Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 10:25   #4051
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Biedna-dużo byliście na dworze wczoraj?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:03   #4052
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Biedna-dużo byliście na dworze wczoraj?

Oliweczko Hania wczoraj z rodzicami moimi nad wodą była.
mimo że siedzieli w cieniu, w wodzie miała kapelusz na głowie to jednak za gorąco chyba. teraz już wszystko ok - pływali trochę na rowerku i mimo kapelusza to jednak za dużo dla dziecka..mojej mamie teraz trochę głupio, ale chcieli dobrze....
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:09   #4053
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Oj, pokręciłam Hanię z Alą
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:25   #4054
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
no nie straszcie, że już jak się przeżyje niespanie z powodu kolek, potem zębów, potem lęków, to na końcu jeszcze dochodzi niespanie, bo się dziecko siusiać nauczyło

Nie no spokojnie, to chyba zalezy od osobnika. Moje dzieciaki pod tym wzgledem ok. Nie budzily/nie budza sie w nocy na sikanie. Sikaja przed snem, no i rano, ale tez nie od razu po wstaniu (choc tu zalezy kto)


Iwa Ty sie masz teraz... Ale jak u Hani wszystko inne ok, to moze faktycznie z przegrzania? Siedcie dzis w domu dziewczyny

Natko ale sie najezdzicie! Ale super, ja tez bym tak mogla. Szkoda, ze urlop nie jest z gumy, no i portfel pusty.

Aniu slodki Adas!

Lili no wlasnie czytalam o tym horrorze i to byl jeden z dwoch typow, ale w rezultacie nie poszlismy, tylko wyladowalismy u kuzynki w basenie i na grillu.

O kolejnej tragedii nie slyszalam, ale kuzynka opowiedziala mi inna z jej bliskiego otoczenia i tez mam dosc.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:26   #4055
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

PATRYKU kochany - sto lat, gdziekolwiek teraz jesteś
Mamad - napisz, co u Was, jak świętujecie?


Hej pannice

Skwar się leje z nieba. Poszliśmy z Tymciem na krótką przechadzkę i na bazar po owoce i warzywka z samego rana, bo teraz już się nie da wyjść aż do wieczora... A któraś z Was chodzi na spacery w takie upały? Bo ja się boję. W największe mrozy chodziliśmy, ale takie upały jednak dużo niebezpieczniejsze. Dopiero ok. 19 wychylamy nosy.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Chrumku znalazlam na angielskim ebay zestawy urodzinowe z elmo (talerzyki, kubeczki, chusteczki) ale niestety strasznie drogie (25 $ za zestaw na 16 osob plus koszt przesylki 13 $ ) to sa rzeczy z USA. wpisz sobie w www.ebay.co.uk : elmo birthday party supplies kit. Nie moge zalinkowac bo nadaje z ajfona.
Boże, powariowali! Aż tak zdesperowana nie jestem Najwyżej sama coś podrukuję, polaminuję, może jakoś to będzie

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Słyszałyście o tej tragedii? http://polskalokalna.pl/wiadomosci/l...i,1940673,3322 Czwartego jeszcze nie znaleźli..... nie wyobrażam sobie tego. Czy ta matka da radę normalnie żyć?
Boże jedyny! Nie wydaje mi się, zeby tak kobieta kiedykolwiek do sibie doszła Nie może sie zdarzyć nic gorszego, nie ma większej tragedii na świecie niż takie coś

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
u Ali to wszystko chyba wina mleka :/
dzisiaj zawartość nocnika jeszcze nie książkowa, ale o niebo lepsza nić chociażby wczoraj....
A od ilu dni nie dajesz mleka zwykłego?

Biedna Hania, doczytałam, że to od upału. U dzieci to chyba dużo gorzej z termoregulacją i tak bywa. Ale dobrze, że to żadna choroba

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Domek jeszcze śpi, jak wstanie to jedziemy pochodzić po sklepach a później na basen.
Dzisiaj noc już normlana, bez płaczu, chyba wszyscy wyspani
Ale macie tam super życie! jak w Madrycie następnym razem weź mnie ze sobą
A, i widziałam zdjęcia na fb. Natko, powinni Cię aresztować! To powinno być zabronione tak wyglądać. Jesteś uosobieniem idealnej kobiety, serio piszę Ciebie nie chciał nikt nigdy zwerbować do agencji modelek czy na jakiś casting? Przyznaj się? Mąż to pewnie ma fioła na Twoim punkcie
No i mama - zupełnie nie wygląda jak mama, a tym bardziej babcia Domek ma fajne geny
To nasłodziłam

