź cytrusowe,mniaaam

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
http://demotywatory.pl/3190880/Najwazniejsze -> jak mój Rudy Sierota potrafi się przewrócić o kopiec kreta lub zawadzić się o swoją łapę
biedne psisko

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
już kiedyś się rozpisywałam na jej temat, nie taka straszna tylko upierdliwa i we wszystko musi się wtrącać teść nie żyje, siostra tża wyjechała za granicę, no i chciał nie chciał teściowa na naszej głowie
u mnie sytuacja podobna,teść nie żyje(od 3 i pół roku) i siostra mojego też za granicą

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Zaraz kładę dziewczyny spać i zabieram się za winko...
smacznego winka mnie dziś teściowa poczęstowała tym węgierskim wytrawnym... bycza krew na to się mówi ale nie smakuje mi a ona lała sobie kieliszek za kieliszkiem i zła była że sie nie może opić babka 72 lata z wysokim ciśnieniem i takie rzeczy
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:49   #4033
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
To ten pan od "Samotności w sieci" ? tylko to czytałam jego...kurde odkąd jest net to nie czytam...a pochłaniałam książki tomami kilka lat temu...Też lubię książki na wyłączność i nie lubię pożyczać Mam taki jeden mój skarb,bardzo starą książkę,tata przyniósł od jakiegoś kolegi,to są opowiadania dla dziewcząt,pisana jeszcze w takim starym stylu,typu"z wakacyj" zamiast "z wakacji" itp książka jest z roku 1933,kilka dni temu ją sklejałam,jest pożółkła i ją kocham
Tak, ten Masz dobrą pamięć A ja polecam jego opowiadania. Ich się nie czyta tylko połyka w całości
U mnie dokładnie to samo Ale chcę teraz w wakacje sobie poczytać, ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:50   #4034
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
śliczna sukienka powiedzcie,jak uważacie,czy taka baba stara jak ja to jeszcze w sukience może do ślubu czy juz tylko babcina garsonka?


redd's to jedyne piwo jakie wypiję i nie malinowe,bo czuję gorycz jabłkowe bądź cytrusowe,mniaaam
Stara baba????: hahaha: Kochana, Ty w suknie ślubnej będziesz wyglądać tak, że sporo innych pań młodych mogą Ci tylko zazdrościć

Ja też tylko redd'sa piję, a tak to wogołe piwa nie znoszę. Najbardziej kocham drinki z jak najmniejsza ilością alkoholu. Jak chodziłam na imprezy z koleżankami to one brały piwo, a ja drinki bezalkoholowe i sie świetnie bawiłam, a wszyscy myśleli ze tak jak oni nie potrafię wejść trzeźwa do klubu
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:57   #4035
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
ja też nie piję nie smakuje mi
a ja tam od czasu do czasu lubie sobie zaszaleć ale to wtedy tylko czysta albo winko ( po winku nie mam kaca )

Sarunieczka "kombinuj dziewczyno nim twe wdzięki przeminą usmiechaj się błogo jeśli chcesz wyjść za mąż młodo "

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
B. właśnie zrobił mi "zabieg" na palucha. Troszkę się zezłości jak wyrwałam mu z rąk swoją stopę i jego palce wylądowały we wrzątku Ale przynajmniej przekonał się, że nie żartowałam mówiąc, że nie mogę tego zrobić Musiał bardzo mocno trzymać moją stopę... Normalnie jak z dzieckiem

Mówiłam Wam kiedyś, że bardzo boję się wody. Benek już się nauczył, że jak przechodzimy przez taką kładkę, która ma dziury i widać wodę, która jest tuż pod nią, to musi mi dać rękę. Bardzo mocno go wtedy łapię i robię drobne kroki, bo boję się, że wpadnę... Woda nie jest głęboka, nawet do połowy łydek by mi nie sięgała. Dziurki w kładce też nie są duże, ale i tak boję się, że noga mi przez nie przeleci. A już nie wspominając o tym, że rowerzyście też po niej jeżdżą i ona wtedy drży

ohhh ja tam znowu wode kocham , w lato mogłabym cały czas w niej siedzieć

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Ja też tylko redd'sa piję, a tak to wogołe piwa nie znoszę. Najbardziej kocham drinki z jak najmniejsza ilością alkoholu. Jak chodziłam na imprezy z koleżankami to one brały piwo, a ja drinki bezalkoholowe i sie świetnie bawiłam, a wszyscy myśleli ze tak jak oni nie potrafię wejść trzeźwa do klubu
ja uwielbiam drinki Sobieskie - nie wiem czy kojarzycie o ktore mi chodzi aczkolwiek one są akurat bo smakują jak oranżadka mimo iż są złudne bo pijesz pijesz a potem siekiera i mogiła
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje