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Aaniu czytałam wczoraj o tych dzieciaczkach. straszne :/
jednak nie umniejsza to odpowiedzialności rodziców niestety. teraz wiadomo - nic to nie zmieni, tragedia straszna, nie wyobrażam sobie przez co rodzice teraz przechodzą
Tylko że tu trudno mówić o zaniedbaniu, czy winie - przynajmniej w przypadku tych starszych dzieci. Jasne, mogłą nie puścić do wody. Ale jak ja miałam 14, czy nawet 11 lat, to pływałam sama, daleko od brzegu. Zresztą nie wyobrażam sobie, że ktokolwiek nie daje się kąpać swobodnie 14-latkowi. A pewnie wychodziła z założenia, że to starsze będzie asekurować to młodsze. To okropny, nieszczęśliwy wypadek i tyle

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Nie no spokojnie, to chyba zalezy od osobnika. Moje dzieciaki pod tym wzgledem ok. Nie budzily/nie budza sie w nocy na sikanie. Sikaja przed snem, no i rano, ale tez nie od razu po wstaniu (choc tu zalezy kto)
Dzięki Ci! To może jednak kiedyś odpieluchuję Tymcia
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-08-08 o 22:21
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:31   #4056
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Natko-wrzuć i tu zdjęcia nie mam fb.

Brumek-moje maluchy wychodzą w upały tak ok.9 do 11, a potem ok.18(czasem 17:30) do ok.19:30
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:36   #4057
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Patrzcie jakie cuda!
https://www.facebook.com/onlyhope.art

Marzenko, a może teraz pójdziesz w bransoletki i breloczki?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 11:41   #4058
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Oj, pokręciłam Hanię z Alą


Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość


Iwa Ty sie masz teraz... Ale jak u Hani wszystko inne ok, to moze faktycznie z przegrzania? Siedcie dzis w domu dziewczyny
nie da się nigdzie wyjść


Brumku my siedzimy w domu
za gorąco
jedynie z samego rana nosy wychylamy


mi jest daleko od oceniania takich zachowań bo nie jestem od tego
ani nic to nie zmieni
ale z tego co piszą to to było jakieś dzikie kąpielisko - rzeka z nurtami
ja bym dziecka samego nie wpuściła i tyle
co innego strzeżone kąpielisko - wiadomo i tam dochodzi do nieszczęśliwych wypadków, ale sama na dzikie kąpieliska nie chodzę i bałabym się wejść do wody a co dopiero puścić dzieci "samopas"
to tylko moje zdanie oczywiście
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:26   #4059
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Patryczku, wszystkiego najlepszego!!!!!


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Mamad - napisz, co u Was, jak świętujecie?
mamad1 jest poza domem, wyjechali na wakacje, raczej nie ma netu wię pewnie po powrocie napisze
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:50   #4060
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

za wcześnie się ucieszyłam
Hania znowu gorączkuje....dostała syrop i śpi
kurde no ciekawe co to znowu


ile u Was stopni?
u mnie 40 w cieniu pokazuje - masakra
pokój mam na południe - zamknięty balkon, zaciągnięte rolety i nie idzie wytrzymać
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:27   #4061
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Partyku wszystkiego najlepszego

hej

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
witam!

Ellika pamietasz jak Ewa czesto sikala jak u nas bylas?
Wypijala z 5 litrow wody!Tylko po to zeby sikac
Teraz wszystko wrocilo do normy
I juz wie, ze przes wyjsciem i spaniem sikamy
Zawsze czeka az wrocimy do domu albo znajdziemy jakas toalete-jiz nie sika w plenerze
A w nocy sama sobie sciaga pieluche i ma nocnik przy lozeczku,sama sie budzi i na niego siada w nocy.
Brawa dla Karolinki


Natka dobrze,ze troche odetchniecie od budowyCzekamy na zdjecia


My dzisiaj nie wychodzimy z domu...znowu ma byc prawie 40 stopni!
O to widzę światełko w tunelu
wczoraj byłyśmy tryliard razy w łazience, bo ona na kibelek chce robić, chciaż o dziwo wieczorem jak zasypiała to zawołała siku i zrobiła do nocnika w pokoju
Dzisiaj byłyśmy na spacerze w majtkach - obyło się bez niespodzianek.
Jestem pełna podziwu dla Ewci, że taka samodzielna

My brumku też nie wychodzimy w taką pogodę dopiero po 19-tej. Dzisiaj rano jeszcze poszłyśmy póki było w miarę ok. Chyba sie przestawię na poranne spacery - tylko zanim my się wyszykujemy jak wstajemy po 9tej

Co do kibelkowych historii to nie wiem o co chodzi, ale Karolcia płacze przy robieniu kupki nie boli jej, bo przeczy, chyba się po prostu boi robić ją do ubikacji. Miał ktoś też tak?


No i nasikała znowu na dywan...
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 14:26   #4062
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej
dzieciaczki Kochane,te które ostatnio obchodziły urodzinki wszystkiego najlepszego! Wybaczcie ciotka zapomniała.

Iwa jak dziewczynki lepiej już?

Co do tej tragedii to nie tak daleko ode mnie,i nie jeden raz słyszę że na Warcie są wiry. Nie wyobrażam sobie tego wszystkiego,czworo dzieci, Boże jedyny. Jestem wstrząśnięta. Dobra idę nadrobić.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:55   #4063
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0



Patryczku wszystkiego najlepszego w dniu Twojego swieta!

Szymon na nocniku nie usiadzie za skarby swiata za to na kibelek to i owszem, bo przeciez mozna spuscic milion razy wode, pobawic sie papierem toaletowym, odkrecic wode w umywalce ( jest obok ) Jeszcze zeby jakies siuski, czy kupa poszla
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 15:19   #4064
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Szymon na nocniku nie usiadzie za skarby swiata za to na kibelek to i owszem, bo przeciez mozna spuscic milion razy wode, pobawic sie papierem toaletowym, odkrecic wode w umywalce ( jest obok ) Jeszcze zeby jakies siuski, czy kupa poszla
No a jak myślisz
Staram się Karolcię hamować - nie zrobiłaś siku to nie spuszczamy wody. Jak zrobiła to ma limit 3 listki papieru i tylko raz spuszczamy wodę - terrorystka ze mnie

Iwa jak Hania?
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:10   #4065
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Patryczku sto lat!

I o ile się nie myle Mamad z mezem chyba swietuja dziś rocznice slubu, wiec wszystkiego najlepszego!


Iwa ehhh, już myslalam, ze będzie lepiej...

Brumku pytalas jak to jest z dziecmi po wakacjach w przedszkolu. Czy się nie odzwyczajają... Powiem Ci, ze z dziewczynymi nie ma problemu, bo one wiedza, ze jest czas wakacji, ale ze on się konczy. Poza tym one już chodza ktorys tam rok, maja swoich znajomych, jest im na pewno latwiej. Natomiast dla Antka to pewnie abstrakcja pojecie wakacji, poza tym on nigdy tak na prawde się nie zaadaptowal w tym zlobku, wiec szykuje się na placz w poniedziałek.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:17   #4066
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011

Emilie w takie upały siedzi w basenie, w domu mam jeszcze gorzej bo od południowej strony pokoje. Uciekamy do domu dopiero jak komary Nas zjadają. W sumie większość czasu na dworze, tyle co w zlobku siedzi ale i tak widze ze sobie"dworkuja" bo widze ich z balkonu.

Wg jestem dumna jak paw, Emilie unosi sie na wodzie na brzuchu i pływa po swojemu) oczywiscie w motylkach. W zyciu bym nie pomyślała ze dwulatka tak pięknie sobie poradzi w basenie)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:29   #4067
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Zaneta to brawa dla Emili! Antos na wczasach dokładnie tak samo sobie poczynal w wodzie. Najlepiej, ze zaczal tak w zasadzie od samego początku i nikt mu tego nie pokazywal. Ja mysle, ze to chyba taki wiek, ze im pewne rzeczy z latwoscia same przychodzą, bo pamiętam, ze Zuzia jak była w jego wieku, to tak samo robila.

A Ty jak się czujesz? Jak znosisz upaly?
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:34   #4068
mme_audrey
Raczkowanie
 
Avatar mme_audrey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 278
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam po krótkim urlopie
Nad morzem było cudnie, czas wracać do rzeczywistości...
mme_audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 18:26   #4069
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011

Aga Emilie tyle co widziała jak teściowa czy mąz plywali tzn położyli sie na brzuchu bo w naszym basenie nie wiele poplywa dorosły i zadziwila mnie jak pojechaliśmy na basen i wariowala w brodziku, identycznie robiła co w basenie)

Ja jakoś znoszę te upaly w dzień, najgorsze noce bo duszno strasznie i poce sie okropnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 18:53   #4070
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hania znowu gorączka i płacz, że ją brzuch boli
niby łapie się za środek brzucha - mam nadzieję, że to nie wyrostek
pojechali z TŻ do dyżurnej przychodni
proszę o kciuki!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 19:00   #4071
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa oczywiście zaciskam!