Edytowane przez Resscue21
Czas edycji: 2011-06-22 o 20:52
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:00   #4036
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość

Mówiłam Wam kiedyś, że bardzo boję się wody. Benek już się nauczył, że jak przechodzimy przez taką kładkę, która ma dziury i widać wodę, która jest tuż pod nią, to musi mi dać rękę. Bardzo mocno go wtedy łapię i robię drobne kroki, bo boję się, że wpadnę... Woda nie jest głęboka, nawet do połowy łydek by mi nie sięgała. Dziurki w kładce też nie są duże, ale i tak boję się, że noga mi przez nie przeleci. A już nie wspominając o tym, że rowerzyście też po niej jeżdżą i ona wtedy drży
Ja też sie boję wody, ale nie takiej "małej" tylko takiej "dużej". Gdybym sie znalazła pośrodku morza czy oceanu to bym umarła szybciej na ze strachu niż z utonięcia

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam drinki Sobieskie - nie wiem czy kojarzycie o ktore mi chodzi aczkolwiek one są akurat bo smakują jak oranżadka mimo iż są złudne bo pijesz pijesz a potem siekiera i mogiła
Dlatego się bałam ich na imprezie pić
A tak wogóle zauważyłam, ze sporo facetów kupuje te drinki dziewczynom na randkach Teraz wiem dlaczego

Edytowane przez tonia85
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:02
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:02   #4037
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


Dlatego się bałam ich na imprezie pić
a takie dobre są desperados z cytrynką to jest jeszcze coś co mogę doić i doić

dobra ropuszki moje , uciekam do łożeczka , dobranoc
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:04   #4038
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
a takie dobre są desperados z cytrynką to jest jeszcze coś co mogę doić i doić

dobra ropuszki moje , uciekam do łożeczka , dobranoc
A gdzie zdjęcie?? Cały wieczór na nie czekam
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:11   #4039
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
śliczna sukienka powiedzcie,jak uważacie,czy taka baba stara jak ja to jeszcze w sukience może do ślubu czy juz tylko babcina garsonka?




redd's to jedyne piwo jakie wypiję i nie malinowe,bo czuję gorycz jabłkowe bądź cytrusowe,mniaaam

stara baba
jabłkowe
Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość



ja uwielbiam drinki Sobieskie - nie wiem czy kojarzycie o ktore mi chodzi aczkolwiek one są akurat bo smakują jak oranżadka mimo iż są złudne bo pijesz pijesz a potem siekiera i mogiła
mniam mniam
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 21:15   #4040
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
no nie, ja z kolei nie piję bo raz że mam masakryczne słabą głowę
Piwa całego nie wypiję,nie ma mowy,mam taką słabą głowę że zasypiam zaraz raz miałam przypadek kiedy przesadziłam z alkoholem,wypiłam prawie 2 szklanki wina(w pracy na imprezie),potem poszłam na przystanek autobusowy i trzymałam się żywopłotu a jak zobaczyłam że jedzie autobus,dostałam ataku śmiechu w domu mama dała mi spaghetti które w momencie potem latał mi sufit strasznie,musiałam chodzić po pokoju a tak chciałam spać,i tyle mojej przygody na drugi dzień byłam zdrowa jak ryba
Czasem w pracy skuszę się na kieliszek wódki żołądkowej,i po takim małym kieliszeczku już mam zawroty głowy i atak snu

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
Sarunieczka "kombinuj dziewczyno nim twe wdzięki przeminą usmiechaj się błogo jeśli chcesz wyjść za mąż młodo "

ja uwielbiam drinki Sobieskie - nie wiem czy kojarzycie o ktore mi chodzi aczkolwiek one są akurat bo smakują jak oranżadka mimo iż są złudne bo pijesz pijesz a potem siekiera i mogiła
Młodo już nie wyjdę
Drinki Sobieski,dobrze że mi przypomniałaś wolę je nawet od Redd'sa,zwłaszcza biały Ginger i Mojito tyle ze ja jeden i koniec,po drugim bym była pijana
a Ty które smaki lubisz?
Idę się prysznicować miałam zrobić peeling i maskę,ale nie mam siły,jutro do południa sobie porobię ze sobą,a po południu na procesję
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:41   #4041
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam drinki Sobieskie - nie wiem czy kojarzycie o ktore mi chodzi aczkolwiek one są akurat bo smakują jak oranżadka mimo iż są złudne bo pijesz pijesz a potem siekiera i mogiła
Różowy Mogliby im cenę obniżyć