Zaneta no to trzymaj się, to już koncowka!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 19:54   #4072
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:45   #4073
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Kurcze, Iwa, a moze to i dolegliwosci Ali maja cos wspolnego??? Bo brzmi podobnie.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:49   #4074
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
: Praca Dołożyli mi nowe zadania, zaczyna mnie to przytłaczać. A że przełom miesięcy, czas wystawiania faktur, to i to się na mnie zwaliło i już mi wieczorów i nocy nie starcza.
Biedaku aż mi wstyd bo ja teraz w pracy sie nudze
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość

u nas na plac zabaw też przyjeżdża taka jedna mama z dziewczynką w wózku. 5 lat to dziecko może nie ma, ale 3,5 - 4 na 100%
i jest jeszcze taki jeden chłopczyk - nawet biorąc pod uwagę, że może być spory jak na swój wiek to ze 4 ma na pewno i jak kiedyś widziałam jego mamę i wózek a chłopczyk obok to byłam pewna, że może np. tata jest gdzieś z młodszym, ale dzisiaj znowu ich widziałam - chłopczyk nie dość, że w wózku to jeszcze pił z butelki ze smoczkiem. wiem, że każdy robi jak uważa, ale dla mnie to jednak trochę dziwnie wygląda


Vaniliova fajnie, że kredki przypadły Krystiankowi do gustu .
Ja kiedyś widziałam 5 latke w wózku dla mnie to też dziwne

Podłoga w pokoju już pomazana zieloną kredką nawet nie wiem kiedy mu sie to udało
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość



ach no i pokażę Wam co wczoraj zrobiłam
to bucki do chrztu dla pewnego małego eleganta
Piękne
Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość


Mówiłam jak Adaś brata nazywa? Bartek to "Bziabu" No i wczoraj wchodzę do pokoju, a Adaś schyla się nad leżaczkiem i słyszę "dzidzi Bziabu! Ja tocham dzidzi" Nie powiem, słodkie to było
Adaś to fajny starszy braciszek
Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Dziekuje Dziewczyny za zyczenia dla Sophie I za kciuki.
Niestety wszystko ucichlo, dalej czekam . W nocy spalam jak niemowle , zadnych skurczy. Samopoczucie straszne, nie umiem myslec pozytywnie , wszystko mnie denerwuje

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Hania znowu gorączka i płacz, że ją brzuch boli
niby łapie się za środek brzucha - mam nadzieję, że to nie wyrostek
pojechali z TŻ do dyżurnej przychodni
proszę o kciuki!


Hej

Ale gorąco ... a jutro ma być jeszcze gorzej my na podwórko wychodzimy po 17 bo jest już więcej cienia

Patryczku sto latek

AgaG nie chodze do kina bo mój Tż śpi na seansie

Natka a co z Naszym spotkaniem ?
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 20:58   #4075
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

witam
w K. wrzucilam nieaktualna juz fote, ale fajna mysle ze specjalna dedykacja dla Brumka i Oliweczki
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 21:05   #4076
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Widzę że piszecie o tych dzieciach co się utopiły - straszna tragedia 4 dzieci.
Ale podobno to właśnie było strzeżone kąpielisko, a ich porwał wir wodny, tak znajoma mówiła, ale sama nie wiem, muszę poczytac...


My od dwóch dni siedzimy też nad wodą, jeżdzimy na kąpielisko ale nie dzikie, jutro tez pojedziemy, zawsze lepsze wyjscie niż basen na ogódku, dzieciaki mają niesamowitą frajdę.
W niedziele moze na basen uda się wyskoczyć, bo teraz to jedziemy tak o 15 na 3 godziny.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-08-07 o 21:08
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 21:22   #4077
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Brumku pytalas jak to jest z dziecmi po wakacjach w przedszkolu. Czy się nie odzwyczajają... Powiem Ci, ze z dziewczynymi nie ma problemu, bo one wiedza, ze jest czas wakacji, ale ze on się konczy. Poza tym one już chodza ktorys tam rok, maja swoich znajomych, jest im na pewno latwiej. Natomiast dla Antka to pewnie abstrakcja pojecie wakacji, poza tym on nigdy tak na prawde się nie zaadaptowal w tym zlobku, wiec szykuje się na placz w poniedziałek.
Biedny Antoś, że tak się tam do końca odnaleźć nie umie Ciekawe czemu ma inaczej niż np. siostry? Chyba że one też żłobka nie lubiły?