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Ja też sie boję wody, ale nie takiej "małej" tylko takiej "dużej". Gdybym sie znalazła pośrodku morza czy oceanu to bym umarła szybciej na ze strachu niż z utonięcia
Ze mną też by tak było
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:47   #4042
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

katniewojt, wytłumaczysz mi, jak trafić w Kielcach do Natury? Wiem, że gdzieś z boku Sienkiewicza, ale gdzie?
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:48   #4043
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

U B. w domu nie ma takiego zwyczaju, że się kupuje coś rodzicom na urodziny, dzień matki czy ojca. U mnie tak jest, więc w zeszłym roku "wymusiłam" na nim zakup kubka dla Teściowej z wygrawerowanym cytatem. Nie pamiętam jaki on dokładnie był, ale chodziło o to, że matki są od tego, żeby kochały, wspierały i na końcu było "no i były dumne". Teściowa nie dość, że była zaskoczona, to jeszcze uśmiech od ucha do ucha przez cały dzień Jakoś tak wyszło, że Teść w zeszłym roku nic nie dostał, ale że w tym Teściowa dostała wielkie pudło czekoladek i też się uchachała, to B. stwierdził, że Tatuśkowi tym razem też musi coś kupić. Zakupiłam duuuuuuużo chałwy, bo Teść ją ubóstwia i zapakowałam w zwykły i kolorowy celofan plus do tego giga kokarda. Benek nie może się napatrzeć jak to wygląda Z nim czasem jak z dzieckiem
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:50   #4044
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Piwa całego nie wypiję,nie ma mowy,mam taką słabą głowę że zasypiam zaraz raz miałam przypadek kiedy przesadziłam z alkoholem,wypiłam prawie 2 szklanki wina(w pracy na imprezie),potem poszłam na przystanek autobusowy i trzymałam się żywopłotu a jak zobaczyłam że jedzie autobus,dostałam ataku śmiechu w domu mama dała mi spaghetti które w momencie potem latał mi sufit strasznie,musiałam chodzić po pokoju a tak chciałam spać,i tyle mojej przygody na drugi dzień byłam zdrowa jak ryba
Czasem w pracy skuszę się na kieliszek wódki żołądkowej,i po takim małym kieliszeczku już mam zawroty głowy i atak snu


Młodo już nie wyjdę
Drinki Sobieski,dobrze że mi przypomniałaś wolę je nawet od Redd'sa,zwłaszcza biały Ginger i Mojito tyle ze ja jeden i koniec,po drugim bym była pijana
a Ty które smaki lubisz?
Idę się prysznicować miałam zrobić peeling i maskę,ale nie mam siły,jutro do południa sobie porobię ze sobą,a po południu na procesję
Ja uwielbiam te drinki, a najbardziej Ginger i Lemon...nie lubię tylko arbuzowego. Mi się jednak chyba trafiają felerne bo nic po nich nie czuję, a raz w Sylwestra wypiłam takich 8...
Ja muszę przyznać, że też się opuściłam z czytaniem odkąd mam Was i to forum...jednak staram się kilka książek w miesiącu łyknąć...teraz akurat trafiłam na taką trochę polityczną powieść(myślałam że będzie lżejsza)Higginsa, ale czyta się dobrze
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:02   #4045
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ok, nie ma sprawy Musisz iść wysoko, wysoko w górę. Prawie na sam koniec Idziesz, idziesz, idziesz i po prawej będzie poczta, po lewej Finezjusz (męskie garnitury) i też po lewej na rogu Miss Trendi, a Ty musisz skręcić w PRAWO. Szukaj Finezjusz - łatwo znaleźć Bordowy/czerwony szyld. Na tej ulicy, w którą skręcisz będzie apteka pod zegarem, telegraf, pizzeria La Stella i jest tam PLAC WOLNOŚCI - budki z ciuchami (będą po lewej). Jak będziesz miała je po lewej, to musisz się przekręcić buzią w ich stronę i przejść przez cały ten plac (idź środkiem). Będą małe schodki i Natura na rogu
Łatwiej jest wyjaśnić drogę od wydziału historii. Wiesz gdzie to?
Dziękuję ci bardzo bardzoMyślę, że łatwo trafię, bo jak od mojej uczelni się idzie na Sienkiewicza, to właśnie się wychodzi przy tych garniturach, tylko nigdy się nie zapuszczałam 'na drugą stronę'. Dziękuje raz jeszcze.

A Natura mi potrzebna, bo pachnące lakiery My Secret mi spędzają sen z powiek Konkretnie pomarańczka spędza, bo resztę kolorów już mam z innych firm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my_secrete_lakiery_zapachowe_1.png.jpg (54,7 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Anna Antonina
Czas edycji: 2011-06-22 o 22:05
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:03   #4046
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
katniewojt, wytłumaczysz mi, jak trafić w Kielcach do Natury? Wiem, że gdzieś z boku Sienkiewicza, ale gdzie?
Ok, nie ma sprawy Musisz iść wysoko, wysoko w górę Sienkiewicza. Prawie na sam koniec Idziesz, idziesz, idziesz i po prawej będzie poczta, po lewej Finezjusz (męskie garnitury) i też po lewej na rogu Miss Trendi, a Ty musisz skręcić w PRAWO. Szukaj Finezjusz - łatwo znaleźć Bordowy/czerwony szyld. Na tej ulicy, w którą skręcisz będzie apteka pod zegarem, telegraf, pizzeria La Stella i jest tam PLAC WOLNOŚCI - budki z ciuchami (będą po lewej). Jak będziesz miała je po lewej, to musisz się przekręcić buzią w ich stronę i przejść przez cały ten plac (idź środkiem). Będą małe schodki i Natura na rogu
Łatwiej jest wyjaśnić drogę od wydziału historii. Wiesz gdzie to?

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Apteka pod zegarem będzie po lewej, telegraf po prawej. La Stella jest dalej, więc jak do niej dojdziesz, to będziesz musiała się kawałeczek wrócić Tam jest też klub CHillout, kiedyś Gabinet też był, buty AGA.

Edytowane przez katniewojt
Czas edycji: 2011-06-22 o 22:01
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:05   #4047
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Się nam posty zamieniły
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:06   #4048
izka@izka
Raczkowanie
 
Avatar izka@izka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiadomości: 139
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witajcie, opowiem kilka słów o sobie, mam na imię Iza, jestem chyba z Was najstarsza, ale to nic. Mam trójkę dzieciaczków, dwójkę nastolatków i taką małą 2,5 letnią córcię. Avonem zajmuję się już ok. 10 lat,już sama nie pamiętam. Zawsze próbuje Was nadrobić ale nie daję rady, dlatego tak mało się odzywam. Jak wracam z pracy to zanim ogarnę dom, dzieci, a wierzcie mi że czasem mam tak jakby po Hiroszimie to jakoś już nie mam siły nawet na czytanie. I gdy ja siadam do kompa to większość z was od niego odchodzi.


Ja na jutro kupiłam winko, lubię białe Carlo Rosi, zrobie serniczek na zimno w końcu Tatuś ma święto, niech się cieszy, a w piątek niestety idę do pracy więc znów nie nadrobię. Na głównym to dam radę, ale tutaj to kto wie. Idę położyć moją niunię spać, bo ona to tak późno zasypia i mam czas dla siebie.
__________________
Miłego dnia
izka@izka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:08   #4049
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez izka@izka Pokaż wiadomość
Witajcie, opowiem kilka słów o sobie, mam na imię Iza, jestem chyba z Was najstarsza, ale to nic. Mam trójkę dzieciaczków, dwójkę nastolatków i taką małą 2,5 letnią córcię. Avonem zajmuję się już ok. 10 lat,już sama nie pamiętam. Zawsze próbuje Was nadrobić ale nie daję rady, dlatego tak mało się odzywam. Jak wracam z pracy to zanim ogarnę dom, dzieci, a wierzcie mi że czasem mam tak jakby po Hiroszimie to jakoś już nie mam siły nawet na czytanie. I gdy ja siadam do kompa to większość z was od niego odchodzi.


Ja na jutro kupiłam winko, lubię białe Carlo Rosi, zrobie serniczek na zimno w końcu Tatuś ma święto, niech się cieszy, a w piątek niestety idę do pracy więc znów nie nadrobię. Na głównym to dam radę, ale tutaj to kto wie. Idę położyć moją niunię spać, bo ona to tak późno zasypia i mam czas dla siebie.
Tutaj wiek nie gra roli, to tylko Sarunieczka ciągle marudzi, że jest stara

Witamy serdecznie
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:12   #4050
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Dziękuję ci bardzo bardzoMyślę, że łatwo trafię, bo jak od mojej uczelni się idzie na Sienkiewicza, to właśnie się wychodzi przy tych garniturach, tylko nigdy się nie zapuszczałam 'na drugą stronę'. Dziękuje raz jeszcze.

A Natura mi potrzebna, bo pachnące lakiery My Secret mi spędzają sen z powiek Konkretnie pomarańczka spędza, bo resztę kolorów już mam z innych firm.
Ty masz uczelnię na Leśnej? Dobrze pamiętam? To jeszcze wyżej... Wyszukaj na mapie ulicę Głowackkiego Natura jest na rogu Glowackiego i Śniadeckich

wow A co to? I ile taki bajer kosztuje?
Nie widziałam takich cudów w naturze, ale ja polowałam na pękacza, więc może były, ale nie wpadły mi w oko
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.