Cytat:
Napisane przez mme_audrey Pokaż wiadomość
Witam po krótkim urlopie
Nad morzem było cudnie, czas wracać do rzeczywistości...
Hej
Gdzie i jak urlopowałaś? I gdzie zdjęcia? A psica też była?

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Biedaku aż mi wstyd bo ja teraz w pracy sie nudze ?
Chyba sobie żartujesz! Jaki wstyd
A tak swoją drogą to się zawsze zastanawiałam, co pracownicy szkół czy przedszkoli robią w wakacje? Jakieś inne obowiązki niż normalnie mają? czy w ogóle nie chodzą?

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
witam
w K. wrzucilam nieaktualna juz fote, ale fajna mysle ze specjalna dedykacja dla Brumka i Oliweczki
Zaintrygowałaś mnie, lecę patrzeć


Nieziemsko dziś było, ale pewnie same o tym wiecie Wieczorem poszliśmy na basen. Tymek naprawdę to uwielbia. A nie wiem, czy nie największą frajdę z chodzenia na basen sprawia mu to, że może sobie chodzić w swoich specjalnych klapkach Nie daje ich sobie nigdy zdjąć, jak już idziemy do samochodu i tak wraca
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 21:25   #4078
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

u nas dzis znosnie. wczoraj bylo gorzej, ale do 40 stopni to daleko. mimo wszystko wczoraj 36 st a dzis 31... dla mnie i tak za duzo! topie sie! dzis czulam sie kiepsko przez ta pogode, dziec sie chyba jakos ulozyl i ciagle mnie cos bolalo i lezalam sobie na dzialeczce a dzieci biegaly. wychodzimy w upal, w sumie wychodzimy ok 10 i wracamy wieczorem. dzieci sa prawie caly czas w cieniu i lataja po trawie - mamy sporo drzew, budynek zacienia a jeszcze zrobilam taki baldachim nad piaskownice i sobie spokojnie siedza. nawet basenik maja zadaszony - ale wcale nie taplaja sie w nim duzo, wola robic bloto w warzywniku

kinia dzis zapomniala ze w domu moze robic na nocnik (dwa razy zapomniala...), a na spacerze tez nie udalo jej sie na czas majtek zdjac. za to na dzialce miala raz wpadke i to z nerowo (moje dzieci jak stoja w kącie za kare to od razu chca sikac :niniewiem. za to kazde siku i kupa jest oznajmiana "mamo!!!!!! zlobilam siku/kupe!! oć zobacz!!!"
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 23:14   #4079
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku dolegliwości dziewczyn właśnie zupełnie inne.
Ala miała biegunkę praktycznie "tylko"

Hania gorączkę i ból brzucha - biegunki ani wymiotów brak
jutro idziemy mocz zbadać. to może być coś od układu moczowego.....

lecę spać
dziękuję za kciuki!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 06:34   #4080
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ellika-uśmiałam się z 3 listków papieru

Aga- to już od poniedziałku rusza żłobek, czy to nadal opieka wakacyjna?

Żaneta- w szoku jestem, że tak Emilie pływa, że się nie boi

Audrey-poprosimy o zdjęcia wakacyjne

Vaniliowa- ja często mam pomazane podłogi kredkami, a co gorsza od czasu do czasu ściany potem latam ze szmatką, ścieram, a Jula się śmieje w najlepsze
A mąż śpióch-widać żaden film nie jest godny Jego uwagi

Eve- ale jestem ciekawa tego zdjęcia-zaraz lecę

Brumek- moja bliska sąsiadka jest nauczycielką i z dniem zakończenia roku do szkoły już nie chodzi-ma wakacje(chodź Ona z tego faktu wogóle się nie cieszy)i chyba tydzień przed rozpoczęciem sporadycznie chodzą układać nowe plany.


Witam w najgorętszy dzień lataciekawe do ilu dzisiaj dobije termometr. W nocy, u mnie najchłodniej było o 5- 20,5 ale wiało tak, że nawet nie mogłam Juli okna otworzyć na noc.

A dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy i od jutra urlop Z tej okazji urządziłam sobie 'nocne' pieczenie i zrobiłam rogaliki z różaną marmoladą- zapraszam

Byliśmy wczoraj z Maciem u pediatry i powiedziała, że ładnie buzia wygląda, nie jest źle,jeszcze stosować tę nystatynę(tym razem podawać strzykawką, a nie pędzlować) i wymienić wszystkie smoczki, bo wyparzanie przy grzybie nic nie daje.
A jutro idziemy na podwójne szczepienie-poproszę o kciuki
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.